Novostavby.sk
Nájdených 46 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Kancelárie, administratívne priestory v Petržalke (Bratislava V)

1 2 3
HERRYS - Na prenájom kancelárske / skladové priestory v novostavbe

HERRYS - Na prenájom kancelárske / skladové priestory v novostavbe

Lokalita: Kubínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 248 m²

HERRYS - Na prenájom kancelárske / skladové priestory v novostavbe Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom variabilný obchodný priestor s úžitkovou plochou 248,45 m2 v novostavbe na ulici Kubínskej ulici v Petržalke. Jeden priestor (sklad alebo kancelária sa nachádza na prízemí, ostatný priestor je na poschodí. Priestor je voľný ihneď. Je zariadený v štandarde, klimatizovaný, zabezpečovací systém, strážna služba, automatická brána. Možnosť prenajať si iba jednu kanceláriu. Je vhodný na všetky typy prevádzok. BENEFITY priestor v stave štandardu možnosť prispôsobiť podľa svojich predstáv bohaté možnosti využitia možnosť prenajať si jednu kanceláriu ale aj celé podlažie DISPOZÍCIA úžitková plocha 186,33 m2. Bližšie pôdorys. orientovaný do vnútrobloku priestor sa prenajíma v stave štandardu VÝHODY priestor v stave štandardu možnosť prispôsobiť podľa svojich predstáv bohaté možnosti využitia možnosť prenajať si jednu kanceláriu ale aj celé podlažie LOKALITA Priestor sa nachádza v obľúbenej novostavbe s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Súčasťou objektu je veľká možnosť parkovania či už v objekte alebo na ulici. V okolí Kubínskej ulice je ideálna dopravná dostupnosť na diaľnicu na všetky smery Praha, Viedeň, Budapešť, Nitra – Košice CENA Nájomne: 9 EUR/m2 + DPH + energie. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

2 232 €/mes.
9 €/m²/mes.

HERRYS s.r.o.
REALNESS-Exkluzívny nebytový priestor v novostavbe Flat 75

REALNESS-Exkluzívny nebytový priestor v novostavbe Flat 75

Lokalita: Ondreja štefanka 3, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený nebytový priestor na prízemí výnimočného projektu Flat 75, kolaudácia rok 2018, o výmere 52m2, situovaný vo vyhľadávanej lokalite Petržalky,so zvýšeným pohybom ľudí počas dňa, v blízkosti Petržalská tržnica a dostatok obchodov a služieb. Momentálne je priestor vybavený a zariadený na prevádzku kaviarne, ktorý má veľký potenciál, keďže v danej lokalite je nedostatok podobných zariadení. Priestor disponuje barovým pultom s profesionálnou umývačkou riadu zn. Stalgas, 2x chladiace skriňe na nealko nápoje, 1x chladiaca skriňou na zákusky, umývadlom a časťou na sedenie pre zákazníkov. 2x wc, 1x kuchynka, klimatizačná jednotkou Daikin, kamerovým systémom, alarmom. Celý priestor je presklenný s možnosťou otvorenia terasy. Vlastníkom je fyzická osoba. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle:0910 113 331. Cena nebytového priestoru:144.900 eur Zariadenie kaviarne:15.000 eur V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby hypotekárneho špecialistu.

144 900 €
2 786,54 €/m²
+ 220 €/mes. energie
REALNESS s. r. o.
Kancelárie, Panónska cesta, Bratislava V

Kancelárie, Panónska cesta, Bratislava V

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 170 m²

Ponúkame  na prenájom kancelárske priestory v novostavbe na Panónskej ulici v Petržalke. Priestory kancelárií sa nachádzajú na 3.-4. poschodí a majú výmery od 12- 62 m², open space 170 m². Objekt je klimatizovaný, strážený. Kancelárie sú vybavené aj štruktúrovanou kabelážou. Parkovanie je možné prenajať pred objektom. K objektu je výborná dostupnosť MHD, ako aj blízke napojenie na obchvat. Cena prenájmu je od 6€ / m²/ mesačne bez DPH + energie a správa objektu 4,5€ / m²/ mesačne bez DPH. Viac informácií u makléra. Záujemca neplatí províziu RK.

1 020 €/mes.
6 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory, Röntgenova, Bratislava V

Kancelárske priestory, Röntgenova, Bratislava V

Lokalita: Röntgenova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Rontgenovej ulici, v Petržalke, Bratislava 5.  Administratívne centrum Petržalka pozostáva z dvoch moderných administratívnych budov (objekt A a objekt B). Svojim nájomcom ponúka vlastné podzemné parkovisko a vonkajšie parkovacie státie na nádvorí na 1. nadzemnom podlaží. Vysoký komfort kancelárskych priestorov s príjemným pracovným prostredím. Objekty spĺňajú všetky európske štandardy pre moderné administratívne budovy s dôrazom na energetickú úspornosť a ohľad na životné prostredie. Voľná je napr. kancelária výmery 24 m2. Floorboxy, chladené stropy, žalúzie. Možnosť prenájmu aj s nábytkom. Kuchynka a toalety na chodbe. Stravovanie priamo v objekte. Nájomné je 450 €/mesiac, + energie a služby vo výške 105 €/mesiac.  Spolu 555 €/mesiac. Parkovanie od 55-85 €/miesto bez DPH. Priestor je hneď voľný. Ceny sú bez DPH. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

450 €/mes.
18,75 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Reprezentatívne kancelárie na Einsteinovej ulici na začiatku Petržalky

Reprezentatívne kancelárie na Einsteinovej ulici na začiatku Petržalky

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1566 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárie na Einsteinovej ulici na začiatku Petržalky, s priamym prístup z diaľničného obchvatu, Bratislava 5. Ide o veľkolepý komplex kancelárskych budov, ktoré ponúkajú rôzne kancelárske celky.  Digital Park je komplex administratívnych budov, ktoré sú primárne určené na prenájom kancelárskych priestorov. Spolu takmer 70 000 m² kancelárií, je doplnených zázemím na prízemí budovy, ktoré je určené pre obchodné prevádzky. Moderné kancelárske budovy A kategórie, reprezentatívne priestranné vstupné haly s recepciou, bezproblémové parkovanie pre nájomcov aj návštevníkov budovy. Momentálne je voľný priestor napr. o výmere 302 m² na 3.poschodí (blok F), ktorý sa pripraví podľa požiadaviek klienta. Finančné podmienky sa odvíjajú od výmery prenajatej plochy, postavenia v centre, ponúkanej komodity/služby ako aj od ďalších faktorov. Finančné informácie budú poskytnuté na základe obhliadky. Cena nájmu je cca 13,5 €/m²/mesiac bez DPH + služby vo výške 3,50 €/m²/mesiac bez DPH + vlastné energie. Parkovanie možné v garáži alebo na vonkajšom státí (od 90 €/ mesačne). Priestory sú reprezentatívne a radi Vám ich predstavíme na obhliadke. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

21 141 €/mes.
13,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 475,46m2

Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 475,46m2

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 475.46 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kancelárskych budov v Bratislave, v prestížnom objekte AUPARK TOWER, so strategickou polohou. Ideálne miesto s vynikajúcou dostupnosťou diaľnice, MHD a centra mesta zároveň (15 min. peši). V tesnom susedstve je  výstavisko Incheba, T-com pláž, sad Janka Kráľa – ideálne na oddych, alebo samotné nákupné centrum Aupark, kde je množstvo obchodov, kín, reštaurácii a pod.. Aupark Tower poskytuje jedinečný panoramatický výhľad na rieku Dunaj, Bratislavský hrad ako i historické centrum mesta. Voľné:    Blok B - k dispozícii 160,45m2  (13.posch.),              Blok B - k dispozícii 475,46 m2 s 66m2 terasou (15.posch.). Priestory budú upravené vo forme samostatného celku, s vlastným vstupom – priečkovanie podľa požiadaviek klienta. Ďalšie výhody: Neobmedzený prístup (24/7/365), reprezentatívna recepcia, výnimočné vertikálne zelené záhradné terasy, ktoré spríjemňujú pracovné prostredie, dostatok výťahov, štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, presklená fasáda s otvárateľnými oknami, vysoká variabilita priestorov (možnosť vytvorenia samostatných administratívnych celkov na základe potrieb nájomcu), pohotovostné zálohové dieselgenerátory, bohaté vyžitie pre zamestnancov, ... Cena nájmu je 14,40 €/m²/mesiac + prevádzkové 3,75 €/m²/mesiac + elektrina + DPH. Radi priestor predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

6 846,62 €/mes.
14,40 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárie na začiatku Petržalky, Panónska cesta

Kancelárie na začiatku Petržalky, Panónska cesta

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 330 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Panónskej ceste, na začiatku Petržalky, v bezprostrednej blízkosti Železničnej stanice Petržalka. Celková plocha na prenájom je 330m2. Je možné vybrať si aj menšiu výmeru, napr. 86m2, 74m2 alebo 42m2. Možnosť prenájmu vonkajších a garážových parkovacích miest. Budova má aj bicyklové stojisko, nabíjačku na elektromobily, či zdieľanú zasadačku. Nájomné je 10,5€/m2/mesiac + prevádzkové náklady 2,9€/m2/mesiac + zálohy na energie 1€/m2/mesiac. Ceny sú uvedené bez DPH.  Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

3 465 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárie na začiatku Petržalky, Panónska cesta

Kancelárie na začiatku Petržalky, Panónska cesta

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 86 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Panónskej ceste, na začiatku Petržalky, v bezprostrednej blízkosti Železničnej stanice Petržalka. Celková plocha na prenájom je 330m2. Je možné vybrať si aj menšiu výmeru, napr. 86m2, 74m2 alebo 42m2. Možnosť prenájmu vonkajších a garážových parkovacích miest. Budova má aj bicyklové stojisko, nabíjačku na elektromobily či zdieľanú zasadačku. Nájomné je 10,5€/m2/mesiac + prevádzkové náklady 2,9€/m2/mesiac + zálohy na energie 1€/m2/mesiac. Ceny sú uvedené bez DPH. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

903 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory na prenájom, Kopčianska, Bratislava V

Kancelárske priestory na prenájom, Kopčianska, Bratislava V

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory s rozlohou 30 – 60 m2 v novostavbe v Petržalke, na Kopčianskej ulici. Cena za prenájom je 8,-€/m2 mesačne bez DPH vrátane služieb, energie sa platia zálohovo (1,5-€/m2 mesačne bez DPH). Možnosť prenájmu parkovacích miest priamo vo dvore (30,-€ mesačne bez DPH). Záujemca neplatí províziu RK.

480 €/mes.
8 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárie na prenájom, Einsteinova, Bratislava V

Kancelárie na prenájom, Einsteinova, Bratislava V

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 433 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárie v Business Center RAVAK na Eisteinovej ulici, Bratislava 5, neďaleko obchodného centra Aupark. Budova je vybavená nadčasovými technológiami vysokého štandardu a ponúka na prenájom kancelárske priestory od 200 m². Výborná dopravná dostupnosť, hneď pri diaľnici. Celé 1. nadzemné podlažie je určené ako pre obchodnú, tak aj pre reprezentatívnu vybavenosť, na ostatných podlažiach sa nachádzajú „A“ class administratívne priestory. Všetky priestory majú samostatný vstup s komplexným vybavením a sú vybavené štruktúrovanou kabelážou triedy 7 a budova je prepojená optickými a metalickými káblami na verejné dátové a telekomunikačné siete. Niektoré priestory majú aj terasu. Samozrejmosťou sú chladené stropy, bezbariérový prístup, 24 hod. strážna služba, elektronicky riadené a evidované vstupmi a kamerový a zabezpečovací systém.   Priestory sa pripravia na mieru podľa požiadaviek klienta (dispozícia, vybavenie). Cena nájmu je v závislosti od prenajatej výmery, dĺžky nájmu a množstva úprav, okolo 10 €/ m²/mesiac bez DPH + energie a služby vo výške 3,5 €/m²/mesiac bez DPH. Možnosť prenájmu vnútorného parkovacieho státia 60-100 € bez DPH/mesiac, alebo vonkajšieho parkovacieho státia za 20-40 € bez DPH/mesiac. Priestory sú reprezentatívne a radi Vám ich predstavíme na nezáväznej obhliadke, na základe ktorej sa vypracuje aj presná cenová ponuka. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného makléra.   Parkovanie:                       podzemná garáž, možnosť prenájmu 1 parkovacieho státia na 50 m² priestoru:

4 330 €/mes.
10 €/m²/mes.
vrátane energií
Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárie na prenájom, Einsteinova, Bratislava V

Kancelárie na prenájom, Einsteinova, Bratislava V

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 4000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárie v Business Center RAVAK na Eisteinovej ulici, Bratislava 5, neďaleko obchodného centra Aupark. Budova je vybavená nadčasovými technológiami vysokého štandardu a ponúka na prenájom kancelárske priestory od 200 m². Výborná dopravná dostupnosť, hneď pri diaľnici. Celé 1. nadzemné podlažie je určené ako pre obchodnú, tak aj pre reprezentatívnu vybavenosť, na ostatných podlažiach sa nachádzajú „A“ class administratívne priestory. Všetky priestory majú samostatný vstup s komplexným vybavením a sú vybavené štruktúrovanou kabelážou triedy 7 a budova je prepojená optickými a metalickými káblami na verejné dátové a telekomunikačné siete. Niektoré priestory majú aj terasu. Samozrejmosťou sú chladené stropy, bezbariérový prístup, 24 hod. strážna služba, elektronicky riadené a evidované vstupmi a kamerový a zabezpečovací systém.   Priestory sa pripravia na mieru podľa požiadaviek klienta (dispozícia, vybavenie). Cena nájmu je v závislosti od prenajatej výmery, dĺžky nájmu a množstva úprav, okolo 10 €/ m²/mesiac bez DPH + energie a služby vo výške 3,5 €/m²/mesiac bez DPH. Možnosť prenájmu vnútorného parkovacieho státia 60-100 € bez DPH/mesiac, alebo vonkajšieho parkovacieho státia za 20-40 € bez DPH/mesiac. Priestory sú reprezentatívne a radi Vám ich predstavíme na nezáväznej obhliadke, na základe ktorej sa vypracuje aj presná cenová ponuka. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného makléra.   Parkovanie:                       podzemná garáž, možnosť prenájmu 1 parkovacieho státia na 50 m² priestoru:

40 000 €/mes.
10 €/m²/mes.
vrátane energií
Reality Bratislava, s.r.o.
Reprezentatívne kancelárie na Einsteinovej ulici na začiatku Petržalky

Reprezentatívne kancelárie na Einsteinovej ulici na začiatku Petržalky

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 302 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárie na Einsteinovej ulici na začiatku Petržalky, s priamym prístup z diaľničného obchvatu, Bratislava 5. Ide o veľkolepý komplex kancelárskych budov, ktoré ponúkajú rôzne kancelárske celky.  Digital Park je komplex administratívnych budov, ktoré sú primárne určené na prenájom kancelárskych priestorov. Spolu takmer 70 000 m² kancelárií, je doplnených zázemím na prízemí budovy, ktoré je určené pre obchodné prevádzky. Moderné kancelárske budovy A kategórie, reprezentatívne priestranné vstupné haly s recepciou, bezproblémové parkovanie pre nájomcov aj návštevníkov budovy. Momentálne je voľný priestor napr. o výmere 302 m² na 3.poschodí (blok F), ktorý sa pripraví podľa požiadaviek klienta. Finančné podmienky sa odvíjajú od výmery prenajatej plochy, postavenia v centre, ponúkanej komodity/služby ako aj od ďalších faktorov. Finančné informácie budú poskytnuté na základe obhliadky. Cena nájmu je cca 13,5 €/m²/mesiac bez DPH + služby vo výške 3,50 €/m²/mesiac bez DPH + vlastné energie. Parkovanie možné v garáži alebo na vonkajšom státí (od 90 €/ mesačne). Priestory sú reprezentatívne a radi Vám ich predstavíme na obhliadke. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

4 077 €/mes.
13,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Atraktívny kancelársky priestor na prenájom

Atraktívny kancelársky priestor na prenájom

Lokalita: Betliarska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 217 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky celok  v administratívnej budove na Betliarskej ulici , Bratislava Petržalka. Priestory sa nachádzajú na 1. poschodí, majú výmeru 217 m², dispozícia: 5 kancelárií ( 14,9m2, 33,9m2, 26,3m2, 31,5m2, 29,7m2), zasadačka 21m2, chodba/spoločný priestor s kuchynkou 60m2. Priestory sú klimatizované, kúrenie elektrické, vonkajšie elektrické žalúzie na oknách, orientácia na sever a západ , prístup 24/7. Parkovanie priamo pred budovou . Cena prenájmu je 2278 €/m²/mesačne bez DPH + elektrická energia podľa spotreby ( cca 70€/mes). Prenájom parkovacieho miesta 40€/mes.  Viac informácií u makléra. Záujemca neplatí províziu RK.

2 278 €/mes.
10,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Reality Bratislava, s.r.o.
Obchodno-administratívny priestor vo Vienna Gate, BAV

Obchodno-administratívny priestor vo Vienna Gate, BAV

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 233.7 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-administratívny priestor v obchodnej galérii Vienna Gate na ul. Kopčianska, Bratislava 5, Petržalka. Výborná dostupnosť na diaľničný obchvat. Klientske parkovanie ZDARMA. V objekte sa nachádzajú reštaurácie, banky, lekári, supermarket a iné. K objektu je výborná dostupnosť autom aj MHD (zastávka rovno pred objektom). Priestor sa nachádza na 2.poschodí a je celkovej výmery 233,70 m2. Je členený na recepciu, kuchynku, zasadačku a 3 veľké kancelárie. Objekt je klimatizovaný.  Nájomné je 6 €/m2/mesiac2/mesiac + energie a služby 3,5 €/m2/mesiac + DPH. Parkovanie je možné v podzemnej garáži s dostatočnou kapacitou pre Vás a Vašich klientov (pre návštevníkov prvé 2h zdarma). Záujemca neplatí províziu RK.

1 402,20 €/mes.
6 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 160,45m2

Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 160,45m2

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 160.45 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kancelárskych budov v Bratislave, v prestížnom objekte AUPARK TOWER, so strategickou polohou. Ideálne miesto s vynikajúcou dostupnosťou diaľnice, MHD a centra mesta zároveň (15 min. peši). V tesnom susedstve je  výstavisko Incheba, T-com pláž, sad Janka Kráľa – ideálne na oddych, alebo samotné nákupné centrum Aupark, kde je množstvo obchodov, kín, reštaurácii a pod.. Aupark Tower poskytuje jedinečný panoramatický výhľad na rieku Dunaj, Bratislavský hrad ako i historické centrum mesta. Voľné:   Blok B - k dispozícii 160,45m2  (13.posch.),              Blok B - k dispozícii 475,46 m2 s 66m2 terasou (15.posch.). Priestory budú upravené vo forme samostatného celku, s vlastným vstupom – priečkovanie podľa požiadaviek klienta. Ďalšie výhody: Neobmedzený prístup (24/7/365), reprezentatívna recepcia, výnimočné vertikálne zelené záhradné terasy, ktoré spríjemňujú pracovné prostredie, dostatok výťahov, štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, presklená fasáda s otvárateľnými oknami, vysoká variabilita priestorov (možnosť vytvorenia samostatných administratívnych celkov na základe potrieb nájomcu), pohotovostné zálohové dieselgenerátory, bohaté vyžitie pre zamestnancov, ... Cena nájmu je 14,40 €/m²/mesiac + prevádzkové 3,75 €/m²/mesiac + elektrina + DPH. Radi priestor predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

2 310,48 €/mes.
14,40 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory, Einsteinova, Bratislava V

Kancelárske priestory, Einsteinova, Bratislava V

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 265 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kancelárskych budov v Bratislave, v prestížnom objekte AUPARK TOWER, so strategickou polohou. Ideálne miesto s vynikajúcou dostupnosťou diaľnice, MHD a centra mesta zároveň (15 min. peši). V tesnom susedstve je výstavisko Incheba, T-com pláž, sad Janka Kráľa – ideálne na oddych, alebo samotné nákupné centrum Aupark, kde je množstvo obchodov, kín, reštaurácii a pod.. Aupark Tower poskytuje jedinečný panoramatický výhľad na rieku Dunaj, Bratislavský hrad ako i historické centrum mesta. Voľné sú k dispozícii rôzne rozlohy, ako napr. 265 m² na 8.p. vo forme samostatného celku, s vlastným vstupom (cca 8 kancelárii – priečkovanie podľa požiadaviek klienta). Ďalšie výhody: Neobmedzený prístup (24/7/365), reprezentatívna recepcia, výnimočné vertikálne zelené záhradné terasy, ktoré spríjemňujú pracovné prostredie, dostatok výťahov, štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, presklená fasáda s otvárateľnými oknami, vysoká variabilita priestorov (možnosť vytvorenia samostatných administratívnych celkov na základe potrieb nájomcu), pohotovostné zálohové dieselgenerátory, bohaté vyžitie pre zamestnancov, ... Cena nájmu je 15 €/m2/mesiac a cena služieb a energií je 3,5 €/m²/mesiac. Cena je uvedená bez DPH. Cenová ponuka je indikatívna a je možné o nej ďalej rokovať. Priestory sú dodávané vo forme full fit-out podľa štandardov. Radi priestor predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii v našej RK.

3 975 €/mes.
15 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory, Ševčenková, Bratislava V, 405m2

Kancelárske priestory, Ševčenková, Bratislava V, 405m2

Lokalita: Ševčenkova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 405 m²

Ponúkame na prenájom priestranný kancelársky priestor, ktorý si môžete prispôsobiť plne podľa vašich predstáv. Jedná sa o holopriestor a je už na Vás či si ho rozdelíte na menšie kancelárie alebo si ho necháte ako open space office. V spolupráci so správcami budovy je možné riešiť vaše požiadavky. Nachádza sa v polyfunkčnej budove vo vysokom štandarde na Sevčenkovej ulici v Petržalke - Bratislava V, o výmere spolu 405 m2. Vstup do budovy je cez recepciu. Sociálne zariadenia sa nachádzajú v spoločných priestoroch chodby. V objekte sídli reštaurácia, kaviareň. Budova monitorovaná kamerami, prístup do kancelárie 24 hod denne. V okolí kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť MHD. Parkovanie - je možné prenajatie parkovacieho státia v parkovacom dome, ktorý sa nachádza priamo pri budove alebo si nájsť bezplatné parkovacie miesto. Priestory sú reprezentatívne a radi Vám ich predstavíme na obhliadke. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného makléra.

5 265 €/mes.
13 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory na Einsteinovej ulici

Kancelárske priestory na Einsteinovej ulici

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne kancelárie na Einsteinovej ulici na začiatku Petržalky, s priamym prístup z diaľničného obchvatu, Bratislava 5. Ide o veľkolepý komplex kancelárskych budov, ktoré ponúkajú rôzne kancelárske celky. Digital Park je komplex administratívnych budov, ktoré sú primárne určené na prenájom kancelárskych priestorov. Spolu takmer 70 000 m² kancelárií, je doplnených zázemím na prízemí budovy, ktoré je určené pre obchodné prevádzky. Moderné kancelárske budovy A kategórie, reprezentatívne priestranné vstupné haly s recepciou, bezproblémové parkovanie pre nájomcov aj návštevníkov budovy. Momentálne sú voľné: - 7 podlažný samostatný objekt, celkovej výmery 9966 m2, ktorý sa pripraví podľa požiadaviek klienta alebo - je voľný priestor na prízemí výmery 160 m² (blok F). Finančné podmienky sa odvíjajú od výmery prenajatej plochy, postavenia v centre, ponúkanej komodity/služby ako aj od ďalších faktorov. Finančné informácie budú poskytnuté na základe obhliadky. Cena nájmu je cca 13,5 €/m²/mesiac bez DPH + služby vo výške 3,50 €/m²/mesiac bez DPH + vlastné energie. Parkovanie možné v garáži alebo na vonkajšom státí (od 90 €/ mesačne). Priestory sú reprezentatívne a radi Vám ich predstavíme na obhliadke. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

2 160 €/mes.
13,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Reality Bratislava, s.r.o.
kancelárske priestory, Šustekova ul.

kancelárske priestory, Šustekova ul.

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Šustekovej ulici, Bratislava-Petržalka. Úžitková plocha kancelárie je 73m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 6 s výťahom. Kancelária disponuje 2 vstupmi - jeden priamy a druhým sa vchádza cez spoločný priestor 17 m2, ktorý je využiteľný ako vstupná hala či čakáreň pre klientov. Budova poskytuje spoločnú recepciu na prízemí pri vstupe do budovy a je pod dohľadom kamerového systému. Parkovanie je možné bezplatne pred budovou, v prípade je možnosť prenájmu aj garáže.  Výborná lokalita pre Vašich klientov aj zamestnancov. Vynikajúci prístup na obchvat na všetky strany a mosty a do mesta to netrvá dlhšie ako 10 min. Taktiež je tu výborná občianska vybavenosť od polikliniky, reštaurácií po potraviny. Kancelária je k dispozícii ihneď. Cena 230 000 €/mesiac (vrátane energií) V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0902 195 590/ email: marsovsky@omnireal.sk Kúpa možná aj na hypotekárny úver. V prípade bezplatného využitia nášho hypotekárneho poradcu u nás ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA. PROVÍZIA RK VO VÝŠKE 2% z kúpnej ceny Provízia zahrna : KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO

230 000 €/mes.
3 150,68 €/m²/mes.

Omnireal
ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, BRATISLAVA V - PETRŽALKA

ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, BRATISLAVA V - PETRŽALKA

Lokalita: Röntgenova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1600 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom administratívne priestory v unikátnom projekte dvoch výškovo rozdielnych budov situované v bratislavskej Petržalke. Projekt poskytuje ekologické a zdravé pracovné prostredie v zmysle najmodernejších svetových štandardov a vysokú energetickú úspornosť budovy. Administratívne priestory so širokými možnosťami využitia sú vhodné na prenájom pre jednotlivcov, malé, stredné aj veľké firmy. Kruhová dispozícia a pôdorys sú flexibilné, v zmysle požiadaviek je možné meniť dispozičné riešenie, posúvať priečky, prispôsobiť podlahové krytiny tak, aby maximálne zodpovedali potrebám klienta. Parkovanie je možné na podzemnom a nadzemnom parkovisku, spolu takmer 200 parkovacích miest pre klientov a návštevy. K dispozícii sú ekologické riešenia – stojan na bicykle a pripravenosť pre nabíjanie elektromobilov. Pozitívnu atmosféru dotvára priľahlá zeleň. • priestory pre jednotlivcov až po veľkometrážne open space • k dispozícii služby architekta • energetický certifikát A • zelené technológie • autonómna klimatizácia a vetranie • stravovacie zariadenie • multifunkčné lobby s recepciou • 24 h strážna služba, kamerový systém • neobmedzený prístup do budovy • ručná autoumyváreň v priestoroch garáže • bezbariérový prístup • podzemné, prízemné parkovisko LOKALITA, Bratislava V – Petržalka Administratívne priestory, nachádzajúce sa v bratislavskej Petržalke v blízkosti vlakovej stanice, disponujú komplexnou infraštruktúrou a jednoduchým napojením na sieť diaľnic. Táto dynamická časť mesta je situovaná len niekoľko kilometrov od historického centra. Široké možnosti verejnej dopravy umožňujú pohodlnú cestu do práce. V blízkosti sa nachádza pešia zóna, nákupné a stravovacie zariadenia a lokalita ponúka aj rozmanité možnosti športového vyžitia.

cena dohodou
vrátane energií
Slovakia Sotheby's Int. Realty
1 2 3