Novostavby.sk
Nájdených 49 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Kancelárie, administratívne priestory v Petržalke (Bratislava V)

1 2 3
REALNESS-Exkluzívny nebytový priestor v novostavbe Flat 75

REALNESS-Exkluzívny nebytový priestor v novostavbe Flat 75

Lokalita: Ondreja štefanka 3, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 52 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený nebytový priestor na prízemí výnimočného projektu Flat 75, kolaudácia rok 2018, o výmere 52m2, situovaný vo vyhľadávanej lokalite Petržalky,so zvýšeným pohybom ľudí počas dňa, v blízkosti Petržalská tržnica a dostatok obchodov a služieb. Momentálne je priestor vybavený a zariadený na prevádzku kaviarne, ktorý má veľký potenciál, keďže v danej lokalite je nedostatok podobných zariadení. Priestor disponuje barovým pultom s profesionálnou umývačkou riadu zn. Stalgas, 2x chladiace skriňe na nealko nápoje, 1x chladiaca skriňou na zákusky, umývadlom a časťou na sedenie pre zákazníkov. 2x wc, 1x kuchynka, klimatizačná jednotkou Daikin, kamerovým systémom, alarmom. Celý priestor je presklenný s možnosťou otvorenia terasy. Vlastníkom je fyzická osoba. Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom mailu: info@nestorcapital.sk a na telefónnom čísle:0910 113 331. Cena nebytového priestoru:144.900 eur Zariadenie kaviarne:15.000 eur V cene nehnuteľností je zarátaná provízia pre realitnú kanceláriu, právny servis a služby hypotekárneho špecialistu.

139 900 €
2 690,38 €/m²
+ 220 €/mes. energie
REALNESS s. r. o.
HERRYS - Na prenájom kancelárske / skladové priestory v novostavbe

HERRYS - Na prenájom kancelárske / skladové priestory v novostavbe

Lokalita: Kubínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 248 m²

HERRYS - Na prenájom kancelárske / skladové priestory v novostavbe Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom variabilný obchodný priestor s úžitkovou plochou 248,45 m2 v novostavbe na ulici Kubínskej ulici v Petržalke. Jeden priestor (sklad alebo kancelária sa nachádza na prízemí, ostatný priestor je na poschodí. Priestor je voľný ihneď. Je zariadený v štandarde, klimatizovaný, zabezpečovací systém, strážna služba, automatická brána. Možnosť prenajať si iba jednu kanceláriu. Je vhodný na všetky typy prevádzok. BENEFITY priestor v stave štandardu možnosť prispôsobiť podľa svojich predstáv bohaté možnosti využitia možnosť prenajať si jednu kanceláriu ale aj celé podlažie DISPOZÍCIA úžitková plocha 186,33 m2. Bližšie pôdorys. orientovaný do vnútrobloku priestor sa prenajíma v stave štandardu VÝHODY priestor v stave štandardu možnosť prispôsobiť podľa svojich predstáv bohaté možnosti využitia možnosť prenajať si jednu kanceláriu ale aj celé podlažie LOKALITA Priestor sa nachádza v obľúbenej novostavbe s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Súčasťou objektu je veľká možnosť parkovania či už v objekte alebo na ulici. V okolí Kubínskej ulice je ideálna dopravná dostupnosť na diaľnicu na všetky smery Praha, Viedeň, Budapešť, Nitra – Košice CENA Nájomne: 9 EUR/m2 + DPH + energie. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

2 232 €/mes.
9 €/m²/mes.

HERRYS s.r.o.
NA PRENÁJOM: moderný kancelársky priestor vo výbornej lokalite pri AUPARKu

NA PRENÁJOM: moderný kancelársky priestor vo výbornej lokalite pri AUPARKu

Lokalita: Krasovského, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 63 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na prenájom kancelársky priestor vo výbornej lokalite v blízkosti nákupného centra AUPARK na Krasovského ulici. Kancelársky priestor sa nachádza na prízemí obytnej budovy, je nový, prerobený, moderný, s vysokými stropmi a celodenným prísunom denného svetla, vďaka jednej celopresklenej výkladovej stene. Ponúkaný priestor má loftový charakter na ploche 53m2 - využiteľný na administratívu, obchod, služby. K dispozícii sú samozrejme oddelené pánske a dámske WC (samostatná časť 10m2). Priestor je po spoločnom vstupe napojený na samostatný alarm. Celá budova vrátane týchto priestorov je monitorovaná 24hodinovou bezpečnostnou službou. Výhodou je bezplatné neobmedzené parkovanie, možné hneď pri budove na otvorenej voľnej ploche (pod mostom). Zároveň parkovanie pre návštevy je možné za stráženou rampou (ide o časovo obmedzený parking). Cena za prenájom je v súčasnosti 700,- EUR + DPH a budú pripočítané energie (200,- EUR). V prípade záujmu o obhliadku ma prosím neváhajte kedykoľvek kontaktovať, budem sa tešiť na spoločnú obhliadku. :)

724,50 €/mes.
11,50 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Kancelária so skladovým priestorom a parkovaním

Kancelária so skladovým priestorom a parkovaním

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 108.5 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu a sklad v samostatnom novopostavenom objekte v Petržalke neďaleko železničnej stanice. Skladový priestor sa nachádza na prízemí objektu a je ľahko dostupný aj autom. Podlahová plocha skladu je 46,40m2. Kancelária s rozemrom 62,17m2 sa nachádza na prvom poschodí. K dispozícii je samostatná toaleta a kuchynka a v prípade potreby aj zasadačka. Do budovy sa vstupuje cez presklenné dvojkrídlové dvere. Jednotlivé priestory sa dajú prenajať aj samostatne. Podlahová plocha na prenájom /bez schodiska, vstupnej haly, toalety, kuchynky/. Kancelária na 1.poschodí: 62,17 m2 Sklad na prízemí: 46,40 m2 Spolu: 108,5 m2 Cena nájmu: 8,90Eur/ m2. Spolu cena za prenájom: 965,65 Eur bez DPH Náklady na energie: 1,50 Eur /1m2, mesačne zálohovo 162,75 Eur bez DPH Iné náklady /ochranná služba, parkovanie, upratovanie/ dohodou, V cene nájmu sú 3 parkovacie miesta priamo v areáli budovy. Možnosť prenajať si ďalšie miesta. Priestory ponúkame bez vnútorného kancelárskeho vybavenia. Priestor je vybavený podhľadmi, osvetlením, klimatizáciou. Veľké okná zabezpečujú presvetlenie miestností. Priestor je chránený kamerovým systémom a je napojený na pult centrálnej ochrany. Možnosť parkovania vo dvore. Podlaha: svetlá dlažba. Okná: plastové. Výborná dostupnosť zo 4-och smerov - dopravné napojenie na diaľnicu Viedeň, Budapešť, Brno, Nitra INFO pre sprostredkovateľov a realitných maklérov : Ako sa spomína vyššie, priestor je flexibilný a preto je možné ho ponúkať aj firmám, ktoré prejavujú záujem o menšiu plochu.

965,65 €/mes.
8,90 €/m²/mes.
+ 1.5 €/mes. energie
kancelárske priestory, Šustekova ul.

kancelárske priestory, Šustekova ul.

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Šustekovej ulici, Bratislava-Petržalka. Úžitková plocha kancelárie je 73m2. Nachádza sa na 6. poschodí z 6 s výťahom. Kancelária disponuje 2 vstupmi - jeden priamy a druhým sa vchádza cez spoločný priestor 17 m2, ktorý je využiteľný ako vstupná hala či čakáreň pre klientov. Budova poskytuje spoločnú recepciu na prízemí pri vstupe do budovy a je pod dohľadom kamerového systému. Parkovanie je možné bezplatne pred budovou, v prípade je možnosť prenájmu aj garáže.  Výborná lokalita pre Vašich klientov aj zamestnancov. Vynikajúci prístup na obchvat na všetky strany a mosty a do mesta to netrvá dlhšie ako 10 min. Taktiež je tu výborná občianska vybavenosť od polikliniky, reštaurácií po potraviny. Kancelária je k dispozícii ihneď. Cena 230 000 €/mesiac (vrátane energií) V prípade záujmu kontaktujte tel. číslo: 0902 195 590/ email: marsovsky@omnireal.sk Kúpa možná aj na hypotekárny úver. V prípade bezplatného využitia nášho hypotekárneho poradcu u nás ZNALECKÝ POSUDOK -- ZDARMA. PROVÍZIA RK VO VÝŠKE 2% z kúpnej ceny Provízia zahrna : KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta) KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO

230 000 €/mes.
3 150,68 €/m²/mes.

Omnireal
ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, BRATISLAVA V - PETRŽALKA

ADMINISTRATÍVNE PRIESTORY, BRATISLAVA V - PETRŽALKA

Lokalita: Röntgenova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1600 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na prenájom administratívne priestory v unikátnom projekte dvoch výškovo rozdielnych budov situované v bratislavskej Petržalke. Projekt poskytuje ekologické a zdravé pracovné prostredie v zmysle najmodernejších svetových štandardov a vysokú energetickú úspornosť budovy. Administratívne priestory so širokými možnosťami využitia sú vhodné na prenájom pre jednotlivcov, malé, stredné aj veľké firmy. Kruhová dispozícia a pôdorys sú flexibilné, v zmysle požiadaviek je možné meniť dispozičné riešenie, posúvať priečky, prispôsobiť podlahové krytiny tak, aby maximálne zodpovedali potrebám klienta. Parkovanie je možné na podzemnom a nadzemnom parkovisku, spolu takmer 200 parkovacích miest pre klientov a návštevy. K dispozícii sú ekologické riešenia – stojan na bicykle a pripravenosť pre nabíjanie elektromobilov. Pozitívnu atmosféru dotvára priľahlá zeleň. • priestory pre jednotlivcov až po veľkometrážne open space • k dispozícii služby architekta • energetický certifikát A • zelené technológie • autonómna klimatizácia a vetranie • stravovacie zariadenie • multifunkčné lobby s recepciou • 24 h strážna služba, kamerový systém • neobmedzený prístup do budovy • ručná autoumyváreň v priestoroch garáže • bezbariérový prístup • podzemné, prízemné parkovisko LOKALITA, Bratislava V – Petržalka Administratívne priestory, nachádzajúce sa v bratislavskej Petržalke v blízkosti vlakovej stanice, disponujú komplexnou infraštruktúrou a jednoduchým napojením na sieť diaľnic. Táto dynamická časť mesta je situovaná len niekoľko kilometrov od historického centra. Široké možnosti verejnej dopravy umožňujú pohodlnú cestu do práce. V blízkosti sa nachádza pešia zóna, nákupné a stravovacie zariadenia a lokalita ponúka aj rozmanité možnosti športového vyžitia.

cena dohodou
vrátane energií
Slovakia Sotheby's Int. Realty
Administratívna budova, Bratislava V, Petržalka, Einsteinova

Administratívna budova, Bratislava V, Petržalka, Einsteinova

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1804 m²

Nový multifunkčný objekt s modernými kancelárskymi priestormi na prenájom s ideálnou polohou a ľahkou dopravnou dostupnosťou do centra Bratislavy ponúka výbornú vizibilitu všetkým budúcim nájomcom. Komplex sa skladá zo siedmich nadzemných podlaží s výmerou typického podlažia v priemere 2700 m2. V kombinácii s troma výťahovými jadrami umožňuje efektívne umiestnenie každého nájomcu a zároveň poskytuje veľkú flexibilitu aj v prípade delenia na menšie celky. K dispozícii je rozľahlá záhrada na streche budovy o veľkosti 320 m2 vhodná pre relaxáciu a odpočinok, s krásnym výhľadom na historickú časť Bratislavy. Dostatok parkovacích miest v podzemných garážach. Budova dostane certifikáciu LEED Platinum, ako prvá budova na Slovensku spĺňa najvyššie predcertifikačné kritériá. Projekt sa tak zaradí medzi top 1 % najudržateľnejších budov na svete a zároveň prinesie nové referenčné štandardy pre budúce kancelárske budovy v regióne. Budova ponúka nielen kancelárske priestory ale aj spôsob ochrány životného prostredia, využíva svoje výhody a zároveň ponúka zdravý priestor svojim zamestnancom aj obchodným partnerom. Lokalita: Multifunkčný objekt prináša vylepšené spojenie oboch strán Einsteinovej ulice a prístupu do Sadu Janka Kráľa, Auparku a Starého Mesta. Na tento účel slúži architektonicky zaujímavo riešená lávka spolu s integrovanou zastávkou MHD a s novým exteriérovým výťahom. Blízkosť okruhu umožňuje bezproblémový prístup na letisko v Bratislave alebo vo Viedni a taktiež príchod z ktorejkoľvek časti hlavného mesta alebo Slovenska. Vybavenie a služby: - úsporná budova — certifikovaná Platinum LEED - svetlá výška priestorov – 3,5 m - vonkajšie žaluzie a tienenie - otváravé okná - zdvojené podlahy - izolačné 3-sklá s vynikajúcou akustikou - koberce s nízkym obsahom prchavých látok - štrukturovaná kabeláž CAT 6A - chladiace trámy - minerálny lamelový podhľad - FULL LED osvetlenie - vetranie cez monitoring CO2 - vykurovanie podlahovými konvektormi pri fasáde - 75 státi pre bicykle, sprchy a odvetrávané skrinky - „Ekologické“ výťahy s rekuperáciou energie - nabíjačky elektrických vozidiel - využívanie dažďovej vody na zavlažovanie - inteligentný systém riadenia budov (BMS), - bezpečnostné kamery (televízia s uzavretým okruhom - CCTV), - detekcia CO v garážach a vybraných priestoroch budovy K dispozici od Q2 2020. Nájomné a poplatky sú uvedené bez DPH. Nájomca neplatí províziu. ID: 32511 https://svoboda-williams.sk/prenajom/administrativne-budovy/detail/32511-eintseinova ----------- The new multifunctional building with modern office space for lease with an ideal location and transport accessibility to the center of Bratislava offers future tenants excellent visibility. The complex consists of seven above-ground floors with a typical floor area of 2,700 sq. m. and three elevators, which allows for flexible and efficient layouts even if divided into smaller units. There is a large garden on the roof of a 320 sq. m. building suitable for rest and relaxation, with beautiful views of the historical part of Bratislava. Plenty of parking spaces in the underground garage. The building will receive LEED Platinum certification as the first building in Slovakia to meet the highest pre-certification criteria. As a result, the project will rank among the top 1% of the world's most sustainable buildings, bringing new benchmarks for future office buildings in the region. The building offers not only office space, but also a way to protect our environment while enjoying modern benefits and providing a healthy environment for employees and business partners. Location: The multifunctional complex has improved the connection between both sides of Einstein Street and access to the Janko King Garden, Aupark, and Old Town by the addition of an architecturally interesting footbridge together with an integrated public transport stop and new exterior elevator. The proximity of the ring road allows easy access to the Bratislava or Vienna airports as well as access from any part of the capital or Slovakia. Features and services: - energy efficient building - certified Platinum LEED - 3.5 ground clearance - external blinds and shades - openable windows - raised floors - triple-glazed insulated glass with excellent acoustics - low volatile carpets - structured cabling CAT 6A - cooling beams - mineral wool insulation - FULL LED lighting - ventilation via CO2 monitoring - heating by floor convectors by the facade - 75 bike parking spaces, showers and vented cabinets - "Environmentally friendly" elevators with energy recovery - electric car charging stations - use of rainwater for irrigation - Intelligent Building Management System (BMS) - security cameras (closed circuit television - CCTV) - CO detection in garages and select building areas Available from Q2 2020. Rent and fees are listed without VAT. Lessee pays no commission.

24 354 €/mes.
13,50 €/m²/mes.

Svoboda & Williams Slovakia s.r.o.
PRENÁJOM NEBYT. PRIESTOROV, PANÓNSKA CESTA, BA – PETRŽALKA

PRENÁJOM NEBYT. PRIESTOROV, PANÓNSKA CESTA, BA – PETRŽALKA

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný kancelársky priestor s výmerou 130 m2, v obchodno- prevádzkovej budove Renault Bratislava AUTOŠTÝL na Panónskej ceste, mestská časť Petržalka. Budova je objekt novostavby so štandardným technickým vybavením. POPIS: Ide o členitý priestor na 1. poschodí objektu vhodný najmä kancelárske účely, obchodné priestory a akékoľvek administratívne účely. Priechodné kancelárie dopĺňa samostatný priestor kuchyne, kúpeľne a toalety. Kancelárie sú bez zariadenia, zariadený je len priestor kuchyne a kúpeľne s toaletou. Ponúkané nebytové priestory sú prístupné zo schodiska. Vybavenie: klimatizácia v kanceláriách orientovaných na slnečnú stranu, kúpeľňa s toaletou ZÁKLADNÁ CHARAKTEISTIKA: - celková úžitková plocha 130 m2 - 2 kancelárie + spoločné priestory (chodba, kuchyňa, hygienické zariadenie) - 1.poschodie - vstup na prízemí - bezproblémové parkovanie v areáli - k dispozícii okamžite LOKALITA: Budova sa nachádza v ľahko dostupnej lokalite na Panónskej ceste č.5 s dobrou občiansku vybavenosťou a jednoduchým napojením na sieť diaľnic. V blízkosti sú reštaurácie, kaviarne,  nákupné stredisko TESCO expres, polyfunkčný komplex Vienna Gate. Táto dynamická časť mesta je situovaná len niekoľko kilometrov od historického centra. Jednoducho dostupná je Rusovská cesta. CENA: Cena nájmu: 10,- EUR/m2/mesiac, zahŕňa energie (elektrina, voda, plyn).  Poskytované služby v cene nájmu: vodne-stočné, OLO, upratovanie spoločných priestorov, .... Pri uzavretí zmluvy sa platí vratný depozit + provízia pre RK v hodnote 1 mesačného nájmu. KONTAKT: Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, neváhajte nás kontaktovať na tel.č. 0910 788 788, e-mail: nemcova@archeus.sk,  alebo osobne v Polus Tower 2, Vajnorská 100/B, Bratislava.

1 300 €/mes.
10 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS Bratislava One
3D prehliadka, prenájom, kancelárie, Panónska, Petržalka

3D prehliadka, prenájom, kancelárie, Panónska, Petržalka

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

PROSÍM POZRITE SI 3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU. Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v budove City University. Kancelárie sa nachádzajú na ulici Panónska cesta v Bratislave, mestská časť Petržalka. 1. poschodie - kancelária o výmere 47,90 m2 voľná 3. poschodie - kancelária s umývadlom o výmere 39,60 m2 3. poschodie - kancelária o výmere 56 m2 voľná 3. poschodie - kancelária o výmere 22,7 m2 3. poschodie - kancelária o výmere 38,2 m2 3. poschodie - kancelária o výmere 41,2 m2 4. poschodie - kancelária o výmere 40,30 m2 voľná 4. poschodie - kancelária o výmere 39 m2 3D scan (prehliadka) kancelárie je príklad vybavenia kancelárie. Konkrétne priestory nieje možné prezentovať na internete, keďže sú v nich ešte stále nájomcovia ktorým končí nájom.Do budovy sa vchádza vstupnou halou cez spoločnú recepciu, ktorá funguje v pracovných dňoch od 6:30 – 22:30. Budova je pod dohľadom kamerového systému a v nočných hodinách strážená súkromnou SBS. Nájomca ma prístup do budovy 24 7. Disponuje dvomi výťahmi. V kancelárii je centrálna klimatizácia, ako aj centrálne vykurovanie. Na chodbe nájdeme oddelené sociálne zariadenie. Parkovanie je možné bezplatne pred budovou, alebo je možnosť prenajatia si parkovacieho miesta na vyhradenom stráženom parkovisku. V prípade záujmu je tiež možné si zapožičať klasické kancelárske vybavenie (stoličky, stolíky, skrinky). V budove sa nachádza aj reštaurácia. V prípade, že chcete vidieť 3D scan (prehliadku) spoločných priestorov celej budovy kliknite prosím na link: https: my.matterport.com show ?m=uBqzk8yfrRZ V okolí budovy Univerzity je kompletná občianska vybavenosť - obchody, školy, škôlky, MHD. Objekt sa nachádza vo veľmi výhodnej polohe – obchvat 2 min, centrum mesta 5 min. Cena mesačného nájmu predstavuje 7,5 EUR za m 2 + 4,6 EUR za m2 energie a služby. Poplatok za prenájom parkovacieho miesta je 800,- EUR ročne. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Zodpovedný maklér: Pavol Cebák, mobil: 0901 900 222, mail: cebak@grahams.sk Upozornenie: Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Grahams © Copyright Grahams

7,50 €/m²/mes.
+ 4.6 €/mes. energie
Grahams Real
PRENÁJOM: klimatizované kancelárske priestory v novostavbe, rôzne výmery, dobrá lokalita pri železn.

PRENÁJOM: klimatizované kancelárske priestory v novostavbe, rôzne výmery, dobrá lokalita pri železn.

Lokalita: Údernícka, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 700 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe na Úderníckej ulici v Petržalke. Priestory tvoria viaceré celky, nachádzajúce sa v dvoch osobitných budovách s vlastnou vrátnicou s celodennou službou, resp. so službou počas pracovnej doby. Budovy sú výhodne situované v pešej dostupnosti od železničnej stanice Petržalka, blízko od centra mesta a MHD, s výborným napojením na diaľnicu Brno - Žilina. Priestory sú nové, svetlé, vo veľmi dobrom technickom stave, s klimatizáciou. Ku každému celku je v cene parkovacie miesto, s možnosťou prenájmu dodatočných parkovacích státí za úhradu. Konkrétne priestory aktuálne k dispozícii Vám oznámime na vyžiadanie mailom alebo telefonicky. Pôdorysy k dispozícii tiež na vyžiadanie. CENA: 7 EUR/m2/mesiac + E + DPH, možnosť dohody v závislosti od veľkosti prenajatej plochy Províziu za sprostredkovanie nájomca neplatí ! Kontakt: Ing. Roman Maletz, 0948 466336, roman.maletz@gmail.com

4 900 €/mes.
7 €/m²/mes.

LIVE BRATISLAVA, s.r.o.
PREDAJ - KANCELÁRIE + SKLAD, NOVOSTAVBA

PREDAJ - KANCELÁRIE + SKLAD, NOVOSTAVBA

Lokalita: Nezadaná, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 348 m²

Realitná kancelária Lexxus a.s. ponúka exkluzívne na predaj nadštandardné administratívne priestory so vstupným priestorom (185,12 m2) priamo prepojené s vykurovaným skladom (163,05 m2) a tromi garážovými státiami v novostavbe polyfunkčného domu v Bratislave. POPIS Kvalitný štandard: hliníkové okná s vnútornými žalúziami, podlahy- dlažba, obklady – imitácia kamenného obkladu, podlahové kúrenie, dve klimatizačné jednotky, kamerový systém, alarm. Celková cena zahŕňa kvalitné zariadenie a vybavenie kancelárskych priestorov. Celková výmera priestorov je 348,17 m2, z toho administratívna časť tvorí 155,60 m2 , vstupný priestor 29,52 m2 a sklad 163,05 m2. POPIS: hlavný vchod so vstupným priestorom s bránou na diaľkové ovládanie, ktorým vstupujete samostatne do administratívnej časti objektu a samostatne do skladu. Sklad je vykurovaný radiátormi, svetlá výška 4,20 m2, liata podlaha, vnútorné regále. Administratívna časť: priestranná recepcia s pracovnými stolmi a komunikačnou chodbou (50,95 m2), zasadacia miestnosť (12,83 m2), kancelária (12,83 m2), kancelária (21,66 m2), kancelária (18,43 m2), archív (10,01 m2) . Sociálne zázemie: kuchynský kút s rohovou linkou na mieru a vstavanými spotrebičmi Bosch a Siemens (5,51 m2) pánska a dámska kúpeľňa so sprchovým kútom a WC (3,15 m2+3,15 m2), LOKALITA Veľmi dobré dispozičné riešenie, kvalitné prevedenie, výborné dopravné napojenie na obchvat mesta ako aj do centra, vyhradené parkovanie + parkovisko pred objektom, pešia dostupnosť do nákupného centra Aupark. Nehnuteľnosť je vhodná ako sídlo firmy pre náročného klienta s výnimočným priamym prepojením kancelárskych a skladových priestorov v novostavbe polyfunkčného domu s výbornou polohou a logistikou. Pešia dostupnosť: AUPARK, Sad Janka Kráľa, centrum mesta, priame dopravné napojenie na obchvat mesta. TOPPONUKA

cena dohodou

LEXXUS, a.s
Prenájom Nezariadená kancelária na ulici Wolkrova, Petržalka,Bratislava.

Prenájom Nezariadená kancelária na ulici Wolkrova, Petržalka,Bratislava.

Lokalita: Wolkrova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20 m²

Realitná kancelária Arkádia Vám ponúka na prenájom kancelársky priestor v Bratislave na Wolkrovej ulici v blízkosti centra mesta. Ponúkame na prenájom kanceláriu o celkovej výmere 20m2 na prvom poschodí bez výťahu. Kancelária bude prázdna a tým pádom aj voľná od 01.12.2021 DISPOZIČNÉ RIEŠENIE - vstupná hala s kamerovým systémom - kancelária s rozlohou 20m2 - samostatné dámske a pánske WC na poschodí - spoločná kuchynka na poschodí VÝHODY - kancelária sa ponúka nezariadená s klimatizáciou - blízkosť centra Bratislavy - zastávka MHD v blízkosti administratívnej budovy - blízkosť pošty - zrekonštruované priestory - množstvo reštaurácií a kaviarní v pešej dostupnosti - dobré parkovanie v okolí - vstup do budovy 24/7 Lokalita Priaznivá poloha v blízkosti centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou a napojením na MHD, v pešej dostupnosti. Pošta a stravovacie zariadenia sú v blízkosti administratívnej budovy. Cena nájmu je 170,4€ + mesačné preddavky na energie v hodnote 62,8€ mesačne. Celková suma je 233,2€.- (nájomné 8,52 €/ m2 / mes. + energie 3,14 €/ m2/ mes.)

170,40 €/mes.
8,52 €/m²/mes.
+ 63 €/mes. energie
Realitná kancelária Arkádia, s.r.o.
Prenájom kancelárií so skladom 248,45m2, Petržalka

Prenájom kancelárií so skladom 248,45m2, Petržalka

Lokalita: Kubínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 248.45 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory so skladom, Bratislava-Petržalka, Kubínska ul. v blízkosti Vienna Gate a železničnej stanice Petržalka. Skladový priestor sa nachádza na prízemí objektu. Má bezproblémový prístup autom. Celková výmera skladu 46,42 m2. Kancelárske priestory sa nachádzajú na poschodí objektu. Nachádza sa tu kancelársky celok skladajúci sa so šiestich kancelárií  o celkovej výmere 139,86 m2 a samostatná kancelária o výmere 62,17 m2. Niektoré kancelárie majú oddeliteľné roldor- priečkami. V spoločných priestoroch sú k dispozícii toalety a kuchynka. Vybavenie priestorov: Veľkoplošné plastové okná so žalúziami, na podlahe veľkoplošná svetlá dlažba, štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia. Zabezpečenie priestoru je kamerovým systémom, napojeným na pult centrálnej ochrany. Možnosť parkovania v areály objektu. Výborná dostupnosť na diaľnicu. Cena prenájmu  9,50€/m2/mes + 1,50€/m2/mes. energie. Iné náklady( ochranná služba, parkovanie) dohodou. V cene nájmu sú tri parkovacie miesta. Možnosť prenájmu po častiach.Províziu neplatíte!

2 360,28 €/mes.
9,50 €/m²/mes.
+ 1 €/mes. energie
Senica - Skalica - Myjava
Kancelárske priestory na prenájom  v Petržalke 400 m2.

Kancelárske priestory na prenájom v Petržalke 400 m2.

Lokalita: Údernícka, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 400 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske a skladové priestory v Bratislave-Petržalke na  Úderníckej ulici s úžitkovou plochou 400 m2. Skladový priestor 330,9 m2 za cenu 1650€/mes. Priestor je bez okien. Kancelárske  priestory sa nachádzajú na 2/3 poschodí s výťahom. Priestor sa skladá zo štyroch menších kancelárií, open space priestoru, serverovne, kuchynky a WC Ž/M. Ďalej ponúkame : 2 kancelárie na 2 np. o výmere 44,16 m2 a 22,4 m2, ktoré sa nachádzajú vedľa seba.  Priestory sú nezariadené. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Vykurovanie: centrálne. Drevené plávajúce podlahy, plastové okná.Open space priestor možno flexibilne upraviť priečkami. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž. Objekt je zabezpečený strážnou službou, vstup 24/7. Parkovanie 50€/mesiac. Cena 8.50 €/mesiac + energie. Províziu neplatíte. Bližšie info v RK.

8,50 €/mes.
0,02 €/m²/mes.
vrátane energií
Senica - Skalica - Myjava
ARTHUR - Neobvyklá veľká  kancelária vhodná

ARTHUR - Neobvyklá veľká kancelária vhodná

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 39 m²

RK Arthur ponúka exkluzívne na prenájom svetlú modernú kanceláriu resp. kancelárie s výhľadom na Bratislavu  v 10-r. novostavbe na Šustekovej ul.. Klimatizovaná kancelária o výmere 38,8 m2 sa nachádza na 6 p. v polyfunkčnom objekte s výbornou dostupnosťou na obchvat a do centra električkou. Vstup do kancelárie je od výťahu cez spoločný priestor o výmere 17 m2, ktorý je spoločný s ďalšou vedľajšou kanceláriou. Vstup je možné zariadiť ako čakáreň resp. recepciu.  Podiel na tomto priestore je zarátaný v cene. Kuchynka , WC a technická miestnosť sú spoločné s vedľajšou kanceláriou. Strážna služba počas prac. dní od 06:00-18:00 Parkovanie verejné . Cena 500 €/mesiac m2 vrátane energií  +   DPH. Pripojenie na internet nie je v cene. V cene je zahrnutý právny servis a provízia pre RK. Naplánujte si obhliadku http://arec.sk/nehnutelnost/1417/neobvykla-velka-kancelaria-vhodna#ziadost-o-obhliadku

500 €/mes.
12,82 €/m²/mes.

ARTHUR Real Estate Company, spol. s r.o.
Kancelária so skladovým priestorom a parkovaním

Kancelária so skladovým priestorom a parkovaním

Lokalita: Kubínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 108.5 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu a sklad v samostatnom novopostavenom objekte v Petržalke neďaleko železničnej stanice. Skladový priestor sa nachádza na prízemí objektu a je ľahko dostupný aj autom. Podlahová plocha skladu je 46,40m2. Kancelária s rozemrom 62,17m2 sa nachádza na prvom poschodí. K dispozícii je samostatná toaleta a kuchynka a v prípade potreby aj zasadačka. Do budovy sa vstupuje cez presklenné dvojkrídlové dvere. Jednotlivé priestory sa dajú prenajať aj samostatne. Podlahová plocha na prenájom /bez schodiska, vstupnej haly, toalety, kuchynky/. Kancelária na 1.poschodí: 62,17 m2 Sklad na prízemí: 46,40 m2 Spolu: 108,5 m2 Cena nájmu: 8,90Eur/ m2. Spolu cena za prenájom: 965,65 Eur bez DPH Náklady na energie: 1,50 Eur /1m2, mesačne zálohovo 162,75 Eur bez DPH Iné náklady /ochranná služba, parkovanie, upratovanie/ dohodou, V cene nájmu sú 3 parkovacie miesta priamo v areáli budovy. Možnosť prenajať si ďalšie miesta. Priestory ponúkame bez vnútorného kancelárskeho vybavenia. Priestor je vybavený podhľadmi, osvetlením, klimatizáciou. Veľké okná zabezpečujú presvetlenie miestností. Priestor je chránený kamerovým systémom a je napojený na pult centrálnej ochrany. Možnosť parkovania vo dvore. Podlaha: svetlá dlažba. Okná: plastové. Výborná dostupnosť zo 4-och smerov - dopravné napojenie na diaľnicu Viedeň, Budapešť, Brno, Nitra INFO pre sprostredkovateľov a realitných maklérov : Ako sa spomína vyššie, priestor je flexibilný a preto je možné ho ponúkať aj firmám, ktoré prejavujú záujem o menšiu plochu.

965,65 €/mes.
8,90 €/m²/mes.
+ 1.5 €/mes. energie
Kancelárie, skladový priestor - Petržalka

Kancelárie, skladový priestor - Petržalka

Lokalita: Kubínska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 186 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske a skladové priestory v samostatnom novopostavenom objekte v Petržalke neďaleko železničnej stanice. Skladový priestor sa nachádza na prízemí objektu a je ľahko dostupný aj autom. Podlahová plocha skladu je 30,15 m2. Administratívne/kancelárske priestory sa nachádzajú na prvom poschodí. Ide o priestor so štyrmi kanceláriami o rozlohe 139,86m2. Dve z kancelárii sa dajú oddeliť posuvnými rolldorovými priečkami a v priestore tak vznikne spolu 6 kancelárii so samostatným vstupom. K dispozícii je aj zasadačka s rozmerom 16,32m2. K dispozícii je toaleta a kuchynka. Do budovy sa vstupuje cez presklenné dvojkrídlové dvere. Jednotlivé priestory sa dajú prenajať aj samostatne. Podlahová plocha na prenájom /bez schodiska, vstupnej haly, toalety, kuchynky/ Administratívne priestory na 1.poschodí, 4/6 kancelárii: 139,86m2 Administratívne priestory na 1.poschodí, 1 zasadačka: 16,32 m2 Sklad na prízemí: 30,15 m2 Spolu: 186,33 m2 Cena nájmu: 8,90Eur/ m2. Spolu cena za prenájom: 1658 Eur bez DPH Náklady na energie: 1,50 Eur /1m2, mesačne zálohovo 279,5 Eur bez DPH Iné náklady /ochranná služba, parkovanie, upratovanie/ dohodou, V cene nájmu sú 3 parkovacie miesta priamo v areáli budovy. Možnosť prenajať si ďalšie miesta. Priestory ponúkame bez vnútorného kancelárskeho vybavenia. Priestor je vybavený podhľadmi, osvetlením, klimatizáciou. Veľké okná zabezpečujú presvetlenie miestností. Priestor je chránený kamerovým systémom a je napojený na pult centrálnej ochrany. Možnosť parkovania vo dvore. Podlaha: svetlá dlažba. Okná: plastové. Výborná dostupnosť zo 4-och smerov - dopravné napojenie na diaľnicu Viedeň, Budapešť, Brno, Nitra INFO pre sprostredkovateľov a realitných maklérov : Ako sa spomína vyššie, priestor je flexibilný a preto je možné ho ponúkať aj firmám, ktoré prejavujú záujem o menšiu plochu.

1 658 €/mes.
8,91 €/m²/mes.
+ 279.5 €/mes. energie
PREDAJ - kancelársky priestor, vhodný aj na bývanie

PREDAJ - kancelársky priestor, vhodný aj na bývanie

Lokalita: Šustekova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 162 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný nebytový priestor na Šustekovej ulici vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky, ktorý je vhodný na podnikanie aj bývanie. Celková výmera je 162 m2. Priestory sa nachádzajú na 1.poschodí budovy bytového domu, rozdelené na 4 samostatné miestnosti, veľkú chodbu, sociálne zariadenie – WC. Na chodbe je možnost vybudovat kuchynku, predpríprava je k dispozícii. V každej miestnosti sa nachádza vnútorný rozvod IT siete a klimatizácia. V bytovom dome sa nachádza výťah. Cena: 260.000 € + DPH (prípadná dohoda možná).

260 000 €
1 604,94 €/m²

CENTURY 21 Slovakia
Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 475,46m2

Reprezentatívne kancelárie v AUPARK TOWER, 475,46m2

Lokalita: Einsteinova, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 475.46 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu v jednej z najlepších kancelárskych budov v Bratislave, v prestížnom objekte AUPARK TOWER, so strategickou polohou. Ideálne miesto s vynikajúcou dostupnosťou diaľnice, MHD a centra mesta zároveň (15 min. peši). V tesnom susedstve je  výstavisko Incheba, T-com pláž, sad Janka Kráľa – ideálne na oddych, alebo samotné nákupné centrum Aupark, kde je množstvo obchodov, kín, reštaurácii a pod.. Aupark Tower poskytuje jedinečný panoramatický výhľad na rieku Dunaj, Bratislavský hrad ako i historické centrum mesta. Voľné:    Blok B - k dispozícii 160,45m2  (13.posch.),              Blok B - k dispozícii 475,46 m2 s 66m2 terasou (15.posch.). Priestory budú upravené vo forme samostatného celku, s vlastným vstupom – priečkovanie podľa požiadaviek klienta. Ďalšie výhody: Neobmedzený prístup (24/7/365), reprezentatívna recepcia, výnimočné vertikálne zelené záhradné terasy, ktoré spríjemňujú pracovné prostredie, dostatok výťahov, štruktúrovaná kabeláž, klimatizácia, presklená fasáda s otvárateľnými oknami, vysoká variabilita priestorov (možnosť vytvorenia samostatných administratívnych celkov na základe potrieb nájomcu), pohotovostné zálohové dieselgenerátory, bohaté vyžitie pre zamestnancov, ... Cena nájmu je 14,40 €/m²/mesiac + prevádzkové 3,75 €/m²/mesiac + elektrina + DPH. Radi priestor predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

6 846,62 €/mes.
14,40 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárie na začiatku Petržalky, Panónska cesta

Kancelárie na začiatku Petržalky, Panónska cesta

Lokalita: Panónska cesta, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 330 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Panónskej ceste, na začiatku Petržalky, v bezprostrednej blízkosti Železničnej stanice Petržalka. Celková plocha na prenájom je 330m2. Je možné vybrať si aj menšiu výmeru, napr. 86m2, 74m2 alebo 42m2. Možnosť prenájmu vonkajších a garážových parkovacích miest. Budova má aj bicyklové stojisko, nabíjačku na elektromobily, či zdieľanú zasadačku. Nájomné je 10,5€/m2/mesiac + prevádzkové náklady 2,9€/m2/mesiac + zálohy na energie 1€/m2/mesiac. Ceny sú uvedené bez DPH.  Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

3 465 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
1 2 3