Novostavby.sk
Nájdených 92 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Kancelárie, administratívne priestory v Novom Meste (Bratislava III)

1 2 3 4 5
Administratívne priestory vysokého štandardu v Polus/Vivo Tower na Vajnorskej ulici, 186,40m2

Administratívne priestory vysokého štandardu v Polus/Vivo Tower na Vajnorskej ulici, 186,40m2

Lokalita: Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 186.4 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus Tower na Vajnorskej ul. v Bratislave 3, na dopravnej tepne Vajnorská, Bajkalská a Tomášikova. Strategická lokalita robí Polus Towers ľahko dostupným pre všetky formy dopravy. Vzdialenosť od obchodného centra VIVO na obchvat po Bajkalskej je len 7 min. autom, rovnako aj do centra. Lokalita budov zaručuje vynikajúcu dopravnú dostupnosť, či už autom alebo MHD (9 spojov, vrátane električiek 2 a 4). Z budovy je výhľad na jazero, okolité lesy a centrum mesta. Biznis centrum ponúka pestrú paletu služieb v nákupnej zóne Vivo, športové aktivity na dosah a nádhernú scenériu vďaka jazeru Kuchajda. Aktuálne voľný priestor: myhive Polus Tower II na 2NP – 186,40 m2 celková plocha (kancelárska plocha 170,57 m2), výhľad na Kuchajdu. Ide o novo vybudovaný priestor, ktorý je okamžite k dispozícii. Priestor je ponúkaný s kompletne vybavenou kuchynkou aj so spotrebičmi (umývačka riadu, mikrovlnka, chladnička), vlastnými toaletami, skladom/serverovňou a nadštandardnými prvkami ako presklené priečky. Miestnosti sú klimatizované, zdvojené podlahy, optický internet, alarm. Budova je vybavená bezpečnostným kartovým systémom a monitorovaná kamerovým systémom. Vstup do budovy je 24 h denne cez recepciu. Parkovanie je možné v podzemnej garáži, aj na streche nižšieho objektu. Veľkou výhodou je priame prepojenie s OC Vivo podzemnou garážou, takže klienti majú parkovanie na 3 hod. zdarma. VÝHODY: reprezentatívna recepcia, chladiace trámy, zdarma využívanie reprezentatívnych meeting pointov/lobby miestností v blízkosti recepcie, k dispozícii 3 ZASADAČKY (4 / 8 / 16 ľudí) ZADARMO, parkovanie návštev ZADARMO. Cena nájmu je cca 11,50 €/m²/mesiac + servisné poplatky 4,50 €/m²/mesiac +  vlastná spotreba energií (voda, elektrina) + DPH. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta. Priestory sú moderné a radi ich predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

2 143,60 €/mes.
11,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory, Stará Vajnorská, Bratislava III

Kancelárske priestory, Stará Vajnorská, Bratislava III

Lokalita: Stará Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 27 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Starej Vajnorskej v BA III Nové mesto, vo výmerách od 9 do 52m2. Jedná sa o kancelárie nachádzajúce na 2. a 3. poschodí novostavby s vlastným parkoviskom priamo pri hlavnej ceste. Štandard : plastové okná, žalúzie, kazetový strop, spoločná kuchynka a WC, (kancelárie 52m2 majú vlastné WC a kuchynku), internet v cene 14,-€/mesiac - T-com, alebo 22,-€/mesiac optika, tel linka v cene 6,-E/mesiac, SBS, alarm+kamerový systém, výťah, parkovacie miesto v cene 33,-E/mesiac+DPH. Voľné ihneď. Nájomca neplatí províziu RK. 

251,91 €/mes.
9,33 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárie, Elektrárenska, Bratislava III

Kancelárie, Elektrárenska, Bratislava III

Lokalita: Elektrárenská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 200 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe na Elektrárenskej ulici v Bratislave. Rozloha priestoru je cca 200m2, cena za prenájom je 9,-€/m2 mesačne bez DPH plus prevádzkové náklady a energie vo výške cca 2,50-€/m2 mesačne. Možnosť prenájmu parkovacích miest, možnosť prenájmu skladových priestorov až do veľkosti cca 1000m2. Záujemca neplatí províziu RK.

1 800 €/mes.
9 €/m²/mes.
vrátane energií
Reality Bratislava, s.r.o.
Administratívne priestory vysokého štandardu v Polus/Vivo Tower na Vajnorskej ulici, 940m2

Administratívne priestory vysokého štandardu v Polus/Vivo Tower na Vajnorskej ulici, 940m2

Lokalita: Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 940 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus Tower na Vajnorskej ul. v Bratislave 3, na dopravnej tepne Vajnorská, Bajkalská a Tomášikova. Strategická lokalita robí Polus Towers ľahko dostupným pre všetky formy dopravy. Vzdialenosť od obchodného centra VIVO na obchvat po Bajkalskej je len 7 min. autom, rovnako aj do centra. Lokalita budov zaručuje vynikajúcu dopravnú dostupnosť, či už autom alebo MHD (9 spojov, vrátane električiek 2 a 4). Zamestnanci dochádzajúci z okolia Bratislavy uvítajú polohu vlakovej stanice Bratislava-Nové mesto – vlaky RegioJet. Dajú sa využiť aj alternatívne spôsoby prepravy ako bicykel, či kolobežka (k dispozícii CYKLOSTOJANY a SPRCHY). Z budovy je výhľad na jazero, okolité lesy a centrum mesta. Biznis centrum ponúka pestrú paletu služieb v nákupnej zóne Vivo, športové aktivity na dosah a nádhernú scenériu vďaka jazeru Kuchajda. Možnosť členenia priestoru na menšie i väčšie celky, na poschodí od 150 m² po 1020 m². ROZLOHA, ČLENENIE a ŠTANDARD podľa požiadaviek. Dispozične sa dajú deliť kancelárske celky na open space alebo samostatné na delené kancelárie, zasadačky atď, s vlastnými sociálnymi zariadeniami. Miestnosti sú klimatizované, zdvojené podlahy, optický internet, alarm. Budova je vybavená bezpečnostným kartovým systémom a monitorovaná kamerovým systémom. Vstup do budovy je 24 h denne cez recepciu. Parkovanie je možné v podzemnej garáži, aj na streche nižšieho objektu. Veľkou výhodou je priame prepojenie s OC Vivo podzemnou garážou, takže klienti majú parkovanie na 3 hod. zdarma. VÝHODY: reprezentatívna recepcia, chladiace trámy, zdarma využívanie reprezentatívnych meeting pointov/lobby miestností v blízkosti recepcie, k dispozícii 3 ZASADAČKY (4 / 8 / 16 ľudí) ZADARMO, parkovanie návštev ZADARMO. Cena nájmu je cca 12 €/m²/mesiac + servisné poplatky 4,50 €/m²/mesiac +  vlastná spotreba energií (voda, elektrina) + DPH. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta. Priestory sú moderné a radi ich predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

11 280 €/mes.
12 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory na známej adrese, s jedinečným výhľadom, 440 m²

Kancelárske priestory na známej adrese, s jedinečným výhľadom, 440 m²

Lokalita: Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 438.44 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A v Polus Tower na Vajnorskej ul. v Bratislave 3. Strategická lokalita v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto robí Polus Towers ľahko dostupným pre všetky formy dopravy. Z budovy je výhľad na jazero, okolité lesy a centrum mesta. Biznis centrum ponúka pestrú paletu služieb v nákupnej zóne Polus City Center, športové aktivity na dosah a nádhernú scenériu vďaka jazeru Kuchajda. Budovy Polus Towers sú umiestnené na dopravnej tepne Vajnorská, Bajkalská a Tomášikova. Vzdialenosť od Polusu na obchvat po Bajkalskej je len 7 min. autom, rovnako aj do centra. Lokalita budov zaručuje vynikajúcu dopravnú dostupnosť, či už autom alebo MHD (9 spojov, vrátane električiek 2 a 4). Zamestnanci dochádzajúci z okolia Bratislavy uvítajú polohu vlakovej stanice Bratislava-Nové mesto – vlaky RegioJet. Dajú sa využiť aj alternatívne spôsoby prepravy ako bicykel, či kolobežka (k dispozícii CYKLOSTOJANY a SPRCHY). K dispozícii je uzavretý celok výmery 440 m² s jedinečným výhľadom a možnosťou byť jediným nájomcom na celom poschodí. Priestor je prevažne delený na jednotlivé menšie kancelárie, ale je možnosť aj úpravy. Pôdorys na vyžiadanie. VÝHODY: Klimatizácia, OPTICKÝ internet, reprezentatívna recepcia, chladiace trámy, ZDARMA využívanie reprezentatívnych meeting pointov/lobby miestností v blízkosti recepcie, k dispozícii 3 ZASADAČKY (20 / 10 / 10 ľudí) ZADARMO, parkovanie návštev ZADARMO na 3 hodiny, Priame napojenie na prírodný areál Kuchajda (všetky druhy športovísk/rekreácie). Cena nájmu je cca 11,50 €/m²/mesiac + servisné poplatky 4,50 €/m²/mesiac + 1 €/m²/mesiac vlastná spotreba energií (voda, elektrina). Uvedené ceny sú bez DPH. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta. Priestory sú moderné a radi ich predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

5 042,06 €/mes.
11,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory  v administratívnej budove na prenájom

Kancelárske priestory v administratívnej budove na prenájom

Lokalita: Elektrárenská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 300 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v novostavbe na Elektrárenskej ulici v Bratislave.  Dispozičné riešenie kancelárií je voliteľné, podľa požiadaviek nájomcu: od 145 m² po 750 m². Na každom poschodí sa nachádza sociálne zariadenie a kuchynka. Prístup do budovy je 24/7 s pomocou elektrického vrátnika. Fotografie sú z dokončeného 1. poschodia a po dohode s novým nájomcom, bude dokončené aj ďalšie poschodie.  Parkovacie miesto je možné si prenajať za 35 €/mes. pre osobné vozidlo a 45€/mes. pre dodávku. Ku kancelárskym priestorom je možné si prenajať aj sklad o výmere 60 m². Do areálu je možný vjazd aj kamiónom. Depozit je vo výške trojmesačného nájmu. Cena nájmu za m² kancelárskej plochy je 8 EUR/mesiac bez DPH + energie 4 EUR/mesiac bez DPH. Províziu RK neplatíte. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

2 400 €/mes.
8 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Priestor s veľkým preskleným výkladom v blízkosti Figara

Priestor s veľkým preskleným výkladom v blízkosti Figara

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 178.8 m²

Ponúkame na prenájom obchodno-administratívny priestor v polyfunkčnej budove na Račianskej ulici v Novom Meste – Bratislava 3, neďaleko Billy, Figara alebo OD Slimák. Veľmi dobrá dostupnosť do centra. V celej budove sú použité kvalitné materiály. Všetky priestory sú vybavené PC štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, s vlastnými meradlami el. energie, vstup čipovými kartami. Objekt je zabezpečený vlastným bezpečnostným systémom, a tiež každý priestor je vybavený vlastným alarmom, DSS linky a aj možnosť napojenia na optický kábel v budove. K dispozícii je na 1.poschodí (v objekte aj výťah): - uzavretý celok výmery 139 m2 - openspace tvarovaný do atraktívneho celopresklenného oblúku, ktorý je orientovaný na hlavnú bratislavskú teplu Račiansku ulicu. Okná sa dajú využiť na veľkoplošnú inzerciu.  V rámci openspacu je vybudovaná aj 1 samostatná kancelária. - uzavretý celok veľkosti cca 178,8 m2 – presvetlený openspace. Možnosť prenájmu spolu ako 317m2 alebo aj samostatne. Toalety a kuchynka sú na spoločnej chodbe. Oba priestory sú klimatizované, s optickým internetom. Vhodné sú aj ako kancelárie, ale aj ako showroom s možnosťou celoplošnej reklamy na veľkých oknách. Možnosť prenájmu parkovacích státí 75 €/miesto. Nájomné je 12,5 €/m2/mesiac + energie podľa počtu osôb, cca 2,5 €/m2/mesiac. Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

2 235 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelársky celok v blízkosti Figara – Račianska ulica, 57m2

Kancelársky celok v blízkosti Figara – Račianska ulica, 57m2

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v administratívnej budove na Račianskej ulici v Novom Meste – Bratislava 3, neďaleko OD Slimák alebo Figara. Ide o novopostavenú budovu. V celej budove sú použité kvalitné materiály. Všetky priestory sú vybavené PC štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, krytiny koberce, s vlastnými meradlami el. energie, vstup čipovými kartami. Objekt je zabezpečený vlastným bezpečnostným systémom, a tiež každý priestor je vybavený vlastným alarmom, DSS linky a aj možnosť napojenia na optický kábel v budove. K dispozícii je: - na 1.poschodí uzavretý celok 2 kancelárií s balkónom a kuchynkou výmery 57 m2. Toalety na chodbe. Možnosť prenájmu parkovacieho státia 75 €/miesto. Nájomné je 9,5 €/m2/mesiac + energie podľa počtu osôb, cca 3 €/m2/mesiac. Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

541,50 €/mes.
9,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2 kancelárie v blízkosti Polusu, 50 m² + LOGGIA

2 kancelárie v blízkosti Polusu, 50 m² + LOGGIA

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky celok na Bajkalskej ulici na hranici BA2 a BA3, v polyfunkčnom dome Platan, v blízkosti hlavného dopravného uzla, križovatky Bajkalskej s Vajnorskou ulicou, vedľa 3 veží. Výborná dopravná dostupnosť. V blízkosti obchodné centrum Polus/Vivo, plaváreň Pasienky a národný futbalový štadión. K dispozícii je nebytový priestor na 2.p. (aj výťah) o výmere 50 m² + LOGIA, ktorý sa dá dať aj do nákladov. Dispozične sa skladá z 2 miestností, kúpeľne (so sprch. kútom) a samostatnej toalety. V rámci jednej kancelárie je aj kuchynský kút. Vrátnik, internet (UPC, Telekom), parkovanie bezproblémové na ulici, alebo vo dvore, alebo v garáži (za poplatok). Cena nájmu je 10,50 €/m2/mesiac + správa 3,50 €/m2/mesiac (vrátane kúrenia, vody) + elektrina + DPH. Radi priestor predstavíme osobne po dohode obhliadky. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii v našej RK.

525 €/mes.
10,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárie v blízkosti Figara pekného štandardu,186 m2

Kancelárie v blízkosti Figara pekného štandardu,186 m2

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 186.2 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na Račianskej ulici v Novom Meste – Bratislava 3, neďaleko OD Slimák alebo Figara. Ide o novopostavenú budovu. V celej budove sú použité kvalitné materiály. Všetky priestory sú vybavené PC štruktúrovanou kabelážou, klimatizáciou, krytiny koberce, s vlastnými meradlami el. energie, vstup čipovými kartami. Objekt je zabezpečený vlastným bezpečnostným systémom, a tiež každý priestor je vybavený vlastným alarmom, DSS linky a aj možnosť napojenia na optický kábel v budove. K dispozícii je pekný priestor na 2.poschodí (výťah) celkovej výmery 186,2 m2, prevažne openspace, delené toalety. Nadštandardné presklenné priečky, klimatizácia, optický internet. Možnosť prenájmu parkovacieho státia 75 €/miesto. Nájomné je 9,5 €/m2/mesiac + energie a služby podľa počtu osôb, cca 2,5 €/m2/mesiac. Všetky ceny sú uvedené bez DPH. Záujemca neplatí províziu. Viac informácii u uvedeného realitného manažéra.

1 768,90 €/mes.
9,50 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
74 a 85 m2 – kancelárie v menšom administratívnom objekte

74 a 85 m2 – kancelárie v menšom administratívnom objekte

Lokalita: V blízkosti Jarošovej ulici, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 74 m²

■ 74 m2 – 3 kancelárie ■ 85 m2 – 3 kancelárie s terasou ----------------------------------------- ■ 43 m2 – priestor predelený na 3-4 menšie pracovné časti (viď pôdorys) ■ 44 m2 – 1 kancelária s terasou ■ 54 m2 – 2 kancelárie ■ samostatne nastaviteľná klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž ■ alarm, kamerový systém ■ strážna služba, recepcia ■ dostatok parkovania v okolí objektu ■ prenájom na vlastnom parkovisku – podľa aktuálneho stavu ■ dobrá lokalita (pri OC Slimák) s dostupnosťou MHD a širokou sieťou služieb ■ Cena prenájom : 9- 9,90 € /m2/mesiac (prípadne dohodou) ■ energie : cca 3,20 € /m2/ mesiac

666 €/mes.
9 €/m²/mes.

RIVE s. r. o.
43 – 54 – 74 a 85 m2 – kancelárie v menšom administratívnom objekte

43 – 54 – 74 a 85 m2 – kancelárie v menšom administratívnom objekte

Lokalita: V blízkosti Jarošovej ulice, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 43 m²

■ 43 m2 – priestor predelený na 3-4 menšie pracovné časti (viď pôdorys) ■ 44 m2 – 1 kancelária s terasou ■ 54 m2 – 2 kancelárie ■ 74 m2 – 3 kancelárie ■ 85 m2 – 3 kancelárie s terasou ■ samostatne nastaviteľná klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž ■ alarm, kamerový systém ■ strážna služba, recepcia ■ dostatok parkovania v okolí objektu ■ prenájom na vlastnom parkovisku – podľa aktuálneho stavu ■ dobrá lokalita (pri OC Slimák) s dostupnosťou MHD a širokou sieťou služieb ■ Cena prenájom : 9 - 9,90 € /m2/mesiac ( prípadne dohodou) ■ energie : cca 3,20 € /m2/ mesiac

387 €/mes.
9 €/m²/mes.

RIVE s. r. o.
130m2 – samostatný celok s vlastným zázemím a loggiou (15 m2)

130m2 – samostatný celok s vlastným zázemím a loggiou (15 m2)

Lokalita: V blízkosti Račianského mýta, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 130 m²

■ 130 m2 – vstupná chodba, recepcia, 5 miestností, kuchynka, sprcha, 2x toaleta ■ 15 m2 loggia sa do nájmu nezapočítava, menší sklad, 2.posch., bez výťahu ■ nový, menší administratívny objekt v tichšom prostredí ■ v blízkosti Račianského mýta ■ kamerový systém. el. vrátnik, optický kábel, WiFi, káblová TV, PC sieť ■ 2x parkovanie priamo pred objektom : 50 € / miesto / mesiac ■ v blízkosti veľká, voľná parkovacia plocha ■ Cena prenájmu : 10 € / m2/mesiac + energie cca 2,5 € / m2 /mesiac ■ energie sa platia zálohovo a v priestoroch sú vlastné merače energií

1 300 €/mes.
10 €/m²/mes.

RIVE s. r. o.
Predaj klimatizovanej kancelárie s 2 garážovými státiami v Bratislava - Nové mesto

Predaj klimatizovanej kancelárie s 2 garážovými státiami v Bratislava - Nové mesto

Lokalita: Nová Rožňavská ulica, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 81.56 m²

F073-16-ANP3a Finanzpartner reality ponúka na predaj kacelársky priestor, vhodný aj ako byt s rozlohou 81,56m2 v obytnom bytovom dome na ulici Nová Rožňavská v Bratislave - Nové Mesto. Kancelária, ktorá spĺňa aj plnohodnotné bývanie pozostáva zo vstupnej chodby, troch miestností, kuchyne, samostatnej toalety a kúpeľne. Nachádza sa na 3NP z 9NP s výťahom. Ku kancelárií prislúchajú dve garážové státia, ktoré sa nachádzajú priamo v obytnom dome, hneď pri výťahu. Kancelária je klimatizovaná, je orientovaná na východnu stranu a je v nej zavedený optický kábel od VNET a.s. Mesačné náklady sú 150€ vrátane elektriky. Pozrite si 3D vizualizáciu https://my.matterport.com/show/?m=vUfpFcKv1QF LOKALITA: úplná občianská vybavenosť, len 3 min. jazdy od zjazdu z D1 na Zlatých pieskoch, vyborná dostupnosť do centra, len 2km od nákupných centier PALACE, Avionu, IKEA, 3km od letiska. Hneď cez cestu sa nachádza Business cafe s obedovým menu. Cena je 234.884€. Cena je konečná vrátane 2 garážových státi a provízie našej RK, v ktorej je zahrnutý realitný a právny servis, vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, poplatok za podanie návrhu na vklad do katastra nehnuteľností. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a tiež bezplatný profesionálny prístup v oblasti financovania nehnuteľnosti.

234 884 €
2 879,89 €/m²

Bratislava
Prenájom kancelárií 201m2 Openoffice BA III. blízko centra

Prenájom kancelárií 201m2 Openoffice BA III. blízko centra

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 201 m²

F045-26-ROLO Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory Bratislava III., blízko centra. Kancelárie v tichom prostredí, s výbornou vybavenosťou a stravovaním v okolí sa nachádzajú na 2.NP s výťahom. Plocha: úžitková 201m2 je kombinovane pokrytá koberacmi a dlažbou . Samozrejmosťou sú plastové okná, klimatizácia, sklenené priečky, ktoré sa dajú variabilne demontovať a vytvoriť delené priestory alebo open office. Priestory ponúkajú kuchnynku s linkou, balkón 3m2, oddelené WC muži, ženy. Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: telefón, internet, štrukturované kabelážne rozvody. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Okolie ponúka silný potenciál pre klientelu, firmy a úrady, dostupné sú viaceré možnosti stravovania a nakupovania. Ľahko prístupné parkovacie miesta na parkovisku pred budovou á 80€/mes. alebo garážové státie 95€/mes, voľné verejné parkovanie pre návštevy. Výhody: tiché prostredie, obchody, reštaurácie, blízko centra, MHD. Cena prenájmu 9,5 €/m2 za mesiac bez energií s služieb. Pre prípad potreby je v rámci objektu k dispozícii i klimatizovaný sklad o rozlohe 200m2 á 6,5€/m2 za mesiac. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania aj tejto nehnuteľnosti.

1 909,50 €/mes.
9,50 €/m²/mes.
+ 3 €/mes. energie
Bratislava
Prenájom kancelárie 89m2 BA-Nové Mesto blízko centra

Prenájom kancelárie 89m2 BA-Nové Mesto blízko centra

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 89 m²

F027-26-ROLO Ponúkame Vám na prenájom moderné komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Nové Mesto, s možnosťou upravenia interiéru podľa preferencií. Plocha: úžitková 89m2. Nachádza sa na 2. poschodí s výťahom. Podlaha: dlážkovina. Okná: hlinníkové. Vybavenie kuchyne: umývačka riadu, mikrovlnka.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne, klimatizácia. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V).Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody. Cena 8,50 €/m2/mesiac bez energií.

756,50 €/mes.
8,50 €/m²/mes.
+ 347 €/mes. energie
Bratislava
Prenájom kancelárie 34m2 BA-Nové Mesto s parkovacím miestom

Prenájom kancelárie 34m2 BA-Nové Mesto s parkovacím miestom

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 34 m²

F029-26-ROLO Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory Bratislava-Nové Mesto, s možnosťou upravenia interiéru podľa preferencií. Plocha: úžitková 34m2. Nachádza sa na 6. poschodí s výťahom. Podlaha: dlážkovina. Okná: hlinníkové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút .Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne, klimatizácia. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V).Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody. Cena 500 €/mesiac bez energií. Parkovacie miesto od 40€/mes.

500 €/mes.
14,71 €/m²/mes.
+ 4 €/mes. energie
Bratislava
Prenájom kancelárie 17m2 BA-Nové Mesto s kuchynkou

Prenájom kancelárie 17m2 BA-Nové Mesto s kuchynkou

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 17 m²

F028-26-ROLO Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory Bratislava-Nové Mesto, s možnosťou upravenia interiéru podľa preferencií. Plocha: úžitková 17m2. Nachádza sa na 6. poschodí s výťahom. Podlaha: dlážkovina. Okná: hlinníkové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút .Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne, klimatizácia. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V).Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody. Cena 250 €/mesiac bez energií.

250 €/mes.
14,71 €/m²/mes.
+ 4 €/mes. energie
Bratislava
Prenájom kancelárií 1153m2 BA-Nové Mesto blízko centra

Prenájom kancelárií 1153m2 BA-Nové Mesto blízko centra

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 1153 m²

F035-26-ROLO Ponúkame Vám na prenájom 41 prestížnych kancelárskych priestorov na jednom podlaží v Bratislava-Nové Mesto, s možnosťou upravenia interiéru podľa preferencií klienta. Plocha: úžitková 1153m2. Nachádzajú sa na 6. poschodí s výťahmi. Podlaha: dlážkovina. Okná: plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynský kút. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne, klimatizácia. Ostatné vybavenie: telefón, internet. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka (230V).Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, bufet, recepcia. Cena 8,50 €/m2 za mesiac bez energií. Parkovacie miesta od 40€/mes. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania aj tejto nehnuteľnosti.

9 800,50 €/mes.
8,50 €/m²/mes.
+ 4 €/mes. energie
Bratislava
Prenájom kancelárie 26m2 BA III. blízko centra Novostavba

Prenájom kancelárie 26m2 BA III. blízko centra Novostavba

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 26 m²

F051-26-ROLO Ponúkame Vám na prenájom moderné kancelárske priestory Bratislava III., blízko centra. Kancelária v tichom prostredí, s výbornou vybavenosťou a stravovaním v okolí sa nachádza na 3.NP s výťahom. Plocha kancelárie 26m2 je pokrytá koberacmi, vybavená plastovými oknami, klimatizáciou. Spoločné priestory ponúkajú kuchnynku so sporákom, mikrovlnkou, toalety. Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: telefón, internet, štrukturované kabelážne rozvody. Zabezpečenie alarmom. Asfaltová prístupová cesta. Ľahko prístupné parkovacie miesta na parkovisku pred budovou á 80€/mes. alebo garážové státie 95€/mes. Výhody: tiché prostredie, obchody, reštaurácie, blízko centra, MHD. Cena prenájmu 9 €/m2 za mesiac bez energií s služieb. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania aj tejto nehnuteľnosti.

247 €/mes.
9,50 €/m²/mes.
+ 3 €/mes. energie
Bratislava
1 2 3 4 5