Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 13 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Kancelárie, administratívne priestory vo Vrakuni (Bratislava II)

Kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe polyfunkčnej budovy na Rebarborovej  ulici

Kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe polyfunkčnej budovy na Rebarborovej ulici

Lokalita: Rebarborová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 26 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe polyfunkčnej budovy na Rebarborovej  ulici v Bratislave – areál Harley-Davidson, s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou. V budove sa nachádza recepcia, výťah, na každom poschodí 2x toaleta. Jedná sa o novostavbu, priestory sú v bezchybnom technickom stave. Bezproblémové parkovanie vo dvore, resp. na verejnom parkovisku pred budovou.  Cena za prenájom: - Kancelária s rozhlohou 20,32 m2 plus podiel na spoločných priestoroch 6,26 m2- cena: 9,- EUR bez DPH/m2/mesiac, záloha na energie 1,- EUR/m2/mesiac- Kancelária nemá samostatné merače, vyúčtovanie spotreby 1x za rok – aliktvótny pomer podľa prenajatej plochy V budove  sa nachádzajú aj ďalšie voľné kancelárske priestory, výmera sa dá prispôsobiť potrebám klienta. Klient NEPOŽADUJE kauciu, nájomné sa platí vždy do 25. dňa v bežnom mesiaci na nasledujúci mesiac. Províziu RK neplatíte. V prípade záujmu o osobnú obhliadku, resp. potreby ďalších informácií, kontaktujte uvedeného realitného manažéra.

238,50 €/mes.
9,17 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe na Rebarborovej ulici, Vrakuňa

Kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe na Rebarborovej ulici, Vrakuňa

Lokalita: Rebarborová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 116 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe polyfunkčnej budovy na Rebarborovej  ulici v Bratislave – areál Harley-Davidson, s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou. V budove sa nachádza recepcia, výťah, na každom poschodí 2x toaleta. Jedná sa o novostavbu, priestory sú v bezchybnom technickom stave. Bezproblémové parkovanie vo dvore, resp. na verejnom parkovisku pred budovou.  Cena za prenájom: - Kancelária . open space - s rozhlohou  89,25 m2 plus podiel na spoločných priestoroch 27,45 m2 – cena: 9,- EUR bez DPH/m2/mesiac, záloha na energie 1,- EUR/m2/mesiac- Možná zmena dispozície na menšie kancelárie / dobudovanie priečok- Kancelária nemá samostatné merače, vyúčtovanie spotreby 1x za rok – aliktvótny pomer podľa prenajatej plochy V budove sú k dispozícii ďalšie voľné kancelárske priestory, plocha na prenájom možná v zmysle požiadavky klienta. Klient NEPOŽADUJE kauciu, nájomné sa platí vždy do 25. dňa v bežnom mesiaci na nasledujúci mesiac. Províziu RK neplatíte. V prípade záujmu o osobnú obhliadku, resp. potreby ďalších informácií, kontaktujte uvedeného realitného manažéra.

1 050,30 €/mes.
9,05 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe na Rebarborovej ulici, Vrakuňa

Kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe na Rebarborovej ulici, Vrakuňa

Lokalita: Rebarborová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 39 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v 3-poschodovej novostavbe polyfunkčnej budovy na Rebarborovej  ulici v Bratislave – areál Harley-Davidson, s vynikajúcou dopravnou dostupnosťou. V budove sa nachádza recepcia, výťah, na každom poschodí 2x toaleta. Jedná sa o novostavbu, priestory sú v bezchybnom technickom stave. Bezproblémové parkovanie vo dvore, resp. na verejnom parkovisku pred budovou.  Cena za prenájom: - Kancelária s rozhlohou 29,70m2 plus podiel na spoločných priestoroch 9,14m2 – cena: 9,- EUR bez DPH/m2/mesiac, záloha na energie 1,- EUR/m2/mesiac- Kancelária nemá samostatné merače, vyúčtovanie spotreby 1x za rok – aliktvótny pomer podľa prenajatej plochy V budove sa nachádzajú aj ďalšie voľné kancelárske priestory, výmera prispôsobiteľná potrebám klienta. Klient NEPOŽADUJE kauciu, nájomné sa platí vždy do 25. dňa v bežnom mesiaci na nasledujúci mesiac. Províziu RK neplatíte. V prípade záujmu o osobnú obhliadku, resp. potreby ďalších informácií, kontaktujte uvedeného realitného manažéra.

349,56 €/mes.
8,96 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PRENÁJOM 93,1 m2, BRATISLAVA - VRAKUŇA

KANCELÁRSKE PRIESTORY NA PRENÁJOM 93,1 m2, BRATISLAVA - VRAKUŇA

Lokalita: Pod gaštanmi, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 93 m²

Ponúkame na prenájom priestory v novostavbe na prízemí administratívnej budovy v MČ- Ružinov, časť Vrakuňa. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - výmera kancelárie kancelárie 93,1 m2 (8,5 eur/m2) - klimatizácia - súčasťou priestoru je vlastná kuchynka a sociálne zariadenie - plastové okná so žalúziami - 4 parkovacie miesta  - v predsieni a WC je dlažba, inak všade laminátová podlaha - objekt je napojený na bezpečnostný systém - priestor je vhodný hlavne na kancelárske účely Cena nájmu za mesiac je : - kancelárie 93,1 m2 cena 791,35 EUR bez DPH - spoločenské priestory 15,3 m2 cena 68,85 EUR bez DPH - parkovné 16,60 EUR bez DPH / 1 auto, k dispozícii 4 miesta - odber elektrickej energiie podľa skutocnej spotreby Súvisiace náklady: - upratovanie spoločných priestorov  49,80 EUR bez DPH - strážna služba 99,60 EUR bez DPH - odvoz a likvidácia odpadu 17,97 EUR bez DPH Cena nájmu spolu 1 093,97 EUR bez DPH Dvor : 235,68 EUR bez DPH Odber elektrickej energie a súvisiace náklady sa účtujú raz za štvrťrok. Klient platí depozit vo výške 1 mesačného nájomného, provízia pre RK je vo výške  1 mesačného nájmu. Kancelársky priestor je voľný IHNEĎ! TEŠÍME SA NA OBHLIADKU S VAMI, kedykoľvek ma kontaktujte na  tel.č. 0910 788 788.  Kanceláriu nájdete v Polus Tower 2 na Vajnorskej 100/B v Bratislave, alebo ma kontaktujte na nemcova@archeus.sk.

1 094 €/mes.
11,76 €/m²/mes.
vrátane energií
ARCHEUS reality Bratislava
Kancelársko-obchodné priestory v novostavbe vhodné aj pre sídlo firmy v Ružinove.

Kancelársko-obchodné priestory v novostavbe vhodné aj pre sídlo firmy v Ružinove.

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársko-obchodné priestory o celkovej výmere 300 m2 vo Vrakuni na Hradskej ul., ktoré sú vhodné na rôzne využitie, napr. sídlo firmy, obchodná prevádzka s kanceláriami, ambulancie, ateliér a podobne. Budova je dvojpodlažná, zateplená (trieda A), s vlastným plynovým kúrením a nastavovaním teploty termostatom, má plastové okná s izolačným troj-sklom a sieťkami proti hmyzu, plávajúce podlahy, dlažbu, klimatizáciu, poplašný systém, štruktúrovanú kabeláž a vlastné parkovisko so 4 parkovacími miestami (možnosť dobudovania ďalších parkovacích miest). Každé poschodie má svoje vlastné merače el. energie a plynu, merač pre spotrebu vody je pre celú budovu spoločný. Vstup do budovy je priamo z hlavnej ulice. Dispozične dom pozostáva z prízemia o celkovej výmere 150 m2, pričom je tvorený obchodným priestorom o výmere 58 m2 so samostatným vchodom, dvomi nepriechodnými kanceláriami, chodby, kuchyne, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatným WC. Prízemie je čiastočne podpivničené  a dá sa využívať napr. ako sklad. Poschodie o celkovej výmere 150 m2 je tvorené dvomi samostatnými jednotkami, ktoré majú spoločný hlavný vchod, po vonkajšom schodisku vedúcom z parkoviska. Jednotky je možné využívať buď ako byt alebo aj ako kancelárske priestory, ordinácie a podobne. Väčšia jednotka má výmeru 88 m2 a pozostáva z 2 nepriechodných miestností, chodby, kuchyne (plyn. sporák, el. rúra, chladnička, umývačka riadu), kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Druhá, menšia jednotka má výmeru 55 m2 a je tvorená jednou samostatnou miestnosťou, priechodnou miestnosťou s kuchynským kútom, samostatného WC a kúpeľne so sprchovacím kútom. Obidve jednotky sú klimatizované. Spolu s objektom je možné využívať aj plochu pozemku, záhrady, ktorá sa nachádza za budovou. Jednotlivé poschodia, alebo aj jednotky na poschodí, je možné si prenajať aj po častiach v nasledovných cenách: Cena prenájmu celej budovy 300 m2: 2.200€/mesiac + energie cca 240€/mesiac Cena prenájmu prízemia 150 m2: 1.100€/mesiac + energie 100€/mesiac Cena prenájmu jednotky 88 m2: 650€/mesiac + energie 80€/mesiac Cena prenájmu jednotky 55 m2: 450€/mesiac + energie 60€/mesiac Rozrastáme sa - otvárame nové pobočky - prijímame nových realitných maklérov a finančných poradcov - najvyššie provízne a rozdielové odmeny na trhu. Dosiahnuteľný kariérny a provízny rast.  Pre viac informácií kontaktujte makléra. Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť. Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte. Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese. Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

2 200 €/mes.
7,33 €/m²/mes.

FinProfit REAL
Kancelárie v novostavbe s vlastným parkingom od 31 do 53 m2

Kancelárie v novostavbe s vlastným parkingom od 31 do 53 m2

Lokalita: Majerská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 31 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom kancelárie v tichej časti Vrakune na Majerskej ulici. Priestory o výmere od 31 do 53m2 sa nachádzajú v novostavbe 2 poschodovej budovy v uzatvorenom areály. Prenajímajú sa nezariadené, v cene nájmu je podlahové kúrenie aj 1 parkovacie miesto na dvore opatrenom kamerovým systémom a prístupnom na diaľkové ovládanie. V prípade, že potrebujete priestor prenajať ako byt, 1 izbový byt (väčší 40m2 alebo menší 31m2), poprípade 2 izbový (53m2) je možnosť aj takejto ponuky. Cena nájmu za tejto byt je od 355,- Eur do 465,- Eur (+ DPH) + energie

1 €/mes.
0,03 €/m²/mes.
vrátane energií
TIMIreal, s.r.o.
Kancelária na prenájom 24,33m2 parkovanie v cene, novostavba, Hradská ul.

Kancelária na prenájom 24,33m2 parkovanie v cene, novostavba, Hradská ul.

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor, Bratislava-Vrakuňa, Hradská. Plocha: úžitková 24,33m2. KU kancelárii sa počíta podiel na spoločnych priestoroch o velkosti 9,94m2 (pre celkovy najom sa kalkuluje plocha 34,27m2). Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Spoločné toalety a kuchynka na chodbe. Nezariadené. Otvárateľné okná, klíma, štrukturovaná kabeláž, ineternet, zdvojená podlaha, plávajúca podlaha. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom, vstup 24/7. Cena 7,50€/m2/mesiac + energie  (účtujú sa mesačne podľa spotreby)+ DPH. Províziu neplatíte!

7,50 €/mes.
0,31 €/m²/mes.

Bratislava
Kancelária na prenájom 15,86, parkovanie v cene, novostavba, Hradská ul.

Kancelária na prenájom 15,86, parkovanie v cene, novostavba, Hradská ul.

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 24 m²

Ponúkame Vám na prenájom administratívny priestor, Bratislava-Vrakuňa, Hradská. Plocha: úžitková 15,86m2. KU kanclárii sa počíta podiel na spoločnych priestoroch o velkosti 6,48m2 (pre celkovy najom sa kalkuluje plocha 22,34m2). Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: plávajúca. Okná: plastové. Spoločné toalety a kuchynka na chodbe. Nezariadené. Otvárateľné okná, klíma, štrukturovaná kabeláž, ineternet, zdvojená podlaha, plávajúca podlaha. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: internet, klimatizácia. Zabezpečenie alarmom a kamerovým systémom, vstup 24/7. Cena 7,50€/m2/mesiac + energie  (účtujú sa mesačne podľa spotreby)+ DPH. Províziu neplatíte!

7,50 €/mes.
0,31 €/m²/mes.

Bratislava
VIDEONovinka: Kancelárie 93m2 s výbornou polohou a dostupnosťou medzi Ružinovom a Vrakuňou!

VIDEONovinka: Kancelárie 93m2 s výbornou polohou a dostupnosťou medzi Ružinovom a Vrakuňou!

Lokalita: Pod gaštanmi 8, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 93 m²

Link na VIDEO si skopírujte do prehliadača: https://www.youtube.com/watch?v=5vhXPksCk2c&feature=youtu.be Ponúkame Vám na prenájom kancelárske  priestory v Bratislava-Vrakuňa, ul. Pod gaštanmi 8. Priestory sa nachádzajú na prízemí v menšej kancelárskej budove na hranici medzi Ružinovom a Vrakuňou. V celková ploche 93m2 je: 4x kancelária /možnosť úpravy/, chodbička, kuchynka, 2xWC, 2xsprcha. Z kancelárie je výstup na uzavretý dvor /možnosť využitia na sedenie/. Pred budovou je bezproblémové parkovanie. Celková mesačná platba 1090 EUR vrátane DPH zahŕňa nájom za kancelárie, spoločné priestory, 4xparkovacie miesto, upratovanie spoločných priestorov, strážnu službu, odvoz a likvidáciu odpadu. Priestory sú k dispozícii okamžite. Info: p.Valent, 0903521521

1 090 €/mes.
11,72 €/m²/mes.
vrátane energií
DEWALL,  s.r.o.
Prenájom kancelárie vo Vrakuni, 24,3 m2 a 15,86 m2

Prenájom kancelárie vo Vrakuni, 24,3 m2 a 15,86 m2

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 40 m²

Prenájom kancelárskych priestorov v novšom 3-podlažnom administratívnom objekte vo Vrakuni, na Hradskej ulici. Budova aj priestory sú vo vyššom štandarde - dlažby, parkety, podhľady so svietidlami, klimatizácia, štrukturovaná kabeláž, el. vrátnik, parkovanie vo dvore. Voľné sú kancelárie na I. poschodí o výmere: miestnosť č.215 o výmere 24,33 m2 miestnosť č.214 o výmere 15,86 m2 priestory sú už voľné, cena prenájmu: 90 € bez DPH /m2/rok + energie

300 €/mes.
7,50 €/m²/mes.
+ 4 €/mes. energie
A - Z REAL spol. s r.o.
Predaj obch. priestoru 16m2; novost.; Lotyšská ul., Bratislava II. – Podunajské Biskupice

Predaj obch. priestoru 16m2; novost.; Lotyšská ul., Bratislava II. – Podunajské Biskupice

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 16 m²

Ponúkame na predaj pekný obchodný priestor o výmere 16m2 v novo vybudovanej verejnej tržnici, kolaudovanej v roku 2010. Tržnica sa nachádza na veľmi dobrom mieste na roh Hradskej a Lotyššskej ulici - pri hlavnej ceste, pohyb peších; park a terasa pred objektom; bezproblémové parkovanie. Jedná sa o prízemnú budovu so zastrešenou priechodnou galériou; každý nebytový priestor má 2 samostatné vstupy. K dispozícii sú spoločné hygienické zariadenia, kontajnery na odpad – extra oddelená miestnosť. Spolu s nebyt. priestorom je aj podiel na spoločných častiach a priestoroch celej tržnice. Nebytový priestor má viacero možností využitia – buď ako malá prevádzka rôzneho sortimentu – napr. rýchle občerstvenie, pekáreň, či priestor pre zmrzlinu, cukráreň alebo rôzne služby – v susedstve je napr. kozmetický salón ...atp. V nebyt. priestore bolo pôvodne umývadlo – ľahkou priečkou stavebne oddelené od priestoru. V objekte sa nachádzajú všetky inžinierske siete : voda, kanalizácia, 3-fázová elektrika. Celý objekt je uzamykateľný masívnou mrežou z dvoch strán. Kúpou je možný odpočet DPH vzhľadom na to, že priestor je vo vlastníctve firmy. Cena : 26.000,-€ ( vrátane DPH) Poskytujeme kompl. právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; vybavíme výhodný hypotekárny úver; prevediem Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.

26 000 €
1 625 €/m²

Winners Reality Slovakia, s.r.o.
Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Bratislave v objekte Harley Club od 17 m2

Ponúkame na prenájom administratívne priestory v Bratislave v objekte Harley Club od 17 m2

Lokalita: Rebarborová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 17 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívne priestory v Bratislave na Rebarborovej ul. v jedinečnom centre Harley Club Priestory sa nachádzajú v administratívnej budove na druhom poschodí – k dispozícii je výťah Základná ponuka kancelárskych priestorov: 17,46 m2 19,76 m2 24,7 m2 89,25 m2 a 114,54 m2 - možnosť rozdelenia na 2 samostatné priestory každý s vlastným vchodom Cena nájmu je 9.- eur / m2 plus 1.- eur / m2 energie a zahŕňa všetky poplatky a náklady za internet, správu atď. Celá budova vrátane kancelárií sú dizajnovo riešené v industriálnom štýle. Priestory ako aj celý areál pôsobia príjemne a reprezentatívne. Priestory sa ponúkajú nezariadené. Ku každému priestoru prináleží parkovacie státie, ktoré je už zakalkulované v cene nájmu. Celá budova je vybavená internou vzduchovou cirkuláciou, ktorá slúži ako na vykurovanie, tak na chladenie. Okná sú otvárateľné. K jednej z kancelárii prináleží menší balkónik, ktorý je možné využiť pre fajčiarov. Objekt je strážený, nájomca má zabezpečený prístup v ktorejkoľvek hodine sedem dní v týždni podľa potreby. Stravovanie a možnosť občerstvenia / príjemnej kaviarne / priamo v objekte, majiteľ ponúka partnerom finančné zvýhodnenie v prípade stravovania. Výborná dostupnosť aj s MHD, ktorá má zastávky pár metrov od centra. V prípade záujmu Vám ďalšie informácie radi poskytneme v našej RK

299,20 €/mes.
17,60 €/m²/mes.

RE/MAX Slovakia
Slovnaftská - kancelársky celok v novostavbe s parkovaním

Slovnaftská - kancelársky celok v novostavbe s parkovaním

Lokalita: Slovnaftská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 137 m²

Slovnaftská ulica - prenájom kancelárskeho celku (137 m2) s 5 parkovacími státiami v cene. Kancelársky uzavretý priestor na treťom najvyššom poschodí s preskleným átriom, plne klimatizovaný s kabelážou, 4 kancelárie, kuchynka. Každá miestnosť s reguláciou teploty kúrenia/chladenia. V budove internet optika . Budova chránená 24 hodinová recepcia a kamerový systém . Dostatok parkovacích miest. V budove reštaurácia. Výborná dostupnosť na hlavnej trase. Klimatizovaná extra serverovňa. V cene nájmu 5 parkovacích miest Cena 1230 Eur mesačne bez DPH vrátane energií a služieb

1 230 €
8,98 €/m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o.