Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 53 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

1 izbové byty v Starom Meste (Bratislava I)

1 2 3
Luxusný 1i byt v novostavbe priamo v centre, klima, balkón

Luxusný 1i byt v novostavbe priamo v centre, klima, balkón

Lokalita: Suché mýto, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

Luxusný 1izbový byt v novostavbe s výťahom, priamo v centre mesta. Luxusne plne zariadený útulný byt s klimatizáciou a balkónom v novostavbe s výťahom. Krásny výhľad, excelentná lokalita. Poplatky za energie sú 130€/mesačne.

560 €/mes.
18,67 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
Metropolitan Estates s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt 1.3 v Starom Meste | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt 1.3 v Starom Meste | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Beskydská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=7zTkEx3PEqJ nového 1-izbového bytu. Nachádza sa v novostavbe na Beskydskej 10 v Bratislave Starom Meste.Bytový dom pozostáva z 1. podzemného, kde sa nachádza 36 parkovacích miest a 6 nadzemných podlaží s 27 bytovými jednotkami (z toho 4 mezonetové). Stavba je rozdelená na 2 jadrá s vlastným schodiskom a výťahom, okolo každého jadra sú na jednotlivých podlažiach len 3 byty, čo zabezpečuje kľudnejšie bývanie s domáckou atmosférou. KONŠTRUKCIA BYTOVÉHO DOMU: - monolitický skelet s keramickým (tehlovým) výplňovým murivom - keramické priečky - železobetónové steny (medzi bytmi) - sedlová strecha z ulice s keramickou krytinou - rovná strecha zo strany dvora - zateplené obvodové steny s minerálnou vlnou (Energetický certifikát) ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - celková plocha bytu: 47.14 m2 - orientácia bytu: JZ - 1NP / 6NP - výťah - kúrenie: plynová kotolňa v dome a radiátory - telekomunikačné služby: UPC a VNET (optické prípojky) VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: - izolačné okná 3-sklo (profil Rehau Synego) - zo strany ulice rolety, zo strany dvora žalúzie (motorové ovládanie spínačom) - laminátová podlaha / dlažba / obklady - kúpeľňa s vaňou a toaletou- samostatná toaleta OKOLIE: Projekt sa nachádza na Beskydskej ulici v Bratislave, ktorá spája Šancovú ulicu s Karpatskou. Park na Račianskom mýte, možnosti na kultúrne vyžitie (YMCA) a na športové vyžitie na neďalekej Kolibe. OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: V pešej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, školy, potravín, obchodov, služieb, trhu na Žilinskej ulici. Výborná dostupnosť MHD aj do vzdialenejších častí mesta. Rýchla dostupnosť na všetky smery z a do Bratislavy sú veľkou výhodou. Hlavná železničná stanica, ktorú nie je počuť sa nachádza cca 10 minút pešou chôdzou. Na autobusovú stanicu Nivy a do obchodného centra EUROVEA je možné sa dostať s MHD do 15 minút. NÁŠ NÁZOR: Pôvodný skelet nebol zanechaný, kompletne zbúraná stará stavba bola nahradená novou stavbou z pevných a kvalitných materiálov. Vzhľadom na skutočnosť, že bol zanechaný historický koncept bytového domu, harmonicky zapadá medzi okolitú zástavbu. I keď sa bytový dom nachádza v centre mesta, pôsobí veľmi kľudným dojmom aj vďaka udržiavanému modernému vnútrobloku. Veľkou výhodou kompletná infraštruktúra vrátane kompletnej občianskej vybavenosti. CENA: 169.704 € Na byt zabezpečíme financovanie v ktorejkoľvek banke, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku. Budeme s vami až do momentu odovzdania bytu a v prípade potreby predaja vašej nehnuteľnosti vám zaručene pomôžeme.

169 704 €
3 610,72 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt 1.2 v Starom Meste | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt 1.2 v Starom Meste | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Beskydská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=caWgNfVSJS3 nového 1-izbového bytu. Nachádza sa v novostavbe na Beskydskej 10 v Bratislave Starom Meste.Bytový dom pozostáva z 1. podzemného, kde sa nachádza 36 parkovacích miest a 6 nadzemných podlaží s 27 bytovými jednotkami (z toho 4 mezonetové). Stavba je rozdelená na 2 jadrá s vlastným schodiskom a výťahom, okolo každého jadra sú na jednotlivých podlažiach len 3 byty, čo zabezpečuje kľudnejšie bývanie s domáckou atmosférou. KONŠTRUKCIA BYTOVÉHO DOMU: - monolitický skelet s keramickým (tehlovým) výplňovým murivom - keramické priečky - železobetónové steny (medzi bytmi) - sedlová strecha z ulice s keramickou krytinou - rovná strecha zo strany dvora - zateplené obvodové steny s minerálnou vlnou (Energetický certifikát) ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - celková plocha bytu: 44.87 m2 - orientácia bytu: JZ - 1NP / 6NP - výťah - kúrenie: plynová kotolňa v dome a radiátory - telekomunikačné služby: UPC a VNET (optické prípojky) VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: - izolačné okná 3-sklo (profil Rehau Synego) - zo strany ulice rolety, zo strany dvora žalúzie (motorové ovládanie spínačom) - laminátová podlaha / dlažba / obklady - kúpeľňa s vaňou a toaletou - samostatná toaleta OKOLIE: Projekt sa nachádza na Beskydskej ulici v Bratislave, ktorá spája Šancovú ulicu s Karpatskou. Park na Račianskom mýte, možnosti na kultúrne vyžitie (YMCA) a na športové vyžitie na neďalekej Kolibe. OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: V pešej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, školy, potravín, obchodov, služieb, trhu na Žilinskej ulici. Výborná dostupnosť MHD aj do vzdialenejších častí mesta. Rýchla dostupnosť na všetky smery z a do Bratislavy sú veľkou výhodou. Hlavná železničná stanica, ktorú nie je počuť sa nachádza cca 10 minút pešou chôdzou. Na autobusovú stanicu Nivy a do obchodného centra EUROVEA je možné sa dostať s MHD do 15 minút. NÁŠ NÁZOR: Pôvodný skelet nebol zanechaný, kompletne zbúraná stará stavba bola nahradená novou stavbou z pevných a kvalitných materiálov. Vzhľadom na skutočnosť, že bol zanechaný historický koncept bytového domu, harmonicky zapadá medzi okolitú zástavbu. I keď sa bytový dom nachádza v centre mesta, pôsobí veľmi kľudným dojmom aj vďaka udržiavanému modernému vnútrobloku. Veľkou výhodou kompletná infraštruktúra vrátane kompletnej občianskej vybavenosti. CENA: 161.532 € Na byt zabezpečíme financovanie v ktorejkoľvek banke, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku. Budeme s vami až do momentu odovzdania bytu a v prípade potreby predaja vašej nehnuteľnosti vám zaručene pomôžeme.

161 532 €
3 671,18 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt 1.1 v Starom Meste | 3D virtuálna prehliadka

Smart Brokers Novostavba 1-izbový byt 1.1 v Starom Meste | 3D virtuálna prehliadka

Lokalita: Beskydská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku https://my.matterport.com/show/?m=7zTkEx3PEqJ nového 1-izbového bytu. Nachádza sa v novostavbe na Beskydskej 10 v Bratislave Starom Meste. Bytový dom pozostáva z 1. podzemného, kde sa nachádza 36 parkovacích miest a 6 nadzemných podlaží s 27 bytovými jednotkami (z toho 4 mezonetové). Stavba je rozdelená na 2 jadrá s vlastným schodiskom a výťahom, okolo každého jadra sú na jednotlivých podlažiach len 3 byty, čo zabezpečuje kľudnejšie bývanie s domáckou atmosférou. KONŠTRUKCIA BYTOVÉHO DOMU: - monolitický skelet s keramickým (tehlovým) výplňovým murivom - keramické priečky - železobetónové steny (medzi bytmi) - sedlová strecha z ulice s keramickou krytinou - rovná strecha zo strany dvora - zateplené obvodové steny s minerálnou vlnou (Energetický certifikát) ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - celková plocha bytu: 46.28 m2 - orientácia bytu: JZ - 1NP / 6NP - výťah - kúrenie: plynová kotolňa v dome a radiátory - telekomunikačné služby: UPC a VNET (optické prípojky) VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: - izolačné okná 3-sklo (profil Rehau Synego) - zo strany ulice rolety, zo strany dvora žalúzie (motorové ovládanie spínačom) - laminátová podlaha / dlažba / obklady - kúpeľňa s vaňou a toaletou OKOLIE: Projekt sa nachádza na Beskydskej ulici v Bratislave, ktorá spája Šancovú ulicu s Karpatskou. Park na Račianskom mýte, možnosti na kultúrne vyžitie (YMCA) a na športové vyžitie na neďalekej Kolibe. OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: V pešej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, školy, potravín, obchodov, služieb, trhu na Žilinskej ulici. Výborná dostupnosť MHD aj do vzdialenejších častí mesta. Rýchla dostupnosť na všetky smery z a do Bratislavy sú veľkou výhodou. Hlavná železničná stanica, ktorú nie je počuť sa nachádza cca 10 minút pešou chôdzou. Na autobusovú stanicu Nivy a do obchodného centra EUROVEA je možné sa dostať s MHD do 15 minút. NÁŠ NÁZOR: Pôvodný skelet nebol zanechaný, kompletne zbúraná stará stavba bola nahradená novou stavbou z pevných a kvalitných materiálov. Vzhľadom na skutočnosť, že bol zanechaný historický koncept bytového domu, harmonicky zapadá medzi okolitú zástavbu. I keď sa bytový dom nachádza v centre mesta, pôsobí veľmi kľudným dojmom aj vďaka udržiavanému modernému vnútrobloku. Veľkou výhodou kompletná infraštruktúra vrátane kompletnej občianskej vybavenosti. CENA: 169.128 € Na byt zabezpečíme financovanie v ktorejkoľvek banke, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku. Budeme s vami až do momentu odovzdania bytu a v prípade potreby predaja vašej nehnuteľnosti vám zaručene pomôžeme.

169 128 €
3 676,70 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Byt, 1 - izbový, 46.98m2, Bratislava I - Staré Mesto, Beskydská ulica

Byt, 1 - izbový, 46.98m2, Bratislava I - Staré Mesto, Beskydská ulica

Lokalita: Beskydská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v príjemnom prostredí v Bratislave – Starom Meste, na  Beskydskej ulici na predaj krásny byt. BYT – 1.1: Ponúkame na predaj 1-izbový byt v malopodlažnom bytovom dome s historickým nádychom a komornou atmosférou.  Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 46,98 m2.  Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou. Vybraté technické parametre: obvodové steny sú zateplené 18 resp. 15 cm minerálnou vlnou okná – 3-sklo, profil Rehau Synego; zo strany ulice sú rolety a zo strany dvora žalúzie kúrenie je riešené spoločnou plynovou kotoľňou v dome a radiátormi telekomunikačné služby sú dostupné od spoločností UPC a VNET (optické prípojky)   Predpokladaný termín kolaudácie – 2Q/2019   Garážové státie: k tomuto bytu je možné si dokúpiť jedno garážové státie VÝHODY:   širšie centrum hlavného mesta výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť MHD     LOKALITA: Bratislava – Staré Mesto   CENA BYTU: 169 128 €  (vrátane provízie pre realitnú kanceláriu)     CENA GARÁŽOVÉHO STÁTIA: 24 000,- € vrátane DPH   Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.  

169 128 €
3 676,70 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 1 - izbový, 44.87m2, Bratislava I - Staré Mesto, Beskydská ulica

Byt, 1 - izbový, 44.87m2, Bratislava I - Staré Mesto, Beskydská ulica

Lokalita: Beskydská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v príjemnom prostredí v Bratislave – Starom Meste, na  Beskydskej ulici na predaj krásny byt. BYT – 1.2: Ponúkame na predaj 1-izbový byt v malopodlažnom bytovom dome s historickým nádychom a komornou atmosférou.  Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 44,87 m2.  Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou. Vybraté technické parametre: obvodové steny sú zateplené 18 resp. 15 cm minerálnou vlnou okná – 3-sklo, profil Rehau Synego; zo strany ulice sú rolety a zo strany dvora žalúzie kúrenie je riešené spoločnou plynovou kotoľňou v dome a radiátormi telekomunikačné služby sú dostupné od spoločností UPC a VNET (optické prípojky)   Predpokladaný termín kolaudácie – 2Q/2019   Garážové státie: k tomuto bytu je možné si dokúpiť jedno garážové státie VÝHODY:   širšie centrum hlavného mesta výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť MHD     LOKALITA: Bratislava – Staré Mesto   CENA BYTU: 161 532 € (vrátane provízie pre realitnú kanceláriu)   CENA GARÁŽOVÉHO STÁTIA: 24 000,- € s DPH   Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

161 532 €
3 671,18 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Byt, 1 - izbový, 47.14m2, Bratislava I - StaréMesto, Beskydská ulica

Byt, 1 - izbový, 47.14m2, Bratislava I - StaréMesto, Beskydská ulica

Lokalita: Beskydská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka v príjemnom prostredí v Bratislave – Starom Meste, na  Beskydskej ulici na predaj krásny byt. BYT – 1.3: Ponúkame na predaj 1-izbový byt v malopodlažnom bytovom dome s historickým nádychom a komornou atmosférou.  Byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží zo 6 a výmera bytu je 47,14 m2.  Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne s WC, kuchyne, ktorá je spojená s obývacou časťou. Vybraté technické parametre: obvodové steny sú zateplené 18 resp. 15 cm minerálnou vlnou okná – 3-sklo, profil Rehau Synego; zo strany ulice sú rolety a zo strany dvora žalúzie kúrenie je riešené spoločnou plynovou kotoľňou v dome a radiátormi telekomunikačné služby sú dostupné od spoločností UPC a VNET (optické prípojky)   Predpokladaný termín kolaudácie – 2Q/2019   Garážové státie: k tomuto bytu je možné si dokúpiť jedno garážové státie VÝHODY:   širšie centrum hlavného mesta výborná občianska vybavenosť skvelá dostupnosť MHD     LOKALITA: Bratislava – Staré Mesto   CENA BYTU: 169 704 €  (vrátane provízie pre realitnú kanceláriu)   CENA GARÁŽOVÉHO STÁTIA: 24000,- € s DPH    Ohľadne sprostredkovania  kontaktujte realitnú kanceláriu: +421 907 362 850, office@brothersreal.com PREZENTOVANÉ INFORMÁCIE BOLI NADOBUDNUTÉ V DOBREJ VIERE OD VLASTNÍKA NEHNUTEĽNOSTI A REALITNÁ KANCELÁRIA BROTHERS ICH SPROSTREDKÚVA AKO INFORMATÍVNE ÚDAJE, ZA ICH SPRÁVNOSŤ A ÚPLNOSŤ NENESIE ZODPOVEDNOSŤ.

169 704 €
3 610,72 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
Posledné voľné byty, Projekt Beskydská, 1.izb. byty priamo od staviteľa, Staré Mesto – Bratislava.

Posledné voľné byty, Projekt Beskydská, 1.izb. byty priamo od staviteľa, Staré Mesto – Bratislava.

Lokalita: Beskydská,10, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Ponúkame byty rôznych veľkostí v krásnom projekte v historickej a komplexne zrekonštruovanej budove na Beskydskej ulici v Starom Meste Bratislavy. Výborná dostupnosť a kompletná občianska vybavenosť na skok od domu. Bytový dom pozostáva z jedného podzemného podlažia kde sa nachádza 36 parkovacích miest a 6 nadzemných podlaží kde sa nachádza celkovo 27 bytov (z toho 4 mezonetové). Bytový dom je rozdelený na dve jadra s vlastným schodiskom a výťahom. Na podlaží sú iba 3 byty čo zabezpečuje menší pohyb a kľudnejšie bývanie. Bytový dom je zateplený minerálnou vlnou (energetický certifikát samozrejmosťou), okná v byte sú izolačné 3-sklá (profil Rehau Synego), od ulice majú byty rolety a zo strany dvora žalúzie. Kúrenie v bytovom dome je riešené spoločnou plynovou kotolňou a radiátormi. V bytovom dome budú poskytovať Telekomunikačné služby spoločnosti UPC a Vnet prostredníctvom optických káblov. 1-izb. byty sú ponúkané v štandarde ktorý zahŕňa: - vonkajšie žalúzie, obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere, plávajúca podlaha. Cena 1-izb. bytu o výmere 44,87m2 nachádzajúci sa na prvom poschodí je 161.532 € Cena 1-izb. bytu o výmere 46,98m2 nachádzajúci sa na prvom poschodí je 169.128 € Cena 1-izb. bytu o výmere 47,14m2 nachádzajúci sa na prvom poschodí je 169.704 € Možnosť dokúpenia parkovacieho státia za cenu: 24.000 € Ceny sú uvedené vrátane DPH. Viac na www.beskydska.sk Klienti neplatia žiadnu províziu Realitnej kancelárií. Komunikácia priamo s majiteľom. Kontakt: Juraj Šuráni 0903 657 587 juraj@surani.sk www.surani.sk

161 532 €
3 589,60 €/m²

Surani s.r.o.
1 -izbové štúdio v novostavbe Blumental

1 -izbové štúdio v novostavbe Blumental

Lokalita: Mýtna 46, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

Štúdio sa nachádza v novopostavenej budove Blumental Residence, skolaudovanej v roku 2018. Štúdio je určené pre 2 osoby, je kompletne vybavené, stačí sa len nasťahovať. V spálni nájdete posteľ (160cm) s kvalitnými matracami. K dispozícii je veľká skriňa, knižnica a nočné stolíky. V obývačke je umiestnený televízor s káblovou TV, wifi je s dispozícii v celom byte. Samozrejme pohovka a konferenčný stolík. Kuchyňa je kompletne vybavená: chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, teplovzdušná rúra a indukčná varná doska plus rýchlovarná konvica, toastovač a kávovar. Štúdio je vybavené práčkou a sušičom na prádlo. Cena 595 € + 150 € energie Depozit 700 €

595 €/mes.
15,66 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
Prezident. palác - 1 iz. by,  BALKÓN, WIFI, KLIMATIZÁCIA

Prezident. palác - 1 iz. by, BALKÓN, WIFI, KLIMATIZÁCIA

Lokalita: Suché Mýto, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 27 m²

Na prenájom 1 izbový byt o výmere 27 m2 + 4 m2 balkón. Byt sa nachádza v projekte Modrá Guľa na ul. Suché mýto, 4/6 posch. s výťahom. Orientácia: západ, smerom na parkovisko. Byt je novo komplet zariadený a vybavený ( vstavaná skriňa, televízor, práčka, chladnička.. ) v cene nájmu je aj WIFI. Byt je klimatizovaný. Ideálny pre jednu osobu alebo pár. K dispozícii od 20.10. Mesačný nájom vrátane energií je 690,- eur. Hradí sa depozit a provízia pre rk.

560 €/mes.
20,74 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
NEW HOME, s.r.o.
HERRYS - Na prenájom 1 izbový byt s výhľadom a garážovým státím v projekte Panorama City

HERRYS - Na prenájom 1 izbový byt s výhľadom a garážovým státím v projekte Panorama City

Lokalita: Landererova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom práve skolaudovaný 1 izbový byt na 24/33 podlaží v novostavbe  Panorama city na Landererovej ulici v centre Bratislavy. Byt sa nachádza vo veži II ( bližšie k divadlu) a ponúka krásny výhľad na centrum Starého mesta. K bytu prislúcha garážové státie.  1-izbový úžitková plocha 42 m2 ( podlahová plocha 39,46 m2 + loggia 2,49 m2) orientácia - sever, východ byt sa bude prenajímať zariadený vrátane novej kuchynskej linky, vstavaných skríň, spotrebičov, nábytku. VÝHODY jedinečné výhľady novostavba kompletne zariadený priamo v centre pri Dunaji garážové státie funkčná dispozícia DISPOZÍCIA Byt pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchyňou a prístupom na loggiu, oddelená spálňa.  K bytu prislúcha aj pivnica a garážové státie.  Byt okrem iného disponuje vysokým štandardom – hliníkové okná s veľkoformátovými panoramatickými sklenenými tabuľami, s tepelne izolačným dvoj-sklom s akustickým útlmom, drevené podlahy, kvalitná sanita a obklady. Separátna recepcia s 24-hodinovou prevádzkou pre každú obytnú budovu, parkovacie státie v garáži sledované kamerovým systémom. LOKALITA V projekte Panorama City sa nachádza recepcia s 24 hodinovou prevádzkou. V blízkosti sa nachádza OC Eurovea, historické centrum Starého mesta, promenáda spojená s Dunajom.  CENA  nájom 550 EUR s + 150 EUR energie + 100 EUR parkovacie státie (spolu 800 EUR - nájom, energie, 1x parkovacie státie) Byt je ihneď k dispozícii.  © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS

550 €/mes.
13,10 €/m²/mes.

HERRYS
Smart Brokers Gunduličova 1-izbový byt č. 502 | 3D prehliadka

Smart Brokers Gunduličova 1-izbový byt č. 502 | 3D prehliadka

Lokalita: Gunduličova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku nového 1-izbového bytu s výmerou 38,80m2, ktorý ponúkame na predaj. https://my.matterport.com/show/?m=HJa2qzD2bfx Nachádza sa na Gunduličovej ulici v m.č. Bratislava - Staré Mesto.

 Bytový dom pozostáva z 5 nadzenmných podlaží s 30 bytovými jednotkami. Stavba má vlastné schodisko a výťah, na jednotlivých podlažiach sa nachádza 6 bytov.

 KONŠTRUKCIA BYTOVÉHO DOMU: 

- tehlová

 ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:

 - celková plocha bytu: 38,80 
- orientácia bytu: V
 - 5NP / 5NP
 - výťah
 - kúrenie centrálne
 
VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: 
 -   Protihlukové plastové okná so 5-komorovým profilom značky SALAMANDRE STREAMLINE a trojsklom zo strany ulice, strešné drevené okná značky VELUX s izolačným trojsklom -  Vinylové podlahy prvotriednej kvality značky VINYL ECO30 -  Kúpeľňa: dlažba + obklady značky SIKO, sanita značky VILLEROY&BOCH -  Všetky steny spĺňajú požiarne a akustické STN normy -  Klimatizácia značky CHIGO -  Rozvody pre internet, tv, intercom, budova s alarmom a s napojením na PCO - Výtah značky KONE - Všetky designové a projekčné práce realizovala spoločnosť Archito Ateliér s.r.o. - Vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere kategórie protipožirnosť D3 značky ADLO 

 OKOLIE: 

Projekt sa nachádza na Gunduličovej ulici v Bratislave, ktorá sa napája na jednu z hlavných mestských tepien Štefánikovú ulicu. V bezprostrednej blízkosti bytového domu sa nachádza prezidenský palác so záhradou a historické centrum meste. 

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ:

 V bezprostrednej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, školy, potravín, obchodov, služieb, barov a historických aktrakcií s Bratislavským hradom. Výborná dostupnosť MHD aj do vzdialenejších častí mesta. Rýchla dostupnosť na všetky smery z a do Bratislavy je veľkou výhodou. Hlavná železničná stanica, ktorú nie je počuť sa nachádza cca 5 minút pešou chôdzou. Na autobusovú stanicu Nivy a do obchodného centra EUROVEA je možné sa dostať s MHD do 15 minút. 

NÁŠ NÁZOR:

 Pôvodný skelet domu bol bol zanechaný. Vzhľadom na skutočnosť, že bol zanechaný historický koncept bytového domu, harmonicky zapadá medzi okolitú zástavbu. I keď sa bytový dom nachádza v centre mesta, pôsobí veľmi kľudným dojmom aj vďaka udržiavanému vnútrobloku. Byt je ideálny na investičné účely, vhodný na krátkodobý prenásom cez aplikácie Airbnb a booking.com.

 CENA: 179.300 EUR
 Na byt zabezpečíme financovanie v ktorejkoľvek banke, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku.Budeme s vami až do momentu odovzdania bytu a v prípade potreby predaja vašej nehnuteľnosti vám zaručene pomôžeme.

179 300 €
4 718,42 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Úplne nový priestranný  1-izbový byt s terasou (pre tri byty) v novostavbe pri  Račianskom mýte.

Úplne nový priestranný 1-izbový byt s terasou (pre tri byty) v novostavbe pri Račianskom mýte.

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 1-izbový byt v novostavbe bytového domu v širšom centre Bratislavy, v mestskej časti Staré mesto na ulici Beskydská. Byt s celkovou podlahovou plochou 44,9 m2 sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží zo 6 s výťahom. Pred bytom z chodby sa vychádza na terasu 35 m2 ktorú budú užívať vlastníci troch 1-izbových bytov. Byt sa predáva dokončený v štandarde novostavby: - obklad, dlažba a sanita v kúpeľni vrátane zrkadla a dosky pod umývadlom v zmysle vizualizácie a závesné WC - laminátová podlaha v kombinácii s tarragonským kameňom - biele interierové dvere so zárubňami a bezpečnostné protipožiarne dvere - vykurovacie telesá – biele radiátory s termostatickými ventilmi, v kúpeľniach trubkové biele rebríkové telesá - z čelnej strany domu okná s vonkajšími roletami (ovládané motorovým spínačom) Charakteristika bytového projektu : Malopodlažný bytový dom s historickým nádychom a komornou atmosférou. Svojou architektúrou je harmonicky zasadený medzi okolitú zástavbu. Pozostáva z 1 podzemného a 6 nadzemných podlaží, kde sa nachádza celkovo 27 bytov (z toho 4 mezonetové) a 36 parkovacích miest. Bytový dom je rozdelený na 2 časti s vlastným schodiskom a výťahom, pričom na jednotlivých podlažiach sú len 3 byty čo zabezpečuje kľudnejšie bývanie s domáckou atmosférou. Technická špecifikácia : - konštrukčne sa jedná o monolitický skelet s keramickým (tehlovým) výplňovým murivom a keramickými priečkami, medzi bytmi budú železobetónové steny - obvodové steny sú zateplené 18 resp. 15cm minerálnou vlnou. - okná sú izolačné 3-sklo (profil Rehau Synego), vonkajšie žalúzie z dvornej strany domu a z čelnej strany vonkajšie rolety (motorové ovládanie spínačom) - kúrenie je riešené spoločnou plynovou kotolňou v dome a radiátormi Parkovanie : - k bytu je možné kúpiť max. jedno garážové státie v suteréne domu v cene 24.000 Eur vrátane DPH Lokalita v ktorej sa nachádza bytový dom ponúka všetky možnosti, ktoré sa od širšieho centra očakávajú. V pešej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, školy, potravín, obchodov, služieb, trhu na Žilinskej ulici, kaviarne, reštaurácie, park na Račianskom mýte, možnosti na športové vyžitie na neďalekej Kolibe a do vzdialenejších častí mesta Vám poslúži výborná dostupnosť MHD. OBHLIADKY: +421 902 620 520

161 532 €
3 671,18 €/m²

K - services s. r. o.
VEĽKÝ 1i BYT S BALKÓNOM V HISTORICKOM CENTRE, BAŠTOVÁ UL

VEĽKÝ 1i BYT S BALKÓNOM V HISTORICKOM CENTRE, BAŠTOVÁ UL

Lokalita: Baštová, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký 1 izbový byt Bratislava-Staré Mesto, Baštová. + kompletná rekonštrukcia bytu + kompletná rekonštrukcia bytového domu + tichá orientácia + balkón + historická časť starého mesta + pešia zóna + potraviny v pešej dostupnosti + výborná dostupnosť MHD (električka, autobus, trolejbus) Cena 700 €/mesiac + náklady. PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY ALEBO INÝCH PONÚK: www.INCORP.sk +421 902 67 22 11 +421 905 250 171

700 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

INCORP - realitná a investičná spoločnosť
ÚPLNE NOVÝ PRIESTRANNÝ  1-IZBOVÝ BYT SO ZDIEĽANOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE V  BRATISLAVE.

ÚPLNE NOVÝ PRIESTRANNÝ 1-IZBOVÝ BYT SO ZDIEĽANOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE V BRATISLAVE.

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 1-izbový byt v novostavbe bytového domu v širšom centre Bratislavy, v mestskej časti Staré mesto na ulici Beskydská. Byt s celkovou podlahovou plochou 44,9 m2 sa nachádza na 1 nadzemnom podlaží zo 6 s výťahom. Pred bytom z chodby sa vychádza na terasu 35 m2 ktorú budú užívať vlastníci troch 1-izbových bytov. Byt sa predáva dokončený v štandarde novostavby: - obklad, dlažba a sanita v kúpeľni vrátane zrkadla a dosky pod umývadlom v zmysle vizualizácie a závesné WC - laminátová podlaha v kombinácii s tarragonským kameňom - biele interierové dvere so zárubňami a bezpečnostné protipožiarne dvere - vykurovacie telesá – biele radiátory s termostatickými ventilmi, v kúpeľniach trubkové biele rebríkové telesá - z čelnej strany domu okná s vonkajšími roletami (ovládané motorovým spínačom) Charakteristika bytového projektu : Malopodlažný bytový dom s historickým nádychom a komornou atmosférou. Svojou architektúrou je harmonicky zasadený medzi okolitú zástavbu. Pozostáva z 1 podzemného a 6 nadzemných podlaží, kde sa nachádza celkovo 27 bytov (z toho 4 mezonetové) a 36 parkovacích miest. Bytový dom je rozdelený na 2 časti s vlastným schodiskom a výťahom, pričom na jednotlivých podlažiach sú len 3 byty čo zabezpečuje kľudnejšie bývanie s domáckou atmosférou. Technická špecifikácia : - konštrukčne sa jedná o monolitický skelet s keramickým (tehlovým) výplňovým murivom a keramickými priečkami, medzi bytmi budú železobetónové steny - obvodové steny sú zateplené 18 resp. 15cm minerálnou vlnou. - okná sú izolačné 3-sklo (profil Rehau Synego), vonkajšie žalúzie z dvornej strany domu a z čelnej strany vonkajšie rolety (motorové ovládanie spínačom) - kúrenie je riešené spoločnou plynovou kotolňou v dome a radiátormi Parkovanie : - k bytu je možné kúpiť max. jedno garážové státie v suteréne domu v cene 24.000 Eur vrátane DPH Lokalita v ktorej sa nachádza bytový dom ponúka všetky možnosti, ktoré sa od širšieho centra očakávajú. V pešej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, vrátane škôlky, školy, potravín, obchodov, služieb, trhu na Žilinskej ulici, kaviarne, reštaurácie, park na Račianskom mýte, možnosti na športové vyžitie na neďalekej Kolibe a do vzdialenejších častí mesta Vám poslúži výborná dostupnosť MHD. OBHLIADKY: +421 902 620 520

161 532 €
3 671,18 €/m²

K - services s. r. o.
1-izb. byt  terasou vo vile pri Slavíne

1-izb. byt terasou vo vile pri Slavíne

Lokalita: Novosvetská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 41 m²

Prenajmeme 1-izb. byt so samostatným vchodom vo vile pri Slavíne. Byt má vstupnú chodbu, veľkú izbu, samostatnú kuchyňu, kúpeľňu s WC a balkón, ktorý je prístupný z izby.Byt je zariadený. Klimatizácia, exteriérové žalúzie. Orientácia na juhovýchod (izba), a severovýchod (kuchyňa). Výmera 41m2 + 8m2 balkón. 1.posch.bez výťahu. Tiché prostredie. Rok kolaudácie 2008. K dispozícií od 15.10.2019. Cena: 650 €/mesiac vr. energií (pre jednu osobu)

650 €/mes.
15,85 €/m²/mes.

agreal.sk, spol. s r. o.
Hľadáme pre Našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I.

Hľadáme pre Našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I.

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

Hľadáme pre Našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I. Ak sa rozhodnete využiť služby našej realitnej kancelárie, získate: Účinnejšiu inzerciu: - inzerujeme na 70-tich najnavštevovanejších realitných portáloch - inzerujeme v inzertných denníkoch a realitných časopisoch - priame oslovenie klientov z internej databázy klientov realitnej kancelárie a zasielanie ponúk e-mailom Naše skúsenosti: - služby našej realitnej kancelárie využívajú klienti od roku 2003 - naša realitná kancelária je riadny člen Narks (Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska) - naša realitná kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti. Právny servis: - vypracovanie kúpno-predajných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpnej zmluve. - zabezpečenie vypracovania znaleckých posudkov - vypracovanie návrhu na vklad do katastra - vypracovanie odovzdávacieho a preberacieho protokolu - kompletný právny servis a poradenstvo 360° virtuálne prehliadky: - atraktívna forma prezentácie nehnuteľností, ktorá Vás odlíši od konkurenčných ponúk - šetrenie Vášho času vykonávaním zbytočných obhliadok - týmto spôsobom je možná obhliadka nehnuteľnosti 24 hodín denne, ktorú môžu potencionálny kupujúci vykonať z pohodlia svojho domova.

cena dohodou

Axis real, spol. s r.o.
Hľadáme pre Našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I.

Hľadáme pre Našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I.

Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt

Hľadáme pre Našich klientov 1-izbový byt v Bratislave I. Ak sa rozhodnete využiť služby našej realitnej kancelárie, získate: Účinnejšiu inzerciu: - inzerujeme na 70-tich najnavštevovanejších realitných portáloch - inzerujeme v inzertných denníkoch a realitných časopisoch - priame oslovenie klientov z internej databázy klientov realitnej kancelárie a zasielanie ponúk e-mailom Naše skúsenosti: - služby našej realitnej kancelárie využívajú klienti od roku 2003 - naša realitná kancelária je riadny člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska) - naša realitná kancelária má uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone realitnej činnosti Právny servis: - vypracovanie nájomných zmlúv a kompletný právny servis vrátane poradenstva 360° virtuálne prehliadky: - atraktívna forma prezentácie nehnuteľností, ktorá Vás odlíši od konkurenčných ponúk - šetrenie Vášho času vykonávaním zbytočných obhliadok - týmto spôsobom je možná obhliadka nehnuteľnosti 24 hodín denne, ktorú môžu potencionálny kupujúci vykonať z pohodlia svojho domova

cena dohodou

Axis real, spol. s r.o.
STEIN2 - 1 izbový apartmán s balkónom a kobkou

STEIN2 - 1 izbový apartmán s balkónom a kobkou

Lokalita: Legionárska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36 m²

Prvá Realitná Kancelária, s.r.o. Vám ponúka na predaj veľkorysý 1 izbový apartmán v práve sa kolaudujúcej novostavbe STEIN2 v Strom Meste s krásnym výhľadom na Kolibu a do vnútrobloku oddychovej zóny tejto jedinečnej stavby s históriou. Apartmán sa nachádza na 7.poschodí s rozlohu 36 m2 plus 2,65 m2 balkón a orientáciou na severo-východ. K apartmánu prislúcha v cene aj veľkorysá kobka o rozlohe 4,2 m2. Štandard apartmánu je na vysokej úrovni o čom svedčia aj použité materiály či samotnej stavby alebo aj zariaďovacích prvkov bytu. Napr: hliníkové trojsklo, predpríprava na vonkajšie žaluzie, predpríprava na klimatizáciu, podlaha z palubovky či vodovodné batérie značky GROHE. Apartmán sa predáva komplet zariadený ako na obrázkoch. Jedinečnosť projektu STEIN2: - kompletná občianska vybavenosť v okolí - oddychová relax zóna vo vnútrobloku - mestská hromadná doprava v bezprostrednej blízkosti - centrum mesta v pešej dostupnosti - výnimočná novostavba v srdci mesta

160 000 €
4 444,44 €/m²

Prvá Realitná Kancelária, s.r.o.
IMPREAL »»» Staré Mesto »» Slnečný 1 izbový byt s terasou a šatníkom » novostavba » cena 210.500,- E

IMPREAL »»» Staré Mesto »» Slnečný 1 izbový byt s terasou a šatníkom » novostavba » cena 210.500,- E

Lokalita: Mickiewiczova, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj priestranný, kompletne zariadený 1. izbový byt s terasou orientovaný na juh ( teda do dvora a nie na ulicu ) a situovaný na prvom poschodí kvalitnej novostavby bytového domu na Mickiewiczovej ulici. Byt má praktickú vstupnú chodbu, plne vybavenú kuchyňu moderne spojenú s obrovskou obývacou izbou so vstupom na 16,00 m2 veľkú terasu. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a WC. Veľký šatník výhodou. Komfortný byt pre mestské bývanie jednotlivca alebo páru. V priamom okolí sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť, centrum mesta je prár krokov od domu. Cena tohto pekného a moderného bytu je 210.500,- EUR Prezrite si prosím ďalšie fotografie bytu na tejto stránke a pre ďalšie informácie o nehnuteľnosti alebo dohovorenie si termínu obhliadky kontaktujte svojho makléra: JUDr. Zita Hučková 0903 525 560 Naše hodnotenie nehnuteľnosti:***** IMPREAL - overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska licencovaný člen Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska On behalf of the owner, we offer for sale fully furnished one-bedroom, one-room apartment south oriented ( to the backyard, not to the street ) and with a position on the 1st floor. The flat has a large living room together with a kitchen and entrance to a 16,00 size terrace, bathroom with shower and WC. Big closet as well. The price of this nice and modern, new apartment is 210.500,- EUR All shops and services are nearby. The main city center is just on the corner. Please see more photos of the property at the bottom of this site and for additional information about this property please contact your real estate agent: JUDr. Zita Hučková 0903 525 560 Our real estate rating:***** IMPREAL - approved member Združenie realitných kancelárií Slovenska Licenced member Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska

210 500 €
2 536,14 €/m²

IMPREAL s.r.o.
1 2 3