Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 584 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 30
Príjemný 2i byt, 49m2, klimatizácia, parkovanie, City Park

Príjemný 2i byt, 49m2, klimatizácia, parkovanie, City Park

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Príjemný 2 - izbový byt s klimatizáciou a garážou v novostavbe - CityPark; Dispozícia: Celková výmera 49 m2; situovaný na 3. poschodí (4) v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba so vstavanou skriňou, obývacia izba s jedálenskou časťou, plne vybavená kuchyňa, spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený; klimatizácia v obidvoch izbách; kožená sedačka s relaxačnými funkciami v obývacej izbe; vstavané spotrebiče v kuchyni. TV a internet sú zahrnuté v cene. Popis lokality: Nachádza sa v peknej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou (MHD, fitness, detské ihrisko, potraviny, kaviarne, reštaurácie, Apollo Business Center). Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha 1 x parkovacie miesto v garáži, ktoré je zahrnuté v cene. V prípade záujmu je možné prenajať aj druhé parkovacie miesto v garáži za poplatok (+ 50 € / mes.). Cena nezahŕňa energie 150€. K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
12,24 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom

Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom

Lokalita: Ďatelinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13.poschodí (14) v 10 ročnej novostavbe predsieň, obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt je klimatizovaný, kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. Parkovanie je možné na vyhradenom parkovisku za rampou. Priestranný balkón poskytuje pekný výhľad na mesto. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (120-130€) K dispozícii hneď. Zvieratko možné po dohode. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

650 €/mes.
10 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 2i byt, 65 m2, zariadený, balkón, výhľad na mesto a hrad

Krásny 2i byt, 65 m2, zariadený, balkón, výhľad na mesto a hrad

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Krásny 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, výhľad na mesto a hrad Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13. poschodí (29) v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. V byte je klimatizácia. V dome sa nachádza 24/7 služba na vrátnici. K bytu prislúcha aj jedno vonkajšie parkovacie miesto pod kamerovým dohľadom (+50€ doplatok) Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€). Wifi a káblová TV je v cene nájmu. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
9,23 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Slnečný 2i byt, 56 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním

Slnečný 2i byt, 56 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Slnečný 2i byt, 56 m2, zariadený, s balkónom Dispozícia: celková rozloha 56 m2; situovaný na 3. poschodí (6) v novostavbe s výťahom; vstupná hala, obývacia izba prepojená s kuchyňou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, veľký balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe, je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. K dispozícii je priestranný balkón a vlastné vyhradené parkovacie miesto. Popis lokality: Lokalita s dobrou dostupnosťou do centra mesta autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Tešíme sa na Vás pri obhliadke! @ vyhradené parkovanie

650 €/mes.
11,61 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Veľmi pekný 2i byt, 67m2, balkón, parkovanie, Eden Park

Veľmi pekný 2i byt, 67m2, balkón, parkovanie, Eden Park

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Veľmi pekný 2i byt, 67m2, balkón, parkovanie, Eden Park Dispozícia: celková výmera 67m2; situovaný na 4. poschodí (11) v novostavbe s výťahom; vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa s vaňou a WC, balkón prístupný z obývacej izby aj zo spálne, komora Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. Prislúchajúce parkovacie miesto v garáži. Popis lokality: Byt je situovaný v novostavbe v príjemnej a vo vyhľadávanej lokalite Ružinova. V okolí je skvelá občianska vybavenosť, bytový dom sa nachádza hneď pri jazere. Perfektná dostupnosť autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€). K dispozícii od 01.07.2021 Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
8,96 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 2i byt, 73 m2, zariadený, s parkovaním, lodžia

Moderný 2i byt, 73 m2, zariadený, s parkovaním, lodžia

Lokalita: Martinčekova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Moderný 2i byt, 73 m2, zariadený, s parkovaním, lodžia Dispozícia: celková rozloha 63 m2 + lodžia 10 m2; situovaný na 7. poschodí (13) v novostavbe s výťahom vstupná chodba so vstavanými skriňami, obývacia izba so vstupom na lodžiu spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou a práčkou.. Vybavenie: Byt je zariadený; vstavané spotrebiče v kuchyni (chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, sklo-keramická varná doska, digestor, umývačka riadu); plazma TV v obývacej izbe. Byt má vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie a sieťky na oknách. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej, pokojnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (obchody, reštaurácie, kaviarne..) a dobrou dostupnosťou do centra mesta Cena a doplňujúce info: K bytu je možné prenajať si parkovacie miesto (50€/mesiac). Cena zahŕňa energie. K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

700 €/mes.
9,59 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 3i byt, 86 m2, zariadený, s parkovaním a výťahom

Priestranný 3i byt, 86 m2, zariadený, s parkovaním a výťahom

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

Priestranný 3i byt, 86 m2, zariadený, s parkovaním a výťahom; Dispozícia: celková rozloha 86 m2; situovaný na 5.poschodí (8) s výťahom; pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne prepojenej s obývacou miestnosťou, 2 spální a 2 kúpeľní (vaňa, sprchovací kút); Vybavenie: Súčasťou zariadenia elektrospotrebiče (chladnička, mraznička, umývačka riadu, mikrovlnka, el. sporák), parketové podlahy, plastové okná; balkón s posedením, Internet. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - obchody, kaviarne, park, nákupné centrum, trhovisko, kúsok jazero. Výborná dostupnosť autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Garážové státie pre 1 auto v cene. Cena nezahŕňa energie (150€). Byt je k dispozícií od 01.08.2021 - obhliadky možné! Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

750 €/mes.
8,72 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 2i byt, 62m2, parkovanie, klimatizácia, výborná lokalita

Moderný 2i byt, 62m2, parkovanie, klimatizácia, výborná lokalita

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Moderný 2 - izbový byt s parkovaním, Ružinov; celková rozloha 68 m2; situovaný na 7. poschodí (9) v budove s výťahom; Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou, priestranná spálňa so vstupom na balkón, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Vybavenie / ostatné: Klimatizácia, TV a internet, vstavané skrine. K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži. Cena nezahŕňa energie (100 EUR).

850 €/mes.
13,71 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parkovanie

Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parkovanie

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parking Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13.poschodí (21) v modernej budove s 3 výťahmi vstupná chodba, samostatná toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, balkón Vybavenie: Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi (v obývacej izbe je momentálne smart TV). Objekt, v ktorom sa byt nachádza je monitorovaný kamerovým systémom. K dispozícii je garážové parkovanie a priestranná pivnica. Popis lokality: Nachádza sa v atraktívnej lokalite v širšom centre s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí s výborným napojením na MHD aj diaľnicu. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€). Byt je k dispozícií od 01.01.2021. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

550 €/mes.
8,46 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
DOM-REALÍT PONÚKA GARZONKU NA ONDAVSKEJ ULICI V RUŽINOVE

DOM-REALÍT PONÚKA GARZONKU NA ONDAVSKEJ ULICI V RUŽINOVE

Lokalita: Ondavská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 27.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj garzonku v mestskej časti Ružinov, Ondavská ulica. + apartmán 22,65 m2 + pivnica 3 m2 + balkón 1,6 m2 + pivnica 3 m2 za 3 000 € + 4/5 poschodie s výťahom + byt je slnečný orientovaný na S/V + byt sa predáva nezariadený + budova prešla kompletnou rekonštrukciou + sanita Villeroy & Boch, batérie Grohe + bytový dom je zateplený + byt má samostatný balkón, nové plastové okná + kamerové zabezpečenie objektu + parkovanie v blízkosti domu + optický internet Orange, SWAN + kolaudácia 08/2021 + mesačné náklady cca 60 € + vhodný ako investícia na prenájom alebo Airbnb Lokalita: Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite v mestskej časti Ružinov. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je Štrkovecké jazero, nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave. + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Fotografie, obrázky, videá a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.

94 400 €
3 464,22 €/m²
+ 60 €/mes. energie
DOM-REALÍT, s.r.o.
DOM-REALÍT ponúka priestranný 3 izbový byt v Bratislave

DOM-REALÍT ponúka priestranný 3 izbový byt v Bratislave

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj exkluzívny 3 izbový byt na Galvániho ulici v Bratislave. Byt je vkusne a moderne zariadený s kvalitných materiálov. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2010. V byte klimatizácia v každej miestnosti .Dobrá dostupnosť do centra mesta. Parkovacie miesto v cene. + plocha 90 m2 + 2 x rožný balkón o výmere 5 m2 + nachádza na 3 poschodí bytového domu s 6 poschodí + k bytu prislúcha parkovacie miesto + možnosť odkúpiť parkovacie miesto v garáži + nízke mesačné náklady cca 100 eur + bezpečnostné dvere + plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťami + v každej izbe dizajnová klimatizácia značky LG +kuchynská linka na mieru , masívne striekané dvierka , pracovná doska z masívneho dreva , vstavaná chladnička ( zabudované spotrebiče Gorenje so 6 zmyslom – umývačka riadu, rúra, indukčná varná doska a digestor) + masívne interiérové dvere , v obývacej izbe s kuchyňou sú drevené podlahy + priestranná vstavaná skriňa v obývacej miestnosti Dispozícia bytu: - byt je dobre dispozične riešený, 2 nepriechodné miestnosti (izba + spálňa) - predsieň ( vstavaný potník) - izba so stavanou skriňou - spalná s priestranným zabudovaním šatníkom - kúpeľňa s vaňou ,veľké umývadlo ,oddelené WC ( vstavaná skriňa ako úložný priestor z masívneho dreva , skrinka pod umývadlom z masívneho dreva , vaňa obložená drevom , kvalitná podomietkova vaňová batéria - kuchyňa spojená s priestrannou obývacou miestnosťou - obývacia miestnosť s jedálenským kútikom + východ na rožný balkón Lokalita: Príjemná, tichá lokalita v mestskej časti Bratislavy . V blízkosti sa nachádza škôlka, základná škola, Stredné školy. Detské ihrisko, reštaurácia , Lidl, obchodne centrum Avion , IKEA , Hornbach a mnoho ďalšej občianskej vybavenosti , okolitá príroda. Veľmi dobrá je dostupnosť do centra mesta Bratislavy. + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát je autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o.

299 888 €
3 332,09 €/m²

DOM-REALÍT, s.r.o.
RENATAS - PRENÁJOM LUXUSNÝ 2 IZBOVÝ BYT TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ UL.

RENATAS - PRENÁJOM LUXUSNÝ 2 IZBOVÝ BYT TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ UL.

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

RENATAS - Ponúka na prenájom VEĽKOMETRÁŽNY 2 izbový byt v NADŠTANDARDNOM PREVEDENÍ nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava III, v Rezidenčnom projekte TEHELNÉ POLE, táto lukratívna poloha sa spája nie len so športom ale aj komfortným bývaním. Preto, bývanie na Tehelnom poli, okrem vysnívaného domova, znamená byť súčasťou spoločenského komplexu so všetkými výhodami, ktoré ponúka. NADŠTANDARDNÉ VYHOTOVENIE A ZARIADENIE BYTU DOPOSIAĽ NEOBÝVANÝ IHNEĎ K NASŤAHOVANIU BLOK ,,C'' BYT - byt 72 m2 - terasa 33 m2 - posch. 17/23 s výťahom - alarm - klimatizácia v každej izbe - pivničná kobka PANORAMATICNÝ VÝHĽAD NA DOMINANTY BRATISLAVY DISPOZÍCIA BYTU - vystupná hala - šatník - obývacia izba - kuchyňa - izba - kúpeľňa - samostatné WC - terasa NADŠTANDARD - podlahové kúrenie v celom byte regulované termostatom - hliníkové okná s izolačným trojsklom a vonkajšími elektrickými roletami - klimatizácia ZARIADENIE - na mieru vyhotovené zariadenie celého bytu - kompletne vybavený hnuteľným majetkom PARKOVANIE - garážové státie PROJEKT TEHELNÉ POLE PONÚKA OBČIANSKU VYBAVENOSŤ PRIAMO V BYTOVOM DOME : - kaviarne - fitness centrum - obchody - banky, bankomaty - školy, škôlky, - reštaurácie, pošta, lekárne, - detské ihrisko VÝHODY - NOVOSTAVBA - NEOBÝVANÝ - lokalita - občianska vybavenosť CENA - mesačné nájomné je vo výške 1.000,-€/mesiac + 250,-€ energie + 100,-€ garážové státie V prípade záujmu kontaktujte makléra JUDr. Renáta Škodroňová renatas.real@gmail.com 0905 668 888 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RENATAS, s. r. o.

1 000 €/mes.
9,52 €/m²/mes.

Renatas Real Estate, s.r.o.
RENATAS -1 IZB.  GALVANIHO DVORY 2

RENATAS -1 IZB. GALVANIHO DVORY 2

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

RENATAS ponúka na predaj 1 izbový priestranný byt v Rezidenčnom GALVANIHO DVORY 2 - Bratislava II, Ružinov, moderné bývanie s dvormi plnými zelene. BLOK - G BYT - úžitková plocha 38,40 m2 - pivnica - vnútorné parkovacie státie - 7/7 posch. s výťahom KOLAUDÁCIA - Jún 2022 BYT SA PREDÁVA V STAVE ŠTANDARD - plávajúce podlahy + lišty - kúpeľňa + WC - interierové dvere - vonkajšie elektrické žalúzie hliníkové - vykurovanie - zásuvky a vypínače - rozvody na internet a TV - plastové okná DISPOZIČNÉ ROZDELENIE - vstup 2,60 m2 - kuchynský kút 3,76 m2 - obývacia izba 15,59 m2 - spací kút 3,78 m2 - kúpeľňa 3,25 m2 - balkón 4,69 m2 - pivnica 1,47 m2 MESAČNÉ NÁKLADY - 60 eur,- PARKOVANIE: - vyhradené vonkajšie parkovacie miesto VÝHODY: - vyhľadavaná lokalita pre pokojné bývanie - v blízkosti zelene - novostavba BYTOVÝ DOM - relaxačná zóna uzavretého komplexu - trávnaté plochy s vyrastenými stromami, - detské ihrisko, OBČIANSKA VYBAVENOSŤ - Tesco, škola, škôlka, reštaurácie,AVION SHOPING PARK - zdravotné stredisko, pošta, banky, polícia CENA: Cena bytu vrátane pivnice je 135.000,-Eur + vonkajšie parkovacie státie 10.000,-Eur Cena je uvedená vrátane provízie a kompletného odborného servisu. Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Poskytujeme sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru našim úverovým špecialistom. V prípade záujmu kontaktujte makléra Martin Horváth Renatas s. r. o. 0911 491 888 renatas.real@gmail.com © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie RENATAS, s. r. o.

135 000 €
3 552,63 €/m²

Renatas Real Estate, s.r.o.
HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Ružinov, Pošeň, Seberíniho- IBA U NÁS - NOVOSTAVBA

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Ružinov, Pošeň, Seberíniho- IBA U NÁS - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Ponúkame na predaj krásny, svetlý, zariadený, jednoizbový byt situovaný v Bratislave, v mestskej časti Ružinov. Byt sa nachádza na prvom ( zvýšenom ) poschodí zo siedmych, v staršej tehlovej novostavbe skolaudovanej v roku 2011 s výťahom. Celková rozloha bytu je 44 m2 + 3,2 m2 balkón + 2 m2 pivnica. Orientácia bytu je JV. Mesačné náklady sú vo výške cca 115 EUR / 2 osoby. Vykurovanie bytu je ústredné. Zariadenie a vybavenie bytu je predmetom predaja. Parkovanie v okolí bytového domu je bezproblémové. Byt prešiel v roku 2019 čiastočnou rekonštrukciou- bola vymenená nová kuchynská linka na mieru a taktiež bola menená nová plávajúca laminátová podlaha. DISPOZÍCIA: vstupná chodba, samostatná kuchyňa, priestranná izba, kúpeľňa s vaňou a WC. LOKALITA: ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V pešej dostupnosti sa nachádzajú, obchody, TESCO, školy, škôlka, detské ihrisko, lekáreň, pošta, OC Retro, banky. V blízkosti domu sa nachádza zastávka MHD s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Pre milovníkov športu sa neďaleko od bytového domu nachádza fitness či areál netradičných športov. Na oddych či relax je vhodné neďaleko vzdialené jazero či park. VÝHODY: - výborná lokalita s dobrou dostupnosťou - tichý byt s pekným výhľadom do vnútrobloku - vybavenie a zariadenie bytu je predmetom predaja - bezproblémové parkovanie Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 626 346 alebo na martinadrozdova@haloreality.sk. ID ponuky: BA-55044 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 2000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

155 000 €
3 522,73 €/m²

HALO reality  s. r. o.
JÉGEHO ALEJ - prenájom 3.izb, lux. bytu s veľkou loggiou.

JÉGEHO ALEJ - prenájom 3.izb, lux. bytu s veľkou loggiou.

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 105 m²

ID:F006-21-LUC Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám ponúka sporostredkovanie prenájmu výnimočného, 3.izb bytu vo vyhľadávanej časti Bratislavy Ružinov - Jégeho alej. Byt má výmeru 90 m2, plus 15m2 loggia a nachádza na 7. poschodí s výťahom. Bytový dom má bezbariérový prístup do domu, bytu, aj do garáže. Dispozícia : vstupná hala so vstavanou šatníkovou skriňou, priestranná obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou, z ktorej je výstup na príjemnú loggiu, veľká spálňa , detská izba, priestranná kúpeľňa, samostatná toaleta a šatník. Byt je kompletne a nadštandartne vybavený , vkusne a účelovo zariadený. Byt je určený na dlhodobý prenájom, vhodný pre rodiny s deťmi. Lokalita: Jégeho alej partrí medzi najvyhľadávanejšie lokality v Ružinove, ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a vynikajúce dopravné napojenie na všetky hlavné cestné ťahy a diaľničný obchvat. V pešej dostupnosti – Zimný štadión, OC Centrál, mestské trhovisko Miletičova , výborná dostupnosť MHD do všetkých mestských častí mesta. adresa: ul. Jégeho , Bratislava II. poschodie: 7. / výťah Veľkost bytu: 3izb. / 90 m2 + 15 m2 loggia zariadený: áno parkovanie: podzemná garáž novostavba: áno Internet a TV : áno Domáce zvieratá - nie cena: 850 eur/mes + 200eur/mes.- platby energií + 50 eur/mes. - garážové státie depozit: jednomesačné nájomné vo výške 850 eur, plus provízia RK Byt je voľný k okamžitému prenájmu. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania a poistenia aj tejto nehnuteľností.

850 €/mes.
8,10 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
Bratislava
Prenájom Byt 2i 67m2 s garážou Ružinov Novostavba

Prenájom Byt 2i 67m2 s garážou Ružinov Novostavba

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

F005-212-ROLO Ponúkame Vám na prenájom čiastočne zariadený 2 izbový byt Bratislava-Ružinov. Plocha: úžitková 67m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 11 s výťahom. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička.Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor, internet. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.Výhody: slnečný, obchody, nemocnica, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 600 €/mesiac.

600 €/mes.
8,96 €/m²/mes.
vrátane energií
Bratislava
Predaj TOP Luxusný Mezonet 7i 270m2 15/16.posch.

Predaj TOP Luxusný Mezonet 7i 270m2 15/16.posch.

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 270 m²

F003-117-ROLO Ponúkame Vám TOP štýlový a zariadený mezonet na predaj Bratislava-Ružinov, v súčasnom štýle s prírodným nádychom teakového dreva - podlahy/steny, skla a hodnotným dizajnovým vybavením s výhľadom na mesto. Plocha: úžitková 270m2 + terasy 11 a 20 m2. Nachádza sa na 15 a 16. poschodí s výťahom. Podlaha: drevené parkety Teak, dlažba. Obklady: drevo Teak. Okná: hliníkové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor, internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom, strážnou službou, recepcia 24/7. Parkovanie: 2-parkovacie miesta v bytovom dome vedľa seba, po dohode i tretie. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, bazén 16x5m s výhľadom na mesto, banky, obchody, škola, škôlka, nemocnica, MHD, reštaurácie, posilňovňa, supermarket, dostupné pripojenie na diaľnicu. Cena 990 000 € bez nábytku, možnosť kúpy i so zariadením. Prístupný okamžite.

990 000 €
3 666,67 €/m²

Bratislava
TOP Prenájom Luxusný Mezonet 7i 270m2 15/16.posch.

TOP Prenájom Luxusný Mezonet 7i 270m2 15/16.posch.

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 270 m²

F002-217-ROLO Ponúkame Vám TOP štýlový a zariadený mezonet na prenájom Bratislava-Ružinov, v súčasnom štýle s prírodným nádychom teakového dreva - podlahy/steny, skla a hodnotným dizajnovým vybavením s výhľadom na mesto. Plocha: úžitková 270m2 + terasy 11 a 20 m2. Nachádza sa na 15 a 16. poschodí s výťahom. Podlaha: drevené parkety Teak, dlažba. Obklady: drevo Teak. Okná: hlinníkové. Vybavenie kúpeľne: rohová vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička. Stav objektu: novostavba. Kúrenie: centrálne. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor, internet, klimatizácia. Možnosť s vybavením i čiastočne bez vybavenia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom, strážnou službou, recepcia 24/7. Parkovanie: 2-parkovacie miesta v bytovom dome vedľa seba, po dohode i tretie. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, bazén 16x5m s výhľadom na mesto, banky, obchody, škola, škôlka, nemocnica, MHD, reštaurácie, posilňovňa, supermarket, dostupné pripojenie na diaľnicu. Cena 3 800 €/mesiac. Prístupný okamžite.

3 800 €/mes.
14,07 €/m²/mes.
vrátane energií
Bratislava
Prenájom garsónky v Bratislave na Krajnej.

Prenájom garsónky v Bratislave na Krajnej.

Lokalita: Krajná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 19 m²

F040-215-LOJ Ponúkame Vám na prenájom zariadenú garsónku Bratislava-Ružinov, Krajná. Nachádza sa na prízemí. Garsónka je o rozlohe 19 m2. Vhodná pre jednu osobu. Nájdete tam všetko potrebné pre život. Kuchynský kút je zariadený spotrebičmi - je tam chladnička, indukčná platnička, mikrovlnka. V izbe sa nachádza posteľ, stôl a skriňa. V okolí domu sa je záhrada, ktorú je možné využívať na oddych. Malá kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC je súčasťou garsónky. Internet v cene nájmu. Výhody: tiché rodinné prostredie, zastávka autobusu a neďaleko aj električky, NC Avion, jazero Zlaté piesky. Parkovanie vo dvore domu za poplatok 250 €/mesiac mesačne. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup a poradenstvo pri financovaní aj tejto nehnuteľnosti. Cena 250 €/mesiac + 80€ energie. Depozit je 1 mesačné nájomné + provízia RK.

250 €/mes.
13,16 €/m²/mes.

Bratislava
Prenájom 1 izb. bytu Bratislava - Záhradnícka ulica

Prenájom 1 izb. bytu Bratislava - Záhradnícka ulica

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

F013-211-LOJ Ponúkame Vám na prenájom zariadený 1 izbový byt Bratislava-Ružinov, Nachádza sa v novostavbe na 7 poschodí z 30 s dvomi výťahmi. V bytovom dome je strážna služba. V predsieni sa nachádza šatníková skriňa a vešiak. Byt tvorí jedna miestnosť. Obývací priestor je rozumne riešený. Priestor na spanie nenarúša obývací priestor. Je svetlý a vzdušný. V byte je loggia s krásnym výhľadom na západ slnka o veľkosti 4m2. Kúpeľňa je priestorovo veľká s klasickou vaňou. Úžitková plocha bytu je 45m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Eurookná. V okolí je plná občianska vybavenosť- obchody, škola, škôlka, zastávky MHD, tržnica, kaviarne.... Majiteľka preferuje dlhodobý prenájom. Byt je vhodný pre mladý pracujúci pár, alebo jednotlivca. Cena 450 €/mesiac + 100 € energie. Vratný depozit 1 mesačné nájomé. Provízia RK 1 mesačné nájomné bez energií za právne sluzby a sprostredkovanie. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup a poradenstvo pri financovaní aj tejto nehnuteľnosti.

450 €/mes.
10 €/m²/mes.

Bratislava
1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 30