Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 652 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33
SKOLAUDOVANÉ Slnečný 2izb byt č.512 (64,23m2) s lodžiou v štandarde

SKOLAUDOVANÉ Slnečný 2izb byt č.512 (64,23m2) s lodžiou v štandarde

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Viac na SPUTNIKOVA.sk Pre viac informácií o CENÁCH a projekte kontaktujte predajcu priamo na tel.čísle 0911 938 587. INFORMÁCIE o byte: Priestranný šikovne dispozične riešený 2-izbový byt Celková výmera: 64,23m2 Byt: 59,90m2 Lodžia: 2,90m2 Pivničná kója: 1,73m2 Orientácia: východ a západ Zariadenie: vyhotovený v štandarde Ku každému bytu je povinnosť kúpiť parkovacie státie. Byt bude vyhotovený v štandarde, kde máte na výber z viacerých možností. V rámci štandardu máte aj rekuperáciu v byte, plastové okná trojsklo a vonkajšie rolety. O PROJEKTE Projekt Sputnik je polyfunkčný objekt pozostávajúci z 93 bytov a z nebytových priestorov situovaných na prízemí. Komfortnosť objektu zvyšuje možnosť parkovania v podzemných garážových státiach ako aj vonkajšie parkovacie státia. Ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú nielen svoj vlastný byt, ale aj príjemné komunitné bývanie, pokojné prostredie vhodné pre výchovu detí, blízkosť nákupných možností, voľnočasové aktivity a zelené plochy v pešej dostupnosti. LOKALITA Kvalitné bývajte, ktoré Vám poskytne to, po čom Vaše srdce zatúži – oddych a relax, športové vyžitie, aktívne detstvo pre vaše ratolesti. Mestská časť Ostredky v Ružinove sú vyhľadávanou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza ružinovský Park Ostredky, školy, zdravotná starostlivosť, obchody, reštaurácie a cukráreň. Bezpečná a príjemná lokalita stvorená pre rodinky s deťmi, o čom svedčia detské ihriská na každom rohu a prostredie plné zelene. O vzdelanie vašich detí sa postarajú materské školy, základná a stredné školy do 10 minút chôdzou. Možnosť využiť financovanie Vášho nového bývania prostredníctvom partnerských bánk.

cena dohodou

ALL FOR YOU REAL 2, s. r. o.
SKOLAUDOVANÉ Predaj 2izb byt č.604 výmera 81,61m2 v štandarde

SKOLAUDOVANÉ Predaj 2izb byt č.604 výmera 81,61m2 v štandarde

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Viac na SPUTNIKOVA.sk Pre viac informácií o CENÁCH a projekte kontaktujte predajcu priamo na tel.čísle 0911 938 587. INFORMÁCIE o byte: Priestranný šikovne dispozične riešený 2-izbový byt Celková výmera: 81,61m2 Byt: 76,90m2 Lodžia: 2,80m2 Pivničná kója: 1,91m2 Orientácia: juh, sever Zariadenie: vyhotovený v štandarde Kolaudácia: január 2020 Ku každému bytu je povinnosť kúpiť parkovacie státie. Byt bude vyhotovený v štandarde, kde máte na výber z viacerých možností. V rámci štandardu máte aj rekuperáciu v byte, plastové okná trojsklo a vonkajšie rolety. O PROJEKTE Projekt Sputnik je polyfunkčný objekt pozostávajúci z 93 bytov a z nebytových priestorov situovaných na prízemí. Komfortnosť objektu zvyšuje možnosť parkovania v podzemných garážových státiach ako aj vonkajšie parkovacie státia. Ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú nielen svoj vlastný byt, ale aj príjemné komunitné bývanie, pokojné prostredie vhodné pre výchovu detí, blízkosť nákupných možností, voľnočasové aktivity a zelené plochy v pešej dostupnosti. LOKALITA Kvalitné bývajte, ktoré Vám poskytne to, po čom Vaše srdce zatúži – oddych a relax, športové vyžitie, aktívne detstvo pre vaše ratolesti. Mestská časť Ostredky v Ružinove sú vyhľadávanou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza ružinovský Park Ostredky, školy, zdravotná starostlivosť, obchody, reštaurácie a cukráreň. Bezpečná a príjemná lokalita stvorená pre rodinky s deťmi, o čom svedčia detské ihriská na každom rohu a prostredie plné zelene. O vzdelanie vašich detí sa postarajú materské školy, základná a stredné školy do 10 minút chôdzou. Možnosť využiť financovanie Vášho nového bývania prostredníctvom partnerských bánk.

cena dohodou

ALL FOR YOU REAL 2, s. r. o.
Predaj 2izb byt č.508 výmera 76,52m2 v štandarde SPUTNIKOVA.SK

Predaj 2izb byt č.508 výmera 76,52m2 v štandarde SPUTNIKOVA.SK

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Viac na SPUTNIKOVA.sk Pre viac informácií o CENÁCH a projekte kontaktujte predajcu priamo na tel.čísle 0911 938 587. INFORMÁCIE o byte: Priestranný šikovne dispozične riešený 2-izbový byt Celková výmera: 76,52m2 Byt: 71,70m2 Lodžia: 2,90m2 Pivničná kója: 1,92m2 Orientácia: západ Zariadenie: vyhotovený v štandarde Kolaudácia: január 2020 Ku každému bytu je povinnosť kúpiť parkovacie státie. Byt bude vyhotovený v štandarde, kde máte na výber z viacerých možností. V rámci štandardu máte aj rekuperáciu v byte, plastové okná trojsklo a vonkajšie rolety. O PROJEKTE Projekt Sputnik je polyfunkčný objekt pozostávajúci z 93 bytov a z nebytových priestorov situovaných na prízemí. Komfortnosť objektu zvyšuje možnosť parkovania v podzemných garážových státiach ako aj vonkajšie parkovacie státia. Ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú nielen svoj vlastný byt, ale aj príjemné komunitné bývanie, pokojné prostredie vhodné pre výchovu detí, blízkosť nákupných možností, voľnočasové aktivity a zelené plochy v pešej dostupnosti. LOKALITA Kvalitné bývajte, ktoré Vám poskytne to, po čom Vaše srdce zatúži – oddych a relax, športové vyžitie, aktívne detstvo pre vaše ratolesti. Mestská časť Ostredky v Ružinove sú vyhľadávanou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza ružinovský Park Ostredky, školy, zdravotná starostlivosť, obchody, reštaurácie a cukráreň. Bezpečná a príjemná lokalita stvorená pre rodinky s deťmi, o čom svedčia detské ihriská na každom rohu a prostredie plné zelene. O vzdelanie vašich detí sa postarajú materské školy, základná a stredné školy do 10 minút chôdzou. Možnosť využiť financovanie Vášho nového bývania prostredníctvom partnerských bánk.

cena dohodou

ALL FOR YOU REAL 2, s. r. o.
SKOLAUDOVANÉ predaj 2izb byt č.709 s balkónom (10,4m2) v štandarde

SKOLAUDOVANÉ predaj 2izb byt č.709 s balkónom (10,4m2) v štandarde

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

Viac na SPUTNIKOVA.sk Projekt je právoplatne skolaudovaný. Radi Vám byt ukážeme. ZÁKLADNÉ INFO: - Veľkometrážny 2-izbový byt (75,10m2) s balkónom (10,40m2) v štandarde - štandard bytu si vyberáte - pivničná kója (2,16m2) v cene bytu - povinnosť kúpiť parkovacie státie - oddychová zóna len pre rezidentov - podpisujete priamo kúpnu zmluvu s developerskou spoločnosťou - Pomôžeme Vám pri financovaní bytu prostredníctvom úveru vďaka zazmluvneným bankám, ktoré podporujú projekt O PROJEKTE Projekt Sputnikova je polyfunkčný objekt pozostávajúci z 93 bytov a z nebytových priestorov situovaných na prízemí. Komfortnosť objektu zvyšuje možnosť parkovania v podzemných garážových státiach ako aj vonkajšie parkovacie státia. Ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú nielen svoj vlastný byt, ale aj príjemné komunitné bývanie, pokojné prostredie vhodné pre výchovu detí, blízkosť nákupných možností, voľnočasové aktivity a zelené plochy v pešej dostupnosti. LOKALITA - Kvalitné bývajte, ktoré Vám poskytne to, po čom Vaše srdce zatúži – oddych a relax, športové vyžitie, aktívne detstvo pre vaše ratolesti. - Mestská časť Ostredky v Ružinove sú vyhľadávanou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza ružinovský Park Ostredky, školy, zdravotná starostlivosť, obchody, reštaurácie a cukráreň. - Raj pre vaše deti v každom veku - Bezpečná a príjemná lokalita stvorená pre rodinky s deťmi, o čom svedčia detské ihriská na každom rohu a prostredie plné zelene. O vzdelanie vašich detí sa postarajú materské školy, základná a stredné školy do 10 minút chôdzou.

cena dohodou

ALL FOR YOU REAL 2, s. r. o.
SKOLAUDOVANÉ predaj 2izb byt č.209 s pivničnou kójou v štandarde

SKOLAUDOVANÉ predaj 2izb byt č.209 s pivničnou kójou v štandarde

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Pre viac informácií o CENÁCH a projekte kontaktujte predajcu priamo na tel.čísle 0911 938 587. ZÁKLADNÉ INFO: - veľkometrážny 2-izbový byt (83,70m2) s balkónom (4m2) v štandarde - pivničná kója (1,47m2) v cene bytu - štandarde si vyberáte - rekuperácia v byte, plastové okná trojsklo, vonkajšie elektrické rolety - povinnosť kúpiť parkovacie státie - podpisujete priamo kúpnu zmluvu s developerskou spoločnosťou - Viac na SPUTNIKOVA.sk O PROJEKTE Projekt Sputnikova je polyfunkčný objekt pozostávajúci z 93 bytov a z nebytových priestorov situovaných na prízemí. Komfortnosť objektu zvyšuje možnosť parkovania v podzemných garážových státiach ako aj vonkajšie parkovacie státia. Ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú nielen svoj vlastný byt, ale aj príjemné komunitné bývanie, pokojné prostredie vhodné pre výchovu detí, blízkosť nákupných možností, voľnočasové aktivity a zelené plochy v pešej dostupnosti. LOKALITA - Kvalitné bývajte, ktoré Vám poskytne to, po čom Vaše srdce zatúži – oddych a relax, športové vyžitie, aktívne detstvo pre vaše ratolesti. - Mestská časť Ostredky v Ružinove sú vyhľadávanou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza ružinovský Park Ostredky, školy, zdravotná starostlivosť, obchody, reštaurácie a cukráreň. - Raj pre vaše deti v každom veku - Bezpečná a príjemná lokalita stvorená pre rodinky s deťmi, o čom svedčia detské ihriská na každom rohu a prostredie plné zelene. O vzdelanie vašich detí sa postarajú materské školy, základná a stredné školy do 10 minút chôdzou. Vieme Vám pomôcť získať lepšie podmienky úveru pre financovanie bytu.

cena dohodou

ALL FOR YOU REAL 2, s. r. o.
SKOLAUDOVANÉ 2izb byt č.504 s lodžiou + pivničná kója v štandarde

SKOLAUDOVANÉ 2izb byt č.504 s lodžiou + pivničná kója v štandarde

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Viac na SPUTNIKOVA.sk ZÁKLADNÉ INFO: - priestranný 2-izbový byt č.B504 (76,90m2) s lodžiou (2,80m2) v štandarde - štandard bytu si vyberáte - pivničná kója (1,73m2) v cene bytu - povinnosť kúpiť parkovacie státie - oddychová zóna len pre rezidentov - podpisujete priamo kúpnu zmluvu s developerskou spoločnosťou - Pomôžeme Vám pri financovaní bytu prostredníctvom úveru vďaka zazmluvneným bankám, ktoré podporujú projekt O PROJEKTE Projekt Sputnikova je polyfunkčný objekt pozostávajúci z 93 bytov a z nebytových priestorov situovaných na prízemí. Komfortnosť objektu zvyšuje možnosť parkovania v podzemných garážových státiach ako aj vonkajšie parkovacie státia. Ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú nielen svoj vlastný byt, ale aj príjemné komunitné bývanie, pokojné prostredie vhodné pre výchovu detí, blízkosť nákupných možností, voľnočasové aktivity a zelené plochy v pešej dostupnosti. LOKALITA - Kvalitné bývajte, ktoré Vám poskytne to, po čom Vaše srdce zatúži – oddych a relax, športové vyžitie, aktívne detstvo pre vaše ratolesti. - Mestská časť Ostredky v Ružinove sú vyhľadávanou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza ružinovský Park Ostredky, školy, zdravotná starostlivosť, obchody, reštaurácie a cukráreň. - Raj pre vaše deti v každom veku - Bezpečná a príjemná lokalita stvorená pre rodinky s deťmi, o čom svedčia detské ihriská na každom rohu a prostredie plné zelene. O vzdelanie vašich detí sa postarajú materské školy, základná a stredné školy do 10 minút chôdzou.

cena dohodou

ALL FOR YOU REAL 2, s. r. o.
SKOLAUDOVANÉ Predaj 3izb byt č.605 výmera 83,56m2 v štandarde

SKOLAUDOVANÉ Predaj 3izb byt č.605 výmera 83,56m2 v štandarde

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

Viac na SPUTNIKOVA.sk Pre viac informácií o CENÁCH a projekte kontaktujte predajcu priamo na tel.čísle 0911 938 587. INFORMÁCIE o byte: Priestranný 3-izbový byt Celková výmera: 83,56m2 Byt: 81,70m2 Pivničná kója: 1,86m2 Orientácia: východ, sever Zariadenie: vyhotovený v štandarde Kolaudácia: január 2020 Ku každému bytu je povinnosť kúpiť parkovacie státie. Byt bude vyhotovený v štandarde, kde máte na výber z viacerých možností. V rámci štandardu máte aj rekuperáciu v byte, plastové okná trojsklo a vonkajšie rolety. O PROJEKTE Projekt Sputnik je polyfunkčný objekt pozostávajúci z 93 bytov a z nebytových priestorov situovaných na prízemí. Komfortnosť objektu zvyšuje možnosť parkovania v podzemných garážových státiach ako aj vonkajšie parkovacie státia. Ideálny výber pre tých, ktorí hľadajú nielen svoj vlastný byt, ale aj príjemné komunitné bývanie, pokojné prostredie vhodné pre výchovu detí, blízkosť nákupných možností, voľnočasové aktivity a zelené plochy v pešej dostupnosti. LOKALITA Kvalitné bývajte, ktoré Vám poskytne to, po čom Vaše srdce zatúži – oddych a relax, športové vyžitie, aktívne detstvo pre vaše ratolesti. Mestská časť Ostredky v Ružinove sú vyhľadávanou lokalitou s kompletnou občianskou vybavenosťou. V pešej dostupnosti sa nachádza ružinovský Park Ostredky, školy, zdravotná starostlivosť, obchody, reštaurácie a cukráreň. Bezpečná a príjemná lokalita stvorená pre rodinky s deťmi, o čom svedčia detské ihriská na každom rohu a prostredie plné zelene. O vzdelanie vašich detí sa postarajú materské školy, základná a stredné školy do 10 minút chôdzou. Možnosť využiť financovanie Vášho nového bývania prostredníctvom partnerských bánk.

cena dohodou

ALL FOR YOU REAL 2, s. r. o.
Zariadený 2 izb. byt, loggia, parking, Ružinovská, BA - Ružinov

Zariadený 2 izb. byt, loggia, parking, Ružinovská, BA - Ružinov

Lokalita: Ružinovská street, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

*Nájom 520/mes. + energie a služby 130/mes.* Ihneď voľný* Reality Hofer ponúka na dlhodobý prenájom moderný kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou a parkovacím miestom na ul. Ružinovská v Bratislave, časť Ružinov. Rozloha bytu  55m2 +10m2 lodžia. Je slnečný a teplý, orientovaný na juh. Byt sa nachádza v novopostavenom BD na 4/7 poschodí s výťahom. Prenajíma sa kompletne zariadený - spotrebiče (el. varná doska, el. rúra, umývačka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka , tv + wifi, práčka)  a nábytok, 2 x vstavaná skriňa v chodbe a v spálni, bezpečnostné dvere. Dispozícia : vstupná hala, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, kúpeľňa, samostatné WC, loggia Cena prenájmu je 650,- eur/mesačne vrátane energií a DPH (možnosť odpočtu DPH). V cene nájmu je aj pivničná kobka.  Na parkovanie je možné prenajať aj 1 parkovacie miesto v suteréne domu 50,- eur/mes s DPH. Kaucia zložená vopred je vo výške 2 mesačného nájmu. Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). Byt je vhodný pre mladé páry, podnikateľov na cestách alebo študentov, podmienka je nefajčiar, bez domácich zvierat. V prípade záujmu o obhliadku bytu kontaktujte nášho makléra na číslo 0918 604 951 alebo mailom na info@realityhofer.sk Status: aktívne, Vlastníctvo: firemné, Stav: novostavba, Celková plocha: 55 m2, Úžitková plocha: 55 m2, Poschodie: 4, Loggia plocha: 10 m2, Loggia: áno, Počet poschodí: 7, Počet izieb: 2, Výťah: áno, Parkovanie: vlastné vyhradené, Zariadenie: zariadený

520 €/mes.
9,45 €/m²/mes.

Reality Hofer, s.r.o.
Krásny 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove na Mierovej ulici

Krásny 2-izbový byt v novostavbe v Ružinove na Mierovej ulici

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkame na predaj krásny 2-izbový byt v novostavbe vo vyhľadávanej lokalite v Ružinove na Mierovej ulici. Byt má výmeru 57 m2 a nachádza sa na 3.poschodí zo 4 v tehlovom bytovom dome. Byt pozostáva z dvoch izieb, samostatnej kuchyne, WC s oknom, veľkej kúpeľne, priestrannej predsiene a má aj zasklený balkón. K bytu prináleží komora v suteréne a k dispozícii je aj podzemné parkovacie miesto, ktoré je možné kúpiť za 20.000,- EUR. Byt sa nachádza v komornom tichom 4-podlažnom tehlovom objekte, kolaudovanom v roku 2003. V objekte je výťah a podzemný parking. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V bezprostrednom okolí sa nachádzajú obchody aj služby /Lidl/, zastávky MHD – 15 min. do centra mesta. Cena bytu je 167.000,- EUR + sprostredkovateľská provízia. Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 008 302. Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy. V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

167 000 €
2 929,82 €/m²

METROPOLITAN REAL, s.r.o.
3D PREHLIADKA - KRÁSNY ZARIADENÝ VEĽKÝ 2izb. byt (70m2), parkovacie státie, ul. Miletičova, Ružinov

3D PREHLIADKA - KRÁSNY ZARIADENÝ VEĽKÝ 2izb. byt (70m2), parkovacie státie, ul. Miletičova, Ružinov

Lokalita: Miletičova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

MojAgent ponúka exkluzívne na predaj výnimočne zariadený, nadštandardný priestranný a klimatizovaný 2 izb. byt, ktorý si ihneď zamilujete a stane sa Vaším novým vysneným domovom. Domov je miesto, kam sa radi vraciame a je našou inšpiráciou k životu. Avšak vysnívaný domov je niečo, čo nám dodá pocit výnimočnosti a vytvára nezameniteľnú oázu súkromia a pokoja. Práve takéto miesto sa podarilo vytvoriť aj na ulici Miletičova v Ružinove. Byt poskytuje priestrannú podlahovú výmeru 69,91 m2 (61,62m2 byt + 8,29m2 loggia) a nachádza sa na 4/6 nadzemnom podlaží. Byt je kompletne exkluzívne zariadený na mieru. Prislúcha k nemu aj jedno parkovacie miesto za rampou vo dvore. Počas zariaďovania a stavby boli v byte použité iba kvalitné a nadštandardné materiály, pričom sa kládol veľký dôraz na detail. V byte sú namontované plastové okná a vonkajšie žalúzie na diaľkové ovládanie. TV a vysoko-rýchlostný internet cez optiku sú samozrejmosťou. Špecifický zážitok ponúka zabudované ozvučenie kúpeľne s ovládaním cez mobilný telefón. Byt bude voľný od 12/2020. Tešíme sa na Vás na obhliadke a veríme, že práve tu nájdete svoj nový domov. POZRITE SI TENTO BYT AJ V 3D VIRTUÁLNEJ PREHLIADKE A POPRECHÁDZAJTE SA V ŇOM AKO NAŽIVO! 3D PREHLIADKU si môžete pozrieť na web stránke po skopírovaní nižšie priloženého odkazu. https://my.matterport.com/show/?m=JJLxrWF4jtQ Lokalita, v ktorej sa táto nehnuteľnosť nachádza, je veľmi vyhľadávaná svojou polohou, blízkosťou do centra, kompletným občianskym vybavením, ako aj dopravnou dostupnosťou. MHD je v pešej dostupnosti (autobus, trolejbus, električka). Cena: 230.000,-€ Možnosť dokúpiť parkovacie státie v uzavretom dvore v cene 15.000,-€ Kontakt na obhliadky: Mrižo Tel.: 0905 353 252 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE E-mail: mrizo@mojagent.sk Ďalšie informácie o zákazke: http://www.mojagent.sk

230 000 €
3 333,33 €/m²

Brassica s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom nový 1 izbový byt Bratislava-Ružinov, Tomášikova ulici veľmi slnečný a nano

Ponúkame Vám na prenájom nový 1 izbový byt Bratislava-Ružinov, Tomášikova ulici veľmi slnečný a nano

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame Vám na prenájom nový 1 izbový byt Bratislava-Ružinov, Tomášikova ulici veľmi slnečný a nanovo zariadený Plocha: úžitková 40 m2 + 8 balkón. Byt sa nachádza sa na 2. poschodí z 5 s výťahom. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, práčka, samostatné WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, chladnička, spotrebiče. Výhody bytu : slnečný, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Chodba Orientácia na Východ. Cena 450 €/mesiac + energie 100 €/mesiac. Voľný okamžite. Vhodný pre 1 až 2 osoby.

450 €/mes.
9,38 €/m²/mes.
vrátane energií
United Professionals s.r.o.
Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt s terasou na zelenej streche, Bratislava-Ružinov, Se

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt s terasou na zelenej streche, Bratislava-Ružinov, Se

Lokalita: Seberíniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2 izbový byt s terasou na zelenej streche, Bratislava-Ružinov, Seberíniho. Plocha: úžitková 60m2 (60 m2 + terasa 23m2). Nachádza sa na 3. poschodí, 2 výťahy. Byt je nanovo zariadený s novými spotrebičmi, s veľkou terasou s možnosťou posedenia Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, spojené s toaletou. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička. Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: vstavané skrine, televízor. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Terasa - elektrina, voda, zeleň so zavlažovaním. Cena 600 €/mesiac + energie pre 2osoby 140e/mes. Možnosť prenájmu garážového státia za poplatok.

cena dohodou
vrátane energií
United Professionals s.r.o.
Prenájom nezariadený, pekný 2 izbový byt v Jégého Aleji s priestranným balkónom, vhodný pre záujemco

Prenájom nezariadený, pekný 2 izbový byt v Jégého Aleji s priestranným balkónom, vhodný pre záujemco

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Ponúkame na prenájom PEKNÝ 2 izbový byt s veľkou loggiou v novostavbe Jégeho Alej I. na Jégeho ulici, bez nábytku. Byt má rohovú kuchynskú linku so vstavanými spotrebičmi – chladnička, mikrovlnná rúra, umývačka riadku, teplovzdušná rúra, sklo keramická varná doska, digestor, v chodbe roldor skriňa so zrkadlami, v spálni vstavaná roldor skriňa. Byt sa nachádza na 6. poschodí s krásnym výhľadom, výťah, výmera bytu je 53,76 m2 + 5,42 loggia. POPIS dispozície bytu: Vstupuje sa do vstupnej haly v ktorej sa nachádza roldor skriňa. Z haly je samostatný vstup do každej miestnosti - modernej veľkej obývacej izby otvorenej s novou rohovou kuchynskou linkou so vstavanými zabudovanými spotrebičmi a so vstupom na priestrannú loggiu. Samostatná spálňa je so vstavanou roldor skriňou. Z haly je vstup do veľkej peknej kúpeľne s vaňou, umývadlom, toaletou a priestorom na práčku a do samostatnej komory. Byt je veľmi pekný, vhodný pre dve osoby s vlastným nábytkom. Výborná lokalita, vysoká občianska vybavenosť – treba vidieť. Byt je voľný IHNEĎ! Vhodný je pre 2 osoby ideálne pár, bez domácich miláčikov. Cena: mesačne 470,- EUR, + energie 80,- EUR mesačne, + vratný depozit (1 mesiac) a poplatok RK Kontakt: licencovaná realitná kancelária 4people real plus, s.r.o., riadny člen NARKS, Gabriela Pintérová 0903 418 572. V prípade našej neprítomnosti a záujmu o obhliadku, prípadne bližšie informácie nám prosíme zašlite SMS príp. Email - gabriela@4peoplereal.sk, budeme Vás kontaktovať. Ďakujeme. Obhliadky po dohode možné aj cez víkend.

470 €/mes.
8,70 €/m²/mes.

United Professionals s.r.o.
Prenájom 2 izb. apartmánu v novostavbe s loggiou NOVÝ RUŽINOV

Prenájom 2 izb. apartmánu v novostavbe s loggiou NOVÝ RUŽINOV

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

TIMIreal ponúka na prenájom príjemný, priestranný, 2 izbový apartmán na ulici Bajkalská - mestská časť Bratislava Ružinov v projekte Nový Ružinov, Mestská vila Leonardo. Apartmán je presvetlený a je kompletne zariadený. Nachádza sa na 4 najvyššom poschodí v bytovom dome s výťahom. Výmera apartmánu je 56,4 m2 + loggia 3,53 m2 + pivničná kobka 2,33 m2 = celkom 62,26 m2. Dispozícia apartmánu - viď priložený pôdorys: vstupná chodba, ktorá je plynulo prepojená do dennej časti, kde nájdeme kuchyňu spojenú s jedálňou a obývacou izbou a východ na loggiu. Samostatná spálňa ako aj kúpeľňa s WC majú vstup priamo zo vstupnej chodby. Apartmán sa prenajíma kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov: elektrická rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor, pračka, vysávač. Súčasťou apartmánu je kuchynská linka vyrobená na mieru. V kúpeľni spojenej s WC sa nachádza vaňa a práčka. K apartmánu prislúcha pekná loggia s posedením. Bezproblémové parkovanie je riešené vyhradeným vonkajším parkovacím státím pre jedno auto pred bytovým domom, ktoré prináleží k apartmánu v cene prenájmu. Apartmán je vhodný pre jednotlivca, pár, prípadne pár s dieťaťom na dlhodobý prenájom bez domácich zvierat. Voľný je okamžite. K cene apartmánu sa pripočítavajú energie v cene 180 Eur vrátane TV a internetu. Lokalita projektu Nový Ružinov má vynikajúcu dostupnosť ako na obchvat tak aj do centra mesta, má novo vybudované okolie s dostatkom zelene, relax Vám zabezpečí blízkosť hrádze pre oddych a šport. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná do pár minút autom. V prípade ďalších otázok a dohodnutia si bezpečnej obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

420 €/mes.
7,24 €/m²/mes.

TIMIreal, s.r.o.
Ponúkame Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v staršej novostavbe na Haburskej ulici v mestskej čast

Ponúkame Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v staršej novostavbe na Haburskej ulici v mestskej čast

Lokalita: Haburská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 106 m²

Ponúkame Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v staršej novostavbe na Haburskej ulici v mestskej časti Ružinov. Byt je 3 izbový, na ulici Haburskej, poschodie 2/7 s výťahom, podlahová plocha bytu: 94 m2 + 12 m2 balkón, má vchod na čip v dome je výťah, byt je kompletne zariadený ( kuchynská linka vrátane spotrebičov), má dve neprechodné izby a jednu obývačku prepojenú s kuchyňou, veľký balkón, komoru. VÝHODY BYTU: vynikajúca lokalita – dôležité dopravné spojenia, veľmi pekný a čistý dom parkovanie - možnosť prenajať parkovacie státie v garáži za poplatok dobrá občianska vybavenosť - MHD, nemocnica, poliklinika, školy, škôlky, ostatné nákupné možnosti (Lidl, reštaurácie, služby), iné veľké nákupné centrá do 5 km (OC Polus) voľný ihneď. Vhodný pre 2 max 3 osoby CENA PRENÁJMU: 700 €/mesiac + energie 150 eur

700 €/mes.
6,60 €/m²/mes.
vrátane energií
United Professionals s.r.o.
Prenájom VEĽKÝ 2 izbový tehlový byt s PARKOVACÍM miestom vo dvore na rampu, Ďatelinová ul, pri RETRE

Prenájom VEĽKÝ 2 izbový tehlový byt s PARKOVACÍM miestom vo dvore na rampu, Ďatelinová ul, pri RETRE

Lokalita: Ďatelinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 69 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný - ATYPICKÝ 2 izbový tehlový byt s veľkou slnečnou loggiou a parkovacím státím v uzavretom dvore na rampu v cene. Výborná lokalita plná zelene, výborná občianska vybavenosť v dosahu, neďaleko RETRO, Ďatelinová ulica, Ružinov. Byt s príjemnou ATMOSFÉROU, vzdušný, slnečný, pekný výhľad. Byt je MODERNE dispozične riešený, má 2 x šatník, veľká loggiu (vstup z obývacej izby), samostatná kuchyňa s jedálenským stolom, 2 x toaleta. Byt je zariadený slušným zánovným nábytkom. POPIS dispozície bytu: Vstupuje sa do predsiene z ktorej je vstup do priestranného šatníka so skriňou, na samostatnú toaletu s umývadlom a do peknej obývacej izby. Z obývacej izby je vstup do kuchyne s kuchynskou linkou a jedálenským stolom so stoličkami, na veľkú loggiu s krásnym výhľadom a do chodbičky s ktorej je samostatný vstup do veľkej priestrannej spálne so šatníkom a do kúpeľne s vaňou a ďalšou toaletou. Byt sa prenajíma zariadený, parkovacie miesto vo dvore pri dome na rampu. Výmera bytu 63,96 m2, loggia 4,58 m2, nachádza sa na 8 p. z 10 p., dva výťahy. Výborná lokalita, dostupnosť, ticho, zeleň, slnečný, výhodou PARKOVANIE v CENE vo DVORE! Cena nájmu bytu aj so státím pre vozidlo 520,- EUR, energie 80,- EUR mesačne Pri podpise zmluvy sa skladá 1 mesačný depozit a 300,- EUR provízia pre RK Byt je vhodný pre 2 osoby, voľný ihneď. Výhodou ponky je priestrannosť bytu, výborná lokalita, parkovanie vo vlastnom dvore na rampu, samostatná kuchyňa, veľká loggia. Kontakt: licencovaná realitná kancelária 4people real plus, s.r.o., riadny člen NARKS, Gabriela Pintérová 0903 418 572, v prípade našej neprítomnosti a záujmu o obhliadku prípadne bližšie informácie nám prosíme zašlite SMS, príp. Email - gabriela@4peoplereal.sk, budeme Vás kontaktovať. Po dohode obhliadky možné aj cez víkend. Ďakujeme

520 €/mes.
7,54 €/m²/mes.

United Professionals s.r.o.
Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe s loggiou NOVÝ RUŽINOV

Predaj 2 izb. apartmánu v novostavbe s loggiou NOVÝ RUŽINOV

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

TIMIreal ponúka na predaj príjemný, priestranný 2 izbový apartmán s loggiou na ulici Bajkalská - mestská časť Bratislava Ružinov v projekte Nový Ružinov, Mestská vila Leonardo. Apartmán je presvetlený a je kompletne zariadený. Nachádza sa na 4 najvyššom poschodí v bytovom dome s výťahom. Výmera apartmánu je 56,4 m2 + loggia 3,53 m2 + pivničná kobka 2,33 m2 = celkom 62,26 m2. Dispozícia apartmánu - viď priložený pôdorys: vstupná chodba, ktorá je plynulo prepojená do dennej časti, kde nájdeme kuchyňu spojenú s jedálňou a obývacou izbou a východ na loggiu. Samostatná spálňa ako aj kúpeľňa s WC majú vstup priamo zo vstupnej chodby. V apartmáne sa nachádza kvalitná na mieru robená kuchynská linka vrátane elektrospotrebičov: elektrická rúra, indukčná varná doska, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, digestor. V kúpeľni spojenej s WC sa nachádza vaňa a práčka. K apartmánu prislúcha pekná loggia s posedením. Bezproblémové parkovanie je riešené vyhradeným vonkajším parkovacím státím pre jedno auto pred bytovým domom, ktoré je možné dokúpiť k bytu za cenu 8 000 Eur. Pozemky pod bytovým domom sú v spoluvlastníctve majiteľov bytov. Byt nie je zaťažený záložným právom. Platba aj na HYPO. Voľný okamžite. Energetický certifikát na vyžiadanie. Lokalita projektu Nový Ružinov má vynikajúcu dostupnosť ako na obchvat tak aj do centra mesta, má novo vybudované okolie s dostatkom zelene, relax Vám zabezpečí blízkosť hrádze pre oddych a šport. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná do pár minút autom. V prípade ďalších otázok a dohodnutia si bezpečnej obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

177 000 €
3 051,72 €/m²

TIMIreal, s.r.o.
Dvojizbový byt, apartmán,  v novostavbe pri Hoteli Bratislava, Bratislava - Ružinov

Dvojizbový byt, apartmán, v novostavbe pri Hoteli Bratislava, Bratislava - Ružinov

Lokalita: Seberíniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame v novostavbe pri Hoteli Bratislava na prenájom krásny, dvojizbový byt, apartmán, s úžitkovou plochou 59 m². Nachádza sa v Bratislavskom Ružinove na Seberíniho 6c. Dom má 14 podlaží Ponúkaný byt sa nachádza na deviatom podlaží. Byt má lodžiu o rozlohe 7,19m2. Prenajíma sa kompletne zariadený - nová kuchynská linka so spotrebičmi ( pračka, umývačka riadu, chladnička) Dispozícia: viď pôdorys Bytový dom je zateplený. Prenájom minimálne na obdobie 1 roka – len slušní ľudia, byt je nefajčiarska zóna, nie domáce zvieratá Voľný na prenájom. Cena 600 €/mesiac + energie 140,-€ . Spolu:: 740,-€ Pre viac informácií som Vám k dispozícii! Ing. Milan Nehaj tel.: 02 4342 15 31 mobil: 0905 619 295 e-mail: infoma@infoma.sk Pre viac informácií som Vám k dispozícii! Ing. Milan Nehaj tel.: 02 4342 15 31 mobil: 0905 619 295 e-mail: infoma@infoma.sk Popis lokality: Príjemné prostredie v srdci Ružinova. Výborná občianska vybavenosť a perfektná dopravná dostupnosť do centra Bratislavy. Neďaleko sa nachádzajú zastávky MHD.

600 €/mes.
10,17 €/m²/mes.

INFOMA Business Trading, spol. s r.o.
1-izbový byt v novostavbe, prenájom, Hraničná, Ružinov

1-izbový byt v novostavbe, prenájom, Hraničná, Ružinov

Lokalita: Hraničná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

Realitná kancelária Zenith Reality Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt v novostavbe a v žiadanej lokalite na Hraničnej ulici v Bratislave, časť Ružinov. Byt sa nachádza na 1. poschodí v 6 podlažnom bytovom dome s výťahom. Celková rozloha bytu predstavuje 30 m2, byt je bez balkónu a bez pivnice. Byt je vhodný na bývanie pre jednu osobu, prípadne pár, malý psík možný po dohode. Byt je voľný ihneď. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, izby prepojenej s kuchyňou a kúpeľne s toaletou. Byt sa prenajíma zariadený: zariadená kuchynská linka, dvojplatnička, chladnička s mrazničkou, digestor, mikrovlnná rúra, práčka, skrinky, internet. Byt sa prenajíma bez postele a TV. Okolie bytového domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, byt sa nachádza neďaleko OC Retro, v blízkosti reštaurácie, obchody, potraviny, kaviarne, zastávka MHD s výbornou dostupnosťou do mesta. Cena za prenájom bytu je 450,- €/mesiac vrátane energií. Zodpovedný maklér: Martin Chromý, kontakt 0948 102 855, email: chromy@zenith-reality.sk Text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenith-Reality s.r.o. © Copyright

450 €/mes.
15 €/m²/mes.

Zenith Reality s.r.o.
4-izbový byt, PERLA Ružinova - ZAFÍR, predaj, exkluzívne Ružinov

4-izbový byt, PERLA Ružinova - ZAFÍR, predaj, exkluzívne Ružinov

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Zenith Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prekrásny 4 – izbový byt v obytnom dome Zafír, na Mierovej ulici číslo 29, v Perle Ružinova, na najvyššom poschodí s úžasným výhľadom na Bratislavu. Byt sa nachádza na 15 poschodí v 15 poschodovom obytnom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 2016. Celková rozloha bytu predstavuje 76,02 m2, plus balkón o rozlohe 4,94, k bytu prislúcha pivnica o rozlohe 6,03 m2 a jedno parkovacie státie v garážovom dome. Byt bol veľmi jemným zásahom zmenený zo 4 izbového na 3 izbový byt s veľkým šatníkom. V prípade potreby si viete šatník zrušiť, odmontovaním policovej zostavy a vznikne Vám naspäť plnohodnotná detská izba, či pracovňa. Byt sa predáva po dohode s majiteľkou kompletne zariadený okrem zariadenia detskej izby, osobných vecí a celej spálne. V prípade veľkého záujmu by spálňa ostala v byte. Kuchynská linka je vyrobená na mieru v kuchynskom štúdiu, zariadená kompletne so spotrebičmi. V byte tak isto ostáva rohová sedačka Phase, jedálenský stôl so stoličkami, knižnica vyrobená na mieru, všetky skrinky robené na mieru v byte. Byt je vybavený Samsung Wind-Free klimatizáciou, kompletne v každej izbe sú vonkajšie elektrické žalúzie, sieťky proti hmyzu. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou a výstupom na balkón s gýčovým výhľadom. Na ľavej strane od vstupu sa nachádza malá hosťovská toaleta, väčšia kúpeľňa spojená s toaletou a tri samostatné izby. Detská izba o rozlohe 12,94 m2, spálňa 11,16 m2 a izba prerobená na šatník o rozlohe 8,23 m2. S bytom si kupujete bezkonkurenčnú občiansku vybavenosť. V komplexe Perla Ružinova nájdete množstvo prevádzok, či už potrebujete potraviny, drogériu, bary, kaviarne, reštaurácie, fitnescentrum, banky a mnoho iného. Rátať môžete aj s výborným napojením na centrum či už autom alebo MHD. Mesačné náklady na prevádzku bytu a príslušenstva sú 160,-€ vrátane všetkých energií. Cena za uvedený byt je 289.900,-/€. Uvedená cena je kompletná, v ktorej je zahrnutá odmena pre sprostredkovateľa za kompletný servis vrátane poplatkov pri samotnom prevode nehnuteľnosti. Zodpovedný maklér: Maroš Huťa, kontakt 0903 259 219, email: huta@zenith-reality.sk Text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenith-Reality s.r.o. © Copyright

289 900 €
3 865,33 €/m²

Zenith Reality s.r.o.
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33