Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 720 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 36
Priestranný 3-izbový mezonet, 90m2, zariadený, s balkónom a terasou

Priestranný 3-izbový mezonet, 90m2, zariadený, s balkónom a terasou

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Priestranný 3 - izbový mezonet, 90m2, zariadený, s balkónom a terasou, Dispozícia: celková rozloha 90 m2; situovaný na 7. a 8. poschodí (8) v novostavbe. predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 2x samostatná spálňa, kúpeľňa s toaletou, terasa a balkón (spolu 20m2) Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (170€). Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

750 €/mes.
8,33 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 3 - izbový byt, 80 m2, zariadený, s balkónom, parking

Krásny 3 - izbový byt, 80 m2, zariadený, s balkónom, parking

Lokalita: Sputniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Krásny 3 - izbový byt, 80 m2, zariadený, s balkónom, parking Dispozícia: celková rozloha 80 m2; situovaný na 1. poschodí (7) v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 2x samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, oddelená toaleta, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený (2.spálňa bude dozariadená po dohode). Z obývacej izbe je vstup na balkón, k dispozícii je aj pivnica. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto priamo pred domom. Cez bytový dom sa vchádza do súkromného dvora, ktorý je prístupný iba na čip. Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (230€). Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

720 €/mes.
9 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Novostavba 2 - izbového bytu, 60 m2, balkón - Jégého Alej

Novostavba 2 - izbového bytu, 60 m2, balkón - Jégého Alej

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Moderný 2 - izbový byt; 60m2, zariadený,novostavba s výťahom; situovaný na 7. poschodí (14) v budove s výťahom Dispozícia: pozostáva z vstupnej chodby, obývačky prepojenej s vybavenou kuchyňou (chladnička s mrazničkou, el. rúra, varná doska), samostatnej spálne, kúpeľne s vaňou a 1 samostatného WC; práčka; lódžia (7 m2), Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Popis lokality: Nachádza sa v obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - nákupné centrum Central, trhovisko, kaviarne, reštaurácie, dostatok zelene a možnosti športového vyžitia, kúpalisko; výborná dostupnosť MHD aj autom. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie 100€ vrátane Internetu a TV. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

530 €/mes.
8,83 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 2 - izbový byt, 53m2,s balkónom, Jégeho alej

Moderný 2 - izbový byt, 53m2,s balkónom, Jégeho alej

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Moderný 2 - izbový byt, 53m2,s balkónom, Jégeho alej Celková rozloha 53m2, situovaný na 12. poschodí (21), výťah Dispozícia: Vstup, obývacia časť prepojená s kuchyňou a jedálňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a WC, balkón (5m2). Vybavenie: Byt sa ponúka kompletne zariadený štýlovým nábytkom - kuchyňa je plne vybavená modernými vstavanými elektrospotrebičmi (varná doska, el. rúra, umývačka,chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, digestor), k dispozícii je tiež práčka. Popis lokality: Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou – OC Central, zimný štadión,potraviny, reštaurácie, dobrá dostupnosť do centra mesta. Cena a doplňujúce info: V suteréne sa nachádza vyhradené parkovacie miesto pre jedno auto. Cena zahŕňa energie (KT a internet zahrnuté v cene). Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

670 €/mes.
13,96 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
BÝVAJTE AKO PRVÝ - MODERNÝ BYT VO VÝBORNEJ LOKALITE - Spútnikova ulica

BÝVAJTE AKO PRVÝ - MODERNÝ BYT VO VÝBORNEJ LOKALITE - Spútnikova ulica

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

NL REAL ponúka na prenájom ÚPLNE NOVÝ 2 izbový byt, na Spútnikovej ulici v Ružinove. Byt sa dozariadi podľa potrieb nového nájomcu. Podlahová výmera bytu je 51 m2 + balkón 3,1 m2. V cene prenájmu je aj vonkajšie parkovacie státie. Veľmi dobrá lokalita s rýchlim napojením na obchvat a diaľnicu. ( Byt je v súčasnosti, iba čiastočne zariadený ako vidieť na ostatných fotografiách. Dozariadený bude podľa potrieb nového nájomcu. V inzeráte sú použite vizualizácie ) POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom byte. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní s pohodlia kde sa práve nachádzate. 3D PREHLIADKU Vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://3dobhliadka.sk/sputnikova CENA NÁJMU JE 550,-€ + 150,-€ poplatky správcovi a zálohovo energie. TOP PONUKA CENA PRENÁJMU 700,- Eur vrátane energii a správcovských poplatkov a parkovacieho státia Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet mesačného nájomného ). Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE AK SA NEDOTELEFONUJTE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM. Informácie mailom NON-STOP: makler@nlreal.sk

550 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

NL REAL, s.r.o.
3 izb. ÚPLNE NOVÝ BYT - Spútniková ul. Ružinov - obľúbená lokalita

3 izb. ÚPLNE NOVÝ BYT - Spútniková ul. Ružinov - obľúbená lokalita

Lokalita: Spútniková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

NL REAL ponúka na prenájom ÚPLNE NOVÝ 3 izbový byt, na Spútnikovej ulici v Ružinove. Byt sa dozariadi podľa potrieb nového nájomcu. Podlahová výmera bytu je 81,6 m2 vrátane balkónu 13,2 m2. V cene prenájmu je aj garážové státie. Byt sa nachádza na 5/6 poschodí. Veľmi dobrá lokalita s rýchlim napojením na obchvat a diaľnicu. POPRECHÁDZAJTE SA PO CELOM BYTE IHNEĎ Pripravili sme pre vás 3D virtuálnu prehliadku tejto nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete voľne pohybovať po celom byte. Nazrite do každého zákutia, preskúmajte každú izbu a urobte si predstavu o tomto bývaní s pohodlia kde sa práve nachádzate. 3D PREHLIADKU Vám spustí automaticky na tomto odkaze : https://3dobhliadka.sk/sputnikova3 CENA PRENÁJMU 1100,- Eur vrátane energii a správcovských poplatkov a parkovacieho státia Pri podpise zmluvy sa hradí: nájom na mesiac vopred + kaucia (vratná na konci nájmu) + provízia realitnej kancelárii ( všetky platby vo výške komplet mesačného nájomného ). Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 DENNE do 22:00 hod. aj v SO a NE AK SA NEDOTELEFONUJTE, TAK PROSÍM NAPÍŠTE SMS alebo MAIL OHĽADNE KTORÉHO BYTU STE TELEFONOVALI – OZVEME SA VÁM. Informácie mailom NON-STOP: makler@nlreal.sk

1 100 €/mes.
13,58 €/m²/mes.

NL REAL, s.r.o.
Pekný 3 – izbový byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita

Pekný 3 – izbový byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita

Lokalita: Exnárova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Pekný 3 – izbový byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita Dispozícia: Celková rozloha 75m2; situovaný na 3. poschodí (7) v budove s výťahom; Vstupná chodba, priechodná obývacia izba, samostatná kuchyňa, 2 x spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, v prípade potreby je po vzájomnej dohode s majiteľmi možnosť dozariadenia. TV a Internet. Bytový dom je po kompletne rekonštrukcií, verejné parkovanie. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej a vyhľadávanej lokalite v Ružinove; kompletná občianska vybavenosť – potraviny Lidl, Kraj, reštaurácie, kaviarne, služby; množstvo zelene a parkov; výborná dostupnosť autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Prenájom s domácim zvieratkom nie je možný. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

770 €/mes.
10,27 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parking

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parking

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parking Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13.poschodí (21) v modernej budove s 3 výťahmi vstupná chodba, samostatná toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, balkón Vybavenie: Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi (v obývacej izbe je momentálne smart TV). Objekt, v ktorom sa byt nachádza je monitorovaný kamerovým systémom. K dispozícii je garážové parkovanie a priestranná pivnica. Popis lokality: Nachádza sa v atraktívnej lokalite v širšom centre s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí s výborným napojením na MHD aj diaľnicu. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€). Byt je k dispozícií od 01.01.2021. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

550 €/mes.
8,46 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom

Lokalita: Ďatelinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13.poschodí (14) v 10 ročnej novostavbe predsieň, obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt je klimatizovaný, kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. Parkovanie je možné na vyhradenom parkovisku za rampou. Priestranný balkón poskytuje pekný výhľad na mesto. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (120-130€) K dispozícii hneď. Zvieratko možné po dohode. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

650 €/mes.
10 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 3,5 - izbový mezonet, 96 m2, čiastočne zariadený, krb, balkón

Moderný 3,5 - izbový mezonet, 96 m2, čiastočne zariadený, krb, balkón

Lokalita: Kvetná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 96 m²

Moderný 3,5 - izbový mezonet, 96m2,čiastočne zariadený s krbom a balkónom; celková rozloha 96 m2; situovaný na 4. poschodí (4) v nadstavbe bez výťahu; Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s krbom, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou. Na poschodí sa nachádza 2 x spálňa, pracovňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený - po vzájomnej dohode s majiteľom možnosť dozariadenia. Klimatizácia na hornom podlaží, krb na drevo, šatníky, internet a TV, 3 x francúzsky balkón. Popis lokality: Nachádza sa v dobrej lokalite s rýchlou dostupnosťou do centra mesta a s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí (MHD, potraviny, reštaurácie, lekáreň, Trhovisko Miletičova). Cena a doplňujúce info: Bezproblémové verejné parkovanie po 15:00. Cena nezahŕňa energie (150 €). Voľný ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

900 €/mes.
9,38 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 4 - izbový byt, 120 m2, zariadený, parkovanie, Eurovea

Krásny 4 - izbový byt, 120 m2, zariadený, parkovanie, Eurovea

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

4-izbový byt, kompletne zariadený - Eurovea, celková rozloha 120 m2, na 4.poschodí s výťahom; Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba prepojená s jedálňou a plne vybavenou kuchyňou, 3 spálne, 2 kúpeľne (sprchovací kút, vaňa), balkón, pivnica. Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Lokalita: Byt sa nachádza v centre mesta, kompletná občianska vybavenosť - obchody, reštaurácie, kaviarne, pošta, divadlá a mnoho iných benefitov centra mesta, výborná dostupnosť MHD. Cena a doplňujúce info: Cena prenájmu je 2200€ +energie 370€. V cene nájmu 1 parkovací box a pivnica (10m2) v suteréne. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

2 200 €/mes.
18,33 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 1 - izbový byt 37m2 s balkónom v novostavbe - NUPPU

Moderný 1 - izbový byt 37m2 s balkónom v novostavbe - NUPPU

Lokalita: Mlynské nivy, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Moderný 1 - izbový byt s balkónom v novostavbe - NUPPU; Dispozícia: Celková výmera 37 m2; situovaný na 2. poschodí v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba s úložným priestorom, obývacia izba s rozkladacou sedačkou spojená s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňa s vaňou, práčkou a WC; balkón prístupný z obývacej izby. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený; prislúcha k nemu pivnica. Nachádza sa v projekte, kde je pre rezidentov k dispozícii nadštandardná spoločenská miestnosť (80 m2) s plne vybavenou kuchynkou, posilňovacími strojmi, TV, detským kútikom, sedačkou a tiež s jedálenskými stolmi - vhodná napríklad na cvičenie, jogu, oslavy, posedenie, filmové večery. Popis lokality: Je situovaný v príjemnej a bezpečnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti je tiež detské ihrisko, dvor, obchod a MHD. Cena a doplňujúce info: Parkovanie je možné na vonkajšom parkovacom státí. Cena nezahŕňa +energie (110 € - pre 1 osobu). K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

480 €/mes.
12,97 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Plne zariadený 2 - izbový byt,45m2 v novostavbe, dobrá lokalita

Plne zariadený 2 - izbový byt,45m2 v novostavbe, dobrá lokalita

Lokalita: Miletičova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Plne zariadený 2 - izbový byt v novostavbe, dobrá lokalita; Dispozícia: Celková výmera 45 m2; situovaný na 4. poschodí v budove s výťahom; Vstupná chodba, obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa s úložným priestorom, kúpeľňa s vaňou a WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený; Internet je zahrnutý v cene. K bytu prislúcha pivnica. Popis lokality: Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou (MHD, obchody, potraviny, reštaurácie, trhovisko). Cena a doplňujúce info: Parkovanie je možné na ulici pred budovou. Cena nezahŕňa +energie (160 €). Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

440 €/mes.
9,78 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
3-izbový byt, Metodova, 98 m2, 3/5p., 2x terasa, parking, novostavba

3-izbový byt, Metodova, 98 m2, 3/5p., 2x terasa, parking, novostavba

Lokalita: Metodova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 98 m²

3-izbový krásny byt s 2 veľkými terasami v prevedení holobyt, na Metodovej v Ružinove-Nivy, celková rozloha bytu 98 m2, plus 29,4 m2 dokopy majú dve terasy (východná a západná), na 3.posch (5), v čerstvo skolaudovanom bytovom dome s výťahom. 2x terasa 14,5 a 14,9 m2, 2 kúpeľne, cena je uvedená v zhotovení holobyt - nutné dokončiť podlahy, interiérové dvere a zárubne, obklady a sanitu, kuchynskú linku (byt má v cene klimatizáciu v každej izbe, predprípravu na exteriérové žalúzie, kúrenie radiátormi, finálne omietky, elektroinštaláciu, potery, bezpečnostné dvere, hliníkové okná s 3sklom). Byt tvoria 2 spálne, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenským kútom, šatník, komora. 1 parkovacie státie na dvore v cene bytu, druhé miesto určené pre tento byt možné dokúpiť za 15.000 Eur. Taktiež je možné k bytu prikúpiť skladovací priestor 4,42m2 za 10tis. Eur na prízemí domu. Byt sa nachádza v nadstavbe pôvodnej priemyselnej budovy, má štandardné stropy 2,7m. Uzavretý areál vrátane záhrady v lukratívnej oblasti, MHD, obchody (OC Centrál, tržnica, Krížna ulica), školy v blízkej dostupnosti. Cena vrátane provízie RK. Virtuálna 360-stupňová video prehliadka bytu: https://my.matterport.com/show/?m=QYmj9w2rww4 BYT • jedinečnosť tohto bytu prináša lokalita na rozhraní Nív a Starého Mesta, to že sa nachádza v zrekonštruovanej priemyselnej budove a má krásne dve veľké terasy • cena bytu je v stave holobyt. Výhodou je dokončenie bytu podľa vlastného vkusu. • byt sa nachádza oficiálne na 3.poschodí (4.nadzemné podlažie), celkovo sú na poschodí 4 byty. Byt sa nachádza v nadstavbe pôvodnej priemyselnej budovy, má štandardné stropy 2,7m. • vstupné bezpečnostné dvere ZAP Modra • exteriérové žalúzie (v byte je predpríprava kastlíky, plus vypínače na elektrické ovládanie žalúzií na stenách bytu) • hliníkové okná a balkónové dvere s 3-sklom v antracitovej farbe zvonka aj zvnútra, • predpríprava na elektricky ovládané exteriérové žalúzie na všetkých oknách (na 2 oknách, kde nie je možná neskoršia montáž, je žalúzia v cene bytu), bez sieťok proti hmyzu • vykurovanie radiátormi v celom byte, v kúpeľni rebríkové radiátory, napojenie bytového domu na horúcovod Ružinovskej teplárne (radiátory sú v cene bytu) • 3 klimatizačné jednotky DAIKIN v byte v cene bytu, v obidvoch spálňach a v obývacej izbe. V bytovom dome sú spoločné externé jednotky pre celý dom, na ktoré sa napájajú interné jednotky vo všetkých bytoch. • stavebný otvor pre interiérové dvere výšky 210cm (dvere a zárubne nie sú v cene bytu) • digestor má odvetranie do fasády • dve terasy, 14,5 a 14,9 m2 - na obidve sa vchádza z obývacej izby prepojenej s kuchyňou, a na jednu je prístup aj zo spálne orientovanej na východ, druhá terasa je pri kuchyni a je orientovaná na juhozápad. Zábradlie na terase riešené ťahokovom, terasu nebude možné zaskliť, je však možné namontovať markízu. Na terase je položená dlažba s odvodnením, je tam príprava na osvetlenie a na západnej terase je vodovodný kohútik na hadicu na polievanie kvetín. Upozornenie - na terasách nie je možné umiestniť vírivku (max nejaký nafukovací detský bazénik). • v miestnostiach kde je francúzske okno, je umiestnené zábradlie. • videovrátnik s možnosťou otvoriť z bytu vstup do domu, odchod z domu cez Exit tlačítko • optika firmy Orange priamo v byte PARKOVANIE, PIVNICA • keďže sa jedná o rekonštrukciu priemyselnej budovy a prestavbu na bytový dom, pod bytovým domom nie sú v suteréne garáže, parkuje sa na úrovni pozemku, v uzavretom dvore, vjazd cez bránu na diaľkové ovládanie, • jedno parkovacie státie na dvore náležiace k bytu je v cene bytu, druhé vyhradené miesto k bytu nie je v cene bytu, jeho cena je 15.000 Eur, • k bytu je možné aktuálne dokúpiť skladovací priestor na prízemí domu za 10500 Eur (4,42 m2). Pri schodisku na prízemí bude vytvorený otvorený priestor pre odkladanie bicyklov, bez možnosti uzamknutia. BYTOVÝ DOM • bývalá priemyselná stavba prestavaná a preklasifikovaná na bytový dom, s parkovaním na úrovni pozemku • výborná lokalita v blízkosti OC Centrál, tržnice, obchodov na Krížnej ulici, na hranici Starého Mesta a Nív • energetický certifikát A, obvodové múry tehla 38cm, izolácia 15cm, vnútorné nosné priečky tehla 30cm, nenosné priečky tehla 14 a 8cm • v bytovom dome je 17 bytov a 3 nebytové priestory • vstup do dvora z ulice diaľkovo ovládanou bránou, • vstup cez hlavný vchod a zadný vchod • výťah pre 8 osôb, 630kg • v zadnej časti dvora vyhradené miesto na spoločne užívanú okrasnú záhradu • súčasťou ceny bytu je aj podiel na spoločných priestoroch a na pozemkoch pri bytovom komplexe Cena bytu aj parkovacieho státia a pivnice zahŕňa províziu RK.

364 000 €
3 714,29 €/m²

Expat experts s.r.o.
Luxusný 4 - izbový byt, 153m2, 2 x parking, lodžia, šatníky - Rozadol

Luxusný 4 - izbový byt, 153m2, 2 x parking, lodžia, šatníky - Rozadol

Lokalita: Mliekarenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 153 m²

4 - izbový byt v projekte Rozadol Dispozícia: celková výmera 153 m2; situovaný na 3. poschodí (7) v dome s výťahom; pozostáva z priestrannej obývacej izby, plne vybavenej kuchyne so zabudovanými spotrebičmi (zn. Siemens), 3 spální, 2 kúpeľní s toaletou, 2 šatníkov. K bytu prislúcha loggia (15 m2), pivnica (12 m2) a 2 parkovacie miesta sa nachádzajú v podzemnej garáži objektu Rozadol. Koberce, keramická dlažba, klimatizácia, SAT TV. Cena nezahŕňa energie. Vhodný pre rodinu s deťmi. Voľný od 01.07.2020. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

1 650 €/mes.
10,78 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 2 - izbový byt s balkónom, 70m2 - Axton Residence

Priestranný 2 - izbový byt s balkónom, 70m2 - Axton Residence

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Priestranný 2 - izbový byt s balkónom v Axton Residence, Ružinov celková rozloha 70 m2, situovaný na 7. poschodí (výťah); Dispozícia: Pozostáva z obývacej izby s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou (kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, kombinovanou chladničkou s mrazničkou, kanvicou, rúrou, varnou doskou a umývačkou riadu; barový pult s 2 stoličkami + podľa potreby aj riady) a kúpeľne (práčkou s funkciou sušičky), toalety. Súčasťou bytu je aj priestranný šatník a balkón. Cena 800 € zahŕňa energie. Tešíme sa na Vás na obhliadke!

800 €/mes.
11,43 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Zariadený 3 - izbový byt, 80m2, pri Štrkovci, lodžia, parking - Boria

Zariadený 3 - izbový byt, 80m2, pri Štrkovci, lodžia, parking - Boria

Lokalita: Prešovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Zariadený 3 - izbový byt v novostavbe pri Štrkovci, lodžia, parking výmera 80 m2; novostavba; situovaný na 5. poschodí (7); výťah; Dispozícia: Byt pozostáva z obývacej izby, kuchyne so vstavanými elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, umývačka riadu, elektrická rúra, sporák), 2 spální, 2 kúpeľní (vaňa, sprchovací kút). Súčasťou vybavenia je zabudovaný šatník a lódžia (10 m2). Parkovacie miesto v podzemnej garáži. Cena zahŕňa energie a parking. Tešíme sa na Vás na obhliadke!

1 100 €/mes.
13,75 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 3 - izbový byt, 90 m2, plne zariadený, klimatizácia, balkón

Krásny 3 - izbový byt, 90 m2, plne zariadený, klimatizácia, balkón

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Krásny 3 - izbový byt, 90 m2, plne zariadený, klimatizácia, balkón; celková výmera 82 m2 + 8,87 m2 balkón; situovaný na 11. poschodí (16) v budove s výťahom; Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským pultom so vstupom na balkón, hlavná spálňa so vstavanou skriňou a vstupom na balkón, detská izba / pracovňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a práčkou + sušičkou, samostatné WC. Vybavenie: Byt je plne zariadený; klimatizovaný; svetlý, s krásnym výhľadom na hrad, TV a Internet. K bytu prislúcha pivnica (3,25 m2). Popis lokality: Byt sa nachádza v tichej lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou a MHD; výborná občianska vybavenosť - obchody, kaviarne, nemocnica, reštaurácie. Jazero Štrkovec vhodné na prechádzky či športové aktivity, detské ihrisko. Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha parkovacie miesto. V prípade záujmu možnosť prenajať druhé miesto za príplatok 50€. Cena nezahŕňa energie 200€. Voľný od 07.12.2020. Obhliadky možné. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

1 050 €/mes.
11,67 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 2 - izbový byt, 46m2 s balkónom a parkovaním, výhľad na hrad

Moderný 2 - izbový byt, 46m2 s balkónom a parkovaním, výhľad na hrad

Lokalita: Jégeho alej, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Moderný 2 - izbový byt s balkónom a parkovaním, výhľad na hrad, Ružinov; celková výmera 46 m2 + balkón 4 m2; situovaný na 16. poschodí v budove s výťahom; Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa s priestranným šatníkom, kúpeľňa s vaňou, WC a práčkou; balkón. K bytu prislúcha 1 x parkovacie miesto v garáži. Výborná občianska vybavenosť v okolí. Byt ponúka krásny výhľad; v blízkosti sa nachádza zimný štadión, OC Central. Byt je klimatizovaný; Internet a KTV sú zahrnuté v cene. Cena nezahŕňa energie (200 €). Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

800 €/mes.
17,39 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
DIZAJNOVÝ BYT - RAČIANSKA ul. - NOVOSTAVBA

DIZAJNOVÝ BYT - RAČIANSKA ul. - NOVOSTAVBA "REZIDENCIA PRI MÝTE"

Lokalita: Račianska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

▶︎ NA PRENÁJOM - 2 izbový DIZAJNOVÝ BYT - RAČIANSKA ul. - NOVOSTAVBA "REZIDENCIA PRI MÝTE" ▶︎ 2 - izbový NOVÝ byt na prenájom v novostavbe na Račianskej ulici v mestskej časti Nové Mesto. ▶︎ Dizajnovo na mieru veľmi kvalitne zariadený byt v novom projekte "Rezidencia Pri Mýte". Po vstupe do bytu zažijete veľmi dobrý pocit a príjemnú vôňu ktorá vám bude spríjemňovať každodenné bývanie. ▶︎ CENA : 630,- Eur + 110,- Eur energie a poplatky (parkovanie + 50,- Eur) NL REAL ponúka na prenájom MODERNÝ VEĽMI DOBRE DISPOZIČNE RIEŠENÝ, DIZAJNOVO ZARIADENÝ BYT v práve dokončenom projekte " Rezidencia Pri Mýte " na Račianskej ulici v mestskej časti Nové Mesto - Bratislava III. Byt je riešený a vybavený kompletne NA MIERU. Nábytok z dubového dreva, účelné odkladacie priestory, kvalitné matrace – bambusový poťah, všade mäkké textílie z vlny, bavlny a bambusu. Kuchynská linka má integrovanú chladničku, mrazničku, indukčný varný panel, digestor, umývačku riadu, mikrovlnú rúru aj rúru na pečenie, práčku so sušičkou. V letných mesiacoch vám zaručí teplotný komfort kvalitná klimatizácia Samsung. Byt má príjemnú JZ orientáciu a je otočený do tichého vnútro-bloku, nachádza sa na 2/5 poschodí s výťahom ( iba 3 byty na poschodí) . Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba s úložným priestorom, obývacia izba spojená s plne zariadenou kuchyňou, 1 x nepriechodná spálňa, walk-in šatník – prístupný zo spálne, kúpeľňa s priestranným walk-in sprchovacím kútom,lodžia prístupná zo všetkých miestností s drevenou dlážkou a posuvnými panelmi (súkromie, ochrana pred slnkom) Po vstupe do bytu zažijete veľmi príjemný pocit a vôňu ktorá vám bude spríjemňovať každodenné bývanie. Priestranné parkovacie státie v podzemnej garáži (vstup suchou nohou priamo do bytu) K dispozícii je aj miestnosť pre odloženie bicyklov na -1 posch. CENA PRENÁJMU - 630,- Eur + 110,- Eur energie, správcovské poplatky a služby + 50,- Eur parkovacie státie Bližšie informácie telefonicky 0948 943 349 každý deň do 22:00 hod. aj v SO a NE Informácie mailom NON-STOP: krajcovic@nlreal.sk

630 €/mes.
12,12 €/m²/mes.
+ 110 €/mes. energie
NL REAL, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 36