Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 697 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 35
Moderný 2i byt, 62 m2, zariadený, výhľad na jazero, Eden Park

Moderný 2i byt, 62 m2, zariadený, výhľad na jazero, Eden Park

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Moderný 2 - izbový byt, 62 m2, zariadený, výhľad na jazero, Eden Park; Dispozícia: celková rozloha 61,52 m2 + 10,92 m2 lodžia s výhľadom na jazero; situovaný na 2. poschodí (15) v novostavbe s výťahom; vstupná hala so šatníkom, obývacia izba prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou a vstupom na lodžiu, spálňa s manželskou posteľou a so šatníkom so vstupom na lodžiu, kúpeľňa s vaňou a WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený, klimatizácia, 24 hodinová strážna služba. Popis lokality: Byt sa nachádza v tichej lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou a MHD; výborná občianska vybavenosť - obchody, kaviarne, nemocnica, reštaurácie. Jazero Štrkovec vhodné na prechádzky či športové aktivity, detské ihrisko. Cena a doplňujúce info: K bytu neprislúcha parkovacie miesto. Cena zahŕňa energie, Internet nie je v cene. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

800 €/mes.
12,90 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 2i byt, 55 m2, zariadený, s balkónom, City Park

Moderný 2i byt, 55 m2, zariadený, s balkónom, City Park

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Moderný 2 - izbový byt, 55 m2, zariadený, s balkónom, v novostavbe CityPark Ružinov Dispozícia: celková rozloha 55 m2; situovaný na 18. poschodí (23) v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba s posteľou prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa plne zariadený štýlovým nábytkom vyrobeným na mieru. V prípade záujmu je možné prenajať aj vnútorné garážové státie. Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: reštaurácie, kaviarne, fitness, obchody, banky, trhovisko Miletičova, Apollo business centrum, Eurovea. Je v blízkosti centra, v meste ste pešo za 13 minút, na cyklistickú hrádzu sa dostanete za 5 minút. Cena a doplňujúce info: Energie nie sú zahrnuté v cene nájmu. (150€) Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
10,91 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Svetlý, priestranný 2i byt, 50m, lodžia, City Park

Svetlý, priestranný 2i byt, 50m, lodžia, City Park

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Svetlý, priestranný 2i byt, 50m, lodžia – City Park Dispozícia: Celková rozloha 50 m2; situovaný na 13. poschodí v budove s výťahom; Vstupná hala, obývacia izba prepojená s kuchyňou, spálňa so vstavanými skriňami, kúpeľňa s vaňou a WC. Vybavenie: Vstavané skrine; zariadenie bytu je po vzájomnej dohode s majiteľmi. Popis lokality: Nachádza sa v obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou – reštaurácie, služby, potraviny, vonkajšie cvičisko; výborná dostupnosť MHD aj autom; okolie projektu príjemne a reprezentatívne udržiavané Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie 80€ pre dve osoby. K dispozícií od 01.12.2020 Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

570 €/mes.
11,40 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Výborný, priestranný 4i byt,120m2, parkovanie, balkón, skvelá lokalita

Výborný, priestranný 4i byt,120m2, parkovanie, balkón, skvelá lokalita

Lokalita: Čaklovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

Výborný, priestranný 4i byt,120m2, 2x parking, balkón, skvelá lokalita Dispozícia: celková rozloha 120m2; situovaný na 2. poschodí v budove s výťahom; Vstupná hala, priestranná obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským stolom, 2 x spálňa s manželskou posteľou, tretia spálňa s jednolôžkom, samostatný šatník, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený, má dobrú dispozíciu, je slnečný, klimatizačná jednotka v obývacej izbe. Prislúcha k nemu úložný priestor priamo na chodbe. Popis lokality: Výborná a vyhľadávaná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou – potraviny, množstvo výborných reštaurácií, fitko, školy, obchodné centrum; výborná dostupnosť autom aj MHD; lokalita je plná zelene a parkov – blízko Park Andreja Hlinku a Štrkovecké jazero. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie 200€. K bytu prislúchajú 2 parkovacie miesta v garážovom dome. Tešíme sa na Vás pri obhliadke! @skvelý pre rodinu - pri parku @parking 2x

950 €/mes.
7,92 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 2i byt, 65 m2, zariadený, balkón, výhľad na mesto a hrad

Krásny 2i byt, 65 m2, zariadený, balkón, výhľad na mesto a hrad

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Krásny 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, výhľad na mesto a hrad Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13. poschodí (29) v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. V byte je klimatizácia. V dome sa nachádza 24/7 služba na vrátnici. K bytu prislúcha aj jedno vonkajšie parkovacie miesto pod kamerovým dohľadom (+50€ doplatok) Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€). Wifi a káblová TV je v cene nájmu. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
9,23 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 54m2, zariadený, s balkónom, klimatizácia

Príjemný 2i byt, 54m2, zariadený, s balkónom, klimatizácia

Lokalita: Hraničná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 60 m2, zariadený, s balkónom, parking, klimatizácia Dispozícia: celková rozloha 60 m2; situovaný na 2. poschodí (6) v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, oddelená toaleta, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. Popis lokality: Nachádza sa v obľúbenej lokalite v Ružinove - kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, služby, zároveň množstvo zelene; výborná dostupnosť MHD aj autom. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

630 €/mes.
11,67 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 3i mezonet, 90m2, zariadený, s balkónom a terasou

Priestranný 3i mezonet, 90m2, zariadený, s balkónom a terasou

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Priestranný 3 - izbový mezonet, 90m2, zariadený, s balkónom a terasou, Dispozícia: celková rozloha 90 m2; situovaný na 7. a 8. poschodí (8) v novostavbe. predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 2x samostatná spálňa, kúpeľňa s toaletou, terasa a balkón (spolu 20m2) Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (170€). Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

750 €/mes.
8,33 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Zariadený 2i byt, 60 m2, balkón, klimatizácia, Jégého Alej

Zariadený 2i byt, 60 m2, balkón, klimatizácia, Jégého Alej

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Moderný 2 - izbový byt; 60m2, zariadený,novostavba s výťahom; situovaný na 7. poschodí (14) v budove s výťahom Dispozícia: pozostáva z vstupnej chodby, obývačky prepojenej s vybavenou kuchyňou (chladnička s mrazničkou, el. rúra, varná doska), samostatnej spálne, kúpeľne s vaňou a 1 samostatného WC; práčka; lódžia (7 m2), samostatný šatník. Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený; plne klimatizovaný. Popis lokality: Nachádza sa v obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - nákupné centrum Central, trhovisko, kaviarne, reštaurácie, dostatok zelene a možnosti športového vyžitia, kúpalisko; výborná dostupnosť MHD aj autom. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie 140€ vrátane Internetu a TV. Tešíme sa na Vás pri obhliadke ! @plne klimatizovaný

440 €/mes.
7,33 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Pekný 3i byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita

Pekný 3i byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita

Lokalita: Exnárova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Pekný 3 – izbový byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita Dispozícia: Celková rozloha 75m2; situovaný na 3. poschodí (7) v budove s výťahom; Vstupná chodba, priechodná obývacia izba, samostatná kuchyňa, 2 x spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, v prípade potreby je po vzájomnej dohode s majiteľmi možnosť dozariadenia. TV a Internet. Bytový dom je po kompletne rekonštrukcií, verejné parkovanie. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej a vyhľadávanej lokalite v Ružinove; kompletná občianska vybavenosť – potraviny Lidl, Kraj, reštaurácie, kaviarne, služby; množstvo zelene a parkov; výborná dostupnosť autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Prenájom s domácim zvieratkom nie je možný. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

770 €/mes.
10,27 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parkovanie

Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parkovanie

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parking Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13.poschodí (21) v modernej budove s 3 výťahmi vstupná chodba, samostatná toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, balkón Vybavenie: Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi (v obývacej izbe je momentálne smart TV). Objekt, v ktorom sa byt nachádza je monitorovaný kamerovým systémom. K dispozícii je garážové parkovanie a priestranná pivnica. Popis lokality: Nachádza sa v atraktívnej lokalite v širšom centre s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí s výborným napojením na MHD aj diaľnicu. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€). Byt je k dispozícií od 01.01.2021. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

550 €/mes.
8,46 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom

Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom

Lokalita: Ďatelinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13.poschodí (14) v 10 ročnej novostavbe predsieň, obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt je klimatizovaný, kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. Parkovanie je možné na vyhradenom parkovisku za rampou. Priestranný balkón poskytuje pekný výhľad na mesto. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (120-130€) K dispozícii hneď. Zvieratko možné po dohode. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

650 €/mes.
10 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 1i byt, 37m2, zariadený, s balkónom, v novostavbe, NUPPU

Moderný 1i byt, 37m2, zariadený, s balkónom, v novostavbe, NUPPU

Lokalita: Mlynské nivy, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Moderný 1 - izbový byt s balkónom v novostavbe - NUPPU; Dispozícia: Celková výmera 37 m2; situovaný na 2. poschodí v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba s úložným priestorom, obývacia izba s rozkladacou sedačkou spojená s plne vybavenou kuchyňou, kúpeľňa s vaňou, práčkou a WC; balkón prístupný z obývacej izby. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený; prislúcha k nemu pivnica. Nachádza sa v projekte, kde je pre rezidentov k dispozícii nadštandardná spoločenská miestnosť (80 m2) s plne vybavenou kuchynkou, posilňovacími strojmi, TV, detským kútikom, sedačkou a tiež s jedálenskými stolmi - vhodná napríklad na cvičenie, jogu, oslavy, posedenie, filmové večery. Popis lokality: Je situovaný v príjemnej a bezpečnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta. V blízkosti je tiež detské ihrisko, dvor, obchod a MHD. Cena a doplňujúce info: Parkovanie je možné na vonkajšom parkovacom státí. Cena nezahŕňa +energie (110 € - pre 1 osobu). K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

480 €/mes.
12,97 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny, úplne nový 3i byt, 72m2, lodžia, balkón, parkovanie

Krásny, úplne nový 3i byt, 72m2, lodžia, balkón, parkovanie

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Krásny, úplne nový 3 – izbový byt, 72m2, lodžia, balkón, parkovanie Dispozícia: Celková rozloha 72 m2; situovaný na 5. poschodí (11) v novostavbe s výťahom; Vstupná hala, obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s krásnou plne vybavenou kuchyňou s jedálenským stolom, spálňa s manželskou posteľou so vstupom na lodžiu, druhá spálňa / pracovňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma nadštandardne zariadený (vstavané skrine, kuchyňa na mieru, spotrebiče BOSCH), elektrické vonkajšie žalúzie, video vrátnik. Popis lokality: Nachádza sa v príjemnej, udržiavanej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou (potraviny, nákupné centrum, IKEA, reštaurácie) a skvelou dostupnosťou autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Byt je kompletne nanovo zariadený, doteraz nebol nikým obývaný. K bytu prislúcha parkovacie miesto za cenu 80€/mesiac; prenájom s domácim zvieratkom nie je možný. Cena nezahŕňa energie (100€) Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

590 €/mes.
8,19 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 2i byt, 70m2, balkón, Axton Residence

Priestranný 2i byt, 70m2, balkón, Axton Residence

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Priestranný 2 - izbový byt s balkónom v Axton Residence, Ružinov celková rozloha 70 m2, situovaný na 7. poschodí (výťah); Dispozícia: Pozostáva z obývacej izby s jedálenskou časťou a plne vybavenou kuchyňou (kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, kombinovanou chladničkou s mrazničkou, kanvicou, rúrou, varnou doskou a umývačkou riadu; barový pult s 2 stoličkami + podľa potreby aj riady) a kúpeľne (práčkou s funkciou sušičky), toalety. Súčasťou bytu je aj priestranný šatník a balkón. Cena 800 € zahŕňa energie. Tešíme sa na Vás na obhliadke!

800 €/mes.
11,43 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 3i byt, 101 m2, zariadený,2 x loggia, garáž, novostavba

Priestranný 3i byt, 101 m2, zariadený,2 x loggia, garáž, novostavba

Lokalita: Pažítková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 101 m²

Priestranný 3 - izb byt, 101 m2, zariadený,2 x loggia,garáž,novostavba; Dispozícia: Celková výmera 101 m2 + 2 x loggia (10 m2); situovaný na 5. poschodí (7) v novostavbe s výťahom; Vstupná chodba so vstavanou skriňou, veľká obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, 2 x samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, samostatné WC s bidetom; 2 x loggia. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený a vybavený. K bytu prislúcha pivničná kobka, parkovacie miesto v garáži a vyhradené parkovacie miesto pred domom pre obyvateľov (napríklad pre návštevy). Popis lokality: Byt sa nachádza v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie, KTV a internet (200 €). K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

800 €/mes.
7,92 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Zariadený 3i byt, 80m2, pri Štrkovci, lodžia, parkovanie, Boria

Zariadený 3i byt, 80m2, pri Štrkovci, lodžia, parkovanie, Boria

Lokalita: Prešovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Zariadený 3 - izbový byt v novostavbe pri Štrkovci, lodžia, parking výmera 80 m2; novostavba; situovaný na 5. poschodí (7); výťah; Dispozícia: Byt pozostáva z obývacej izby, kuchyne so vstavanými elektrospotrebičmi (chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, umývačka riadu, elektrická rúra, sporák), 2 spální, 2 kúpeľní (vaňa, sprchovací kút). Súčasťou vybavenia je zabudovaný šatník a lódžia (10 m2). Parkovacie miesto v podzemnej garáži. Cena zahŕňa energie a parking. Tešíme sa na Vás na obhliadke!

1 100 €/mes.
13,75 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 3i byt, 90 m2, plne zariadený, klimatizácia, balkón

Krásny 3i byt, 90 m2, plne zariadený, klimatizácia, balkón

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Krásny 3 - izbový byt, 90 m2, plne zariadený, klimatizácia, balkón; celková výmera 82 m2 + 8,87 m2 balkón; situovaný na 11. poschodí (16) v budove s výťahom; Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským pultom so vstupom na balkón, hlavná spálňa so vstavanou skriňou a vstupom na balkón, detská izba / pracovňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a práčkou + sušičkou, samostatné WC. Vybavenie: Byt je plne zariadený; klimatizovaný; svetlý, s krásnym výhľadom na hrad, TV a Internet. K bytu prislúcha pivnica (3,25 m2). Popis lokality: Byt sa nachádza v tichej lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou a MHD; výborná občianska vybavenosť - obchody, kaviarne, nemocnica, reštaurácie. Jazero Štrkovec vhodné na prechádzky či športové aktivity, detské ihrisko. Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha parkovacie miesto. V prípade záujmu možnosť prenajať druhé miesto za príplatok 50€. Cena nezahŕňa energie 200€. Voľný od 20.12.2020. Obhliadky možné. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

990 €/mes.
11 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 2i byt, 46m2 s balkónom a parkovaním, výhľad na hrad

Moderný 2i byt, 46m2 s balkónom a parkovaním, výhľad na hrad

Lokalita: Jégeho alej, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 46 m²

Moderný 2 - izbový byt s balkónom a parkovaním, výhľad na hrad, Ružinov; celková výmera 46 m2 + balkón 4 m2; situovaný na 16. poschodí v budove s výťahom; Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa s priestranným šatníkom, kúpeľňa s vaňou, WC a práčkou; balkón. K bytu prislúcha 1 x parkovacie miesto v garáži. Výborná občianska vybavenosť v okolí. Byt ponúka krásny výhľad; v blízkosti sa nachádza zimný štadión, OC Central. Byt je klimatizovaný; Internet a KTV sú zahrnuté v cene. Cena nezahŕňa energie (200 €). Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

800 €/mes.
17,39 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Arvin & Benet | Nadštandardný, s dokonalým vkusom zariadený 2i byt s balkónom

Arvin & Benet | Nadštandardný, s dokonalým vkusom zariadený 2i byt s balkónom

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom šarmantný 2i byt s príjemnou atmosférou, zariadený s dokonalým vkusom a zmyslom pre detail. Ak hľadáte byt v príjemnej kľudnej lokalite, zariadený štýlovo a zároveň aj veľmi prakticky, tak ste na správnom mieste. V tomto byte Vám nič z toho chýbať nebude. Drevené podlahy, prírodné materiály, nábytok na mieru, pohodlná sedačka. To všetko je tu dokonale zladené a dodáva priestoru veľmi čistý a útulný charakter. Okrem interiéru bytu Vás príjemne prekvapí aj celý bytový dom, ktorý je výborne udržiavaný a poskytuje možnosti kľudného posedenia vo vnútornom dvore alebo grilovačky na prislúchajúcom pozemku. Byt: Byt je plne zariadený nábytkom vyrobeným na mieru podľa návrhu architekta. Ak máte veľa vecí, nemusíte sa obávať. Ponúka štedrý úložný priestor na šatstvo či knihy a iné osobné predmety. Pozostáva zo vstupnej chodby s odkladacím priestorom, ktorá nadväzuje na centrálnu časť obývačky a kuchyne. Obývačka je plne zariadená, nechýba veľká pohodlná sedačka Rolf Benz a televízor. V lete Vás v nej príjemne ochladí zabudovaná klimatizácia. Na obývačku nadväzuje veľkorysá kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi (vrátane práčky so sušičkou) a kuchynským stolom. Do spálne sa vstupuje z centrálnej časti. Nachádza sa v nej manželská posteľ so zabudovanými lampami a znovu veľkorysý úložný priestor vyrobený na mieru. Pre tých, ktorí si radi pozrú film priamo z postele, je tu pripravená ďalšia TV. K pokojnému spánku Vám dopomôžu aj zatemnovacie rolety, ktoré sú v celom byte. Na balkón s pohodlným sedením možno vstúpiť z obývačky alebo tiež zo spálne. Do kúpeľne vstupujeme zo vstupnej chodby. Disponuje veľkým sprchovým kútom a praktickou dizajnovou vstavanou skriňou. K bytu prislúcha široké parkovacie miesto v garáži a pivnica. Lokalita: Novostavba bytového domu sa nachádza v kľudnej časti Trnávky s kompletnou občianskou vybavenosťou v pešej dostupnosti (potraviny, materské škôlky, základná škola, reštaurácie, lekáreň, Avion shopping park...). Do centra mesta sa dostanete autom za 13 minút, prípadne môžete využiť zastávku MHD (63, 65, 96, 204, 205). Tých, ktorí využívajú diaľnicu, poteší rýchle napojenie tejto lokality na bratislavský obchvat. Cena: 850 eur / mesiac (650 eur byt + 150 eur energie (vrátane TV a internetu) + 50 eur parkovacie miesto) Výmera: 72 m² (interiér 64 m², balkón 6 m², pivnica 2 m²) Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet. Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

650 €/mes.
9,03 €/m²/mes.

Arvin & Benet
Moderný 2i byt, 62m2, parkovanie, klimatizácia, výborná lokalita

Moderný 2i byt, 62m2, parkovanie, klimatizácia, výborná lokalita

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Moderný 2 - izbový byt s parkovaním, Ružinov; celková rozloha 68 m2; situovaný na 7. poschodí (9) v budove s výťahom; Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou, priestranná spálňa so vstupom na balkón, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Vybavenie / ostatné: Klimatizácia, TV a internet, vstavané skrine. K bytu prislúcha parkovacie miesto v garáži. Cena nezahŕňa energie (100 EUR).

850 €/mes.
13,71 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 35