Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 562 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 29
Moderná garsónka na Vietnamskej ulici, Trnávka

Moderná garsónka na Vietnamskej ulici, Trnávka

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 29 m²

Ponúkame do prenájmu novostavbu modernej garsónky s efektívne využitou dispozíciou o výmere 23 m2 bez balkóna + 6 m2 zvýšená plocha na spanie, ktorá sa nachádza v mestskej časti Bratislava Ružinov - Trnávka na Vietnamskej ulici. Byt na 1. nadzemnom podlaží sa ponúka na prenájom kompletne zariadený novým nábytkom aj elektrospotrebičmi, má aj vonkajšie žalúzie. K bytu prislúcha pridelené parkovacie vonkajšie miesto priamo v areáli pri bytovom dome, ktoré je v cene nájmu.   Byt je vhodný pre jednotlivca, prípadne pre pár. Alebo jedného rodiča s dieťaťom. Byt je nefajčiarsky a nie je vhodny pre majiteľov domácich miláčikov. K dispozícii bude byt od začiatku septembra 2019, prípadne v priebehu mesiaca september po dohode. Cena mesačného prenájmu je 400 Eur + 90 energie, TV, internet. Na začiatku nájmu sa platí 1x nájom s energiami (490  Eur)  + depozit 700 Eur + servis RK 450 Eur.

400 €/mes.
13,79 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2izbový byt na Jégeho ulici, Ružinov

2izbový byt na Jégeho ulici, Ružinov

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2-izbový byt, komletne zariadený s klimatizáciou na Jégeho ulici, Jégeho Alej, BA II. K bytu prináleží garáž. Rozloha bytu je 56m2 a nachádza sa na 15.poschodí. Cena prenájmu je 550 Eur + 150 Eur energie. Podmienky: nefajčiar, bez zvierat, bez malých deti. Voľný od 9/2019. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť.

550 €/mes.
9,82 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
3-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Ružinov, časť Trnávka

3-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Ružinov, časť Trnávka

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe v mestskej časti Bratislava – Ružinov, časť Trnávka, s pohodlnou dostupnosťou kamkoľvek v meste. 3i byt, poschodie 6/6 s výbornou dispozíciou, novostavba v uzavretom areáli s vlastným detským ihriskom a zelenou plochou. Ideálny byt pre rodinu alebo na investíciu na prenájom. Celková plocha: 62 m2, priestranný výťah pre 9 osôb, nízke mesačné náklady = 90 Eur + elektrina. Cena bytu 169 000 + možnosť dokúpiť parkovacie miesto (7 000 Eur – v prípade kúpy bytu aj parkingu možná zľavu). Byt sa predáva zariadený – prípadná dohoda na jednotlivých kusov nábytku, tak aby v byte ostalo len to, čo naozaj potrebujete/chcete. V byte je priestranná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi – elektrickou rúrou, indukčnou varnou doskou, umývačkou riadu a chladničkou. Vo vstupnej chodbe sa nachádza veľká vstavaná skriňa. Izba, spálňa a obývačka sa dajú jednoducho prispôsobiť individuálnym požiadavkám. Byt pôsobí veľmi priestranne vďaka vhodnému dizajnu a svetlým farbám. Balkón je orientovaný na juhovýchod a ostatné okná v byte na juhozápad, takže v byte je dostatok denného svetla. V byte je optický internet/TV a možnosť výberu z dvoch operátorov. Bytový dom sa nachádza v pokojnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou kamkoľvek v meste: potraviny, školy , škôlky, reštaurácie, ihriská, parky. V pešej dostupnosti je LIDL, AVION a IKEA, napojenie na obchvat (cca 2 min), MHD (priamy spoj na železničnú a autobusovú stanicu, Staré Mesto, letisko).

169 000 €
2 725,81 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
2izbový byt v novostavbe Perla Ružinova

2izbový byt v novostavbe Perla Ružinova

Lokalita: Kaštieľska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na 5. poschodí v novostavbe Perla Ružinova na Kaštieľskej ulici. Byt pozostáva z: 2 izby, kúpeľňa, wc, chodba a kuchyňa. Celková plocha bytu je 49m2 vrátane loggie. Na loggiu je možný vstup z oboch izieb. Byt je orientovaný na JV stranu. Byt sa prenajíma kompltene zariadený vrátane chladničky, indukčnej dosky, digestora, rúry, práčky, nábytku, kuchynského stola, sedacej súpravy a vstavanej skrine. V cene nájmu je aj TV + internet od Telekomu. Občianska vybavenosť: Priamo v projekte sa nachádzajú prevádzky ako potraviny, drogéria, kaviarne, reštaurácia, banky, posilovňa. V pešej dostupnosti sa nachádzajú školy, škôlky, miestny úrad. Byt je možný k nasťahovaniu ihneď. Cena nájmu je 520 Eur + 150 Eur energie, internet a TV.

520 €/mes.
10,61 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2i byt na Bajkalskej ulici v Ružinove - NOVÉ

2i byt na Bajkalskej ulici v Ružinove - NOVÉ

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Ponúkame do prenájmu modernú účelovú novostavbu 2i bytu, ktorá sa nachádza v Bratislave mestskej časti Ružinov na Bajkalskej ulici v komplexe novostavieb Nový Ružinov - vila dom Roxy. Byt o celkovej výmere 49 m2 má lóggiu (8 m2), je kompletne zariadený novým nábytkom, novými elektrospotrebičmi. Dobrá dostupnosť do mesta, na diaľnicu a bezproblémové parkovanie ponúka pokojné a luxusné bývanie. Byt je ideálny pre jednotlivca alebo pre pár, pripadne pre rodinu s jedným dieťatkom, bez domácich miláčikov a je k dispozícii ihneď. Cena prenájmu je 620 Eur vrátane energií , televízie a internetu.  V cene je už zahrnuté aj parkovacie miesto v podzemnej garáži s vyhrievaným vstupom. Pri podpise zmluvy sa platí 1x nájom 620 Eur + 1x depozit 620 Eur + 600 Eur servis RK.

620 €/mes.
12,65 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Na predaj 2 izbový byt v novostavbe na Bajkalskej ulici v Ružinove

Na predaj 2 izbový byt v novostavbe na Bajkalskej ulici v Ružinove

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Ponúkame na predaj 2izbový byt na Bajkalskej ulici. Byt sa nachádza v novostavbe Novy Ruzinov. Rozloha bytu je 50m2 a nachádza sa na 4.poschodí v dome s výťahom. Byt sa predáva v štandarde, podlahy, sanita, kuchyňa so spotrebičmi, interiérové dvere. K bytu prislúcha pivnica a má taktiež loggiu. Garážové státie v cene. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť.

140 000 €
2 800 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
Moderný, plnezariadený 2-izbový byt v novostavbe Hrachová, Ružinov

Moderný, plnezariadený 2-izbový byt v novostavbe Hrachová, Ružinov

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 72 m²

Ponúkame na prenájom moderný, plnezariadený 2-izbový byt v novostavbe Hrachová, Ružinov. Rozloha bytu je  72m2: 1x spálňa, 1x obývačka prepojená s kuchyňou, 1x balkónová terasa, 1x balkón + garážové státie v podzemnej garáži. Plne zariadený, vybavený TV, wi-fi a káblovou TV, umývačkou riadu a práčkou. Byt ponúka tiché a zelené prostredie v uzavretom komplexe so strážnou službou, neďaleko od centra (bus 208, zastávka Strojnícka), so skvelou dostupnosťou na D1 a letisko. Byt je orientovaný do dvora a je veľmi tichý (absolútne nevnímať blízkosť dialnice).  Byt vhodný pre: pár / businessman / businesswoman / profesionál. Byt nevhodný pre: rodinu s deťmi, viac než 2 samostatné osoby.  Byt voľný k nasťahovaniu: od 16. marca. Cena: 690 EUR – komplet cena vrátane energií, parkovania v garáži, internetu, káblovky.

690 €/mes.
9,58 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2izbový byt na Bajkalskej ulici v novostavbe na predaj

2izbový byt na Bajkalskej ulici v novostavbe na predaj

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na predaj 2izbový byt na Bajkalskej ulici v novostavbe. Byt má rolzohu 59m2 a nachádza sa na 7.poschodí s výťahom. Byt sa predáva v štandarde, podlahy, sanita, kuchyňa so spotrebičmi, interiérové a vchodové dvere. Byt má taktiež balkón. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupniosť na všetky smery.

178 000 €
3 016,95 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
3izbový byt na Astrovej ulici, Ružinov

3izbový byt na Astrovej ulici, Ružinov

Lokalita: Astrová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 94 m²

Ponúkame na prenájom 3izbový byt v Ružinove na Astrovej ulici. Byt sa nachádza na 5. poschodí v novostavbe, 2 výťahy, čistý a udržiavaný dom, klimatizácia, zariadený, balkón plne zasklený bezrámovým systémom, praktický pôdorys s veľkými izbami, sieťky protihmyzu. Rozloha bytu je 94m2. Ihneď poruke lekáreň, poliklinika, MHD, park, jazero, jednoduché parkovanie. Vstup na kartu. Možnosť ihneď sa pripojiť cez Orange k Internetu a Orange TV. Cena prenájmu je 1 290 Eur + 180 Eur energie, voda, Internet + TV, prevádzka spoločných priestorov.

1 290 €/mes.
13,72 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2 izbový byt v BA II Ružinove na ul. Jégeho

2 izbový byt v BA II Ružinove na ul. Jégeho

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Ponúkame na prenájám 2 izbový apartman s loggiou vo vyhľadávanej lokalite v BA II Ružinove na ul. Jégeho. 2izb apartmán o výmere 53 m2 /byt cca 50 m2 plus loggia 3 m2/ sa nachádza na 3NP/14 s výťahom. Apartmán pozostáva zo vstupnej predsiene, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spáľne, kumbálu, kúpeľne spojenej s wc a loggie. Kumbál je možné využiť na uskladnenie bicykla alebo ako šatník. Na 2. NP k dispozícií záhradná terasa s lavičkami, prístupná len pre obyvateľov ďalších troch vchodov. Lokalita s vynikajúcou obchodnou, sociálnou a dopravnou infraštruktúrou -zastávka autobusu, trolejbusu, peši OC Centrál, autobusová i vlaková stanica 10 min. a pod. Cena nájmu je vrátane poplatkov za energie, internetu a TV. Cena: 620 Eur/mes Byt je k dispozícii od 01. júna 2018.max.pre 2 osoby,nefajčiar,bez zvierat.

620 €/mes.
11,70 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Pekný 2-izbový zariadený byt v novostavbe Na križovatkách v Ružinove

Pekný 2-izbový zariadený byt v novostavbe Na križovatkách v Ružinove

Lokalita: Na Križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Ponúkame na prenájom pekný 2-izbový zariadený byt v novostavbe na 2. poschodí s výťahom. Rozloha bytu je 53 m2, nachádza sa na ulici Na križovatkách (Slnečný dvor), Bratislava – Trnávka. Byt má balkón, pivnicu, parkovacie miesto. K dispozícii od 15.2.2019. V prípade potreby parkovacie miesto k dispozícii. Dobrá občianska vybavenosť - Lidl 2 min., Avion 5 min., diaľnica 5 min. Cena vrátane energií: 650 Eur/mesiac.

650 €/mes.
12,26 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2 izbový byt v Bratislavskej mestskej časti Ružinov na ulici Svätého Vincenta

2 izbový byt v Bratislavskej mestskej časti Ružinov na ulici Svätého Vincenta

Lokalita: Svätého Vincenta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a svetlý 2i byt o celkovej výmere 55m2 vrátane 4m2 loggie v Bratislavskej mestskej časti Ružinov na ulici Svätého Vincenta. Byt sa nachádza v 15 ročnej novostavbe, je v pôvodnom (15 ročnom) udržiavanom stave a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kuchyne, obývačky, samostatnej spálne s loggiou a kúpeľne oddelenej od toalety. Nachádza sa na 4./7. poschodí bytového domu s dvoma výťahmi. Byt sa prenajíma kompletne zariadený nábytkom aj elektrospotrebičmi. Parkovanie možné priamo pri bytovom dome, vždy dostupné. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, blízko MHD, blízko do centra. Cena mesačného prenájmu je 530 EUR vrátane zálohy na energie a internetu. Byt je vhodný pre jednu, prípadne dve dospelé osoby, bez detí, bez domácich miláčikov, byt je nefajčiarsky. Obhliadky možné po dohode, nehnuteľnosť bude k dispozícii od 15.10.2019. Na začiatku nájomného vzťahu sa hradí 1 nájomné + depozit. Bez provízie pre RK.

530 €/mes.
9,64 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
4izbový byt na Hrachovej ulici, Ružinov

4izbový byt na Hrachovej ulici, Ružinov

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 97 m²

Ponúkame na predaj 4izbový byt na Hrachovej ulici. Byt má rozlohu 97m2 a nachádza sa na 4.poschodí v novostavbe s výťahom. Predáva sa v štandarde, podlahy, zariadená sanita, kuchyňa so spotrebičmi, interérové dvere. K bytu prislúcha pivnica a má taktiež balkón. V okolí je kompletná občianska vybvaenosť, výborná dostupnosť. 

248 000 €
2 556,70 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
Krásny slnečný 2 izb byt v lokalite Ružinov na Zahradníckej ulici

Krásny slnečný 2 izb byt v lokalite Ružinov na Zahradníckej ulici

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Ponúkame do prenájmu krásny slnečný 2 izb byt v lokalite Ružinov. Byt je vhodný pre 2 osoby, 65m2 + 3m2 balkón, na 13 poschodí s nádherným výhľadom na mesto a hrad. Byt je plne zariadený: Kuchyňa - všetky spotrebiče, vrátane myčky na riad, ako aj taniere, hrnce, príbory, taniere, poháre, Obývačka - rohová sedačka, TV, káblovka, Spálňa - veľká manželská postel, šatník Kúpelka s oknom - veľká rohová vaňa, práčka, WC, Vstupná chodba - veľký šatník. V byte je aj klimatizácia a wifi. V dome sa nachádza 24/7 služba na vrátnici. Byt je nefajčiarsky! K dispozícii od 1.júna 2019. K bytu je možné si prenajať garáž 70 Eur/mesiac. Minimálna doba prenájmu 1 rok. Cena nájmu je 900 Eur + 200 Eur energie. Možná dohoda na cene po 1 roku prenájmu.

900 €/mes.
13,85 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Slnečný 2izbový byt na Tomášikovej ulici, Ružinov

Slnečný 2izbový byt na Tomášikovej ulici, Ružinov

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 59 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový, slnečný byt s výhľadom na jazero. Byt o výmere 59m2 + balkón 9m2. Vstup do objektu na magnetický čip, tak isto do výťahu, k dispozícii 24h SBS. Byt je zariadený. Predsieň - vstavaná skriňa s 2 posuvnými dverami, vrátane zrkadla. Kuchyňa - kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (rúra, sporák, mikrovlnka), americká chladnička s výrobníkom ľadu, základný riad (poháre, taniere, hrnce), rýchlovarná kanvica. Obývačka - TV, nová rohová sedačka, stolík, lampa, stolík pod TV, klimatizácia. Jedáleň - jedálenský stôl, 2 stoličky. Spálňa - manželská posteľ s kvalitným matracom, vstavaná skriňa s 3 posuvnými dverami, z toho 1x zrkadlo, komoda, knižnica, mini hifi systém. Kúpelňa- sprchovací kút s tropickým dažďom, skrinka pod umývadlo, pračka. Balkón - rozkladací drevený stolík, 2x stolička, slnečníky. Cena prenájmu je 590 Eur/mesiac + 160 Eur/mesiac energie.

590 €/mes.
10 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Nový moderný byt na Kaštieľskej ulici v mestskej časti Ružinov

Nový moderný byt na Kaštieľskej ulici v mestskej časti Ružinov

Lokalita: Kaštieľska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na prenájom nový moderný byt na Kaštielskej ulici - mestská časť Ružinov. Byt je veľmi pekný, novo zariadený a nachádza sa v projekte Perla Ružinova. Výmera bytu je 55 m2 a nachádza sa na 13. poschodí dome Platinum s dvomi výťahmi a recepciou. K bytu je vyhradené podzemné garážové státie pre jedno auto, ktoré je v cene. Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane klimatizácie, kuchynského náradia a ektrospotrebičov – elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnka, kanvica, chladnička s mrazničkou, digestor, pračka, vysávač, TV+Magio, elektrické sťahovanie roliet, internet. Dispozičné riešenie bytu nájdete na priložených obrázkoch. V byte sa nachádzajú dve toalety. Jedna v kúpeľni a druhá v oddelenej toalete s práčkou. V obývačke je rozkladacia sedačka. Spálňa je zariadená pevnou manželskou posteľou s množstvom úložného priestoru, veľkou skriňou a písacím stolíkom. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa. K bytu prislúcha aj spoločná kočikáreň, ktorú môže nájomca používať. Prízemie bytového domu poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, banky, kaviareň, potraviny, obchody. Výborná je dostupnosť do centra mesta, ako aj na výjazd diaľnice D1. Zástavka MHD pri dome. Cena 630 Eur/mesiac + energie 150 Eur. Byt je voľný od 27. agusta 2018.

630 €/mes.
11,45 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2izbový byt s garážovým státím v novostavbe Viktória na Košickej

2izbový byt s garážovým státím v novostavbe Viktória na Košickej

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Ponúkame na prenájom luxusný, nadštandardne zariadený dvojizbák s garážovým státím v novostavbe Viktória na Košickej. Má rozlohu 44 m2 ale tento priestor je využitý do každého centimetra a pôsobí väčšie, ako sa môže podľa výmery zdať. Nachádza sa na 5. nadzemnom podlaží v 5 ročnej novostavbe. Súčasťou novostavby je 24/7 recepcia, fitness, spoločná herná miestnosť a detské ihrisko na zadnom dvore. Vnútroblok je priestranný so zeleňou a vlastným potôčikom. Prenajíma sa kompletne zariadený moderným nábytkom a spotrebičmi. Prenájom je určený pre pár alebo jednotlivca, ktorí ocenia lokalitu a potrpia si na kvalitný a luxusný prenájom s ľahkou dostupnosťou takmer kamkoľvek. Je voľný ihneď a cena je 780€ vrátane energií a garážového státia.

780 €/mes.
17,73 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2izbový byt na Jégeho ulici

2izbový byt na Jégeho ulici

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byts garážou V II. obvode Bratislava, Jégého ulica. Rozloha bytu je 55m2 a nachádza sa na 15/20 poschodí v novostavbe s výťahom. Byt sa prenajíma kompletne zariadený, nábytkom, elektrospotrebičmi, klimatizáciou. Cena prenájmu je 700 Eur/mesiac vrátane energií a garáže. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť.

700 €/mes.
12,73 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
2izbový byt v novostavbe City Park Ružinov na Plynárenskej ulici

2izbový byt v novostavbe City Park Ružinov na Plynárenskej ulici

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame na predaj 2izbový byt v novostavbe City Park Ružinov na Plynárenskej ulici. Byt má rozlohu 62m2 a nachádza sa na 12.poschodí s výťahom. Byt sa predáva v štandarde, podlahy, sanita, interiérové dvere, predpríprava na kuchyňu. Byt má taktiež balkón. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, výborná dostupnosť.

165 000 €
2 661,29 €/m²

Reality Bratislava, s.r.o.
2-izbový byt, Jégeho, Bratislava II

2-izbový byt, Jégeho, Bratislava II

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom v štvrti Jégého Alej, blízko zimného štadióna. Dobrá dostupnosť do centra mesta. Tiché prostredie. Výborná občianska vybavenosť, v dome je recepcia s elektrickým vrátnikom, na druhom poschodí veľká zatrávnená relaxačná terasa, reštaurácie a služby na prízemí domu. Neďaleko sa nachádza obchodné centrum Centrál. Byt o rozlohe 56.5m2 sa nachádza na 12 poschodí. Je kompletne zariadený nábytkom a základnými spotrebičmi. Možnosť zaparkovať. Orientácia na JZ. Cena: 430EUR/mesačne + DPH(86EUR/mesačne) + 120EUR/mesačne (zálohová platba energie) Možný odpočet DPH.

550 €/mes.
9,82 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 29