Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 706 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 29 30 31 32 33 34 35 36
2-izbový byt v Jégeho aleji

2-izbový byt v Jégeho aleji

Lokalita: Jégeho alej, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

2-izbový sa nachádza na 5.poschodí novostavby Jégeho alej. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom, otvorenej kuchyne spojenej s obývacou časťou a jedálňou, spálne a kúpeľne s vaňou a WC. Z obývacej izby je prístupný balkón. Byt sa ponúka zariadený, k jeho vybaveniu patria kuchynské spotrebiče, práčka, klimatizácia. Byt sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou a rýchlou dostupnosťou do centra mesta. V pešej blízkosti sa nachádza napríklad Zimný štadión Ondreja Nepelu (200m), trhovisko Miletičova (500m), obchodný dom Central (700m), Štrkovecké jazero (800m) a množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní. K bytu je možné si prenajať jedno parkovacie miesto v garáži za poplatok 65 EUR/mesiac. V byte je zriadený internet a káblová televízia, ktoré sú zahrnuté v cene nájmu. V cene nájmu nie sú zahrnuté poplatky za energie v hodnote 105 EUR/mesiac.

575 €/mes.
11,50 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
2-izbový byt v Rozadole na 10. poschodí

2-izbový byt v Rozadole na 10. poschodí

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

2-izbový byt v novostavbe Rozadol sa nachádza na 10. poschodí z 21. DISPOZÍCIA Celková rozloha bytu je 64 m2. Z obývacej izby je východ na balkón, ktorý vďaka svojej polohe poskytuje pekný výhľad na mesto. VYBAVENIE Byt sa ponúka čiastočne zariadený a pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, otvorenej dispozície kuchyne spojenej s obývacou časťou, jednej samostatnej spálne a kúpeľne s WC. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi - elektrická varná platňa, umývačka riadu, mikrovlná rúra a chladnička s mrazničkou. V kúpeľni sa nachádza práčka. LOKALITA Byt sa nachádza v tichej a slnečnej lokalite s dobrým občianskym vybavením a jednoduchým napojením na dopravnú infraštruktúru. Obľúbený komplex Rozadol ponúka výbornú občiansku vybavenosť, reštaurácie, kaviarne, banka, fitness a služby priamo v komplexe. CENA A DOPLŇUJÚCE INFO K bytu prislúcha aj jedno parkovacie miesto v garáži bytového domu. Cena nájmu nezahŕňa poplatok za energie vo výške 250 Eur/mesiac. Byt je voľný od 1.12.2020. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo. Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

550 €/mes.
8,59 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Zariadený 2-izbový byt s parkingom v Jégého aleji

Zariadený 2-izbový byt s parkingom v Jégého aleji

Lokalita: Jégého , Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Slnenčný, zariadený 2-izbový byt na prenájom sa nachádza v novostavbe Jégého alej v Ružinove. DISPOZÍCIA Byt s výmerou 56 m2 pozostáva zo vstupnej haly so šatníkom, kúpeľne s WC, spálne, otvorenej dispozície obývačky a plne vybavenej kuchyne. Priestranný balkón je prístupný z obývačky. VYBAVENIE Byt sa prenajíma zariadený, k vybaveniu patrí plne vybavená kuchynská linka s chladničkou a mrazničkou, el. rúra, digestor, el. varná platňa, umývačka riadu, práčka. LOKALITA Lokalita ponúka komplexnú infraštruktúru pre aktívny život - zábavu, šport, kultúru a množstvo obchodov a služieb priamo v susedstve. CENA A DOPLŇUJÚCE INFO K bytu prislúcha parkovacie státie v podzemnej garáži. V nájomnom nie sú zahrnuté poplatky za energie vo výške 150 EUR/mesiac. 360° VIDEOOBHLIADKA 360° videoobhliadka bytu dostupná tu: https://youtu.be/LNZirWrsRoQ. Pre správne zobrazenie videoobhliadky odporúčame použiť prehliadač na počítači alebo mobilnú aplikáciu YouTube. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo. Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

500 €/mes.
8,93 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Zariadený 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Retro

Zariadený 2-izbový byt s loggiou v novostavbe Retro

Lokalita: Nevädzova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Ponúkaný 2-izbový byt sa nachádza na 7. poschodí polyfunkčnej budovy Retro na Nevädzovej ulici, blízko ružinovského jazera Rohlík. Byt pozostáva z predsiene, otvorenej dispozície obývačky a plne vybavenej kuchyne, ďalej spálne a kúpeľne s WC. Priestranná loggia (19 m2) je prístupná z obývačky aj spálne. Tento byt je k dispozícii zariadený, k jeho vybaveniu patria kuchynské spotrebiče, vstavané skrine, práčka, bezpečnostné dvere, video-vrátnik, a i. K bytu prislúcha pivnica a parkovacie miesto v garáži. Tichá lokalita v Ružinove ponúka dobrú dopravnú infraštruktúru, rýchly prístup do centra mesta a plnú občiansku vybavenosť - priamo v budove sa nachádza fitness centrum s tenisovými kurtami, obchody, banky, potraviny, kaviarne a reštaurácia. Nájomné nezahŕňa poplatky za energie vo výške 125 EUR/mesiac vrátane internetu. Byt je voľný ihneď.

650 €/mes.
12,26 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Nadštandardný 3-izbový byt v komplexe Rozadol

Nadštandardný 3-izbový byt v komplexe Rozadol

Lokalita: Trenčianska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 95 m²

Nadštandardný, klimatizovaný 3-izbový byt s 2 parkovacími státiami sa nachádza vo vyhľadávanom rezidenčnom komplexe Rozadol v Ružinove. DISPOZÍCIA Byt s rozlohou 95 m2 pozostáva z predsiene, priestrannej otvorenej dispozície obývačky, plne zariadenej kuchyne a jedálenskej časti, spálne so šatníkom, druhej spálne a kúpeľne s vaňou (vírivka), sprchovacím kútom a WC. Z obývačky je prístup na loggiu (10 m2), ktorá ponúka výhľad do tichého dvora s upravenou zeleňou. VYBAVENIE K vybaveniu bytu patrí klimatizácia, podlahové kúrenie v kúpeľni, žalúzie na ďiaľkové ovládanie, kvalitné kuchynské spotrebiče značky Siemens a Liebherr a i. LOKALITA Obľúbená lokalita bytu ponúka plnú občiansku vybavenosť a výbornú dopravnú dostupnosť do centra mesta a na diaľničný obchvat. CENA A DOPLŇUJÚCE INFO Cena nájmu nezahŕňa energie v sume 200 EUR/mesiac. V cene nájmu je 1 parkovacie miesto v podzemnej garáži objektu a veľká pivnica 9 m2. K bytu je možné prenajať aj 2.parkovacie miesto v garáži za 100 EUR/mesiac. 360° VIDEOOBHLIADKA 360° videoobhliadka bytu dostupná tu: https://youtu.be/yeLsNrTyMAI. Pre správne zobrazenie videoobhliadky odporúčame použiť prehliadač na počítači alebo mobilnú aplikáciu YouTube. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo. Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

1 100 €
11,58 €/m²

Pergo Group s.r.o.
Priestranný 2-izbový byt v Rozadole

Priestranný 2-izbový byt v Rozadole

Lokalita: Trenčianska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Priestranný a zariadený 2-izbový byt v obľúbenom komplexe Rozadol. DISPOZÍCIA Byt s rozlohou 85 m2 je situovaný na 4. poschodí rezidenčného komplexu. Je orientovaný do vnútorného átria s parkovou úpravou zelene. Byt pozostáva so vstupnej haly, dispozične otvorenej kuchyne prepojenej s obývacím priestorom, spálne, kúpľne s vaňou, samostatným WC a terasy. Prístup na terasu je zabezpečný ako z obývačky, tak aj so spálne. VYBAVENIE K vybaveniu bytu patrí kompletne zariadená kuchynská linka s jedálenským pultom a so zabudovanými elektrospotrebičmi. Byt ponúka dostatok úložných priestorov v podobe vstavaných skríň vo stupnej hale a veľkým samostatným šatníkom v spálni. K dispozícii je aj práčka a klimatizácia umiestnená v obidvoch izbách. LOKALITA Lokalita v obľúbenom komplexe ponúka pokojné bývanie, plnú občiansku vybavenosť s množstvom reštaurácií, kaviarní, fitness centrom, taktiež udržiavanú zeleň a výbornú dostupnosť do centra mesta (5 min). CENA A DOPLŇUJÚCE INFO V cene nájmu nie je zahrnuté parkovacie státie v podzemnej garáži za poplatok 100 EUR/mesiac. Cena nájmu nezahŕňa poplatok za energie vo výške 150 EUR/mesiac. 360° VIDEOOBHLIADKA 360° videoobhliadka bytu dostupná tu: https://youtu.be/IzCbpXsX4Hk. Pre správne zobrazenie videoobhliadky odporúčame použiť prehliadač na počítači alebo mobilnú aplikáciu YouTube. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo. Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

650 €/mes.
7,65 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Slnečný 3-izbový byt s terasou v Rozadole

Slnečný 3-izbový byt s terasou v Rozadole

Lokalita: Mliekarenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

Slnečný 3-izbový byt s rozlohou 120 m2 sa nachádza na 1. poschodí 5 poschodového bytového domu v obľúbenom rezidenčnom komplexe Rozadol. DISPOZÍCIA Jeho dispozícia pozostáva zo vstupnej haly, otvorenej kuchyne s jedálenskou časťou a obývacej izby, spálne, ďalšej izby, šatníka a kúpeľne s vaňou, sprchovým kútom a WC a samostatného WC. Terasa o výmere 11 m2 je prístupná z obývacej časti bytu. VYBAVENIE Zariadenie bytu tvorí plne vybavená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, práčka, sušička, videovrátnik, bezpečnostné dvere, drevené okná, drevené parkety a interné žalúzie. Tento kompletne zariadený byt poskytuje svojim vybavením a polohou v tichom prostredí budúcemu nájomcovi maximálny komfort. LOKALITA Lokalita ponúka pokojné bývanie, plnú občiansku vybavenosť s množstvom reštaurácií, kaviarní, fitness centrom, taktiež udržiavanú zeleň a výbornú dostupnosť do centra mesta (5 min). CENA A DOPLŇUJÚCE INFO Spolu s bytom sa prenajíma parkovacie miesto v podzemnej garáži a pivnica o výmere 10 m2. V cene nájmu nie sú zarátané poplatky za energie vo výške 235 EUR/mesiac. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Pergo. Aktuálne informácie o našej ponuke nájdete na www.pergo.sk.

1 300 €/mes.
10,83 €/m²/mes.

Pergo Group s.r.o.
Na prenájom 3i byt na Ľanovej ulici v Ružinove

Na prenájom 3i byt na Ľanovej ulici v Ružinove

Lokalita: Ľanová 5723/12, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v Ružinove na Ľanovej ulici o výmere 87 m2 s balkónom 4,12 m2. Byt sa nachádza na 5. poschodí zo 6 s výťahom. Byt je svetlý, orientovaný na 3 svetové strany. Byt pozostáva zo: vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, otvorenej dispozície plne vybavenej kuchyne prepojenej s obývacou izbou, spálne so vstavanou so šatníkom a práčovňou a tretej izby so vstavanou skriňou, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo detská izba/druhá spálňa. V byte sa nachádza klimatizácia. Súčasťou bytu je podzemné parkovanie v garáži hneď pod domom, ktoré je v cene mesačného nájomného. Cena: Cena: 600 EUR/mesiac + 200 EUR energie + možnosť prenajať garážové státie za 50 EUR/mesiac Byt voľný ihneď PROSÍM RK nekontaktovať ma!

600 €/mes.
6,90 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
Prenájom 3.izb. byt Ružinov, časť Trnávka, Vietnamská ulica

Prenájom 3.izb. byt Ružinov, časť Trnávka, Vietnamská ulica

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 71 m²

PONUKA: Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, slnečný 3.izb. byt v novostavbe v Ružinove, časť Trnávka.  Byt sa nachádza na 3/6 poschodí bytového domu, pod bytmi sú funkčné priestory a obchodíky. Z bytu je krásny výhľad na okolie.  K dispozícii je aj garážové miesto pod bytovým domom, alebo parkovanie je možné v okolí domu. Byt je ideálny pre rodinu s deťmi, alebo študentov. VÝMERA: Výmera bytu je 71 m2,  loggia 6m2. DISPOZÍCIA: Byt sa nachádza na 3 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom.  Zo vstupnej chodby sa pokračuje do obývačky spojenej s kuchyňou a jedálenskou časťou, z ktorej je vstup na veľkú presklenú loggiu. Ďalej z chodby sú vstupy do 2 samostatných izieb- spálňa a detská izba, samostatnej toalety a kúpeľne. VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: Vstupná chodba: veľká vstavaná skriňa, komoda. Obývacia izba: sedacia súprava, stolík, komoda, TV, policová zostava, jedálenský stôl so 4 stoličkami. Kuchyňa: kuchynská linka so základnými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, umývačka a barový stôl s dvoma barovými stoličkami. Spálňa: manželská posteľ, nočné stolíky, 2 šatníkové skrine. 2.izba: 2 vstavané skrine, detská poschodová posteľ, ktorá sa dá rozložiť na dve samostatné lôžka, detský stolík so stoličkou. Kúpeľňa: vaňa, umývadlo, sprchový kút, práčka, skrinková zostava. Samostatná toaleta. Bytový dom má vlastnú kotolňu. LOKALITA: Okolie domu poskytuje výbornú infraštruktúru, dostupnosť MHD do 5 min chôdze. Neďaleko sú obchodné centrá AVION, IKEA, LIDL, škôlka, škola, dole v bytovom dome sú malé potraviny , ovocie a zelenina...Benefitom bývania je blízkosť  obchvatu Bratislavy ako aj výjazd na diaľnicu. Okolie domu je udržiavané a z bytu je krásny výhľad. CENA: Cena prenájmu je 670 €/mesiac plus energie  100 €/mesiac  pri počte osôb 3 pri 4 osobách plus 20 €/mesiac .  Garážové státie v bytovom dome je v cene prenájmu. KONTAKT: Ing. Mariana Lelovská SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA Májkova 3, 811 07 Bratislava Slovenská republika mobil: +421 905 324 203 e-mail: lelovska@sra.sk web: sra.sk Zriaďovateľom tejto realitnej kancelárie je Realitná únia Slovenskej republiky. Táto ponuka využíva špeciálnu marketingovú podporu Realitnej únie SR, MLS X.

670 €/mes.
9,44 €/m²/mes.

SLOVENSKÁ REALITNÁ AGENTÚRA, s. r. o.
Prenájom 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov, Jarabinková ul., 2. posch

Prenájom 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov, Jarabinková ul., 2. posch

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Úplne nový, tichý, slnečný 3 – izbový byt otočený na V a JZ, moderne kompletne zariadený s tromi izbami, 2x balkónom a pivničnou kobkou + garážové státie v novostavbe Jarabinky na Jarabinkovej ulici Ružinov len 1,5km od Eurovea a SND celková plocha bytu predstavuje 92,1 m2 vrátane balkóna a pivnice. Byt je v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza na 2 poschodí v 6 - poschodovej novostavbe s výťahom. V okolí kompletná občianska vybavenosť. K bytu prislúcha 1 garážové parkovacie miesto, druhé je možné si prenajať za poplatok. Byt sa prenajíma moderne kompletne zariadený s novou kuchynskou linkou s novými spotrebičmi: varnou doskou a elektrickou rúrou na pečenie, s digestorom, so zabudovanou chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, jedálenským stolom a šatníkovou skriňou na chodbe a v spalní. V kúpeľni sa nachádza vaňa, zrkadlo, umývadlo, odkladacia polička a práčka so sušičkou. V spálni je pripravená manželská posteľ. V obývačke je sedacia súprava +TV 136cm. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou s prístupom na balkón, 2 x spálňa, kúpeľňa a toaleta. Bytový dom sa nachádza v projekte Jarabinky (Nivy) s úplnou občianskou vybavenosťou. Jarabinky majú atraktívnu lokalitu, z ktorej máte všade blízko. V okolí nájdete menšie obchody s potravinami, ale aj veľké nákupné centrum s obchodmi s oblečením či elektronikou. Či už sa rozhodnete tráviť voľný čas v znamení kultúry v SND, alebo prechádzkou po promenáde pozdĺž Dunaja, oboje sú vzdialené len pár minút autom. Obchod, kaviareň, reštaurácia a ďalšie zariadenia budú aj súčasťou nákupnej promenády priamo v Jarabinkách. Ak vám napríklad ráno chýba v kuchyni káva, môžete si ju vychutnať priamo pod domom takmer v papučiach. Veľmi pekné a príjemné bývanie. Byt je voľný ihneď. Mesačný prenájom je vrátane 1 parkingu. Poschodie: 2 Počet poschodí: 6 Počet izieb: 3 Kúpeľňa: vaňa Balkón: áno Pivnica: áno Výťah: áno Parkovanie: vnútorné Zariadenie: zariadený Provízia pre RK je vo výške mesačného nájmu. Cena 700 €/mesiac + 100 €/mesiac energie Maklér: Mgr. Furdíková Miriam Kontakt : 0903 777 888 Email : furdikova@advancereal.sk

700 €/mes.
7,61 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
ADVANCE REAL SK s.r.o.
Prenájom 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov, Jarabinková ul., 3. posch

Prenájom 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov, Jarabinková ul., 3. posch

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Úplne nový, tichý, slnečný 3 – izbový byt otočený na V a JZ, moderne kompletne zariadený s tromi izbami, 2x balkónom a pivničnou kobkou + garážové státie v novostavbe Jarabinky na Jarabinkovej ulici Ružinov len 1,5km od Eurovea a SND celková plocha bytu predstavuje 92,1 m2 vrátane balkóna a pivnice. Byt je v osobnom vlastníctve. Byt sa nachádza na 3 poschodí v 6 - poschodovej novostavbe s výťahom. V okolí kompletná občianska vybavenosť. K bytu prislúcha 1 garážové parkovacie miesto, druhé je možné si prenajať za poplatok. Byt sa prenajíma moderne kompletne zariadený s novou kuchynskou linkou s novými spotrebičmi: varnou doskou a elektrickou rúrou na pečenie, s digestorom, so zabudovanou chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, jedálenským stolom a šatníkovou skriňou na chodbe a v spalní. V kúpeľni sa nachádza vaňa, zrkadlo, umývadlo, odkladacia polička a práčka so sušičkou. V spálni je pripravená manželská posteľ. V obývačke je sedacia súprava +TV 136cm. Dispozičné riešenie bytu: vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou s prístupom na balkón, 2 x spálňa, kúpeľňa a toaleta. Bytový dom sa nachádza v projekte Jarabinky (Nivy) s úplnou občianskou vybavenosťou. Jarabinky majú atraktívnu lokalitu, z ktorej máte všade blízko. V okolí nájdete menšie obchody s potravinami, ale aj veľké nákupné centrum s obchodmi s oblečením či elektronikou. Či už sa rozhodnete tráviť voľný čas v znamení kultúry v SND, alebo prechádzkou po promenáde pozdĺž Dunaja, oboje sú vzdialené len pár minút autom. Obchod, kaviareň, reštaurácia a ďalšie zariadenia budú aj súčasťou nákupnej promenády priamo v Jarabinkách. Ak vám napríklad ráno chýba v kuchyni káva, môžete si ju vychutnať priamo pod domom takmer v papučiach. Veľmi pekné a príjemné bývanie. Byt je voľný ihneď. Mesačný prenájom je vrátane 1 parkingu. Poschodie: 3 Počet poschodí: 6 Počet izieb: 3 Kúpeľňa: vaňa Balkón: áno Pivnica: áno Výťah: áno Parkovanie: vnútorné Zariadenie: zariadený Provízia pre RK je vo výške mesačného nájmu. Cena 700 €/mesiac + 100 €/mesiac energie Maklér: Mgr. Furdíková Miriam Kontakt : 0903 777 888 Email : furdikova@advancereal.sk

700 €/mes.
7,61 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
ADVANCE REAL SK s.r.o.
Svetlý 3-izbový byt v novostavbe s terasou a balkónom na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

Svetlý 3-izbový byt v novostavbe s terasou a balkónom na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Renomovaná stavebno-developerská spoločnosť YIT Slovakia ponúka na predaj nový 3 - izbový byt v novostavbe s balkónom, terasou a pivničnou kobkou v cene v blízkosti centra, na ulici Mlynské Nivy, BAII – Ružinov. BYT: Priestranný a svetlý, doteraz ešte nikým neobývaný 3 - izbový byt sa nachádza v novostavbe bytového komplexu NUPPU v štvrtej etape Jasmiini (predpokladaná kolaudácia a odovzdanie už koncom roka 2020) na rozhraní ulíc Mlynské Nivy a Hraničná, v obľúbenej lokalite Ružinov. Tento byt sa nachádza na 11. poschodí z 11. Bytový dom je z monolitu zateplený, priečky v byte sú tehlové. Bytový dom má jeden vchod a výťah. Byt pozostáva z 3 obytných miestností (obývacia izba s kuchynským kútom a dve samostatné izby) a príslušenstva - chodba, kúpeľňa s WC, samostatné WC, šatník, balkón, terasa a pivnica. Balkón má výmeru 5 m2, priestranná terasa 10,97 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka umiestnená v suteréne bytového domu o veľkosti 3,54 m2. Celková úžitková plocha bytu bez plochy terasy, balkóna a pivnice je 78,09 m2. Byt je veľmi svetlý – má veľké plastové okná a balkónové dvere s predprípravou na vonkajšie hliníkové žalúzie. Orientácia bytu je na dve svetové strany – východ a juh. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej chodby (12,70 m2), kúpeľne s vaňou a WC (6,24 m2), samostatného WC (2,29 m2), obývacej izby s kuchynským kútom (26, 16 m2), izby/spálne (9,10 m2), druhej izby/spálne (12,05 m2) a šatníka (9,10 m2). Vybavenie bytu je v dokončenom modernom štandarde: bezpečnostné vstupné dvere Sherlock, plastové okná s izolačným trojskom, laminátová plávajúca podlaha EGGER 7 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním Tupai, v kúpeľni je keramický obklad, gresová dlažba a kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. V byte je predpríprava pre klimatizáciu (prieraz v stene na umiestnenie vonkajšej jednotky na balkóne). Zásuvky a spínače zn. Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), vykurovanie je riešené centrálnou dodávkou tepla, vykurovacie telesá sú doskové a v kúpeľni je rebríkový radiátor. V štandarde je kompletná predpríprava na montáž kuchynskej linky a exteriérových žalúzií. V byte sú rozvody pre TV a optický internet. BYTOVÝ DOM: Bytový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU, ktorý sa postupne napĺňa novými obyvateľmi. Priamo pod oknami bytového domu sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene – zachovanej pôvodnej a novovysadenej so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom bytov je k dispozícii aj spoločná klubovňa na prízemní každého bytového domu a niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe. LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Tichá a pokojná lokalita s prevažne rodinnými domami má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, OC Retro. Veľké nákupné centrá do 5 km – Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. Priamo pri areáli je novovybudovaná zastávka MHD. MESAČNÉ NÁKLADY: Predpokladané mesačné náklady sú 130 EUR/ 1 osoba, každá ďalšia osoba približne 30,- € mesačne elektrina, TV a internet.   VÝHODY BYTU: • priestranný a svetlý byt v novostavbe s terasou a lodžiou • predpokladaná kolaudácia a odovzdanie už koncom roka 2020 • optický internet • nízke mesačné náklady • dobrá občianska vybavenosť • vysoká kvalita použitých stavebných materiálov • rozsiahly zelený areál s možnosťou športového aj rekreačného vyžitia • pivničná kobka v cene • vhodné na bývanie pre rodinu s deťmi Možnosť zakúpenia parkovacieho státia v uzavretej garáži  za cenu od 15.800,- € Byt sa predáva nezariadený. Uvedené obrázky so zariadením sú len ilustračné. Cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva. Využite možnosť financovania cez HÚ, ktorý Vám radi pomôžeme zabezpečiť. K dispozícii Vám je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí hypotekárne možnosti a nájde to Vám najlepšie riešenie, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií. Nepremeškajte príležitosť a nájdite svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat. Všetky dostupné byty nájdete na www.yit.sk Koniec výstavby: 2020

299 082,79 €
3 834,39 €/m²

YIT Slovakia a.s.
Prenájom garsónka, Bratislava - Ružinov, Vietnamská ul., Dornyk

Prenájom garsónka, Bratislava - Ružinov, Vietnamská ul., Dornyk

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 23 m²

Zariadená garsónka v novostavbe, v zateplenom dome, ktorý je v projekte Dornyk na ulici Vietnamská 47 v Bratislave, mestská časť Ružinov - Trnávka. Byt sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží. Rozloha bytu predstavuje 23 m2 s francúzskym balkónom. Dispozícia bytu: vstupná chodba, izba s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Byt sa prenajíma kompletne zariadený - kuchynská linka s elektrickým varným panelom a elektrickou rúrou, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, práčka. Vykurovanie je vlastné centrálne. Nachádza sa v tichej lokalite, blízko Avion 300m a Ikea. Okolie poskytuje vynikajúcu občiansku vybavenosť: reštaurácie, kaviarne, obchody, škola, škôlka, ihriská, blízkosť MHD. Samozrejmosťou je priestranný výťah. Mesačný nájom predstavuje 420€ vrátane energií, televízie a internetu. Nehnuteľnosť ponúka bývanie pre tých ,ktorí túžia žiť v tichej časti mesta ale zároveň moderne a v centre diania. Lokalita poskytuje rýchle napojenie na obchvat. Provízia pre RK je vo výške mesačného nájmu. Cena 420 €/mesiac Maklér: Mgr. Furdíková Miriam Kontakt : 0903 777 888 Email : furdikova@advancereal.sk

420 €/mes.
18,26 €/m²/mes.

ADVANCE REAL SK s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt, Bratislava - Ružinov, Sedmokrásková ul.

Prenájom 2 izbový byt, Bratislava - Ružinov, Sedmokrásková ul.

Lokalita: Sedmokrásková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 64 m²

Veľký 2 izb. byt v novostavbe Mondrian v Ružinove s krásnym výhľadom na jazero Rohlík i na Karpaty. Byt je na 6/7poschodí, má rozlohu 64 m2 + loggia 9 m2, k bytu prislúcha pivničná kobka 2 m2 a parkovacie miesto na parkovisku pri dome (so vstupom na čip). Byt pozostáva zo vstupnej miestnosti, z ktorej sa vchádza do obývacej izby prepojenej s jedálňou a kuchyňou, z chodby je tiež vstup do priestrannej spálne, kúpeľne s vaňou a do samostatného wc. Zo spálne a obývacej izby je vstup na loggiu s výhľadom na jazero. Byt je kompletne moderne zariadený a vybavený novými elektrospotrebičmi- práčka, chladnička s mrazničkou, plynový sporák s elektrickou rúrou. Byt je voľný ihneď. Cena nájmu je 520 € + 140 € energie s tv a internetom. Provízia pre RK je vo výške mesačného nájmu. Cena 520 €/mesiac + 140 €/mesiac energie Maklér: Mgr. Furdíková Miriam Kontakt : 0903 777 888 Email : furdikova@advancereal.sk

520 €/mes.
8,13 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
ADVANCE REAL SK s.r.o.
SUPER LOKALITA! NOVOSTAVBA 1.izb. BYT ZVIERA OK! LODŽIA PRI OC CENTRÁL RUŽINOV

SUPER LOKALITA! NOVOSTAVBA 1.izb. BYT ZVIERA OK! LODŽIA PRI OC CENTRÁL RUŽINOV

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Na prenájom 1. izbový byt Bratislava–Ružinov, ZÁHRADNÍCKA ulica. Plocha: 45m2. Lodžia. Stav: novostavba. Parkovanie: verejné. Tento byt je kompletne zariadený nábytkom a kompletne zariadený spotrebičmi. Kuchyňa je priechodná. Byt má aj Spaciu časť! Internet si platí nájomník extra! Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou! Rýchly prístup do centra a na všetky smery mesta! MHD! +Energie 60€. Voľný ihneď! Pre 1 osobu! Malé dieťa nie. Domáce zviera áno. Viac info nájdeš na 0948 314 905 a info@bonyreal.sk. Aktuálnu ponuku nájdeš na bit.ly/Bony_Real *Záujemca hradí sprostredkovateľskú províziu pre RK a vratný depozit vo výške nájmu pre majiteľa. Bony Real - SUPER LOKALITA! NOVOSTAVBA 1.izb. BYT ZVIERA OK! LODŽIA PRI OC CENTRÁL RUŽINOV / 1. ROOM FLAT CLOSE TO CENTRAL MALL RUZINOV For rent 1. bedroom apartment Bratislava - Ružinov, ZÁHRADNÍCKA street. Area: 45m2. Loggia. Condition: newly built. Parking: public. This apartment is fully furnished and fully equipped with appliances. The kitchen is a separate open-air. The apartment also has a sleeping area! The internet is paid by the tenant in addition! The apartment is located on subpages with excellent civic amenities! Quick access to the center and to all directions of the city! MHD! + Energy 60 €. Available now! In front of 1 person! Not a small child. Pets yes. You can find more information at 0948 314 905 and info@bonyreal.sk.

490 €/mes.
10,89 €/m²/mes.
+ 60 €/mes. energie
Mgr. Ján Stratinský - BONY REAL
Luxusný apartmán s parkovaním

Luxusný apartmán s parkovaním

Lokalita: Trnavska cesta 74 , Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 26 m²

volny ihned Na prenájom zariadené, designové apartmány - 26 M2, možnosť parkovania v podzemnej garáži, Trnavská cesta, Bratislava - Ružinov - vhodný pre 1 osobu bez zvierat - bez kuchynskej linky - dlhodobý nájom (zmluva na 1 rok) - klimatizácia - bez balkónu - bez pivnice - stav: novostavba 2008 - posledná rekonštrukcia 2016 - WC (samostatné alebo spojené v kúpeľni) - vaňa alebo sprchovací kút - tehla - 1x výťah - poschodie: 1/1 (nie prízemie) - internet a rozšírený balík programov TV v cene - možnosť parkovania v podzemnej garáži za 49 €/mesiac - možnosť využitia práčovne so sušičkou / žehliarne - 24h strážna služba Vybavenie: Apartmány sú zariadené posteľou, skrinkami, klimatizáciou, TV, internetom, kúpeľňa a WC, umývadlo, kuchynské zariadenie- platnička, rýchlovarná kanvica, malá apartmánová chladnička, hrnce, mikrovlnná rúra, hriankovač, príbory, trezor. Lokalita: kompletná občianska vybavenosť, priamo v budove je kozmetický salón, kaviareň, wellness, možnosť využitia s 20 % zľavou, Kuchajda, Okresný úrad Bratislava, zastávka MHD priamo pred budovou. CENA 380 € + 50

380 €/mes.
14,62 €/m²/mes.
+ 50 €/mes. energie
VIDEOnovinka: Prenájom 2izb.bytu v novostavbe Meinl residence s garážovým státím za výbornú cenu!

VIDEOnovinka: Prenájom 2izb.bytu v novostavbe Meinl residence s garážovým státím za výbornú cenu!

Lokalita: Kupeckého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

Video: https://www.youtube.com/watch?v=gd4oUPmZjxY Ponúkame Vám na prenájom pekný, nový, 2 izbový byt Bratislave-Ružinov,Kupeckého ul. 8 v krásnom bytovom dome Meinl Residence. Byt sa nachádza na 3.poschodí s výťahom, je kompletne zariadený, má obývaciu izbu prepojenú s kuchyňou.  V spálni sa  nachádza manželská posteľ ,  rolldor a výstup na balkón. V byte je klimatizácia. Pre nájomníka je pripravené  parkovacie státia v podzemnej garáži. Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s blízkosťou do OC Centrál, výborný prístup je aj do centra mesta Cena 550 €/mesiac + 150 EUR energie. V cene je  garážové státie.  Info: p. Valent, 0903521521.

550 €/mes.
10,58 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
DEWALL,  s.r.o.
VIDEOnovinka: Prenájom novostavby pekného 2 izb.bytu v novostavbe Eden park v Ružinove!

VIDEOnovinka: Prenájom novostavby pekného 2 izb.bytu v novostavbe Eden park v Ružinove!

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Video: https://www.youtube.com/watch?v=T09a3e4xZTo Ponúkame Vám na prenájom pekný byt v novostavbe Eden park, Drieňová ul.1J,  pri štrkoveckom jazere v Ružinove. Byt je kompletne zariadený,  2 izbový,  celková výmera 55m2. Nachádza sa na 2. poschodí zo 6 s výťahom. Byt má veľký samostatný šatník na chodbe, obývaciu izbu prepojenú s kuchynskou linkou, spálňu s veľkou skriňou. V byte je balkón a klimatizácia.  Cena 600 EUR + 150 EUR energie. Garážové státie a internet sú v cene.  Info a obhliadky p.Valent, 0903 521 521. 

600 €/mes.
12 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
DEWALL,  s.r.o.
Nový krásny 2 izb. byt /45m2/, Páričkova ul., balkón, centrum mesta

Nový krásny 2 izb. byt /45m2/, Páričkova ul., balkón, centrum mesta

Lokalita: Páričkova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Na prenájom nový krásny 2 izb. byt /45m2/, Páričkova ul., balkón, centrum mesta - pokojná štvrť. Byt je úplne nový, doposiaĺ neobývaný - parkovanie možné extra 50e....POZRI VIDEO NIZSIE pozri video pre detailnejšie info: https://www.youtube.com/watch?v=-lisaKH6jnw&feature=youtu.be ............................ Interested in this property? Call Urbanica Slovakia between 8am and 8pm, 7 days a week, on: Tel.: 00421-903449058 www.urbanica-slovakia.com Or skype us: marek hlina / urbanica Slovakia -------------------- -urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES- DOESNT MATTER WHETHER YOU ARE STUDENT OR AMBASSADOR - WE WILL FIND YOUR FLAT - WRITE TO US – GUARANTED RESPONCE WITHIN 2 HOURS Not exactly what you looking for? Call us anytime for the newiest and updated offers! ---------------------------------------------------------- PONUKA NA SPOLUPRÁCU - spolupracujte s nami a radi sa finančne odmeníme /až do výšky 500 euro/ za každú sprostredkovanú nehnuteľnosť určenú k predaju / prenájmu. Finančná odmena od 10 do 200 euro za každý tip vedúci k vypracovaniu energetického certifikátu. Rozhliadnite sa okolo seba, možno práve váš sused plánuje v blízkej budúcnosti kolaudovať svoj nový dom, či premýšľa nad jeho predajom... Volajte: 0903449058 / skype: marek hlina / urbanica Slovakia BUY - RENT - RELOCATE / TAILOR MADE SERVICES - CALL US ANYTIME Aktívne participujeme a pokiaľ možno pomáhame na projektoch o ktorých sme presvedčení, že majú význam. V prípade ak sa na nás obráti majiteľ so žiadosťou o pomoc pri predaji, či prenájme - 25% z každej našej provízie odvádzame ľuďom v skutočnej núdzi – aj my sme ´Dobrý anjel´. We understand you would probably prefer to concentrate on your “day job”, so we’re here to make your move as easy as possible: matching your needs, screening available houses, guiding you through viewings and generally smoothing the journey all the way to your new home. We’re your complete home finding service: One point of contact... looking after you and your family throughout the whole process, making sure you’re well informed, totally involved and above all, happy. Proactive service... giving you exactly what you need, when you need it; adapting to market conditions to guarantee you the best outcome possible. Ongoing support... to make sure you’re settled in your new home; and if you’re renting, we support you throughout your tenancy to make everything go smoothly. Help with associated services... we’ll arrange your gas and electricity supplies, have a phone connected, even find you a nanny: whatever you need, we’re here to help. So, if you’re moving house, we can help you find a home... saving you time, money and a lot of stress!

590 €/mes.
13,11 €/m²/mes.

urbanica Slovakia sro
Moderna Garsónka v Ružinove na prenájom

Moderna Garsónka v Ružinove na prenájom

Lokalita: Vietnamská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Garsónka   Úžítková plocha: 23 m²

Sunnyreal ponúka na prenájom príjemnú, nadštandardne a útulne zariadenú, garsónku v novostavbe Dornyk v blízkosti nákupného centra Avion v bratislavskej mestskej časti Ružinov - Trnávka. Vysoká kvalita použitých materiálov a zariadenia, jednoduchosť, vzdušnosť či vhodné kombinácie farieb sú hlavné atribúty, ktoré charakterizujú túto nehnuteľnosť a dávajú jej pocit príjemnej atmosféry. Pozostáva z izby, ktorej súčasťou je plne vybavená kuchynská linka s jedálenským kútom a kúpeľne so sprchovým kútom a WC. Vo vstupnej chodbe je zabudovaný roll-door šatník. Plocha bytu je 23 m2, nachádza sa na 6. z 8 poschodí s výťahom. Je kompletne zariadená (TV, el.sporák, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu -všetko vstavané spotrebiče v kuchyni + pračka). Možnosť parkovania je v tesnom okolí bytového domu alebo v suteréne. Garsónka je orientovaná na juhozápad. Cena prenájmu je 310 € + energie 80 €. Výhodou bytu je vyhľadávaná lokalita, tiché prostredie… výborné mestské bývanie. Byt je ideálne dostupný za pár minút z dialnice, resp. mestského obchvatu, v tesnej blízkosti je MHD, nákupné centrum Avion a kompletná občianska vybavenosť. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, má vlastný ohradený a uzamykateľný areál. Kontakt: Ing. Gabriela Miková 0950 893 977

310 €/mes.
13,48 €/m²/mes.

sunnyreal s.r.o.
1 29 30 31 32 33 34 35 36