Novostavby.sk
Nájdených 558 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 28
Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt Martinčekova ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt Martinčekova ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Martinčekova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II Ružinov, Martinčekova ulica. Nachádza sa na 2/14 poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Výmera je 60 m2 + balkón + parkovacie miesto. STAV BYTU: Ponúkaný byt je po modernej riešený - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Je vkusne moderne nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, TV, klimatizácia. Dispozícia bytu: Z chodby bytu je prístup do všetkých miestností, obývacia izba s výstupom na priestranný balkón a kuchyňa sú vzájomne prepojené, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaleta sú naopak prakticky oddelené. V cene prenájmu je konkrétne parkovacie miesto pridelené k bytu nachádzajúce sa v areáli bytového domu za rampou. Voľný je ihneď. Cena za prenájom je 650,-€ + 100,-€ elektrická energia, KTV a internet. PLATBY: Depozit - 750,-€, nájom - 750,-€, provízia RK - 650,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

650 €/mes.
10,83 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt Perla Ružinova, Kaštieľska ulica, BA II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt Perla Ružinova, Kaštieľska ulica, BA II Ružinov

Lokalita: Kaštieľska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe - Perla Ružinova, Bratislava II Ružinov, Kaštielska ulica. Nachádza sa na 8/16 poschodí s výťahom. Výmera je 55 m2, byt je bez balkóna. Patrí k nemu garážové státie. STAV BYTU: Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov – klimatizácia, elektrická rúra, sklokeramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, digestor, práčka, vysávač, nový TV, domáce kino, elektrické sťahovanie roliet. DISPOZÍCIA BYTU: Dispozičné riešenie bytu nájdete na priložených obrázkoch. V byte sa nachádzajú dve toalety. Jedna v kúpeľni a druhá v oddelenej toalete s práčkou. V obývačke je rozkladacia sedačka. Spálňa je zariadená pevnou manželskou posteľou s množstvom úložného priestoru, veľkou skriňou a písacím stolíkom. Na chodbe sa nachádza vstavaná skriňa. K bytu prislúcha aj spoločná kočikáreň, ktorú môže nájomca používať. Byt je voľný. Vhodný je pre 2 osoby, bez zvierat. Cena 590 €/mesiac + 130 €/mesiac. energie, KTV, internet, garážové státie. PLATBY: Depozit - 720,-€, nájom - 720,-€ , provízia RK - 590,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

590 €/mes.
10,73 €/m²/mes.
+ 130 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
NOVOSTAVBA NIDO 2 izbový byt,Tomášikova ul.,Bratislava III Nové Mesto

NOVOSTAVBA NIDO 2 izbový byt,Tomášikova ul.,Bratislava III Nové Mesto

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe - NIDO, Bratislava III Nové Mesto, Tomášikova ulica. Nachádza sa na 5/7 poschodí s výťahom. Výmera je 50 m2, patrí k nemu lodžia o výmere 5 m2 a garážové miesto. STAV BYTU: Nachádza sa v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a elektrospotrebičmi - sporák, mikrovlnná rúra, TV, digestor, chladnička, práčka, umývačka riadu, klimatizácia. DISPOZÍCIA BYTU: Je členený na obývaciu izbu spojenú s kuchynským kútom so vstupom na lodžiu, spálňu, kúpeľňu a WC, + parkovacie miesto. Cena prenájmu je 750,-€ vrátane energie, ktv a internetu. Voľný je ihneď. PLATBY: Depozit: 750,-€, nájom : 750,-€, provízia RK : 300,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

750 €/mes.
15 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA Jégého ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt NOVOSTAVBA Jégého ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v novostavbe na Jégého ulici, Bratislava II Ružinov. Nachádza sa na 4/8 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Výmera je 52 m2, patrí k nemu lodžia. V cene je aj garážové státie v podzemnej garáži. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, klimatizácia. Byt je členený na chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, spálňu, kúpeľňu s WC, balkón. Voľný od 1.9. cena 650,-€. energie, wifi, podzemné garážové státie. PLATBA: Depozit - 650,-€, nájom - 650,-€, provízia RK -500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

650 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

House reality, s.r.o.
prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Nezábudková ulica, Bratislava II Ružinov

prenájom NOVOSTAVBA 2 izbový byt, Nezábudková ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Nezábudková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v NOVOSTAVBE, Bratislava II Ružinov, Nezábudková ulica. Nachádza sa na 1/2 poschodového bytového domu bez výťahu. Výmera je 58 m2 a balkónom 5 m2. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe - plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru, bezpečnostné dvere. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi - chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, sklokeramická doska. Dispozične pozostáva z predsiene, kuchyne, obývacej izby, spálne, šatníka, kúpeľne a toalety, balkóna. Voľný je od 15.8.. Vhodný pre 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena nájmu je 650,-€ vrátane energií, KTV a internetu. PLATBY: Depozit - 650,- €, nájom - 650,- € + energie, provízia RK - 500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

650 €/mes.
11,21 €/m²/mes.
vrátane energií
House reality, s.r.o.
Prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s 2 balkónmi, Súmračná ulica, Bratislava II Ružinov

Prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s 2 balkónmi, Súmračná ulica, Bratislava II Ružinov

Lokalita: Súmračná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

OPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 2 izbový byt v NOVOSTAVBE lokalite Bratislava II Ružinov, Súmračná ulica. Plocha je 65 m2, 2x balkón. Nachádza sa na 5/6 poschodí s výťahom. STAV BYTU: Ponúkaný byt sa nachádza v novostavbe (plastové okná, bezpečnostné dvere, plávajúca podlaha, dlažba, kuchynská linka na mieru). Prenajíma sa kompletne vkusne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnná rúra, TV, umývačka riadu. Je členený na chodbu, kúpeľňu, WC, obývaciu izbu spolu s kuchyňou, 2x balkón, spálňu. Voľný je od 1.10. Vhodný pre 2 osoby, bez domácich zvierat. Cena nájmu je 540,-€ + 160,-€ energie a internet. PLATBY: Depozit - 700,-€, nájom - 700,-€, provízia RK - 500,-€. LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

540 €/mes.
8,31 €/m²/mes.
+ 160 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom krásny 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Jégého ulica, Bratislava II. Ružinov

Prenájom krásny 2 izbový byt NOVOSTAVBA, Jégého ulica, Bratislava II. Ružinov

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe na Jégého ulici, Bratislava II Ružinov. Nachádza sa na 7/22 poschodí tehlového bytového domu s výťahom. Výmera je 55 m2 + balkón o výmere 5 m2. STAV BYTU: V byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere, kuchynská linka na mieru. Prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a vybavený spotrebičmi - sporák, chladnička, práčka, mikrovlnka, umývačka riadu, TV. Byt je členený na chodbu, obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, spálňu, kúpeľňu s WC, balkón. Voľný je ihneď. Je vhodný pre mladý bezdetný pár, nefajčiarov a bez zvierat. Cena nájmu 550,-€ + 100,-€ energie. PLATBA: Depozit - 550,-€, nájom - 650,-€, provízia RK - 500,-€ LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

550 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 100 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prenájom 2 izbový byt s klimatizáciou a parkovaním v NOVOSTAVBE Ružinovská ul.,Bratislava II Ružinov

Prenájom 2 izbový byt s klimatizáciou a parkovaním v NOVOSTAVBE Ružinovská ul.,Bratislava II Ružinov

Lokalita: Ružinovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

OPIS BYTU: Ponúkame na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe, Bratislava II. Ružinov, Ružinovská ulica. Nachádza sa na 8/8 poschodí. Výmera je 38 m2 + balkón. Prislúcha k nemu parkovacie státie priamo pri bytovom dome. STAV BYTU: Byt je kompletne moderne zariadený nábytkom a vybavený elektrospotrebičmi, k štandardu bytu patria plastové okná, plávajúca podlaha, dlažba, bezpečnostné dvere. Vybavenie spotrebičmi - sporák, chladnička s mrazničkou, práčka, TV, klimatizácia. Dispozičné riešenie: vchádzame do vstupnej haly, kde sa po pravej strane nachádza kúpeľňa s vaňou a toaletou, oproti vchodu je spálňa a po ľavej strane bytu sa nachádza obývacia izba prepojená s kuchyňou s prístupom na balkón. K bytu prislúcha parkovacie státie za rampou priamo pri bytovom dome. Mesačné nájomné 480,- € + 120,-€ energie a parkovacieho státia. Voľný je ihneď. PLATBY: Depozit: 600,- € nájom : 600,- €, provízia RK : 450,- € LOKALITA: Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť (obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, sieť MHD). V tesnej blízkosti je nákupné centrum, detské ihrisko a možnosti na rôznorodé športové aktivity a prechádzky. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v centre Bratislavy.

480 €/mes.
12,63 €/m²/mes.
+ 120 €/mes. energie
House reality, s.r.o.
Prémiový PENTHOUSE 212m2 s dvomi terasami RUŽINOV

Prémiový PENTHOUSE 212m2 s dvomi terasami RUŽINOV

Lokalita: Teslova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 212 m²

ZENITH Luxury Real Estate predáva prémiový PENTHOUSE byt s predajnou plochou 212m2, na rohu ulíc Teslova/Bajkalská ( IV a V.NP ). Dve parkovacie miesta v podzemnej garáži. Technologický štandard: - kompozitné okná pre dokonalý akustický komfort + predpríprava pre elektrickú tieniacu techniku - podlahové kúrenie - predpríprava na klimatizáciu - byt je odovzdávaný v štádiu holobyt - optický internet Dispozičné riešenie: IV. NP - denná časť bytu ( obývačka ) a samostatná kuchyňa s výstupom na terasu - rodičovská spálňa s vlastnou kúpelňou a šatníkom - kompletné zázemie bytu - domáce práce ( pranie, upratovacie potreby atď.. ) - otvorené ľahké schodisko v hale s priestorom pre lounge sedenie - samotatná hosťovská toaleta v predsieni - terasa pri obývačke a kuchyni s výmerou 21,21m2 V.NP - dve izby so šatníkmi a samostatnými kúpelňami - priestranná terasa Rozpis ceny: - byt 549.000 € s dph - 2 x parkovacie miesto á 22.000€ spolu 44.000€ s dph Atraktívna lokalita vedľa Štrkoveckého jazera zabezpečuje dokonalé bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Pre obhliadky a viac informácií nás prosím kontaktujete na 0944 48 48 49 alebo info@zenithluxuryrealestate.com

549 000 €
2 589,62 €/m²

ZENITH Luxury Real Estate
HOUSE & WEBER I 1i byt, 41,62 m2 – NOVOSTAVBA, TOP lokalita, ZARIADENÝ, parking v garáži

HOUSE & WEBER I 1i byt, 41,62 m2 – NOVOSTAVBA, TOP lokalita, ZARIADENÝ, parking v garáži

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 41.62 m²

HOUSE & WEBER ponúka na prenájom veľkorysý 1-izbový byt v úplnej novostavbe len na skok od centra mesta. Nehnuteľnosť ako stvorená pre mladého dynamického človeka, prípadne pár, ktorý uprednostňuje mestský život. Nachádza  sa v pešej dostupnosti od Apollo biznis centra, kúpaliska Delfín, trhoviska Miletičova, OC Eurovea, novej autobusovej stanice Mlynské Nivy, nábrežia Dunaja či samotného centra mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza viacero reštaurácií, pobočiek bánk, MHD. Hodnotným benefitom je aj privátny dvor určený len pre obyvateľov bytového dmu, kde nájdete pokoj pri rannej káve, či čítaní knihy. V tak výnimočnom projekte samozrejme nechýba možnosť využitia parkovacieho státia v podzemnej garáži. Ak teda hľadáte ideálne bývanie v TOP lokalite Bratislavy, práve ste ho našli! BYT: - Jarabinková - Bratislava II, Ružinov - 1-izbový - celková plocha: 41,62 m2 (byt 36,61 m2 + balkón 5,01 m2) - tehla - 1. NP / 5 - orientácia: JZ DISPOZÍCIA BYTU: - predsieň so vstavanou skriňou - kúpeľňa s vaňou, WC a práčkou - obývacia izba so spacím kútom spojená s kuchyňou so spotrebičmi VYBAVENIE A ZARIADENIE BYTU: - novostavba - kompletne zariadený - kuchyňa so spotrebičmi (indukčná varná doska, chladnička, umývačka riadu) - plávajúca podlaha - keramická dlažba - plastové okná s izolačným trojsklom zn. Rehau - bezpečnostné dvere - optický internet a TV od T-Com, UPC BYTOVÝ DOM: - tehlová novostavba - zateplený - zateplená strecha - výťah - plastové okná v spoločných priestoroch - vstupná brána na elektromagnetický čip - videovrátnik - energetický certifikát B OKOLIE: - top vyhľadávaná lokalita - vynikajúca občianska vybavenosť - trhovisko Miletičova, potraviny, obchody, pobočky bánk, reštaurácie, ... - kúpalisko a sauna Delfín - zastávka MHD kúsok od domu - v pešej dostupnosti trhovisko Miletičova, OC Central, autobusová stanica Mlynské Nivy, Eurovea, nábrežie Dunaja, Staré Mesto -  napojenie na diaľničný obchvat, či už cez Prístavný most alebo Most Apollo POHĽAD MAKLÉRSKEJ KANCELÁRIE HOUSE & WEBER:                                                                         Nehnuteľnosť sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy. Tá poskytuje výborné dopravné prepojenie so všetkými časťami mesta, kompletnú občiansku vybavenosť a zeleň, a to nie iba v podobe privátneho dvora, do ktorého je prístup len pre obyvateľov bytového domu. V pešej dostupnosti je situovaná autobusová stanica Mlynské Nivy, Staré Mesto, či nábrežie Dunaja. Byt sa nachádza v čerstvo skolaudovanom projekte Jarabinky, zatiaľ nebol obývaný a je k dispozícii ihneď. CENA: 420 EUR/ mesiac nájom + 90 EUR/ mesiac energie (1 osoba) možnosť prenájmu parkovacieho miesta v garáži + 50 EUR/ mesiac Maklérska kancelária HOUSE & WEBER vznikla po dlhoročných skúsenostiach jednotlivcov ako odpoveď na silnejúci dopyt po kvalitných slúžbách, nadštadardnom servise, výbornej komunikácii a obojstrannej dôvere. Celý tím kancelárie HOUSE & WEBER neustále pracuje v prospech našich klientov, nielen pri samotnom predaji, ale aj v rámci poradenstva po samotnom prevode nehnuteľností. Profesionálnym prístupom špecialistov v celom procese dokážeme od samotnej jedinečnej prezentácie nehnuteľností, cez cielený marketing až po kvalitný servis advokátskej kancelárie s najvyššiou právnou ochranou predať nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmienok. V celom procese predaja je náš klient našim partnerom, je neustále o všetkom informovaný a oboznámený o všetkých ďalších potrebných krokoch pre úspešné a bezpečné dokončenie obchodu. V HOUSE & WEBER plníme sny o bývaní.

420 €/mes.
10,09 €/m²/mes.
+ 90 €/mes. energie
HOUSE & WEBER
PRENÁJOM 3 izbový priestranný byt s krbom Novostavba Bratislava Ružinov  EXPIS REAL

PRENÁJOM 3 izbový priestranný byt s krbom Novostavba Bratislava Ružinov EXPIS REAL

Lokalita: Ďatelinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 116 m²

Ponúkame na prenájom priestranný velľkometrážny 3izb byt v tichej časti Ružinova - Ďatelinová ulica, vedľa OC Retro.  Byt má 116m2 a nachádza na 4. poschodí bytového domu. Disponuje 2 lodžiami a množstvom odkladacích priestorov. Samostatná toaleta a priestranná kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom.  VÝHODY : - nadštandardná výmera - parking - plne zariadený - klimatizácia - veľmi slušný bytový dom - samostatná technická miestnosť na poschodí. Po náročnom dni vás príjemne naladí posedenie pri krbe.  Výborná občianska vybavenosť, v blízkosti OC Retro, obchody, banka, pošta, posilňovňa, školy, škôlky, park Byt je čerstvo vymaľovaný, pripravený na okamžité nasťahovanie sa. Cena: 900 EUR + 250 EUR energie  (podľa reálnej spotreby)  Obhliadky a kontakt: 0917854239 Bc. Petra Hayek, Expisreal

900 €/mes.
7,76 €/m²/mes.

Expis real, spol. s r.o.
Priestranný 4-izbový byt s terasou v novostavbe na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

Priestranný 4-izbový byt s terasou v novostavbe na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 88.9 m²

Renomovaná stavebno-developerská spoločnosť YIT Slovakia ponúka na predaj nový 4 - izbový byt v novostavbe s terasou, šatníkom a pivničnou kobkou v cene v blízkosti centra, na ulici Mlynské Nivy, BA II – Ružinov. BYT: Svetlý, doteraz ešte nikým neobývaný 4 - izbový byt sa nachádza v novostavbe bytového komplexu NUPPU v etape Nuppu 6 - Orkidea (predpokladaná kolaudácia a odovzdanie na jeseň 2021) na rozhraní ulíc Mlynské Nivy a Hraničná, v obľúbenej lokalite Ružinov. Tento byt sa nachádza na 7./7. poschodí. Bytový dom je z monolitu zateplený, priečky v byte sú tehlové. Bytový dom má tri samostatné vchody na čip, v každom vchode je výťah. Byt pozostáva zo 4 obytných miestností (obývacia izba s kuchynským kútom a tri samostatné izby) a príslušenstva - chodba, kúpeľňa s WC, samostatné WC, šatník, terasa a pivnica. Terasa má výmeru 23,75 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka umiestnená na prvom podzemnom podlaží bytového domu o veľkosti 4,26 m2. Celková úžitková plocha bytu bez plochy terasy a pivnice je 88,86 m2. Byt má veľké plastové okná a balkónové dvere s predprípravou na vonkajšie hliníkové žalúzie. Orientácia bytu je na tri svetové strany – východ, západ, sever. Výhľad do spoločného dvora s množstvom aktivít a oddychových zón. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE BYTU: Vstupná chodba (8,72 m2), kúpeľňa s vaňou a WC (5,81 m2), samostatné WC (3,04 m2), obývacia izba s kuchynským kútom (24,51 m2), izba/spálňa (10,17 m2), druhá izba/spálňa (14,02 m2), tretia izba (15,06 m2), šatník (3,53 m2) a terasa (23,75 m2). Vybavenie bytu je v dokončenom modernom štandarde: bezpečnostné vstupné dvere Sherlock, plastové okná s izolačným trojskom, laminátová plávajúca podlaha EGGER 7 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním Tupai, v kúpeľni je keramický obklad, gresová dlažba a kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. V byte je predpríprava pre klimatizáciu (prieraz v stene na umiestnenie vonkajšej jednotky na balkóne). Zásuvky a spínače zn. Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), vykurovanie je riešené centrálnou dodávkou tepla, vykurovacie telesá sú doskové a v kúpeľni je rebríkový radiátor. V štandarde je kompletná predpríprava na montáž kuchynskej linky a exteriérových žalúzií. V byte sú rozvody pre TV a optický internet. Súčasťou štandardu sú aj tri senzory smart bývania – na vstupných dverách do bytu, na dverách do pivničnej kobky a na poštovej schránke. Ich cieľom je upozorniť majiteľa na akýkoľvek pohyb, ktorý senzor zaznamenáva. BYTOVÝ DOM: Bytový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU, ktorý sa postupne napĺňa novými obyvateľmi. Priamo pod oknami bytového domu sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene – zachovanej pôvodnej a novovysadenej so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom bytov je k dispozícii aj spoločná klubovňa na prízemní každého bytového domu a niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe. LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Tichá a pokojná lokalita s prevažne rodinnými domami má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, OC Retro. Veľké nákupné centrá do 5 km – Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. Priamo pri areáli je novovybudovaná zastávka MHD. MESAČNÉ NÁKLADY: Predpokladané mesačné náklady sú 130 EUR/1 osobu, každá ďalšia osoba približne 30,- € mesačne elektrina, TV a internet VÝHODY BYTU: - svetlý byt v novostavbe s terasou - predpokladaná kolaudácia a odovzdanie na jeseň 2021 - optický internet - orientácia na tri svetové strany - nízke mesačné náklady - dobrá občianska vybavenosť - vysoká kvalita použitých stavebných materiálov - rozsiahly zelený areál s možnosťou športového aj rekreačného vyžitia - pivničná kobka v cene Povinnosť zakúpenia parkovacieho státia v uzavretej garáži v cene od 15.800,- € Byt sa predáva nezariadený. Uvedené obrázky so zariadením sú len ilustračné. Cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva. Využite možnosť financovania cez hypotekárny úver, ktorý Vám radi pomôžeme zabezpečiť. K dispozícii Vám je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí hypotekárne možnosti a nájde to Vám najlepšie riešenie, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií. Nepremeškajte príležitosť a nájdite svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat. Všetky dostupné byty nájdete na www.yit.sk Koniec výstavby: 2022

362 902,21 €
4 082,14 €/m²

YIT Slovakia a.s.
1-izbový byt s lodžiou v novostavbe na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

1-izbový byt s lodžiou v novostavbe na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37.1 m²

Renomovaná stavebno-developerská spoločnosť YIT Slovakia ponúka na predaj nový 1 - izbový byt v novostavbe s lodžiou a pivničnou kobkou v cene v blízkosti centra, na ulici Mlynské Nivy, BA II – Ružinov. BYT: Svetlý, doteraz ešte nikým neobývaný 1 - izbový byt sa nachádza v novostavbe bytového komplexu NUPPU v etape Nuppu 6 – Orkidea (predpokladaná kolaudácia a odovzdanie na jeseň 2021) na rozhraní ulíc Mlynské Nivy a Hraničná, v obľúbenej lokalite Ružinov. Tento byt sa nachádza na 6./7. poschodí. Bytový dom je z monolitu zateplený, priečky v byte sú tehlové. Bytový dom má tri samostatné vchody na čip, v každom vchode je výťah. Byt pozostáva z 1 obytnej miestností (obývacia izba s kuchynským kútom) a príslušenstva - chodba, kúpeľňa s WC, lodžia a pivnica. Lodžia má výmeru 5,87 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka umiestnená na prízemí bytového domu o veľkosti 2,14 m2. Celková úžitková plocha bytu bez plochy lodžie a pivnice je 37,09 m2. Byt je veľmi svetlý – má veľké plastové okná a balkónové dvere s predprípravou na vonkajšie hliníkové žalúzie. Orientácia bytu je na východ. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE BYTU: Veľká vstupná chodba (6,87 m2), kúpeľňa s vaňou a WC (4,96 m2), obývacia izba s kuchynským kútom (25,26 m2), lodžia (5,87 m2). Vybavenie bytu je v dokončenom modernom štandarde: bezpečnostné vstupné dvere Sherlock, plastové okná s izolačným trojskom, laminátová plávajúca podlaha EGGER 7 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním Tupai, v kúpeľni je keramický obklad, gresová dlažba a kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. V byte je predpríprava pre klimatizáciu (prieraz v stene na umiestnenie vonkajšej jednotky na balkóne). Zásuvky a spínače zn. Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), vykurovanie je riešené centrálnou dodávkou tepla, vykurovacie telesá sú doskové a v kúpeľni je rebríkový radiátor. V štandarde je kompletná predpríprava na montáž kuchynskej linky a exteriérových žalúzií. V byte sú rozvody pre TV a optický internet. Súčasťou štandardu sú aj tri senzory smart bývania – na vstupných dverách do bytu, na dverách do pivničnej kobky a na poštovej schránke. Ich cieľom je upozorniť majiteľa na akýkoľvek pohyb, ktorý senzor zaznamenáva BYTOVÝ DOM: Bytový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU, ktorý sa postupne napĺňa novými obyvateľmi. Priamo pod oknami bytového domu sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene – zachovanej pôvodnej a novovysadenej so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom bytov je k dispozícii aj spoločná klubovňa na prízemní každého bytového domu a niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe. LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Tichá a pokojná lokalita s prevažne rodinnými domami má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, OC Retro. Veľké nákupné centrá do 5 km – Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. Priamo pri areáli je novovybudovaná zastávka MHD. MESAČNÉ NÁKLADY: Predpokladané mesačné náklady sú 130 EUR/1 osobu, každá ďalšia osoba približne 30,- € mesačne elektrina, TV a internet VÝHODY BYTU: • svetlý byt v novostavbe s lodžiou • predpokladaná kolaudácia a odovzdanie na jeseň 2021 • optický internet • nízke mesačné náklady • dobrá občianska vybavenosť • vysoká kvalita použitých stavebných materiálov • rozsiahly zelený areál s možnosťou športového aj rekreačného vyžitia • pivničná kobka v cene Povinnosť zakúpenia parkovacieho státia v uzavretej garáži v cene od 15.800,- €. Byt sa predáva nezariadený. Uvedené obrázky so zariadením sú len ilustračné. Cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva. Využite možnosť financovania cez hypotekárny úver, ktorý Vám radi pomôžeme zabezpečiť. K dispozícii Vám je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí hypotekárne možnosti a nájde to Vám najlepšie riešenie, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií. Nepremeškajte príležitosť a nájdite svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat. Všetky dostupné byty nájdete na www.yit.sk Koniec výstavby: 2022

165 964,80 €
4 473,44 €/m²

YIT Slovakia a.s.
Krásny 2i byt s balkónom a parkovaním v novostavbe na prenájom

Krásny 2i byt s balkónom a parkovaním v novostavbe na prenájom

Lokalita: Ďatelinová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Krásny 2i byt (65 m2) v Ružinove na prenájom. Byt sa nachádza na trinástom poschodí, v novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, kuchyne vybavenej elektrospotrebičmi, jedálenskej časti, spálne, kúpeľne s vaňou a WC. K bytu prislúcha balkón (12 m2), pivnica a vyhradené parkovacie státie v uzavretom parkovisku. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, prenajíma sa zariadený. K nájmu sa pripočítajú energie, internet a KTV vo výške 140€ mesiac. K dispozícii k 1.11.2021.

650 €/mes.
10 €/m²/mes.
+ 140 €/mes. energie
Metropolitan Estates s.r.o.
PRENÁJOM - Priestranný 3 izbový byt v projekte CITY PARK, Plynárenská

PRENÁJOM - Priestranný 3 izbový byt v projekte CITY PARK, Plynárenská

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Realitná kancelária The Home Vám ponúka na prenájom priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom projekte CITY PARK Ružinov na Plynárenskej ulici. Byt sa nachádza na 9. poschodí a poskytuje obytnú plochu 70 m2. Pozostáva z predsiene, z priestrannej obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou a balkónom, spálne orientovanej na východ, z menšej izby slúžiacej ako pracovňa, kúpeľne s vaňou a WC a jedným samostatným WC. Byt sa prenajíma kompletne zariadený s kvalitne prevedenou kuchyňou na mieru vrátane vstavaných elektrospotrebičov - indukčná varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou. Bytový dom disponuje 24 hodinovou strážnou službou, v exteriéri sa nachádza street workout ihrisko, detské ihrisko aj oddychová zóna. Projekt CityPark Ružinov je výnimočný svojim prevedením aj lokalitou. Spĺňa najnáročnejšie požiadavky na bývanie a nachádza sa v priamom kontakte s biznis centrami. Lokalita poskytuje svojim obyvateľom kvalitné bývanie, dobrú dopravnú infraštruktúru, dobré napojenie na diaľničný obchvat, autobusovú stanicu, MHD, nákupné centrá, obchody, kaviarne, reštaurácie, plnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti. Cena nájmu bytu je 880 EUR mesačne + energie vo výške 170 EUR mesačne. Možnosť prenájmu parkovacieho státia v garáži. Byt je voľný od novembra 2021.

880 €/mes.
12,57 €/m²/mes.
+ 170 €/mes. energie
The Home s. r. o.
Ponúkame na predaj 2 izb byt na Šumavskej ulici - Mainl residence

Ponúkame na predaj 2 izb byt na Šumavskej ulici - Mainl residence

Lokalita: Šumavská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Meinl residence ( Šumavská ul.) novostavba, kolaudácia bola v roku 2014, podlahová plocha bytu je 56 m2 plus balkón, byt sa nachádza na 3. poschodí z 5., výťah, klimatizácia, garážové státie v suteréne domu, pivnica na poschodí vedľa bytu, cena: 310000.-EUR

310 000 €
5 000 €/m²

Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Predaj bytov v novom projekte na Tomášikovej ulici

Predaj bytov v novom projekte na Tomášikovej ulici

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt

Predaj 2 - 4 izbových bytov v projekte novostavby na Tomášikovej ul. - na výber sú 2 izbové, 3 izbové, 4 izbové byty od 2 NP- 7 NP - možnosť výberu pivničných kobiek / cca. 2,5 m2/ a parkovacích státí v podzemnej garáži a na prízemí domu - byty sa predávajú v stave holobyt - v cene je zahrnuté - podlahové kúrenie, hliníkové okná, predpríprava na chladenie, príprava na motorické žalúzie, sádrové omietky, biela maľba, štandardné riešenie elektroinštalácie s dátovou zásuvkou, bezpečnostné dvere s video vrátnikom, dlažba na loggiách, - v okolí je vynikajúca občianska vybavenosť, /Kaufland, Fresh market, park, Kuchajda, Vivo/ ceny: poschodie -- počet izieb -- výmera bytu -- výmera balkón/terasa -- výmera celkom -- cena - 1 posch./2NP -- 2 -- 59,05 m2 -- 7,64 m2 -- 66,69 m2 -- 244 754,40.- EUR - -- 2 -- 51,51 m2 -- 7,56 m2 -- 59,07 m2 -- 215,628.- EUR - -- 2 -- 59,17 m2 -- 8,87 m2 -- 68,04 m2 -- 247 872.- EUR - -- 2 -- 59,17 m2 -- 8,79 m2 -- 67,96 m2 -- 247 699,20.- EUR - -- 2 -- 59,17 m2 -- 8,87 m2 -- 68,02 m2 -- 247 872.- EUR - -- 3 -- 85,95 m2 -- 15,29 m2 -- 101,24 m2 -- 323 318,40.- EUR - 2 posch./3NP -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 250,681,20.- EUR - 3 posch./4NP -- 3 -- 71,43 m2 -- 4,33 m2 -- 75,76 m2 -- 293 254,50.- EUR - -- 2 -- 60,16 m2 -- 4,73 m2 -- 64,89 m2 -- 249 585,60.- EUR - 4 posch./5NP -- 2 -- 51,22 m2 -- 4,19 m2 -- 55,41 m2 -- 222 106,80.- EUR -- 2 -- 60,15 m2 -- 4,73 m2 -- 64,88 m2 -- 260 373.- EUR -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 262 153,20.- EUR -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 262 153,20.- EUR -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 262 153,20.- EUR - 5 posch. -- 3 -- 120,03 m2 -- 34,48 m2 -- 154,51 m2 -- 545 658.- EUR 6-7 NP -- 3 -- 95,54 m2 -- 59,92 m2 -- 155,46 m2 -- 500 575,20.- EUR -- 4 -- 113,20 m2 -- 61,12 m2 -- 174,32 m2 -- 572 956,80.- EUR -- 4 -- 113,06 m2 -- 61,07 m2 -- 174,13 m2 -- 572 300,40.- EUR vonkajšie parkovacie státie - 13 000.- EUR + DPH garážové státie - 16 000.- EUR + DPH pivničná kobka - 1500.- EUR/m2 + DPH

1 €

Marek Urbanovský - SPACE REALITY
Predaj bytov v novom projekte na Tomášikovej ulici

Predaj bytov v novom projekte na Tomášikovej ulici

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt

Predaj 2 - 4 izbových bytov v projekte novostavby na Tomášikovej ul. - na výber sú 2 izbové, 3 izbové, 4 izbové byty od 2 NP- 7 NP - možnosť výberu pivničných kobiek / cca. 2,5 m2/ a parkovacích státí v podzemnej garáži a na prízemí domu - byty sa predávajú v stave holobyt - v cene je zahrnuté - podlahové kúrenie, hliníkové okná, predpríprava na chladenie, príprava na motorické žalúzie, sádrové omietky, biela maľba, štandardné riešenie elektroinštalácie s dátovou zásuvkou, bezpečnostné dvere s video vrátnikom, dlažba na loggiách, - v okolí je vynikajúca občianska vybavenosť, /Kaufland, Fresh market, park, Kuchajda, Vivo/ ceny: poschodie -- počet izieb -- výmera bytu -- výmera balkón/terasa -- výmera celkom -- cena - 1 posch./2NP -- 2 -- 59,05 m2 -- 7,64 m2 -- 66,69 m2 -- 244 754,40.- EUR - -- 2 -- 51,51 m2 -- 7,56 m2 -- 59,07 m2 -- 215,628.- EUR - -- 2 -- 59,17 m2 -- 8,87 m2 -- 68,04 m2 -- 247 872.- EUR - -- 2 -- 59,17 m2 -- 8,79 m2 -- 67,96 m2 -- 247 699,20.- EUR - -- 2 -- 59,17 m2 -- 8,87 m2 -- 68,02 m2 -- 247 872.- EUR - -- 3 -- 85,95 m2 -- 15,29 m2 -- 101,24 m2 -- 323 318,40.- EUR - 2 posch./3NP -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 250,681,20.- EUR - 3 posch./4NP -- 3 -- 71,43 m2 -- 4,33 m2 -- 75,76 m2 -- 293 254,50.- EUR - -- 2 -- 60,16 m2 -- 4,73 m2 -- 64,89 m2 -- 249 585,60.- EUR - 4 posch./5NP -- 2 -- 51,22 m2 -- 4,19 m2 -- 55,41 m2 -- 222 106,80.- EUR -- 2 -- 60,15 m2 -- 4,73 m2 -- 64,88 m2 -- 260 373.- EUR -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 262 153,20.- EUR -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 262 153,20.- EUR -- 2 -- 60,58 m2 -- 4,73 m2 -- 65,31 m2 -- 262 153,20.- EUR - 5 posch. -- 3 -- 120,03 m2 -- 34,48 m2 -- 154,51 m2 -- 545 658.- EUR 6-7 NP -- 3 -- 95,54 m2 -- 59,92 m2 -- 155,46 m2 -- 500 575,20.- EUR -- 4 -- 113,20 m2 -- 61,12 m2 -- 174,32 m2 -- 572 956,80.- EUR -- 4 -- 113,06 m2 -- 61,07 m2 -- 174,13 m2 -- 572 300,40.- EUR vonkajšie parkovacie státie - 13 000.- EUR + DPH garážové státie - 16 000.- EUR + DPH pivničná kobka - 1500.- EUR/m2 + DPH

1 €

Marek Urbanovský - SPACE REALITY
2-izbový byt s lodžiou v novostavbe na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

2-izbový byt s lodžiou v novostavbe na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56.5 m²

Renomovaná stavebno-developerská spoločnosť YIT Slovakia ponúka na predaj nový 2 - izbový byt v novostavbe s lodžiou a pivničnou kobkou v cene v blízkosti centra, na ulici Mlynské Nivy, BA II – Ružinov. BYT: Svetlý, doteraz ešte nikým neobývaný 2 - izbový byt sa nachádza v novostavbe bytového komplexu NUPPU v etape Nuppu 6 - Orkidea (predpokladaná kolaudácia a odovzdanie na jeseň 2021) na rozhraní ulíc Mlynské Nivy a Hraničná, v obľúbenej lokalite Ružinov. Tento byt sa nachádza na 6./7. poschodí. Bytový dom je z monolitu zateplený, priečky v byte sú tehlové. Bytový dom má tri samostatné vchody na čip, v každom vchode je výťah. Byt pozostáva z 2 obytných miestností (obývacia izba s kuchynským kútom a samostatná izba) a príslušenstva - chodba, kúpeľňa s WC, lodžia a pivnica. Lodžia má výmeru 4,94 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka umiestnená na prízemí bytového domu o veľkosti 2,25 m2. Celková úžitková plocha bytu bez plochy lodžie a pivnice je 56,53 m2. Byt je veľmi svetlý – má veľké plastové okná a balkónové dvere s predprípravou na vonkajšie hliníkové žalúzie. Orientácia bytu je na severozápad. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE BYTU: Vstupná chodba (8,31 m2), kúpeľňa s vaňou a WC (5,46 m2), obývacia izba s kuchynským kútom (24,80 m2), izba/spálňa (17,96 m2) a lodžia (4,94 m2). Vybavenie bytu je v dokončenom modernom štandarde: bezpečnostné vstupné dvere Sherlock, plastové okná s izolačným trojskom, laminátová plávajúca podlaha EGGER 7 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním Tupai, v kúpeľni je keramický obklad, gresová dlažba a kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. V byte je predpríprava pre klimatizáciu (prieraz v stene na umiestnenie vonkajšej jednotky na balkóne). Zásuvky a spínače zn. Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), vykurovanie je riešené centrálnou dodávkou tepla, vykurovacie telesá sú doskové a v kúpeľni je rebríkový radiátor. V štandarde je kompletná predpríprava na montáž kuchynskej linky a exteriérových žalúzií. V byte sú rozvody pre TV a optický internet. Súčasťou štandardu sú aj tri senzory smart bývania – na vstupných dverách do bytu, na dverách do pivničnej kobky a na poštovej schránke. Ich cieľom je upozorniť majiteľa na akýkoľvek pohyb, ktorý senzor zaznamenáva. BYTOVÝ DOM: Bytový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU, ktorý sa postupne napĺňa novými obyvateľmi. Priamo pod oknami bytového domu sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene – zachovanej pôvodnej a novovysadenej so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom bytov je k dispozícii aj spoločná klubovňa na prízemní každého bytového domu a niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe. LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Tichá a pokojná lokalita s prevažne rodinnými domami má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, OC Retro. Veľké nákupné centrá do 5 km – Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. Priamo pri areáli je novovybudovaná zastávka MHD. MESAČNÉ NÁKLADY: Predpokladané mesačné náklady sú 130 EUR/1 osobu, každá ďalšia osoba približne 30,- € mesačne elektrina, TV a internet VÝHODY BYTU: • svetlý byt v novostavbe s lodžiou • predpokladaná kolaudácia a odovzdanie na jeseň 2021 • optický internet • nízke mesačné náklady • dobrá občianska vybavenosť • vysoká kvalita použitých stavebných materiálov • rozsiahly zelený areál s možnosťou športového aj rekreačného vyžitia • pivničná kobka v cene Povinnosť zakúpenia parkovacieho státia v uzavretej garáži v cene od 15.800,- € Byt sa predáva nezariadený. Uvedené obrázky so zariadením sú len ilustračné. Cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva. Využite možnosť financovania cez hypotekárny úver, ktorý Vám radi pomôžeme zabezpečiť. K dispozícii Vám je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí hypotekárne možnosti a nájde to Vám najlepšie riešenie, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií. Nepremeškajte príležitosť a nájdite svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat. Všetky dostupné byty nájdete na www.yit.sk Koniec výstavby: 2022

246 017,51 €
4 354,29 €/m²

YIT Slovakia a.s.
1-izbový byt v novostavbe s lodžiou na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

1-izbový byt v novostavbe s lodžiou na ulici Mlynské Nivy, Ružinov

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40.4 m²

Renomovaná stavebno-developerská spoločnosť YIT Slovakia ponúka na predaj nový 1 - izbový byt v novostavbe s lodžiou a pivničnou kobkou v cene v blízkosti centra, na ulici Mlynské Nivy, BA II – Ružinov. BYT: Svetlý, doteraz ešte nikým neobývaný 1 - izbový byt sa nachádza v novostavbe bytového komplexu NUPPU v etape Nuppu 6 - Orkidea (predpokladaná kolaudácia a odovzdanie H1/2021) na rozhraní ulíc Mlynské Nivy a Hraničná, v obľúbenej lokalite Ružinov. Tento byt sa nachádza na 5./7. poschodí. Bytový dom je z monolitu zateplený, priečky v byte sú tehlové. Bytový dom má tri samostatné vchody na čip, v každom vchode je výťah. Byt pozostáva z 1 obytnej miestnosti (obývacia izba s kuchynským kútom) a príslušenstva - chodba, kúpeľňa s WC, lodžia a pivnica. Lodžia má výmeru 6,35 m2. K bytu prislúcha aj pivničná kobka umiestnená na prízemí bytového domu o veľkosti 2,16 m2. Celková úžitková plocha bytu bez plochy lodžie a bez kobky je 40,42 m2. Byt má veľké plastové okná a balkónové dvere s predprípravou na vonkajšie hliníkové žalúzie. Orientácia bytu je na západ. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE A VYBAVENIE BYTU: Vstupná chodba (7,41 m2), kúpeľňa s vaňou a WC (5,28 m2), obývacia izba s kuchynským kútom (27,73 m2) a lodžia (6,35 m2). Vybavenie bytu je v dokončenom modernom štandarde: bezpečnostné vstupné dvere Sherlock, plastové okná s izolačným trojskom, laminátová plávajúca podlaha EGGER 7 mm v izbách a na chodbe, interiérové dvere s obložkovou zárubňou s kovaním Tupai, v kúpeľni je keramický obklad, gresová dlažba a kúpeľňová sanita zn. Laufen a Grohe – WC, smaltovaná vaňa a keramické umývadlo s batériami a príprava na napojenie práčky. V byte je predpríprava pre klimatizáciu (prieraz v stene na umiestnenie vonkajšej jednotky na balkóne). Zásuvky a spínače zn. Legrand, domový vrátnik (audiotelefón), vykurovanie je riešené centrálnou dodávkou tepla, vykurovacie telesá sú doskové a v kúpeľni je rebríkový radiátor. V štandarde je kompletná predpríprava na montáž kuchynskej linky a exteriérových žalúzií. V byte sú rozvody pre TV a optický internet. Súčasťou štandardu sú aj tri senzory smart bývania – na vstupných dverách do bytu, na dverách do pivničnej kobky a na poštovej schránke. Ich cieľom je upozorniť na akýkoľvek pohyb. BYTOVÝ DOM: Bytový dom je súčasťou rozsiahleho areálu – bytového komplexu NUPPU, ktorý sa postupne napĺňa novými obyvateľmi. Priamo pod oknami bytového domu sa nachádza takmer 2 hektárový spoločný dvor s množstvom zelene – zachovanej pôvodnej a novovysadenej so záhradnými úpravami a multifunkčné zóny – workoutové ihrisko, grilovacia zóna, detské ihriská, výbeh pre psov a zelené zóny s lavičkami a knižnou búdkou. Majiteľom bytov je k dispozícii aj spoločná klubovňa na prízemní každého bytového domu a niekoľko obchodných prevádzok. Súčasťou celého areálu sú nabíjacie stanice pre elektromobily, BalíkoBOX a komunitný carsharing, ktorý môžu využívať výlučne majitelia bytov NUPPU. Areál disponuje aj parkovacími státiami, ktoré sú určené výhradne pre návštevy bytových domov v komplexe. LOKALITA A OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Tichá a pokojná lokalita s prevažne rodinnými domami má výbornú dostupnosť dôležitých dopravných uzlov a disponuje výbornou občianskou vybavenosťou - v pešej dostupnosti sa nachádzajú obchody, reštaurácie, posilňovňa, pošta, OC Retro. Veľké nákupné centrá do 5 km – Centrál, Eurovea, Aupark, Avion, rýchle napojenie na obchvat, blízko na letisko. Priamo pri areáli je novovybudovaná zastávka MHD. MESAČNÉ NÁKLADY: Predpokladané mesačné náklady sú 130 EUR/1 osobu, každá ďalšia osoba približne 30,- € mesačne elektrina, TV a internet VÝHODY BYTU: - svetlý byt v novostavbe s lodžiou - predpokladaná kolaudácia a odovzdanie na jeseň 2021 - optický internet - nízke mesačné náklady - dobrá občianska vybavenosť - vysoká kvalita použitých stavebných materiálov - rozsiahly zelený areál s možnosťou športového aj rekreačného vyžitia - pivničná kobka v cene Povinnosť zakúpenia parkovacieho státia v uzavretej garáži v cene od 15.800,- €. Byt sa predáva nezariadený. Uvedené obrázky so zariadením sú len ilustračné. Cena zahŕňa právny servis spojený s prevodom bytu do osobného vlastníctva. Využite možnosť financovania cez hypotekárny úver, ktorý Vám radi pomôžeme zabezpečiť. K dispozícii Vám je náš hypotekárny špecialista, ktorý preverí hypotekárne možnosti a nájde to Vám najlepšie riešenie, čím ušetríte veľa času návštevou rôznych bankových inštitúcií. Nepremeškajte príležitosť a nájdite svoje vysnívané moderné bývanie v lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta aj na obchvat. Všetky dostupné byty nájdete na www.yit.sk Koniec výstavby: 2022

174 171,60 €
4 311,18 €/m²

YIT Slovakia a.s.
1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 28