Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 708 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Byty v Bratislave

1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 36
Moderný 3i byt, 80m2, zariadený, s balkónom a parkovaním

Moderný 3i byt, 80m2, zariadený, s balkónom a parkovaním

Lokalita: Trenčianska, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Moderný 3i byt, 80m2, zariadený, s balkónom a parkovaním ; celková výmera 80,66 m2; situovaný v nadstavbe bytového domu na 8. poschodí (9) s výťahom; Dispozícia: Vstupná chodba, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, 2 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou, WC a práčkou, balkón (7 m2). Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený. K vybaveniu bytu patria zabudované spotrebiče v kuchynskej linke (chladnička s mrazničkou, varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu), FLAT TV, interiérové žalúzie, vstavané skrine vo vstupnej chodbe a v hlavnej spálni. Popis lokality: Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - reštaurácie, potraviny, hotely, fitness centrum, základná a umelecká škola, výborná dostupnosť autom a MHD do centra mesta. Cena a doplňujúce info: V cene nájmu je 1 vyhradené parkovacie miesto pred bytovým domom. Cena nezahŕňa energie (150 eur/mesiac). Internet a káblová televízia (nie je v cene). Voľný od 01.06.2021. Obhliadky možné po dohode s majiteľom. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

750 €/mes.
9,38 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 3i byt,70m2, zariadený, v novostavbe s parkovaním

Krásny 3i byt,70m2, zariadený, v novostavbe s parkovaním

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Krásny 3i byt,70m2, zariadený, v novostavbe s parkovaním Dispozícia: Celková rozloha 70 m2; situovaný na 11. poschodí s výťahom Vstupná hala, obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, spálňa s manželskou posteľou, spálňa/hosťovská izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma plne zariadený ( sedacia súprava, vstavané skrine, manželská posteľ), klimatizácia. K bytu prislúcha pivnica. Lokalita: Nachádza sa v príjemnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta a v okolí je kompletná občianska vybavenosť (MHD, školy, potraviny, lekáreň, reštaurácie). Cena a doplňujúce info: 1 x garážové státie; pivnica (4 m2) Cena 750€ zahŕňa aj energie. Byt je voľný od 1.6.2021 a obhliadky sú možné od 1.6.2021. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

750 €/mes.
10,71 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Skvelý 3i byt, 73 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním, CITY PARK

Skvelý 3i byt, 73 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním, CITY PARK

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Skvelý 3 byt, 73 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním, CITY PARK Dispozícia: celková výmera 73 m2; situovaný na 5. poschodí v novostavbe s výťahom; vstupná chodba, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou, 2 x spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou, balkón Vybavenie: Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi, optický internet, klimatizácia. Prislúchajúce parkovacie miesto v podzemnej garáži. Popis lokality: Skvelá lokalita blízko centra mesta, kompletná občianska vybavenosť v pešej dostupnisti Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (180€). K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
8,22 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 2i byt, 54 m2, zariadený, balkón, parkovanie, City Park

Krásny 2i byt, 54 m2, zariadený, balkón, parkovanie, City Park

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Novostavba 2i byt, 54 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním CITY PARK Dispozícia: celková rozloha 44 m2 + 6 m2 balkón + 4 m2 pivnica; situovaný na 7. poschodí (23) v novostavbe s výťahom vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou so vstupom na balkón, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. V kúpeľni sa nachádza práčka so sušičkou Prislúchajúce parkovacie miesto. Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: reštaurácie, kaviarne, fitness, obchody, banky, trhovisko Miletičova, Apollo business centrum, Eurovea. Je v blízkosti centra, v meste ste pešo za 13 minút, na cyklistickú hrádzu sa dostanete za 5 minút. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€). K dispozícii ihneď Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

550 €/mes.
10,19 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Veľmi pekný 2i byt, 48 m2, zariadený, s balkónom a výťahom

Veľmi pekný 2i byt, 48 m2, zariadený, s balkónom a výťahom

Lokalita: Mierová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Veľmi pekný 2 - izbový byt, 52 m2, zariadený, s balkónom, parking Dispozícia: celková rozloha 48 m2 + 4 m2 balkón; situovaný na 16. poschodí (16) v novostavbe s 2 výťahmi; vstupná hala, obývacia izba so vstupom na balkón prepojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt sa prenajíma moderne zariadený a vybavený všetkými elektrospotrebičmi. 2x veľkoplošná TV, množstvo úložného priestoru, veľká vstavaná skriňa, klimatizácia. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí. Na prízemí bytového domu sa taktiež nachádzajú banky, kaviareň, potraviny, obchody. Výborná je dostupnosť do centra mesta, ako aj na výjazd diaľnice D1. Zástavka MHD pri dome. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€). Magio + neobmedzený Internet v cene nájmu. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto v podzemnej garáži. K dispozícii ihneď Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
12,50 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Priestranný 3i byt, 92 m2, zariadený, skvelá lokalita, parkovanie

Priestranný 3i byt, 92 m2, zariadený, skvelá lokalita, parkovanie

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 79 m²

Priestranný 3i byt, 92 m2, zariadený, skvelá lokalita, parkovanie Dispozícia: celková rozloha 92 m2; byt sa nachádza v objekte 3 veže v Bratislave. Dve spálne so skriňami, obývačka, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a práčkou, samostatné WC Vybavenie: Byt je zariadený. K bytu patria kuchynské spotrebiče a TV. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. ( MHD, školy, potraviny - Lidl, Terno, Billa, Tesco, pošta, lekáreň, reštaurácie) Cena a doplňujúce info: K bytu patrí garážové státie. Vo všetkých izbách je klimatizácia. V dome je nepretržitá strážna služba, recepcia 24 hod. Cena zahŕňa energie. K dispozícii ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

1 200 €/mes.
15,19 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Svetlý 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním, City Park

Svetlý 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním, City Park

Lokalita: Jarabinková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

2i byt, 65 m2, čiastočne zariadený, s balkónom a parkovaním, City Park Dispozícia: celková rozloha 65m2; situovaný na 9. poschodí (23) v novostavbe s výťahom vstupná hala, obývacia izba prepojená s plne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou, spálňa, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený (možnosť dozariadnia); klimatizačná jednotka v každej izbe. Prislúchajúce parkovacie miesto. Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: reštaurácie, kaviarne, fitness, obchody, banky, trhovisko Miletičova, Apollo business centrum, Eurovea. Je v blízkosti centra, v meste ste pešo za 13 minút, na cyklistickú hrádzu sa dostanete za 5 minút. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (150€). K dispozícii ihneď Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

590 €/mes.
9,08 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Veľmi pekný 2i byt, 50m2, zariadený, s parkovaním

Veľmi pekný 2i byt, 50m2, zariadený, s parkovaním

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

Veľmi pekný 2i byt, 50m2, zariadený, s parkovaním Dispozícia: celková rozloha 50 m2; situovaný na 6. poschodí (7) v budove s výťahom; vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, 1x spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt sa nachádza v novopostavenej budove, je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. K bytu prislúcha vyhradené parkovacie miesto (60€/mesiac) Popis lokality: Skvelá lokalita na rozhraní Nového Mesta a Ružinova s výborným spojením do centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť, neďaleko sú jazerá Kuchajda a Štrkovec. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (104€), parkovanie (60€) a TV a internet. K dispozícii ihneď Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

520 €/mes.
10,40 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Slnečný 1i byt, 46 m2, čiastočne zariadený, s lodžiou

Slnečný 1i byt, 46 m2, čiastočne zariadený, s lodžiou

Lokalita: Tomášikova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Slnečný 1i byt, 46 m2, čiastočne zariadený, s lodžiou Dispozícia: celková rozloha 46 m2, z toho 6 m2 lodžia; situovaný na 8. poschodí (10) v budove postavenej v r. 2007 s výťahom; vstupný priestor, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou a toaletou, samostatný šatník balkón Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, kuchyňa je vybavená elektrospotrebičmi. S balkónom. Byt je situovaný v novopostavenej budove z roku 2007. Popis lokality: Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a ponúka rýchle napojenie do centra mesta autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. K dispozícii ihneď Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

450 €/mes.
11,25 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný, priestranný 1i byt, 45m2, lodžia, výborná lokalita, Glória

Príjemný, priestranný 1i byt, 45m2, lodžia, výborná lokalita, Glória

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 45 m²

Príjemný, priestranný 1i byt, 45m2, lodžia, výborná lokalita, Glória Dispozícia: celková výmera 50m2; situovaný na 7. poschodí v budove s výťahom; Vstupná hala, kuchynská časť s jedálenským stolom, priestranná izba s manželskou posteľou, gaučom a vstupom na lodžiu, kúpeľňa s vaňou a WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený a vybavený, má dostatok úložného priestoru. Prípojka SWAN. Popis lokality: Nachádza sa vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou - obchody, trhovisko, nákupné centrum, kaviarne, reštaurácie; výborná dostupnosť autom aj MHD; kúsok sa nachádza Štrkovecké jazero vhodné na prechádzky a športové aktivity. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Verejné parkovanie v okolí domu. Tešíme sa na Vás pri obhliadke! @veľkorysý priestor

550 €/mes.
12,22 €/m²/mes.
vrátane energií
Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, zariadený, lodžia, parkovanie, novostavba RETRO

Príjemný 2i byt, zariadený, lodžia, parkovanie, novostavba RETRO

Lokalita: Nevädzová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Príjemný 2i byt, lodžia, parkovanie, novostavba RETRO Dispozícia: celková výmera 51,47 m2; loggia 3,02 m2; situovaný na 5. poschodí (14) v novostavbe s výťahom (4 x); vstupná chodba, obývacia izba spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, šatník / komora, spálňa so vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC; lodžia Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený; klimatizácia v obývacej izbe; TV a internet; kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi; bezpečnostné vstupné dvere. K bytu prislúcha aj parkovacie státie v garáži, ktoré je zahrnuté v cene nájmu. Popis lokality: Byt sa nachádza v príjemnej lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. Priamo v budove sa nachádza nákupné centrum, v ktorom je supermarket, lekáreň, banka, pošta, reštaurácia, kaviarne, obchody, športové centrum. V blízkosti sa tiež nachádza jazero Štrkovec. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (100€) K dispozícii od 01.04.2020 Tešíme sa na Vás pri obhliadke! @ garážové parkovanie

600 €/mes.
11,76 €/m²/mes.
vrátane energií
Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 49m2, zariadený, s lodžiou, parkovaním, novostavba

Príjemný 2i byt, 49m2, zariadený, s lodžiou, parkovaním, novostavba

Lokalita: Košická, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Príjemný 2i byt, 49m2, zariadený, s lodžiou, parkovaním, novostavba Dispozícia: celková rozloha 49 m2; situovaný na 3. poschodí v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, lodžia Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie, internet a parkovanie. Voľný od 1.3.2021. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

650 €/mes.
13,27 €/m²/mes.
vrátane energií
Expat experts s.r.o.
Klimatizovaný moderný 2i byt, 55 m2, parkovanie, Perla Ružinova

Klimatizovaný moderný 2i byt, 55 m2, parkovanie, Perla Ružinova

Lokalita: Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Klimatizovaný moderný 2 - izbový byt, 55 m2, parkovanie, Ružinov - Perla Ružinova; Dispozícia: celková rozloha 55 m2; situovaný na 13. poschodí (16) v novostavbe s výťahom (2 x); vstupná chodba, obývacia izba (rozkladacia sedačka) spojená s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa s manželskou posteľou a vstavanou skriňou, kúpeľňa s vaňou a WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený a vybavený; klimatizácia, vstavané elektrospotrebiče, práčka, vysávač, TV + Magio, internet, elektrické žalúzie. V bytovom dome je k dispozícii aj recepcia a spoločná kočíkáreň. Popis lokality: Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou (banky, potraviny, obchody, kaviareň, MHD). Cena a doplňujúce info: K bytu prislúcha 1 x parkovacie státie v garáži, ktoré je zahrnuté v cene nájmu. Cena nezahŕňa energie (150 €). Voľný ihneď. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

600 €/mes.
10,91 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Slnečný 2i byt, 56 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním

Slnečný 2i byt, 56 m2, zariadený, s balkónom a parkovaním

Lokalita: Bajkalská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Slnečný 2i byt, 56 m2, zariadený, s balkónom Dispozícia: celková rozloha 56 m2; situovaný na 3. poschodí (6) v novostavbe s výťahom; vstupná hala, obývacia izba prepojená s kuchyňou, spálňa s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, veľký balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe, je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi. K dispozícii je priestranný balkón a vlastné vyhradené parkovacie miesto. Popis lokality: Lokalita s dobrou dostupnosťou do centra mesta autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Tešíme sa na Vás pri obhliadke! @ vyhradené parkovanie

650 €/mes.
11,61 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Kompletne zariadený 2i byt, 54m2, balkón

Kompletne zariadený 2i byt, 54m2, balkón

Lokalita: Na križovatkách, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Kompletne zariadený 2 - izbový byt s balkónom Dispozícia: úžitková plocha 54 m2; byt je situovaný na 4 poschodí (6) v bytovom dome s výťahom vstupná chodba, samostatná kuchyňa, obývacia izba s balkónom, z ktorej sa prechádza do spálne, kúpeľňa s vaňou a toaletou Vybavenie: Byt sa prenajíma kompletne zariadený so vstavanými skriňami v spálni a predsieni, kuchyňa je vybavená elektrospotrebičmi, kúpeľňa s práčkou Popis lokality: Príjemná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí, v pešej dostupnosti Avion/Ikea, dobrá dostupnosť do centra mesta Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (100€) K dispozícii ihneď Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

500 €/mes.
9,26 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Moderný 2i byt, 62 m2, zariadený, výhľad na jazero, Eden Park

Moderný 2i byt, 62 m2, zariadený, výhľad na jazero, Eden Park

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62 m²

Moderný 2 - izbový byt, 62 m2, zariadený, výhľad na jazero, Eden Park; Dispozícia: celková rozloha 61,52 m2 + 10,92 m2 lodžia s výhľadom na jazero; situovaný na 2. poschodí (15) v novostavbe s výťahom; vstupná hala so šatníkom, obývacia izba prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou a vstupom na lodžiu, spálňa s manželskou posteľou a so šatníkom so vstupom na lodžiu, kúpeľňa s vaňou a WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma zariadený, klimatizácia, 24 hodinová strážna služba. Popis lokality: Byt sa nachádza v tichej lokalite s výbornou dopravnou dostupnosťou a MHD; výborná občianska vybavenosť - obchody, kaviarne, nemocnica, reštaurácie. Jazero Štrkovec vhodné na prechádzky či športové aktivity, detské ihrisko. Cena a doplňujúce info: K bytu neprislúcha parkovacie miesto. Cena zahŕňa energie, Internet nie je v cene. Tešíme sa na Vás pri obhliadke !

800 €/mes.
12,90 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Krásny 2i byt, 65 m2, zariadený, balkón, výhľad na mesto a hrad

Krásny 2i byt, 65 m2, zariadený, balkón, výhľad na mesto a hrad

Lokalita: Záhradnícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Krásny 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, výhľad na mesto a hrad Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13. poschodí (29) v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. V byte je klimatizácia. V dome sa nachádza 24/7 služba na vrátnici. K bytu prislúcha aj jedno vonkajšie parkovacie miesto pod kamerovým dohľadom (+50€ doplatok) Popis lokality: Atraktívna lokalita v Ružinove s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí a dobrou dostupnosťou do centra mesta. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€). Wifi a káblová TV je v cene nájmu. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

600 €/mes.
9,23 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 54m2, zariadený, s balkónom, klimatizácia

Príjemný 2i byt, 54m2, zariadený, s balkónom, klimatizácia

Lokalita: Hraničná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 60 m2, zariadený, s balkónom, parking, klimatizácia Dispozícia: celková rozloha 60 m2; situovaný na 2. poschodí (6) v novostavbe s výťahom vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, oddelená toaleta, balkón Vybavenie: Byt sa nachádza v novostavbe a prenajíma sa zariadený. Popis lokality: Nachádza sa v obľúbenej lokalite v Ružinove - kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, služby, zároveň množstvo zelene; výborná dostupnosť MHD aj autom. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

630 €/mes.
11,67 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Pekný 3i byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita

Pekný 3i byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita

Lokalita: Exnárova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Pekný 3 – izbový byt, 75m2, balkón, lodžia, skvelá lokalita Dispozícia: Celková rozloha 75m2; situovaný na 3. poschodí (7) v budove s výťahom; Vstupná chodba, priechodná obývacia izba, samostatná kuchyňa, 2 x spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC. Vybavenie: Byt sa prenajíma čiastočne zariadený, v prípade potreby je po vzájomnej dohode s majiteľmi možnosť dozariadenia. TV a Internet. Bytový dom je po kompletne rekonštrukcií, verejné parkovanie. Popis lokality: Byt sa nachádza vo výbornej a vyhľadávanej lokalite v Ružinove; kompletná občianska vybavenosť – potraviny Lidl, Kraj, reštaurácie, kaviarne, služby; množstvo zelene a parkov; výborná dostupnosť autom aj MHD. Cena a doplňujúce info: Cena zahŕňa energie. Prenájom s domácim zvieratkom nie je možný. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

770 €/mes.
10,27 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parkovanie

Príjemný 2i byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parkovanie

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

Príjemný 2 - izbový byt, 65 m2, zariadený, s balkónom, parking Dispozícia: celková rozloha 65 m2; situovaný na 13.poschodí (21) v modernej budove s 3 výťahmi vstupná chodba, samostatná toaleta, obývacia izba prepojená s kuchyňou, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, balkón Vybavenie: Byt je kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi (v obývacej izbe je momentálne smart TV). Objekt, v ktorom sa byt nachádza je monitorovaný kamerovým systémom. K dispozícii je garážové parkovanie a priestranná pivnica. Popis lokality: Nachádza sa v atraktívnej lokalite v širšom centre s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí s výborným napojením na MHD aj diaľnicu. Cena a doplňujúce info: Cena nezahŕňa energie (200€). Byt je k dispozícií od 01.01.2021. Tešíme sa na Vás pri obhliadke!

550 €/mes.
8,46 €/m²/mes.

Expat experts s.r.o.
1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 36