Novostavby.sk
Nájdených 116 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie
Inzerát bol vymazaný!
Vyberte si z ponuky podobných inzerátov.

Novostavby Bratislava II - Podunajské Biskupice

1 2 3 4 5 6
Prémiové kancelárske priestory PODUNAJSKÁ 10725/25

Prémiové kancelárske priestory PODUNAJSKÁ 10725/25

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma prémiové kancelárske priestory PODUNAJSKÁ 10725/25. Veľkosť kancelárií od 12 do 1200m2 podľa Vašich potrieb. - vysoký štandard budovy - ideálna poloha - bezproblémové parkovanie - variabilný priestor na rast - pekné výhľady - recepcia cena prenájmu 7,50€/m2 + DPH + vykurovanie 1,5€ /m2 + elektrina 1,140€/m2 Pre obhliadky a viac informácií nás prosím kontaktujte na 0944 48 48 49.

7,50 €/mes.
vrátane energií
ZENITH Luxury Real Estate
Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívne priestory

Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívne priestory

Lokalita: Prípojná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 2034 m²

ŠPECIÁLNA CENA ZA CELÝ OBJEKT! Ponúkame na dlhodobý prenájom exkluzívne priestory v osobnom vlastníctve špecifického zamerania (showroom, kancelárske a skladové priestory) v lokalite frekventovanej križovatky (cca. 30tis. vozidiel denne) s možnosťou využitia mimoriadnej opcie na odkúpenie objektu. Špecifikácia objektu: Prípojná 5, Bratislava - Podunajské Biskupice Výmera pozemku: 2.837 m2 Úžitková plocha: 2.034 m2 Zastavaná plocha: 935 m2 Dispozícia objektu: 1.NP : 878 m2 /výstavná hala, foyer, sociálne zariadenia, sklad, kotolňa, kancelária, garáž/ 2.NP : 187 m2 /5 kancelárií, sociálne zariadenia, kuchynka/ 3.NP : 368 m2 /kancelária (open space), 1 samostatná kancelária, sociálne zariadenia, kuchynka/ 4.NP : 405 m2 /1 kancelária (open space), 1 apartmán (3 izby, šatník, kuchyňa, kúpeľňa, WC, terasa) 5.NP : 193 m2 /1 apartmán (3 izby, 2 kúpeľne, sauna, kuchyňa, šatník, technická miestnosť, terasa) Konštrukčná časť budovy je riešená ako železo-betónový monolitický skelet (budova B) s výplňovým murivom tehla 380, zateplenie PS 100 mm, nízkoenergetické drevo-hliníkové a plast-hliníkové okná a dvere Internorm, hala z oceľovej konštrukcie (budova A) opláštenie panel PUR 120 mm, hliníková presklená fasáda z bezpečnostného skla. Technické zabezpečenie budovy: - vykurovanie objektu teplovodne cez radiátory, kotle 3ks Viessmann Vitodens 200, príprava TUV Viessmann Vitocell 100 - chladenie objektu prostredníctvom lokálnych vnútorných nástenných a stropných splitov s vonkajšími jednotkami umiestnenými na strechách objektu, značky Daikin a Sinclair - elektro: v budove sú osadené svetelné zdroje s nízkym odberom elektrickej energie, veľké reflektorové osvetlenie interiéru a exteriéru realizované indukčnými svetelnými zdrojmi s nízkym odberom energie ale veľkým svetelným výkonom - slaboprúdové siete: budova má komplet štruktúrovanú káblovú sieť (FTP), telefónnu sieť (FTP), televíznu sieť (koax), pripojenie budovy s vysokorýchlostným internetom (500Mb/s), budova je zabezpečená komplet kamerovým systémom, alarmom a dymovými hlásičmi - zvislá doprava v budove prostredníctvom trakčného výťahu (5 staníc)

19 990 €/mes.
9,83 €/m²/mes.
+ 1000 €/mes. energie
Aran Yacht Investment, s.r.o.
Top ponuka exkluzívnej budovy

Top ponuka exkluzívnej budovy

Lokalita: Prípojná 5, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 2034 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne priestory v osobnom vlastníctve špecifického zamerania (showroom, kancelárske a skladové priestory) v lokalite frekventovanej križovatky (cca. 30tis. vozidiel denne) s možnosťou využitia mimoriadnej opcie na odkúpenie objektu. Špecifikácia objektu: Prípojná 5, Bratislava - Podunajské Biskupice Výmera pozemku: 2.837 m2 Úžitková plocha: 2.034 m2 Zastavaná plocha: 935 m2 Dispozícia objektu: 1.NP : 878 m2 /výstavná hala, foyer, sociálne zariadenia, sklad, kotolňa, kancelária, garáž/ 2.NP : 187 m2 /5 kancelárií, sociálne zariadenia, kuchynka/ 3.NP : 368 m2 /kancelária (open space), 1 samostatná kancelária, sociálne zariadenia, kuchynka/ 4.NP : 405 m2 /1 kancelária (open space), 1 apartmán (3 izby, šatník, kuchyňa, kúpeľňa, WC, terasa) 5.NP : 193 m2 /1 apartmán (3 izby, 2 kúpeľne, sauna, kuchyňa, šatník, technická miestnosť, terasa) Konštrukčná časť budovy je riešená ako železo-betónový monolitický skelet (budova B) s výplňovým murivom tehla 380, zateplenie PS 100 mm, nízkoenergetické drevo-hliníkové a plast-hliníkové okná a dvere Internorm, hala z oceľovej konštrukcie (budova A) opláštenie panel PUR 120 mm, hliníková presklená fasáda z bezpečnostného skla. Technické zabezpečenie budovy: - vykurovanie objektu teplovodne cez radiátory, kotle 3ks Viessmann Vitodens 200, príprava TUV Viessmann Vitocell 100 - chladenie objektu prostredníctvom lokálnych vnútorných nástenných a stropných splitov s vonkajšími jednotkami umiestnenými na strechách objektu, značky Daikin a Sinclair - elektro: v budove sú osadené svetelné zdroje s nízkym odberom elektrickej energie, veľké reflektorové osvetlenie interiéru a exteriéru realizované indukčnými svetelnými zdrojmi s nízkym odberom energie ale veľkým svetelným výkonom - slaboprúdové siete: budova má komplet štruktúrovanú káblovú sieť (FTP), telefónnu sieť (FTP), televíznu sieť (koax), pripojenie budovy s vysokorýchlostným internetom (500Mb/s), budova je zabezpečená komplet kamerovým systémom, alarmom a dymovými hlásičmi - zvislá doprava v budove prostredníctvom trakčného výťahu (5 staníc)

4 300 000 €
2 114,06 €/m²
+ 1000 €/mes. energie
Aran Yacht Investment, s.r.o.
Na prenájom útulný 2 izbový byt s loggiou v novostavbe na Kazanskej ulici

Na prenájom útulný 2 izbový byt s loggiou v novostavbe na Kazanskej ulici

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka na prenájom útulný a kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Byt so západnou orientáciou je situovaný na 6. poschodí. Disponuje plne vybavenou kuchyňou, vrátane kuchynského vybavenia. Nadchne vás romantickou spálňou s úložným priestorom. V cene nájmu je TV a optický internet. Dostupný ihneď. Prenajíma sa kompletne zariadený. Zvieratá nie sú vítané. Byt je vhodný pre maximálne 2 osoby. BYT 2 izbový byt - úžitková plocha: 44 m2 (41 m2 byt + 3 m2 loggia) - poschodie: 6./8. - orientácia: západ - mesačné náklady: 160 Eur/mes. (vrátane TV a optického internetu) VÝHODY - slnečný - výhľady - úložný priestor (vstavané skriňa a dostatočný priestor vstupnej chodbe) - plne vybavená kuchyňa - vkusne zariadený - nadštandardne veľká kúpeľňa s práčkou - optický internet - pokojná lokalita - kvalitná občianska vybavenosť - výborná dopravná dostupnosť DISPOZÍCIA Vstupná chodba, kúpeľňa s klasickou vaňou, pračkou a toaletou, samostatná spálňa s úložným priestorom, obývacia izba so vstupom na loggiu, prepojená s kuchyňou a jedálenským pultom. BYTOVÝ DOM - rok kolaudácie: 2016 - konštrukcia: zmiešaná - zateplený - bezpečnostné dvere (na čip) - bezbariérový vstup - kamerový systém - výťah LOKALITA Bývanie v novostavbe Kazanskej ulici poskytuje svojím obyvateľom nadštandardný komfort, nakoľko v pešej dostupnosti do 3 min majú na dosah, kaviarne, reštaurácie, autoservis, supermarket Kaufland, lekáreň, banky, poštu, kaderníctvo a iné. Výhodou bytového domu je dostatok upravenej zelene v okolí s lavičkami. Dopravnú dostupnosť do mesta zabezpečuje autobusová zástavka vzdialená len 1 min. na pešo od bytového domu. PARKOVANIE Parkovanie je bezproblémové v okolí bytového domu. Možnosť dodatočného prenajatia parkovacieho miesta priamo v suteréne bytového domu alebo v jeho bezprostrednom okolí. CENA 460 Eur nájomné + 160 Eur za energie V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 917 499 021 alebo emailom na sura@dapper.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku. Text inzerátu a fotografie sú súkromným dielom realitnej spoločnosti DAPPER PROPERTIES.©

460 €/mes.
10,45 €/m²/mes.
+ 160 €/mes. energie
DAPPER PROPERTIES - Bratislava
DOM-REALÍT a maklér Vríčanová Veronika Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v Bratislave –

DOM-REALÍT a maklér Vríčanová Veronika Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v Bratislave –

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

DOM-REALÍT a maklér Vríčanová Veronika Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v Bratislave – Podunajské Biskupice, Podunajská ulica. + rozloha 84,2m2 ( rozloha bytu 72,83m2, 2x balkón 6,37m,  pivnica 5m2), + novostavba + poloha - byt sa nachádza v tichej časti mimo hlavných ciest + výborná dostupnosť do centra mesta     Do predaja sa dostáva priestranný a veľmi dobre dispozične riešený trojizbový byt v najkrajšej časti Podunajských Biskupíc. Krásne bývanie pre peknú rodinu Info o cene u makléra 0918 844 160   Slnečný a svetlý byt v novostavbe, ktorá stojí na Podunajskej ulici - mimo okolitých hlavných ciest. Doslova na skok od Malého Dunaja poskytujúceho možnosti aktívneho oddychu a relaxu. Pritom miesto je dobre dostupné od hlavného ťahu do tejto mestskej časti.   Byt v kvalitnej novostavbe sa nachádza na 1 poschodí z 7. Jeho plocha je 80 m2. Prináležia k nemu dve pivnice, ktoré spolu tvoria ďalšiu praktickú skladovaciu plochu o rozlohe 5 m2. Taktiež parkovacie miesta - jedno vnútorné v podzemnej garáži pod domom a jedno vonkajšie. Samotný byt je orientovaný veľmi príjemne južno-severne. Hrdí sa tiež dvoma separátnymi balkónmi z dvoch rôznych izieb.   Zvlášť praktickými prvkami tohto pekného, svetlého bytu sú samostatné wc a technicky vynikajúco riešený tzv. walk-in šatník v spálni. Byt rovnako celý bytový dom pôsobia veľmi moderným, čistým a architektonicky príjemným dojmom. Blízkosť vodných plôch, ale tiež parkov s dostatkom zelene zaručujú príjemné bývanie mladším aj zrelým ľuďom a takisto rodinám s potomkami. Mesačné náklady na bývanie pre tento byt vychádzajú 156,-€   V úplne finálnej predajnej cene  je už zahrnuté - servis a administratíva až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. Rada vám tiež pomôžem s financovaním tejto nehnuteľnosti prostredníctvom nášho zmluvného hypotekárneho špecialistu. Nehnuteľnosťou vás prevedie certifikovaný realitný maklér - Veronika Vríčanová , 0918 844 160  Neváhajte ma kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes. Táto nehnuteľnosť možno čaká práve na vás. Ak je vám sympatická prezentácia tejto nehnuteľnosti, teší ma to. Ak zároveň uvažujete nad predajom tej svojej, rada vám budem nápomocná, stačí zavolať. Som certifikovaný realitný maklér a svoju prácu vnímam ako poslanie a zároveň aj ako hobby. Už 12 rokov pomáham klientom s predajom ich nehnuteľností v Bratislave a okolí a som si istá, že pomôžem aj vám. + NEPLATÍTE právny servis + NEPLATÍTE sprostredkovateľskú províziu + NEPLATÍTE kolky na kataster pri zmene vlastníckeho práva © Copyright Dom-realit, s.r.o. – Inzerát a fotky sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Dom-realit, s.r.o. Teším sa na Vás pri obhliadke   Vríčanová Veronika

1 €
0,01 €/m²
+ 156 €/mes. energie
DOM-REALÍT, s.r.o.
LEXXUS-PREDAJ, komerčné priestory 282,47 m2, Ecohouse, BA II

LEXXUS-PREDAJ, komerčné priestory 282,47 m2, Ecohouse, BA II

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 1 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor 282 m2, novostavba, ul. Kazanská, BA II Kolaudovať možno prevádzku zlúčiteľnú s bývaním. Cena: 330.000,-EUR

330 000 €
330 000 €/m²

LEXXUS, a.s
Na predaj krásny 2-izb.byt

Na predaj krásny 2-izb.byt

Lokalita: Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izb. moderne zariadený byt v Pod.Biskupiciach. Byt zahŕňa kuchyňu s obývacím priestorom, dve spálne, kúpelňu s wc a vstupný priestor s rolldorom. VÝHODY bytu: byt sa nachádza v bytovom dome s absolútnou dostupnosťou ku všetkej potrebnej infraštruktúre a službám. K bytu prislúcha aj parkovacie miesto. VYBAVENIE bytu: kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi, rolldory a nábytok na mieru v každej izbe, plastové okná so žalúziami, klimatizácia. DOM: novostavba. Mesačné poplatky do 250,- EUR/3osoby. Cena: 245000,- EUR, vrátane všetkých poplatkov. Byt je k dispozícii po dohode. Energetický certifikát nebol predložený. V prípade záujmu volať na call centrum +421 41 321 7800 alebo kontaktovať mailom na: rosko@tureality.sk

245 000 €
4 224,14 €/m²

Pezinok
PREDAJ- 5 izb. rodinný dom v radovej zástavbe, P. Biskupice, Monardová

PREDAJ- 5 izb. rodinný dom v radovej zástavbe, P. Biskupice, Monardová

Lokalita: Monardova, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 128 m²

Zenith reality Vám ponúka exkluzívne na predaj príjemný dvojpodlažný domček v radovej zástavbe - ako krajný v trojdome, vo vyhľadávanej lokalite na Monardovej ulici, Bratislava časť Podunajské Biskupice. Rodinný dom sa nachádza na pozemku o veľkosti 293 m2 z čoho zastavaná plocha je 79 m2. Celková obytná plocha domu predstavuje 128 m2. Dispozícia domu na prvom podlaží pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne spojenej s toaletou, jednej menšej izby, komory a priestranne kuchyne s jedálňou voľne prechádzajúcou do obývacej miestnosti. Kuchyňa je kompletne vybavená všetkými spotrebičmi. Z obývačky je východ na terasu a do záhrady. Terasa je zastrešená hliníkovou pergolou Sun Systém a vybavená ratanovým nábytkom. V záhrade sa nachádza murovaný gril a záhradný domček na odkladanie záhradníckych potrieb. Záhrada je vybavená automatickou závlahou Hunter. Na druhom podlaží domu sa nachádzajú tri izby, v každej z nich je šatník a na chodbe ešte jedna rolldoor skriňa. Kúpeľňa s vaňou spojená s toaletou a odkladací priestor, ktorý môže slúžiť aj ako napr. práčovňa, tu sa nachádza aj plynový kotol so zásobníkom vody. Pod strechou sa nachádza priestor pre prípadné uskladnenie vecí, nie je však pochôdzny. Dom sa predáva čiastočne zariadený, záleží na kupujúcom. V celom dome je podlahové kúrenie a na druhom poschodí klimatizácia. Dom má železo-betónový septik, ale aj možnosť napojenia na kanalizáciu, ktorá už v celej ulici je vybudovaná. Pred domom je priestor pre parkovanie dvoch áut. Kolaudácia domu prebehla v roku 2009, k nahliadnutie je k dispozícii celá projektová dokumentácia. Príjemné bývanie v tichej lokalite- dom sa nachádza v slepej ulici, na jej konci je detské ihrisko s priestorom pre opekačky určené pre obyvateľov tejto ulice. Cena za dom s pozemkom je 423 000,- €. V uvedenej cene je zahrnutá aj odmena pre sprostredkovateľa za kompletný aj právnický servis vrátane poplatkov pri samotnom prevode nehnuteľnosti. Zodpovedný maklér: Lucia Kaliariková, 0915 743 875, kaliarikova@zenith-reality.sk Text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Zenith-Reality s.r.o. © Copyright

423 000 €
3 304,69 €/m²

Zenith Reality s.r.o.
Kazanská garážové státie v podzemnej garáži

Kazanská garážové státie v podzemnej garáži

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Garáž

Prenajmeme garážové státie v podzemnej garáži na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach. Areál bytové ho domu je uzatvorený a spoločné priestory sú monitorované 24 hodinovou bezpečnostnou službou.  Sme tu pre Vás 7 x v týždni od 8:00 - 21:00 hod. Cena prenájmu: 70 €/mesiac  + provízia pre RK vo výške 1 mesačného nájomného. V prípade záujmu a pre bližšie informácie volajte: Vršková 0903 785 895. 

70 €/mes.
vrátane energií
Jana Vršková - BEST BID
Rodinný dom v relaxačnej zóne prírody hneď vedľa malého Dunaja - Podunajské Biskupice

Rodinný dom v relaxačnej zóne prírody hneď vedľa malého Dunaja - Podunajské Biskupice

Lokalita: Závodná, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Ponúkame Vám na predaj 4,5 izbový rodinný dom hneď vedľa malého Dunaja - Podunajské Biskupice Na pozemku s rozlohou 2x 600m2 je útulný bungalov 112m2, postavený z tehly a zateplený. Výhodou kúpy je lukratívna lokalita, krásny priestranný pozemok v tichom prostredí poskytujúci úplné súkromie. Ide priam o dokonalé miesto pre bývanie – poskytujúce jedinečný a všadeprítomný dotyk prírody, no taktiež vynikajúcu dostupnosť do centra mesta a občiansku vybavenosť prakticky za rohom. Je tak ideálnou voľbou pre rodiny, aktívnych ľudí či úspešných profesionálov. Nehnuteľnosť je vhodná aj pre rozvíjajúce sa firmy, ktoré chcú mať svoje sídlo firmy mimo rušnej ulice a tiež je tu možnosť budúcej investície, predelením na 2 samostatné pozemky. Objekt je monitorovaný kamerovým systémom a chránený elektrickým plotom. Pri vstupe na pozemok vysunutím elektricky ovládanej brány sa vám naskytne pohlaď na veľkoryso priestrannú parkovaciu plochu, v ktorej sa nachádza zastrešené parkovanie pre 2 autá a pár motoriek. Mimo zastrešenej plochy môžete zaparkovať aj dva kamióny. Na protiľahlej strane pozemku sa nachádza oddychová záhrada s altánkom a sklad na náradie. Altánok poskytuje súkromie a dostatočný priestor pre každé grilovanie alebo posedenie s priateľmi. Výhodný internet 500Mb/ ktorý je dostupný za zlomkovú cenu. Dom má 3 druhy kúrenia: podlahové kúrenie je zabezpečené tepelným čerpadlom + doplnkové kúrenie samostatnou pecou a pri krbe v obývačke si môžete užívať pohodlie domova s plápolajúcim ohňom čo je snom mnohých ľudí. Dispozícia domu pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývačky s balkónovými dverami, 2 spální, kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom a wc, skladovacej miestnosti, ktorá slúži ako vedľajší vchod z garáže. Veľká rohová kuchyňa je vybavená umývačkou riadu. Záver ako veľký bonus veľká oplotená záhrada popri ktorej tečie malý Dunaj. Táto plocha cca 650m2 je prístupná len z vášho pozemku a má niekoľko vysadených ovocných stromov, susedia majú podobnú plochu za domom a využívajú ju na sadenie plodín. Ak vás neosloví sadenie plodín 3minúty chôdze sa nachádza supermarket. Fotky pošlem na vyžiadnanie. V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č 0917222124

336 000 €
3 000 €/m²

100pro s. r. o.
AXIS REAL:: 3-izbový byt NOVOSTAVBA, BA II. PB, Ligurčekova ulica

AXIS REAL:: 3-izbový byt NOVOSTAVBA, BA II. PB, Ligurčekova ulica

Lokalita: Ligurčekova, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 88.28 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=hLCR7LJQbvQ&ts=0&play=1&hl=2 360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK POPIS BYTU: Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj pekný 3-izbový byt v NOVOSTAVBE (kolaudácia v roku 2015) s TERASOU v lokalite Bratislava II. Podunajské Biskupice na ulici Ligurčekova v projekte ZELENÝ RAJ. Byt má celkovú podlahovú plochu 88,28 m2 (byt 81,28 m2 a terasa 7 m2) a nachádza na prvom poschodí v 1-poschodovom rodinnom dome s dvoma bytovými jednotkami. Byt pozostáva z chodby, obývačky, kuchyne s komorou, spálne s VEĽKÝM ŠATNÍKOM, detskej izby, šatníka v chodbe, kúpeľne s vaňou a WC, samostatného WC a TERASY. Byt sa predáva spolu s PARKOVACÍM MIESTOM priamo pred domom v cene 15.000,- EUR. STAV BYTU: Byt má VLASTNÝ PLYNOVÝ KOTOL na kúrenie a prípravu teplej vody. V izbách je plávajúca podlaha, dlažba v kúpeľni a WC. Okná sú plastové so žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V obývačke je KLIMATIZÁCIA a predpríprava na krb s krbovou vložkou. V kuchyni je kuchynská linka vyrobená na mieru so vstavanými spotrebičmi, digestor, indukčná sklokeramická varná doska, elektrická rúra, UMÝVAČKA RIADU a chladnička s mrazničkou. Byt sa predáva KOMPLETNE ZARIADENÝ nábytkom a spotrebičmi (okrem TV a práčka). LOKALITA: Byt sa nachádza v príjemnej novej lokalite s rodinou zástavbou. V blízkosti je ZÁSTAVKA MHD a občianska vybavenosť (LIDL, TESCO, KAUFLAND, COOP jednota, pošta, škola, škôlka) a všetky užitočné služby. V blízkosti sa nachádza cyklotrasa. / 3-IZBOVÝ BYT / TERASA / PARKOVACIE MIESTO / PREDAJ / BRATISLAVA II. PODUNAJSKÉ BISKUPICE / LIGURČEKOVA ULICA / © Text a fotografie sú autorským dielom a vlastníctvom realitnej kancelárie Axis real. Cena zahŕňa: - PROVÍZIU PRE REALITNÚ KANCELÁRIU - kompletné preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti - kompletný právny servis zabezpečený našim právnikom - výber listu vlastníctva prípadne katastrálnej mapy na právne účely - notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách - základný správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra - manuál prehlasovania energií - záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti - poistenie zodpovednosti za škodu pri výkone realitnej činnosti - realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru: - zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku - bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru našim skúseným hypotekárnym špecialistom

239 000 €
2 707,29 €/m²

AXIS REAL | realitná kancelária
Priestor vhodný na office i voľnočasové aktivity

Priestor vhodný na office i voľnočasové aktivity

Lokalita: Pasienkova ul., Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 198 m²

Ponúkame na prenájom v novostavbe polyfunkčného objektu na Pasienkovej ulici, Bratislava – Podunajské Biskupice priestory o veľkosti 198 m². Nachádzajú sa na 2. NP a pozostávajú z hl. miestnosti, z menšej 15 m² priestoru a dvoch 2 toaliet. Štandard zahŕňa: internet, pevnú linku, klimatizáciu, alarm, podlahové kúrenie s vlastným termostatom, podhľady, otvárateľné okná so žalúziami, štruktúrovanú kabeláž. V budove sú udržiavané spoločné priestory, serverová miestnosť, moderný výťah Schindler a schodisko. Budova i okolie sú monitorované kamerovým systémom, prístup 24/7, parkovanie je priamo pred budovou s prístupom z cesty. Cena nájmu: 8,90 €/m² bez DPH zahŕňa: 4 x parkovacie státie priamo pred objektom, vodné stočné, spotrebu vody, plynu, kúrenie s vlastným termostatom, odvoz komunálneho odpadu, upratovanie spoločných priestorov a parkovísk (vrátane zimnej údržby), správu, servis a revízie technológií (kamerový systém, klimatizácie, výťah, ostatné opravy a spotreba materiálu), správu budovy, BOZP + PO, daň nehnuteľnosti, poistenie. V cene nie je zahrnutá spotreba elektrickej energie, meranie je zabezpečené samostatným podružným meračom. Vhodné nielen na office ale aj voľnočasové aktivity, tanec, balet, joga a pod.

1 762 €/mes.
8,90 €/m²/mes.
vrátane energií
Bratislava
Kancelárie v novej budove a bezproblémovým parkovaním

Kancelárie v novej budove a bezproblémovým parkovaním

Lokalita: Svornosti, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 35 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor v Bratislave na Svoradovej ulici (cesta na Šamorín). Kanceláriu o veľkosti 35 m2, vybavený je klimatizačnou jednotkou, internetovou prípojkou. Dámske a pánske toalety sú na chodbách, k dispozícii je aj kuchynka s chladničkou a mikrovlnkou. Budova je chránená bezpečnostným alarmom. Parkovanie: pred budovou je bezproblémové a zadarmo. V blízkosti je možnosť stravovania. Cena za 9,- Eur/m2/mes aj s energiami.

315 €/mes.
9 €/m²/mes.
vrátane energií
Bratislava
Bývajte v 4 izbovom byte s balkónom, parking, Janka Kráľa, Podunajské Biskupice, Bratislava

Bývajte v 4 izbovom byte s balkónom, parking, Janka Kráľa, Podunajské Biskupice, Bratislava

Lokalita: Janka Kráľa, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 87 m²

Prečo hľadať lacné bývanie v dome mimo Bratislavy? Bývajte v modernom 4 izbovom byte s balkónom v širšom centre Bratislavy. Ideálna ponuka pre tých, ktorí hľadajú moderné a kvalitné bývanie v 4 izbovom byte v Bratislave. Bonusom je súkromný uzavretý areál rodinného typu a lokalita s plnou občianskou vybavenosťou. Okolie vám navodí pocit bývania na dedine, a balkón vás poteší pri rannej kávičke.... Tento byt uspokojí potreby každého náročného klienta, a bude dobre slúžiť celej rodine. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 4 izbový byt „C“ s balkónom, 2. NP / 2. NP Úžitková plocha: 87,02 m2 byt + 8,56 m2 balkón + 2 parkovacie miesta Začiatok výstavby: máj 2022 Predpokladaný koniec výstavby: marec 2023 DISPOZÍCIA: * vo vstupe vás privíta vstupná chodba, samostatné WC s umývadlom, práčovňa, kúpeľňa s vaňou a umývadlom * dennú časť tvorí priestranná kuchyňa prepojená s jedálňou a obývacou izbou s francúzskymi oknami a východom na balkón * nočnú časť tvoria tri nepriechodné spálne Byt sa predáva v štádiu „holobyt“ a v prípade záujmu je možné za príplatok dokončiť vyhotovenie aj v štádiu „štandard“. SÚPIS VYHOTOVENIA „holobyt“: Konštrukčný systém - nosné steny murované z brúsenej tehly, obvodové nosné steny v hrúbke 300mm, strop monolitický železobetón, sedlová strecha (obytné podkrovie) s plechovou krytinou v tvare škridiel Izolácia strechy - zabezpečená striekanou penou (dokonalá termo-hluková izolácia strechy) Obvodový plášť - zateplenie EPS hrúbky 150 mm Priečky a stropy - priečky brúsená tehla 115 mm, na stenách striekaná omietka, vymaľované na bielo, na poschodí stropy a podhľady zakryté sadrokartónom Vonkajšie spoločné spevnené plochy - chodníky a terasy betónová dlažba Parkovacie státia - betónový povrch Oplotenie pozemku - pletivo okolo a medzi záhradami a bránka pre vstup pre chodcov. Areál oplotený betónovými plotmi s bránou na diaľkové ovládanie Záhrada - zarovnaný terén zeminou Vstupné exteriérové dvere - plastové bezpečnostné Okná a terasové dvere - okná plastové s izolačným 3-sklom, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. Vnútorné parapety plastové biele. Vonkajšie parapety hliníkové vo farbe antracit Elektroinštalácia - slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody k osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody privedené do domu. Zásuvky umiestnené vo všetkých miestnostiach, vývody pre stropné osvetlenie vyvedené v každej miestnosti (podľa projektu). Elektrická príprava pre exteriérové žalúzie ku každému oknu (bez centrálneho zlúčenia žalúzií kabelážou). Príprava na alarm a klimatizáciu. Príprava pre exteriérové kamery (3ks – každá obvodová stena) Vrátnik - zvukový vrátnik v byte, napojený na zvonček pri vstupe do súkromného areálu od ulice. Zvončeky na bráne od ulice. Internet - optický, podľa ponuky danej lokality a providera Vykurovanie a teplá úžitková voda - vykurovanie elektrické sálavé s infračervenými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou. TÚV zabezpečená teplovodným (120L) elektrickým zásobníkovým ohrievačom Povrchy stien - všetky miestnosti – striekaná omietka, maľovka 2x biela farba Podlahy - všetky miestnosti - ukončené betónovými potermi Terasy - zámková dlažba vo veľkosti podľa projektovej dokumentácie Dažďová voda - zo striech odvedená do trativodov * predávajúci si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek a ich nahradenie inými položkami * použité vizualizácie v inzeráte sú ilustračné fotografie, môžu sa líšiť od skutočného vyhotovenia CENA a PLATBA byt „C“: 219.000,- Eur * platba je možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru v spolupráci s naším hypotekárnym špecialistom * pri kúpe nehnuteľnosti vám zabezpečíme kompletný právny, katastrálny a hypotekárny servis a služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti * spôsob ich financovania a bližšie informácie vám rada poskytnem na osobnej obhliadke. Byt stojí za vašu pozornosť, a rada vám ho ukážem aj osobne. Zavolajte a dohodnite si termín Vašej obhliadky... Monika Grebeči 0903 655 690 Koniec výstavby: 2023

219 000 €
2 517,24 €/m²

Grebeči real s.r.o.
Na predaj novostavba 5i mezonet, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, J. Kráľa, Bratislava

Na predaj novostavba 5i mezonet, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, J. Kráľa, Bratislava

Lokalita: Janka Kráľa, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v Podunajských Biskupiciach v jedinečnej a kvalitnej novostavbe. Bonusom je uzavretý súkromný areál, brána na diaľkové ovládanie, rozľahlá záhrada, kde budete chcieť tráviť celé dni, a lokalita s plnou občianskou vybavenosťou. V ponuke na predaj sú 2 mezonetové byty so záhradou vo vyhotovení „holobyt“ a vlastnými parkovacími miestami. V prípade záujmu je možné dokončiť vyhotovenie bytu aj v štádiu „štandard“ za príplatok. Začiatok výstavby: máj 2022 Predpokladaný koniec výstavby: marec 2023 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbový byt mezonetového typu so záhradou + 2 parkovacie miesta Úžitková plocha MEZONET "D": 123 m2 byt + 170 m2 záhrada vrátane terasy Plocha pozemku: 250 m2 + spoločné plochy (chodníky, parkovisko) Orientácia: J K mezonetu prislúchajú aj spoluvlastnícke podiely na spoločných pozemkoch ako sú chodníky a prístupová cesta. Výška podielov bude určená pri zápise bytov na list vlastníctva. DISPOZÍCIA: * na prízemí vás privíta vstupná chodba s priestorom na vstavaný šatník, kúpeľňa so sprchou a umývadlom, samostatné WC, hosťovská izba, priestranná kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s francúzskymi oknami a východom na terasu a záhradu * poschodie tvoria tri nepriechodné spálne a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, umývadlom, práčkou a WC SÚPIS VYHOTOVENIA „holobyt“: Konštrukčný systém - nosné steny murované z brúsenej tehly, obvodové nosné steny v hrúbke 30cm, strop monolitický železobetón, sedlová strecha (obytné podkrovie) s plechovou krytinou v tvare škridiel Izolácia strechy - zabezpečená striekanou penou (dokonalá termo-hluková izolácia strechy) Obvodový plášť - zateplenie EPS hrúbky 150 mm Priečky a stropy - priečky brúsená tehla 115 mm, na stenách striekaná omietka, vymaľované na bielo, na poschodí stropy a podhľady zakryté sadrokartónom Vonkajšie spoločné spevnené plochy - chodníky a terasy betónová dlažba Parkovacie státia - betónový povrch Oplotenie pozemku - pletivo okolo a medzi záhradami a bránka pre vstup pre chodcov. Areál oplotený betónovými plotmi s bránou na diaľkové ovládanie Záhrada - zarovnaný terén zeminou Vstupné exteriérové dvere - plastové bezpečnostné Okná a terasové dvere - okná plastové s izolačným 3-sklom, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. Vnútorné parapety plastové biele. Vonkajšie parapety hliníkové vo farbe antracit Elektroinštalácia - slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody k osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody privedené do domu. Zásuvky umiestnené vo všetkých miestnostiach, vývody pre stropné osvetlenie vyvedené v každej miestnosti (podľa projektu). Elektrická príprava pre exteriérové žalúzie ku každému oknu (bez centrálneho zlúčenia žalúzií kabelážou). Príprava na alarm a klimatizáciu. Príprava pre exteriérové kamery (3ks – každá obvodová stena) Vrátnik - zvukový vrátnik v byte, napojený na zvonček pri vstupe do súkromného areálu od ulice. Zvončeky na bráne od ulice. Internet - optický, podľa ponuky danej lokality a providera Vykurovanie a teplá úžitková voda - vykurovanie elektrické sálavé s infračervernými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou. TÚV zabezpečená teplovodným (120L) elektrickým zásobníkovým ohrievačom Povrchy stien - všetky miestnosti – striekaná omietka, maľovka 2x biela farba Podlahy - všetky miestnosti - ukončené betónovými potermi Terasy - zámková dlažba vo veľkosti podľa projektovej dokumentácie Daždová voda - zo striech odvedená do trativodov * predávajúci si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek a ich nahradenie inými položkami * použité vizualizácie v inzeráte sú ilustračné fotografie, môžu sa líšiť od skutočného vyhotovenia CENA a PLATBA - MEZONET "D": 349.000,- Eur * platba je možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru v spolupráci s naším hypotekárnym špecialistom * pri kúpe tejto nehnuteľnosti vám zabezpečíme kompletný právny servis, katastrálny servis, hypotekárny servis a služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti * spôsob ich financovania a bližšie informácie vám rada poskytnem na osobnej obhliadke. Zavolajte mi a dohodneme si termín Vašej obhliadky... Monika Grebeči 0903 655 690 Začiatok výstavby: 2022 Koniec výstavby: 2023

349 000 €
2 837,40 €/m²

Grebeči real s.r.o.
Na predaj novostavba 5i mezonet, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, J. Kráľa, Bratislava

Na predaj novostavba 5i mezonet, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, J. Kráľa, Bratislava

Lokalita: Janka Kráľa, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v Podunajských Biskupiciach v jedinečnej a kvalitnej novostavbe. Bonusom je uzavretý súkromný areál, brána na diaľkové ovládanie, rozľahlá záhrada, kde budete chcieť tráviť celé dni, a lokalita s plnou občianskou vybavenosťou. V ponuke na predaj sú 2 mezonetové byty so záhradou vo vyhotovení „holobyt“ a vlastnými parkovacími miestami. V prípade záujmu je možné dokončiť vyhotovenie bytu aj v štádiu „štandard“ za príplatok. Začiatok výstavby: máj 2022 Predpokladaný koniec výstavby: marec 2023 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbový byt mezonetového typu so záhradou + 2 parkovacie miesta Úžitková plocha bytu - MEZONET "D": 123 m2 byt + 170 m2 záhrada vrátane terasy Plocha pozemku: 250 m2 + spoločné plochy (chodníky, parkovisko) Orientácia: J K mezonetu prislúchajú aj spoluvlastnícke podiely na spoločných pozemkoch ako sú chodníky a prístupová cesta. Výška podielov bude určená pri zápise bytov na list vlastníctva. DISPOZÍCIA: * na prízemí vás privíta vstupná chodba s priestorom na vstavaný šatník, kúpeľňa so sprchou a umývadlom, samostatné WC, hosťovská izba, priestranná kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s francúzskymi oknami a východom na terasu a záhradu * poschodie tvoria tri nepriechodné spálne a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, umývadlom, práčkou a WC SÚPIS VYHOTOVENIA „holobyt“: Konštrukčný systém - nosné steny murované z brúsenej tehly, obvodové nosné steny v hrúbke 30cm, strop monolitický železobetón, sedlová strecha (obytné podkrovie) s plechovou krytinou v tvare škridiel Izolácia strechy - zabezpečená striekanou penou (dokonalá termo-hluková izolácia strechy) Obvodový plášť - zateplenie EPS hrúbky 150 mm Priečky a stropy - priečky brúsená tehla 115 mm, na stenách striekaná omietka, vymaľované na bielo, na poschodí stropy a podhľady zakryté sadrokartónom Vonkajšie spoločné spevnené plochy - chodníky a terasy betónová dlažba Parkovacie státia - betónový povrch Oplotenie pozemku - pletivo okolo a medzi záhradami a bránka pre vstup pre chodcov. Areál oplotený betónovými plotmi s bránou na diaľkové ovládanie Záhrada - zarovnaný terén zeminou Vstupné exteriérové dvere - plastové bezpečnostné Okná a terasové dvere - okná plastové s izolačným 3-sklom, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. Vnútorné parapety plastové biele. Vonkajšie parapety hliníkové vo farbe antracit Elektroinštalácia - slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody k osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody privedené do domu. Zásuvky umiestnené vo všetkých miestnostiach, vývody pre stropné osvetlenie vyvedené v každej miestnosti (podľa projektu). Elektrická príprava pre exteriérové žalúzie ku každému oknu (bez centrálneho zlúčenia žalúzií kabelážou). Príprava na alarm a klimatizáciu. Príprava pre exteriérové kamery (3ks – každá obvodová stena) Vrátnik - zvukový vrátnik v byte, napojený na zvonček pri vstupe do súkromného areálu od ulice. Zvončeky na bráne od ulice. Internet - optický, podľa ponuky danej lokality a providera Vykurovanie a teplá úžitková voda - vykurovanie elektrické sálavé s infračervernými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou. TÚV zabezpečená teplovodným (120L) elektrickým zásobníkovým ohrievačom Povrchy stien - všetky miestnosti – striekaná omietka, maľovka 2x biela farba Podlahy - všetky miestnosti - ukončené betónovými potermi Terasy - zámková dlažba vo veľkosti podľa projektovej dokumentácie Daždová voda - zo striech odvedená do trativodov * predávajúci si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek a ich nahradenie inými položkami * použité vizualizácie v inzeráte sú ilustračné fotografie, môžu sa líšiť od skutočného vyhotovenia CENA a PLATBA - MEZONET "D": 349.000,- Eur * platba je možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru v spolupráci s naším hypotekárnym špecialistom * pri kúpe tejto nehnuteľnosti vám zabezpečíme kompletný právny servis, katastrálny servis, hypotekárny servis a služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti * spôsob ich financovania a bližšie informácie vám rada poskytnem na osobnej obhliadke. Zavolajte mi a dohodneme si termín Vašej obhliadky... Monika Grebeči 0903 655 690 Začiatok výstavby: 2022 Koniec výstavby: 2023

349 000 €
2 837,40 €/m²

Grebeči real s.r.o.
Bývajte v 5i mezonete, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, Janka Kráľa, Bratislava

Bývajte v 5i mezonete, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, Janka Kráľa, Bratislava

Lokalita: Janka Kráľa, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v Podunajských Biskupiciach v jedinečnej a kvalitnej novostavbe. Bonusom je uzavretý súkromný areál, brána na diaľkové ovládanie, rozľahlá záhrada, kde budete chcieť tráviť celé dni, a lokalita s plnou občianskou vybavenosťou. V ponuke na predaj sú 2 mezonetové byty so záhradou vo vyhotovení „holobyt“ a vlastnými parkovacími miestami. V prípade záujmu je možné dokončiť vyhotovenie bytu aj v štádiu „štandard“ za príplatok. Začiatok výstavby: máj 2022 Predpokladaný koniec výstavby: marec 2023 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbový byt mezonetového typu so záhradou + 2 parkovacie miesta Úžitková plocha MEZONET "C": 123 m2 byt + 120m2 záhrada vrátane terasy Plocha pozemku: 197 m2 + spoločné plochy (chodníky, parkovisko) Orientácia: J K mezonetu prislúchajú aj spoluvlastnícke podiely na spoločných pozemkoch ako sú chodníky a prístupová cesta. Výška podielov bude určená pri zápise bytov na list vlastníctva. DISPOZÍCIA: * na prízemí vás privíta vstupná chodba s priestorom na vstavaný šatník, kúpeľňa so sprchou a umývadlom, samostatné WC, hosťovská izba, priestranná kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s francúzskymi oknami a východom na terasu a záhradu * poschodie tvoria tri nepriechodné spálne a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, umývadlom, práčkou a WC SÚPIS VYHOTOVENIA „holobyt“: Konštrukčný systém - nosné steny murované z brúsenej tehly, obvodové nosné steny v hrúbke 30cm, strop monolitický železobetón, sedlová strecha (obytné podkrovie) s plechovou krytinou v tvare škridiel Izolácia strechy - zabezpečená striekanou penou (dokonalá termo-hluková izolácia strechy) Obvodový plášť - zateplenie EPS hrúbky 150 mm Priečky a stropy - priečky brúsená tehla 115 mm, na stenách striekaná omietka, vymaľované na bielo, na poschodí stropy a podhľady zakryté sadrokartónom Vonkajšie spoločné spevnené plochy - chodníky a terasy betónová dlažba Parkovacie státia - betónový povrch Oplotenie pozemku - pletivo okolo a medzi záhradami a bránka pre vstup pre chodcov. Areál oplotený betónovými plotmi s bránou na diaľkové ovládanie Záhrada - zarovnaný terén zeminou Vstupné exteriérové dvere - plastové bezpečnostné Okná a terasové dvere - okná plastové s izolačným 3-sklom, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. Vnútorné parapety plastové biele. Vonkajšie parapety hliníkové vo farbe antracit Elektroinštalácia - slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody k osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody privedené do domu. Zásuvky umiestnené vo všetkých miestnostiach, vývody pre stropné osvetlenie vyvedené v každej miestnosti (podľa projektu). Elektrická príprava pre exteriérové žalúzie ku každému oknu (bez centrálneho zlúčenia žalúzií kabelážou). Príprava na alarm a klimatizáciu. Príprava pre exteriérové kamery (3ks – každá obvodová stena) Vrátnik - zvukový vrátnik v byte, napojený na zvonček pri vstupe do súkromného areálu od ulice. Zvončeky na bráne od ulice. Internet - optický, podľa ponuky danej lokality a providera Vykurovanie a teplá úžitková voda - vykurovanie elektrické sálavé s infračervernými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou. TÚV zabezpečená teplovodným (120L) elektrickým zásobníkovým ohrievačom Povrchy stien - všetky miestnosti – striekaná omietka, maľovka 2x biela farba Podlahy - všetky miestnosti - ukončené betónovými potermi Terasy - zámková dlažba vo veľkosti podľa projektovej dokumentácie Daždová voda - zo striech odvedená do trativodov * predávajúci si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek a ich nahradenie inými položkami * použité vizualizácie v inzeráte sú ilustračné fotografie, môžu sa líšiť od skutočného vyhotovenia CENA a PLATBA - MEZONET "C": 349.000,- Eur * platba je možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru v spolupráci s naším hypotekárnym špecialistom * pri kúpe tejto nehnuteľnosti vám zabezpečíme kompletný právny servis, katastrálny servis, hypotekárny servis a služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti * spôsob ich financovania a bližšie informácie vám rada poskytnem na osobnej obhliadke. Zavolajte mi a dohodneme si termín Vašej obhliadky... Monika Grebeči 0903 655 690 Začiatok výstavby: 2022 Koniec výstavby: 2023

349 000 €
2 837,40 €/m²

Grebeči real s.r.o.
Bývajte v 5i mezonete, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, Janka Kráľa, Bratislava

Bývajte v 5i mezonete, terasa, záhrada, parking, súkromný areál, Janka Kráľa, Bratislava

Lokalita: Janka Kráľa, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v Podunajských Biskupiciach v jedinečnej a kvalitnej novostavbe. Bonusom je uzavretý súkromný areál, brána na diaľkové ovládanie, rozľahlá záhrada, kde budete chcieť tráviť celé dni, a lokalita s plnou občianskou vybavenosťou. V ponuke na predaj sú 2 mezonetové byty so záhradou vo vyhotovení „holobyt“ a vlastnými parkovacími miestami. V prípade záujmu je možné dokončiť vyhotovenie bytu aj v štádiu „štandard“ za príplatok. Začiatok výstavby: máj 2022 Predpokladaný koniec výstavby: marec 2023 ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 5 izbový byt mezonetového typu so záhradou + 2 parkovacie miesta Úžitková plocha bytu - MEZONET "C": 123 m2 byt + 120 m2 záhrada vrátane terasy Plocha pozemku: 197 m2 + spoločné plochy (chodníky, parkovisko) Orientácia: J K mezonetu prislúchajú aj spoluvlastnícke podiely na spoločných pozemkoch ako sú chodníky a prístupová cesta. Výška podielov bude určená pri zápise bytov na list vlastníctva. DISPOZÍCIA: * na prízemí vás privíta vstupná chodba s priestorom na vstavaný šatník, kúpeľňa so sprchou a umývadlom, samostatné WC, hosťovská izba, priestranná kuchyňa, jedáleň a obývacia izba s francúzskymi oknami a východom na terasu a záhradu * poschodie tvoria tri nepriechodné spálne a priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, umývadlom, práčkou a WC SÚPIS VYHOTOVENIA „holobyt“: Konštrukčný systém - nosné steny murované z brúsenej tehly, obvodové nosné steny v hrúbke 30cm, strop monolitický železobetón, sedlová strecha (obytné podkrovie) s plechovou krytinou v tvare škridiel Izolácia strechy - zabezpečená striekanou penou (dokonalá termo-hluková izolácia strechy) Obvodový plášť - zateplenie EPS hrúbky 150 mm Priečky a stropy - priečky brúsená tehla 115 mm, na stenách striekaná omietka, vymaľované na bielo, na poschodí stropy a podhľady zakryté sadrokartónom Vonkajšie spoločné spevnené plochy - chodníky a terasy betónová dlažba Parkovacie státia - betónový povrch Oplotenie pozemku - pletivo okolo a medzi záhradami a bránka pre vstup pre chodcov. Areál oplotený betónovými plotmi s bránou na diaľkové ovládanie Záhrada - zarovnaný terén zeminou Vstupné exteriérové dvere - plastové bezpečnostné Okná a terasové dvere - okná plastové s izolačným 3-sklom, farba vnútorná biela, vonkajšia antracit. Vnútorné parapety plastové biele. Vonkajšie parapety hliníkové vo farbe antracit Elektroinštalácia - slaboprúd a silnoprúd – káblové rozvody k osadeným zásuvkám a vypínačom. Dátové rozvody privedené do domu. Zásuvky umiestnené vo všetkých miestnostiach, vývody pre stropné osvetlenie vyvedené v každej miestnosti (podľa projektu). Elektrická príprava pre exteriérové žalúzie ku každému oknu (bez centrálneho zlúčenia žalúzií kabelážou). Príprava na alarm a klimatizáciu. Príprava pre exteriérové kamery (3ks – každá obvodová stena) Vrátnik - zvukový vrátnik v byte, napojený na zvonček pri vstupe do súkromného areálu od ulice. Zvončeky na bráne od ulice. Internet - optický, podľa ponuky danej lokality a providera Vykurovanie a teplá úžitková voda - vykurovanie elektrické sálavé s infračervernými fóliami s uhlíkovou odporovou vrstvou. TÚV zabezpečená teplovodným (120L) elektrickým zásobníkovým ohrievačom Povrchy stien - všetky miestnosti – striekaná omietka, maľovka 2x biela farba Podlahy - všetky miestnosti - ukončené betónovými potermi Terasy - zámková dlažba vo veľkosti podľa projektovej dokumentácie Daždová voda - zo striech odvedená do trativodov * predávajúci si vyhradzuje právo zmeny jednotlivých položiek a ich nahradenie inými položkami * použité vizualizácie v inzeráte sú ilustračné fotografie, môžu sa líšiť od skutočného vyhotovenia CENA a PLATBA - MEZONET "C": 349.000,- Eur * platba je možná v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru v spolupráci s naším hypotekárnym špecialistom * pri kúpe tejto nehnuteľnosti vám zabezpečíme kompletný právny servis, katastrálny servis, hypotekárny servis a služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti * spôsob ich financovania a bližšie informácie vám rada poskytnem na osobnej obhliadke. Zavolajte mi a dohodneme si termín Vašej obhliadky... Monika Grebeči 0903 655 690 Začiatok výstavby: 2022 Koniec výstavby: 2023

349 000 €
2 837,40 €/m²

Grebeči real s.r.o.
Na predaj  kvalitný a výnimočný 4 izbový byt so záhradou a parkingom, ulica Odeska, Pod. Biskupice,

Na predaj kvalitný a výnimočný 4 izbový byt so záhradou a parkingom, ulica Odeska, Pod. Biskupice,

Lokalita: Odeská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 125 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 4 izbový mezonet so záhradou, terasou a 2 parkovacími státiami Úžitková plocha: 125 m2 Plocha záhrady: 110 m2 Orientacia: JV Úvodný obrázok je ilustračný. Projekt mezonetu, ktorý je súčasťou dvojdomu je vo výstavbe. POPIS BYTU a DOMU: * po vstupe vás privíta predsieň so schodiskom, priestor na vstavanú skriňu, technická miestnosť a samostatné WC * ďalej sa prechádza do otvoreného priestoru, ktorý tvorí obývacia izba, jedáleň, kuchyňa a výstup na terasu * na poschodí sú 3 samostatné a priestranné izby, s priestorom * na poschodí sa taktiež nachádza kúpeľňa s vaňou, dvomi umývadlami a WC * okná sú plastové zn. Slovaktual (3 sklo), vchodové dvere sú bezpečnostné * kúrenie je elektrické podlahové, zabezpečené vlastným elektrickým kotlom * dvojdom je tehlový, napojený na elektriku, mestský vodovod a kanalizáciu, pred dvojdomom sú parkovacie miesta * byt sa predáva v štádiu holodom (elektroinštalácia, na stenách vápenno-cementová omietka, vymaľované na bielo) a podľa požiadaviek záujemcu je možné za príplatok dokončiť byt v štandarde Použité materiály: - tehla 30 cm značky HELUZ - zateplenie 15cm polystryrénom - strešná izolácia je Isover 40 cm, fólia Fatrafol CENA a PLATBA: * 319 000 Eur Zaručujem 100% nasadenie a spoľahlivosť. V prípade záujmu o obhliadku ma prosím neváhajte kontaktovať. Teším sa na vás.... Monika Grebeči 0903 655 690 Koniec výstavby: 2023

319 000 €
2 552 €/m²

Grebeči real s.r.o.
1 2 3 4 5 6