Novostavby.sk

Inzeráty predajcu BOND Reality

Predajca

Názov predajcu:
BOND Reality
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.bondreality.sk/
Adresa:
Mlynské nivy 58 58
Bratislava
82105
Nájdených 32 novostavieb
1 2
BOND REALITY - Novostavba 5 izb. bungalovu v Moste pri Bratislave

BOND REALITY - Novostavba 5 izb. bungalovu v Moste pri Bratislave

Lokalita: Podjavorinskej, Most pri Bratislave (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 129.07 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového rodinného domu typu Bungalov situovanú v obci Most pri Bratislave na ul. Podjavorinskej. Výmera pozemku je 620 m2, zastavaná plocha domu je 154,16 m2, podlahová výmera domu 129,07 m2. Je situovaný na konci osvetlenej slepej ulice, ktorá končí cyklochodníkom, dom má južnú orientáciou. Je postavený z klasických materiálov. - železobetónové základy - tehla kalibrovaná - sedlová strecha ( poctivý tesársky krov ), betónová krytina - plastové okná s izolačným trojsklom, v každej izbe posuvné s výstupom do exteriéru , nemecký profil KBE - fasáda zeteplenie 180 mm polystyrén - podlahové potery s polypropylénovým vláknom - strojové omietky - komplet rozvody inžinierskych sietí - podlahové teplovodné vykurovanie REHAU - plynový kondenzačný kotol podľa výberu klienta - rozvody pre klimatizáciu - príprava pre extérne elektrické žalúzie - vonkajšia farba fasády podľa výberu klienta - základné terénne úpravy, 3 parkovacie miesta, nepriehľadné oplotenie z troch svetových strán Dom je výborne dispozične riešený, pozostáva z dennej a nočnej časti. Hlavný obytný priestor tvorí obývacia izba spojená s jedálňou a kuchynskou časťou s výstupom na terasu, štyri samostatné izby, pričom jedna s vlastnou kúpeľňou a WC závesné Geberit, ďalšia veľká kúpeľňa s WC závesné Geberit, priestrannej vstupnej chodby, technickej miestnosti s plynovým kotlom a miestom na práčku a sušičku, špajze a terasy. Dom sa predáva v stave HOLODOM, bez zariaďovacích predmetov ( sanita, interiérové dvere, podlahy obklady a dlažby ) možnosť dokončenia investorom. Dokončenie domu júl 2022. Dom bude poskytovať pohodlné bývanie pre viacčlennú rodinu v blízkej obci s výbornou dostupnosťou do Bratislavy D4 - R7. V okolí kompletná občianska vybavenosť - LIDL, BILLA, KRAJ, DM drogerie, PEPCO, Super ZOO, škola, škôlka a veľa iného vyžitia. Cena domu vrátane odmeny pre RK je 385 000 € možnosť financovať prostredníctvom HYPO úveru. Je bez tiarch a kúpou voľný.

385 000 €
2 982,88 €/m²

BOND Reality
WEST PARK  - Priestranné samostatné 4 izbové rodinné domy, tepelné čerpadlo, terasa, oplotenie s brá

WEST PARK - Priestranné samostatné 4 izbové rodinné domy, tepelné čerpadlo, terasa, oplotenie s brá

Lokalita: Dunajský Klátov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 180 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojace 4 izbové rodinné domy s terasami, parkovacími miestami a oplotením v tichej novo vybudovanej lokalite obce Dunajský Klátov. Zastavaná plocha domu je 211,52m2, úžitková plocha spolu s terasou je 180,59m2, (plocha terasy je 24,43m2), výmera pozemku je 735 a 736m2. Domy disponujú modernou dispozíciou, ktorá je rozdelená na dennú s nočnú časť. Denná časť sa skladá z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou so vstupom na terasu, samostatné WC, technická miestnosť a zádverie domu. Nočná časť je rozdelená na tri izby, kúpeľňa so sprchovým kútom,WC, šatník a druhá kúpeľňa s vaňou a WC. Dom je postavaný z kvalitných materiálov, tehlový, zateplený, okná majú izolačné troj-sklo. Kúrenie a ohrev vody je zabezpečené podlahovým kúrením s tepelným čerpadlom. Domy sú napojené na všetky IS (voda, elektrina, žumpa). Terasa a parkovacie miesta sú zo zámkovej dlažby. Domy bude oplotený vrátanie brány. Cena domu je v stave HOLODOM 279 000 eur Dom je možný kúpiť i vo vyhotovení ŠTANDARD - 15 500 eur * štandard neobsahuje kuchynskú linku a svietidlá * za doplatok je možná realizácia záhrady na kľúč Domy je možné vidieť. Dokončenie je plánované na September 2022. Domy je možné financovať pomocou úveru, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. Obec Dunajský Klátov sa nachádza v malebnom prostredí dunajských ramien tzv. Klátovske rameno, vodných mlynov. Možnosť turistiky a cyklo-trasy. Dunajský Klátov je obec vzdialená asi 8km od Dunajskej Stredy, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

279 000 €
1 550 €/m²

BOND Reality
WEST PARK - priestranné 4 izbové rodinné domy 177m2 s veľkými pozemkami 715m2, tepelné čerpadlo v ob

WEST PARK - priestranné 4 izbové rodinné domy 177m2 s veľkými pozemkami 715m2, tepelné čerpadlo v ob

Lokalita: Dunajský Klátov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

Ponúkame na predaj priestranné 4 izbové rodinné domy so zastavanou plochou 177m2 na pozemkoch 715m2. Úžitková plocha domu s terasou je 150,25m2, terasa má výmeru 33m2. Domy sa nachádzajú v novej lokalite Dunajského Klátova. Domy sú postavené s dôrazom na modernú architektúru a dispozíciu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Denná časť je rozdelená na vstup, chodbu, samostatné WC, priestranná obývací izba s kuchyňou a komorou (45m2) z tejto časti je vstup na terasu. Nočná časť sa potom skladá z troch izieb, kúpeľne (WC, sprcha, vaňa),technická miestnosť. Domy sú postavené z tehál, plastové okná s izolačným troj-sklom, sedlová strecha, príprava na krb, klimatizáciu, alarm, vonkajšie žalúzie a internet, parkovacie miesta, terasa, oplotenie, kovové brány. Kúrenie bude zabezpečené podlahovým kúrením s tepelným čerpadlom. Dom je napojený na IS - voda, elektrina, žumpa. Dom je možné kúpiť v prevedení HOLODOM alebo ŠTANDARD. Cena domu v prevedení HOLODOM je 269 000 eur Cena domu v prevedení ŠTANDARD je - 13 500 eur *štandard neobsahuje kuchynskú linku a svietidlá * možnosť dokončenia záhrady na kľúč - cenu pripravujeme Parkovacie miesta spolu s oplotením a branou sú súčasťou ceny. Domy je možné vidieť. Dokončenie je plánované na september 2022. Financovanie je možné pomocou hypotekárneho úveru, ktorý vám radi pomôžeme vybaviť. Cena domu je vrátanie odmeny pre RK. Obec Dunajský Klátov sa nachádza v malebnom prostredí dunajských ramien tzv. Klátovske rameno, vodných mlynov. Možnosť turistiky a cyklo-trasy. Dunajský Klátov je obec vzdialená asi 8km od Dunajskej Stredy, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

269 000 €
1 793,33 €/m²

BOND Reality
Priestranný 4 izbový rodinný dom priamo v obci Malá Lúč, veľký pozemok 750m2, tepelné čerpadlo, oplo

Priestranný 4 izbový rodinný dom priamo v obci Malá Lúč, veľký pozemok 750m2, tepelné čerpadlo, oplo

Lokalita: Malá Lúč, Lúč na Ostrove (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Lúč na Ostrove - Malá Lúč so zastavanou plochou 161m2, úžitkovou plochou 121m2 situovaný na pozemku o výmere 750m2. Dom je postavaný z tehly so sedlovou strechou a krytou terasou, ktorá je orientovaná na slnečný pozemok a zeleň. Kúrenie v dome bude podlahové s tepelným čerpadlom, príprava na klimatizáciu, kompletne osadené vonkajšie žalúzie. Parkovanie bude zo zámkovej dlažby pred domom, oplotenie. Dom je napojený na elektrinu, vodu a žumpu (príprava na pripojenie do kanalizácie). Dispozícia domu: krytý vstup, chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a vstupom na terasu, komora, samostatné WC, technická miestnosť, kúpeľňa s vaňou, sprchou a WC, dve samostatné izby, spálňa so šatníkom. Dom je možné kúpiť v prevedení HOLODOM alebo ŠTANDARD. Cena domu v prevedení HOLODOM je 249 000 eur Cena domu v prevedení ŠTANDARD - 16 000 eur *možnosť dokončenia záhrady na kľúč za doplatok ** v cene domu nie je zahrnutá kuchynská linka a svietidlá Dom je aktuálne vo výstavbe, ktorú je možné vidieť. Časť obce Lúč na Ostrove - Malá Lúč sa nachádza asi 3km od nájazdu na obchvat D4/R7 - Holice a 11km od Dunajskej Stredy, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Dokončenie je plánované na 10/2022. Možnosť financovania pomocou hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

249 000 €
2 057,85 €/m²

BOND Reality
Kvalitné 4 izbové domy s terasou, oplotením, bránou a  prípravou na krb, v tichej časti obce Lehnice

Kvalitné 4 izbové domy s terasou, oplotením, bránou a prípravou na krb, v tichej časti obce Lehnice

Lokalita: Sása, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4 izbové rodinné domy v novo vybudovanej lokalite v obci Lehnice - Sása. Zastavaná plocha domu je 148m2, užitková plocha je 109m2, domy sú situované na pozemkoch o výmere 532m2. Moderná dispozícia domov je rozdelená na nočnú a dennú časť. Denná časť sa skladá z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a vstupom na krytú terasu, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, krytý vstup do domu. Nočná časť disponuje tromi izbami a šatníkom. Domy sú postavené z tehál, plastové okná s izolačným trojsklom, sedlová strecha, príprava na krb, klimatizáciu, alarm, vonkajšie žalúzie a internet, parkovacie miesta, terasa, oplotenie, kovové brány. Kúrenie bude zabezpečené podlahovým kúrením s elektrickým kotlom. Dom je možné kúpiť v prevedení HOLODOM alebo ŠTANDARD. HOLODOM cena 265 000 eur ŠTANDARD cenu 16 000 eur Možnosť dokončenia záhrady na kľúč - cenu pripravujeme. * štandard neobsahuje kuchynskú linku a svietidlá Domy sa predávajú oplotené s parkovacím miestami. Aktuálne je možné vidieť výstavbu RD priamo v Lehniciach. Dokončenie je plánované na koniec roka 2022. Kúpa je možná pomocou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. Pri rezervácii domu sa hradí len rezervačný poplatok, zvyšok kúpnej ceny sa hradí po kolaudácii domu. Obec Lehnice sa nachádza neďaleko napojenia nového obchvatu R7/D4 a mesta Šamorín. V obci sa nachádza plná občianka vybavenosť. V prípade záujmu o detailnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

265 000 €
2 431,19 €/m²

BOND Reality
WEST PARK - 3 izbové rodinné domy v novom projekte v tichom prostredí obce Dunajský Klátov, tepelné

WEST PARK - 3 izbové rodinné domy v novom projekte v tichom prostredí obce Dunajský Klátov, tepelné

Lokalita: Dunajský Klátov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

VIDEO PREHLIADKA - Ponúkame priestranné 3 izbové rodinné domy v malebnej obci Dunajský Klátov v novom projekte WEST PARK. Jednotlivé rodinné domy sú súčasťou obľúbených dvoj-domov. Domy majú výmeru 112,68m2 s pozemkami o výmere od 297,47 - 335,22m2. Moderná dispozícia domov zabezpečuje príjemné bývanie. Dispozícia pozostáva z vstupnej chodby s priestorom na rolldoor, samostatné WC, technická miestnosť, obývacia izba spojená s kuchyňou z ktorej je vstup na krytou terasu, dve samostatné izby, samostatná kúpeľňa s vaňou a WC. Domy sú spojené prístreškami na auto, kde bude situovaný sklad. Z priestoru parkovacích miest bude vstup na pozemok. Pozemky budu dokončené vrátanie záhradnej úpravy. viď. foto z podobného projektu. Domy sú postavené z tehál, zateplené, okná sú izolačné troj-sklo s vonkajšou úpravou vo farbe antracit. Kúrenie bude realizované pomocou tepelného čerpadla. Dom bude pripojený na elektrinu, vodu, kanalizácia bude riešená žumpou. Do budúcna je plánované pripojenie na kanalizáciu. Dom je možné kúpiť v stave HOLODOM alebo vo vyhotovení ŠTANDARD HOLODOM - 159 900 eur ŠTANDARD - 10 500 eur * štandard neobsahuje kuchynskú linku a sveitidlá Domy budú oplotené s realizovanou výsadbou pred domom i na pozemku s parkovacími miestami. Dokončenie a kolaudácia sú plánované na koniec roka 2022. Za záhradami domov sa nachádza lesík a množstvo zelene. Je možné vidieť už hotovú výstavbu neďaleko Dunajského Klátova a to v Galante. Výstavbu realizuje skúsený developer. Domy je možné financovať pomocou úveru, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. Pri rezervácii domu sa hradí len rezervačný poplatok, zvyšok kúpnej ceny sa hradí po kolaudácii domu. Obec Dunajský Klátov sa nachádza v malebnom prostredí dunajských ramien tzv. Klátovské rameno, vodných mlynov. Možnosť turistiky a cyklo-trasy. Dunajský Klátov je obec vzdialená asi 8km od Dunajskej stredy, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Fotografie sú z realizovanej výstavby v Galante. Možnosť vidieť reálnu stavbu.

159 900 €
1 415,04 €/m²

BOND Reality
Moderné 4 izbové rodinné domy, Lehnice - Sása, záhrada na kľúč, závlaha, tepelné čerpadlo, oplotenie

Moderné 4 izbové rodinné domy, Lehnice - Sása, záhrada na kľúč, závlaha, tepelné čerpadlo, oplotenie

Lokalita: Sása, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 116 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešené 4 izbové rodinné domy obci Lehnice - Sása. Domy sú situované na pozemkoch o výmere od 532m2 do 679m2. Výmera domov: zastavaná plocha domu 141m2, úžitková plocha domu: 116m2, krytý vstup s terasou 39m2. Domy majú výborné dispozičné riešenie na dennú časť: vstupná hala, technická miestnosť, špajza a kuchyňa spojená s obývacou izbou so vstupom na polo krytú terasu. Nočná časť so samostatným WC, kúpeľňa, dve detské izby, spálňa s vlastnou kúpeľňou, WC a garderobou. Na stavbu domu boli použité kvalitné materiály. Domy sú postavené z tehly s rovnou strechou, plastové okná a vstupné dvere, posuvné dvere značky HSportal, kúrenie v dome bude zabezpečené podlahovým kúrením s tepelným čerpadlom ( Panasonic All in one). V dome bude teplovzdušný krb zn. KOBOK, video vrátnik. V cene domu je zahrnutá kompletná úprava pozemku, ktorú tvorí. zámkové dlažby (terasa, parkovacie miesta), prestrešenie parkovacích miest, závlahový systém, dokončenie záhrady na kľúč, kompletné oplotenie (bočné ploty - bariérové, predný plot murovaný), posuvná brána s dialkovym ovládaním. Dom je možné kúpiť v stave HOLODOM alebo ŠTANDARD. Cena HOLODOMU od 284 800 eur Cena ŠTANDARD - 16 500 eur * súčasťou domu nie je kuchynská linka a svietidlá Domy sú aktuálne vo výstavbe, ich dokončenie je plánované na 10/2022, avšak je jich možné vidieť priamo v Lehniciach. Obec Lehnice sa nachádzajú neďaleko obchvatu D4/R7 a mesta Šamorín. Samotná obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

284 800 €
2 455,17 €/m²

BOND Reality
Kvalitný 4 izbový rodinný dom v obci Lehnice - Sása, pozemok 500m2

Kvalitný 4 izbový rodinný dom v obci Lehnice - Sása, pozemok 500m2

Lokalita: Sása, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 96 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový dom v obci Lehnice - Sása. Zastavaná plocha rodinného domu je 119m2, obytná plocha 96,5m2. Rovinatý pozemok s výmerou od 500m2. Dom je postavený z tehly so sedlovou strechou. Plastové okná s izolačným trojsklom. V dome je príprava na klimatizáciu, alarm, kameru 4ks, príprava na krb, vstup na podkrovie. Kúrenie v dome zabezpečuje elektrický kotol so zásobníkom. V celom dome je vodovodné podlahové kúrenie, betonová terasa. Dispozícia domu: Priestranná vstupná chodba, tri samostatné izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, WC, samostatné WC, komora a obývacia izba spojená s kuchynskou časťou. Z obývacej izby je vstup na terasu a na pozemok. Dom sa predáva v stave holodomu za cenu 245 000 eur Možnosť dokončenia do štandardu v hodnote - cenu pripravujeme * v cene domu nie je kuchynská linka a svietidlá Domy sú napojené na elektrinu, vodu a kanalizáciu. Dom je dokončený v stave holodom. V cene domu je kolaudácia. Parkovanie je zabezpečené pred domom. Dom je možné vidieť. Dom sa nachádza v novo vybudovanej lokalite v obci Lehnice - Sása. Lokalita disponujem malým množstvom pozemkov, vzniká tak komorné a tiché bývanie. Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, materská škôlka, základní škola, potraviny.

245 000 €
2 552,08 €/m²

BOND Reality
WEST PARK - 4 izbové rodinné domy v novom projekte v tichom prostredí obce Dunajský Klátov, tepelné

WEST PARK - 4 izbové rodinné domy v novom projekte v tichom prostredí obce Dunajský Klátov, tepelné

Lokalita: Dunajský Klátov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

VIDEO PREHLIADKA - Ponúkame priestranné 4 izbové rodinné domy v malebnej obci Dunajský Klátov v novom projekte WEST PARK. Jednotlivé rodinné domy sú súčasťou obľúbených dvoj-domov. Domy majú výmeru 113,90m2 s pozemkami o výmere od 348,98m2 - 420,94m2. Moderná dispozícia domov zabezpečuje príjemné bývanie. Dispozícia pozostáva z vstupnej chodby s priestorom na rolldoor, samostatné WC, obývacia izba spojená s kuchyňou z ktorej je vstup na krytou terasu a komora, samostatná spálňa s vlastnou kúpeľňou s WC, technická miestnosť, druhá kúpeľňa a dve samostatné izby. Domy sú spojené prístreškami na auto, kde bude situovaný sklad. Z priestoru parkovacích miest bude vstup na pozemok. Pozemky budu dokončené vrátanie záhradnej úpravy. viď. foto z podobného projektu. Domy sú postavené z tehál, zateplené, okná sú izolačné troj-sklo s vonkajšou úpravou vo farbe antracit. Kúrenie je podlahové s tepelným čerpadlom. Dom bude pripojený na elektrinu, vodu, kanalizácia bude riešená žumpou. Do budúcna sa ráta s pripojením na kanalizáciu. Dom je možné kúpiť v stave HOLODOM alebo vo vyhotovení ŠTANDARD HOLODOM - 169 900 eur ŠTANDARD - 13 500 eur * štandard neobsahuje kuchynskú linku a svitidlá Domy budu oplotené s realizovanou výsadbou pred domom i na pozemku s parkovacími miestami. Dokončenie a kolaudácia sú plánované na koniec roka 2022. Za záhradami domov sa nachádza lesík. Je možné vidieť už hotovú výstavbu neďaleko Dunajského Klátova a to v Galante. Výstavbu realizuje skúsený developer. Domy je možné financovať pomocou úveru, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. Pri rezervácii domu sa hradí len rezervačný poplatok, zvyšok kúpnej ceny sa hradí po kolaudácii domu. Obec Dunajský Klátov sa nachádza v malebnom prostredí dunajských ramien tzv. Klátovské rameno, vodných mlynov. Možnosť turistiky a cyklo-trasy. Dunajský Klátov je obec vzdialená asi 8km od Dunajskej stredy, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Výstavbu domov, je možné vidieť priamo v Dunajskom Klátove. Fotografie sú z výstavby v Galante.

169 900 €
1 503,54 €/m²

BOND Reality
SAMOSTANÝ RODINNÝ DOM – NOVOSTAVBA, VRAKUŇA - HRUŠOV

SAMOSTANÝ RODINNÝ DOM – NOVOSTAVBA, VRAKUŇA - HRUŠOV

Lokalita: Rebarborová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 141 m²

BOND reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatné rodinné domy s vlastným pozemkom v projekte REBARBOROVÁ, na rozhraní mestskej časti Bratislava - Prievoz a Vrakuňa, časť Hrušov. V ponuke sú posledné tri rodinné domy. Moderné a architektonicky atraktívne dvojpodlažné domy so štyrmi alebo piatimi izbami majú podlahovú plochu od 122 až 141m2, sú výborne dispozične riešené, s obľúbenou juhozápadnou alebo juhovýchodnou orientáciou. Každý dom disponuje vnútornou a vonkajšou terasou, vlastnou záhradou, resp. pozemkom od 274 až 406 m², ku každému domu patria 2 parkovacie státia na spevnenej ploche pred domom. Domy sú dokončené do stavu holdom s energetickým certifikátom A, s vlastným tepelným čerpadlom (vzduch - voda), teplovodným podlahovým kúrením a chladením, vonkajšími hliníkovými žalúziami, vonkajším oplotením, sú napojené na inžinierske siete a budú skolaudované s prideleným súpisným číslom ( 09/2022). Možnosť dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klienta. Projekt REBARBOROVÁ, tvorí v uzatvorené kondomínium 8 domov, s prístupom cez obecnú asfaltovú komunikáciu, je situovaný v stabilizovanom rezidenčnom území rodinných domov, vo vyhľadávanej lokalite, v susedstve Vrakúnskeho lesoparku a zároveň s dobrou dopravnou dostupnosťou a blízkosťou do centra mesta. Cena od: 369.000 €.

369 000 €
2 617,02 €/m²

BOND Reality
3-izbový byt v novostavbe

3-izbový byt v novostavbe

Lokalita: Kazanská, Bratislava II - Podunajské Biskupice (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 66.62 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach na Kazanskej ulici. BYT: Byt sa nachádza na 4. poschodí. Úžitková plocha bytu je 66,62 m2, plocha loggie je 7,48 m2. Vo fotodokumentácii je priložený pôdorys. Byt pozostáva z dvoch samostatných izieb, obývačky spojenej s kuchyňou, chodby, kúpeľne a samostatného WC. Z jednej z izieb je vstup na loggiu. V byte je ústredné kúrenie s panelovými vykurovacími telesami a termostatickými ventilmi, bytovým termostatom na ovládanie teploty kúrenia v byte vrátane bytovej výmenníkovej stanice s meraním tepla pre byt s nezávislým kúrením a prípravou teplej vody počas celého roka. Mesačný zálohový predpis pre štyri osoby je 99 € + elektrina. DOM: Tehlový bytový dom je bezbariérový s dostatočne širokým výťahom, má vlastnú kotolňu a parkovanie pre vlastníkov bytov v uzavretom dvore. OKOLIE: Podunajské Biskupice sú rýchlo sa rozvíjajúca časť Bratislavy s kompletnou občianskou vybavenosťou. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BOND Reality.

222 900 €
3 345,84 €/m²

BOND Reality
Moderne riešený 3 izbový byt v rezidenčnom projekte Vienna Gate

Moderne riešený 3 izbový byt v rezidenčnom projekte Vienna Gate

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový apartmán o výmere 89m2 s možnosťou udelenia trvalého pobytu na 20 z 22 poschodí. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky - Kopčianska ulica. Byt bol dispozične upravený oproti pôvodnému pôdorysu. Dispozícia bytu je rozdelená na dennú a nočnú časť. Denná časť sa skladá z priestrannej vstupnej chodby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom, prípravou na práčku a sušičku, samostatné WC s bidetom, kompletne zariadená kuchynská linka (okrem umývačky) spojená s obývacou izbou, v chodbe sa nachádza priestranný rolldoor. Nočná časť sa skladá z dvoch izieb v spálni sa potom nachádza vstavaná skriňa. V celom byte bolo realizované bodové osvetlenie. k bytu je možné kúpiť pivnicu v hodnote 5 000 eur. Z bytu je krásny výhľad na okolie Petržalky a Rakúsko. Byt sa predáva zariadený. Do bytu sú bezpečnostné dvere, hliníkové okná. Výhodou bytu je centrálna klimatizácia a protipožiarny systém. Nehnuteľnosť je evidovaná ako "apartmán" avšak nie je problém so vybavením hypotekárneho úveru ani trvalého pobytu. Do bytového komplexu je vstup možný jen s prístupovou kartičkou a tiež disponuje 24/7 strážnou službou. V bytovom dome sa nachádzajú viaceré prevádzky ako Tesco, Fitinn, Pizzeria, drogéria a pod. Pred domom sa nachádzajú viaceré spoje MHD. Peší prístup na vlakovou stanicu s výborným spojením do Viedne. Parkovanie je možné ako rezident na vyznačených miestách. Byt je voľný v 4Q/2022. V cene bytu je zahrnutá odmena pre RK. Možnosť financovania pomocou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

335 000 €
3 764,04 €/m²

BOND Reality
Priestranný 1,5 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, ul. Slávičie údolie

Priestranný 1,5 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, ul. Slávičie údolie

Lokalita: Slávičie údolie, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1,5 izb. byt s výmerou 51 m2 nachádzajúci sa na prízemí 16-ročnej zateplenej novostavby v Slávičom údolí. Byt má praktické dispozičné riešenie, pozostáva z priestrannej izby s kuchynskou časťou, čiastočne oddelenej spacej časti momentálne zariadenej ako pracovňa, samostatného murovaného šatníka/komory, priestrannej kúpeľne, oddeleného WC, murovanej pivnice v susedstve bytu a lodžie. K vybaveniu bytu patria drevené okná s bezpečnostnou fóliou a vnútornými žalúziami, zariadenie kúpeľne, zabudované vybavenie šatníka, vlastný kotol na vykurovanie a prípravu teplej vody. Zariadenie bytu je možné ponechať podľa dohody. Možnosť financovania cez HÚ. Mesačné náklady pre 2 osoby sú vo výške 150,- € vrátane elektriny a plynu. Cena bytu je 179.900,- EUR vrátane právneho a poradenského servisu.

179 900 €
3 527,45 €/m²

BOND Reality
2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE S LODŽIOU A GARÁŽOU, RUŽINOV.

2 IZB. BYT V NOVOSTAVBE S LODŽIOU A GARÁŽOU, RUŽINOV.

Lokalita: Martinčekova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 62.69 m²

Slnečný a priestranný 2 izb. byt s lodžiou a garážovým státím v kvalitnej novostavbe v Ružinove, Martinčekova ul. Výmera bytu je 62,69 m² + 6 m² lodžia, nachádza sa na 6./13 posch. Byt má výbornú dispozíciu, široká vstupná chodba so šatníkom, kuchyňa s jedálňou a otvorenou dispozíciu do priestrannej obývačky a vstupom na lodžiu s krásnym výhľadom, samostatná spálňa so šatníkom, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. V byte sú použité kvalitné materiály, obklady, dlažby, sanita, podlahy, interiérové dvere, vchodové bezpečnostné dvere, 2x vstavaná skriňa, v KL zabudované spotrebiče a zabudovaná klimatizácia. Je veľmi vkusne a štýlovo zariadený. K bytu prislúcha garážové státie na prízemí bytového domu v cene 20 000 €. Nehnuteľnosť sa nachádza v modernej novostavbe s vlastnou komunitnou záhradou, škôlkou, parkovaním pre hostí, v lokalite širšieho centra mesta. Nízke prevádzkové náklady, možnosť HÚ. Cena: 269 900 € + garážové státie.

269 900 €
4 305,31 €/m²
+ 135 €/mes. energie
BOND Reality
LUXUSNÝ 3-IZB. BYT S VEĽKOU TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE

LUXUSNÝ 3-IZB. BYT S VEĽKOU TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE

Lokalita: Ľudovíta Fullu, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 82 m²

Predaj krásneho nadštandardného 3-izb. bytu s veľkou terasou, zimnou záhradou a garážou v novostavbe na Dlhých Dieloch, ul. Ľ. Fullu. Výmera bytu je 82 m² + terasa 78 m² a 13 m² zimná záhrada, nachádza sa na 2./4. poschodí. Byt je dobre dispozične riešený, obojstranne orientovaný, pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, samostného WC, kúpeľne, detskej izby so vstavanou skriňou, kuchyne, priestrannej obývačky s jedálňou, spálne so samotným šatníkom, zimnej záhrady a veľkej terasy. Celý byt je novo a luxusne zrekonštruovaný, použité kvalitné materiály, zariadenia, spotrebiče a je veľmi vkusne a štýlovo zariadený, Z obývačky je vstup do zimnej záhrady a menšieho balkóna a z druhej strany obývačky sa vstupuje na veľkú, východne orientovanú terasu. Na nej sa nachádza hliníková pergola so strešným a bočným tienením a led podsvietením, s podlahou z terasových dosiek z exotického dreva a elegantná ratanovová stolová súprava. Po obvode terasy sú umiestnené dreviny dotvárajúce pokojnú záhradnú atmosféru. K bytu je možnosť kúpiť samostatnú garáž (30 m²) v suteréne bytového domu za cenu 30.000 €. Byt sa predáva sa vrátane zariadenia a spotrebičov. Nehnuteľnosť ponúka príjemné bývanie v pokojnej rezidenčnej štvrti, s celoročným využitím terasy a zimnej záhrady. Možnosť HÚ, kúpu voľný. Cena: 389 900 €.

389 900 €
4 754,88 €/m²
+ 209 €/mes. energie
BOND Reality
Novostavba 3 izb. bytu s lodžiou a parkovaním v Dúbravke na Dúbravčickej ul.

Novostavba 3 izb. bytu s lodžiou a parkovaním v Dúbravke na Dúbravčickej ul.

Lokalita: Dúbravčická, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 67.15 m²

Sprostredkujeme predaj - novostavbu krásneho 3 izbového bytíku s lodžiou a parkovaním situovaného na 8/8 posch. v 6 ročnej novostavbe obytného domu v Dúbravke na Dúbravčickej ul. Samotná výmera bytu s pivnicou a loggiou je 67,15m2 Byt je výborne dispozične riešený, orientovaný na dve svetové strany, dostatočne svetlý, moderne zariadený. Nachádza sa v stabilizovanej mestskej časti s výbornou dostupnosťou na diaľničný obchvat, blízkosť lesa a cyklotrás, dobrá občianska vybavenosť, MHD. Pozostáva z vstupnej chodby so vstavanou skriňou, obývacej izby spojenej s kuchyňou s výstupom na krásnu lodžiu s pekným výhľadom, spálne vybavenej vstavanou skriňou, detskej izby, samostatnej kúpeľne s vaňou a miestom na práčku, WC a pivnice. K bytu prislúcha aj vonkajšie parkovacie miesto vo vnútrobloku. Byt má veľmi nízke prevádzkové náklady, len 110 eur mesačne. Kúpou okamžite voľný, cena vrátane odmeny pre RK 254 900,- EUR.

254 900 €
3 795,98 €/m²

BOND Reality
Prenájom 3 izb. bytu v novej nadstavbe, Zohor

Prenájom 3 izb. bytu v novej nadstavbe, Zohor

Lokalita: Školská, Zohor (Malacky)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný 3 izb. byt v 7-ročnej nadstavbe tehlového bytového domu v Zohore, na Školskej ul., s úžasným výhľadom. Byt s výmerou 78 m2 sa nachádza na 4. posch. bez výťahu. Dispozične pozostáva z: Vstup: obývacia izba s kuchyňou, WC a balkón Druhé podlažie: dve samostatné izby, kúpeľňa, oddelené WC Prenajíma sa zariadený nábytkom, spotrebičmi, dvomi klimatizačnými jednotkami. Dostatok parkovacích miest pri bytovom dome. V obci je vybudovaná kompletná infraštruktúra s dobrým vlakovým spojením Malacky - Bratislava. Cena prenájmu je 650,- EUR/mes. vrátane energií, bez internetu a KTV. Pri uzatvorení nájomnej zmluvy platí nájomca poplatok realitnej kancelárii vo výške 650,- EUR.

650 €/mes.
8,33 €/m²/mes.
vrátane energií
BOND Reality
PRENÁJOM - Nadštandardné kancelárske priestory na pešej zóne Lichnerova ul. Senec

PRENÁJOM - Nadštandardné kancelárske priestory na pešej zóne Lichnerova ul. Senec

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 76 m²

Ponúkame na prenájom nové kancelárske priestory na frekventovanej pešej zóne Lichnerova ul. Senec. Priestory majú výmeru 76m2 s dvoma terasami o výmere 7m2 sú situované na 1. poschodí. Priestory sú rozdelené na tri samostatné kancelárie, kuchynku, sprchový kút, samostatné WC. Kancelárie disponujú kompletnou infraštruktúrou a to: klimatizácia, alarm, zabudovaný vysávač, samostatné kúrenie, kompletné rozvody s možnosťou napojenia na optiku, videotelefón, sieťky proti hmyzu, žalúzie, bezpečnostné dvere. Kancelárske priestory sa nachádzajú v najfrekventovanejšej časti pešej zóny vedľa cukrárne Balkán nad predajňou O2. Volné od 1.8.2022 Cena nájmu je 990 eur + DPH/mesiac a réžia 60 eur + DPH/mesiac V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

990 €/mes.
13,03 €/m²/mes.
vrátane energií
BOND Reality
PREDAJ - Kopčianka 2 izb byt, 58m2, 2/12 , v cene štandard, vonkajšie parkovanie a kobka, Bratislava

PREDAJ - Kopčianka 2 izb byt, 58m2, 2/12 , v cene štandard, vonkajšie parkovanie a kobka, Bratislava

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58.14 m²

KOPČIANKA, Petržalka - Projekt moderných bytových domov v rýchlo rozvíjajúcej sa lokalite tesne pred dokončením Ponúkame na PREDAJ 2-izbový byt s loggiou o celkovej výmere 58,14 m2 v cene so štandardom, vonkajším parkovacím státím a kobkou. Perfektné dopravné napojenie a okamžitá dostupnosť na D1-D2, napojenie na cyklotrasy a v okolí komfortná občianska vybavenosť, 5 minút do mesta autom, 15 minút peši do Sadu Janka Kráľa. Moderné byty ponúkajú štandard energetickej náročnosti A1, predprípravu na klimatizáciu a exteriérové žalúzie v štandarde, slušný štandard vybavenia domov a bytov, vlastnú lodžiu s výhľadom do vnútroblokového parku, maximálne 3 susedia na poschodí Zahájenie kolaudácie už koncom tohto roka ! 2 izb byt A.3.2.1., Podlažie 2/12 • Interiér 52,39 m2 • Exteriér-loggia 5,75 m2 • Orientácia bytu na Juho-Západ • Štandardné vybavenie bytu v cene • Predpríprava na klimatizáciu a exteriérové žalúzie • Ku kúpe prislúcha aj vonkajšie parkovacie miesto pri projekte a pivničná kobka o výmere 2,05 m2 Celková cena v balíku = 227 000,-€ s DPH Predaj bytu je formou postúpenia práv a povinností, so súhlasom developera a na základe zmluvného vzťahu. Zabezpečíme aj kompletné hypotekárne poradenstvo a financovanie pre klientov. Aktuálny harmonogram výstavby objektov A, B, C: začatie výstavby prebehlo v Januári 2021, ukončenie hrubej stavby prebehlo v Decembri 2021. Aktuálne sa ukončuje zatepľovanie domov, budú prebiehať práce na vonkajších plochách, ukončenie výstavby plánované na Q4 2022, následne bude prebiehať proces kolaudačného konania. V prípade záujmu a akýchkoľvek doplňujúcich otázok nás neváhajte kontaktovať. BOND Reality predá komfortne aj Vašu novostavbu, projekt alebo aj staršiu nehnuteľnosť . + 421 905 333 333; novostavby@bondreality.sk

227 000 €
3 904,37 €/m²

BOND Reality
3 izbový byt s nerušenými výhľadmi na Karpaty a mesto, terasa a parking

3 izbový byt s nerušenými výhľadmi na Karpaty a mesto, terasa a parking

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 96.88 m²

Predaj 3 izbového bytu v rezidenčnom projekte GUTHAUS od developera CORWIN, ktorý ponúka nový rozmer moderného bývania s vysokou kvalitou štandardu a Doplnkových služieb. Projekt bol navrhnutý tak, aby maximalizoval prínos pre svojich obyvateľov. Bohatá zeleň okolitých vonkajších priestorov je ideálnym miestom na stretnutia a oddych. Pre rezidentov je k dispozícii reprezentatívne lobby so stálou recepciou. Z GUTHAUS máte vďaka ideálnej polohe a dostupnosti v rámci mesta všetko po ruke – či už pešo, prostredníctvom MHD alebo na bicykli. Parkovacie státie bude mať vlastnú nabíjacú stanicu pre elektromobil. Štandard budovy: • Energetická trieda A1 • Centrálny zdroj tepla a chladu – tepelné čerpadlá vzduch/voda • Železobetónové obvodové a medzibytové steny, murované vnútorné priečky z tehly, zateplenie obvodového plášťa minerálnou vlnou • Vetracie štrbiny na fasádnych stenách • Zelené a vegetačné strechy • Garážové státia s možnosťou prípravy na nabíjanie elektromobilov Štandard bytu: • Stropné kúrenie a chladenie s termostatom v každej miestnosti • Hliníkové okná s izolačným trojskom bez parapetov na celú výšku otvorov • Bezpečnostné protipožiarne vstupné dvere so zvýšenou akustickou nepriezvučnosťou • Nórske dubové parketové podlahy Oak White lepený click systém s dĺžkou lamely 2200 mm, 2,5 mm hrúbka tvrdého dreva • Plné bezfalcové dvere biely lak so skrytými pántami a obložkovou zárubňou • Obklady a dlažby Mystone Gris Fleury Griggio od talianského výrobcu Marazzi • Sanita Villeroy & Boch, dizajnové podomietkové batérie Keuco, čierny chróm, zväčšený sprchový kút so sklenenou stenou a so stropnou a ručnou sprchou • Rebríkový elektrický radiátor v kúpeľni KORADO • Exteriérové hliníkové žalúzie Hella, sieťky Bonusy pre rezidentov GUTHAUS: • Priestor na uskladnenie a údržbu bicyklov • Vonkajšie a vnútorné bicyklové stojiská pre rezidentov vrátane vybavenej dielne • Záhradný dvor s altánkom a grilom • Letná terasa • Verejný priestor a športoviská • Sprcha pre domáce zvieratá Umiestnenie bytu v projekte poskytuje krásne výhľady na mesto a Karpaty. Byt sa nachádza na 15. nadzemnom podlaží, orientovaný je na juh a západ. Plocha bytu 72,44 m2 a terasa 24,44 m2 pozdĺž celého bytu je prístupná z každej obytnej miestnosti. K bytu prislúcha pivničná kobka na prízemí a vnútorné parkovacie státie na 2.nadzemnom podlaží. V rámci klientských zmien zväčšený priestor v kúpeľni pre sprchový kút resp. vaňu. Návrh realizácie interiéru je vypracovaný pre tento konkrétny byt, môžete si pozrieť v priložených fotografiách. Pre kuchyňu sú vypracované 2 varianty. Cena bytu vrátane provízie pre RK 439.900 € v nadštandardnom prevedení ( bez kuchynskej linky ), 1x garážové státie 20.000 € www.guthaus.sk.

439 900 €
4 540,67 €/m²

BOND Reality
1 2