Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Inzeráty predajcu BOND Reality

Predajca

Názov predajcu:
BOND Reality
Kontakt:
Tel: 090... Zobraziť
E-mail: inf...
http://www.bondreality.sk/
Adresa:
Mlynské nivy 58 58
Bratislava
82105
Nájdených 87 novostavieb
1 2 3 4 5
PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKOM, Hr

PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKOM, Hr

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

HRADSKÁ GARDENS - Ponúkame na predaj 2-izbové byty v uzavretom rodinnom kondomíniu s maximálnym súkromím a bezpečím pre obyvateľov a ich rodiny. Byty sa budú nachádzať v 3 podlažnej novostavbe s 28 bytovými jednotkami. Súčasťou komorného kondomínia je vlastná komunitná zóna s prístreškom, grilom a posedením. Na pozemku sa bude nachádzať aj detské ihrisko, ktoré je viditeľné z jednotlivých bytov a ich balkónov. Nadštandardnom novostavby je, že v každom vchode sa nachádza jeden výťah, ktorý obsluhuje iba 7 bytov. Byty o výmere 48 m2 + 5m2 balkón sú orientované na severnú a južnú stranu a budú dokončené do štandardu, ktorý si klient môže vybrať z dostupnej ponuky developera. Samozrejmosťou je optické pripojenie. Vďaka výbornej dispozícii je v bytoch dostatok možností pre úložný priestor. Výnimočnou súčasťou bytu zvyšujúc kvalitu bývania je oddelená kúpelňa od WC. Vzhľadom na lokalitu, ktorá poskytuje výbornú dostupnosť občianskeho vybavenia, ako aj prístup prostredníctvom MHD a osobnej dopravy je projekt výbornou voľbou. Do dvora bude zabezpečený vjazd cez diaľkovo ovládanú bránu a následnú príjazdovú cestu. Samotný projekt sa nachádza ďalej od ulice a vylučuje priamy kontakt s hlukom od dopravy pričom zástavka MHD sa nachádza cca 50m od samotnej vstupnej brány. Aktuálne začína OBMEDZENÝ PREDPREDAJ projektu za zvýhodnené ceny. 2i byty v tomto dispozičnom usporiadaní začínajú od 119.000 EUR vrátane DPH. K bytu je potrebné obstarať aj parkovacie miesto a pivnicu o výmere 2,79m2 Dokončenie projektu je plánované na 2Q 2022.

119 000 €
2 163,64 €/m²

BOND Reality
PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 3 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKOM, Hr

PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 3 izb. byty s balkónom v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKOM, Hr

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89 m²

HRADSKÁ GARDENS - Ponúkame na predaj 3-izbové byty v uzavretom rodinnom kondomíniu s maximálnym súkromím a bezpečím pre obyvateľov a ich rodiny. Byty sa budú nachádzať v 3 podlažnej novostavbe s 28 bytovými jednotkami. Súčasťou komorného kondomínia je vlastná komunitná zóna s prístreškom, grilom a posedením. Na pozemku sa bude nachádzať aj detské ihrisko, ktoré je viditeľné z jednotlivých bytov a ich balkónov. Nadštandardnom novostavby je, že v každom vchode sa nachádza jeden výťah, ktorý obsluhuje iba 7 bytov. Byty o výmere 66,13 a 73,80 m2 + 5 až 13 m2 balkón a sú orientované na severnú a južnú stranu a budú dokončené do štandardu, ktorý si klient môže vybrať z dostupnej ponuky developera. Samozrejmosťou je optické pripojenie. Vďaka výbornej dispozícii je v bytoch dostatok možností pre úložný priestor. Výnimočnou súčasťou bytu zvyšujúc kvalitu bývania je oddelená kúpelňa od WC. Vzhľadom na lokalitu, ktorá poskytuje výbornú dostupnosť občianskeho vybavenia, ako aj prístup prostredníctvom MHD a osobnej dopravy je projekt výbornou voľbou. Do dvora bude zabezpečený vjazd cez diaľkovo ovládanú bránu a následnú príjazdovú cestu. Samotný projekt sa nachádza ďalej od ulice a vylučuje priamy kontakt s hlukom od dopravy pričom zástavka MHD sa nachádza cca 50m od samotnej vstupnej brány. Aktuálne začína OBMEDZENÝ PREDPREDAJ projektu za zvýhodnené ceny. 3i byty v tomto dispozičnom usporiadaní začínajú od 155.412,- € vrátane DPH. K bytu je potrebné obstarať aj parkovacie miesto a pivnicu o výmere 2,79m2 Dokončenie projektu je plánované na 2Q 2022.

155 412 €
1 746,20 €/m²

BOND Reality
PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty s PREDZÁHRADKOU v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKO

PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty s PREDZÁHRADKOU v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKO

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

HRADSKÁ GARDENS - Ponúkame na predaj 2-izbové byty v uzavretom rodinnom kondomíniu s maximálnym súkromím a bezpečím pre obyvateľov a ich rodiny. Byty sa budú nachádzať v 3 podlažnej novostavbe s 28 bytovými jednotkami. Súčasťou komorného kondomínia je vlastná komunitná zóna s prístreškom, grilom a posedením. Na pozemku sa bude nachádzať aj detské ihrisko, ktoré je viditeľné z jednotlivých bytov a ich balkónov. Nadštandardnom novostavby je, že v každom vchode sa nachádza jeden výťah, ktorý obsluhuje iba 7 bytov. Byty o výmere 48,75 m2 + 60 - 72,6m2 predzáhradky sú orientované na severnú a južnú stranu a budú dokončené do štandardu, ktorý si klient môže vybrať z dostupnej ponuky developera. Samozrejmosťou je optické pripojenie. Vďaka výbornej dispozícii je v bytoch dostatok možností pre úložný priestor. Výnimočnou súčasťou bytu zvyšujúc kvalitu bývania je oddelená kúpelňa od WC. Vzhľadom na lokalitu, ktorá poskytuje výbornú dostupnosť občianskeho vybavenia, ako aj prístup prostredníctvom MHD a osobnej dopravy je projekt výbornou voľbou. Do dvora bude zabezpečený vjazd cez diaľkovo ovládanú bránu a následnú príjazdovú cestu. Samotný projekt sa nachádza ďalej od ulice a vylučuje priamy kontakt s hlukom od dopravy pričom zástavka MHD sa nachádza cca 50m od samotnej vstupnej brány. Aktuálne začína OBMEDZENÝ PREDPREDAJ projektu za zvýhodnené ceny. 2i byty v tomto dispozičnom usporiadaní začínajú od 124.990 € vrátane DPH. K bytu je potrebné obstarať aj parkovacie miesto a pivnicu o výmere 2,79m2 Dokončenie projektu je plánované na 2Q 2022.

124 990 €
2 603,96 €/m²

BOND Reality
PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKOM, Hradská ul.

PREDPREDAJ - HRADSKÁ GARDENS - 2 izb. byty v RODINNEJ NOVOSTAVBE S UZAVRETÝM POZEMKOM, Hradská ul.

Lokalita: Hradská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 42 m²

HRADSKÁ GARDENS - Ponúkame na predaj 2-izbové byty v uzavretom rodinnom kondomíniu s maximálnym súkromím a bezpečím pre obyvateľov a ich rodiny. Byty sa budú nachádzať v 3 podlažnej novostavbe s 28 bytovými jednotkami. Súčasťou komorného kondomínia je vlastná komunitná zóna s prístreškom, grilom a posedením. Na pozemku sa bude nachádzať aj detské ihrisko, ktoré je viditeľné z jednotlivých bytov a ich balkónov. Nadštandardnom novostavby je, že v každom vchode sa nachádza jeden výťah, ktorý obsluhuje iba 7 bytov. Byty o výmere 35,64 m2 až 42,04 m2 + 7 m2 balkón sú orientované na juhovýchodnú a severozápadnú stranu a budú dokončené do štandardu, ktorý si klient môže vybrať z dostupnej ponuky developera. Samozrejmosťou je optické pripojenie. Vďaka výbornej dispozícii je v bytoch dostatok možností pre úložný priestor. Výnimočnou súčasťou bytu zvyšujúc kvalitu bývania je oddelená kúpelňa od WC. Vzhľadom na lokalitu, ktorá poskytuje výbornú dostupnosť občianskeho vybavenia, ako aj prístup prostredníctvom MHD a osobnej dopravy je projekt výbornou voľbou. Do dvora bude zabezpečený vjazd cez diaľkovo ovládanú bránu a následnú príjazdovú cestu. Samotný projekt sa nachádza ďalej od ulice a vylučuje priamy kontakt s hlukom od dopravy pričom zástavka MHD sa nachádza cca 50m od samotnej vstupnej brány. Aktuálne začína OBMEDZENÝ PREDPREDAJ projektu za zvýhodnené ceny. 2i byty v tomto dispozičnom usporiadaní začínajú od 84 599 € vrátane DPH. K bytu je potrebné obstarať aj parkovacie miesto a pivnicu o výmere 2,79m2 Dokončenie projektu je plánované na 2Q 2022.

84 599 €
2 014,26 €/m²

BOND Reality
BOND REALITY - NOVOSTAVBA 3i byt s dvoma balkónmi, pivnica+garáž, CITYPARK RUŽINOV, Plynárenská ul.

BOND REALITY - NOVOSTAVBA 3i byt s dvoma balkónmi, pivnica+garáž, CITYPARK RUŽINOV, Plynárenská ul.

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 86 m²

Predáme výborne riešený 3 izb. byt o výmere 70,28m2 + balkóny(7,29m2) + pivnica o výmere 8,46m2 v novostavbe Citypark Ružinov na ulici Plynárenská, Ružinov-Nivy. Byt sa nachádza na najvyšších podlažiach nebol ešte obývaný a je v plnej záruke od zhotoviteľa stavby. Je voľný ihneď k nasťahovaniu. Byt je výborne dispozične riešený bez prechodných miestností, s priestrannou kuchyňou, dvoma toaletami a kúpeľňou s vaňou. V priloženom pôdoryse je možné zhliadnuť rozloženie miestností. Byt sa predáva vrátane klimatizácie v každej miestnosti. Kuchynský kút má odsávanie do komína a je dostatočne presvetlený oknom. Štandardom sú kvalitné bezpečnostné dvere, hliníkové okná s výbornou protihlukovou izoláciou a dostatok denného svetla vďaka JV orientácii. Byt sa nachádza v projekte, ktorého súčasťou je vlastný park s prevádzkami na prízemí bytového domu. V blízkosti projektu je výborná dostupnosť kompletného občianskeho vybavenia vrátane obchodov, MHD, škôl atď. Cena bytu vrátane pivnice a parkovacieho miesta je 279.900,- EUR

264 900 €
3 080,23 €/m²

BOND Reality
1 IZB. BYT  V NOVOSTAVBE, RUŽINOV-ŠTRKOVEC, Trnavská ul.

1 IZB. BYT V NOVOSTAVBE, RUŽINOV-ŠTRKOVEC, Trnavská ul.

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Tichý a slnečný 1 izbový byt v novostavbe Trnavská Residence, v Ružinove, časť Štrkovec, Trnavská ul. Výmera bytu je 37 m², nachádza sa na 3./8 posch. Garsónka má veľkú výmeru vďaka ktorej má dostatok miesta v obytnej časti, kde je možné vytvoriť jedálenský kút a spojiť ho s rozmernou kuchyňou. Chodba ma dostatok možností na úložný priestor. Byt je dokončený do štandardu, použité kvalitné materiály, obklady, dlažby, sanita, podlahy. Byt je veľmi tichý, celý orientovaný na Juh do tichého vnútrobloku, nachádza sa v novostavbe s vlastným dvorom. Projekt Trnavská Residence sa nachádza v TOP lokalite Ružinova, v blízkosti Štrkoveckého jazera, v pokojnej obytnej štvrti s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta. Možné nasťahovanie Október 2020. Cena: 119.900,- €. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži v cene 16.000,- EUR

119 900 €
3 240,54 €/m²

BOND Reality
BOND REALITY - Prenájom obchodného priestoru s výkladom, atraktívna lokalita, parking, vysoké stropy

BOND REALITY - Prenájom obchodného priestoru s výkladom, atraktívna lokalita, parking, vysoké stropy

Lokalita: Plynárenská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na prenájom atraktívny obchodný priestor v novo skolaudovanom projekte Citypark Ružinov na ulici Plynárenská, Ružinov-Nivy. Obchodný priestor o výmere 130,51m2 sa nachádza na prízemí bytového domu vo vnútrobloku projektu. Priestor je skolaudovaný a pripravený na úpravu podľa potreby nájomcu. Výnimočnou vlastnosťou priestoru je 5m vysoký strop a teda možnosť plnohodnotnej nadstavby v priestore. Súčasťou štandardu priestoru je vykurovanie prostredníctvom VRV systému, ktorým sa dá aj chladiť aj vykurovať. Priestor je v štádiu holopriestoru so samostatným WC a prívodom vody a odpadu. Samozrejmosťou je prívod optického pripojenia a rozvádzač (3x25A) silnoprúdu. V blízkosti priestoru je možnosť zaparkovať so zásobovacím vozidlom, kedykoľvek počas dňa. Možnosť parkovania v podzemnej garáži pre nájomcu aj zákazníkov. Priestor sa nachádza v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite v blízkosti množstva business centier. V samotnom projekte sa nachádza cez 400 bytov, ku ktorým do jedného roka pribudne cez 390 bytov v blízkom projekte Jarabinky a zároveň do ďalších dvoch rokov je očakávaná výstavba business centier a nových bytových domov v blízkom okolí. Prenájom je v cene 10 €/m2/mesiac bez DPH + energie. V prípade väčšej investície do priestorov zo strany nájomcu sa dá o nájomnom jednať. V prípade záujmu vieme zariadiť obhliadku priestorov.

1 300 €/mes.
10 €/m²/mes.

BOND Reality
1,5 IZB. BYT  V NOVOSTAVBE, RUŽINOV-ŠTRKOVEC, Trnavská ul.

1,5 IZB. BYT V NOVOSTAVBE, RUŽINOV-ŠTRKOVEC, Trnavská ul.

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Tichý a slnečný 1,5 izbový byt v novostavbe Trnavská Residence, v Ružinove, časť Štrkovec, Trnavská ul. Výmera bytu je 37 m², nachádza sa na 7./8 posch. Byt je prakticky dispozične riešený: spací kút, chodba s úložným priestorom, kúpeľňa s WC, kuchyňa s otvorenou dispozíciou do priestrannej obývačky. Byt bude dokončený do štandardu, použité kvalitné materiály, obklady, dlažby, sanita, podlahy. Byt je veľmi tichý, celý orientovaný do tichého vnútrobloku, nachádza sa v novostavbe s vlastným dvorom. Projekt Trnavská Residence sa nachádza v TOP lokalite Ružinova, v blízkosti Štrkoveckého jazera, v pokojnej obytnej štvrti s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta. Možné nasťahovanie Október 2020. Cena: 124.990 €. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži v cene 16.000,- EUR

124 990 €
3 378,11 €/m²

BOND Reality
BOND reality - Prenájom 4 izb. RD, Obchodná, Slovenský Grob, tichá lokalita

BOND reality - Prenájom 4 izb. RD, Obchodná, Slovenský Grob, tichá lokalita

Lokalita: Obchodná, Slovenský Grob (Pezinok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 90 m²

Ponúkame na prenájom útulný 4-izbový bungalov na ulici Obchodná v centre obce Slovenský Grob Nízko-energetický dom sa nachádza v novovybudovanom, veľmi peknom areáli v strede obce. Obytná plocha domu je približne 90 m2, pozostáva zo štyroch izieb (3 samostatné izby + obývacia izba s krbom, prepojená s kuchyňou) vybavený všetkými spotrebičmi s možnosťou dozariadenia podľa dohody. Dom má dostatok úložného priestoru v podkroví. K domu prislúcha 5-árový pozemok s prístreškom na auto a záhradný domček. V okolí je už ukončená výstavba a je tu výborná občianska vybavenosť (obchod, škôlka, obecný úrad, zastávka autobusu) – max. 5 minút pešo. Celková dispozícia je zobrazená v pôdoryse. Výborná dostupnosť do Bratislavy. Cena: 880 Eur/mesačne + energie

880 €/mes.
9,78 €/m²/mes.

BOND Reality
Rezidencia pre viacgeneračné bývanie, alebo bývanie a podnikanie.

Rezidencia pre viacgeneračné bývanie, alebo bývanie a podnikanie.

Lokalita: Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: Rodinný dom

Hľadáte bývanie s výnimočnou atmosférou, plnou pocitu pohody a pokoja ? Vyhľadávaná lokalita v mestskej časti Bratislava - Devínska Nová Ves je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí túžia po tichu vidieka. Ponúkame Vám dva slnečné rodinné domy, ktoré vám zaručia príjemné nadštandardné bývanie v dvoch samostatne fungujúcich objektoch pre viac generácií oddelene. Umiestnenie domov na pozemku poskytuje súkromie a využitie slnka po celý deň. Vybudovaná okrasná záhrada s umelým potôčikom je ideálnym miestom pre dokonalý relax. Dom je postavený z kvalitných materiálov, priestranný vzdušný interiér, ktorý má výnimočné dispozičné riešenie. Cena a podrobnejšie informácie o nehnuteľnosti u nás v RK.

1 €

BOND Reality
MODERNÝ 2 IZB BYT V TICHEJ LOKALITE POD LESOM MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE SLANEC

MODERNÝ 2 IZB BYT V TICHEJ LOKALITE POD LESOM MALÝCH KARPÁT V PROJEKTE SLANEC

Lokalita: Na Grunte, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Ponúkame na predaj moderný svetlý 2 izbový byt v projekte SLANEC z roku 2009. Tichá lokalita v susedstve vinohradov a lesoparku je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí túžia po vidieckom pokoji na prahu širšieho centra Bratislavy. Vzdialenosť do centra mesta je približne 15 minút jazdy autom. Interiér bytu je veľmi príjemne zladený, posedenie na sedačke vám poskytne príjemný výhľad na zeleň, ktorý si užijete aj pri jedálenskom stole, alebo pri varení. Dispozícia bytu: obývaciu izbu s kuchyňou prepája jedálenská časť s východom na terasu, samostatná spálňa, kúpeľňa, vstupná chodba a samostatné WC. Výmera bytu je 67,52 m2, predáva sa kompletne zariadený nábytkom, tak ako vidíte na fotografiách. Kuchynská linka je plne vybavená vstavanými spotrebičmi (umývačka zn. BOSCH, elektrická rúra na pečenie, indukčná varná doska, mikrovlná rúra, odsávač pár, samostatne stojaca americká chladnička sú zn. Whirlpool, na oknách plisované žalúzie, ktoré môžete sťahovať nahor aj nadol, dostatok úložného miesta poskytujú vstavané skrine na mieru, dvoj-posteľ s úložným priestorom, bezpečnostný alarm. Parkovanie verejné v okolí domu. Lokalita je obľúbená priaznivcami cyklistiky, cyklotrasy Malých Karpát spájajú toto miesto so Železnou studničkou, Kolibou a mnoho ďalších, na ktorých môžete zájsť na dobré jedlo a pitie napríklad do vychýreného bufetu Šínweg alebo Areál pod Horárňou. V blízkom okolí na Peknej ceste kompletná občianska vybavenosť, MHD. Bytový dom má energetický certifikát C. V odmene pre RK je zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckych práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie. Cena vrátane odmeny pre RK: 199 000 € Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BOND Reality.

199 000 €
2 970,15 €/m²

BOND Reality
BOND REALITY - SVETLÝ 3 IZB BYT, -  UL. ŽILINSKÁ - J. KRONERA, VLASTNÉ PARKOVANIE!

BOND REALITY - SVETLÝ 3 IZB BYT, - UL. ŽILINSKÁ - J. KRONERA, VLASTNÉ PARKOVANIE!

Lokalita: Jozefa Kronera, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 100 m²

PROVÍZIU NEPLATÍTE! Cena prenájmu 790 €/mesiac + energie 90 EUR. Garážové státie 90 EUR. Ponúkame na prenájom svetlý a priestranný 3 izbový byt lokalite Staré Mesto v polyfunkčnom projekte NOVÝ DAX na ul. Jozefa Kronera – ul. Žilinská, na 3./6 posch., o výmere 96 m2 + loggia 7 m2 + murovaná pivnica 3 m2 + vlastné vyhradené parkovanie v garážach v suteréne domu, takže prejdete do bytu výťahom suchou nohou. Parkovacie miesto sa nachádza v tesnej blízkosti výťahu. Byt je orientovaný do vnútro bloku a je klimatizovaný. Bytový dom nemá vydaný energetický certifikát. Byt sa prenajíma tak, ako vidíte na fotografiách. V prípade potreby nájomcu, majiteľ bytu dokúpi šatníkové skrine. K dispozícii je chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, plynový sporák kombinovaný s elektrickou rúrou na pečenie, umývačka riadu, riady na varenie a stolovanie, práčka, TV – prijímač, v byte je pripojenie na UPC TV a internet, satelit (zahraničné programy voľne dostupné, v prípade záujmu možnosť kúpiť si kartu Skylink). Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, troch izieb: obývacia izba je prepojená s kuchyňou a jedálňou so vstupom na loggiu, dve samostatné spálne, šatník – odkladací priestor, kúpelňa, samostatná toaleta. Vykurovanie a príprava teplej užitkovej vody sú zabezpečené plynovým kotlom. V okolí veľmi dobrá občianska vybavenosť, všade máte na skok, do centra mesta na pešo 5 min, obchody, trhovisko Žilinská, Poliklinika Mýtna, pošta, bankomaty, MHD, vlaková stanica, neďaleko les.

790 €/mes.
7,90 €/m²/mes.

BOND Reality
2 IZB APARTMÁN V REZIDENČNOM PROJEKTE

2 IZB APARTMÁN V REZIDENČNOM PROJEKTE "TEHELNÉ POLE" na bývanie, alebo investíciu s odpočtom DPH

Lokalita: Bajkalská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 67 m²

Lokalita “na Tehelnom poli” je výnimočná svojou polohou, tradíciou a komfortom v dostupnosti kamkoľvek v Bratislave. Rezidenčný projekt TEHELNÉ POLE vám ponúka bývanie na mieste, ktoré je súčasťou spoločenského komplexu so všetkými výhodami. V okolí sa nachádza komplexná občianska vybavenosť: škôlky, školy, obchody, zdravotná starostlivosť, MHD, miesta pre kultúrne a športové vyžitie a neďaleko vzdialené lesy Malých Karpát. Polyfunkčné prízemie komplexu podporuje širokú občiansku vybavenosť. Ponúkame na predaj apartmán s výhľadom na Malé Karpaty, ul. Bajkalská, nachádza sa v najvyššom bloku C, na 9/ 23. posch., o výmere 52,95 m2, loggia 12,15 m2, pivnica 2,32 m2. Dispozícia interiéru: vstupná chodba, obývacia izba je prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou a samostatné WC. Výstup na loggiu s oboch obytných miestností. Interiér: - hliníkové rámy okien zn. REYNAERS, izolačné trojsklo, hliníkové exteriérové žalúzie Prominent 90 – antracid s elektrickým ovládaním - hladké sádrové omietky s bielym náterom - laminátové podlahy EGGER PRO, v kúpeľni a wc keramické obklady a dlažby od výrobcu MARAZZI - sanita LAUFEN PRO S, batérie GROHE, závesná toaleta zn. GEBERIT, vaňa KALDEWEI SANIFORM PLUS - interiérové dvere CLASSEN, vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere, - na loggii dlažba Arbitare FACTORY materiál Gres - príprava na kuchynskú linku, podlahové vykurovanie sa reguluje termostatom, vlastný digitálny merač spotreby tepla, predpríprava na chladenie systémom FAN-COIL, pripojenie na telefón, internet a TV od operátorov: Telekom, Orange, UPC, elektronický vrátnik ABB Midi. Mesačné náklady stanovené správcom 100 eur / 1 osoba. K dispozícii sú tri výťahy, na podlahách spoločných priestorov jednotlivých podlaží je položená kobercová krytina. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži. Bytový dom má energetický certifikát B. V odmene pre RK je zahrnutý kompletný hypotekárny a právny servis, štandardné poplatky za prevod vlastníckych práv a riešenie kompletnej agendy až po prevzatie. Cena vrátane odmeny pre RK: 193.800 EUR Možnosť odpočtu DPH! Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BOND Reality.

193 800 €
2 892,54 €/m²

BOND Reality
Príjemný 2 izbový byt v novšom dome s vlastným parkovacím miestom, šatníkom, vonkajšie žalúzie, vsta

Príjemný 2 izbový byt v novšom dome s vlastným parkovacím miestom, šatníkom, vonkajšie žalúzie, vsta

Lokalita: Školská, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt o výmere 49m2 situovaný na 4/5 poschodí s výťahom. Byt sa nachádza v novšom tehlovom dome z roku 2006 na ulici Školská. Dispozícia bytu sa skladá z vstupnej chodby, šatníku, kúpeľne spojenej s WC, samostatná izba, kuchyňa spojená s obývacou izbou. Celý byt je príjemne presvetlený. Na oknách sú vonkajšie rolety. V byte ostávajú rolldorove skrine, vybavená kuchyňa - vstavané spotrebiče vrátanie umývačky riadu. Nízke náklady na bývanie. Bytový dom je tehlový disponuje výťahom. K bytu prislúcha jedno parkovacie miesto v garáži. Byt je kúpou voľný. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Cena bytu je vrátanie odmeny pre RK.

89 990 €
1 836,53 €/m²

BOND Reality
Kvalitný 5 izbový rodinný dom s krbom, garážou, altánkom v obci Kalinkovo

Kvalitný 5 izbový rodinný dom s krbom, garážou, altánkom v obci Kalinkovo

Lokalita: Kalinkovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 218 m²

Ponúkame na predaj priestorovo veľkorysý 5 izbový rodinný dom postavaný z kvalitných materiálov. Dom bol postavaný v roku 2008. Obytná plocha domu je 218m2 vrátane garáže, celý dom je postavaný na pozemku o výmere 650m2. Rodinný dom pozostáva z dennej časti na prízemí kde sa nachádza vstupná chodba s rolldoorom, samostatná izba, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, kuchyňa, špajza, priestranná obývacia izba s krbom a vstupom na terasu a na pozemok domu. Nočná časť domu je na prvom poschodí, nachádzajú sa tu tri samostatné izby z jednej z nich je vstup na balkón, druhá kúpeľňa s WC a vaňou. Rodinný dom je tehlový, so sedlovou strechou, okná sú kvalitné drevené, rovnako tak aj schodisko v dome. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom a podlahovým kúrením v kombinácii s radiátormi. Pozemok je rovinatý s kompletnou výsadbou (ovocné i okrasné dreviny). Na pozemku sa nachádza altánok s grilom a priestorom na varenie. Dom sa predáva čiastočne zariadený nábytkom a ostatným vybavením domu. Dom je napojený na všetky IS, k dispozícii je aj studňa s čerpadlom na polievanie. Parkovanie je zabezpečené v garáži alebo na pozemku, prípadne pred domom. Dom je kúpou voľný, bez tiarch. V cene domu je zahrnutý kompletný právny servis a odmena pre RK.

284 990 €
1 307,29 €/m²

BOND Reality
NOVINKA -  3 izbový rodinný dom, vlastné parkovanie, šatník, oplotenie a terasa v cene v obci Kalink

NOVINKA - 3 izbový rodinný dom, vlastné parkovanie, šatník, oplotenie a terasa v cene v obci Kalink

Lokalita: Šalviová, Kalinkovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 91 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu o výmere 91m2 s pozemkom o výmere od 182m2. Domy sa nachádzajú v tichej, vystavanej lokalite Alej Hrušov - Kalinkovo. Domy sú situované v prvej rade ihneď pri hrádzi ( terasa je otočená na hrádzu a les ). Moderná dispozícia domu obsahuje: vstupnú chodbu. dve samostatné izby, v jednej z nich je priestranný šatník, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, druhé WC, obývacia izba spojená s kuchyňou z ktorej je vstup na terasu. Domy sú postavené z tehál, okná s izolačným trojsklom, sedlová strecha. Kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol a podlahové kúrenie. K domu patria dve parkovacie miesta a terasa zo zámkovej dlažby. Jednotky sú oplotené, medzi terasami bude realizované predelenie plotom. Cena domu v prevedení HOLODOM od 119 900 eur Dom je možné dokončiť do ŠTANDARDU v hodnote 7 500 eur * štandard neobsahuje kuchynskú linku Novinka video prehliadka: https://youtu.be/388LFXVT7lc Rodinné domy sú už kompletne dokončené! Kolaudácia je plánovaná na jún 2020. V cene je zahrnutý kompletný právny servis. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

119 900 €
1 317,58 €/m²

BOND Reality
NOVINKA -  4 izbový rodinný dom, vlastné parkovanie, oplotenie a terasa v cene v obci Kalinkovo

NOVINKA - 4 izbový rodinný dom, vlastné parkovanie, oplotenie a terasa v cene v obci Kalinkovo

Lokalita: Šalviová, Kalinkovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 91 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, ktorý je súčasťou trojdomu o výmere 91m2 s pozemkom o výmere od 458,59m2 (čistá plocha pozemku je od 354,60m2 do 481,60m2). Domy sa nachádzajú v tichej, vystavanej lokalite Alej Hrušov - Kalinkovo. Domy sú situované v prvej rade ihneď pri hrádzi ( terasa je otočená na hrádzu a les ). Moderná dispozícia domu obsahuje: vstupnú chodbu. tri samostatné izby, v jednej z nich je priestranný šatník, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, druhé WC, obývacia izba spojená s kuchyňou z ktorej je vstup na terasu. Domy sú postavené z tehál, okná s izolačným trojsklom, sedlová strecha. Kúrenie a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kotol a podlahové kúrenie. K domu patria dve parkovacie miesta a terasa zo zámkovej dlažby. Jednotky budú oplotené, medzi terasami bude realizované predelenie plotom. Cena domu v prevedení HOLODOM od 139 000 eur Dom je možné dokončiť do ŠTANDARDU v hodnote 7 500 eur * štandard neobsahuje kuchynskú linku Novinka video prehliadka: https://youtu.be/388LFXVT7lc Domy sú dokončené a je možné ich vidieť! Kolaudácia je plánovaná na jún 2020. V cene je zahrnutý kompletný právny servis. V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

139 000 €
1 527,47 €/m²

BOND Reality
RODINNÝ DOM BUNGALOV SO 7 ÁR ZÁHRADOU, MILOSLAVOV

RODINNÝ DOM BUNGALOV SO 7 ÁR ZÁHRADOU, MILOSLAVOV

Lokalita: Miloslavov, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

Samostatný 4-izb. rodinný dom so záhradou v novovybudovanej lokalite Miloslavova. Tehlový dom typu BUNGALOV má sedlovú strechu, pozostáva z jedného - prízemného obytného podlažia o rozmeroch 9 x 16 m . Je veľmi dobre dispozične riešený, rozdelený na dennú a nočnú časť. Pozostáva zo vstupnej haly, samostatného WC, technickej miestnosti s kotlom, 2 samostatných izieb, veľkej kúpeľne, šatníku, kuchyne s otvorenou dispozíciou do jedálne a obývačky a s výstupom na terasu, priestrannej spálne a terasy. Interiér dennej časti je zatraktívnený zvýšeným stropom, je presvetlený veľkými atypickými oknami. Dom je dokončený do štandardu, podlahy, obklady, dlažby, sanita, omietky, potery, podlahové kúrenie, kotol a predpríprava na krb. Možnosť dokončenia na kľúč podľa požiadaviek klienta. Skolaudovaný dom s prideleným súpisným číslom má zastavanú plochu 159m², úžitkovú 112 m², je postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 672 m² (š.19 x d:35m), má napojenie na všetky inžinierske siete a prístup cez obecnú, asfaltovú komunikáciou. RD je situovaný v pokojnej rezidenčnej štvrti, v tichej ulici. Ponúka príjemné a tiché bývanie pre rodinu, dobrú a blízku dostupnosť do Bratislavy novovybudovaným diaľničným obchvatom. Možnosť HÚ. Cena: 217.900,- EUR.

217 900 €
1 945,54 €/m²

BOND Reality
Novostavba 1,5 izb. bytu s terasou a predzáhradkou v  obci PAMA - Rakúsko

Novostavba 1,5 izb. bytu s terasou a predzáhradkou v obci PAMA - Rakúsko

Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 48 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,5 izbový byt v obci Pama v Rakúsku. Byt sa nachádza v malom bytovom dome, kde je situovaných len 14 bytov. Je postavený z klasických stavebných materiálov. Plocha bytu je 48,4 m2, drevená terasa 8,23 m2, predzáhradka 17,27 m2 a pivnica s práčovňou 7,24 m2. Bytík pozostáva obývacej izby prepojenej s kuchyňou s výstupom na terasu s orientáciou na východ, samostatného spacieho kúta, WC, kúpeľne so sprchovacím kútom, šatníka, vstupnej chodby a ďalšej miestnosti ( pivnica s práčovňou, nie suterén). Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu, chladnička, digestor. Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: podlahové. Ostatné vybavenie: vstavané skrine.Výhody: slnečný, tiché prostredie, zastávka autobusu. Cena 110 000 €

110 000 €
2 291,67 €/m²

BOND Reality
2 IZB. BYT S LODŽIOU A BALKÓNOM V RUŽINOVE V TICHEJ ČASTI RUŽINOVA, NOVOSTAVBA

2 IZB. BYT S LODŽIOU A BALKÓNOM V RUŽINOVE V TICHEJ ČASTI RUŽINOVA, NOVOSTAVBA

Lokalita: Na Piesku, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Ponúkame veľmi pekný tehlový 2 izb. byt v novostavbe s príjemnou atmosférou v Bratislave, Ružinov, ul. Na piesku. Rozloha bytu je 56,44 m2 + 3,97 m2 lodžia + 2,4 m2 balkón. K bytu prislúcha pivnica s výmerou 1,98 m2. Byt sa nachádza na 2 z 3. poschodí bez výťahu. Byt pozostáva zo vstupnej haly/predsiene, samostatnej spálne, kúpeľne, obývacej izby s kuchyňou s výstupom na lodžiu a balkón. Byt je nadštandardne vybavený veľmi peknou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi, klimatizáciou, kvalitnou sanitou, bezpečnostné dvere, vstavané skrine v spálni a v chodbe. K cene bytu treba pripočítať vonkajšie parkovacie státie s výmerou 13 m2 v cene 13 000,- Euro. Mestská časť Bratislava – Ružinov je obľúbenou lokalitou najmä pre svoju dostupnosť do centra mesta. Bytový dom bol kolaudovaný v r. 2010 a má vlastnú kotolňu. Cena bytu vrátane parkovacieho státia: 179 900,- Euro

179 900 €
3 212,50 €/m²

BOND Reality
1 2 3 4 5