Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 18 319 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 916
novostavba 2izb. byt, Zelená stráň - NOVÉ BYTY, III.ETAPA

novostavba 2izb. byt, Zelená stráň - NOVÉ BYTY, III.ETAPA

Lokalita: Zelená Stráň, Košice III - Košická Nová Ves (Košice)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52 m²

NOVÉ BYTY III.ETAPA Nepremeškajte príležitosť medzi prvými si rezervovať nový byt v novej III.Etape výstavby projektu ZELENÁ STRÁŇ. Začiatok výstavby III.kvartál 2018. Ukončenie výstavby Leto 2020. V ponuke je až 22 nových 2-izbových bytov, rôznych veľkostí (od 41m2 do 53m2), s balkónmi (od 7m2 do 13m2). Materiál TEHLA, lokalita ZELENÁ STRÁŇ RESIDENTIAL PARK, Košice - mestská časť Košická Nová Ves. Jedná sa o tichú lokalitu, v prírode, pričom od centra Košíc (OC AUPARK) je to iba 6 minút jazdy autom. JE TO IDEÁLNE MIESTO PRE BÝVANIE. 2-izbový tehlový byt sa predáva v štandarde HOLOBYT – so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou vrátane vývodov pre práčku, umývačku riadku, digestor a pod. Ponúka kupujúcemu mnoho možností pri jeho dokončení a zariaďovaní. CENA : od 80.100,-EUR Som zmluvný predajca tohto projektu, ceny sú totožné s developerom. Všetky ďalšie informácie zašleme na vyžiadanie. Najviac fotiek k tejto ponuke nájdete na: ADOMIS.SK. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom. ZS99KE

80 100 €
1 540,38 €/m²

ADOMIS
Dom za cenu bytu - Predaj 3i tehlový RD s 324 m2 pozemkom

Dom za cenu bytu - Predaj 3i tehlový RD s 324 m2 pozemkom

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3i novostavbu domu v prihraničnej obci Rajka s diaľničným napojením na Rakúsko, Slovensko a Maďarsku. Tehlový dom s úžitkovou plochou 67,51 m2 pozostáva z obývacej izby, terasy, kuchyne s jedálňou, kúpeľne, WC, predsiene a dvoch spální. Pozemok má 324 m2. Technické parametre: Nosné steny LEIERTHERM 30 N+F Vonkajšia izolácia 10 cm Izolácia stropu ROCKWOOL 20 cm Priečky LEIERTHERM 10 N+F Strešná krytina Mediterrán Okná a vonkajšie dvere- biele plastové Plynový turbokotol umiestnený v kúpeľni Interiérové dvere, obklady a dlažby, parkety Kanalizácia, voda, elektrina, plyn Podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach Predpríprava na zabudované rolety K cene domu sa pripočítáva poplatok u notára 750 €. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov. Rajka má približne 3000 obyvateľov, z ktorých je už viac ako polovica občanov Slovenskej republiky.

94 900 €
1 416,42 €/m²

Bratislava
Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 450 m2 pozemkom

Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 450 m2 pozemkom

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu domu v prihraničnej obci Rajka s diaľničným napojením na Rakúsko, Slovensko a Maďarsku. Tehlový dom s úžitkovou plochou 98,61 m2 pozostáva z obývacej izby, terasy, kuchyne s jedálňou, kúpeľne, WC, predsiene a troch spální. Pozemok má 450 m2. Technické parametre: Nosné steny LEIERTHERM 30 N+F Vonkajšia izolácia 10 cm Izolácia stropu ROCKWOOL 20 cm Priečky LEIERTHERM 10 N+F Strešná krytina Mediterrán Okná a vonkajšie dvere- biele plastové Plynový turbokotol umiestnený v kúpeľni Interiérové dvere, obklady a dlažby, parkety Kanalizácia, voda, elektrina, plyn Podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach Predpríprava na zabudované rolety K cene domu sa pripočítáva poplatok u notára 750 €. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov. Rajka má približne 3000 obyvateľov, z ktorých je už viac ako polovica občanov Slovenskej republiky.

134 600 €
1 373,47 €/m²

Bratislava
Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 415 m2 pozemkom

Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 415 m2 pozemkom

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu domu v prihraničnej obci Rajka s diaľničným napojením na Rakúsko, Slovensko a Maďarsku. Tehlový dom s úžitkovou plochou 70,01 m2 pozostáva z obývacej izby, terasy, kuchyne s jedálňou, kúpeľne, WC, predsiene a troch spální. Pozemok má 415 m2. Technické parametre: Nosné steny LEIERTHERM 30 N+F Vonkajšia izolácia 10 cm Izolácia stropu ROCKWOOL 20 cm Priečky LEIERTHERM 10 N+F Strešná krytina Mediterrán Okná a vonkajšie dvere- biele plastové Plynový turbokotol umiestnený v kúpeľni Interiérové dvere, obklady a dlažby, parkety Kanalizácia, voda, elektrina, plyn Podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach Predpríprava na zabudované rolety. K cene domu sa pripočítáva poplatok u notára 750 €. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov. Rajka má približne 3000 obyvateľov, z ktorých je už viac ako polovica občanov Slovenskej republiky.

103 200 €
1 474,29 €/m²

Bratislava
Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 465 m2 pozemkom

Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 465 m2 pozemkom

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 97 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu domu v prihraničnej obci Rajka s diaľničným napojením na Rakúsko, Slovensko a Maďarsku. Tehlový dom s úžitkovou plochou 97,61 m2 pozostáva z obývacej izby, terasy, kuchyne s jedálňou, kúpeľne, WC, predsiene a troch spální. Pozemok má 465 m2. Technické parametre: Nosné steny LEIERTHERM 30 N+F Vonkajšia izolácia 10 cm Izolácia stropu ROCKWOOL 20 cm Priečky LEIERTHERM 10 N+F Strešná krytina Mediterrán Okná a vonkajšie dvere- biele plastové Plynový turbokotol umiestnený v kúpeľni Interiérové dvere, obklady a dlažby, parkety Kanalizácia, voda, elektrina, plyn Podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach Predpríprava na zabudované rolety K cene domu sa pripočítáva poplatok u notára 750 €. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov. Rajka má približne 3000 obyvateľov, z ktorých je už viac ako polovica občanov Slovenskej republiky.

135 900 €
1 401,03 €/m²

Bratislava
Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 495 m2 pozemkom

Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 495 m2 pozemkom

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 98 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu domu v prihraničnej obci Rajka s diaľničným napojením na Rakúsko, Slovensko a Maďarsku. Tehlový dom s úžitkovou plochou 98,61 m2 pozostáva z obývacej izby, terasy, kuchyne s jedálňou, kúpeľne, WC, predsiene a troch spální. Pozemok má 495 m2. Technické parametre: Nosné steny LEIERTHERM 30 N+F Vonkajšia izolácia 10 cm Izolácia stropu ROCKWOOL 20 cm Priečky LEIERTHERM 10 N+F Strešná krytina Mediterrán Okná a vonkajšie dvere- biele plastové Plynový turbokotol umiestnený v kúpeľni Interiérové dvere, obklady a dlažby, parkety Kanalizácia, voda, elektrina, plyn Podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach Predpríprava na zabudované rolety K cene domu sa pripočítáva poplatok u notára 750 €. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov. Rajka má približne 3000 obyvateľov, z ktorých je už viac ako polovica občanov Slovenskej republiky.

138 200 €
1 410,20 €/m²

Bratislava
Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 380 m2 pozemkom

Dom za cenu bytu - Predaj 4i tehlový RD s 380 m2 pozemkom

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu domu v prihraničnej obci Rajka s diaľničným napojením na Rakúsko, Slovensko a Maďarsku. Tehlový dom s úžitkovou plochou 79,45 m2 pozostáva z obývacej izby, terasy, kuchyne s jedálňou, kúpeľne, WC, predsiene a troch spální. Pozemok má 380 m2. Technické parametre: Nosné steny LEIERTHERM 30 N+F Vonkajšia izolácia 10 cm Izolácia stropu ROCKWOOL 20 cm Priečky LEIERTHERM 10 N+F Strešná krytina Mediterrán Okná a vonkajšie dvere- biele plastové Plynový turbokotol umiestnený v kúpeľni Interiérové dvere, obklady a dlažby, parkety Kanalizácia, voda, elektrina, plyn Podlahové kúrenie vo všetkých miestnostiach Predpríprava na zabudované rolety K cene domu sa pripočítáva poplatok u notára 750 €. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici a zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov. Rajka má približne 3000 obyvateľov, z ktorých je už viac ako polovica občanov Slovenskej republiky.

109 900 €
1 391,14 €/m²

Bratislava
Predaj, 3i byt s balkónom, Rajka, novostavba

Predaj, 3i byt s balkónom, Rajka, novostavba

Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 58 m²

Projekt Viladomy Rajka IV. je poslednou etapou úspešného rezidenčného projektu s prioritným ohľadom na pohodlie bývania, kvalitu materiálov a úsporu energie. Projekt skúseného developera Orientik Kft. tvorí 40 bytov rozdelených do 5 dvojpodlažných objektov s 8 bytovými jednotkami so záhradou alebo balkónom. V ponuke sú byty vo výmere od 30 m2 až do 69 m2. Ceny bytov sú vrátane DPH a štandardu. developer: Orientik Kft. počet izieb: 3 poschodie: 1/1 výmera: 58.11 m2 balkón: 3.6 m2 K bytu je potrebné pripočítať parkovacie stojisko (2.000 eur), pivničný priestor (900 eur) a poplatok notárovi (700 eur) Odovzdanie: december 2019.

74 700 €
1 287,93 €/m²

Bratislava
Rajka centrum - 4i RD na 301 m2 rožnom pozemku

Rajka centrum - 4i RD na 301 m2 rožnom pozemku

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Ponúkame Vám na predaj 4i tehlový dom v zástavbe "trojdomu" v starej časti obce Rajka. Rožný 301 m2 pozemok. Dispozícia 101 m2 domu pozostáva: prízemie - obývacia izba, kuchyňa, WC, terasa poschodie - 3 izby, kúpeľňa s WC a šatník Dva domy majú k dispozícii aj garáž. V tom prípade je cena 135.000 eur v štandarde. Vykurovanie je prostredníctvom plynového kondenzačného kotla napojeného na radiátory. Odovzdanie: jar 2020 K cene je potrebné pripočítať poplatok notárovi 750 eur. Rajka sa nachádza bezprostredne na slovensko-maďarskej hranici. Zaradila sa medzi najpopulárnejšie prímestské slovenské destinácie na bývanie v zahraničí. Ponúka plnohodnotnú občiansku vybavenosť a zázemie pre mladé rodiny aj jednotlivcov. Rajka má približne 3000 obyvateľov, z ktorých je už viac ako polovica občanov Slovenskej republiky Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

135 000 €
1 336,63 €/m²

Bratislava
StarBrokers - 4 izb. rodinný dom, novostavba, Zálesie, tichá lokalita

StarBrokers - 4 izb. rodinný dom, novostavba, Zálesie, tichá lokalita

Lokalita: Tichá, Zálesie, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 195 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj 4 izbový dvojpodlažný rodinný dom s užitkovou plochou 195 m2, ktorý je situovaný absolútne v tichej a kľudnej časti obci Zálesie na ul. Tichá. Pozemok o rozlohe 675 m2 s nádhernou udržiavanou záhradou s automatickým zavlažovaním, okrasnými drevinami, krytým altánkom a priestranným jazierkom ponúka dostatok miesta pre aktivity s deťmi, odpočinok s rodinou, či zábavu s priateľmi. Dispozícia a rozloha rodinného domu zabezpečuje plnohodnotné bývanie pre viacčlennú rodinu. Na pozemku je samostatne stojaca garáž o veľkosti 25 m2 pre jedno auto s možnosťou parkovania na pozemku pre ďalšie 2-3 áut. Dom je napojený na elektriku, plyn a vlastnú studňu. Na pozemku je žumpa (nie je kanalizácia). Dispozičné riešenie : PRÍZEMIE : - vstupná chodba/hala - samostatná priestranná obývacia izba s výstupom na terasu a záhradu - samostatná kuchyňa spojená s jedálenskou časťou - samostaná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou 1 NP : - 3 x samostatná spálňa - kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom a 2 x umývadlom - samostatná toaleta CHARAKTERISTIKA : - Rodinný dom je umiestnený v tichom prostredí v zástavbe rodinných domov v slepej ulici - prevedenie a interiér domu v štandarde s použitím kvalitných materiálov - kuchynská linka zhotovená na mieru so zabudovanými spotrebičmi - krásna architektúra záhrady s automatickou závlahou, terasou, altánkom a množstvom drevín - kolaudácia domu v r. 2010 V cene je zahrnutá provízia pre realitnú kanceláriu, ktorú hradí majiteľ nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers, s.r.o.

237 000 €
1 215,38 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
PRENÁJOM Nadštandardný 3izb byt s balkónom, NOVOSTAVBA, 2x parking v garáži, Ružinov – Prievoz

PRENÁJOM Nadštandardný 3izb byt s balkónom, NOVOSTAVBA, 2x parking v garáži, Ružinov – Prievoz

Lokalita: Oriešková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardne vybavený 3 - izbový moderný byt, ktorý sa nachádza v tichej časti Bratislava – Prievoz, na Orieškovej ulici medzi rodinnými domami. Byt sa nachádza na 1. z 2. poschodí s výťahom. Dispozične na ploche 81 m2 nájdete vstupnú chodbu, priestrannú obývačku prepojenú s kuchyňou, spálňu s nadrozmerným šatníkom, detskú izbu, ktorá môže slúžiť aj ako pracovňa či hosťovská, kúpeľňu a oddelenú toaletu. Pohodlie si vychutnáte na balkóne s výmerou plus 5 m2. Byt je zariadený kvalitným, moderným nábytkom. Súčasťou kuchynskej linky je sklo-keramická varná doska, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, umývačka riadu a digestor. K dispozícii je, samozrejme, aj práčka. V celom byte je klimatizácia. V cene prenájmu sú aj dve parkovacie miesta v garáži s elektricky ovládaným vstupom. Byt je vhodný pre dvojicu alebo rodinu so starším dieťaťom. Voľný od 15. augusta, prípadne neskôr po dohode. Cena: 790 eur + 200 eur energie vrátane internetu Pri podpise zmluvy sa platí 3x výška nájomného (nájom / vratný depozit / provízia RK)

790 €/mes.
9,75 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
1000 Realít, s.r.o., zastúpenie Bratislava
StarBrokers – PRENÁJOM: exkluzívny 6 izbový rodinný dom so saunou v tichom prostredí - Zálesie - 15

StarBrokers – PRENÁJOM: exkluzívny 6 izbový rodinný dom so saunou v tichom prostredí - Zálesie - 15

Lokalita: Zálesie, Zálesie, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny trojpodlažný 6 – izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 160 m2 na 7 árovom pozemku v tichom prostredí v Zálesí - iba 15 km od Bratislavy. Dispozícia domu: Prízemie: - vstupná chodba - obývačka s prepojenou kuchyňou, špajza - WC Poschodie: - 3 izby - kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, práčkou a sušičkou - WC s bidetom Podzemné podlažie: - 2 izby (možnosť použiť ako hosťovské) - špajza - sauna - sprchový kút s umývadlom Kuchyňa je vybavená novými spotrebičmi – umývačkou riadu, elektrickým sporákom s rúrou, odsávačom pary, kávovarom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou. V obývačke sa nachádza krb. Podlahy aj obklady sú všetky nové. Okná sú plastové. Vykurovanie je plynové s novým kotlom a zároveň podporované ďalšími zdrojmi. Celé ovládanie domu je prostredníctvom zabudovaného počítača, ktorý spotrebu energií efektívne reguluje. Takisto dom má klimatizáciu a filtroventilačné zariadenie. Celý dom je zateplený. Pri dome je k dispozícii garáž a takisto státie pre ďalšie autá v uzavretom priestore. Dom sa prenajíma so 7 – árovou okrasnou záhradou s vonkajším sedením. Dom sa nachádza v tichej, peknej lokalite neďaleko Bratislavy (15 km). Cena nájmu: 1500 EUR + energie © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

1 500 €/mes.
9,38 €/m²/mes.

StarBrokers, s.r.o.
STARBROKERS - IBA U NÁS - Predaj novostavby 2 izb. bytu s terasou a garážovým státím, ul. Zuzany Cha

STARBROKERS - IBA U NÁS - Predaj novostavby 2 izb. bytu s terasou a garážovým státím, ul. Zuzany Cha

Lokalita: Zuzany Chalupkovej, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2 - izbový byt s terasou a garážovým státím v mestskej časti BA - Petržalka, ul. Zuzany Chalupkovej. Strešný - svetlý byt s terasou sa nachádza na 7. p. novostavby, ktorá je súčasťou novovzniknutej lokality Petržalky „SLNEČNICE MESTO“ s výborným dopravným napojením a kompletnou občianskou vybavenosťou. Poloha slnečného bytu v bytovom dome poskytuje dostatočné súkromie a výhľad. Byt je orientovaný na juhozápadnú svetovú stranu. Novovzniknutá časť mesta „SLNEČNICE MESTO“ je lokalizovaná na juhovýchode Petržalky, ponúka dobrý prístup do centra mesta po Panonskej alebo Dolnozemskej ul., rovnako na diaľničný obchvat a v súčasnosti realizovaný obchvat mesta D4/R7, v budúcnosti bude obsluhovaná električkou, ktorá v nej bude mať konečnú stanicu. ROZLOHA BYTU: 55,75 m2 vrátane terasy o výmere 12,91 m2 GARÁŽOVÉ STÁTIE: 12,71 m2 DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: - zádverie bytu - priamo vstup do obývacej izby z kuchynským kútom a vstupom na terasu - vpravo chodba, z ktorej je vstup do izby a na konci vstup do kúpeľne a WC VYBAVENIE BYTU: Byt je novostavbou - holobytom - vstupné bezpečnostné dvere - stierky v celom byte - elektroinštalácia, zásuvky a vypínače - príprava pre klimatizáciu - príprava pre elektrické vonkajšie žalúzie - plávajúca podlaha, plastové okná v celom byte - kúpeľňa s keramickým obkladom a dlažbou, sprchovací kút, keramické umývadlo a WC - interiérové dvere s obložkovými zárubňami - byt je bez kuchynskej linky, ktorú si nový majiteľ môže riešiť podľa vlastných predstáv - terasa s terčovou kamennou dlažbou poskytujúca príjemný relax a výhľad BYTOVÝ DOM / KOMPLEX : Bytový dom bol kolaudovaný v r. 2019 - novostavba spĺňajúca všetky moderné štandardy v kvalitnom prevedení - vstupná brána na EMG čip - výťahy - podzemné parkovacie státia - poštové schránky - vo vnútrobloku oddychová zóna, detské ihriská - parkové úpravy - separovaný odpad LOKALITA / OKOLIE DOMU: Príjemná lokalita predurčená pre mladé rodiny, no svoje výhody ponúka aj seniorom. Súčasťou zóny „SLNEČNICE MESTO“ sú takmer všetky služby, ktoré vyžaduje jej rezident, je situovaná v časti mesta s výbornou dopravnou dostupnosťou, blízkosťou prírody a ostatných voľnočasových aktivít. Kompletná občianska vybavenosť: - množstvo obchodov a gastronomických prevádzok (potraviny, elektro, potreby pre domácnosť, lekáreň, drogéria, kaviarne, rýchle občerstvenie, prevádzky pre najmenších, tanečná škola a ostatné), - parkovanie, - detské ihriská, - školy, škôlky, materské školy, - športové ihriská ( futbal, tenis, cykloturistická trasa – Petržalska hrádza ), - Nemocnica s poliklinikou na Antolskej ul., - dobrá dostupnosť autom do centra mesta a na diaľničný obchvat, - zástavka MHD, - v budúcnosti električka Všetko čo potrebujete k pohodlnému životu, máte po ruke v pešej dostupnosti pár minút od domu, prípadne autom. V cene je zahrnutá sprostredkovateľská provízia pre realitnú kanceláriu StarBrokers, v rámci ktorej pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. 1. miesto - REALITNÁ KANCELÁRIA (ocenenie NARKS) Realitná kancelária StarBrokers, s.r.o. je riadnym členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Viac info o výhodách spolupráce s nami na: http://www.starbrokers.sk/preco-si-vybrat-prave-starbrokers © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

155 000 €
2 818,18 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers - PREDAJ: Atraktívny 5-izb. bungalov pri jazere oproti golfu, Hrubá Borša - okr. Senec

StarBrokers - PREDAJ: Atraktívny 5-izb. bungalov pri jazere oproti golfu, Hrubá Borša - okr. Senec

Lokalita: Pri Akadémii, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 205 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová, ponúka na PREDAJ: 5-izbový RD typu BUNGALOV v atraktívnom prostredí s privátnym prístupom k vode oproti golfovému areálu Green Resort v Hrubej Borši. Dom je postavený na upravenom a zatrávnenom pozemku s výmerou 889 m2, na ktorom je vlastná studňa. Pozemok je oplotený z oboch strán a má prístup ku všetkým IS okrem plynu, kt. je zavedený po hranicu pozemku od cesty. RD je komplet dokončený len zvonka, interiér je vybudovaný v štádiu HOLODOM s možnosťou vlastných úprav a výberom materiálov podľa požiadaviek nového majiteľa. V dome je elektrické podlahové kúrenie, kvalitné plastové okná a predpríprava na krb. Bezpečné parkovanie na pozemku za bránou z bočnej strany domu, alebo na ulici pred domom. Zo zadnej strany domu je výstup na priestrannú terasu s drevenou podlahou, z ktorej je krásny výhľad na jazero a okolité golfové ihriská s množstvom zelene. Lokalita je veľmi príjemná a tichá, výhodou je dobrá dostupnosť a rýchle spojenie do Senca, vzdialenom iba 7 km s napojením na diaľnicu do BA, ktorá je vzdialená cca 25 km. Ideálne miesto na bývanie pre všetkých, ktorí vedia oceniť zdravé prírodné prostredie, možnosti aktívneho oddychu a športových aktivít. A aj keď nefandíte práve golfu, určite vás osloví čaro tohto prostredia svojou krásou, tichom a prírodou. Cena: 269.500,-€ vrátane prov. pre RK V rámci provízie pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním RD a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

269 500 €
1 314,63 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers- PREDAJ - Novostavba moderného 7-izb. RD v tichej ulici, veľký pozemok, garáž, Záhorská

StarBrokers- PREDAJ - Novostavba moderného 7-izb. RD v tichej ulici, veľký pozemok, garáž, Záhorská

Lokalita: Čerencová, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 296 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : Krásny 2-podlažný podpivničený RD s užitkovou plochou 296 m2, postavený na slnečnom pozemku s rozlohou 869 m2. Súčasťou domu je samostatná garáž. Na prízemí domu sú terasy vedúce z každej miestnosti a veľká terasa na vrchnom poschodí, z ktorej je krásny výhľad na okolie. Dispozícia: PRÍZEMIE: denná a nočná časť s bezbariérovým prístupom Vstupná chodba, hala so schodiskom vedúcim na poschodie a tiež do podpivničenej časti, priestranná obývačka s krbom prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, špajza, samostatná toaleta a kúpeľňa s WC a bidetom. V zadnej - nočnej časti domu- sa nachádzajú 3 samostatné spálne, každá s výstupom na terasu. POSCHODIE: 3 samostatné spálne, z toho 1 s murovaným šatníkom. Kúpeľňa, samostatná toaleta, chodba s výstupom na veľkú terasu, podkrovný priestor s úložným miestom. PODPIVNIČENIE: 3 miestnosti, z toho 1 s oknami, technická miestnosť. Dom je napojený na všetky IS. Obvodové múry sú z keramických tvaroviek HELUZ Plus o hrúbke 250 mm, zateplené izoláciou Nobasil hrúbky 180 mm. Priečky z tehál HELUZ, vzduchotechnika typu EHR 325 H Akor, Interiérové nosné murivo je z keramických tvaroviek HELUZ Plus. Vybavenie: - kvalitné hliníkové okná KALYPSO s izolačným 3-sklom s vonkajšími elektrickými žaluziami - kompletne vybavená kuchynská linka - klimatizácia Daikin s 2 nezávislými okruhmi a vlastným ovládačom v každej miestnosti - rozvody TV do všetkých izieb, kompletná štrukturovaná kabeláž - plynové kúrenie-kondenzačný kotol Geminox, v obývačke a kúpeľni je podlahové kúrenie, inde radiátory - drevené parkety a schodisko – bledý jaseň masív - dvere so skrytými pántami - strešná krytina TONDACH Bobrovka - dom je chránený alarmom. Na dokončenie oplotenia pozemku, záhradných úprav a závlahy je pripravený kompletný projekt, podľa ktorého si budúci majiteľ môže dať okolie domu dobudovať, resp. si zvolí dokončenie podľa vlastných predstáv a možností… LOKALITA: krásne tiché prostredie, slepá ulica, rýchle napojenie na diaľničný obchvat, v blízkosti nákupné centrum. Okolie ponúka krásnu prírodu blízko lesa, možnosti aktívneho športového vyžitia. Ideálne bývanie, ktoré určite splní všetky vaše očakávania. Cena: 680.000,-€ vrátane provízie pre RK V rámci provízie pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním nehnuteľnosti, © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

680 000 €
2 297,30 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
StarBrokers-EXKLUZÍVNY PREDAJ: Novostavba - 4-izb. zariadený RD, Stupava, Pastierska ul.

StarBrokers-EXKLUZÍVNY PREDAJ: Novostavba - 4-izb. zariadený RD, Stupava, Pastierska ul.

Lokalita: Pastierska, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 106 m²

Certifikovaný senior real estate broker Ing. Ingrid Formanová ponúka : EXKLUZÍVNY predaj 2-ročného 4-izb. RD v novovybudovanej štvrti v Stupave, Pastierska ul. Dom je súčasťou projektu novostavby 3-domov so samostatným vstupom, slnečným pozemkom so záhradnou úpravou a terasou (9 m2) orientovaných na J. Dom sa predáva s kompletným vybavením kuchyne vrátane spotrebičov a zariadením izieb (viď foto). Interiér je vybavený kvalitnými materiálmi a vkusným moderným designom, ktorý vytvára príjemné rodinné prostredie. RD pozostáva z dvoch podlaží, pričom prízemie tvorí dennú časť - vstupná chodba, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom a otvorený priestor s kuchynskou a jedálenskou časťou, ktoré sú prepojené s obývačkou. Odtiaľ je východ na terasu (5,70 m2) a do záhrady. Pozemok (72 m2) je oplotený výsadbou krásnych tují. Na vrchnom poschodí sú 3 samostatné spálne, kúpeľňa s vaňou a toaletou. V 2 izbách sú vstavané skrine na mieru a v rodičovskej spálni priestranný walk-in šatník. V dome je zavedený internet, káblová TV (optický kábel T-Com v každej izbe), kúrenie je podlahové – dom má vlastný plynový kotol v skladovej miestnosti , nachádzajúcej sa na prízemí. Výhodou RD sú nízke mesačné náklady, LV nie je zaťažené úverom. Parkovanie zabezpečené pred domom na vyhradenom státí pre 3 autá. Lokalita: tiché prostredie, príjemní susedia, bezprostredná blízkosť do centra Stupavy, neďaleko zastávka MHD, výborná dostupnosť a napojenie aj na diaľničný obchvat… Cena: 215.000,-€ vrátane provízie pre RK V rámci provízie pre Vás osobne zabezpečíme: - Kompletné právne služby, ktoré zabezpečujú naši advokáti s dlhoročnou praxou v oblasti realitného práva, - Katastrálny servis so 100% garanciou prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, - Poplatky súvisiace s prevodom vlastníckych práv k nehnuteľnosti na katastri a notárske poplatky, - Zabezpečenie hypotéky s najnižšou úrokovou sadzbou na trhu, resp. súčinnosť s financujúcou bankou klienta, - Služby spojené s odovzdaním bytu a prepisom energií u jednotlivých dodávateľov, - Daňové poradenstvo k predmetnej nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

215 000 €
2 028,30 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
OLYMP - !Mimoriadna ponuka! – skolaudovaný 4-izb. byt v RD v Marianke

OLYMP - !Mimoriadna ponuka! – skolaudovaný 4-izb. byt v RD v Marianke

Lokalita: -, Marianka (Malacky)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na predaj skolaudovaný 4-izbový mezonet v RD v Marianke. Ide o ľavý krajný byt v RD s troma bytmi. Na prízemí zádverie, WC s umývadlom, obývačka prepojená s jedálňou a kuchyňou, špajza, na poschodí 2 detské izby prepojené kúpeľňou, rodičovská spálňa s kúpeľňou a šatníkom. Veľká terasa 18 m2 s nádherným výhľadom na les. K bytu patrí pivnica v spoločnom vchode a pozemok 521 m2 vo svahu. Byt je dokončený na kľúč so štandardom, oplotený dom, s úpravou terénu. Cena: 275 tisíc Eur. Kontakt: 0905 939 006.

275 000 €
2 291,67 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
Prenájom 6-izbového rodinného domu s bazénom, Horský park

Prenájom 6-izbového rodinného domu s bazénom, Horský park

Lokalita: Lovinského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 300 m²

Rodinný dom (obytná plocha 300m2) je na 3 podlažiach. Dispozícia: Prízemie: garáž pre 3 autá, fitnes, sprcha, WC, sklad. Pred domom možnosť parkovať ďaľšie autá. 1 NP: vstupná hala, šatník, WC, schodisko, plne vybavená kuchyňa prepojená s obývacím priestorom. Obývačka s krbom a výstupom na terasu. Pracovňa. 2.NP: nočná časť: 4 samostatné spálne, 2 kúpeľne (vaňa aj sprchovací kút, WC), 2 šatníky. Klimatizácia, vonkajší bazén, záhrada, alarm. Dom sa prenajíma nezariadený. Dom je v blízkosti Horského parku, MHD, Cambridge Int School. Vhodný pre rodiny s deťmi. Prenájom: 3300 EIR/mesiac + E

3 300 €/mes.
11 €/m²/mes.

agreal.sk, spol. s r. o.
Rodinné domy s rekuperáciou na predaj

Rodinné domy s rekuperáciou na predaj

Lokalita: Horný Hričov (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažné rodinné "pasívne domy " v obci 5 km od Žiliny. Projekt tvoria 2 samostatné RD s výmerou 105 m2 vo veľmi žiadanej lokalite v tesnej blízkosti mesta. Rovinaté pozemky v pôvodnom zastavanom území obce. Vysoký nadštandard prevedenia - drevené okná, rekuperácia, energetický certifikát A0 (ľudovo nazývaná kategória pasívny dom), hliníková falcovaná krytina, železobetónové stropy, zateplenie minerálnou vlnou. Silnými stránkami tohto projektu sú najmä: - výborná poloha v srdci malej dedinky, 5 km od Žiliny - obec Horný Hričov - dopravné spojenie so Žilinou na bezkonkurenčnej úrovni - detské ihriská, materská a základná škola do 5 minút peši - zastávka autobusu aj vlaku priamo v obci - dostatok úložného priestoru - 2 kúpelne - elegantná architektúra šitá na mieru okoliu - dom je napojený na všetky IS vrátane plynu Interiér: Dominantou domu je obývacia izba spojená s kuchyňou, ktorá má strop otvorený až po krov. Z obývacej izby je cez veľkoformátové okná výhľad na terasu o veľkosti 25 m2. Prízemie má dostatok úložných priestorov. Hlavná spálňa disponuje vlastným šatníkom a kúpelňou, pre návštevy je určené samostatné WC s umývadlom v technickej miestnosti. Na poschodí sa nachádza galéria, ktorá poslúži ako pracovňa či ako čitateľský kútik s knižnicou. Poschodie dopĺňajú dve detské izby s ideálnou orientáciou na východ, aby sa najmenší obyvatelia domu budili na slnečné lúče. Detským obyvateľom je na poschodí k dispozícii aj kúpelňa s WC a vaňou. Priečku medzi detskými izbami bude možné v budúcnosti odstrániť a získať tak veľkú priestrannú spálňu pre návštevy svokrovcov či priateľov, keď raz potomkovia dvihnú kotvy. Vybavenie domu: - Obvodová konštrukcia YTONG 30 cm + zateplenie 15cm - centrálna rekuperácia - Drevené okná s izolačným trojskom + vstupné dvere, farba antracit - Autonómne podlahové vykurovanie s inteligentným termostatom a s rekuperáciou - Krytina hlinikový falcovaný plech + rine a zvody – farba antracit 
 - Elektroinštalácie – vypínače + zásuvky - Legrand
 - Plynový kotol + zásobník TUV - dom napojený na vodovod, splaškovú kanalizáciu s revíznou šachtou, elektrická a plynová prípojka
 - oplotenie pozemku okrem prednej brány Lokalita: Horný Hričov je pre denné spojenie so Žilinou vlakom aj autobusom veľmi žiadanou lokalitou a teší sa záujmu ľudí, ktorých profesné povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po prírode a chcú deťom dopriať hravé detstvo plné byciklovania a futbalu s kamarátmi. Výmera interiéru: 130 m2 105 m2 interiér 25 m2 terasa Ceny domov (holodom): dom A ( pozemok 486 m2) - cena 187.000 eur s DPH dom B (pozemok 568 m2) - cena 194.000 eur s DPH Vyhotovenie: Dom sa predáva v 2 vyhotoveniach - “holodom” a za príplatok “na kľúč”. Financovanie 10/90

186 000 €
1 771,43 €/m²
+ 100 €/mes. energie
Anagram, s.r.o.
3 izbový mezonet v novostavbe Hlavná, Košice - Staré mesto (222/17)

3 izbový mezonet v novostavbe Hlavná, Košice - Staré mesto (222/17)

Lokalita: Hlavná, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový tehlový byt v novostavbe na Hlavnej ulici, Košice - Staré mesto. Nachádza sa na 2.poschodí /2, bez výťahu s rozlohou 92 m2. Predáva sa v stave holobytu s možnosťou dokončenia podľa predstáv záujemcu. Byt má namontovaný plynový kotol na ohrev vody a kúrenie, nový rozvod elektriky, plynu, vody a odpadu, nové stierky, vstupné dvere, strešné okná, predpríprava na klimatizáciu. Na spodnom poschodí sa nachádza obývačka, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa s WC a chodba. Na vrchnom poschodí sú dve spálne a kúpeľňa s WC. Orientácia bytu je juh. Strecha zateplená. Možnosť prikúpenia garážového státia. V ponuke aj susedný byt s rozlohu 96 m2

149 000 €
1 619,57 €/m²

Košická realitná spoločnosť, s. r. o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 916