Novostavby.sk
Nájdených 12 593 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 630
MODERNÝ VILADOM VO VINICIACH S TERASAMI A ZÁHRADOU

MODERNÝ VILADOM VO VINICIACH S TERASAMI A ZÁHRADOU

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 280.12 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ lukratívny 4 izbový rodinný viladom s priestrannou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Exkluzívny južne orientovaný dom je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 144,98 m2 s dvoma terasami o rozlohe 48,33 m2 dopĺňa záhrada o výmere 86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Terasy a okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 19.500 eur za kus. Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte predajcu na čísle 0919198530.

755 000 €
2 695,27 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
Prenájom krásneho priestoru - 29 m2 v novostavbe Tehelné pole v krásnom prostredí plnom zelene

Prenájom krásneho priestoru - 29 m2 v novostavbe Tehelné pole v krásnom prostredí plnom zelene

Lokalita: Bajkalská 3, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 29 m²

Realitná kancelária ZEBRA INVEST má pre vás na prenájom exkluzívny obchodný priestor / reštauračný priestor. Tento nádherný priestor sa nachádza v nádhernom upravenom prostredí plnom zelene v novostavbe Tehelné pole hneď vedľa Národného futbalového štadióna a priamo v novovybudovanom átriu. V bezprostrednej blízkosti je veľký polyfunkčný projekt 3 veže, administratívna budova Tower 5 a celý komplex sa nachádza priamo na Bajkalskej ulici, čo zabezpečuje vysoký počet okoloidúcich áut a chodcov. Samotný priestor je dokončený na kľúč a vybavený nadštandardnými materiálmi. V priestoru sú 2 toalety a 2 umyvadlá priamo v priestoru spĺňajúce hygienické nároky mnohých prevádzok. Možnosti využitia priestoru: - kaviareň - zmrzlina - bagetéria - manikúra - pedikúra - kaderníctvo - obchod - showroom - výdajňa e-shopu - iné + možnosť využitia terasy počas celej sezóny Veľkosť obchodného priestoru je ideálnych 29 m2. Náklady spojené s prenájmom: Cena prenájmu: 799 € + DPH Energie: 49 € + DPH Priestor je k dspozícii od 1.12. 2021 prípadne dohodou. Viac informácií vám radi poskytneme na nižšie uvedených kontaktoch: Tel.: 0945 999 555 Mail: info@zebrainvest.sk

799 €/mes.
27,55 €/m²/mes.

ZEBRA INVEST s. r. o.
RIF - Novostavba nadštandardný SMART bungalov v Seredi.

RIF - Novostavba nadštandardný SMART bungalov v Seredi.

Lokalita: Prúdy, Sereď (Galanta)
Druh: Bungalov   Úžítková plocha: 137 m²

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho nadštandardného nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu s vykurovanou garážou, rodinný dom je typu bungalov (energetický certifikát trieda A 0). Úžitková plocha domu je 137,65 m² vrátane vyhrievanej garáže o rozlohe 15,90 m² a betónovej terasy o rozlohe 12,39 m². Zastavaná plocha domu je 162,63 m². Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 580 m² so šírkou 19,5 m. Novovybudovaná lokalita PRÚDY v meste Sereď ponúka výborné dopravné napojenie a občiansku vybavenosť. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách, v komore, technickej miestnosti, v chodbe a v vstupnej chodbe. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore. Dispozícia domu: Denná časť: – vyhrievaná garáž s priamym vstupom do domu, vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, predsieň s priestorom pre vstavanú skriňu/šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s krbom, priestranná a svetlá kuchyňa s jedálňou a komorou a priamym výstupom na terasu/záhradu. Nočná časť: – priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, dvojumývadlo a toaleta, technická miestnosť, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu s priamym výstupom na terasu/záhradu. Nosné murivo tehla hr. 300mm + zateplenie 200 mm, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom, kvalitný krb Kobok chopok, elektrické exteriérové žalúzie so SMART ovládaním, kvalitné materiály a SMART riešenia pre ovládanie domácnosti zabezpečujú vyšší štandard bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM – ukončenie podláh poterom, sadrové omietky, s vymaľovaním 2x na bielo, sadrokartónové stropy, kompletná elektroinštalácia + zásuvky a vypínače NIKO, chodníky, vjazd do garáže, oplotenie betónovými panelmi a upravený pozemok. Vybavenie domu: Elektrické podlahové kúrenie s dotykovým termostatom a SMART ovládaním (aj na diaľku) v každej izbe, rekuperácia VAILLANT, úsporné tepelné čerpadlo VAILLANT (A+) s 270 l zásobníkom na ohrev TÚV. Rozvody internetu a TV. SMART ovládanie domácnosti 7x pohybový senzor, 2x záplavový senzor, dymový senzor, ovládanie osvetlenia, ovládanie exteriérových žalúzií, bezpečnostný uzáver hl. prívodu vody. SMART riešenia pre domácnosť zabezpečujú ochranu pred vytopením, pred požiarom, pred vniknutím, zvyšujú komfort bývania a znižujú náklady na prevádzku domácnosti. Termín dokončenia leto 2022. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

229 000 €
1 671,53 €/m²

1.  RIF - realitná kancelária
RIF - Rodinný dom novostavba v nádhernom prostredí obce Horné Orešany

RIF - Rodinný dom novostavba v nádhernom prostredí obce Horné Orešany

Lokalita: Horné Orešany (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 181 m²

Ponúkame na predaj novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu typu bungalov s garážou, ktorý sa nachádza v krásnom prostredí obce Horné Orešany. Úžitková plocha domu je 181 m² vrátane betónovej terasy o rozlohe 25 m² a vyhrievanej priestrannej garáže o rozlohe 30,45 m². Rodinný dom sa nachádza na veľmi peknom slnečnom pozemku o celkovej výmere 1.517 m². Výhodou je, že v prípade záujmu v budúcnosti bude možné pozemok využiť aj na výstavbu ďalšieho rodinného domu. Rodinný dom sa nachádza v tichom a nádhernom prostredí obce Horné Orešany v slepej uličke v ktorej je len 6 rodinných domov, s výhľadom na Malé Karpaty. V blízkosti sa nachádza veľa prírody a vodná nádrž. Obec Horné Orešany ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. Dôraz bol kladený aj na dostatok odkladacích priestorov v izbách a vstupnej hale. Sezónne veci je navyše možné pohodlne skladovať v priestrannom podstrešnom priestore. Dispozícia domu: Denná časť: – vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu / šatník, hosťovská toaleta, priestranná a svetlá obývacia izba s priamym výstupom na terasu s nádherným výhľadom, priestranná a svetlá kuchyňa s jedálňou a veľkou komorou/ techn. miestnosťou s výstupom do podkrovia. Nočná časť: – priestranná kúpeľňa s oknom na vetranie, predpríprava na vaňu, sprchový kút, dvojumývadlo a toaleta, 3x veľká spálňa s priestorom na vstavanú skriňu. Nosné murivo hr. 300mm Porfix + zateplenie 160mm, plastové okná so 6 komorovým rámom a izolačným 3sklom a tepelné čerpadlo zabezpečujú vyšší štandard bývania. Rodinný dom sa predáva v štádiu HOLODOM – ukončenie podláh poterom, sadrové omietky, s vymaľovaním na bielo, sadrokartónové stropy, kompletná elektroinštalácia + zásuvky a vypínače. Vybavenie domu: Teplovodné podlahové kúrenie s tepelným čerpadlom a 200 l zásobník na ohrev TÚV. Rozvody internetu a TV. Termín dokončenia jeseň 2021. Možnosť kúpy aj na hypotekárny úver, v prípade záujmu Vám pomôžeme s vybavením. Viac informácií Vám radi poskytneme v našej realitnej kancelárii.

275 000 €
1 519,34 €/m²

1.  RIF - realitná kancelária
EDEN PARK- 2 izb. byt s terasou, výhľad na Štrkovecké jazero

EDEN PARK- 2 izb. byt s terasou, výhľad na Štrkovecké jazero

Lokalita: Drieňová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 82.79 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj priestranný 2 izb. byt s terasou a úžasným výhľadom na Štrkovecké jazero v uznávanom rezidenčnom projekte Eden Park. Byt: - REZIDENČNÝ PROJEKT EDEN PARK - Orientácia na Juh - Poschodie 7. - Výmera podlahovej plochy bytu 64,47 m2 - Výmera terasy 12,90 m2 - Pivničná kobka o výmere 5,42 m2 - Kuchynská linka na mieru vrátane vstavaných spotrebičov zn. SIEMENS, GORENJE - Klimatizačná jednotka zn. GREE - Podlahové krytiny: Drevené parkety, dlažba - Bezfalcové interiérové dvere - Vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru - Šatník v spálni - Komora na chodbe - Hliníkové dvojkomorové okná s izolačným dvojsklom - Bezpečnostné protipožiarne dvere Bytový dom: - Eden Park - Recepcia - 24h strážna služba - Tehlová stavba - 3x Výťah - Parkovacie miesto na -2.p. - Správca: HomePro Správcovská s.r.o. Okolie: - Štrkovecké jazero - Obchody, Poliklinika, Nemocnica - Pošta, Kaviarne, fitnesscentrá Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 2izb. byt s terasou v obľúbenom rezidenčnom projekte Eden Park. Orientácia bytovej jednotky je na južnú stranu s úžasným výhľadom na Štrkovecké jazero. Nachádza sa na 7. poschodí tehlového bytového domu s 3 výťahmi. Výmera podlahovej plochy bytu predstavuje 64,47 m2. Výmera priestrannej terasy je 12,90 m2 s možnosťou východu ako z obývacej izby, tak aj zo spálne. Podlahové krytiny tvoria drevené parkety a dlažba. Kuchynská linka bola vyrobená na mieru a disponuje vstavanými spotrebičmi, elektrická rúra a mikrovlnná rúra je zn. SIEMENS, indukčná varná doska, umývačka riadu a digestor je zn. GORENJE. Vykurovanie bytových jednotiek je zabezpečené prostredníctvom spoločného plynového kotla. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné a protipožiarne. Na -2.p. sa nachádzajú parkovacie miesta pre rezidentov objektu. K bytu je možné dokúpiť 1 parkovacie státie v sume 27.900,- Eur. Široké možnosti trávenia voľného času a aktívneho oddychu v blízkom okolí Štrkoveckého jazera. Multifunkčné športovisko na Drieňovej ul. ponúka služby fitnesscentra, tenisové kurty, multifunkčné ihrisko a bežeckú dráhu. Kompletnú občiansku vybavenosť dopĺňa Nemocnica, Poliklinika, škôlka, škola, pošta a iné. Viac informácií Vám radi poskytneme na obhliadke. CENA BYTU: 338.000,- Eur vrátane právneho a realitného servisu Neibrs CENA PARKOVACIEHO MIESTA V GARÁŽI: 27.900,- Eur © COPYRIGHT Neibrs, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Neibrs

338 000 €
4 082,62 €/m²

Neibrs
ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI V PRÉMIOVOM PROJEKTE - 2 IZBOVÝ BYT, 75,8 M2

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE PRI DUNAJI V PRÉMIOVOM PROJEKTE - 2 IZBOVÝ BYT, 75,8 M2

Lokalita: Prístavná, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 75.8 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj nadštandardné byty a ateliéry v pripravovanom projekte Prístavná 1 situovanom vo vyhľadávanej mestskej časti, v Ružinove. Komplex zložený z dvoch blokov, rezidenčného a kancelárskeho, je dielom oceňovaného bratislavského štúdia AVK Architects. Súčasťou rezidenčnej časti je 95 nadštandardných bytov a ateliérov, ktoré svojim dispozičným riešením a veľkorysými výmerami ponúknu svojim obyvateľom unikátne a komfortné bývanie s výhľadmi na Dunaj z perspektívy Zimného prístavu.  VYSOKÝ (NAD)ŠTANDARD BYTOV: Každý byt sa predáva vo vysokom štandarde, ktorého súčasťou je stropné chladenie ako účinnejšia alternatíva klimatizácie, či externé hliníkové žalúzie. V cene bytu je aj pivničná kobka. Byty sú veľkometrážne a sú navrhnuté tak, aby disponovali dostatkom úložného priestoru. Poskytujú pocit väčšieho priestoru a vzdušnosti v podobe vysokých stropov. POPIS LOKALITY: Lokalita s potenciálom, ktorá je súčasťou novovznikajúceho bratislavského downtownu s vynikajúcou dostupnosťou do všetkých častí mesta a na diaľnicu D1. Projekt umiestnený v bezprostrednej blízkosti bratislavského Zimného prístavu bude patriť do zóny rozširujúceho sa nového downtownu. Developer počítal s nasledujúcim zatraktívnením Prístavnej ulice, s úpravou nábrežia a rozvojom blízkeho okolia. Bratislavské nábrežie ako jedna z najatraktívnejších lokalít sa postupnou revitalizáciou stáva najdôležitejším mestským verejným priestranstvom. Navyše, miesto, ktoré je len na skok od bratislavských business a administratívnych centier s rýchlym napojením na diaľnicu D1 zvyšuje záujem o bývanie nielen u mladých, dynamických ľudí, ale stáva sa lákavým pre všetky kategórie.  -------------------------------------------- BYT B2.302, 2-IZBOVÝ, 3. NP., PLOCHA INTERIÉRU: 60,1 m2 , BALKÓN 13,8 m2, KOBKA 1,9 m2. CENA: 274.900 eur  K bytu je možné dokúpiť si parkovacie miesto v garáži za 22.000 / 24.000 eur. ----------------------------------------------- Ponuka bytov je limitovaná. V prípade záujmu prosím kontaktujte predajcu: Mgr. Adriána Kminiaková +421 917 525 744, adriana.kminiakova@brothersreal.com www.brothersreal.com

274 900 €
3 626,65 €/m²

BROTHERS Real, s.r.o.
OLYMP - Moderný nebytový priestor na Jégého aleji so samostatným vchodom a s výhľadom do ulice

OLYMP - Moderný nebytový priestor na Jégého aleji so samostatným vchodom a s výhľadom do ulice

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 158 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor s príslušenstvom na prízemí obytného súboru na Jégého aleji v Ružinove. Nebytový priestor s príslušenstvom má podlahovú plochu 158 m2, príslušenstvo má podlahovú plochu 12 m2 a nachádza sa v suteréne obytného domu (lapač tukov 8 m2 a strojovňa technológie 4,5 m2, obe miestnosti majú samostatný vstup z hromadnej garáže v suteréne). Nebytový priestor je od začiatku využívaný ako reštaurácia. Pozostáva z reštaurácie s výmerou 66 m2 a samostatným vstupom zvonku (kapacita 40 miest), baru s výmerou 21 m2, kuchyne s výmerou 25 m2, suchého skladu 8m2, dámskeho a pánskeho WC, WC pre imobilných, šatne atď. Reštaurácia je vybavená vzduchotechnikou a klimatizáciou, interiér bol navrhnutý architektom a vybavený materiálmi s nadštandardnou kvalitou. Nebytový priestor má samostatný vstup viditeľný z ulice. Iné možné využitie: lekáreň, zdravotníctvo, obchod, pobočka banky, ... K priestoru patria štyri vyhradené parkovacie státia pred nebytovým priestorom. Cena: 480 tisíc Eur vrátane DPH. Obhliadky a informácie: 0905 939 006.

480 000 €
3 037,97 €/m²

OLYMP real, s.r.o.
6 BUNGALOVOV POD TATRAMI S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA VYSOKÉ TATRY NA PREDAJ

6 BUNGALOVOV POD TATRAMI S KRÁSNYM VÝHĽADOM NA VYSOKÉ TATRY NA PREDAJ

Lokalita: Batizovce, Vysoké Tatry (Poprad)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117.86 m²

UŽ LEN POSLEDNÉ 3 BUNGALOVY NA PREDAJ!!! PROJEKT 6 BUNGALOVOV na ulici Lesnej v obci BATIZOVCE Ponúkame na predaj 6 rodinných domov typu bungalov s krásnym výhľadom na celú panorámu Vysokých Tatier v podtatranskej obci Batizovce. Možnosť výberu z dvoch typov bungalovu. BUNGALOV 1 - cena 252.000,- Eur vrátane DPH - jednopodlažný rodinný dom - 4 izby, 1 kuchyňa, 1 kúpeľňa, kotolňa, krb HLAVNÉ ÚDAJE bungalov 1: Úžitková plocha : 94,6 m2 Kotolňa: 5,2 m2 Zastavaná plocha: 117,86 m2 Podlahová plocha: 117,86 m2 Výška domu: 5,54 m Veľkosť pozemku: 631 m2 BUNGALOV 2 - cena 290.000,- Eur vrátane DPH - jednopodlažný rodinný dom - 4 izby, 1 kuchyňa, 2 kúpeľne, špajza, kotolňa, práčovňa, šatníky, krb HLAVNÉ ÚDAJE bungalov 2: Úžitková plocha : 115,2 m2 Kotolňa: 5,2 m2 Zastavaná plocha: 142,31 m2 Podlahová plocha: 148,7 m2 Obostavaný priestor: 825,24 m3 Výška domu: 6,94 m Veľkosť pozemku: 631 m2 TECHNOLÓGIA A KONŠTRUKCIA BUNGALOVOV: Steny - keramická tvárnica POROTHERM 25 cm , polystýren 20 cm, omietka vnútorná vápennocementová BAUMIT Strecha - sedlová, sklon 30 st., drevený krov, betónová škrídľa Kotol - tepelné čerpadlo vzduch - voda Vetranie - centrálna rekuperácia vzduchu Okná a dvere - pastové okná a dvere s trojsklom SALAMANDER 82 mm VÝSTAVBA BUNGALOVU: Cena domu je vo verzii holodom: Holodom – je stavba, ktorá je pripojená na inžinierske siete : * elektrickú prípojka * vodovodná prípojka * kanalizácia s revíznou šachtou a klapkou to znamená, že na hranici pozemku sú: * elektromer * vodovodná šachta * kanalizačná prípojka , revízna šachta so spätnou klapkou V holodome sú „naťahané“ všetky rozvody s prípravou na napojenie či už sanitárnych zariadení alebo napojenia spotrebičov kuchynskej linky * vodovod ukončený prípravou na napojenie, * vykurovanie – rozvody ukončené ako teplovodné podlahové vykurovanie, systém vykurovania zabezpečený rozdeľovacími skriňami a tepelným čerpadlom vzduch VODA * odpad ukončený prípravou na osadenie sanitárnych zariadení INTERIÉR * už spomínané rozvody a tepelné čerpadlo * zvislé a vodorovné nosné konštrukcie, * priečky, * kozub, * komínové teleso, * omietky a jeden základný náter maľovky, * okná a vchodové dvere. EXTERIÉR: * spomínané napojenie na VIS * zateplenie, omietky * strecha s krytinou * komín * bleskozvody * príprava na exteriérové žalúzie Predpokladaný začiatok výstavby jar 2022, koniec výstavby leto 2023. Postupné financovanie. Obec Batizovce leží v Popradskej kotline priamo pod Vysokými Tatrami, v nadmorskej výške 756 m n. m. Obcou preteká Batizovský potok. Batizovce sú lokalizované na cestnej spojnici Svit (1,5 km na juh) - Tatranská Polianka (6 km na sever). Obec ďalej susedí s Mengusovcami a Štôlou na západe, Gerlachovom na severe a Popradom na východe. Cez juh katastra Batizoviec prechádza diaľnica D1, pričom najbližšie diaľničné výjazdy sú Mengusovce a Poprad-Západ.

252 000 €
2 138,13 €/m²

KAMZÍK, s.r.o.
XPERIA: luxusný, zariadený byt v projekte SKYPARK - parking a pivnice v cene

XPERIA: luxusný, zariadený byt v projekte SKYPARK - parking a pivnice v cene

Lokalita: Továrenská, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Na prenájom ponúkame 2 izbový, kompletne zariadený byt v obytnom dome Skypark v Bratislave, Staré Mesto s krásnym výhľadom na centrum mesta. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: • 2 izb. byt s úžitkovou plochou: 56,70 m² • 21/30 poschodie • balkón 5,20 m2 • kryté garážové parkovanie v cene • kompletne zariadená luxusná novostavba • Z orientácia DISPOZÍCIA BYTU: • vstupná chodba, izba, obývacia izba s kuchyňou, toaleta • kúpeľňa s vaňou, práčkou • balkón • murovaná pivnica 3 m2 BYTOVÝ DOM: • komplex je zabezpečený 24h recepciou • tretia veža projektu Skypark • okrasná udržiavná záhrada • detské ihrisko • kamerový systém BENEFITY: • výborná dostupnosť • parkovanie a pivnica v cene • plne zariadené • blízkosť nákupných centier • luxusná novostavba CENA: 740,- EUR +180,- EUR energie, spolu 920,- EUR

740 €/mes.
12,13 €/m²/mes.
+ 180 €/mes. energie
XPERIA s.r.o.
NA PREDAJ – NOVOSTAVBA - moderný 4i rodinný dom s garážou

NA PREDAJ – NOVOSTAVBA - moderný 4i rodinný dom s garážou

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 138 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk     V2 real estate ponúka na predaj Exkluzívny Rodinný dom - Bungalov   Lokalita – Janíkovce Úžitková plocha –138,83 m2 Zastavaná plocha – 168,49m2 Celková výmera pozemku – 900m2   exkluzívny, moderný jednopodlažný rodinný dom dom sa nachádza v lukratívnej časti Janíkovce 5 min od Nitry všetky inžinierske siete asfaltová prístupová cesta, chodník dom je moderne riešený na dennú a nočnú časť dispozícia – vstupná hala s otvoreným šatníkom, samostatná toaleta, kúpeľňa taktiež s toaletou, vstup do garáže s technickou miestnosťou, kuchyňa so špajzou, jedálenská časť a obývacia izba. Dom disponuje troma spálňami, hlavná spálňa so šatníkom a kúpeľňou podlahové vykurovanie,  možnosť parkovania v garáži ako aj pred rodinným domom jedinečné bývanie z vnútornej časti dom lemuje priestranná terasa dom sa predáva v štádiu holodom, možnosť dokončiť na klúč možnosť vybudovania bazénu výborná dostupnosť do mesta

cena dohodou

V2 real estate s.r.o.
PRIESTRANNÝ 5 IZBOVÝ RD S GARÁŽOU A TERASOU (ÚP 206,5 m2), Bratislava III - Nové Mesto, Tupého ul.

PRIESTRANNÝ 5 IZBOVÝ RD S GARÁŽOU A TERASOU (ÚP 206,5 m2), Bratislava III - Nové Mesto, Tupého ul.

Lokalita: Tupého, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 207 m²

HT reality ponúka na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom s panoramatickým výhľadom na mesto, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej časti Bratislavy, BA III - Nové Mesto, na Tupého ulici. RD sa nachádza v prvej línii, pred pozemkom nie je možná výstavba, čo garantuje zachovanie exkluzívneho výhľadu na panorámu Bratislavy. Pocit súkromia umocnuje kaskádovité osadenie stavby.  5 izbový rodinný dom s veľkorysou úžitkovou plochou 206,5 m2 dispozične pozostáva: -1 NP (51,25 m2): je čiastočne zapustené do zeme a dispozične pozostáva z garáže o výmere 22,4 m2, hobby miestnosti (14,1 m2), technickej miestnosti (9,7m2) a chodby (5m2) 1 NP (53,62 m2): vstupná chodba (8,9m2), samostatné WC (1,2m2), priestranná denná časť – kuchyňa spojená s obývačkou (43,5m2) 2 NP (51,42 m2): na 2 nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 izby (2 x 13,1m2, 11m2), kúpeľňa (6,7m2) a schodisko (7,7m2) 3 NP (50,16 m2): na najvyššom podlaží sa nachádza rodičovská spálňa s kúpeľňou a šatníkom (16,8m2), schodisko (6,4m2) a veľkorysá terasa o výmere 27 m2 s panoramatickým výhľadom na mesto. Pôdorys domu nájdete v priloženej fotodokumentácii, vo formáte pdf  je možné ho poslať na vyžiadanie. Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, s dokončenou fasádou, spevnenými plochami, oplotením pozemku, prípravou na krb – komínom, prípravu na alarm, kamerový systém. Pri výstavbe boli použité nadštandardné stavebné materiály a smart technológie ako: hliníkové vstupné dvere, hliníkové okná s trojsklom, elektrické hliníkové žalúzie, podlahové vykurovanie tepelným čerpadlom Viessmann, stropné chladenie, inteligentné vypínače a zásuvky Hevolta, garážová brána na diaľkové ovládanie. Parkovanie pre 1 auto  je zabezpečené v priestrannej garáži, ďalšie dve autá bude možné zaparkovať na spevnených plochách pred domom.  RD je vo výstavbe, pred dokončením, s plánovanou kolaudáciou vo februári 2022. Dom je súčasťou dvojdomu, pričom každý dom má vlastnú obvodovú stenu. V ponuke na predaj sú aktuálne obidva domy:  RD A (ÚP 206,5 m2), prislúchajúci pozemok 159m2 -  695.000 €. RD B (ÚP 206,5 m2), prislúchajúci pozemok 195 m2 - 710.000 €. Možnosť odpočtu DPH na stavbu, nie na pozemok. Platba možná aj kryptomenou (BTC, ETH, BCH, LTC, USDT). V prípade záujmu o obhliadku, alebo v prípade doplňujúcich otázok ma neváhajte kontaktovať na 0908 722 222, alebo emailom na: zemanova@htreality.sk, Ďakujem   Status: aktívne, Vlastníctvo: firemné, Stav: novostavba, Celková plocha: 207 m2, Úžitková plocha: 207 m2, Plocha pozemku: 159 m2, Zastavaná plocha: 62 m2, Počet izieb: 5, Energetický certifikát: A, Parkovanie: áno, Garáž: áno, Materiál: tehla, Zateplený objekt: áno, Terasa: áno, Terasa plocha: 27 m2

695 000 €
3 357,49 €/m²

HT reality
PREDAJ - SLNEČNÝ 2 GENERAČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM/NOVOSTAVBA V TICHEJ ČASTI HEGYESHALOM - HU.

PREDAJ - SLNEČNÝ 2 GENERAČNÝ 5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM/NOVOSTAVBA V TICHEJ ČASTI HEGYESHALOM - HU.

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj novostavbu 2 podlažného 5 izbového rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami v tichej časti Hegyeshalom. Prihraničná obec Hegyeshalom je vzdialená od Bratislavy 30 Km, výborné napojenie na diaľnicu. V obci kompletná občianska vybavenosť - Škola, škôlka, obchod, pošta, reštaurácia, železničná stanica. Celkovo tu žije 3585 obyvateľov, z toho je 208 Slovákov. Dvojgeneračný rodinný dom, postavený z kvalitných materiálov - kolaudovaný v roku 2011. Všetky inžinierske siete - Voda, kanalizácia, plyn, elektrika, vlastná studňa. Kúrenie/teplá voda - kombinovaný, plynový kotol, radiátory Plastové okná, laminátové podlahy, obklady, dlažby. kuchynská linka vybavená vstavanými spotrebičmi 3x kúpeľňa 3x toaleta Výmera pozemku 480m2 Obytná plocha 127m2 Dispozícia: Prízemie: Vstupná hala Priestranná denná miestnosť prepojená s kuchyňou s výstupom na terasu - 30m2 / príprava na krb / Kúpeľňa s rohovou vaňou Samostatná toaleta 1/NP 3 samostatné spálne Spoločná loggia pre 2 izby Kúpeľňa so sprchový kútom Samostatná toaleta V podkroví úložný priestor. Samostatná garsónka so vstupom z terasy - kuchynský kút - kúpeľňa so sprchový kútom , toaleta Nízke mesačné náklady Mobilná garáž Cena: 159 000 € V cene je zahrnutý kompletný servis spojený s predajom v Maďarsku – tlmočenie K cene treba pripočítať daň z kúpy v Maďarsku, notárske poplatky. Viac info v RK Kontakt: Adrianová Telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

159 000 €
1 251,97 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
PREDAJ – 1-2-3 IZBOVÉ BYTY - REZIDENČNÝ PROJEKT RAJKA PARK II – RAJKA - MADARSKO.TOP PONUKA !

PREDAJ – 1-2-3 IZBOVÉ BYTY - REZIDENČNÝ PROJEKT RAJKA PARK II – RAJKA - MADARSKO.TOP PONUKA !

Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj 1/2/3 izbové byty s balkónom, alebo záhradou v novostavbe Rajka Park II Projekt ponúka moderné bývanie v tichom prostredí. V obci kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchod, pošta, reštaurácia, zdravotnícke zariadenie. V okolie obklopené zeleňou – chránená krajinná oblasť , rameno Dunaja – ponúka bohaté možnosti športového a voľnočasového využitia. Výborná dostupnosť do Bratislavy – MHD, železnica, diaľnica V ponuke byty vo výmerách od 33.89m2 – 65.76m2 Bytový dom s výťahom Byty sa predávajú v štandarde, bezpečnostné dvere, bez kuchynskej linky Objekt „C“ – dokončený do konca roka 2022 – poskytne 24 bytov so záhradami, balkónmi a terasami. REZERVÁCIA MOŽNÁ. Video prezentácia - pôdorysy, ceny bytov https://aatm.hu/HTML5/RAJKA_II/ Posledné voľné byty v budove „D“ dokončené a odovzdané do konca roka 2021 Budova „D“ Byt D 103 – 3 izbový Predsieň: 8.32m2 Obývačka/jedáleň: 18.27m2 Kuchyňa: 5.98m2 Spálňa: 12,09m2 Izba: 8.40m2 Kúpeľňa: 4.76m2 Toaleta: 1.81m2 Celková podlahová plocha: 59.63m2 Cena: 78 900,-Eur K cene bytu treba pripočítať parkovacie státie v cene 2 500,-Eur Vonkajšie hliníkové žalúzie + 600,- Eur Budova „D“ Byt D203 – 3 izbový Predsieň: 8.32m2 Obývačka/jedáleň: 18.27m2 Kuchyňa: 5.98m2 Spálňa: 12.09m2 Izba: 8.40m2 Kúpeľňa: 4.76m2 Toaleta: 1.81m2 Celková podlahová plocha: 59.63m2 Cena: 78 900,-Eur K cene bytu treba pripočítať parkovacie státie v cene 2 500,-Eur Vonkajšie hliníkové žalúzie + 600,- Eur K cene bytu treba pripočítať parkovacie státie v cene 2 500,-Eur Možnosť kúpi sklad 2m2 – cena 2 400,-Eur V cene bytov je zahrnutý servis spojený s predajom v Maďarsku, tlmočenie. Odmenu RK neplatíte K cene treba pripočítať poplatok notárovi spojený s kúpou v Maďarsku 800,-Eur Ceny bytov sú vrátane DPH Viac info v realitnej kancelárii Osobné obhliadky po dohode možné – neváhajte kontaktujte nás. Hovoríme po Maďarsky. Kontakt: Adrianová Telefón: 0948 056 116 adrianova@karinpartners.sk

78 900 €
1 315 €/m²

KARIN & PARTNERS, s.r.o.
3i byt - Nové Šúty

3i byt - Nové Šúty

Lokalita: Uhliská, Bratislava III - Vajnory (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 70 m²

Ponúkame na predaj nový,slnečný 3 izbový byt v Bratislave, v mestskej časti Vajnory. Obytná zóna Nové Šúty ponúka svojim obyvateľom pokojné obytné prostredie s kvalitou vidieckeho bývania vo výbornom kontakte s mestom. Byt sa nachádza v malo podlažnom bytovom dome ( 5-ročná novostavba). Jeho súčasťou je 6 bytových jednotiek, pričom ponúkaný byt sa nachádza na druhom, a teda poslednom nadzemnom podlaží. Je orientovaný juhozápadne s nádherným výhľadom na Kamzík a Malé Karpaty. Dispozícia a vybavenie Úžitková plocha bytu je 70m2+7m2 terasa. Priamo pred vstupom do vchodu je parkovacie miesto, ktoré je súčasťou ceny bytu. Súčasťou ceny je aj vlastnícky podiel na detskom ihrisku a ostatných spoločných priestoroch. Byt pozostáva: Kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa 1, spálňa 2, samostatná toaleta, kúpeľňa a šatník. Kuchyňa a obývacia miestnosť sú súčasťou centrálnej časti bytu, z ktorej je prístup priamo na terasu. Kúrenie je zabezpečené podlahovým elektrickým kúrením. Každá miestnosť má svoj vlastný termostat na reguláciu teploty. Ohrev vody je zabezpečený prostredníctvom vlastného elektrického ohrievača. V obývacej miestnosti sa nachádza klimatizačná jednotka a na terase je tiež namontovaná diaľkovo ovládateľná markíza. Všetky strešné okná sú vybavené vlastnými vonkajšími markízami. Byt má na mieru vstavaný nábytok (kuchyňa, obývačková stena, šatníky, kancelária), ktorý je súčasťou kúpnej ceny. Lokalita a Občianska vybavenosť Nové Šúty sa nachádzajú na začiatku Vajnor, neďaleko kruhového objazdu. Asi 5 minút chôdzou sa nachádza vlaková stanica odkiaľ sa viete rýchlo dopraviť do centra mesta, či už na Hlavnú Stanicu alebo na Železničnú stanicu Petržalka. Takisto do 5 minút chôdzou sa nachádza zastávka MHD. Je tu výborná dostupnosť na bratislavský obchvat a práve dokončený obchvat D4. V okolí je kompletná občianska vybavenosť - materské školy, škôlky, obchodné centrum Vajnoria, kaviarne, reštaurácie, medicínske centrum, kultúrny dom, detské ihriská, športoviská a veľkým bonusom je Vajnorské jazero, ktoré prináša možnosti vodných športov a nachádza sa tiež v tesnej blízkosti Nových Šútov. V okolí Vajnor sú rôznymi smermi vybudovane cyklotrasy. Najobľúbenejšou je JuRaVa, vďaka ktorej máte priamy prístup do malebných Malých Karpát. Som súkromná osoba, tento inzerát nie je v ponuke žiadnej RK. Prosím RK, aby nezahrňali túto ponuku do svojho portfólia ponúk.

219 500 €
3 135,71 €/m²

3I NOVOSTAVBA POD HRADOM- BA, ZÁMOCKÁ ULICA-BEZ PROVÍZIE

3I NOVOSTAVBA POD HRADOM- BA, ZÁMOCKÁ ULICA-BEZ PROVÍZIE

Lokalita: Zámocká 7327/24, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardnú 3i novostavbu v centre Bratislavy pod Bratislavským Hradom na Zámockej ulici. Byt sa nachádza na 2.poschodí s výťahom. Podlahová plocha bytu je 78m2. Pozdĺž celého bytu je terasa orientovaná do Hradného parku. Byt je veľmi tichý, nakoľko je celý orientovaný do Hradného parku. Byt je plne klimatizovaný, k bytu prislúcha i kryté garážove státie ( suchou nohou až do bytu ) v suteréne bytového domu. Byt má 2XWC, bidet, hydromasážna vaňa i sprchový kút. V cene 1100,- Eur je zahrnutá KTV, internet, všetky energie a kryté garážove státie. Byt je voľný k prenájmu. BEZ PROVÍZIE PRE RK. Kontakt:0940834389, 0910873862

1 100 €/mes.
14,10 €/m²/mes.

Imperial Europe s.r.o.
Rodinné domy Lintavy

Rodinné domy Lintavy

Lokalita: Nezadaná, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 146.24 m²

Projekt Lintavy je pre ľudí, ktorí túžia žiť v blízkosti mesta a zároveň chcú tráviť voľný čas v prírode. Lintavy ponúkajú moderné rodinné domy spĺňajúce všetky nízkoenergetické štandardy, umiestnené vo veľmi atraktívnej lokalite mesta Stupava. Všade blízko a pod lesom. Bývanie na tomto mieste ocenia najmä mladé rodiny. Na osemnástich pozemkoch o výmere 452 m2 do 611 m2 vyrastú samostatne stojace rodinné domy v troch prevedeniach. V Lintavách bude mať každá rodina dostatok súkromia, pretože všetky projekty domov sú navrhnuté v tvare „L“. Takáto dispozícia zabezpečuje dostatok súkromia od susedov a zároveň umožňuje nádherný výhľad na mesto a planinu. Stavby budú inšpirované jedinečnou architektúrou okolia a so svojimi sedlovými strechami dokonale zapadnú do rázu regiónu. Projekt Lintavy je výnimočný aj tým, že je navrhnutý architektmi z ateliéru APEX A. Tím APEX A vložil do projektu kúsok seba. S návrhom jednotlivých domov a ich dispozícií sa vyhrali tak, akoby plánovali bývanie pre svoje rodiny. Neostali však len pri architekúre a pustili sa aj do samotného developingu. Takýto prístup zaručuje, že budete vedieť o každom jednom detaile domu, ktorý vám predstaví samotný architekt. Najlepšie je lokalitu a jej nádherné okolie vidieť a precítiť na základe osobnej prehliadky. Dohodnite si stretnutie. Viac informácií si pozriete na našom webe www.lintavy.sk

460 553 €
3 149,30 €/m²

Lintavy, s.r.o.
ADOMIS - 4-izb.,2-podlažný dom - NOVOSTAVBA D,Košice - Krásna, radová zástavba s pozemkom 329m2,dom

ADOMIS - 4-izb.,2-podlažný dom - NOVOSTAVBA D,Košice - Krásna, radová zástavba s pozemkom 329m2,dom

Lokalita: A.Dubčeka, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 128 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 2-podlažný rodinný dom v štádiu HOLODOM D v poradí zo štvorice domov vo vyhľadávanej lokalite s kompletnými IS v mestskej časti Košice - Krásna. Dom sa momentálne nachádza v štádiu HOLODOM, jediný z najväčšou výmerou pozemku, predposledný voľný zo štvorice exkluzívnej 2-podlažnej radovke s bohatou výmerou vnútorných priestorov pripravená k okamžitému predaju v momentálnom štádiu, alebo v sume 25.000,-EUR v prevední štandard. K predávanému domu prináleží parkovanie vpredu pri ceste na 2 autá, predzáhradka pred teraskou, vrátane ďaľšieho pozemku, ktorý patrí k domu z boku komplexu smerom k susednému domu, ktorý leží vedľa na hranici pozemku a smeruje k hlavnému vchodovému vstupu, vytvárajúc tak ucelený pekný pozemok s výmerou takmer 329m2. Dispozícia: 1NP: zádverie so šatníkovou stenou, kúpeľňa (s predprípravou na dvojitý sprchovací kút, 2 sólo umývadlá, vstavané wc), chodba, kuchyňa s jedálenským sedením, obývacia miestnosť s ( predprípravou na krb ) veľkým francúzskym oknom - výstupom na budúcu terasku predzáhradky, technická miestnosť s elektrickým kotlom, zásobníkom TÚV a rovnako s výstupom na predzáhradku, chodba a schodiskový výstup do 2.NP 2NP: chodba, izba, izba, kúpeľňa ( s predprípravou na umývadlo, vaňu, vstavané wc),izba. Celý radový komplex predávaných 2-podlažných bytových domov je postavený v najvyššej kvalite z tehál na armovanej betónovej základovej platni, rovnako ako aj betónová platňa medzi oboma podlažiami. Hrúbka obvodových múrov je zachovaná ako pri klasických individuálnych stavbách 30cm, nosné múry 15cm a priečky 10cm, pričom všetky domy majú oddelené obvodové múry, medzi ktorými je aj izolačná medzera vyplnená polystyrénom o hrúbke 10cm, čím je docielený dokonalý izolačný efekt a rovnako aj pocit súkromia, nebudete teda nikým a ničím rušení. Obvodový plášť je zateplený polystyrénom v hrúbke 15cm, finálna fasádna omietka je silikónová hnedá. Strešná konštrukcia 2.NP je drevená trámová z hranolov - sedlová, striekaná kvalitná PUR pena bez tepelných strát v hrúbke 20- 30 cm s vysokými dvojitými dverovými vikiermi, sú osadené v každej z podkrovných izieb. Strešný plášť je kvalitná škridla, odkvapy vo farbe strechy. Komínový systém je Leier, rovnako bude vo farbe fasády aj s vysunutým strešným výbežkom. Elektrický kotol prostredníctvom podlahového vykurovania udržuje optimálnu teplotu v teplovodnom sýstéme na oboch podlažiach, vďaka betónovému poteru je teplo rovnomerne distribuované do všetkych priestorov homologicky a bez tepelných strát. Vnútorné omietky sú štukové, okenné a dverové výplne uzatvorené kvalitnými oknami - izolačné 3sklo 7komorové rodinnej firmy Rakystav. V obývačke je aj predpríprava na krb s komínovým vývodom, krb môže byť v budúcnosti teda umiestnený jednak na stene pri terasovom výstupe, otočený do priestoru pod uhlom 45 stupňov, alebo môže len kopírovať stenu. Avšak v prípade, že nemáte o neho záujem, nieje problém otvor uzatvoriť a niekedy v budúcnosti zase realizáciu krbového telesa zase obnoviť. Obývačková stena už má vytvorené kazetové policové vnútorné policové skrinky zo sadrokartónu, ktorý vytvára 3D efekt celej televíznej zásteny s predprípravou Led osvetlenia do každej zo 4 skriniek. Samonosné betónové schody vedú do hlavnej chodby 2.NP, pričom vstupy do všetkých priestorov sú plynulé a nerušené cez vstupnú chodbu. Priestranná kúpelňa na prízemí môže byť s predprípravami realizovaná podľa vlastných predstáv, alebo v štýle, ktorý bol použitý pri dokončovaní na klúč pri dome č.3. Steny už majú úpravu sadrokartónovej konštrukcie. Kúpelňa na poschodí má predprípravu stien zo sadrokartónu, vrátane predprípravt zriaďovacích predmetov už finálne ukončenú, ktorú si vie budúci vlastník dokončiť podľa seba, alebo v štýle vzorového domu č.3, ktorého aktuálne foto je v prílohe. Dispozícia miestností a rozvrhnutie celkového priestoru celého domu pôsobí nadčasovo, naozaj pri jeho obhliadke sa sami presvedčíte o jeho výnimočnosti aj napriek tomu, že sa nejedná o samostatne stojaci dom, pričom nebudete vôbec o nič ukrátení, dostačujúci pozemok 323m2 je toho dôkazom, Jeho vnútorná výmera 128m2 ho právom zaraďuje do kategórie nadštandardný priestor, pričom jeho cena je k tejto jeho výbave viac než výborná. Stačí vám len dokončiť dlažby, obklady, osadenie sanity, zárubne, kuchynskú linku a môžte sa nasťahovať. Pokiaľ však vaše pracovné povinnosti vám neumožňujú dokončiť dom do plnej verzie Na kľúč, radi vám ho do požadovaného stavu dokončíme my. Auto v pohode odparkujete pred hlavným vstupom, kde je dostatočný priestor aj na 2 autá. pričom pre pocit istoty a bezpečia si môžte upevniť pevným plotom aj napr. so zatváracou bránou, ktorý môže pokračovať až do zadnej časti domu, cez bok celého radového komplexu, kde sa oddelíte od suseda vlastným plotom. Ziskate tak nadštadard zelenej a využiteľnej plochy, ktorá vám pomôže vychutnať si pohodu a relax nielen v malej predzáhradke, na ktorú sa dostanete z obývačky, ale aj na ostatku spomínanej plochy, ktorá je zo všetkých parciel najväčšia. Viete si na nej umiestniť záhradný gril, bazén, záhradný domček na rôzne náradie, poprípade na kľúč vám vieme aj my zrealizovať záhradku v profesionálnom štýle tak, že ani neuveríte, čo je možné všetko umiestniť na takejto ploche. Navyše štrkové podložie vám umožňuje navŕtať aj vlastnú studňu, ktorú pri záhradke budete vedieť bez problémov v plnom komforte aj využívať. IS : kanálizácia, voda, elektrika K tomuto radovéme komplexu vedie kvalitná betónová príjazdová komunikácia, kompletné inžinierske siete. V cene je aj terasa so zámkovou dlažbou 10m 2, parkovanie na 2 autá so zámkovou dlažbou a vstupný chodník so zámkovou dlažbou. Uvedená lokalita je v tichej časti mimo hlavného dopravného ťahu, preto neváhajte s obhliadkou a príďte sa na svoje budúce bývanie pozrieť už teraz. Spracovaný text a jeho štýlizácia je majetkom RK a chránený autorskými právami RK. Publikovanie jeho textu, alebo častí je porušenie autorských práv RK, ktorá má uvedené domy zaradené v ponuke. Cena : 249.900,- EUR HOLODOM, dokončenie Na kľúč cca 25.000,-Eur vo verzii štandard. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Libor Soták, 0905 796 146 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom

249 900 €
1 952,34 €/m²

ADOMIS
Prenájom 2-izbový byt Malacky

Prenájom 2-izbový byt Malacky

Lokalita: Nádražná, Malacky (Malacky)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

Ponúkam do námu: moderný 2 izb. byt vo výmere 40 m2 v novom bytovom dome Pegas na Nádražnej ulici v Malackách. Bytový dom bol skolaudovaný v. 9/2020 a nachádza sa v blízkosti železničnej stanice v Malackách. Byt sa nachádza na 2 poschodi z 3 s balkónom a je nezariadený. Vybavenie bytu: kuchynská linka so spotrebičmi podlahy: plávajúce, dlažba okná: plastové so žalúziami kúpelna: klasická vaňa K bytu prislúcha pivničná kôpka, ktorá je v cene nájmu. V obytnom dome sa nachádza výťah. Jedno parkovacie miesto v areáli v cene nájmu. Cena nájmu: 40 m2 je 420 eur plus energie 50 eur(1 osoba), 80eur (2 osoby) kaucia pri podpise zmluvy je vo výške dvoch nájmov

420 €/mes.
10,50 €/m²/mes.
+ 50 €/mes. energie
Areté real- Egypt- Predaj 4izb.apartmánu s nádherným výhľadom

Areté real- Egypt- Predaj 4izb.apartmánu s nádherným výhľadom

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 100 m²

Areté real Vám ponúka na predaj v lokalite Oriental Coast Marsa Alam kompletne zariadený apartmán s balkónom o dispozícii 4+kk a veľkosti 100 m2. V apartmáne sú 3 spálne, 2 kúpeľne a veľká obývačka s kuchyňou. Len 3 minúty pešo od apartmánu je 8 km dlhá privátna pláž určená iba pre rezidentov. Club House Restaurant and Coffee (servis iba pre majiteľov nehnuteľností), Kite Beach Bar (plážový bar s pizzériou), Kiting Center (centrum vodných športov), Minigolf, 24/7 security (ochranka na dvoch bránach pri oboch vstupoch plus po celom objekte). Rezidenti môžu využívať všetky služby hotela ktorý sa nachádza v objekte Oriental Coast (bazény, bary, fitnes centrum, nákupná pasáž, market, lekáreň, bankomat). Samozrejmosťou je komunikácia v slovenčine a češtine a prítomnosť zástupcu RK v Oriental Coast. Našim klientom poskytujeme kompletný právny servis. Záujmy klientov sú zmluvne chránené skúseným právnym oddelením. Cena je vrátane všetkých poplatkov súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti. Zabezpečujeme obhliadky aj transfery. Medzinárodné letisko Marsa Alam 40 km, Medzinárodné letisko Hurghada 175 km, Luxor 250 km, Cairo 650 km.  Služba NAVIAC. Nehnuteľnosť využívajte kedykoľvek, zvyšné dni ju výhodne cez makléra v Egypte prenajímajte...  Rezervujte si priamo u nás v realitnej kancelárii videoobhliadku. Presvedčte sa na vlastné oči. lubos@arete.sk 0907932982 Spoločnosť Areté real, s.r.o. nezodpovedá za správnosť, úplnosť  a presnosť informácií uvedených v tomto inzeráte, ktoré majú iba informatívny charakter. Cena 119 000 €

119 000 €
1 190 €/m²

Areté real, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 630