Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Hľadáte právnu pomoc pri kúpe, prenájme, či predaji nehnuteľností?!

  • 05. 03. 2020
  • Tlačiť

Využite online službu priamo z domova, ktorá Vám ušetrí čas a peniaze. Buďte inovatívny a zúročte odbornú spoluprácu s Chytré zmluvy.

Chytré zmluvy založila spoločnosť Inovio s.r.o., ktorá zabezpečuje administratívnu činnosť pre niektoré realitné kancelárie. Jedným z kľúčových benefitov poskytovania služby je rýchla príprava dokumentov od zmluvnej spolupráce aj k bežným klientom. Spracovanie jednotlivých zmlúv si možno objednať za dostupné ceny a ich dodanie je v krátkom čase.

 

Ako prebieha spolupráca pri príprave zmlúv na trhu nehnuteľností?

 

1.    Stačí si vybrať niektorý z ôsmych ponúkaných balíkov. Balíky obsahujú rôzne druhy zmlúv a protokolov. Je možné vyhotoviť akúkoľvek inú zmluvu z oblastí trhu nehnuteľností (kúpna, nájomná, rezervačná zmluva, atď.). S profesionalitou poradenskej služby súvisí aj finálna cena dohodnutá v úvode. Portál uvádza konkurenčné ceny, a tak si vie klient objektívne porovnať parametre online služby Chytré zmluvy s fórami na internete, právnikom a notárom.

 

POROVNANIE S KONKURENCIOU

Chytre zmluvy tabulka

Zdroj: www.chytrezmluvy.sk

 

2.    Je potrebné priložiť do prílohy podklady k vytvoreniu zmluvy. Za prípravou zmlúv stojí tím odborníkov, ktorí majú za sebou skúsenosti z praxe. Výsledkom toho sú spokojní klienti a doposiaľ vytvorených 1628 zmlúv.

 

3.    V online formulári je dôležité vyplniť základné informácie, následne sa počas prípravy zmluvy ešte prípadné chýbajúce informácie doplnia.

 

4.    Na záver je klientovi najneskôr do 24 hodín doručená pripravená zmluva mailom.

 

Potrebujete pomoc v oblasti nehnuteľností a nie je Vám jasné čo všetko má zmluva obsahovať? Neviete na aké úrady sa treba obrátiť, či aké zákony treba ovládať? Zoznámte sa s online stránkou https://www.chytrezmluvy.sk/. Vyhotovia Vám zmluvu do 48 hodín a garantujú zápis do katastra nehnuteľnosti.

PR článok


  • 05. 03. 2020
  • Tlačiť

Diskusia