Novostavby.sk

Hodnota domova sa v posledných rokoch neustále zvyšuje

  • 14. 05. 2018
  • Tlačiť

Už niekoľko rokov rastú nielen ceny samotných nehnuteľností, ale cenu domova zvyšujú aj moderné technológie a vnútorné vybavenie domácností. Majitelia rodinných domov či bytov by preto nemali zabúdať na poistenie svojho majetku. Dnes je možné poistenie bývania uzavrieť výhodne, rýchlo a jednoducho aj na www.wuestenrot.sk.

Zdroj: Wüstenrot

Vďaka novinke na našom poistnom trhu, ktorá „ide s dobou“, môže každý majiteľ bytu alebo rodinného domu uzavretím poistenia HODNOTA DOMOVA len získať. Ide o inovatívne koncipované poistenie nehnuteľnosti, domácnosti a zodpovednosti za nechtiac spôsobenú škodu z dielne Wüstenrot poisťovne. Poistenie bývania bolo od základov zmenené, aby ešte lepšie krylo potreby klientov a stále častejšie sa vyskytujúce životné situácie súvisiace s bývaním, ktoré priniesla moderná doba. Vďaka tomu získa klient v novom poistení HODNOTA DOMOVA to, čo by sa mu mohlo v reálnom živote naozaj hodiť a v krízovej situácii to ocení.

Zdroj: Wüstenrot

Vybrať si môže Basic, Standard alebo Exclusive balík poistenia nehnuteľnosti a domácnosti. Už pri dojednaní zmluvy môže získať celkovú zľavu až 30 % alebo zľavu v rovnakej výške 30 % na poistenie rodinného domu, bytu alebo chaty vo výstavbe. Hodnota domova umožňuje aj poistenie certifikovaných drevostavieb, a to bez prirážky. V súčasnosti je už možné dojednať poistnú ochranu aj na trvalo neobývanú nehnuteľnosť.

Zdroj: Wüstenrot

Wüstenrot poisťovňa v novom poistení domova kryje až 33 rizík v poistení nehnuteľnosti, 32 rizík v poistení domácnosti a ešte niečo navyše – poistenie spoluúčasti, zneužitia mobilného telefónu, no napríklad aj poistenie výberu hotovosti pod hrozbou fyzického násilia, a taktiež poistenie krádeže kľúčov motorového vozidla a bezpečnostnej schránky. Na zmluve je možné si dojednať aj pripoistenie VIP garancie (ukončenia poistnej udalosti do 7 dní po vyšetrení) či pripoistenie právnej ochrany (pre prípad susedských sporov alebo právnych problémov s nehnuteľnosťou). Poistné krytie HODNOTA DOMOVA sa vzťahuje dokonca aj na kybernetické riziká (ohrozenie virtuálnej identity, útok pri elektronických platbách), ktoré si vyžiadala dnešná doba. Užitočné sú tiež nonstop asistenčné služby a široká poistná ochrana aj nad rámec poistenia bývania. A mnohí klienti určite ocenia zdarma predĺženú záruku na spotrebiče (až do 5 rokov) alebo poistenie zodpovednosti za škodu (vo výške 50 000 – 150 000 €), ktoré môžu získať zdarma ako bonus, a podobne i ďalšie praktické poistné krytia – napríklad poistenie potravín v chladiacich a mraziacich zariadeniach či poistenie nehnuteľnosti a domácnosti až na 6 mesiacov v prípade straty zamestnania.

Zdroj: www.wuestenrot.sk *6060 (0850 60 60 60)

PR článok


  • 14. 05. 2018
  • Tlačiť