Novostavby.sk
Nájdených 13 562 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 679
Reality&Bývanie: Moderný rodinný dom na pozemku 670 m2 v Miloslavove

Reality&Bývanie: Moderný rodinný dom na pozemku 670 m2 v Miloslavove

Lokalita: Info v RK, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 143 m²

Kontakt: Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu na pozemku 670 m2 v Miloslavove. Rodinný dom má modernú architektúru a dispozičné riešenie, pričom plnohodnotne spĺňa požiadavky komfortného a reprezentatívneho bývania pre rodinu, ktorá túži po pokojnom vidieckom prostredí na skok od Bratislavy. Rodinný dom má celkovú výmeru 143m2, 5 izieb a príslušenstvo rozložené na dvoch podlažiach: na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, pohodlná rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a WC, pričom obe miestnosti majú krásny výhľad a vstup na priestrannú terasu a záhradu, ďalej sa na prízemí nachádza pracovňa, šatník a ďalšia kúpeľňa s WC (celková výmera podlažia 104m2 plus terasa 46m2) na poschodí sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s WC (celková výmera podlažia 39m2) Dom sa predáva v stave holodomu, no predávajúci ho vie dokončiť podľa predstáv klienta. Výstvaba domu už prebieha a je možné ho dokončiť do 4 mesiacov! Cena: 409 500 € V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného domu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

409 500 €
2 863,64 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vl

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vl

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4 izbové a 5i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 5i byty / výmera 106 (s loggiu 112m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 325 000 € 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 273.000€ Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome. Prvých 10% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

325 000 €
2 901,79 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4 a 3i dvojpodlažných bytoch s vla

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4 a 3i dvojpodlažných bytoch s vla

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 88 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4 a 3 izbové dvojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Každý byt má obytnú časť rozdelenú na dvoch podlažia a plus veľký pochôdzny povalový úložný priestor - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou-sprchovým kútom a WC / na povale veľký pochôdzny úložný priestor. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byty / výmera obytnej časti 88,34 m2 plus úložný priestor na povale 29,28 m2/ záhrada 53-88m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 265.000€ 3i byty / výmera obytnej časti 81,68 m2 plus úložný priestor na povale 27,18 m2/ záhrada 48-49m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 249.000€ Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome. Prvých 10% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

265 000 €
3 011,36 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vl

Reality & Bývanie: Bývajte ako v rodinnom dome! Pokojné bývanie v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vl

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4 izbové a 5i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové podlahové kúrenie v celom byte, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 273.000 € 5i byty / výmera 106 (s loggiu 112m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / ceny od 325.000€ Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome. Prvých 10% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

273 000 €
2 967,39 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
137 m2 - 1.NP - Moderné ocbohdné priestory Hollého 6

137 m2 - 1.NP - Moderné ocbohdné priestory Hollého 6

Lokalita: Hollého, Žilina-Staré mesto (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 137 m²

Administratívna budova na Hollého ulici sa stane výraznou tvárou danej lokality. Táto novostavba, ktorá vzniká na pozemku starej schátranej budovy vyrastie do výšky piatich podlaží a ponúkne prispôsobiteľné moderné kancelárske priestory. Táto moderná budova v urbanistickom štýle disponuje okrem štandardného vybavenia aj vlastnými parkovacími miestami a zeleňou dotvárajúcou charakter ulice. Dokončenie stavby je plánované v máji 2020. Projekt Hollého 6 je lokalizovaný na ulici Hollého v centre mesta Žilina, 300 m od námestia Andreja Hlinku a obchodného centra Mirage. Do 10 minút pešou chôdzou sa nachádzajú mestské administratívne budovy, nákupné a historické centrum, autobusová a železničná stanica a tri najvyhľadávanejšie hotely. Administratívna budova Hollého 6 je novostavbou s piatmi podlažiami. Ponúka moderné “open space” kancelárske priestory prispôsobiteľné podľa potrieb zákazníka. Táto moderná budova v urbanistickom štýle disponuje okrem štandardného vybavenia aj vlastnými parkovacími miestami a zeleňou dotvárajúcou charakter ulice. Do štandardnej výbavy budovy patrí napríklad zabezpečenie bezpečnostným systémom, moderný výťah a klimatizácia.

cena dohodou
vrátane energií
Reinoo, a. s.
Na predaj 5izb. bungalov, Záhorská Bystrica, Bratislava

Na predaj 5izb. bungalov, Záhorská Bystrica, Bratislava

Lokalita: Trstínska, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 132 m²

Ponúkame na predaj priestranný veľmi dobre dispozične riešený 5 izbový bungalov so záhradou v novovybudovanej časti Záhorskej Bystrici na Trstínskej ulici. Dom s modernou architektúrou predstavuje ideálne bývanie pre rodiny s deťmi, ktorým ponúka naozaj dostupné a kvalitné bývanie v tesnej blízkosti Karpát. Predpokladané mesačné náklady sú max. 140 Eur. Výhodou je celoročne slnečná juhovýchodne orientovaná záhrada a 2 parkovacie miesta pred domom v cene. Výmera a dispozícia: Zastavaná plocha RD je 159 m2. Úžitková plocha domu je 132 m2 a veľkosť terasy je 42,6 m2. Celková výmera záhrady je 562 m2. Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, dvoch kúpeľni, samostatného WC, šatníka, štyroch izieb, priestrannej obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou a priestrannej terasy, na ktorú je prístup z troch izieb a obyvačky. Prevedenie: Bungalov sa predáva v prevedení holobyt. Prevedenie holodomu zahŕňa: vstupné vchodové dvere, plastové okná s izolačným troj - sklom zn. Gealan(Nem.), príprava pre exterierové žalúzie, potery, sádrové omietky, maľovka, podlahové kúrenie, plynový kotol so zásobnikom na TUV, prípravu pre kuchynskú linku, kompletné elektrické rozvody - vypínače, zásuvky, rozvody vody, kanalizácie, vonkajšia fasáda, predpríprava na klimatizáciu, zámková dlažba chodníky a parkovacie miesta a napojenie na všetky IS. Lokalita: Záhorská Bystrica je jedna z najvyhľadavanejších lokalít pre bývanie v rodinnom dome. Do centra Bratislavy je to len 15 km. Z hľadiska dopravnej dostupnosti patrí cestný ťah smerom do Bratislavy medzi najlepšie riešené a aj preto patrí táto lokalita medzi najvyhľadávanejšie. Záhorská Bystrica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ktorá tiež napomáha atraktivite tejto lokality. V blízkosti je základná škola, detská škôlka, potraviny Tesco a Billa, zdravotné stredisko, lekáreň, pošta, banky, kaviarne, reštaurácie, len 5 km obchodné centrum BORY MAL. Pre milovníkov športu a relaxu je len 5 min. vzdialený vstup do lesoparku Západných Karpát.

615 000 €
4 659,09 €/m²

GRAVITAS a. s.
5-IZB. MEZONET S TERASOU NOVOSTAVBA BORIA, ŠTRKOVEC.

5-IZB. MEZONET S TERASOU NOVOSTAVBA BORIA, ŠTRKOVEC.

Lokalita: Prešovská, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 200 m²

Predaj štýlového, nadštandardného 5-izb. mezonetu s terasou, v novostavbe Boria, Ružinov - Štrkovec. Výmera bytu je 175 m² + terasa 19 m² a 7,5 m² balkón, nachádza sa na najvyššom 7-8. poschodí. Je dobre dispozične riešený a trojstranne orientovaný. Vstupné podlažie pozostáva z predsiene, samostatného WC, šatníka - skladu, priestrannej obývačky s jedálňou, kuchyne s komorou. Po obvode spodnej časti bytu je situovaná terasa prístupná z obývačky, jedálne a kuchyne. Na hornom, obytnom podlaží sa nachádza galéria so stropným oknom, spálňa so šatníkom, dve samostatné detské izby, veľká kúpeľňa a pracovňa – čitáreň. V suteréne domu sa nachádza murovaná pivnica (3 m²). Byt má účastnú atmosféru, pôsobí veľmi luxusne, je celý orientovaný do tichého a zeleného vnútrobloku. Má veľkoplošné hliníkové okná, vysoké interiérové dvere, vlastný komín na kachle, klimatizáciu, alarm, kuchyňu a nábytok na mieru a predáva sa vrátane zariadenia a spotrebičov. K bytu je možnosť kúpiť dve garážové státia (á 30.000 €) v suteréne bytového domu. Nehnuteľnosť sa nachádza v modernom a architektonicky výnimočnom obytnom dome s vlastným uzatvoreným dvorom a obchodným prevádzačmi na prízemí, v lukratívnej rezidenčnej štvrti, priamo pri jazere Štrkovec. Možnosť HÚ, kúpu voľný. Cena: 690 000 €.

690 000 €
3 450 €/m²
+ 300 €/mes. energie
BOND Reality
NOVOSTAVBA 2,5 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM A PREDZÁHRADKOU BRATISLAVA RUŽINOV

NOVOSTAVBA 2,5 IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM A PREDZÁHRADKOU BRATISLAVA RUŽINOV

Lokalita: Hrachová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Novostavba - na predaj 2,5 izbový mezonetový byt v novostavbe rodinného domu, predzáhradka s terasou + parkovacie miesto, v dobrej  lokalite - Bratislava Ružinov časť Prievoz, Hrachová ulica. PARAMETRE: Prízemný trojpodlažný zaujímavo dispozične riešený mezonetový byt s celkovou výmerou 55 m², pred bytom sa nachádza terasa s posedením + parkovacie státie, uzavreté kondomínium s vlastným vstupom. Byt sa predáva zariadený vstavaným nábytkom kde si ho majiteľ detailne a na mieru prispôsobil modernému a praktickému štýlu bývania v mezonetovom byte. DISPOZÍCIA: Prízemie: vstupná chodba, schodisko. Poschodie: obývacia izba + kuchynský kút, kúpeľňa + toaleta, schodisko. Podkrovie: podkrovná izba ako spálňa + otvorený priestor ako pracovňa. STAV: Jedná sa o novostavbu  z roku 2018, byt je prakticky a účelne zariadený s dostatkom úložného priestoru spolu so vstavaným nábytkom + vstavané spotrebiče. Kúrenie je prostredníctvom tepelného čerpadla v kombinácii : kúrenie – chladenie. (samostatná regulácia ) Veľmi nízke mesačné náklady na bývanie cca 80-100 € / 2 osoby. ( nájom + energie ) V rámci spoluvlastníckeho podielu na pozemku si majiteľ vybudoval  terasu na posedenie pred bytom + parkovacie státie v uzavretom dvore. LOKALITA: Tichá lokalita v Prievoze na Hrachovej ulici, s výborným napojením do Ružinova a takisto aj do centra mesta a na hlavné dopravné ťahy cez Mierovú ulicu, takisto výborné a rýchle napojenie na letisko. Zastávka MHD Prievoz – Most, 212. V blízkosti OC AVION, IKEA, HORNBACH, PHAROS, LETISKO. Uzavreté kondomínium s vlastným vstupom, parkovanie vo dvore, vlastná terasa pred bytom, tichá a slnečná lokalita s dostatkom zelene, príjemný mladý susedia. Nehnuteľnosť je vedená ako podielové spoluvlastníctvo, financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru je možné jedine so založením inej nehnuteľnosti. Viac info: Cena: 164.900,- € Tel: 0910 310 320 Mail: maduda@virginreal.sk

164 900 €
2 998,18 €/m²
+ 100 €/mes. energie
VIRGIN realty s.r.o.
NA PRENÁJOM NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT, KRÁSNY VÝHĽAD, PARKOVANIE. BRATISLAVA RUŽINOV - NIVY

NA PRENÁJOM NOVOSTAVBA 2 IZBOVÝ BYT, KRÁSNY VÝHĽAD, PARKOVANIE. BRATISLAVA RUŽINOV - NIVY

Lokalita: Súkennícka, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt s loggiou a s parkovaním v novostavbe - projekt KLINGERKA, situovaný v dobrej lokalite Bratislava – Nivy na rohu ulíc Prístavná a Súkennícka. Dispozícia : Vstupná chodba, obývacia izba + KK, spálňa, pekná veľká kúpeľňa s toaletou, presklená loggia. Výmera bytu je 60 m² nachádza sa na 32/35 poschodí bytového domu vo vchode Súkennícka 1. Stav: Jedná sa o novostavbu z roku 2022. V byte je kompletne zariadená nová kuchynská linka + vstavané spotrebiče, byt je kompletne klimatizovaný, vonkajšie sťahovacie rolety, loggia je presklená fínskym zasklievacím systémom, bezpečnostné vstupné dvere zn. Adlo, kvalitné okná z hliníkových profilov, byt je opatrený rekuperáciou. Prípadné ostatné zariadenie bytu je na výbere záujemcu. K dispozícii parkovacie státie v podzemnej garáži. Lokalita : Byt poskytuje krásnu panorámu na východnú stranu Bratislavy, hranica Ružinov – Nivy a centrum Starého Mesta poskytuje kompletnú občianskú vybavenosť, v blízkosti OC Eurovea, OC Nivy, autobusová stanica, MHD, centrum mesta, výborné napojenie na diaľnicu vo všetkých smeroch. Novostavba poskytuje výbornú polohu, moderné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou a súkromným parkovaním, kompletný facility servis, budova s novými a modernými technológiami, recepcia 24/7 .... Viac info : Nájom : 800,- € Energie : Zálohová platba 150,- € Parkovanie : 50,- € ( možnosť druhé parkovanie v cene 80,- € ) Tel : 0910 310 320 Mail : maduda@virginreal.sk

800 €/mes.
13,33 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
VIRGIN realty s.r.o.
NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM S POZEMKOM BLÍZKO CENTRA MESTA

NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM S POZEMKOM BLÍZKO CENTRA MESTA

Lokalita: Nové Zámky (Nové Zámky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 65 m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÝ DOM S POZEMKOM - NOVÉ ZÁMKY. STAV : Jedná sa o novostavbu rodinného domu, kolaudácia nehnuteľnosti prebehla v roku 2016, murovaná stavba, majiteľ nehnuteľnosti kládol dôraz na použité stavebné materiály ako certifikovaný keramický systém Wienerberger  Porotherm. ( tehly, strop, vencové tehly, ostenia ). Plynové kúrenie prostredníctvom plynového kotla napojené na komín o priemere 140mm zn. Schniedel, v kombinácii s kúrením na pevné palivo komín s priemerom 200mm pre krbové kachle s výkonom 5 kW.  Komíny sú zároveň napojené na kanalizačný systém. Drevené Euro okná + dvere pravidelne ošetrované ochranným konzervačným systémom na drevo -  Adler. ( K dispozícii je + nový plynový kotol pre prípad poruchy ) Okná sú opatrené sieťkami proti hmyzu + moderné vonkajšie tienenie prostredníctvom hliníkových slnolamov. Okná na obytných miestnostiach sú vyhotovené s vnútorným dreveným  obložením ostenia s dekoračným rámom. Na oknách sú interiérové bambusové žalúzie + mramorové parapety. Podlahy – drevený masív, kartáčovaný dub + kombinácia gresová dlažba. Dom je napojený na GSM alarm + vonkajší kamerový systém. Na pozemku je vybudovaná drobná stavba - drevený záhradný domček na betónovej platni ktorý môže slúžiť ako sklad, prípadne dielňa. DISPOZÍCIA : Zastavaná plocha 105 m2, úžitková plocha domu je 65 m2, pozemok je o výmere 346 m2. Dispozične pozostáva dom z dvoch izieb s toho obývacia izba s kuchynským kútom a príslušenstvom ako: komora pre kuchyňu, vstupná chodba, technická miestnosť v ktorej sú sťahovacie stropné schody Fakro  do podkrovnej časti, kúpeľňa s vaňou + sprchový kút, samostatná toaleta. K domu prislúchajú dva vchody a pergola s posedením. Je možnosť zmeny dispozície a z technickej miestnosti zriadiť tretiu samostatnú izbu s vlastným vstupom, resp. miestnosť na podnikanie, táto tretia miestnosť disponuje samostatným vstupom. Na pozemku sú vybudované všetky IS, k dispozícii vybudovaná šachta so studňou na polievanie záhrady, voda zo studne je napojená aj do domu a slúži ako úžitková na splachovanie wc. Nehnuteľnosť je oplotená, s prednej časti od ulice je postavený kovový plot ošetrený žiarovým zinkovaním + náter RAL. Vchod na pozemok z ulice je realizovaný dvoma bránkami a posuvnou bránou na DO /CAME/.  Pred domom sú dve parkovacie miesta, tretie parkovacie miesto je vo dvore pred záhradným domčekom. Majiteľ kládol dôraz na výstavbu a aj použitie kvalitných stavebných materiálov, je to príjemný domček so záhradkou a parkovaním. Bez nutnosti ďalších investícií, v tichej, okrajovej časti mesta cca 5 min. autom od centra. Nehnuteľnosť bola prakticky neobývaná ...... Viac info : Cena : 239.000,- € Tel : 0910 310 320 Mail : maduda@virginreal.sk

239 000 €
3 676,92 €/m²

VIRGIN realty s.r.o.
IDEÁLNE BÝVANIE |  novostavba - rodinný dom v ROSINE

IDEÁLNE BÝVANIE | novostavba - rodinný dom v ROSINE

Lokalita: Žilina (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Kompletná ponuka na: https://idealnebyvanie.sk/projekty/ibv-nova-rosina ***VOĽNÉ UŽ LEN 2 DOMY ZO 6*** Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v pokojnej časti obce Rosina v úplne novej štvrti IBV Nová Rosina so šiestimi domami. Cena tohto domu vo vysokom štandarde IDEÁL s tepelným čerpadlom, teplovodným podlahovým kúrením a s pozemkom v lukratívnej lokalite Rosiny je porovnateľná s cenou 4-izbového bytu novostavby v Žiline! Pozemky sú umiestnené na miernom západnom svahu (samotné pozemky sú terasovo riešené v rovine) v lokalite nazývanej "Do Chmelína", ktorá zaručuje súkromnie a zároveň výbornú dostupnosť do Žiliny. Domy ponúkame v dvoch typoch dispozície: Väčšina úžitkovej plochy je situovaná na prízemí a tým ponúka pocit bývania ako v bungalove. Prízemie pozostáva z dennej časti, ktorá je umiestnená symetricky v strede dispozície a rozdeľuje nočnú zónu na dve navzájom sa nerušiace oddychové časti. Výhodou je možnosť využitia terasy z každej izby. Na ustúpenom podlaží môže byť situovaná druhá detská izba, hosťovská alebo pracovňa napojená na vlastnú kúpeľňu. Vďaka šachovnicovému striedaniu vrchných hmôt medzi sebou podlažie ponúka vzdušný, nerušený výhľad a optimálne preslnenie. Možnosť čerpania hypotéky už od kúpy pozemku – kompletné finančné služby viete riešiť u nás. Financovanie je postupné, rozdelené podľa harmonogramu: na rezerváciu (teraz), kúpu pozemku (jeseň 2022) a výstavbu domu (leto 2023) CENA ZAHŔŇA: POZEMOK - 424 m², rozmery: dĺžka cca 20,65 m x šírka cca 20,5 m - pozemok je na rovine, správna orientácia domu na svetové strany a do súkromia, s výhľadmi do priamo susediacej prírody PODIEL NA SÚKROMNEJ PRÍSTUPOVEJ CESTE (+100,2 m²) - podiel 1/6 na súkromnom pozemku (len vlastníkov domov IBV NOVÁ ROSINA) - pod prístupovou asfaltovou cestou PROJEKTY: domu, cesty, prípojok IS + INŽINIERING: územné a stavebné povolenia NAPOJENIE NA IS: - dom napojený na inžinierske siete: verejný vodovod, elektro, splaškovú kanalizáciu DOM - DO ŠTÁDIA "HOLODOM": - dom realizovaný stavebnou spoločnosťou IDEÁLNE DOMY - KVALITNÝ PROGRAM "IDEÁL" - kompletná stavba poctivého murovaného domu, vrátane založenia domu staticky navrhnutému potrebám daného pozemku, dokončená plochá strecha, dom murovaný z YTONG tvárnic vrátane priečok, železobetónové stropy - v prípade požiadavky spracovaný za príplatok ako pohľadový, hliníkové vstupné dvere, okná kvalitné plastové: 6-komorové 3-sklá s montážou na pásky, s ukončenými vonkajšími parapetami, finálne ukončená fasáda: zateplený dom a fasáda zo silikónovej omietky, podomietkové boxy s koľajničkami pre exteriérové žalúzie, dokončená technická miestnosť s funkčným DAIKIN tepelným čerpadlom vzduch-voda, dokončené vnútorné rozvody elektra, zdravotechniky, podlahového teplovodného vykurovania/chladenia, sadrové omietky, cementový akumulačný hladený poter TERÉNNE ÚPRAVY: - upravený pozemok okolo domu Všetky ceny sú uvádzané s DPH. Prosíme, RK volať len na obhliadku s konkrétnym klientom. Ďakujeme za pochopenie.
 Pre viac informácií nás kontaktujte: www.idealnebyvanie.sk, +421 905 563 348.

398 043 €
3 236,12 €/m²
+ 80 €/mes. energie
IDEÁLNE BÝVANIE, s.r.o.
HERRYS - Na prenájom priestranný 4 izbový byt v novostavbe PRI MÝTE

HERRYS - Na prenájom priestranný 4 izbový byt v novostavbe PRI MÝTE

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 97 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 4 izbový byt v novostavbe PRI MÝTE Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom priestranný 4 izbový byt s veľkou lodžiou vo vyhľadávanej novostavbe PRI MÝTE na Račianskej ulici. K vybaveniu bytu patrí umývačka riadu, elektrický sporák, elektrická rúra a chladnička s mrazničkou. Dispozícia bytu ponúka dostatok úložného priestoru v šatníku a v stavaných skriniach. K dispozícii je internet. Parkovanie na vyhradenom vnútornom parkovacom mieste. Byt je kompletne vybavený spotrebičmi (práčka, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, rúra, mikrovlnná rúra).Byt je voľný okamžite. BENEFITY •novostavba •priestranný •veľká lodžia •parkovacie miesto •výborná lokalita DISPOZÍCIA Byt pozostáva z dennej a nočnej časti - vstupná chodba, obývačka spojená s kuchynskou časťou, z ktorej je východ na lodžiu, 3 x samostatná izba, v rodičovskej izbe je šatník. Kúpeľňa disponuje dvoma umývadlami a sprchovým kútom. LOKALITA Novostavba PRI MÝTE sa nachádza na Račianskej ulici, v tesnej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Neďaleko bytového domu sú MHD zástavky. Električka poskytuje rýchlu dostupnosť do centra Starého Mesta. Stará tržnica, OC Centrál do 10 min. chôdze. CENA 1 350,- EUR nájom + 150,- EUR energie, vrátane parkovacieho státia, TV a internetu © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

1 350 €/mes.
13,92 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
HERRYS s.r.o.
Realitná kancelária LEGACY Vám formou výhradného zastúpenia majiteľa ponúka exkluzívne na predaj obľ

Realitná kancelária LEGACY Vám formou výhradného zastúpenia majiteľa ponúka exkluzívne na predaj obľ

Lokalita: Jastrabia, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Realitná kancelária LEGACY Vám formou výhradného zastúpenia majiteľa ponúka exkluzívne na predaj obľúbený projekt 4 izbového rodinného domu vo vysokom kvalitatívnom a funkčnom prevedení. Rodinný dom je súčasťou projektu dvojdomu, ktorý je umiestnený v novovzniknutej časti vyhľadávanej lokality Chorvátskeho Grobu - Čierna Voda. Ponúkaná nehnuteľnosť s obytnou plochou 80m² a úžitkovou plochou 98 m², je osadená na pozemku o výmere 330 m². Oplotený pozemok je rozdelený na prednú časť so vstupnou bránkou, tromi parkovacími miestami, zastavanú plochu domu a oddychovú časť (záhradu) Technické parametre: - tehla HELUZ 250mm - zateplenie 200mm ( polystyrén) - plastové okná 3-sklo, šedý dekor - Betónový montovaný strop 250mm - izolácia + zateplenie strechy 400mm polystyrén - krytina plastová fólia Fatrafol Ponúkaná nehnuteľnosť sa ponúka v stave holodomu ktorý zahŕňa: - Špičkové tepelné čerpadlo Wiessmann - Podlahové kúrenie (voda) - Elektrické rozvody ukončené vypínačmi, zásuvkami a objímkami so žiarovkou - Rozvody vody a odpadu - Plastové okná - Vonkajšia zásuvka na nabíjanie elektromobilu - Predprípravu na fotovoltaiku - Predprípravu na klimatizáciu - Predprípravu na alarm Exteriér: - oplotenie pozemku ( zvárané pletivo -farba antracid) - chodníky okolo domu (zámková dlažba), - terasa (zámková dlažba), - tri parkovacie miesta pred domom (zámková dlažba) - upravené vyrovnané plochy Dom je pripojený k všetkým IS – elektrika, voda, kanalizácia a optika. Energetický certifikát A0 DISPOZÍCIA Vďaka logicky a funkčne navrhnutému dispozičnému riešeniu ponúkaného rodinného domu je naplno využitý celý priestor: - vstupná chodba so šatníkovou skriňou, - chodba so vstupmi do dvoch detských izieb - vstup do kúpeľne s keramickým obkladom v moderných neutrálnych farbách, dve umývadlá, vaňa, priestor pre práčku - samostatné WC, - s chodby vstup do centrálnej miestnosti, ktorú tvorí kuchyňa opticky prepojená jedálenským stolom od obývacej izby vyúsťujúcej na prestrešenú terasu - rodičovská spálňa Lokalita Čierna voda je vyhľadávanou lokalitou ponúkajúcou ideálne podmienky prímestského bývania. Vyznačuje sa ľahkou dostupnosťou do Bratislavy (7 km), Okresného mesta Pezinok (5km), ale aj dobrou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, Tesco, OC MONAR.....) TERMÍN DOKONČENIA JE PLÁNOVANÝ NA 12/2022 Viac info na 0905 229 445 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie LEGACY. Fotografie spolu s vizualizáciami majú informačný charakter a môžu sa líšiť od skutočného prevedenia. Pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu Vám v rámci kúpnej ceny poskytneme kompletný poradenský a právny servis vrátane zabezpečenia nasledovného: a) list vlastníctva na právne účely, b) snímku z katastrálnej mapy (ak je potrebná), c) návrh kúpnej zmluvy (príp. návrh zmluvy o budúcej kúpnej zmluve), d) návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, e) základný správny poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, f) notársku úschovu u nášho zmluvného notára (ak je potrebná), g) úradne overenie podpisov predávajúcich na prevodných zmluvách u nášho zmluvného notára. V prípade potreby hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti Vám poskytneme bezplatné poradenstvo u nášho zmluvného partnera.

284 990 €
3 562,38 €/m²

LEGACY living s. r. o.
Luxusné bývanie na lukratívnej adrese v centre mesta

Luxusné bývanie na lukratívnej adrese v centre mesta

Lokalita: Cintorínska, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 223 m²

Kontakt: Mgr. Tomáš Vigaš +421 907 273 084 Ponúkame exkluzívne na prenájom lukratívny a luxusne zariadený trojizbový byt v centre Starého mesta na Cintorínskej ulici. Tento úžasný strešný byt ponúka nezameniteľné panoramatické výhľady na novodobú ale aj historickú architektúru Bratislavy. Pokiaľ preferujete priestor, slnko a zároveň súkromie, tento byt je pre Vás ako stvorený. Dispozične je rozdelený na dennú a nočnú časť a prenajíma sa kompletne zariadený. Byt je zariadený moderným štýlovým vybavením a zariadením, ktoré zodpovedá požiadavkám na kvalitné nadštandardné bývanie. Komfort, pohodlie a štýl dopĺňajú exteriérové žalúzie, klimatizácia, alarm s kamerovým systémom, audio systém, spotrebiče Gaggenau, krb, vysoké až 6 metrové stropy. Prislúchajú k nemu 2 parkovacie státia v podzemnej garáži projektu. Priestranný byt disponuje výbornou dispozíciou, lokalitou, dostupnosťou, občianskou vybavenosťou a širokou možnosťou kultúrno-spoločenského a športového vyžitia. BYT 3 izbový strešnýbyt s terasou celková plocha 223 m2 (z toho byt 142 m2 a terasa 81 m2) 2 parkovacie státia DISPOZÍCIA Priestranná vstupná chodba s množstvom úložného priestoru nám rozdeľuje byt na dennú a nočnú časť. Z chodby plynulo prechádzame do otvorenej dispozície kompletne vybavenej kuchyne s jedálenskou časťou a obývacej časti s vysokými stropmi a krbom. Zo všetkých miestností je možný výstup na terasu o výmere 81 m2. Nočná časť pozostáva z hosťovskej spálne s vlastnou kúpeľňou, a hlavnej spálne s priestranným šatníkom a dizajnovej kúpeľne s vaňou a sprchovým kútom. VÝHODY príjemné prostredie v centre výborná dispozícia a orientácia výborná dostupnosť krásny výhľad LOKALITA Byt ponúka moderné bývanie v prestížnej časti Starého Mesta. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie a kaviarne, obchody, detské ihrisko, park, cyklotrasy a široká občianska vybavenosť. CENA byt 3.100 €/mesiac + 350 EUR Energie © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie

3 100 €/mes.
13,90 €/m²/mes.
+ 350 €/mes. energie
Mgr. Tomáš Vigaš
SKOLAUDOAVNÉ - NOVOSTAVBA 4 IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM A PARKOVANÍM HVIEZDOSLAVOV

SKOLAUDOAVNÉ - NOVOSTAVBA 4 IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM A PARKOVANÍM HVIEZDOSLAVOV

Lokalita: Rumančeková, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

Na predaj novostavba 4 izbové mezonetové byty s parkovaním a záhradou, obec Hviezdoslavov, developerský projekt v časti obce - Slnečné záhrady. Dva byty sú naprojektované v novostavbe rodinného domu. Dispozícia Prízemie : Samostatný vstup, chodba,  samostatná kuchyňa, priestranná obývacia izba s výstupom na pozemok do záhrady, schodisko na poschodie, úložný priestor pod schodiskom. Poschodie : Tri samostatné izby, hlavná kúpeľňa, technická miestnosť. Parametre : Úžitková plocha bytov je 91 m². Murovaná stavba, tehla 300mm, zateplenie 150mm, strešná krytina – škridla zn. Terrán Danubia Evo, plastové 5 komorové okná trojsklá, nízkoenergetické elektrické podlahové kúrenie ovládanie prostredníctvom termostatov, sádrové omietky, odhadované mesačné náklady cca 100 – 150,- Eur rodina. Byty budú opatrené rekuperačnými  jednotkami. Terénne úpravy na pozemku, pozemky sú oplotené, vybudované parkovisko pre dve vozidlá, chodníky. K dispozíci komplet IS, obecná kanalizácia, voda, elektrina. Byty dokončené do stavu holobyt s možnosťou dokončenia do štandardu, vyhotovenie do štandardu v cene cca 191 900 € za prácu  + materiál je na vlastnom výbere. Lokalita v obci Hviezdoslavov časť Slnečné záhrady, rýchle napojenie na rýchlostnú cestu R7 smer Bratislava 20 km, mesto Šamorín vzdialené cca 5 km,  vlaková zastávka RegioJet v pešej dostupnosti, v rámci obce je dobrá občianská vybavenosť, potraviny, kaviarne, lekáreň, Byty sú dokončené, skolaudované a pripravené na prevzatie. Možnosť obhliadky, pôdorys na vyžiadanie E-mailom. Garancia prevedenia stavby a použitých materiálov. Na odhlučnenie stien bola použitá akustická tehla hr. 50 cm Viac info : Cenník: Stredový byt 91 m2 + pozemok o výmere : 108 m2 – 191.900,- € Krajný byt 91 m2 + pozemok o výmere 209 m2 –204.900,- € Tel: 0910 310 320 Mail: maduda@virginreal.sk Martin Maduda

191 900 €
2 108,79 €/m²
+ 150 €/mes. energie
VIRGIN realty s.r.o.
Posledný 3 izbový jednopodlažný byt v novostavbe Ružinov

Posledný 3 izbový jednopodlažný byt v novostavbe Ružinov

Lokalita: Ružová dolina, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 99.16 m²

Ponúkame Vám 3 izbový byt v našom projekte na začiatku Ružinova s celkovou výmerou 100 m2. Byt sa bude nachádzať na treťom podlaží. Je rozdelený na dennú a nočnú časť, dennej časti dominuje obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou o rozlohe 37 m2. V byte sa ďalej budú nachádzať dve spálne, samostatná kúpeľňa a samostatná toaleta. Lokalita sa vyznačuje kompletnou občianskou vybavenosťou a príjemným prostredím. Nájdete tu veľa zelene, možnosť športového vyžitia, neďaleko je aj kúpalisko. V oblasti novostavby sa nepočíta s ďalšou výstavbou, preto je toto jedna z posledných možností kúpiť si tu novostavbu. Základné informácie: Výmera bytu: 79,78 m2 Výmera terasy: 19,38 m2 Štandard bytu: nájdete na našej stránke https://reegas.sk/ruzova-dolina-33/ Poschodie: 3/5 Výťah: áno Materiál: akustická tehla Začiatok výstavby: 10/2022 Koniec výstavby: 12/2023 Kúpte si byt priamo od stavebníka s plnou zákazníckou podporou, zárukou a bez provízie. Neváhajte ma kontaktovať.

349 000 €
3 519,56 €/m²

Reegas s. r. o. - výstavba domov
4 izbový byt s dvoma lodžiami a  parkovacími miestami v Líščom údolí

4 izbový byt s dvoma lodžiami a parkovacími miestami v Líščom údolí

Lokalita: Líščie údolie, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny nadštandardný 4izbový byt v Líščom údolí v Karlovej Vsi. Byt má výmeru 120m2  s dvomi lodžiami a nachádza sa na 3. poschodí v 3.podlažnom tehlovom bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva z otvorenej dispozície kuchyne, jedálne a obývačky, 2 spální, pracovne, samostatného šatníka, kúpeľne s vaňou a samostatným WC. Byt je kompletne zariadený a disponuje kuchynskou linkou so všetkými spotrebičmi, práčkou, samostatným plynovým kotlom a klimatizáciou. K bytu patrí 1 garážové státie a 1 vonkajšie parkovacie státie. BD sa nachádza vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Karlovej Vsi v absolútnom susedstve Parku SNP. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť a výborná dostupnosťou do centra hl.mesta a na bratislavský obchvat. Mesačné nájomné je 1200€ + 250€ energie. Pri podpise NZ sa hradí 1x nájom, 1x depozit vo výške mesačného nájmu a sprostredkovateľská provízia RK vo výške mesačného nájmu. Voľný ihneď.

1 200 €/mes.
10 €/m²/mes.

Reality Bratislava, s.r.o.
Na prenájom 2-izbový byt na Cabanovej ulici v Dúbravke

Na prenájom 2-izbový byt na Cabanovej ulici v Dúbravke

Lokalita: Cabanova, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49.4 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a útulný 2izbový byt na Cabanovej ulici v Dúbravke. Byt má výmeru 49,4m2 a nachádza sa na zvýšenom prízemí v 5.podlažnom tehlovom bytovom dome s výťahom. Byt nemá balkón. Byt sa prenajíma kompletne zariadený - chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rúra na pečenie, plynový sporák, digestor, umývačka riadu, ako aj inými drobnými spotrebičmi (žehlička, vysávač, toastovač, ručný mixér, rýchlovarná kanvica...) a inventárom na plynulý chod kuchyne. Na chodbe sú roll-door skrine, WC je oddelené. V kúpeľni je vaňa a práčka. V obývačke je nový rozkladací gauč, skrinky, TV (UPC-kábl. +wifi). Spálňa je tiež samostatná s manželskou posteľou a roll-door skriňou (nové matrace). Okná sú plastové so sieťkami proti hmyzu. BD sa nachádza vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite Dúbravky s kompletnou občianskou vybavenosťou a výbornou dostupnosťou do centra hl. mesta a na bratislavský obchvat. V tesnej blízkosti sú obchody, reštaurácie, les, MHD zastávka a všetky služby. Byt je vhodný pre zodpovedného jednotlivca, resp. pár bez detí a bez domácich zvierat. Mesačné nájomné je 650€ vrátane energií, KTV a internetu. Pri podpise NZ sa hradí 1x nájom, 1x depozit vo výške mesačného nájmu a sprostredkovateľská provízia RK vo výške mesačného nájmu. Voľný ihneď.

650 €/mes.
13,16 €/m²/mes.
vrátane energií
Reality Bratislava, s.r.o.
Predaj 3-izbový byt s priestrannou loggiou v polyfunkčnom dome RETRO.

Predaj 3-izbový byt s priestrannou loggiou v polyfunkčnom dome RETRO.

Lokalita: Nevädzová, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 76.69 m²

FinSta Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s rozľahlou loggiou v polyfunkčnom dome RETRO. Byt je situovaný na 7. poschodí novostavby vo vyhľadávanej časti Ružinova na Nevädzovej ulici, v lokalite s veľmi dobrou dostupnosťou do centra mesta. Svojou východnou orientáciou a výstupom na priestrannú loggiu zo všetkých troch izieb pôsobí veľmi príjemným dojmom. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, z obývacej izby spojenej s kuchyňou s kuchynskou linkou v tvare U so vstavanými spotrebičmi vrátane umývačky riadu, barovým pultom, dvoch nepriechodných spálni, kúpeľne s vaňou a samostatnou toaletou. Predáva sa čiastočne zariadený (po dohode). K bytu prislúcha aj pivnica v prízemí bytového domu. Byt: - rozloha 76,69 m2, terasa 20,25 m2, pivnica 2,3 m2 - kvalitné plastové okná so žalúziami, plávajúca vodeodolná podlaha quick step, kuchynská linka v tvare U so zabudovanými elektrospotrebičmi vrátane umývačky riadu, vstavaná skriňa so zrkadlom v chodbe, šatníková skriňa v spálni - množstvo úložného priestoru - priestranný a svetlý Bytový dom: - polyfunkčná novostavba RETRO skolaudovaná v roku 2011 - množstvo obchodov, reštaurácii, kaviarni, lekáreň, banka, detský kútik, drogéria - parkovacie miesta pre návštevy - tri výťahy Výhody nehnuteľnosti: - polyfunkčná moderná novostavba - kompletná občianska vybavenosť priamo v bytovom dome - výborná dostupnosť do centra mesta ako aj iných smerov - priestranná loggia so vstupom z každej z izieb Cena: - 395.000,- Eur vrátane kompletného právneho servisu Nehnuteľnosť je možné financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru. Poskytujeme sprostredkovanie najvýhodnejšieho úveru našim úverovým špecialistom. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Karin Števíková 0911099212 karin.stevikova@finstareal.sk Ďalšie ponuky realitnej kancelárie nájdete na webovej stránke finstareal.sk.

394 990 €
5 150,48 €/m²

FinSta Real, s. r. o.
Prenájom priestor vhodný na obchod, služby, office v centre Trnavy

Prenájom priestor vhodný na obchod, služby, office v centre Trnavy

Lokalita: Pekárska, Trnava (Trnava)
Druh: Obchodné priestory

FinSta Real ponúka na prenájom 55,40 m2 veľký obchodný priestor v centrálnej časti mesta na Pekárskej ulici. K dispozícii bude od 1.10.2022. Priestor je vybavený umývadlom, rekuperáciou, klimatizáciou, alarmom a požiarnym systémom. Na chodbe je spoločná kuchynka a toalety. IS: Elektrická energia – klient platí skutočnú spotrebu v prenajatom priestore – každý má svoj podružný elektromer Plyn – rozpočítava sa podľa m2 prenajatej plochy. Spotreba vody v priestore 4,00 EUR + DPH mesačne Výhody nehnuteľnosti: - veľkoplošné okná ako aj vstup do priestoru je priamo od ulice - reprezentatívne priestory - centrum mesta - miesto so zvýšenou frekvenciou návštevníkov Cena: Nájomné: 14,00 EUR/m2/mesiac + DPH Služby: 1,00 EUR/m2/mesiac + DPH Mesačné nájomné vrátane služieb: 55,40 m2 nájomné + služby = 831,00 EUR + DPH Pri podpise Nájomnej zmluvy úhrada depozitu vo výške 1 mesačného nájmu a provízia pre RK vo výške nájmu (387,80 Eur) V prípade záujmu sa v suteréne objektu nachádzajú parkovacie miesta – 1 parkovacie miesto 55 EUR + DPH/mesiac V prípade záujmu kontaktujte makléra: Ľuboš Šimončič 0903 771 670 lubos.simoncic@finstareal.sk

831 €/mes.
15,11 €/m²/mes.

FinSta Real, s. r. o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 679