Novostavby.sk

ADLEROVA je vo výstavbe. Ponuka Nadštandardu a Kuchynskej linky zadarmo stále platí  

  • 03. 05. 2018
  • Tlačiť

Začala sa výstavba projektu, ktorý si získal srdcia Košičanov. Žiadaná lokalita na sídlisku Dargovských hrdinov ponúka blízkosť prírody, rýchlu dostupnosť do centra a nadštandardné vyhotovenie vášho nového bývania.

Bytový dom Adlerova sa nachádza na okraji sídliska Dargovských hrdinov a susedí s priľahlým lesoparkom. Vďaka nemu budú mať obyvatelia projektu prírodu na dosah ruky bez toho, aby museli utekať ďaleko z centra mesta. 

Výhľad a nízke náklady

V týchto dňoch už prebiehajú stavebné fázy, na ktoré nadväzuje budovanie základov. V čom je Adlerova výnimočná podľa stavebného dozoru Ing. Matúša Vasiľa? 

„Jednoznačne polohou a parkovaním. Umiestnenie bytového domu poskytuje pekný výhľad na Košice aj okolitú zeleň. Parkovanie je riešené šetrne k priestoru v dvoch podzemných podlažiach.“ 

Veľkým lákadlom môžu byť aj nízke náklady na bývanie. „Bytový dom Adlerova má všetky predpoklady na to, aby sa stal nízkoenergetickou stavbou. Náklady na bývanie tak budú oveľa nižšie v porovnaní so staršími obytnými domami.“

Zdroj: Adlerova

Nadštandard zadarmo

Developer ponúka bývanie v Adlerovej v dvoch verziách – štandardnej a nadštandardnej. Nadštandardné vyhotovenie bytu zahŕňa laminátové parkety vhodné na podlahové vykurovanie, interiérové dvere s obložkovými zárubňami a kovaním. Súčasťou sú aj obklady a dlažby, kúpeľná sanita vrátane rebríkového radiátora.  

Každý z nás isto ocení možnosť nasťahovať sa do hotového bytu. „Klientom odovzdávame byty kompletne dokončené. Veľkou výhodou je to, že banka vie prefinancovať celý byt, čím si klient ušetrí čas, ale najmä vlastné finančné zdroje,“ vysvetľuje Natália Opatová, hlavný predajca projektu Adlerova, a pokračuje: „Výber nadštandardného vyhotovenia bytu je jednoduchý – klient navštívi našich renomovaných dodávateľov Decodom, Siko a Woodcote, kde si vyberie zo širokej škály ponuky.“ 

Zdroj: Adlerova

Vysoká kvalita bývania

Miesto v bytovom dome blízko lesoparku nájdu menšie aj väčšie rodiny, ale aj jednotlivci. Na predaj sú trojizbové byty, ktorých je najviac. Okrem nich sú v Adlerovej aj 2-izbové bývania a lákavé 4-izbové mezonety, situované na posledných dvoch podlažiach. 

Možno by sa niekomu mohlo zdať, že sídlisko Dargovských hrdinov nie je vhodnou lokalitou pre developerský projekt. „Adlerova sa nachádza hneď na začiatku sídliska v bezprostrednej blízkosti lesoparku, čo zabezpečí, že tam v budúcnosti nebude žiadna ďalšia výstavba. To zaručuje vysokú kvalitu bývania. Navyše je do centra z Adlerovej 7 minút autom,“ hovorí N. Opatová.

 

Zdroj: Adlerova

Kuchynská linka zadarmo

Sťahovať sa do vášho nového bývania v lukratívnej lokalite môžete až v druhej polovici roku 2019. Už dnes si však môžete kúpiť svoje budúce bývanie, o ktoré je medzi Košičanmi veľký záujem. Svedčí o tom aj stále platná zaujímavá ponuka. 

„Pôvodne sme mali ponuku bytu v nadštandardnom prevedení s kuchynskou linkou zadarmo len pre prvých 40 zákazníkov. O túto ponuku je však stále veľký záujem, a tak ponúkame aj naďalej nadštandard s kuchynskou linkou za zvýhodnené ceny počas výstavby projektu,“ prezradila N. Opatová. 

Zdroj: Adlerova

PR článok


  • 03. 05. 2018
  • Tlačiť