Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 17 785 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 890
Priemyselný park Strečno

Priemyselný park Strečno

Lokalita: Strečno (Žilina)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 2778 m²

Priestory sa nachádzajú v novobudovanom priemyselnom parku na križovatke diaľnice D1 (Bratislava – Žilina – Poprad – Košice) a plánovanej medzinárodnej komunikácii D3, ktorá bude spájať Slovensko s Poľskom. Park je vzdialený 50 m od cesty 1. triedy E 50, ktorá spája Žilinu s Martinom. Dopravu do objektu zaisťuje pravidelné autobusové spojenie zo Žiliny a z Martina.  Projekt poskytuje príležitosti pre spoločnosti, ktoré hľadajú skladové priestory na prenájom v moderných halách v štandarde triedy A flexibilné nájomné podmienky a partnerskú spoluprácu so stabilným medzinárodným developerom.  - nájomná jednotka 2376 m2 sklad + 402 m2 administratíva   - jednotná svetlá výška skladov 10 m  - cross docking k dispozícii  - nosnosť podlahy 5 t /m2 - Prvotriedna infraštruktúra areálu  - Priestory vhodné pre ľahkú výrobu, logistickú a distribučnú činnosť, automotive operation, ľahká montáž (kompletizácia finálneho produktu) - Správa a riadenie prevádzky priamo v areáli  - nepretržitá ochrana oploteného areálu  - Flexibilné nájomné podmienky

cena dohodou

ADMS, s.r.o.
Priemyselný areál, Buzitka-Lučenec

Priemyselný areál, Buzitka-Lučenec

Lokalita: Buzitka (Lučenec)
Druh: Prevádzkový areál   Úžítková plocha: 1500 m²

Priemyselný areál v pokročilom štádiu výstavby s potenciálom pre expanziu a dostavbu ďalších objektov. ZÁKLADANÉ ČÍSLA - oplotený areál s existujúcimi stavbami o výmere cca 27 tis. m2 - ďalšie pozemky pre expanziu cca 173 tis. m2 LOKALITA a PRÍSTUP - okrajová časť obce (cca 400m) so všetkými IS (vodovod, kanalizácia, elektrina, telef.sieť, asfaltové cesty) - Lučenec 10 km  - Zvolen 70 km - Banská Bystrica 85 km - Bratislava 260 km - rýchlostná cesta R1 85 km - prístupová komunikácia k areálu vedie z cesty III/5713 (vo vlastníctve súčasného majiteľa areálu) VYUŽITIE - univerzálny charakter: priemysel, výroba, logistický park POPIS Zámer Areál je priestorovo členený na 2 časti zodpovedajúce pôvodnému zámeru, ktorým bola:   - výroba bionafty (biodiesel) v samostatnej výrobnej jednotke chemickým spracovaním (re-esterifikáciou) repkového oleja  - kombinovaná výroba elekriny a tepla z obnoviteľných zdrojov prostredníctvom spaľovania bioplynu (kogeneračná jednotka s plánovaným inštalovaným elektrickým výkonom 0,99MW a tepelným výkonom 1MW) V súčasnosti vybudované: 1. Výrobná hala - zastavaná plocha 1.573,8 m2 - jednopodlažná hala bez podpivničenia - oceľový skelet z plnostenných oceľových stĺpov a strešných väzníkov, dispozične má desať modulov po 6,00m - priemerná výška podlaží 6,80m 2. Administratívna prístavba výrobnej haly - zastavaná plocha 148,35 m2 - jednopodlažný objekt, zatiaľ v nedokončenom stave - priemerná výška podlaží 2,70 m   3. Sklad nebezpečných látok - zastavaná plocha 32,23 m2 - železobetónový monolitický objekt s oceľovou otvorenou nadstavbou, plochou strechou - podlahy vodotesné, vyspádované do záchytných jímok - priemerná výška podlaží 3,20 m 4. Trafostanica - zastavaná plocha 19,61 m2   - kiosková montovaná dvojkomorová stavba s plochou strechou  - priemerná výška podlaží 3,00 m  5. Prístrešok - zastavaná plocha 83,86 m2  - oceľová konštrukcia konzolovitého tvaru bez opláštenia s plochou strechou v miernom pultovom spáde a plechovou krytinou - prekrýva stáčacie stanovisko v celom rozsahu - priemerná výška podlaží 5,75 m  - inžinierske siete - prístupová komunikácia Rozostavané stavby zatiaľ neobsahujú technologickú časť.

cena dohodou

ADMS, s.r.o.
Administratívna budova, Žilina

Administratívna budova, Žilina

Lokalita: Žilina (Žilina)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 523 m²

Administratívna budova v Žiline v blízkosti navádzačov na: MT, BA, Terchová, KNM.  - 523m2 podlahovej plochy na 4 podlažiach POPIS - novostavba - k dispozícii vysokorýchlostný internet - zariadenie v cene nájmu - reprezentatívne priestory, dva priestory možné využiť aj ako firemný byt 1.NP: cca 135m2 2.NP: cca 151m2 3.NP: cca 153m2 4.NP: cca 83m2 m (dva apartmány) Výhodná cena nájmu pri prenáme celej budovy. K uvádzaným cenám bude pripočítaná DPH.

cena dohodou

ADMS, s.r.o.
Obchodné priestory v Šamoríne

Obchodné priestory v Šamoríne

Lokalita: Bratislavská, Šamorín (Dunajská Streda)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 500 m²

Obchodné priestory rôznych výmer v OC ARENA v Šamoríne.  - voľné plochy od 13m2 do 600m2 a viac - celková plocha na prenájom cez 2.000 m2 obchodných a reštauračných priestorov LOKALITA - bezproblémová dostupnosť zo všetkých smerov POPIS - centrálne plynové vykurovanie, rozvod vzduchu, centrálna klimatizácia, výťah - vybudovaná sieť PC - podružné merače - bezplatné parkovanie VÝHODY - niektoré priestory sú (čiastočne) zariadené - konferenčná sála na prenájom - sauna, jacuzzi, hotelové izby - k dispozícii ďalšie voľné obchodné priestory v objekte Na prenájom aj ďalšie obchodné priestory, reštaurácia, bar a hotelové izby (18). 

cena dohodou

ADMS, s.r.o.
Administratívna budova, Žilina

Administratívna budova, Žilina

Lokalita: Žilina (Žilina)
Druh: Polyfunkčný objekt   Úžítková plocha: 150 m²

Administratívna budova v Žiline v blízkosti navádzačov na: MT, BA, Terchová, KNM.  - 600m2 podlahovej plochy na 4 podlažiach POPIS - novostavba - k dispozícii vysokorýchlostný internet - zariadenie v cene nájmu - reprezentatívne priestory, dva priestory možné využiť aj ako firemný byt 1.NP: cca 130m2 2.NP: cca 150m2 3.NP: cca 150m2 4.NP: cca 170m2 m (dva apartmány) Výhodná cena nájmu pri prenáme celej budovy.

cena dohodou

ADMS, s.r.o.
Výrobná hala Poprad

Výrobná hala Poprad

Lokalita: Poprad (Poprad)
Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 3500 m²

Predaj priemyselnej haly v Poprade (Spišská Sobota) v rámci priemyselného parku.   Celková výmera pozemku 5 740 m2 . LOKALITA - priemyselná zóna - bezprostredná blízkosť diaľnice D1 - 10 km centrum mesta Poprad - 9 km letisko Poprad-Tatry - prístup do areálu po spevnenej ploche - hala je situovaná za závodom Whirpool Poprad POPIS Výrobná hala - celková zastavaná plocha 4 053 m2 - hala bola postavená v roku 2007 - výška haly 13,8 m - dispozičné rozdelenie: hlavná časť a dvojpodlažná administratívna budova - mostový žeriav - nosnosť 15t - priame vstupy do haly - 2 ks elektrických vrát - rozvody plynu (vykurovaná sálavý vykurovací systém Termstar), elektrina silnoprúd, verejný vodovod - vzduchotechnika - 3 odvetrávacie ventilátory - podlahy betónové - bezprašná úprava - strecha plochá, dvere a okná plastové - vrátnica, soc.zariadenia, šatne, kotolňa VYUŽITIE - vhodné pre výrobné účely - ľahký priemysel a výroba, skladovanie a logistiku  EXKLUZÍVNA ZÁKAZKA

cena dohodou

ADMS, s.r.o.
Kancelárie na prenájom, Žilina

Kancelárie na prenájom, Žilina

Lokalita: Kvačalova, Žilina (Žilina)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 30 m²

Kancelárie vysokého štandardu na Kvačalovej ulici. LOKALITA - diaľnica D1 cca 2 minúty autom - centrum mesta cca 5 minút autom, pešo cca 10 minút VÝHODY - počítačová a telefónna sieť s pripojením do serverovne - rozľahlé parkovisko priamo v areáli - k dispozícii aj menšie skladové priestory - klimatizované priestory - kamerový systém v areáli - prístup do budovy 24/7 POPIS - plocha na prenájom: 12 - 300m2 - cena nájmu: 6€/m2/mesiac + DPH - cena za služby a energie: 2€/m2/mesiac + DPH K uvádzanej cene bude pripočítaná DPH.

180 €/mes.
6 €/m²/mes.

ADMS, s.r.o.
Okr. SENEC- NA PREDAJ bytový dom vhodný na podnikanie ÚP 600 m2 + 25 parkovacích miest– ul. Hlavná,

Okr. SENEC- NA PREDAJ bytový dom vhodný na podnikanie ÚP 600 m2 + 25 parkovacích miest– ul. Hlavná,

Lokalita: Čataj, Trnava (Trnava)
Druh: Nájomný dom   Úžítková plocha: 600 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Hlavná, obec Čataj 7 km od mesta Senec a len 4 km od diaľničného privádzača do /z Bratislavy RK Quality SC ponúka na predaj 3j podlažný bytový dom na podnikateľské účely. V bytovke sa nachádza 6 trojizbových bytov: Na každom podlaží sú dva veľkometrážne byty. ÚP každého podlažia je 200 m2 bez výťahu. Ide o zateplenú tehlovú novostavbu bytovky so 6-timi bytovými jednotkami. Použitý stavebný materiál 35cm pezinská pálená tehla + 15 cm polystyrén, kvalitné plastové okná, bezpečnostné dvere, zateplenie podlahy 15 cm, vodovodné podlahové kúrenie. Strecha je zateplená striekanou izoláciou a použitá strešná krytina je Bramac. Jedná sa o nadštandardnú novostavbu s dôrazom na kvalitu použitých materiálov a dôkladné prevedenie. Energetický certifikát A. Nehnuteľnosť sa predáva ako skolaudovaná novostavba: v každom byte je kompletná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi vrátame umývačky riadu a práčky. Kúpeľne sú so sprchovým kútom a toaletou a ďalšie samostatné WC. Každý byt má svoj vlastný kotol, čo je nepochybne bonus, ktorý sa výrazne odzrkadlí aj na spotrebe energií, ktoré by sa mali pohybovať okolo 100-120 €/4 osoby/ byt. Bytovka je napojená na všetky IS okrem kanalizácie, tá je zastúpená výkonnou čističkou odpadových vôd. Nehnuteľnosť má mnohé možnosti využitia na podnikanie či už ako firemná budova s kanceláriami, príp Penzión, ubytovanie pre zamestnancov firmy, alebo nájomné byty.Možnosti využitia sa medze nekladú. Majiteľ nehnuteľnosti nevylučuje v prípade vážneho záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti aj prípadné dispozičné zmeny. K nehnuteľnosti prislúcha 25 parkovacích miest a je tam možnosť aj výstavba garáži.V objekte je optický kabel s najrýchlejším internetovým pripojením. Obec má výborná dostupnosť do Bratislavy bez zdržania, okresné mestá Senec 9 minút, Trnava 15 min. Cena nehnuteľnosti : 850 000 EUR (možnosť financovania aj prostredníctvom HÚ). Kontakt: Lea Iveta Valenská, RK Quality SC, mobil 0949 778 744 ,pevná linka 02 / 381 381 00,mail: lea.iveta.valenska@qualitysc.sk Medzera ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

850 000 €
1 416,67 €/m²

Quality SC, s.r.o.
Okr. SENEC- NA PREDAJ veľkometrážny 3 izbový byt + samostatná kuchyňa v novostavbe – ul. Hlavná, Obe

Okr. SENEC- NA PREDAJ veľkometrážny 3 izbový byt + samostatná kuchyňa v novostavbe – ul. Hlavná, Obe

Lokalita: Čataj, Trnava (Trnava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 108 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Hlavná, obec Čataj 7 km od mesta Senec a len 4 km od diaľničného privádzača do Bratislavy RK Quality SC ponúka na predaj veľkometrážny 3 izb. byt + samostatná kuchyňa s jedálenskou časťou, ÚP 108 m2, 1NP /3 bez výťahu, novostavba zateplená tehlová bytovka so 6-timi bytovými jednotkami. Použitý stavebný materiál 35 cm pezinská pálená tehla + 15 cm polystyrén, kvalitné plastové okná, bezpečnostné dvere, zateplenie podlahy 15 cm, vodovodné podlahové kúrenie. Strecha je zateplená striekanou izoláciou a použitá strešná krytina je Bramac. Ide o nadštandardnú novostavbu s dôrazom na kvalitu použitých materiálov a dôkladné prevedenie. Energetický certifikát A. Byt sa predáva ako skolaudovaná novostavba s kompletnou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi vrátame umývačky riadu a práčky. Kúpeľňa je so sprchovým kútom a toaletou a ďalšie samostatné WC. Dispozičné riešenie: veľká predsieň , po pravej strane kúpeľňa a toaleta po ľavej strane samostatná izba, kuchyňa s jedálenskou časťou, priestranná obývacia izba z ktorej sa vchádza do ďalšej veľkej izby. Každý byt má svoj vlastný kotol, čo je nepochybne bonus, ktorý sa výrazne odzrkadlí aj na spotrebe energií na bývanie, ktoré by sa mali pohybovať okolo 100-120 €/4 osoby a nechýba ani optický kábel. Bytovka má všetky IS okrem kanalizácie, tá je zastúpená výkonnou čističkou odpadových vôd. Občianska vybavenosť: autobusová zastávka len pár metrou od bytovky, obchody, základná škola, materská škôlka… Prečo bývať v Čataji? Výborná dostupnosť do Bratislavy bez zdržania, okresné mestá Senec 9 minút, Trnava 15 min. Cena bytu: 145 000 EUR s jedným parkovacím miestom v cene. (možnosť financovania aj prostredníctvom HÚ). Možnosť dokúpiť ďalšie parkovacie miesto za 7 500 €, alebo garáže priamo pri bytovom dome za 15 000 € Kontakt: Lea Iveta Valenská, RK Quality SC, mobil 0949 778 744 ,pevná linka 02 / 381 381 00,mail: lea.iveta.valenska@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

145 000 €
1 342,59 €/m²

Quality SC, s.r.o.
okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom typu bungalov.

okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom typu bungalov.

Lokalita: Hrubá Borša, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 88 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: obec Hrubá Borša okr. Senec RK Quality SC ponúka na predaj novostavbu pekného priestranného 4 izb. bungalovu . OP domu je 88,6 m2 + 17,5 m2 terasa, Pozemok o rozlohe 320 m2. RD sa predáva vo fáze dokončeného skolaudovaného holodomu. Aktuálny stav rozostavaná stavba. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu. DISPOZÍCIA DOMU: Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, troch obytných izieb, samostatnej kúpeľne, technickej miestnosti a samostatnej toalety (Geberit). Možnosť úpravy dispozície domu podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Dom je postavený z kvalitných stavebných materiálov, tehla Wenerberger, obvodové múry 35 cm + 15 cm, zateplený, okná : termoizolačné 3- sklo zn. Salamander. Podlahové kúrenie v celom dome s reguláciou v každej miestnosti. TUV zabezpečuje 120l bojler.. Vonkajšie úpravy: fasáda, zateplenie,izolovaná plochá strecha, terasa, chodník a parkovacie státie s obrubníkmi a pripravené na zámkovú dlažbu, terénne úpravy a oplotenie pozemku pletivom. Možnosť dokončenia rodinného domu na kľúč podla požiadaviek budúceho majiteľa. Lokalita, v ktorej sa nachádza rodinný dom kombinuje výhody bývania v kľudnom prostredí obce s výhodami bývania v blízkosti mesta. V obci nájdete potraviny, škôlku, reštauráciu, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká školu…. Tento dom je ideálny na Váš relax a pokojné bývanie! TU CHCETE BÝVAŤ ! Dohodnite si obhliadku už dnes. Fotografie sú z identického už realizovaného projektu. Ponúkaná nehnuteľnosť je momentálne vo výstavbe. Cena : 126 000 € Kontakt: Lea Iveta Valenská, RK Quality SC, mobil 0949 778 744 ,pevná linka 02 / 381 381 00,mail: lea.iveta.valenska@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

126 000 €
1 431,82 €/m²

Quality SC, s.r.o.
okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACI 4 izbový rodinný dom typu bungalov na 466 m2

okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACI 4 izbový rodinný dom typu bungalov na 466 m2

Lokalita: Green Resort, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 88 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: obec Hrubá Borša okr. Senec RK Quality SC ponúka na predaj novostavbu pekného priestranného 4 izb. bungalovu . OP domu je 88,6 m2 + 17,5 m2 terasa, Pozemok o rozlohe 352 m2. RD sa predáva vo fáze dokončeného skolaudovaného holodomu. Aktuálny stav rozostavaná stavba. DISPOZÍCIA DOMU: Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, troch obytných izieb, samostatnej kúpeľne, technickej miestnosti a samostatnej toalety (Geberit). Možnosť úpravy dispozície domu podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Dom je postavený z kvalitných stavebných materiálov, tehla Wenerberger, obvodové múry 35 cm + 15 cm, zateplený, okná : termoizolačné 3- sklo zn. Salamander. Podlahové kúrenie v celom dome s reguláciou v každej miestnosti. TUV zabezpečuje 120l bojler.. Vonkajšie úpravy: fasáda, zateplenie,izolovaná plochá strecha, terasa, chodník a parkovacie státie s obrubníkmi a pripravené na zámkovú dlažbu, terénne úpravy a oplotenie pozemku pletivom. Možnosť dokončenia rodinného domu na kľúč podla požiadaviek budúceho majiteľa. Lokalita, v ktorej sa nachádza rodinný dom kombinuje výhody bývania v kľudnom prostredí obce s výhodami bývania v blízkosti mesta. V obci nájdete potraviny, škôlku, reštauráciu, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká školu…. Tento dom je ideálny na Váš relax a pokojné bývanie! TU CHCETE BÝVAŤ ! Dohodnite si obhliadku už dnes. Fotografie sú z identického už realizovaného projektu. Ponúkaná nehnuteľnosť je momentálne vo výstavbe. Cena : 137 000 € Kontakt: Lea Iveta Valenská, RK Quality SC, mobil 0949 778 744 ,pevná linka 02 / 381 381 00,mail: lea.iveta.valenska@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

137 000 €
1 556,82 €/m²

Quality SC, s.r.o.
okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACI 4 izbový rodinný dom typu bungalov na 466 m2

okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACI 4 izbový rodinný dom typu bungalov na 466 m2

Lokalita: Green Resort, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 88 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: obec Hrubá Borša okr. Senec RK Quality SC ponúka na predaj novostavbu pekného priestranného 4 izb. bungalovu . OP domu je 88,6 m2 + 17,5 m2 terasa, Pozemok o rozlohe 352 m2. RD sa predáva vo fáze dokončeného skolaudovaného holodomu. Aktuálny stav rozostavaná stavba. DISPOZÍCIA DOMU: Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, troch obytných izieb, samostatnej kúpeľne, technickej miestnosti a samostatnej toalety (Geberit). Možnosť úpravy dispozície domu podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Dom je postavený z kvalitných stavebných materiálov, tehla Wenerberger, obvodové múry 35 cm + 15 cm, zateplený, okná : termoizolačné 3- sklo zn. Salamander. Podlahové kúrenie v celom dome s reguláciou v každej miestnosti. TUV zabezpečuje 120l bojler.. Vonkajšie úpravy: fasáda, zateplenie,izolovaná plochá strecha, terasa, chodník a parkovacie státie s obrubníkmi a pripravené na zámkovú dlažbu, terénne úpravy a oplotenie pozemku pletivom. Možnosť dokončenia rodinného domu na kľúč podla požiadaviek budúceho majiteľa. Lokalita, v ktorej sa nachádza rodinný dom kombinuje výhody bývania v kľudnom prostredí obce s výhodami bývania v blízkosti mesta. V obci nájdete potraviny, škôlku, reštauráciu, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká školu…. Tento dom je ideálny na Váš relax a pokojné bývanie! TU CHCETE BÝVAŤ ! Dohodnite si obhliadku už dnes. Fotografie sú z identického už realizovaného projektu. Ponúkaná nehnuteľnosť je momentálne vo výstavbe. Cena : 137 000 € Kontakt: Lea Iveta Valenská, RK Quality SC, mobil 0949 778 744 ,pevná linka 02 / 381 381 00,mail: lea.iveta.valenska@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

137 000 €
1 556,82 €/m²

Quality SC, s.r.o.
okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom typu bungalov za výbornú cenu.

okr. Senec - Hrubá Borša - NA PREDAJ 4 izbový rodinný dom typu bungalov za výbornú cenu.

Lokalita: Green Resort, Hrubá Borša (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 88 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: obec Hrubá Borša okr. Senec RK Quality SC ponúka na predaj novostavbu pekného priestranného 4 izb. bungalovu . OP domu je 88,6 m2 + 17,5 m2 terasa, Pozemok o rozlohe 352 m2. RD sa predáva vo fáze dokončeného skolaudovaného holodomu. Aktuálny stav rozostavaná stavba. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu. DISPOZÍCIA DOMU: Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej izby prepojenej s kuchyňou a jedálňou, troch obytných izieb, samostatnej kúpeľne, technickej miestnosti a samostatnej toalety (Geberit). Možnosť úpravy dispozície domu podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Dom je postavený z kvalitných stavebných materiálov, tehla Wenerberger, obvodové múry 35 cm + 15 cm, zateplený, okná : termoizolačné 3- sklo zn. Salamander. Podlahové kúrenie v celom dome s reguláciou v každej miestnosti. TUV zabezpečuje 120l bojler.. Vonkajšie úpravy: fasáda, zateplenie,izolovaná plochá strecha, terasa, chodník a parkovacie státie s obrubníkmi a pripravené na zámkovú dlažbu, terénne úpravy a oplotenie pozemku pletivom. Možnosť dokončenia rodinného domu na kľúč podla požiadaviek budúceho majiteľa. Lokalita, v ktorej sa nachádza rodinný dom kombinuje výhody bývania v kľudnom prostredí obce s výhodami bývania v blízkosti mesta. V obci nájdete potraviny, škôlku, reštauráciu, fitnes centrum, športový areál, golfové ihrisko, jazdecká školu…. Tento dom je ideálny na Váš relax a pokojné bývanie! TU CHCETE BÝVAŤ ! Dohodnite si obhliadku už dnes. Fotografie sú z identického už realizovaného projektu. Ponúkaná nehnuteľnosť je momentálne vo výstavbe. Cena : 128 000 € Kontakt: Lea Iveta Valenská, RK Quality SC, mobil 0949 778 744 ,pevná linka 02 / 381 381 00,mail: lea.iveta.valenska@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

128 000 €
1 454,55 €/m²

Quality SC, s.r.o.
Okr. SENEC - obec Nová Dedinka - PREDAJ – NOVOSTAVBA - veľký moderný bezbariérový 5 izb bungalov na

Okr. SENEC - obec Nová Dedinka - PREDAJ – NOVOSTAVBA - veľký moderný bezbariérový 5 izb bungalov na

Lokalita: Nová Dedinka, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 229 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: Nová Dedinka (cca 15 km od BA), okres Senec. Realitná kancelária Quality SC ponúka na predaj zateplenú bezbariérovú tehlovú novostavbu veľkého moderného rodinného domu typu bungalov ÚP 229.6 m2 + veľká terasa cca 30 m2 na 15 á pozemku vo výbornej lokalite obce Nová Dedinka, okres Senec. Rodinný dom sa môže pochváliť veľmi dobrou dispozíciou, ktorá spĺňa kritéria na bývanie aj pre náročnejšieho klienta. Nechýbajú úložné priestory , ako šatník, kotolňa, práčovňa. Veľká garáž na diaľkové ovládanie na dve autá o rozlohe 30 m2 je prístupná priamo z domu.Samostatný šatník sa nachádza hneď po vstupe do nehnuteľnosti po ľavej strane. Srdcom domu je krásna otvorená obývacia izba s kuchyňou. Kuchynská linka je vyrobaná na mieru z kvalitných materiálov s dôrazom na jej praktické a funkčné využitie. Samozrejmosťou je digestor, umývačka riadu, rúra na pečenie, mikrovlnka , indukčná platňa a americká chladnička s výrobníkom ľadu. V chladnejších jesenných a jarných dňoch príjemné teplo domova v tomto otvorenom priestore krásne vykúzli vstavaný krb s prieduchom. Inak je kúrenie v dome riešené podlahovým kúrením. Nájdeme tu aj krásnu zimnú záhradu v ktorej sa dá príjemne posedieť a relaxovať počas celého roka nakoľko v lete sa tento priestor dá otvoriť a tým získate nádhernú terasu prepojenú s vonkajším sedením. V dome sa nachádzajú 4 spálne (izby) z toho jedna má svoju vlastnú kúpeľňu s toaletou a veľkorysím sprchovacím kútom. Druhá samostatná kúpeľňa s toaletou a dvojúmývadlom, sprchovým kútom a vaňou sa nachádza medzi dvoma spálňami v zadnej časti domu. Obe zadné spálne majú východ na zadnú terasu domu. Rodinný dom je postavený z poctivej Pezinskej pálenej tehly 38 cm + 10 cm zateplenie polystyrénom. Pod kvalitnou betónovou strechou sa nachádza aj úložný priestor. Tento dom je vhodný pre ľudí, čo uprednostňujú otvorené a väčšie priestory , kde sa necítia stiesnene a pre svoju pohodu potrebujú dostatočný priestor. Veľká záhrada ponúka tiež mnohostranné využitie aj pre realizáciu predstáv nového majiteľa. Ďaľšou veľkou prednosťou tohto domu je jeho bezbariérovosť. Ak hľadáte domov, kde sa Vám bude “dobre dýchať”s dobrou dostupnosťou do Bratislavy, tak ste práve našli ! Neváhajte a konaktujte ma. Cena: 380 000 € Možnosť HÚ Kontakt: Lea Iveta Valenská, RK Quality SC, mobil 0949 778 744 ,kancelária 02 / 381 381 00,mail: lea.iveta.valenska@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

380 000 €
1 659,39 €/m²

Quality SC, s.r.o.
SENEC - NA PREDAJ NÍZKO ENERGETICKÁ NOVOSTAVBA 4 izbového samostatne stojaceho bungalovu (ešte možno

SENEC - NA PREDAJ NÍZKO ENERGETICKÁ NOVOSTAVBA 4 izbového samostatne stojaceho bungalovu (ešte možno

Lokalita: Pri Búroši, Senec (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 102 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Pri Búroši, Senec. RK Quality SC predá nízko energetickú „A1“, novostavbu 4 izbového samostatne stojaceho, jednopodlažného (typ bungalov), nepodpivničného RD, ktorý sa nachádza v kľudnej časti Senca s výbornými susedmi. Dom je postavený na pozemku s rozhlohou 498 m2 a úžitkovou plochou 102,26 m2. Zahŕňa: obvodové múry YTONG, zateplený 15 cm polystyrén, strešný podhľad zateplený minerálnou vlnou 30 cm, steny - omietky, vymaľované na bielo, zástrčky, vypínače (podľa výberu), bojler 120 l, sedlová strecha so škridlou MEDITERAN farba antracit s vysokým leskom, plastové okná 3 sklo - z vonku antracit, z vnútra biele, elektrické podlahové kúrenie, v každej miestnosti regulátor, 16 cm podlahová izolácia, kompletná elektroinštalácia, padacie schody na povalu, bezpečnostné vchodové dvere, komín s prípravou na krb, 2 x parking pred domom, betónová terasa (výšku základu si klient môže určiť), fasádna omietka (podľa výberu), plot, TV a internetové prípojky. Dispozícia: Vstupná predsieň s priestorom na roll door, príprava na samostatné WC s oknom, kde bude umiestnený aj bojler, obývačka spojená s kuchynským kútom, prípravou na krb a vstupom na terasu, 3 samostatné izby a kúpeľňa s prípravou na vaňu a sprchový kút + WC a bidet. Na pozemku sú prípojky na inžinierske siete: vodovod, elektrina, kanalizácia. Bude dokončený v stave holodom a skolaudovaný (marec 2020). Cena domu: 175 000 € (možnosť financovania aj prostredníctvom hypotekárneho úveru). Kontakt: Judita Belašičová, RK Quality SC, 0919 269 692, 02/ 381 381 00, e-mail: judita.belasicova@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

175 000 €
1 715,69 €/m²

Quality SC, s.r.o.
Okr. DUNAJSKÁ STREDA – HOLICE - NA PREDAJ ešte neobývaná NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom (bungalov)

Okr. DUNAJSKÁ STREDA – HOLICE - NA PREDAJ ešte neobývaná NOVOSTAVBA 4 izbový rodinný dom (bungalov)

Lokalita: Holice, Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 104 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: Holice, časť Póšfa, okr. Dunajská Streda (3 min. autom priame napojenie na R7) RK Quality SC ponúka na predaj ešte neobývanú novostavbu 4 izb. RD, ktorý je súčasťou dvojdomu. RD je kolaudovaný v r. 2018, stojí na pozemku s rozlohou 300 m2, jeho úžitková plocha je 103,70 m2 a zastavená plocha je 131,30 m2. IS: elektrina (220 V aj 380 V), voda, kanalizácia, internet, TV Dom zahŕňa: Tehlová stavba 30 cm POROTHERM, zateplený, strecha – celopochôdzná, škridla MEDITERAN, alarm, elektrická brána na diaľkové ovládanie, zámková dlažba na auto parkovanie, vstupné dvere – plastové, bezpečnostné, okná – plastové, s vnútornými žalúziami a sieťkami, podlahy – v izbách veľkoplošné laminátové podlahy, ostatné dlažba, elektrické podlahové kúrenie s regulátorom v každej izbe, interiérové dvere s obložkami zn. SOLODOR, 120 l bojler, krb s uzatvoreným ohniskom - 13 KWh obložený mramorom vhodný na vykurovanie celého domu, stierka, vonkajšia voda na polievanie, platňa na záhradný domček, na mieru robená kuchynská linka, roll door na chodbe, s botníkovou zostavou, samostatné WC (Geberit) s umývadlom, kúpeľňa s klasickou vaňou, sprchovým kútom a dvomi umývadlami, vonkajšia úprava. Dispozičné riešenie: Priestranná vstupná chodba, samostatné WC, technická miestnosť (špajza) s bojlerom, obývačka s krbom a kuchynským kútom, kúpeľňa s prívodom na práčku, 3 samostatné izby Občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ do 9 ročníka, potraviny, pošta, zdravotné stredisko, pohostinstvo, autobusové spojenie, 1,5 km vlak, kvetinárstvo, autoservis, stavebníctvo, možnosť rybolovu, 12 km vzdialené známe kúpalisko DS, 14 km Šamorín X bionic sphere. Cena domu: 120 000,- EUR (možnosť financovania aj prostredníctvom HÚ). OKAMŽITE VOĽNÝ! Kontakt: Judita Belašičová, RK Quality SC, 0919 269 692, 02/ 381 381 00, e-mail: judita.belasicova@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

120 000 €
1 153,85 €/m²

Quality SC, s.r.o.
SENEC - NA PREDAJ nádherný, luxusný 4 izbový mezonet v polyfunkčnej stavbe centra mesta na pešej zón

SENEC - NA PREDAJ nádherný, luxusný 4 izbový mezonet v polyfunkčnej stavbe centra mesta na pešej zón

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 135 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Lichnerova – priamo pešia zóna - centrum mesta Senec. RK Quality SC ponúka na predaj zariadený, veľmi dobre situovaný a dispozične riešený, tehlový, 4 i. mezonetový byt s galériou, detskou herňou, veľkou terasou, 2 x klimatizácia, alarm. Samotný byt má rozlohou 134,71 m2 + 3,78 m2 balkón + 30,16 m2 terasa + 3,45 m2 murovaná pivnica na prízemí. Nachádza sa na 5 a 6 poschodí s výťahom, úžasným kľudom a orientáciou, so žiadnym buchotom od susedov nad Vami. Bytový dom je zateplený, má vlastnú centrálnu kotolňu a bol kolaudovaný r. 2009. Vstup do domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Čistota vchodu a dobrí susedia sú zárukou kvalitného bývania. DISPOZÍCIA BYTU: Prízemie - bezpečnostné vstupné dvere, centrála zabezpečovacieho systému, priestranná vstupná chodba so vstavanou rolldoor skriňou, samostatné WC, atypická, na mieru robená kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, priestrannými potravinárskymi skrinkami, kuchynským kútom so vstupom na balkón, prepojená s obývačkou (domáce kino), s ktorej je vstup na terasu, samostatná izba (tiež so vstupom na terasu) s kúpeľňou so sprchovým kútom, dvojumývadlom a vstavaným šatníkom, schodisko na druhé poschodie. 2. poschodie – splálňa s nadpriemernou vstavanou rolldoor skriňou (pri otvorení senzorové svetlo), šatník so zníženou priechodnou výškou a strešným oknom, kúpeľňa s rohovou vaňu a WC, detská izba s herňou a galériou Parkovanie popri bytovom dome. Výborná kompletná občianska vybavenosť, všetko ,,pod nosom“ Orientácia bytu: Juh, Východ Náklady: 200 € / 4 osoby Cena bytu: 265 000 € (možnosť financovania aj prostredníctvom HÚ). V byte ostáva zariadenie / zahrnuté v cene / viď fotodokumentácia. Kontakt: Judita Belašičová, RK Quality SC, 0919 269 692, 02/ 381 381 00, e-mail: judita.belasicova@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

265 000 €
1 962,96 €/m²

Quality SC, s.r.o.
SENEC - NA PREDAJ nádherný, luxusný 4 izbový mezonet v polyfunkčnej stavbe centra mesta na pešej zón

SENEC - NA PREDAJ nádherný, luxusný 4 izbový mezonet v polyfunkčnej stavbe centra mesta na pešej zón

Lokalita: Lichnerova, Senec (Senec)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 135 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Lichnerova – priamo pešia zóna - centrum mesta Senec. RK Quality SC ponúka na predaj zariadený, veľmi dobre situovaný a dispozične riešený, tehlový, 4 i. mezonetový byt s galériou, detskou herňou, veľkou terasou, 2 x klimatizácia, alarm. Samotný byt má rozlohou 134,71 m2 + 3,78 m2 balkón + 30,16 m2 terasa + 3,45 m2 murovaná pivnica na prízemí. Nachádza sa na 5 a 6 poschodí s výťahom, úžasným kľudom a orientáciou, so žiadnym buchotom od susedov nad Vami. Bytový dom je zateplený, má vlastnú centrálnu kotolňu a bol kolaudovaný r. 2009. Vstup do domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom. Čistota vchodu a dobrí susedia sú zárukou kvalitného bývania. DISPOZÍCIA BYTU: Prízemie - bezpečnostné vstupné dvere, centrála zabezpečovacieho systému, priestranná vstupná chodba so vstavanou rolldoor skriňou, samostatné WC, atypická, na mieru robená kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi, priestrannými potravinárskymi skrinkami, kuchynským kútom so vstupom na balkón, prepojená s obývačkou (domáce kino), s ktorej je vstup na terasu, samostatná izba (tiež so vstupom na terasu) s kúpeľňou so sprchovým kútom, dvojumývadlom a vstavaným šatníkom, schodisko na druhé poschodie. 2. poschodie – splálňa s nadpriemernou vstavanou rolldoor skriňou (pri otvorení senzorové svetlo), šatník so zníženou priechodnou výškou a strešným oknom, kúpeľňa s rohovou vaňu a WC, detská izba s herňou a galériou Parkovanie popri bytovom dome. Výborná kompletná občianska vybavenosť, všetko ,,pod nosom“ Orientácia bytu: Juh, Východ Náklady: 200 € / 4 osoby Cena bytu: 265 000 € (možnosť financovania aj prostredníctvom HÚ). V byte ostáva zariadenie / zahrnuté v cene / viď fotodokumentácia. Kontakt: Judita Belašičová, RK Quality SC, 0919 269 692, 02/ 381 381 00, e-mail: judita.belasicova@qualitysc.sk ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

265 000 €
1 962,96 €/m²

Quality SC, s.r.o.
SENEC – NA PREDAJ 3 izbový byt v tehlovej novostavbe s výťahom - ul. Ružová v Senci

SENEC – NA PREDAJ 3 izbový byt v tehlovej novostavbe s výťahom - ul. Ružová v Senci

Lokalita: Ružová - Senec Gardens, Senec (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 77 m²

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Ružová, Senec Gardens. Predáme poslednú výstavbu skolaudovaných 6 trojizbových tehlových bytov s výťahom v novostavbe pri jazierku SENEC GARDENS, s rozlohou od 83,67 m2 do 94,42 m2, s balkónom od 7,67 m2 do 8,43 m2. Ku každému bytu prislúcha vlastný plynový kotol, optický kábel a pivničná kobka (sklad) s rozlohou od 1,99 m2 do 2,79 m2 čo je už započítané v rozlohe bytu. Pivnice sa nachádzajú v suteréne na 1.PP. Byty sa predávajú v štandarde – kvalitné laminátové podlahy, interiérové dvere, kúpeľne vrátane sanity s vaňou alebo sprchovým kútom a sú navrhnuté tak, aby šetrili náklady na bývanie. Každý prakticky riešený byt má veľkú terasu s dreveným obkladom, betónovou dlažbou, osvetlením a jednou elektrickou zásuvkou. K bytu je možné dokúpiť si vnútorné garážové státie nachádzajúce sa v suteréne bytového domu za 8 400,- EUR s DPH, alebo vonkajšie parkovacie státie za 2 760,- EUR s DPH. Cena bytu: od 138 900,- EUR (možnosť financovania aj prostredníctvom HÚ). Pôdorysy jednotlivých bytov na vyžiadanie. Kontakt: Judita Belašičová, RK Quality SC, 0919 269 692, 02/ 381 381 00, e-mail: judita.belasicova@qualitysc.sk Senec Gardens je unikátny rezidenčný komplex, ktorý leží v juhozápadnej časti mesta Senec. Obyvateľom, okrem investične atraktívneho stavebne a štýlovo kompaktného charakteru bývania, priestoru, vody a zelene, poskytuje i novootvorenú anglickú materskú škôlku – pobočku pezinskej Benjamin Preschool, autobusovú zastávku mestskej i prímestskej dopravy. Rezidenti naplno využívajú výhody spojené so životom v stále populárnejšom Senci – integrovanú občiansku vybavenosť, obchody, zdravotnú starostlivosť, pestrú ponuku škôl až o stredné školy a nadštandardné športové možnosti, ako bicyklovanie a korčuľovanie. Atraktivitu zvyšuje jeho blízke diaľničné prepojenie i dve alternatívne trasy do hlavného mesta SR. Vďaka svojmu kvalitnému životnému prostrediu, širokej škále občianskej vybavenosti i príjemnej atmosfére pešej zóny s posedením v kaviarničkách a reštauráciách má Senec čo ponúknuť všetkým vekovým kategóriám po celý rok. ZABEZPEČÍME VÁM VÝHODNÚ HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI - ZDARMA A PROMPTNE - vybavte všetko na jednom mieste, lacnejšie ako kdekoľvek inde. Kompletnú ponuku našej RK Quality SC nájdete na stránke: KupimNehnutelnost.sk Navštíviť nás môžete osobne na adrese: Lichnerova 25, 903 01 Senec na pešej zóne - v obchodnom dome KOCKA (na prízemí - hneď pri ČSOB) Pevná linka: 02 / 381 381 00 facebook.com/realitnakancelaria.qualitysc

138 900 €
1 803,90 €/m²

Quality SC, s.r.o.
2i byt Nitra novostavba Zelené Dvory

2i byt Nitra novostavba Zelené Dvory

Lokalita: Hornostavská , Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt

Ponuka priamo od DEVELOPERA!!! www.zelenedvory.sk Ponúkame na predaj 1,2,3,4 izbové byty v novovybudovanom komplexe Zelené dvory. V súčasnosti je pred dokončením bytový dom A (dokončenie 2/2020), bytový dom B je vo výstavbe (dokončenie 10/2020). Zelené dvory nadväzujú na tichú štvrť rodinných domov, nachádzajúcich sa pod Nitrianskym sídliskom Klokočina (Nitra-Mlynárce pod Viničkami), nachádza sa v tichej časti Nitry s výbornou dopravnou dostupnosťou autom aj mestskou hromadnou dopravou a s kompletnou občianskou vybavenosťou. Táto lokalita je určená pre tých, ktorí hľadajú komfortné tiché bývanie a súčasne chcú ostať v centre diania a využívať výhody mestského bývania. Bytový komplex Zelené dvory pozostáva z piatich bytových domov. V každom z nich je 53 bytov, od ekonomických dvojizbových a trojizbových bytov až po rozľahlé luxusné penthausy s veľkými terasami nachádzajúce sa na vrchných podlažiach. Každý byt má balkón, terasu alebo predzáhradku, ktorá vaše bývanie spája s okolitou prírodou. V suteréne sú zriadené odkladacie priestory na vaše bicykle, lyže a iné potreby. Vo vnútroblokoch sa budú nachádzať oddychové zóny a detské ihriská. Pre každý objekt je určený dostatočný počet parkovacích miest v podzemnej garáži alebo v exteriéri, ktoré si môžete za zvýhodnených podmienok prikúpiť k vášmu bytu. Príďte si pozrieť vzorový byt ktorý sme pre vás vybudovali v centre mesta na Palárikovej 8, v čase PO-PIA od 13 do 18 hod. viac info na: WWW.ZELENEDVORY.SK

79 900 €

R1 properties s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 890