Novostavby.sk

Priamo na brehu Slnečných jazier pribudnú nové apartmány

  • 27. 08. 2019
  • Tlačiť

Výstavba dovolenkových apartmánov sa nevyhýba ani mestu Senec. Koniec koncov ho poznáme ako obľúbený rekreačný cieľ letnej sezóny na Slovensku. Návštevníci prirodzene mieria najmä k vodným plochám, najznámejšie v tejto oblasti sú asi Slnečné jazerá.

 

SLAviz2
Sun Lakes Apartments Senec-vizualizácia; Zdroj: SUN Lakes Apartments

Priamo na ich pláži, v zóne označenej ako Juh vzniká projekt Sun Lakes Apartments Senec, ktorý patrí do portfólia rovnomenného developera s názvom SUN Lakes Apartments. Po ukončení realizácie sa ponuka ubytovacích kapacít v priľahlej oblasti rozšíri, na prenájom bude k dispozícií 40 nových apartmánov. V susedstve sa nachádzajú už viaceré rekreačné zariadenia, hneď vedľa stojí TP Hotel Družba Senec.

SLA Senec-viz1
Sun Lakes Apartments Senec-vizualizácia; Zdroj: SUN Lakes Apartments

Stavba pozostáva z viacerých rozlične tvarovaných hmôt. Tá najvyššia vyrastá na zachovaných konštrukciách pôvodného objektu, ktorý sa zároveň stal podmieňujúcim prvkom pre jej výrazné zaoblenie. Vzhľad jednotlivých častí má byť vo výsledku viac menej jednotný, vo farebnej palete prevláda biela. 

SLA Senec3
Sun Lakes Apartments Senec; Zdroj: Novostavby.sk

V úmysle zabezpečiť čo najatraktívnejší výhľad na okolité prostredie boli okná väčšiny apartmánov a tiež reštaurácie orientované smerom k vodnej ploche. Skladbu služieb okrem spomínaného stravovacieho zariadenia dopĺňa recepcia, parkovisko a aj menšie fitness centrum. Samozrejme, rekreanti ubytovaní v Sun Lakes Apartments Senec budú môcť využívať upravené pláže. Určitý pocit súkromia pri slnení by im mali zaistiť kamenné ploty vybudované okolo pozemku.

SLA Senec2
Sun Lakes Apartments Senec a TP Hotel Družba Senec; Zdroj: Novostavby.sk

Stavebné práce na projekte aktuálne neprebiehajú. Podľa Prevádzkového poriadku k rekreačnej lokalite Slnečných jazier platí pre túto oblasť v dátumoch od 15.6. do 15.9. zákaz vykonávania stavebnej činnosti. Ďalšie aktivity sa teda rozbehnú až v druhej polovici septembra. 

SLA Senec1
Sun Lakes Apartments Senec; Zdroj: Novostavby.sk

V súčasnosti vidíme dokončené všetky strešné konštrukcie, rovnako potery a inštalácie zahŕňajúce elektrinu, vodu i klimatizačné rozvody. Fasády a parkovacie plochy boli vyhotovené na 90 %. V polovici ubytovacích jednotiek sú kompletne obložené kúpeľne. Pokrok zaznamenávame aj pri úprave pláží.

Termín ukončenia výstavby pripadá na koniec tohto roka, v budúcej letnej sezóne teda návštevníkov privíta už zrealizovaný objekt.

SLA Senec
Sun Lakes Apartments Senec - pohľad z pláže; Zdroj: Novostavby.sk

 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ:

Tip pre dochádzajúcich za prácou, bývanie v oblasti bývalej seneckej tehelne

Alternatíva k 2-izbovému bytu? Pozrite si PRIMA DOMČEKY v Senci

Areál trnavského cukrovaru konečne začína svoju transformáciu

 

Zdroj: Novostavby.sk

Autor: Natália Mokoš Hulmanová

  • 27. 08. 2019
  • Tlačiť