Novostavby.sk

Pod Vinicou v bratislavskom Novom Meste – rodinné bývanie so súkromím

  • 06. 05. 2019
  • Tlačiť

V lokalite Biely Kríž už čoskoro začne vyrastať nový projekt Pod Vinicou česko-slovenskej investičnej skupiny Arca Capital. Šesť bytových domov ponúkne rodinné bývanie v prostredí s vysokou mierou súkromia a nadštandardným množstvom zelene. Exkluzívnym predajcom je realitná spoločnosť Herrys.

Pod Vinicou; Zdroj: Herrys

Projekt, ktorého výstavba sa začne už v 2. kvartáli 2019, sa bude nachádzať na Skalickej ulici. Šesť moderných budov pojme celkovo 157 bytov všetkých veľkostných kategórií s výmerami od 30 až po 115 m2. Predbežný termín ukončenia výstavby je koniec roka 2021.

Pod Vinicou; Zdroj: Herrys

Jednotlivé budovy budú mať len štyri až päť podlaží s maximálnym počtom piatich bytov na podlaží. V mestských vilách tak bude po 23 bytov a v troch vchodoch bytového domu dokonca len po 15. To vytvára dobré predpoklady nielen na budovanie susedských vzťahov, ale aj na efektívne rozhodovanie o správe spoločného majetku v budúcnosti. A vďaka tomu, že ide o čisto rezidenčný projekt s oploteným areálom a kontrolovaným vstupom, si vlastníci budú môcť užívať skutočné súkromie.

Pod Vinicou; Zdroj: Herrys

Pod Vinicou je naozaj zelený projekt, ktorý poteší oko svojich obyvateľov, susedov  aj okoloidúcich. Jeho súčasťou bude park s výmerou cca 1 000 m2 a zeleň nájdete tiež nad úrovňou terénu. Domy sa totiž budú pýšiť zelenými strechami. A zelený bude aj výhľad na Malé Karpaty a blízke vinohrady.

Pod Vinicou; Zdroj: Herrys

Vlastníci ocenia podlahové kúrenie, ktoré v porovnaní s tradičnými vykurovacími telesami prináša nielen nižšie prevádzkové náklady, ale aj výrazne vyšší tepelný komfort a čistý priestor umožňujúci lepšiu variabilitu usporiadania interiéru. Každý byt bude mať tiež nainštalované kompletné klimatizačné rozvody a prípravu na montáž exteriérových žalúzií. Jedinečnosťou projektu Pod Vinicou sú veľkorysé balkóny a terasy, ktorými disponuje každý byt. Komfort rodinného bývania dopĺňajú priestranné pivničné kobky priamo na podlaží bytu.

Pod Vinicou; Zdroj: Herrys

Pod Vinicou nájdete všetky výhody moderného bývania v zabehnutej lokalite na dosah od centra. V blízkosti je pošta, škola, škôlka, supermarket a ďalšie prevádzky, ktoré obyvateľom uľahčia a spríjemnia život. Voľnočasové vyžitie zabezpečí napríklad športový areál Mladá garda či populárne kultúrne centrum Nová Cvernovka.

Pod Vinicou; Zdroj: Herrys

V týchto dňoch sa spúšťa projekt Pod Vinicou do predaja. Ceny 2-izbových bytov začínajú na  úrovni 132.259 € s DPH. Ceny 3-izbových bytov od 196.402 € s DPH.

Pod Vinicou; Zdroj: Herrys

Zdroj: Herrys


  • 06. 05. 2019
  • Tlačiť