Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 18 566 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

Predame novostavbu 1-izboveho bytu za vynikajucu cenu v Madarskej Rajke.

Predame novostavbu 1-izboveho bytu za vynikajucu cenu v Madarskej Rajke.

Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 36 m²

Predame novostavbu 1-izboveho bytu s predzahradkou a terasou s dokončením NA KĽUČ len u nás za vynikajúcu cenu. Len 20 min. od Batislavy ponúkame na predaj 1-izb.byt v RAJKA bytový PARK o výmere 36,77 m2. Byt sa nachádza na prizemi s PREDZAHRADKOU v budove s výťahom. V byte sa nachadza: - predsieň - kuchyňu s jedálňou a spalnou - 1xkúpelňu s toaletou. K bytu prislúcha terasa o vymere 4,76 m2 a predzahradku o výmere 28,38 m2. Odovzdanie bytu ddo uzivania s dokoncenim na kluc je marec 2019. Cena bytu je 48.900 Eur. K bytu prislúcha parkovacie státie, ktoré stojí 2000 Eur. Staviteľ je zodpovedný s mnohými referenciami z predošlej výstavby. Stavbu rrelizuje vo vysokej kvalite z vlastnými odborníkmi. Pôdorysy výstavby sú moderné. V ponuke máme taktiež 1 - 4 izbové byty. K všetkým bytom prislúcha balkón, terasa alebo predzáhradka podľa výberu kupujúceho. Budovy sú 1 alebo 3 poschodové. V 3 posch.budove sa nachádza výťah.Byty majú rôzne termíny odovzdania do užívania a to od 12/2018 do 12/2019. Všetky informácie súvisiace s kúpou až po odovzdanie dokončeného bytu na kľúč vybaví naša realitná kancelária. Pomôžeme Vám aj s VYVAVENÍM ÚVERU, či už na Slovensku alebo v Maďarsku. Vieme zabezpečiť dostatočný časový horizont na vybavenie úveru po zložení rezervačnej zálohy. Kontaktujte nás hneď na tel,.čísle 00421911754472, alebo maďarského makléra Ágnes Karászi 0036703757966. A prečo bývať v Rajke? - zabezpečíte si bývanie za nízku cenu - blízko Bratislavy - blízko Dunaja s vybudovanými cyklocestami.

48 900 €
1 358,33 €/m²

 Happy Home
Prenájom 2 izb. bytu Nitra - Chrenové, Botanická s garážou

Prenájom 2 izb. bytu Nitra - Chrenové, Botanická s garážou

Lokalita: Botanická, Nitra (Nitra)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Prenájom, zariadený 2 izb. byt v Nitre - Chrenová na Botanickej s garážovým státim pod byt. domom. Popis: - výmera bytu 61,6 m2, 3p, OV, - obývacia izba spojená s kuchyňou plus balkón, -vybavenie kuchyne, umývačka riadu, chladnička s mraz., mikrovlnka, ker. várna doska, - spálňa plus malý balkón, - kúpeľňa s vaňou, wc, umývadlo a práčka, - kumbál, - 2x malý balkón, - k bytu garážové státie pre 1 auto pod bytovým domom a pivnica 3 m2, - v byte TV plus internet.

600 €/mes.
10,53 €/m²/mes.

Realitná kancelária STINGOREAL
Predaj Jazdecky areál v Brezanoch pri Žiline

Predaj Jazdecky areál v Brezanoch pri Žiline

Lokalita: Brezany, Brezany (Žilina)
Druh: Poľnohosp. objekt

Ponúkame na predaj jazdecký areál v krásnom podhorskom prostredí v Brezanoch pri Žiline v severnej časti Slovenska. Jazdecký areál je zrekonštruované zariadenie zamerané na športovo – rekreačné využitie, ktoré ponúka ustajnenie koní, športové jazdenie, nádherné vychádzky do okolitej prírody, ubytovanie, welnes. V areáli sa nachádzajú stajne pre 39 koní s napájačkami a vyhrievaním vody, 2 povonkajšie osvetlené jazdiarne a rozlohou 50 x 25 m s automatickým polievaním, osvetlený lonžovací kruh, výbehy pre kone cca 30 ha s elektrickými ohradníkmi, 4 šatne, 2 sedlovne, byt pre stajníčku, klubovňa, bufet s terasou, 6 ubytovacích apartmánov, wellness, rybník s rybami, altán s krbom. Dvor je zrekonštruovaný so spevneným plochami a s novými inžinierskymi sieťami, je ozvučený a je dostatočne veľký na dobudovanie novej jazdeckej haly. Pozemky pod objektami a dvorom sú vysporiadané, výbehy pre kone 30 HA sú v prenájme, v prípade záujmu je možné ich kúpiť, vlastníci sú zidentifikovaní. Možnosť predaja aj samostatne cena za samostatnú stajňu 33 koní s príslušenstvom /šatne, bufet, WC, klubovňa, byt pre stajničku, kotoľňa, sedlovňa, solárium pre kone/užívanie dvora s 2 jazdiarňami, lonžovacím kruhom – 500 000,- Euro Hnoj od Vás každý deň odoberieme a bezplatné Vám poskytneme agropelety na vykurovanie stajne. Každý rok Vám vyrobíme seno na celý rok za najnižšiu cenu z pozemkov, ktoré obhospodarujeme.

500 000 €
100 €/m²

Zv - Real, spol. s r.o.
Máte pozemok a neviete aký RD si postaviť?? My Vám pomôžeme.

Máte pozemok a neviete aký RD si postaviť?? My Vám pomôžeme.

Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 80 m²

Vytvoríme s nami v ktorej koľvek časti Slovenska Váš MODERNÝ drevodom rýchlo a výhodne napr. už od 43.000,- Eur vrátane DPH. Necháme to na profesionálov a získate od projektu až po stavbu „všetko na jednom mieste“. Realizátor garantuje, že budú použité všetky odporúčané materiály a dodržané správne konštrukčné a technologické postupy na Vašej stavbe pod odborným dohľadom celého procesu výstavby. Vaše výhody : · individuálny prístup a informácie na jednom mieste · výpočet prestupov tepla pre konkrétny konštrukčný variant k predstave energetickej úspornosti · odborné poradenstvo · vypracovanie cenovej ponuky · plynulý proces pod jednou strechou od možnosti kúpy pozemku cca 30 km od BA · realizácia stavby s dodržaním ceny a termínu · energetický certifikát · garantované záruky na certifikované materiály a konštrukčný systém · možnosť výstavby k individuálnemu posúdeniu navrhnutia adekvátne cenovo výhodnej ponuke aj na pozemkoch s náročnou dopravnou dostupnosťou Kontakt: 0905911977 V cene je zahrnutá provízia pre RK , odborná starostlivosť počas celého obchodného prípadu , ako aj možnosť vybavenia úveru.

75 130 €
939,13 €/m²

DAMASK s.r.o.
2 izbový byt v novostavbe FUXOVA - Rezervované

2 izbový byt v novostavbe FUXOVA - Rezervované

Lokalita: Bosaková , Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 44 m²

Na PREDAJ moderný, priestranný, slnkom zaliaty 2-izbový byt s výhľadom na staré mesto sa nachádza na 3ťom poschodí nového bytového domu - projekt Fuxova. Byt má výborné dispozičné riešenie a pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou, veľkorysej spálne a kúpeľne s toaletou. Západne orientovaná loggia je prístupná z obývacej izby a poskytuje nerušený oku lahodiaci výhľad na mesto a Sad Janka Kráľa. K bytu prislúcha pivnica . Vonkajšie parkovacie miesto je možné dokúpiť. Pôžitok z bývania na Fuxovej umocňuje výhľad na Chorvátske rameno alebo na centrum mesta a Bratislavský hrad, vďaka čomu cítiť staromestskú atmosféru aj na petržalskej strane Dunaja. Ak sa však rozhodnete pre návštevu historického centra, stačí prejsť cez Starý most či využiť zastávky autobusov a električiek, ktoré nájdete priamo pred domom. V objekte sa nachádzajú podzemné garáže a 4 000 m2 zelene, ktorej súčasťou je veľké detské ihrisko. V budove je takisto 24-hodinová recepcia a menšie obchodné prevádzky Byt sa predáva v štandarde - t.j. cena zahŕňa podlahy, dvere, kúpeľňu, prípravu na klimatizáciu a i.. Prečo kúpiť túto nehnuteľnosť ? - vynikajúca poloho v blizkosti centra - kvalitna novostavba - byt v osobnom vlastníctve majiteľa nehnuteľnosti Kontakt: Bližšie info a kontakt: Bianka Brichtová, brichtova@amexareal.sk, tel.: 0948 875 876 Prečo si kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie AMEXAREAL? Bezplatný právny servis, vypracovanie kúpno-predajných zmlúv , vypracovanie návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne. Kontakt: Bližšie info a kontakt: Bianka Brichtová, brichtova@amexareal.sk, tel.: 0948 875 876

151 000 €
3 431,82 €/m²

AMEXA REAL, s.r.o.
RIF - Kvalitná murovaná hala/predajňa na predaj.

RIF - Kvalitná murovaná hala/predajňa na predaj.

Lokalita: Modranka (Trnava)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 244 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú murovanú halu vo výbornej lokalite na podnikanie, ktorá sa nachádza na začiatku mestskej časti Trnava – Modranka. Hala sa nachádza na priestrannom pozemku o celkovej výmere 989m2. Pozemok má spevnenú plochu čo umožňuje bezproblémový prístup a parkovanie. Dispozične pozostáva z reprezentatívnej predajne (showroom) o výmere 70m2 s kvalitnou leštenou dlažbou a presklenými vstupnými dverami pre zákazníkov. Vstupná chodba s hosťovským WC, kúpeľňou s WC a kotolňou, Kancelária a kuchynka. V zadnej časti sa nachádza skladový priestor s dlažbou a veľkými dverami na zásobovanie o celkovej výmere 126m2. Hala má zastavanú plochu 291m2 a úžitkovú plochu 244m2. Na výstavbu boli použité kvalitné materiály. Výhodou tejto haly je možnosť nadstavby na bytovú prípadne administratívnu jednotku. Hala je postavená vo vyššom štandarde čo umožňuje využitie na rôzne druhy podnikania bez ďalších investícií. Skolaudovaná bola koncom roka 2013. Viac info v RK.

400 000 €
1 639,34 €/m²

1.  RIF - realitná kancelária
RIF - Novostavba 5 izbový rodinný dom Potôčky

RIF - Novostavba 5 izbový rodinný dom Potôčky

Lokalita: Potôčky, Dolná Krupá (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 5 izbového rodinného domu typu bungalov, ktorý sa nachádza v novo vybudovanej lokalite cca 5km od Trnavy - IBV Potôčky. Z lokality je výborné napojenie na obchvat mesta Trnava a tým pádom aj ja D1 a R1. Samostatne stojaci rodinný dom sa nachádza na rožnom pozemku čo umožňuje využitie pozemku na maximum. Celková rozloha pozemku je 544 m2. Šírka pozemku je 17,5m a hĺbka pozemku je 34 m. Pozemok je slnečný a má prístup z 3 strán. Úžitková plocha domu je 130 m2 + veľká prekrytá terasa. Rodinný dom je v štádiu holodom čo umožňuje dokončenie na želanie klienta. Nízko energetický rodinný dom s modernou a zároveň praktickou dispozíciou sa predáva ako holodom s možnosťou dokončenia do štádia na kľúč. Použité boli kvalitné materiály. Viac informácií Vám radi poskytneme v realitnej kancelárii.

159 000 €
1 223,08 €/m²

1.  RIF - realitná kancelária
Priestranný,nový 6 izb.rodinný dom,aj dvojgeneračný v Hrnčiarovciach nad Parnou pri Trnave

Priestranný,nový 6 izb.rodinný dom,aj dvojgeneračný v Hrnčiarovciach nad Parnou pri Trnave

Lokalita: Hrnčiarovce, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

AZ-TRADE Invest ponúka na predaj dvojpodlažnú 10 ročnú novostavbu, dvojgeneračný 6 izbový rodinný dom, , ktorý je postavený na pozemku o výmere 170 m2, v Hrnčiarovciach nad Parnou pri Trnave. Dispozícia 6 izb. rodinného domu : INPL.- prízemie : chodba, schodisko, kuchyňa, obývacia izba , dve spálne a soc. zariadenie ( kúpeľňa s vaňou a sprchou , samostatné WC). II.NPL.- poschodie : chodba, obývačka spojená s kuchyňou, dve spálne a soc. zariadenie(kúpeľňa a WC). Pozemok je upravený s posedením na terase . Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Rodinný dom má účel využitia aj na bývanie a podnikanie, v obci je výborná občianska vybavenosť a vynikajúca dopravná dostupnosť aj do mesta Trnava aj na diaľnicu D1. V uvedenej cene vám poskytneme kompletný realitný servis predaja , profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme vám najvýhodnejší hypotekárny úver. AZ-TRADE Invest vám zabezpečí rýchly predaj a kúpu bez rizika. Máme 19-ročnú prax s Mgr. A.Z. Pódovou , sme členmi Realitnej únie a registrovaní v NBS. Obráťte sa na profesionálov, poradíme vám a pomôžeme riešiť problémy s nehnuteľnosťami za vás. Hľadáme pre svojich klientov byty a domy . Tešíme sa na spoluprácu Mgr. A.Z. Pódová Volajte non-stop : 0905 62 88 64, 0948 711 305, 0905 806 221

215 000 €
1 343,75 €/m²

AZ - TRADE Invest, spol. s r.o.
Krásny komerčný priestor v centre Pezinka – PREDAJ

Krásny komerčný priestor v centre Pezinka – PREDAJ

Lokalita: Holubyho, Pezinok (Pezinok)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 125 m²

Ponúkame na predaj komerčný - obchodný priestor v centre Pezinka, nachádzajúci sa v novostavbe polyfunkčného objektu PEZINOK CENTER na Holubyho ulici č. 16. Komerčný priestor je napojený na všetky inžinierske siete, energie sú merateľné, jeho orientácia je do Holubyho ulice, čo vytvára dobré predpoklady návštevnosti budúcej prevádzky. Prípadné osobitné požiadavky je možné prerokovať a dospieť k dohode. Komerčný priestor č. 2, výmera 125,90 m2, cena 180 000,- EUR bez DPH. V prípade vášho záujmu vám radi zabezpečíme ich obhliadku: Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069 RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490 www.realimpex.sk

180 000 €
1 440 €/m²

REALIMPEX SR, s.r.o.
Novostavba bungalovu Kotešová

Novostavba bungalovu Kotešová

Lokalita: Kotešová, Kotešová (Bytča)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 77 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily. Plocha: úžitková 77m2, pozemku 400m2.Stav objektu: vo výstavbe. Cena 86 000 €. Jedná sa o hrubú stavbu rodinného domu, pričom v cene domu sú aj okná a vchodové dvere. V dome je kuchyňa prepojená s obývačkou, dve izby, šatník a kúpeľňa spolu s WC. Podrobnosti v RK.

86 000 €
1 116,88 €/m²

RealFin, spol. s r.o.
+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO  2 IZOVÉHO BYTU V TRNAVE V NOVOSTAVBE+++

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZOVÉHO BYTU V TRNAVE V NOVOSTAVBE+++

Lokalita: Koniarekova, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

+++ PRENÁJOM KRÁSNEHO 2 IZOVÉHO BYTU V TRNAVE V NOVOSTAVBE+++ Kamenár&Partners Vám exkluzívne ponúka na prenájom tento priestranný 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na Koniarekovej ulici, len 10 min. Chôdzou do centra mesta. Byt je na 2.poschodí bytového domu s výťahom. Samotná rozloha bytu je 55m2 plus balkón a pivnica. Byt je kompletne vybevný nábytkom a spotrebičmi. K bytu patrí 1 garážové parkovacie státie. Cena vrátane všetkých energií, parkingu a TV je 600,- Eur/mesiac. Výborná dostupnosť na obchvat ako aj do mesta spojená s kvalitnou občianskou vybavenosťou Vám zavezpečí kvalitné a komfortné bývanie. Klúčiky v RK, voľný ihned‘! Pre viac informácií o ponuke ma kontaktujte na čísle 0918 507 888-Miroslav Kamenár

600 €/mes.
10,91 €/m²/mes.
vrátane energií
Kamenár & Partners s. r. o.
TRNAVA REALITY - PREDAJ - NOVOSTAVBA - NADŠTANDARDNÝ 2 - IZBOVÝ BYT V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY

TRNAVA REALITY - PREDAJ - NOVOSTAVBA - NADŠTANDARDNÝ 2 - IZBOVÝ BYT V HISTORICKOM CENTRE TRNAVY

Lokalita: Kollárova, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj moderne dispozične riešený dvojizbový byt v bytovom dome s vybavenosťou ALFA – NOVOSTAVBA, ktorý sa nachádza v historickom centre mesta Trnava. Tento byt je situovaný na 3NP. Celková rozloha: 63,94 m2 Cena: 135000,- Eur Projekt bytový dom s vybavenosťou ALFA je moderná výstavba rodinných bytov. Má 4 nadzemné podlažia, pričom prvé poschodie sú garáže a komerčný objekt, kde bude útulná kaviareň. Jedinečnosť projektu dáva zaujímavé architektonické riešenie pozostávajúce z 10 bytov a 15 garážových státí. K dispozícii sú 2-izbové a 3-izbové byty s balkónmi či priestrannými loggiami. Tento jedinečný bytový dom má všetko, čo je na vašom zozname želaní - balkóny alebo terasy, dokonca spoločnú terasu umocňujúcu dojem bývania v rodinnom dome, ktorá ponúka pocit súkromia a pohodlia. Je kvalitne postavený z tehál a betónového skeletu. Má sadrokartónové stropy, stierky a maľovku, podlahové kúrenie, klimatizačná jednotka DAIKIN, samostatný kotol VIESSMANN, interiérové dvere SHERLOCK - najväčšia bezpečnostná rada, plastové okná, výťah, internet ORANGE, vlastná zmluva s SPP, parkovanie v garáži, kaviareň a k tomu centrum... markety, škola, škôlka, fitnes, pošta, nemocnica, autobusová a vlaková stanica, kaviarne.. Kolaudácia jún 2019!!! Byty sa predávajú v stave holobytu. Byt je možné kúpiť aj s možnosťou odpočtu DPH. Možnosť dokončiť byt do štádia štandardu podľa vlastných predstáv. Zabezpečujeme interiérový dizajn v prípade záujmu. K dispozícii sú ešte tieto byty: Byt 2A, 3-izbový - rozloha bytu 75,77, loggia 3,35, terasa 9,10. Celková rozloha 88,22 m2 v cene 166200,- Eur. Byt 3A, 3-izbový - rozloha 75,55, loggia 3,35, terasa 9,10. Celková rozloha bytu 88,00 m2 v cene 166200,- Eur. Byt 3B, 3-izbový - rozloha 79,89, loggia 5,63 . Celková výmera je 85,52 v cene 175562,- Eur. Byt 3C - 3izbový - rozloha 75,1, loggia 5,88. Celková výmera 80,89 v hodnote 165000,- Eur. Parkovacie miesto 15000,- Dajú sa urobiť stavebné úpravy podľa vlastného uváženia. Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra. Radi Vám zabezpečíme zdarma hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti TRNAVA REALITY, s.r.o. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky: www.trnavareality.sk +421 905 850 574

135 000 €

TRNAVA REALITY, s.r.o.
Predáme novostavbu 4-izb.bytu s balkónom, parkovacím státím v Maďarskej Rajke za vynikajúcu cenu.

Predáme novostavbu 4-izb.bytu s balkónom, parkovacím státím v Maďarskej Rajke za vynikajúcu cenu.

Druh: 4 izbový byt

Predáme v RAJKE-NOVOSTAVBY bytov s dokončením NA KĽUČ len u nás za vynikajúcu cenu. Len 20 min. od Batislavy ponúkame na predaj 4-izb.byt v RAJKA bytový PARK o výmere 66,96 m2. Byt sa nachádza na 3.poschodí v budove s výťahom. Má predsieň, obývačku, kuchyňu s jedálňou, spálňu, 2 izby a 2xkúpelňu. Byt má balkón o výmere 4,20 m2. Cena bytu je 80.300 Eur. K bytu prislúcha parkovacie státie, ktoré stojí 2000 Eur a pivnica o výbere 1m2 za 900 Eur. Staviteľ je zodpovedný s mnohými referenciami z predošlej výstavby. Stavbu rrelizuje vo vysokej kvalite z vlastnými odborníkmi. Pôdorysy výstavby sú moderné. V ponuke máme taktiež 1 - 4 izbové byty. K všetkým bytom prislúcha balkón, terasa alebo predzáhradka podľa výberu kupujúceho. Budovy sú 1 alebo 3 poschodové. V 3 posch.budove sa nachádza výťah.Byty majú rôzne termíny odovzdania do užívania a to od 12/2018 do 12/2019. Všetky informácie súvisiace s kúpou až po odovzdanie dokončeného bytu na kľúč vybaví naša realitná kancelária. Pomôžeme Vám aj s VYVAVENÍM ÚVERU, či už na Slovensku alebo v Maďarsku. Vieme zabezpečiť dostatočný časový horizont na vybavenie úveru po zložčšení rezervačnej zálohy. Kontaktujte nás hneď na tel,.čísle 00421911754472, alebo maďarského makléra Ágnes Karászi 0036703757966. Informovať sa môžete aj na dni otvorených dní dňa 8.12.2018 v Tulipáncsarde v Rajke od 9,00 do 13,00 hod, kde môžete v prípade záujmu aj hneď rezervovať kupu bytu. A prečo bývať v Rajke? zabezpečíte si bývanie za nízku cenu, blízko Bratislavy, blízko Dunaja s vybudovanými cyklocestami.

80 300 €

 Happy Home
Predáme novostavbu 3-izb.bytu v Maďarskej Rajke s balkónom a parkovacím státím za vynikajúcu cenu.

Predáme novostavbu 3-izb.bytu v Maďarskej Rajke s balkónom a parkovacím státím za vynikajúcu cenu.

Druh: 3 izbový byt

Predáme v RAJKE-NOVOSTAVBY bytov s dokončením NA KĽUČ len u nás za vynikajúcu cenu. Len 20 min. od Batislavy ponúkame 3-izb.byt v RAJKA bytový PARK o výmere 57,3m2. Byt sa nachádza na 3.poschodí v budove s výťahom. Má predsieň, obývačku, kuchyňu s jedálňou, spálňu, izbu a zvlášť WC a kúpelňu. Byt má balkón o výmere 4,20 m2. Cena bytu je 72.400 Eur. K bytu prislúcha parkovacie státie, ktoré stojí 2000 Eur a pivnica o výbere 1m2 za 900 Eur. Staviteľ je zodpovedný s mnohými referenciami z predošlej výstavby. Stavbu rrelizuje vo vysokej kvalite z vlastnými odborníkmi. Pôdorysy výstavby sú moderné. V ponuke máme taktiež 1 - 4 izbové byty. K všetkým bytom prislúcha balkón, terasa alebo predzáhradka podľa výberu kupujúceho. Budovy sú 1 alebo 3 poschodové. V 3 posch.budove sa nachádza výťah.Byty majú rôzne termíny odovzdania do užívania a to od 12/2018 do 12/2019. Všetky informácie súvisiace s kúpou až po odovzdanie dokončeného bytu na kľúč vybaví naša realitná kancelária. Pomôžeme Vám aj s VYVAVENÍM ÚVERU, či už na Slovensku alebo v Maďarsku. Vieme zabezpečiť dostatočný časový horizont na vybavenie úveru po zložčšení rezervačnej zálohy. Kontaktujte nás hneď na tel,.čísle 00421911754472, alebo maďarského makléra Ágnes Karászi 0036703757966. Informovať sa môžete aj na dni otvorených dní dňa 8.12.2018 v Tulipáncsarde v Rajke od 9,00 do 13,00 hod, kde môžete v prípade záujmu aj hneď rezervovať kupu bytu. A prečo bývať v Rajke? zabezpečíte si bývanie za nízku cenu, blízko Bratislavy, blízko Dunaja s vybudovanými cyklocestami.

72 400 €

 Happy Home
Predáme rodinný dom, Žilina - Vranie, R2 SK.

Predáme rodinný dom, Žilina - Vranie, R2 SK.

Lokalita: Vranie, Žilina-Vranie (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 246 m²

Lokalita : Žilina - Vranie Sekcia : predaj Druh : rodinný dom Počet izieb : 5+1 Úžitková plocha : 246,68 m² Zastavaná plocha : 280 m² Plocha pozemku : 1572 m² Pivnica : nie Garáž : nie Stav : rozostavaný RD Materiál : tehla Siete : el., voda - studňa, žumpa, Energetická trieda : certifikát nie je vytvorený Orientácia : V-J-Z Popis : Predáme samostatne stojaci veľkorozmerný rodinný dom v Žiline v obci Vranie na pozemku o výmere 1572 m² vrátane podielu na prístupovej ceste pre 2 domy. Dom je veľkoryso riešený a dizajnovo industriálne postavený a zariadený . Pozostáva zo vstupnej chodby s hosťovským WC, technickej miestnosti kde je rekuperačná jednotka, 3 samostatných izieb, kúpeľne s WC, rodičovskej spálne s vlastným šatníkom , kúpeľňou a WC, átriovou chodbou s dvomi vstupmi do veľkej otvorenej obývacej haly, ktorá voľne pokračuje do veľkej otvorenej kuchyne so špajzou. Tá je presklenená s východom na dvor. Dom je nutné dokončiť čo sa týka fasády, záhrady a interiérových prvkov nutných ku kolaudácii. Lokalita ponúka výnimočné súkromie 5 min od mesta. Prístup k domu je po schodoch z cesty. Priamy prístup k domu autom je nutné dokončiť. Viac info v RK. Cena: 189.000,- € Kontakt : 09034950350

189 000 €
768,29 €/m²

R2 SK, s.r.o.
Prenájom kompletne zariadeného ,luxusného 3-iz. bytu vo viladome v centre mesta, ul. Kupeckého

Prenájom kompletne zariadeného ,luxusného 3-iz. bytu vo viladome v centre mesta, ul. Kupeckého

Lokalita: Kupeckého, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 85 m²

Prenájom kompletne zariadeného ,luxusného 3-iz. bytu v novostavbe vo viladome v centre mesta, ul. Kupeckého, Košice. Prenájom luxusného 3 izb. bytu v centre mesta s privátnym parkovaním. Byt sa nachádza v mestskej vile s 3 bytmi, vlastným parkovaním a záhradou. Jedná sa o novostavbu. Byt má rozlohu 85 m2, nachádza sa na 1 poschodí. Je kompletne zariadený. Dispozícia kuchyňa s jedálňou prepojená s obývačkou- open space- francúzsky balkón do záhrady, 2x spálňa, 1x kúpeľňa, 1x oddelené WC, skladovací priestor v suteréne, 1x privátny parking v areáli záhrady. Cena je 950,- EUR/mesiac vrátane energií, TV a internetu.

950 €/mes.
11,18 €/m²/mes.
vrátane energií
TOM REAL
Predáme za vynikajúcu cenu 2-izb.byt s terasou a parkovacím státim v Maďarskej Rajke.

Predáme za vynikajúcu cenu 2-izb.byt s terasou a parkovacím státim v Maďarskej Rajke.

Druh: 2 izbový byt

Predáme v RAJKE-NOVOSTAVBU 2-izb. bytov s dokončením NA KĽUČ len u nás za vynikajúcu cenu. Len 20 min. od Batislavy ponúkame byty v RAJKA bytový PARK o výmere 44,75 m2 s terasou o výmere 3,6m2 . Staviteľ je zodpovedný s mnohými referenciami z predošlej výstavby. Stavbu realizuje vo vysokej kvalite z vlastnými odborníkmi. Pôdorysy výstavby sú moderné. V ponuke máme aj 1 - 4 izbové byty. K všetkým bytom prislúcha balkón, terasa alebo predzáhradka podľa výberu kupujúceho. Budovy sú 1 alebo 3 poschodové. V 3 posch.budove sa nachádza výťah.Byty majú rôzne termíny odovzdania do užívania a to od 12/2018 do 12/2019. Všetky informácie súvisiace s kúpou súvisiace náležitosti vybaví naša realitná kancelária až po odovzdanie bytu s vyhotovením na kľúč. Pomôžeme Vám aj s vybavením úveru či už na Slovensku alebo v Maďarsku. Kontaktujte nás hneď na tel,.čísle 00421911754472. Informovať sa môžete aj na dni otvorených dní dňa 8.12.2018 v Tulipáncsarde v Rajke od 9,00 do 13,00 hod, kde môžete v prípade záujmu aj hneď rezervovať kupu bytu. A prečo bývať v Rajke?zabezpečíte si bývanie za nízku cenu, blízko Bratislavy, blízko Dunaja s vybudovanými cyklocestami. Cena bytu s dokončením na kľúč je 61.700 Eur

61 700 €

 Happy Home
Predáme 3-izb.byt s terasou aparkovacím státim za vynikajúcu cenu v Maďarskej Rajke.

Predáme 3-izb.byt s terasou aparkovacím státim za vynikajúcu cenu v Maďarskej Rajke.

Druh: 3 izbový byt

Predáme v RAJKE-NOVOSTAVBU 3-izb. bytov s dokončením NA KĽUČ len u nás za vynikajúcu cenu. Len 20 min. od Batislavy ponúkame byty v RAJKA bytový PARK o výmere 58,11 m2 s terasou o výmere 3,6m2 . Staviteľ je zodpovedný s mnohými referenciami z predošlej výstavby. Stavbu relizuje vo vysokej kvalite z vlastnými odborníkmi. Podorysy výstavby sú moderné. V ponuke máme aj 1 - 4 izbové byty. K všetkým bytom prislúcha balkón, terasa alebo predzáhradka podľa výberu kupujúceho. Budovy sú 1 alebo 3 poschodové. V 3 posch.budove sa nachádza výťah.Byty majú rôzne termíny odovzdania do užívania a to od 12/2018 do 12/2019. Všetky informácie súvisiace s kúpou súvisiace náležitosti vybaví naša realitná kancelária až po odovzdanie bytu s vyhotovením na kľúč. Pomôžeme Vám aj s vybavením úveru či už na Slovensku alebo v Maďarsku. Kontaktujte nás hneď na tel,.čísle 00421911754472. Informovať sa môžete aj na dni otvorených dní dňa 8.12.2018 v Tulipáncsarde v Rajke od 9,00 do 13,00 hod, kde môžete v prípade záujmu aj hneď rezervovať kupu bytu. A prečo bývať v Rajke?zabezpečíte si bývanie za nízku cenu, blízko Bratislavy, blízko Dunaja s vybudovanými cyklocestami. Cena bytu s dokončením na kľúč je 76.400 Eur

76 400 €

 Happy Home
 Rodinný dom v Blahovej pri Madarasi novostavba

Rodinný dom v Blahovej pri Madarasi novostavba

Lokalita: Madarász, Blahová (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom

3018059 Rodinný dom v Blahovej pri Madarasi novostavba Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom , rekreačnom, tichom prostredí, ďaleko od hlučného davu, 50 m od lesoparku, priamo v meandri malého Dunaja. Dom – novostavba, drevodom r. 2018 so sedlovou strechou so škridľou Tondach, na 6 ár. pozemku, dvojpodlažný, 4 izbový, s pôdorysom 6 x 8 m, s úžitkovou plochou 90 m2. Dom je vybavený satelitom a alarmom napojeným na PCO. Prízemie – hala s kuchyňou s kuch. linkou, WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom a umývadlom. Na 2. podlaží sú 3 izby, kúpeľňa s umývadlom a WC. Kuchyňa so spotrebičmi – chladnička a el. sporák. Izby sú zariadené novým nábytkom na mieru, v obývačke rohová sedačka. Pozemok je oplotený, vysadený okrasnými drevinami. IS – elektrika 220/380 V, voda z vŕtanej studne, odpad 12 m3 žumpa.Kúrenie peletkovými kachľami a klímou. Spotreba energii cca 50.-€/mes. Úžasné prostredie umocňuje možnosť rybárčenia – len 100 m od vody, v lete člnkovanie, jazdy na motorovom skútri, kúpanie. Len 13 km je Slovakia Ring, do BA je 35 km. V okolí len málo domov. Odporúčam to pozrieť.. Cena 85.000.-€ Volajte na 0905 539 478, mail. adamkolaci@gmail.com www.pohodareality.sk

85 000 €
+ 50 €/mes. energie
Ladislav Adamko
Rodinná vila s krytým bazénom - Spišský Hrhov

Rodinná vila s krytým bazénom - Spišský Hrhov

Lokalita: Spišský Hrhov, Levoča (Levoča)
Druh: Rodinný dom

Ponúkam na predaj tento pekný rodinný dom v Spišskom Hrhove s celkovou výmerou 890 m2. Dom pozostáva z prízemia, nadzemného podlažia- galérie, samostatnej garáže so skladom a elektrickou bránou, krytým bazénom, altánkom a terasou. Na prízemí sa nachádza vstupná hala s chodbou, 3 izby, priestranná obývačka s kuchyňou a komorou, kúpelňa a toaleta. Podkrovie tvorí veľký otvorený priestor s detskou časťou na hranie, pracovňou a relaxačnou časťou pod veľkými strešnými oknami. V izbách sú laminátové podlahy a v zvyšnej časti domu sú antialergické živicové podlahy. Kúpeľňa, toaleta a vstupná hala má podlahové vykurovanie. V ostatných priestoroch sú radiátory napojené na krb v obývačke. Ďalšou možnosťou vykurovania je plynový kotol. V izbách sú vstavané skrine, v obývačke a podkrví kožené sedačky. Kuchynská linka je robená na mieru so satem systémom. Okná, schody, exteriérové aj interiérové okná a dvere sú drevené. Dom ma vlastný zmäkčovč vody a vlasnú výrobu elektriny pomocou fotovoltaických panelov, čím su mesačné náklady znížené na minimum. Záhrada je bezúdržbová - má samozavlažovanie a automatické kosenie. V altánku je veľké sedenie s krbom. Ďalšie sedenie je na terase pri bazéne, ale aj priamo v bazéne. Bazén je osvetlený a má 6x4 m + 2x4 m je sedenie.Vyhrievanie bazéna je zabezpečené tepelným čerpadlom, bazén má vlastnú filtráciu a je možné ho využívať cca 7 mesiacov v roku. Okolo domu je vysoký múrovaný plot s elektrickou hliníkovou bránou. Parkovanie je možné pred domom, ale aj pred garážou s kapacitou 4- och parkovacých miest. V prípade záujmu o obhliadku zavolajte0911 612 618 - realitný špecialista Štefan Balik Cena 297 500,-eur je vrátanie provízie realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté poradenstva a kompletný právny servis. Zabezpečenie najvýhodnejšej hypotéky pre financovanie kúpy tejto nehnuteľnosti.

297 500 €

HotReality, s. r. o.