Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 17 591 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 880
Novostavba 2-podlažný 5-izbový rodinný dom na Belvederi

Novostavba 2-podlažný 5-izbový rodinný dom na Belvederi

Lokalita: Nad plážou, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 229 m²

Cena za holdom je 393 400 € vrátane DPH. Cena vrátane štandardu, na kľúč je 423 400 € vrátane DPH. Odporúčame vám pozrieť našu 3D virtuálnu prehliadku alebo video. Smart Brokers ponúka v mestskej časti Belveder, v zástavbe šiestich luxusných rodinných domov umiestnených v dvoch radoch nad sebou, posledné tri z nich. Rodinné domy sú orientované na východ, na juh a na západ. V rodinných domoch je zabudované podlahové kúrenie. Veľkorozmerné hliníkové okná s izolačným trojsklom umožnia svojím majiteľom bezprostredný kontakt s okolitou prírodou a zároveň poskytnú krásny výhľad na Banskú Bystricu smerom do mesta. V rodinnom dome sa nachádza garáž pre dve autá. Pri každom rodinnom dome sú vybudované aj dve parkovacie státia, čo zvyšuje komfort bývania. Návšteva bez problémov zaparkuje priamo pred rodinným domom. Správca zabezpečí pre nových majiteľov domov služby ohľadom výsadby a úpravy okolia rodinných domov. Rodinný dom je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi sprostredkujeme a to v ktorejkoľvek banke podľa vašich preferencií. Pripravíme vám hypotekárne ponuky na mieru a zabezpečíme všetko potrebné pre schválenie a vyčerpanie hypotéky s výhodnými podmienkami.

393 400 €
1 717,90 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
9 ročný 3-izbový byt v blízkosti Kysuckého Nového Mesta

9 ročný 3-izbový byt v blízkosti Kysuckého Nového Mesta

Lokalita: Kysucký Lieskovec (Kysucké Nové Mesto)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84 m²

Smart Brokers ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v Kysuckom Lieskovci, s dvoma balkónmi orientovanými na severovýchod a juhovýchod. Odporúčame vám pozrieť si našu 3D virtuálnu prehliadku alebo video, ktoré nájdete na našej web stránke ak nie sú súčasťou tohto inzerátu. Vstup do bytu tvorí priestranná chodba so vstavanou skriňou, samostatným wc a kúpeľňou. Ďalej, dve samostatné nepriechodné izby, z toho jedna s priestranným šatníkom. Obývačka je spojená s kompletne zariadenou kuchyňou, ktorá je vybavená so vstavanými spotrebičmi, varným ostrovčekom a barovým pultom. Veľkou výhodou je samostatne regulovateľné vykurovanie s vlastným ohrevom teplej vody plynovým kotlom. K bytu prislúcha aj pivničná kobka a podiel na pozemku s možnosťou bezplatného parkovania pri bytovom dome. Byt sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sú potraviny, lekáreň, ambulancie praktického lekára a stomatológa. Tiež pošta, knižnica, základná a materská škola. Nájdete tu aj futbalové ihrisko, detské ihrisko v areáli bytového domu aj v centre obce. Lokalita ponúka príjemné bývanie, nie len pre rodiny s deťmi a na skok od Kysuckého Nového Mesta. Nachádza sa len 15 km od Žiliny a rovnakú vzdialenosť od známeho lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

108 900 €
1 296,43 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Priestranný 3-izbový byt v Kysuckom Lieskovci

Priestranný 3-izbový byt v Kysuckom Lieskovci

Lokalita: Kysucký Lieskovec (Kysucké Nové Mesto)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 98 m²

Smart Brokers ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt s príjemnou atmosférou v Kysuckom Lieskovci. Jeho veľkú úžitkovú plochu dotvára priestranná terasa, na ktorej si môžte vychutnať rannú kávu. Ak budete mať chuť na pohárik vínka, postačuje otvoriť balkón v spálni a vychutnať si, napríklad západ slnka. V priestrannej kúpelni bude mať vaša rodina vždy dostatok miesta. Kým sa bude jeden sprchovať, druhý si môže užívať relax vo vani. Množstvo miesta na sedenie, barový pult a priestranná sedačka priam lákajú na užitie si, nie len MS 2019 v Hokeji. Byt bol skolaudovaný v roku 2009 a je súčasťou známeho obytného súboru Liesky. Vo vnútri bytového súboru sú vytvorené parkovacie miesta, upravené priestory pre oddychové účely a ihrisko pre deti. Nechýbajú potraviny, obchod z rozličným tovarom a lekáreň. Do budúcnosti sa pripravuje cukráreň. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť, ambulanciu lekara, zubára, potraviny, materskú a základnú školu. Tiež futbalové ihrisko, čerpaciu stanicu s LPG a ručnú umývareň aut. V byte ostáva množstvo zariadenia: + Vybavenie kuchyne : kuchynská linka, sklokeramická varná doska, rúra na pečenie, digestor, umývačka riaduzmiešaná. + Vybavenie spálne : vstavané skrine, komoda, nočné stolíky, nátenná polica a veľká manželská posteľ + Obývacia izba: Sedačka, obývacia stena, liehový krb + Chodba: vstavaná skriňa Mesačné náklady pre 3-člennú rodinú sú cca 140 € / mesiac. Byt bude voľný od leta 2019. Skoršie odovzdanie je možné po dohode. Byt je možné financovať hypotékou s ktorou vám radi pomôžeme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Byt je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Byt bude voľný od leta 2019. Dohoda na skoršom termíne odovzdania bytu je možná.

119 500 €
1 219,39 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Na predaj nový 3-izbový byt Starom Meste

Na predaj nový 3-izbový byt Starom Meste

Lokalita: Kozia, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 81 m²

Smart Brokers ponúka pekný byt na Kozej. Byt má výmeru 77,17 m2, loggia 5,96 m2 a pivničná kobka 4,05 m2. Nachádza sa na 4. nadzemnom podlaží / 3. poschodí v polyfunkčnej budove s výťahom. Cena bytu 320 000 € je uvedená vrátane DPH. Cena bytu bez DPH je 266 666,66 €. Kúrenie v byte je podlahové s výmenníkovou stanicou Danfoss a s priestorovým termostatom. V byte je nainštalovaná klimatizácia od spoločnosti DAIKIN. Byt je svetlý a príjemný aj vďaka veľkoplošným oknám s hliníkovým rámom. Súčasťou štandardu sú aj vonkajšie zabudované aluminiové žalúzie s elektrickým pohonom a ovládaním. Prístup do budovy je zabezpečený videovrátnikom. K bytu je možné dokúpiť garážové státie. Garážové státia (14), sa nachádzajú pod domom v dvoch podzmených podlažiach a vstup do nich je zabezpečený autovýťahom. Kozia ulica bola vybudovaná počas predmestskej výstavby na vonkajšej strane mestského opevnenia pred koncom 14. storočia. Na jej hornom konci, vo vonkajšom opevnení mesta sa nachádzala Kozia brána (Gaistor), cez ktorú v minulosti vyháňali kozy na pašu, na svahy Malých Karpát. Byt je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

320 000 €
3 950,62 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Štýlová reštaurácia v peknom prostredí, STARÁ BYSTRICA

Štýlová reštaurácia v peknom prostredí, STARÁ BYSTRICA

Lokalita: Stará Bystrica (Čadca)
Druh: Reštaurácia   Úžítková plocha: 248 m²

Odporúčame vám pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku, ktorá je súčasťou tohto inzerátu. Prípadne ju nájdete na našej web stránke smartbrokers.sk/nehnutelnosti Smart Brokers ponúka exkluzívne na predaj zabehnutú reštauráciu v turisticky vyhľadávanej lokalite obce Stará Bystrica. Reštaurácia je zaujímavá svojou polohou v blízkosti ciest na Oravu, Žilinu či Terchovú. Hostí poteší svojou príjemnou atmosférou a pekným prostredím. Obec Stará Bystrica je vyhľadávaná turistami a návštevníkmi, pre ktorých je najväčšie lákadlo jedinečný Slovenský orloj. Reštaurácia je častou zastávkou aj pre okoloidúcich motoristov a cyklistov. Návštevníci reštaurácie si cenia pestrú ponuku tradičných jedál a poľovníckych špecialít. Pôsobivé je tradičné stavebné zhotovenie z dreva a kameňa. Výhodou je priestranná terasa a parkovanie pre 11 áut. Predáva sa s kompletným zariadením reštaurácie, baru aj kuchyne (viac informácií na vyžiadanie). Reštaurácia sa nachádza na rovinatom a upravenom pozemku s rozlohou 1620 m2. Zavedený je verejný vodovod a elektrina. Likvidácia odpadových vôd je vlastnou čističkou. Zastavaná plocha je 188 m2. Úžitková plocha 248 m2 + terasa 54 m2 a balkón 10 m2. Kapacita reštaurácie je 80 osôb (z toho 20 osôb terasa). Priemerné mesačné náklady na energie sú 390 €.

349 000 €
1 407,26 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
5-izbový mezonet s výhľadom na hrad a Slavín

5-izbový mezonet s výhľadom na hrad a Slavín

Lokalita: Kozia, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 174 m²

Smart Brokers ponúka na predaj 5-izbový mezonet s rozlohou 167 m2. Terasy s balkónmi majú rozlohu celkom 73,32 m2 a pivničná kobka 7,46 m2. Byt sa nachádza na 6 a 7. nadzemnom podlaží / 5. poschodí v polyfunkčnej budove s výťahom. Odporúčame vám pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku bytu. Ak ju nevidíte v tomto inzeráte, nájdete ju na web stránke Smart Brokers. Kúrenie v byte je podlahové s výmenníkovou stanicou Danfoss a s priestorovým termostatom. V byte je nainštalovaná klimatizácia od spoločnosti DAIKIN. Byt je svetlý a príjemný aj vďaka veľkoplošným oknám s hliníkovým rámom. Súčasťou štandardu sú aj vonkajšie zabudované aluminiové žalúzie s elektrickým pohonom a ovládaním. Prístup do budovy je zabezpečený videovrátnikom. Garážové státia (14), sú umiestnené pod domom v dvoch podzmených podlažiach a vstup do nich je zabezpečený autovýťahom. Byt je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

cena dohodou

Smart Brokers s.r.o.
Nové 3-izbové byty, ČIERNE | Smart Brokers

Nové 3-izbové byty, ČIERNE | Smart Brokers

Lokalita: -, Čierne (Čadca)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 74 m²

Špecialisti na financie a nehnuteľnosti Smart Brokers ponúkajú exkluzívne na predaj nové byty v radovej bytovej zástavbe v obci Čierne. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v dolnej časti obce na slnečnom a rovinatom pozemku. Centrum obce je vzdialené približne 600 m, do okresného mesta Čadce je 7 km. Obec Čierne sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou – základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Bezpečnosť detí pri chodení do a zo školy a škôlky zvyšuje chodník, ktorý vedie mimo hlavnej cesty od bytového domu až do centra obce. Po dokončení diaľničného obchvatu Čadce sa značne zlepší aj doprava smerom na Žilinu. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Česko a Poľsko. STAVBA: Architektonické riešenie zástavby sa vyznačuje nadčasovým dizajnom a zároveň praktickým riešením dispozície bytov s dôrazom na minimálnu energetickú náročnosť. Orientácia okien je na juhozápadnú a severovýchodnú stranu. Radová bytová zástavba pozostáva z 18 bytových jednotiek s nadštandardným vybavením, umiestnených v deviatich dvojpodlažných objektoch – jeden byt sa nachádza na prízemí a druhý na poschodí domu. Každý byt má samostatný vchod z vonku, pričom bytová jednotka na poschodí je prístupná exteriérovým schodiskom. Vďaka použitiu vysoko kvalitných materiálov a moderných technologických postupoch spĺňajú tepelno-izolačné vlastnosti bytového domu kritériá na zaradenie medzi nízkoenergetické stavby. Pre ešte lepšiu tepelnú a zvukovú izoláciu sú použité okná z izolačným trojsklom. Tepelná pohoda v bytoch je zabezpečená podlahovým kúrením, so samostatnou reguláciou pre každý byt. Zdroj tepla bude z centrálnej kotolne, ktorá bude umiestnená v samostatnom objekte na vedľa bytového domu. Vykurovanie zabezpečuje tepelné čerpadlo v kombinácii s elektrokotlom. BYTY: Radovú bytovú zástavbu tvoria 3-izbové byty s podlahovou plochou 74 m2. Každý byt tvorí zádverie, priestranná obývacia izba s kuchyňou, WC, kúpeľňa, chodba, spálňa a detská izba. Byt na prízemí má vyhradený na užívanie priestor na vonkajšie sedenie pri vchode do bytu a tiež priestor na terasu s plochou 20 m2, ktorá je prístupná zo spálne. K bytu na poschodí patrí zasa priestranný balkón s podlahovou plochou 11,8 m2. Byty sa ponúkajú na predaj dokončené v štandardnom vybavení, ktoré obsahuje: - Laminátové plávajúce podlahy v izbách - Keramická dlažba v zádverí, WC, kúpeľni, na balkóne - Keramické obklady v kúpeľni a WC - Sanita – vybavenie kúpeľne a WC (podomietkové WC, umývadlo, sprchovací kút, batérie) - Plastové okná a vstupné dvere s izolačným trojsklom - Interiérové dvere s obložkovými zárubňami - Elektroinštalácie so zásuvkami a vypínačmi Vybavenie bytov nezahŕňa kuchynskú linku a svietidlá. Kompletné dokončenie bytu je možné taktiež na základe individuálneho výberu použitých materiálov. K bytom je možné odkúpiť si do osobného vlastníctva parkovacie miesto na pozemku pred bytovým domom. Pre mamičky s deťmi bude vybudované detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, pieskoviskom a lavičkami. Vedľa bytového domu je postavený samostatný objekt, v ktorom sa nachádzajú okrem spoločnej kotolne tiež samostatné priestory pre každý byt slúžiace ako pivnica. PODLAHOVÉ PLOCHY A PRÍSLUŠENSTVO: 3-izbový byt - 74 m2 (vrátane plochy pivnice) Terasa (byt na prízemí) - 20 m2 Balkón (byt na poschodí) - 11,8 m2 Pivnica (započítaná v ploche bytu) - 2 m2 FINANCOVANIE: Financovanie kúpy bytu v radovom bytovom dome bude možné realizovať po častiach z vlastných zdrojov záujemcov a samozrejme aj formou hypotekárneho úveru, ktorý zabezpečujú špecialisti na hypotéky zo spoločnosti Smart Brokers. DOKONČENIE: Bytový dom je už skolaudovaný. Byt je možné zakúpiť aj v stave „holobyt“ za cenu 69.900,- €.

74 900 €
1 012,16 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
5-izbový mezonet s výhľadom na hrad a Slavín

5-izbový mezonet s výhľadom na hrad a Slavín

Lokalita: Kozia, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 174 m²

Smart Brokers ponúka na predaj 5-izbový mezonet s rozlohou 167 m2. Terasy s balkónmi majú rozlohu celkom 73,32 m2 a pivničná kobka 7,46 m2. Byt sa nachádza na 6 a 7. nadzemnom podlaží / 5. poschodí v polyfunkčnej budove s výťahom. Odporúčame vám pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku bytu. Ak ju nevidíte v tomto inzeráte, nájdete ju na web stránke Smart Brokers. Kúrenie v byte je podlahové s výmenníkovou stanicou Danfoss a s priestorovým termostatom. V byte je nainštalovaná klimatizácia od spoločnosti DAIKIN. Byt je svetlý a príjemný aj vďaka veľkoplošným oknám s hliníkovým rámom. Súčasťou štandardu sú aj vonkajšie zabudované aluminiové žalúzie s elektrickým pohonom a ovládaním. Prístup do budovy je zabezpečený videovrátnikom. Garážové státia (14), sú umiestnené pod domom v dvoch podzmených podlažiach a vstup do nich je zabezpečený autovýťahom. Byt je možné financovať hypotekárnym úverom, ktorý vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

cena dohodou

Smart Brokers s.r.o.
Útulný penzión na prenájom, OŠČADNICA

Útulný penzión na prenájom, OŠČADNICA

Lokalita: -, Oščadnica (Čadca)
Druh: Nájomný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Ponúkame na prenájom zabehnutý a celoročne prevádzkovaný penzión v Oščadnici, s kapacitou 9 lôžok, ktorý má dobrý prístup do okolia Čadce, Žiliny, Frýdka-Místka a Ostravy. Objekt má priestranné 2, 3, a 4-lôžkové apartmány. Každý z nich má vlastné WC a kúpeľňu. Jeden z apartmánov disponuje aj vlastnou terasou. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom a plne vybavenou kuchyňou. Z miestnosti je výstup na terasu s pekným výhľadom na okolitú krajinu. Ubytovanie je vhodné pre firmy, turistov aj robotníkov. Cena je 1.200 € vrátane DPH a energií. V prípade menšieho počtu osôb je možné stanoviť cenu dohodou.

1 200 €/mes.
10 €/m²/mes.

Smart Brokers s.r.o.
Obchodný priestor č.5. Orion Belveder

Obchodný priestor č.5. Orion Belveder

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 267 m²

Na predaj obchodný priestor č.1 s celkovou podlahovou plochou 267,21 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka aj 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku SPEAK, Babyangličtinu ďalšie zaujímavé služby a obchody

354 855 €
1 329,04 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Obchodný priestor č.4. Orion Belveder

Obchodný priestor č.4. Orion Belveder

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 115 m²

Na predaj obchodný priestor č.1 s celkovou podlahovou plochou 115,72 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka aj 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku SPEAK, Babyangličtinu ďalšie zaujímavé služby a obchody

153 676 €
1 336,31 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Obchodný priestor č.3. Orion Belveder

Obchodný priestor č.3. Orion Belveder

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 76 m²

Na predaj obchodný priestor č.1 s celkovou podlahovou plochou 76,96 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka aj 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku SPEAK, Babyangličtinu ďalšie zaujímavé služby a obchody

102 203 €
1 344,78 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Obchodný priestor č.1. Orion Belveder

Obchodný priestor č.1. Orion Belveder

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 77 m²

Na predaj obchodný priestor č.1 s celkovou podlahovou plochou 77,43 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka aj 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku SPEAK, Babyangličtinu ďalšie zaujímavé služby a obchody

102 827 €
1 335,42 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Novostavba 1-izbový byt č. 19. Orion Belveder

Novostavba 1-izbový byt č. 19. Orion Belveder

Lokalita: Tajovského, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Cena bytu je uvedená vrátane štandardu a DPH. Možný odpočet DPH. Na predaj 1-izbový byt na štvrtom nadzemnom podlaží. Celková podlahová plocha bytu s lodžiou a pivnicou je 62,12 m2. Plocha bytu je 50,33 m2, plocha lodžie je 7,11 m2 a plocha pivnice je 4,68 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku ďalšie zaujímavé služby a obchody

85 527 €
1 555,04 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Novostavba 1-izbový byt č. 11. Orion Belveder

Novostavba 1-izbový byt č. 11. Orion Belveder

Lokalita: Tajovského, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Cena bytu je uvedená vrátane štandardu a DPH. Možný odpočet DPH. Na predaj 1-izbový byt na treťom nadzemnom podlaží. Celková podlahová plocha bytu s lodžiou a pivnicou je 60,09 m2. Plocha bytu je 50,33 m2, plocha lodžie je 7,11 m2 a plocha pivnice je 2,65 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku ďalšie zaujímavé služby a obchody

83 164 €
1 540,07 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Novostavba 1-izbový byt č. 3. Orion Belveder

Novostavba 1-izbový byt č. 3. Orion Belveder

Lokalita: Tajovského, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 53 m²

Cena bytu je uvedená vrátane štandardu a DPH. Možný odpočet DPH. Na predaj 1-izbový byt na prvom nadzemnom podlaží. Celková podlahová plocha bytu s lodžiou a pivnicou je 60,09. Plocha bytu je 50,33 m2, plocha lodžie je 7,11 m2 a plocha pivnice je 2,65 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku ďalšie zaujímavé služby a obchody

80 858 €
1 525,62 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Novostavba 1-izbový byt č. 7. Orion Belveder

Novostavba 1-izbový byt č. 7. Orion Belveder

Lokalita: Tajovského, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 54 m²

Cena bytu je uvedená vrátane štandardu a DPH. Možný odpočet DPH. Na predaj 1-izbový byt na druhom nadzemnom podlaží. Celková podlahová plocha bytu s lodžiou a pivnicou je 60,41 m2. Plocha bytu je 50,33 m2, plocha lodžie je 7,11 m2 a plocha pivnice je 2,97 m2. Polyfunkčný objekt Orion v ktorom sa byt nachádza, je najbližšie pri meste. Má 4 podzemné a 6 nadzemných podlaží. Objekt ponúka 21 bytov a 24 garážových statí. Z trojice plyfunkčných objektov Orion, Mira a Ceta ponúka najviac nebytových priestorov, ktorých je šest. Výnimočný je aj dvomi luxusnými bytmi na najvyššom podlaží, s veľkými terasami a krásnym výhľadom na mesto i hory okolo neho. Výstavba polyfunkčných objektov Orion, Ceti, Mira je pokračovaním dobudovania polyfunkčnej zóny Belveder. Objekt Orion bezprostredne nadväzuje na objekt SO-04, komplex pokračuje objektom Ceti a končí objektom Mira. Termín začatia výstavby : 06/2016 Termín ukončenia stavebných prác : 08/2018 Termín kolaudácie : 10/2018. Polyfunkčná zóna Belveder v Banskej Bystrici vznikla s cieľom naplniť potreby jej obyvateľov. Belveder je vybudovaný na vyvýšenom mieste s panoramatickým výhľadom na mesto, rozprestierajúce sa pod ním. Historická časť mesta je z Belvederu naozaj na dosah. Pešou chôdzou sa dostanete do historického centra za 20 minút a automobilom za 5 minút. Belveder je stelesnením moderného mestského bývania. Jeho obyvatelia tu nájdu všetko, čo od bývania v meste očakávajú. Polyfunkčná zóna Belveder vám ponúka: údržbu celého areálu v lete aj v zime (záhradnícke práce, výsadba, kosenie, zametanie, odpratávanie snehu) areál je kontrolovaný súkromnou bezpečnostnou službou oddychovú parkovú zónu s jazierkom veľké detské ihrisko basketbalové ihrisko reštauráciu a kaviareň občiansku vybavenosť (pilates, kaderníctvo, kozmetika, pedikúra, masáže) stomatologické ambulancie, očné laserové centrum, očnú optiku reklamnú agentúru, interiérové štúdiá anglickú škôlku ďalšie zaujímavé služby a obchody

82 709 €
1 531,65 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Novostavba moderného rodinného domu č. 6. na Belvederi

Novostavba moderného rodinného domu č. 6. na Belvederi

Lokalita: Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 243 m²

Cena za holdom je 416 800 € vrátane DPH. Cena vrátane štandardu, na kľúč je 446 800 € vrátane DPH. Smart Brokers ponúka v mestskej časti Belveder, v zástavbe šiestich luxusných rodinných domov umiestnených v dvoch radoch nad sebou, posledné tri z nich. Rodinné domy sú orientované na východ, na juh a na západ. V rodinných domoch je zabudované podlahové kúrenie. Veľkorozmerné hliníkové okná s izolačným trojsklom umožnia svojím majiteľom bezprostredný kontakt s okolitou prírodou a zároveň poskytnú krásny výhľad na Banskú Bystricu smerom do mesta. V rodinnom dome sa nachádza garáž pre dve autá. Pri každom rodinnom dome sú vybudované aj dve parkovacie státia, čo zvyšuje komfort bývania. Návšteva bez problémov zaparkuje priamo pred rodinným domom. Správca zabezpečí pre nových majiteľov domov služby ohľadom výsadby a úpravy okolia rodinných domov. Rodinný dom je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi sprostredkujeme a to v ktorejkoľvek banke podľa vašich preferencií. Pripravíme vám hypotekárne ponuky na mieru a zabezpečíme všetko potrebné pre schválenie a vyčerpanie hypotéky s výhodnými podmienkami.

416 800 €
1 715,23 €/m²

Smart Brokers s.r.o.
Galanta časť Kolónia, novostavba nízko energetického rodinného domu

Galanta časť Kolónia, novostavba nízko energetického rodinného domu

Lokalita: Kolónia, Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 87 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu novostavbu rodinného domu postavený v roku 2018 v Galante - Kolónia. Popis: murivo - tehla, strecha - plochá, pôdorys tvaru obdĺžnika, podlahy - laminátová plávajúca podlaha a keramická dlažba, okná - plastové. V rámci rekonštrukcie boli inštalované nové podlahy, interiérové dvere a zárubne, vybavenie kúpeľne a WC, kuchynská linka, rozvody médií. Kúrenie je riešené elektrickými konvektormi, ohrev TÚV elektrickým zásobníkovým ohrievačom. Dom je kompletne zateplený. Klimatizácia je v celom dome. Dispozícia: 3 izby (samostatné), kuchyňa spojená s obývačkou, kúpeľňa spojená s WC, komora, terasa o rozlohe 25 m2. Celková plocha: 95 m2, obytná plocha: 87 m2. Pozemok: 767 m2, rovinatý, čiastočne oplotený, s okrasnou a úžitkovou záhradou. Nachádza sa na ňom studňa. IS: elektrina (220/380V), verejný vodovod, kanalizácia. Lokalita: v blízkosti sú potraviny, nákupné centrum, ZŠ, MŠ, pošta, autobusová zastávka. Veľmi kľudná časť Galanty s veľmi dobrou dostupnosťou na diaľničné pripojenie do Bratislavy, Trnavy, Nitry. V prípade záujmu zabezpečíme sprostredkovanie úveru.

122 000 €
1 402,30 €/m²

reality BIČIAR, s.r.o.
Galanta, zabehnutý obchodný priestor v centre v Komplexe GALAXIA

Galanta, zabehnutý obchodný priestor v centre v Komplexe GALAXIA

Lokalita: Hlavná, Galanta (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 83 m²

Predaj tejto nehnuteľnosti je sprostredkovávaný našou realitnou kanceláriou prostredníctvom exkluzívneho zastúpenia klienta. Ponúkame na predaj obchodný priestor v Galante - ul. Hlavná, na 1. poschodí v 5 poschodovom tehlovom bytovom dome s výťahom (zateplený s novou fasádou). Obytná plocha: 83,55 m2. Popis: V predajni je umývadlo. V spoločných priestoroch na chodbe je hygienické zariadenie pre personál a verejnosť. Predajňa je zabezpečená protipožiarnym systémom. Celý komplex je zabezpečený vlastnou SBS a alarmom. Spoločné priestory upratuje firma. K predajni patrí vlastné zakúpené parkovacie státie v suteréne budovy. V obchodnom priestore je veľké Hliníkové okno. Lokalita: v blízkosti domu ZŠ, MŠ, nákupné centrum, lekáreň, zdravotné stredisko, autobusová a železničná stanica. V prípade záujmu zabezpečíme sprostredkovanie úveru.

98 321 €
1 184,59 €/m²

reality BIČIAR, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 880