Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Vlastná záhrada pri každom dome? Mariánske lúky ponúkajú moderné rodinné bývanie

  • 11. 05. 2017
  • Tlačiť

Dvojpodlažné rodinné domy v radovej zástavbe, v jednej z atraktívnych lokalít blízko Bratislavy. Takto bude vyzerať v praxi projekt MARIANSKE LÚKY, ktorý vyrastie v obci Marianka, na Záhorí, na úpätí Malých Karpát.

Obec je známa aj  ako najstaršie pútnické miesto na Slovensku, už od nepamäti láka ľudí pre svoju výnimočnosť a neopakovateľné genius loci a príjemnú prírodnú scenériu. Pokojná atmosféra s nádychom tajuplnosti, avšak s dobrou občianskou vybavenosťou, určite zaujme tých, ktorí chcú bývať v príjemnom prostredí, mimo hlavného mesta, avšak v dosahu desiatich kilometrov, s dobre riešeným cestným ťahom D2.

Komfortné miesto pre rodiny, na bývanie i relax

Projekt MARIANSKE LÚKY je ideálnym miestom pre komfortné bývanie, ktoré budúcim záujemcom ponúkne tiché prostredie v blízkosti lesa, s možnosťou športových aktivít a oddychu. „Rozhodujúcimi faktormi pri navrhovaní výstavby, ktoré musel developer rešpektovať boli zastavanosť a územný plán obce," prezrádza predajca Martin Tomko zo spoločnosti Urban & Partner. Radová zástavba 30 rodinných, dvojpodlaždných 4-izbových holodomov, bude riešená ako blok dvoch oproti stojacich trojdomov, v novovybudovanej lokalite. Každá nehnuteľnosť bude disponovať vlastnou záhradou a predzáhradkou s dvoma parkovacími miestami

 

Vlastná záhrada pri každom dome? Mariánske lúky ponúkajú moderné rodinné bývanie
Zdroj: Marianske lúky

Už sa začalo s výstavbou prvých trojdomov

Investorom MARIANSKYCH LÚK je firma TomBlock, ktorá vo všetkých realizovaných projektoch kladie dôraz na exkluzivitu, vysokú úroveň kvality a originalitu. Projekt predáva realitná kancelária Urban & Partner, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska. Prvá etapa výstavby zahŕňa podľa Martina Tomka šesť rodinných domov, teda dva trojdomy umiestnené zrkadlovo oproti sebe, ktoré oddelí spoločná prístupová komunikácia vybavená všetkými inžinierskymi sieťami dotiahnutými až na úroveň pozemku.

Aktuálne sa už začalo s výstavbou dvoch trojdomov, pričom ukončenie prvej etapy predpokladáme v decembri roka 2017. Lokalita je pripravená na výstavbu 30 rodinných domov. Bývanie v tejto lokalite je ideálne pre všetkých, ktorí hľadajú príjemné bývanie na skok od Bratislavy, v tichom prostredí v blízkosti lesa, s možnosťou športových aktivít a oddychu,“  dodáva Tomko. 

 

Vlastná záhrada pri každom dome? Mariánske lúky ponúkajú moderné rodinné bývanie
Zdroj: Marianske lúky

Interiér podľa vlastného štýlu a vkusu klientely

Domy sú predávané ako holodomy a každý vlastník bude mať možnosť doriešiť si interiér podľa vlastného štýlu a vkusu. Svojou dispozíciou projekt podľa marketingového predajcu bude rešpektovať oddelenie dennej a nočnej  časti a poskytne aj náročnému klientovi všetko to, čo má moderný rodinný dom spĺňať – záhradu s terasou a množstvo praktických vecí, ako napríklad samostatný šatník a špajzu. „Klient bude mať možnosť zasiahnuť do realizácie svojho zarezervovaného domu, pričom tento zásah musí byť odkonzultovaný a nesmie narušiť priebeh výstavby. V záujme vyhovieť jeho potrebám je developer pripravený prispôsobiť sa,“ dopĺňa Martin Tomko.

Ponúkané domy budú mať úžitkovú plochu 120,3 metrov štvorcových a celkovú výmeru pozemkov od 270 do 419 metrov štvorcových. Cena domov sa aktuálne pohybuje od 191 000 do 217 820 eur. Súčasťou holodomu bude pripojenie na všetky inžinierske siete vrátane revíznych, vodomerných a kanalizačných šácht. Výbava zahŕňa aj funkčné podlahové kúrenie na obidvoch podlažiach s osadeným kotlom.

Vlastná záhrada pri každom dome? Mariánske lúky ponúkajú moderné rodinné bývanie
Zdroj: Marianske lúky

Záhrada pri každom dome a množstvo priestoru

Výhodou projektu MARIANSKE LÚKY je schopnosť developera pristupovať individuálne ku každému potenciálnemu klientovi. „Každý dom bude disponovať vlastnou, relatívne veľkou záhradou oproti podobným projektom. A tiež ponúkne množstvo odkladacích priestorov,“ uzatvára marketingový manažér. Všetky nehnuteľnosti budú mať  sedlovú strechu s dreveným krovom, pričom zakryté budú kvalitnou plechovou krytinou. Zateplenie bude na nich realizované minerálnou vlnou. Nebudú chýbať osadené plastové 5-komorové trojsklá na okná a bezpečnostné exteriérové dvere. V exteriéri bude dominovať antracitová farba a v interiéri biela.

Obec Marianka má dobrú občiansku vybavenosť aj z pohľadu využívania množstva služieb. Nachádzajú sa tu obchody, reštaurácie, materská škôlka so základnou školou, pošta, futbalové ihrisko a tiež lekáreň so zdravotným strediskom. Budúci majitelia rodinných domov si môžu vychutnávať príjemnú atmosféru, či už na relax alebo na športovanie po turistických, bežeckých alebo cyklistických trasách. Rodinám s deťmi a športovcom urobí tiež radosť ranč s koňmi a jazdecká škola.

Zdroj: Marianske lúky


  • 11. 05. 2017
  • Tlačiť

Diskusia