Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Najpredávanejší bytový areál na Slovensku, košická Rezidencia pri radnici, dopĺňa ponuku o poslednú etapu 118 bytov.

  • 16. 03. 2017
  • Tlačiť

Historicky najpredávanejším a zároveň jedným z najrozsiahlejších rezidenčných projektov, ktoré v posledných rokoch na Slovensku vznikli, je bytový areál s komerčnými priestormi a zeleným átriom, Rezidencia pri radnici v centre Košíc. V týchto dňoch bol zahájený predaj poslednej etapy nových bytov v tomto projekte. Projekt realizuje košická spoločnosť VSH Development, ktorá je súčasťou medzinárodného developerského holdingu CTR group.

  

Rekordné tempo predajov, kedy si z pôvodne ponúkaných 272 bytov v priebehu iba 1,5 roka našlo nových majiteľov už približne 250 jednotiek, prinútilo developera k doplneniu ponuky nových bytov. Projekt, ktorý bude úplne dokončený na prelome rokov 2017 a 2018, je takmer rok pred plánovanou kolaudáciou vypredaný z viac ako 90 %.

„Stabilnej dôvery klientov a veľkého záujmu o úplne novú kategóriu bytov All Inclusive, s ktorou sme do Košíc prišli pred rokom a pol, si nesmierne vážime. Taktiež do budúcnosti plánujeme v tomto štandarde realizáciu ďalších projektov,“ približuje Ján Horváth, predseda predstavenstva spoločnosti VSH Development. Naráža tým na fakt, že jeho firma bola v Košiciach jednou z prvých, ktorá ponúkla kompletne dokončené byty vrátane podláh, dverí, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov WC a kúpeľní v kvalitatívnom štandarde obvyklom v západnej Európe.

 

Doplnenie ponuky je potrebné, rok pred dokončením je takmer vypredané

Vedenie spoločnosti sa preto v reakcii na obrovský záujem rozhodlo uvoľniť do predaja aj ďalších 118 bytov s dispozíciami od 1+kk až po 5+kk, ktoré boli pôvodne určené na dlhodobé investície v rámci portfólia holdingu CTR.

„Úspech a vrelé prijatie, ktorého sa nášmu prvému projektu v Košiciach dostalo, vnímame ako veľký záväzok aj do budúcnosti. Preto sme sa rozhodli už teraz doplniť ponuku taktiež o byty, ktoré sme si pôvodne plánovali ponechať a trhovo ich prenajímať,“ vysvetľuje Horváth.

 

Celkom tak projekt Rezidencia pri radnici ponúka 390 bytových jednotiek, obchodné priestory v prízemí a príjemné zelené átrium vo vnútrobloku budovy. Všetky byty doplnené do ponuky disponujú lodžiami, veľkorysými terasami s nádherným výhľadom, alebo žiadanými privátnymi záhradkami v prízemných bytoch. Vzhľadom k tomu, že celý areál vzniká v jednej etape, nebudú budúci obyvatelia rušení a obťažovaní hlukom ani prachom, ako je to obvyklé pri iných projektoch vznikajúcich postupne po etapách.

„Podľa dostupných dát o trhu je navyše Rezidencia pri radnici už teraz, takmer rok pred dokončením, najpredávanejším a jedným z najväčších bytových areálov realizovaných v jednej etape na celom Slovensku,“ uzatvára Ján Horváth z VSH development.

Viac informácií o projekte nájdete na www.priradnici.sk.

Zdroj: Rezidencia pri radnici


  • 16. 03. 2017
  • Tlačiť

Diskusia