Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke

  • 14. 02. 2017
  • Tlačiť

Len osem kilometrov od Bratislavy je takmer dokončený vnútorný okruh rezidenčného komplexu Tri vody Malinovo.

Jeho atribúty, na rozdiel od iných lokalít v satelitoch hlavného mesta, sú úplne iné - krásna príroda, výborná dostupnosť a netradičné viladomy situované v okolí troch jazier. Byty v prvých piatich viladomoch sú už vypredané, ďalšie štyri domy sa dokončujú a čakajú na svojich nových obyvateľov. Pozor, od marca sa zmenia pravidlá pre poskytovanie hypoték, tak sa poponáhľajte, ak chcete bývať moderne, štýlovo a s komfortom ako na dovolenke.

"Veľmi dôležité bolo, že sme si hneď na začiatku stanovili, že sa všetok život rezortu sústredí do jedného bodu, ostrova obkoleseného tromi jazerami", hovorí developer Juraj Mészáros. Tri vody sa už na prvý pohľad líšia od ostatných projektov v okolí Bratislavy a pripomínajú skôr zaujímavé formy bývania v prestížnych lokalitách hlavného mesta. "Mnohí developeri, ktorí stavali v okolí Bratislavy, sa zamerali len na nízku cenu. My sme v projekte skĺbili aj dizajn a zaujímavý štýl bývania. A naše ceny nie sú v porovnaní s inými projektmi vyššie. Hoci sa nejedná o centrum mesta, vytvárame zónu, kam sa ľudia budú radi vracať a žiť,“ zdôrazňuje Mészáros.

Výsledkom je zaujímavý komplex komunitného bývania tvorený 3- a 4-poschodovými viladomami, ktoré majú netradičné vlnovité fasády, byty veľké presklené okná s perfektným výhľadom na budúce centrum, park a vodu. Všetky disponujú minimálne jedným balkónom, byty na prízemí majú vlastné predzáhradky a byty na najvyšších poschodiach zase veľkorysé terasy. Oproti tradičným „kockám“ konvenčného bývania ponúkajú aj vyššie stropy. „Chceli sme, aby si mohli majitelia vychutnávať výhľad na jazerá a zeleň. Aby tam nechodili len prespávať, ale aby si bývanie dokázali aj užiť. Voda má veľkú príťažlivú silu, kombinácia troch jazier a ostrova uprostred má priniesť pocit malej oázy neďaleko od Bratislavy. Prvých päť viladomov je dokončených a byty v nich vypredané, aktuálne je vo výstavbe tretia etapa. Tá počíta so štyrmi domami, ktoré uzavrú vnútorný okruh okolo jazier a kolaudovať sa budú teraz na jar.

Centrom rezortu bude ostrov s obchodnou galériou, ktorá je momentálne spolu s jazerami vo výstavbe a do užívania bude odovzdaná v lete tohto roku. V jej priestoroch nájdu obyvatelia prevádzky so zameraním na mamičky s deťmi, beauty služby, kaviareň, reštauráciu, či malé nákupné centrum. Okrem toho je priamo v rezorte v prevádzke Billa, ktorá bola do užívania odovzdaná vlani na jeseň. „Celkový dobrý pocit z bývania by nebol kompletný, keby ľudia v okolí nenašli veci, ktoré k životu potrebujú a ktoré im zvyšujú určitý level komfortu. Plánujeme napríklad školský autobus, ktorý bude voziť deti do škôl v Bratislave. Jedno z jazier bude mať prívlastok kúpacie, bude to de facto prírodný bazén s filtráciou a so všetkým, čo k tomu patrí. Tým sa naplní motto Bývanie ako na dovolenke,“ konštatuje developer projektu.

Samotná lokalita je veľmi zaujímavá. Malinovo je dnes jedna z najobľúbenejších obcí v okolí Bratislavy. "V priebehu pár rokov tu bude dostavaná diaľnica D4 napojená na obchvat Bratislavy s privádzačom v Moste pri Bratislave a tiež rýchlostná komunikácia R7. Tým sa rezort zapojí do všetkých diaľničných ciest, čo výrazne zrýchli dochádzanie za prácou do hlavného mesta“, uzatvára developer Juraj Mészáros.


  • 14. 02. 2017
  • Tlačiť

Diskusia