Novostavby.sk

Chcete bývať štýlovo a za dobrú cenu?

  • 30. 09. 2016
  • Tlačiť

Len osem kilometrov od Bratislavy vyrastá rezidenčný komplex Tri vody Malinovo. Jeho atribúty, na rozdiel od iných lokalít v satelitoch hlavného mesta, sú úplne iné - krásna príroda, výborná dostupnosť a netradičné bytové viladomy situované v okolí troch jazier.

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke
Zdroj: Tri vody Malinovo

Tri vody sa už na prvý pohľad líšia od ostatných projektov v okolí Bratislavy a pripomínajú skôr zaujímavé formy bývania v tých najlepších lokalitách hlavného mesta. Mnohí developeri stavajúci v satelitoch, sa zamerali len na nízku cenu. V tomto rezorte sa však skĺbil aj dizajn a zaujímavý štýl bývania, navyše za ceny, ktoré nie sú v porovnaní s inými projektmi vyššie.

 

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke
Zdroj: Tri vody Malinovo

Výsledkom je zaujímavý komplex tvorený 3- a 4-poschodovými viladomami, medzi ktorými budú situované tri jazerá s ostrovom uprostred, čo prinesie pocit malej pokojnej oázy neďaleko Bratislavy. A to je kľúčová pridaná hodnota projektu. Nestavia sa tu totiž nová štvrť, ale úplne nový rezort s premysleným urbanistickým riešením a netradičnou architektúrou. Zvlnená fasáda domov reflektuje blízkosť vody, zeleň v parkovej úprave zase tradičné hotelové záhrady v dovolenkových destináciách. Všetky byty disponujú minimálne jedným balkónom, čo v kombinácii s veľkými oknami vytvára krásny vzdušný obytný celok. Byty na prízemí majú vlastné predzáhradky a byty na najvyšších poschodiach zase veľkorysé terasy. Oproti tradičným „kockám“ konvenčného bývania ponúkajú vyššie stropy.

 

Chcete bývať štýlovo a za dobrú cenu?
Zdroj: Tri vody Malinovo

Centrom rezortu bude ostrov s polyfunkčným objektom. V ňom nájdu obyvatelia prevádzky so zameraním na mamičky s deťmi, beauty služby, kaviareň, reštauráciu, či malé nákupné centrum. Jedno z troch jazier bude kúpacie, bude to de facto prírodný bazén s filtráciou a so všetkým, čo k tomu patrí. Zvyšné dve budú slúžiť na oddych a relax. Celkový dobrý pocit z bývania by nebol kompletný, keby ľudia v okolí nenašli veci, ktoré k životu potrebujú a ktoré im zvyšujú bežný komfort. Preto sa plánuje prevádzkovanie vlastného školského autobusu, ktorý bude voziť deti do škôl v Bratislave, projekt počíta aj s vybudovaním nabíjacej stanice pre elektromobily. Nezanedbateľnou výhodou je i bezproblémové parkovanie.

 

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke
Zdroj: Tri vody Malinovo

Samotná lokalita je takisto veľmi zaujímavá. Malinovo patrí k najobľúbenejším obciam v okolí Bratislavy. V priebehu niekoľkých rokov tu bude dostavaná diaľnica D4 napojená na obchvat Bratislavy s privádzačom v Moste pri Bratislave a tiež rýchlostná komunikácia R7. Tým sa rezort zapojí do všetkých diaľničných ciest, čo výrazne zrýchli dochádzanie za prácou do hlavného mesta. Zvýši sa tak hodnota investície do tohto projektu.

 

Chcete bývať štýlovo a za dobrú cenu?
Zdroj: Tri vody Malinovo

V rezorte momentálne finišujú práce na supermarkete Billa, ktorá bude otvorená na jeseň tohto roka. Zároveň bola spustená výstavba jazier a obchodnej galérie, ktoré budú do užívania odovzdané v lete budúceho roka. Stavia sa aj tretia etapa, ktorá počíta s vybudovaním štyroch viladomov uzatvárajúcich vnútorný obytný okruh okolo jazier. Tieto domy budú kolaudované na jar 2017.

 

Tri vody Malinovo - rezidenčné bývanie ako na dovolenke
Zdroj: Tri vody Malinovo

Ak chcete aj vy bývať štýlovo a moderne, môžete využiť zvýhodnené letné ceny bytov. Jednoizbové sú k dispozícii už od 71 820 €, 2-izbové od 87 900 € a 3-izbové od 119 970 €.

 


  • 30. 09. 2016
  • Tlačiť