Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Sto ľudí, sto chutí, ale v Arborii je spokojný každý!

  • 14. 03. 2016
  • Tlačiť

Stačí krátka návšteva, pohľad zblízka a zistíte akým premysleným projektom je Arboria Park. Stáva sa domovom pre každého, kto chce v Trnave pohodlne a kvalitne bývať.

Nie je pritom dôležité či ste mladí a bývate sami, či už tvoríte početnú rodinu alebo si chcete užívať zaslúžený dôchodok. To svoje naj si tu nájde každý. A preto sme sa opýtali na pocity a dojmy obyvateľov Arboria Parku.

V uliciach mesta alebo na internete ste určite zaregistrovali plagáty s ľuďmi, ktorí ospevujú výhody bývania v Arborii. Spoznali ste medzi nimi známe tváre? Nie sú to modeli a modelky z reklamných agentúr, ale ľudia ako vy. Vaši priatelia a známi, kolegovia z práce, rodičia spolužiakov vašich detí. Ľudia, ktorí rovnako ako vy milujú prechádzky v historickom centre, či skvelé zápasy Spartaku na futbalovom štadióne.

Jediný rozdiel medzi vami je ten, že oni si už život v Arboria Parku užívajú. A o svoje zážitky sa rozhodli podeliť aj s vami. Radi by privítali nových susedov, ktorí by skvelý život v Arborii pocítili na vlastnej koži.

Benkovskí sa so svojimi chlapcami rozhodne nenudia

Daniel je rešpektovaným veliteľom trnavských hasičov a zároveň známym futbalistom v drese Malženíc. Spolu so Zuzanou, ktorá pracuje v Trnave v Slovenskej sporiteľni, vychovávajú synov Jakuba a Olivera.

Sto ľudí, sto chutí, ale v Arborii je spokojný každý!
Zdroj: arboria.sk

Obaja si pochvaľujú vzťahy, ktoré si v Arborii vytvorili s ďalšími mladými rodinami. Spoločne organizujú grilovačky a ich chlapci majú veľa možností vyšantiť sa na čerstvom vzduchu na nových detských ihriskách. A najmä, rodičia dobre vedia, že sa o nich nemusia báť. A keď prší? Priestranný byt je skvelým miestom k dobrej zábave.

Petra si obľúbila susedov a priateľskú atmosféru

Mladá herečka Petra Blesáková pôsobí v Divadle Jána Palárika v Trnave. Pravdepodobne ju poznáte aj ako Nataly z jojkárskeho seriálu Panelák. A ako sa býva jej? Ako vraví, bývanie v Arboria Parku prináša množstvo výhod. Páči sa jej malebné okolie ako aj ľahká dostupnosť do mesta. Po namáhavom dni sa vždy rada vracia domov aj vďaka výbornej atmosfére, ktorú spoluvytvárajú jej susedia.

Sto ľudí, sto chutí, ale v Arborii je spokojný každý!
Zdroj: arboria.sk

Manželia Ján a Františka si bývanie v byte nevedia vynachváliť

Sympatický manželský pár Ján a Františka Novosedlíkoví si užívajú zaslúžený dôchodok. Do Arboria Parku prišli po tom, čo predali svoj rodinný dom. Rozhodnutie neoľutovali. Majú tu menej starostí a viac času užívať si život. "Do činžiaku by nás už späť nikto nedostal, ale Arboria? To áno! V Arborii sa nám páči snáď všetko. Nielen architektúra, dobre vybavený byt, vlastné garážovanie, ale predsa len ako starší pár aj bezbariérový prístup a skvelé ihriská, na ktorých sa môžeme hrať s našimi vnúčatami," pochvaľujú si.

Ondrej je rýchly na trati aj rýchlo na diaľnici

Športovec Ondrej Puškár pracuje v Bratislave v IBM. Je ale známy najmä ako úspešný bežec za AŠK Slávia Trnava. Vyhráva najmä stredne dlhé trate, ale zúčastňuje sa aj maratónov. Arboriu vníma, ako premyslený koncept bývania. Podľa jeho slov je vidno podpis renomovanej luxemburskej spoločnosti. Veľký projekt v dobrej lokalite so všetkým potrebným k životu a pritom hneď za rohom. Ondrej využíva samozrejme aj blízkosť obchvatu, ktorý mu ušetrí každý deň množstvo času cestou do práce a nemôže sa dočkať plánovaného parku, v ktorom bude behanie ešte väčším potešením.

Toľko rôznych ľudí – a všetci tu našli svoj domov. Rozmýšľate, že by ste sa k nim pridali a či Arboria naplní aj vaše očakávania?

Navštívte stránku www.arboria.sk alebo sa zastavte v našom showroome v trnavskej City Arene. Prípadne si s nami dohodnite stretnutie priamo v Arborii na 0903 656 650, radi vás privítame.

Zdroj: www.arboria.sk


  • 14. 03. 2016
  • Tlačiť

Diskusia