Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Vlastný byt pod Karpatmi

  • 18. 11. 2015
  • Tlačiť

V Záhorskej Bystrici, priamo pod Strmými vŕškami, len pár desiatok metrov od malebných lesov Malých Karpát. 42 pekných bytov rozumnej veľkosti čaká len na Vás - rodiny alebo páry, čo sa chcú osamostatniť a netúžia po ruchu veľkomesta. Limea Residence ponúka dostupné bývanie - cenou i lokalitou.

ARCHITEKTÚRA

Komplex pozostáva z troch trojpodlažných bytových domov. Celkový počet bytov je 42, preto poznáte všetkých svojich susedov a môžete sa tak cítiť bezpečnejšie a útulnejšie vo svojom domove. V komplexe prevažujú dvojizbové byty, v ponuke sú aj jednoizbové a trojizbové byty.

Účelné dispozičné riešenie bytov spĺňa súčasné moderné trendy v bývaní a veľkosť ako aj efektívne riešenie sú viac než veľkorysé, takže uspokoja potreby každého klienta.
Limea Residence predstavuje skúsenosti prenesené do náručia prírody Bielych Karpát. Dizajnová čistota, zdravý životný štýl, využitie kvalitných materiálov a moderné stavebné postupy sú základom pre kvalitné a príjemné bývanie. Jednoduché, funkcionalistické a čisté línie stavby dopĺňa fasáda so sviežimi farebnými akcentmi. Benefitom pre majiteľov bytov sú garážové státia priamo v objekte, čím sa zachováva čistá línia projektu a zároveň zvyšuje komfort a bezpečnosť pre majiteľov bytov.

 

Vlastný byt pod Karpatmi
Zdroj: Limea Residence

SLOVO ARCHITEKTA

„Ľudská mierka štruktúry trojpodlažných objektov so štvrtým podlažím ustúpeným pokračuje vo vytváraní príjemného obytného prostredia. Tak, aby nestratilo svoj charakter takmer vidieckeho prímestského sídla. Intímny vnútroblok nad podzemnou garážou, ktorá každému zabezpečuje komfort suchého a teplého parkovania, je riešený parkovou úpravou so zeleňou a detským ihriskom. Výklady obchodíka, kaviarne, či služieb na prízemí oživujú nielen obytný blok samotný, ale sú základom vybavenosti celej ulice a štvrte v širšom kontexte. Jeho ambíciou je vytvoriť z novovznikajúcej štvrte plnohodnotné miesto nielen na bývanie, ale celkove pre život."

Ing. arch. Peter Moravčík

Vlastný byt pod Karpatmi
Zdroj: Limea Residence

STRATEGICKÁ POLOHA

Bytový dom sa nachádza v stále obľúbenejšej bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica, v blízkosti zástavby rodinných domov. V tejto mestskej časti je kompletne vybudovaná infraštruktúra a občianska vybavenosť. Na „dva kroky“ sú svahy Malých Karpát i supermarkety.

AKTÍVNY ŽIVOT

Množstvo zelene a blízkosť lesa i potoka tvoria ideálnu lokalitu pre aktívny život. Spolu s futbalovým ihriskom pri projekte sú ideálnymi predpokladmi pre dostatočné športové vyžitie. Turistické cesty a novovybudované cyklochodníky sa nachádzajú v susedstve rezidencie.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečie lokality vytvárajú pešie zóny, vybudované chodníky pri cestách a malý počet áut na cestách. Priamo v objekte sa nachádza detské ihrisko. Nemusíte sa preto strachovať o bezpečnosť a zdravie seba a svojich blízkych v okolí bydliska.

SPOJENIE S MESTOM

Dostupnosť centra mesta Bratislavy, mestských častí a dôležitých lokalít vďaka rýchlostným komunikáciám, jednoduché napojenie na diaľničné komunikácie. Nepochybným benefitom je sieť hromadnej dopravy - zastávka MHD sa nachádza pri objekte.

NÁKUPY A SLUŽBY

Pár desiatok metrov od objektu sa nachádza supermarket Billa, v blízkosti nájdete hypermarket Metro, Baumax, Merkury Market. Za 5 minút autom sa dostanete k novému nákupnému centru BORY MALL, ktoré poskytuje možnosť kvalitných nákupov i príležitostí na trávenie voľného času.

Vlastný byt pod Karpatmi
Zdroj: Limea Residence

KOMUNITNÝ ŽIVOT

Limea Residence je komorným projektom vďaka malému počtu bytov. Máte tak možnosť poznať všetkých Vašich susedov, vytvárať komunitný život a cítiť sa vo svojom domove bezpečne. Svojou polohou pri lese sa tento projekt stáva ideálnym miestom pre šport aj relax a pokojný život.

Zdroj: Limea Residence


  • 18. 11. 2015
  • Tlačiť

Diskusia