Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Chcete bývať štýlovo, za dobrú cenu a ihneď?

  • 30. 10. 2015
  • Tlačiť

Len osem kilometrov od Bratislavy vyrastá rezidenčný komplex Tri vody Malinovo. Jeho atribúty, na rozdiel od iných lokalít v satelitoch hlavného mesta, sú úplne iné - krásna príroda, výborná dostupnosť a netradičné bytové viladomy situované v okolí troch jazier.

Tri vody sa už na prvý pohľad líšia od ostatných projektov v okolí Bratislavy a pripomínajú skôr zaujímavé formy bývania v tých najlepších lokalitách hlavného mesta. Mnohí developeri stavajúci v satelitoch, sa zamerali len na nízku cenu. V tomto rezorte sa však skĺbil aj dizajn a zaujímavý štýl bývania, navyše za ceny, ktoré nie sú v porovnaní s inými projektmi vyššie.

Chcete bývať štýlovo, za dobrú cenu a ihneď?
Zdroj: Tri vody Malinovo

Výsledkom je zaujímavý komplex tvorený 3- a 4-poschodovými viladomami, medzi ktorými budú situované tri jazerá s ostrovom uprostred, čo prinesie pocit malej pokojnej oázy neďaleko Bratislavy. A to je kľúčová pridaná hodnota projektu. Nestavia sa tu totiž nová štvrť, ale úplne nový rezort s premysleným urbanistickým riešením a netradičnou architektúrou. Zvlnená fasáda domov reflektuje blízkosť vody, zeleň v parkovej úprave zase tradičné hotelové záhrady v dovolenkových destináciách. Všetky byty disponujú minimálne jedným balkónom, čo v kombinácii s veľkými oknami vytvára krásny vzdušný obytný celok. Byty na prízemí majú vlastné predzáhradky a byty na najvyšších poschodiach zase veľkorysé terasy. Oproti tradičným „kockám“ konvenčného bývania ponúkajú vyššie stropy.

Centrom rezortu bude ostrov s polyfunkčným objektom. V ňom nájdu obyvatelia prevádzky so zameraním na mamičky s deťmi, beauty služby, kaviareň, reštauráciu, či malé nákupné centrum. Jedno z troch jazier bude kúpacie, bude to de facto prírodný bazén s filtráciou a so všetkým, čo k tomu patrí. Zvyšné dve budú slúžiť na oddych a relax. Celkový dobrý pocit z bývania by nebol kompletný, keby ľudia v okolí nenašli veci, ktoré k životu potrebujú a ktoré im zvyšujú bežný komfort. Preto sa plánuje prevádzkovanie vlastného školského autobusu, ktorý bude voziť deti do škôl v Bratislave, projekt počíta aj s vybudovaním nabíjacej stanice pre elektromobily. Nezanedbateľnou výhodou je i bezproblémové parkovanie.

Samotná lokalita je takisto veľmi zaujímavá. Malinovo patrí k najobľúbenejším obciam v okolí Bratislavy. V priebehu niekoľkých rokov tu bude dostavaná diaľnica D4 napojená na obchvat Bratislavy s privádzačom v Moste pri Bratislave a tiež rýchlostná komunikácia R7. Tým sa rezort zapojí do všetkých diaľničných ciest, čo výrazne zrýchli dochádzanie za prácou do hlavného mesta. Zvýši sa tak hodnota investície do tohto projektu.

V týchto dňoch sa do svojich bytov sťahujú prví obyvatelia. Ak chcete aj vy bývať štýlovo, moderne a ihneď, možete využiť uvádzacie ceny a najbližšie Vianoce tak stráviť vo svojom novom byte. Jednoizbové sú k dispozícii už od 66 820 €, 2-izbové od 82 860 € a 3-izbové od 102 710 €. Pre najnáročnejších zákazníkov sú pripravené 4-izbové byty od 148 900 €.

Zdroj: Tri vody Malinovo


  • 30. 10. 2015
  • Tlačiť

Diskusia