Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Rezidenčný projekt prinesie dostupné bývanie pre všetkých

  • 16. 10. 2015
  • Tlačiť

Súbor ôsmich bytových domov vyrastie v blízkosti ného centra Dubrawa v lokalite medzi ulicami Agátová a Pri Hrubej lúke v bratislavskej mestskej časti Dúbravka.

Rezidenčný projekt Dúbravy.eu ponúknu dostupné bývanie pre všetkých. 

Slovenská staviteľská spoločnosť Corwin Capital v týchto dňoch práve finišuje s jeho prípravami.

Rezidenčný projekt prinesie dostupné bývanie pre všetkých
Zdroj: Dubravy.eu

Dúbravy.eu sú ľudsky príjemným projektom s kvalitným a pritom cenovo dostupným bývaním. Ponúknu jedno až štvorizbové byty, pričom gro tvoria najžiadanejšie dvojizbové bytové jednotky pre začínajúce rodiny. Má však čo ponúknuť aj študentom, bezdetným párom, väčším rodinám či seniorom. Všetky byty budú v štandardnej výbave, s podlahami, kúpeľňou a interiérovými dverami, každý jeden byt má vlastný balkón. Termín dokončenia je koniec roku 2017.“Pre projekt Dúbravy.eu disponujeme právoplatným územným rozhodnutím, aktuálne pripravujeme podanie žiadosti o vydanie stavebného povolenia. Stavbu plánujeme začať v prvom kvartáli budúceho roku. Projekt počíta s ôsmimi šesťposchodovými bytovými domami. Predaj prvých 65 bytov za výhodné uvádzacie ceny spustíme už 1. októbra 2015.Súčasťou areálu je aj množstvo zelených plôch, multifunkčné ihrisko a dostatok parkovacích miest v podzemných garážach aj vonku. Lokalita ponúka uvážený kompromis medzi mestskou kvalitou bývania, blízkosťou k prírode a výbornou dopravnou dostupnosťou. Samozrejmosťou je kvalitná občianska vybavenosť sústredená najmä v priľahlých OC Dubrawa a OC Bory Mall. Máme na zreteli nielen kvalitu projektu, ale aj  verejného priestoru, ktorý vznikne,” vysvetľuje Ivan Valent zo spoločnosti Corwin Capital, ktorá má na konte viaceré úspešné projekty.

Rezidenčný komplex Rinzle v Rači sa vypredal hneď po dokončení. Vo výstavbe sú ekologické viladomy v lokalite Záhrady Devín, nadštandardné byty Blumental Rezidencia a kancelársky komplex Blumental Offices v centre Bratislavy medzi ulicami Mýtna a Radlinského.


Rezidenčný projekt prinesie dostupné bývanie pre všetkých
Zdroj: Dubravy.eu


  • 16. 10. 2015
  • Tlačiť

Diskusia