Novostavby.sk

HVIEZDNE BÝVANIE

  • 11. 03. 2014
  • Tlačiť

Developerský projekt Hviezdne bývanie vyrastá v obci Hviezdoslavov, situovanej východne cca 17 km od hranice hlavného mesta Bratislavy. Je to jedna z najmladších a najmenších obcí okresu Dunajská Streda. Daná lokalita má osloviť tých, ktorí chcú mať všade na skok, ale aj tých, ktorí majú radi krásu vidieka. Projekt malopodlažných bytových domov je osadený na “zelenej lúke”, prístupný z komunikácie Čerešňárka - spojnice medzi centrom obce a hlavnou cestou Šamorín – Senec. Zámerom bolo zabezpečiť finančne dostupné a príjemné bývanie s pokojom vidieka tak pre mladé rodiny s deťmi, ako aj pre staršiu generáciu unavenú bývaním vo veľkomeste. Po dokončení výstavby bude dôležitou prímestskou oblasťou Bratislavy, najmä svojim prístupom na pripravovanú rýchlostnú komunikáciu R7.

 

HVIEZDNE BÝVANIE
Zdroj: Hviezdne bývanie, s.r.o.

Spoločnosť Hviezdne bývanie si kládla za hlavný cieľ flexibilitu a variabilitu projektu podľa požiadaviek klientov. Celkovo bude budúcim obyvateľom k dispozícii 32 bytových domov s počtom až do 500 bytových jednotiek. V prvej fáze prvej etapy bolo odovzdaných 80 bytov. V súčasnosti je už prvých 6 bytových domov plne obývaných, prebieha dopredaj posledných bytov v skolaudovaných domoch č. 7 a 8 a pokračuje výstavba bytového domu č. 9, s plánovanou kolaudáciou v októbri 2014. 

 

V ponuke sú 2 a 3 izbové byty v rozlohe od 38 do 82 m², v štandardnom prevedení s cenami od 50500, - EUR s DPH, pričom majú buď balkón, loggiu, predzáhradku alebo terasu, ako aj vlastný vykurovací zdroj. Bytové jednotky sú murované z tehál, zateplené modernými zateplovacími systémami s juhozápadnou a severovýchodnou orientáciou. Parkovanie je zabezpečené parkovacím miestom priamo pred vchodom každého bytového domu. V nebytových priestoroch plánuje dať investor priestor poskytovateľom služieb, ktoré zvýšia štandard bývania v tomto komplexe. Financovanie kúpy je možné aj hypotekárnym úverom.

 

Od marca 2012 premáva na trase Bratislava – Komárno aj rýchlovlak spoločnosti RegioJet. Vlaková stanica Kvetoslavov sa nachádza neďaleko bytového projektu Hviezdne bývanie, v dosahu pešou chôdzou cca 700 m. Do Bratislavy na hlavnú stanicu je to cca 30 min.

 

Viac informácií a aktuálnu ponuku voľných bytov nájdete na webovej stránke projektu Hviezdne bývanie: www.hviezdne-byvanie.sk

 

Zdroj: Hviezdne bývanie, s.r.o.

 


  • 11. 03. 2014
  • Tlačiť