Novostavby.sk

ČEREŠŇOVÁ ALEJ DUNAJSKÁ LUŽNÁ

  • 17. 03. 2014
  • Tlačiť

S radosťou vám predstavujeme projekt Čerešňová alej - rezidenčné bývanie v tichej, pokojnej ulici v Dunajskej Lužnej, ktorú nie je možné zahusťovať ďalšou zástavbou. Tvorí ho uzavretý, oplotený komplex šiestich dvojdomov vilového typu so samostatnými vchodmi. Domy sú už postavené a skolaudované, príjazdová komunikácia aj parkovacie boxy pre rezidentov vybudované a prví obyvatelia rezortu čakajú na svojich nových susedov.

ČEREŠŇOVÁ ALEJ DUNAJSKÁ LUŽNÁ
Zdroj: Raja, s.r.o.

V každom domovom trakte sa nachádza 4-izbový byt na prízemí a dva dvojpodlažné mezonetové byty na poschodí, ktoré majú tri alebo štyri izby. Čerešničkou na torte je okrem dvoch parkovacích miest ku každému bytu aj vlastný pozemok s výmerou od 17 m2 do 383 m2. Dať si rannú kávu na slnkom zaliatej terase, posedieť s rodinou či priateľmi pod hviezdami posiatou oblohou, potešiť sa pohľadom na pestrofarebný kvetinový záhon alebo starostlivo upravený trávnik, to sú výhody, ktoré poskytuje bývanie v rodinnom dome. V Čerešňovej aleji ich ale budú mať aj všetci vlastníci bytov. Preto je tento projekt skutočnou srdcovkou. Od počiatočného architektonického návrhu, dispozičného riešenia a použitia najmodernejších stavebných materiálov a technológií bol plánovaný tak, aby svojim budúcim obyvateľom poskytol domov v pokojnom prostredí, s vysokým užívateľským komfortom a v súlade s trendom moderného štýlu bývania. Domov, do ktorého sa budete radi vracať.Čerešňová alej je ideálnym miestom na bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj mimo hektiky hlavného mesta, ale zároveň s dobrou dopravnou dostupnosťou doň. Dunajská Lužná leží len 15 km od Bratislavy a poskytuje domov približne 5 000 obyvateľom. Lokalita úrodnej vnútrokarpatskej Podunajskej roviny je najteplejšou a najsuchšou oblasťou Slovenska. Vyznačuje sa najvyšším počtom slnečných dní v roku a krátkymi, miernymi zimami.Blízke okolie s Chránenou krajinnou oblasťou Dunajské Luhy, prírodnou rezerváciou Topoľové hony, vodnou nádržou Čunovo, jazerami Košariská, Malá voda, Piesková jama a nádhernými lužnými lesmi, vytvára ideálne podmienky na aktívne trávenie voľného času.Obec disponuje rozvinutou občianskou vybavenosťou a službami. Dopravná infraštruktúra zabezpečuje dobré spojenie do Bratislavy i na Žitný ostrov.V každom trakte vilových dvojdomov sa nachádza 4-izbový byt na prízemí a 3-izbový dvojpodlažný mezonet a 4-izbový dvojpodlažný mezonet, ktoré sú situované na prvom poschodí. Každý byt je vybavený vlastným plynovým kotlom, podlahovým kúrením, video vrátnikom a rozvodmi pre inštaláciu elektronického bezpečnostného systému.
Byty je možné kúpiť v štádiu holobytu a dokončiť vo vlastnej réžii, alebo využiť cenovo a termínovo zvýhodnenú ponuku na dokončovacie interiérové práce, po vykonaní ktorých budú byty pripravené na okamžité nasťahovanie.
Na financovanie môžete využiť hypotéku ktorejkoľvek z komerčných bánk. Doporučujeme vám však využitie služieb nášho partnerského hypotekárneho centra, lídra trhu v oblasti sprostredkovania hypotekárnych úverov, s ktorým dlhodobo úspešne spolupracujeme.Výhradným predajcom bytov projektu Čerešňová alej je realitná kancelária Raja, ktorá už viac ako 15 rokov úspešne pôsobí na slovenskom realitnom trhu.
Termín obhliadky, rezervovanie bytu alebo poskytnutie informácií o zvýhodnených podmienkach hypotekárneho financovania si môžete dohodnúť priamo s maklérom obsluhujúcim tento projekt. Všetky potrebné kontakty i bližšie informácie nájdete na stránke www.ceresnovaalej.sk.


Zdroj: Raja, s.r.o.


  • 17. 03. 2014
  • Tlačiť