Novostavby.sk

V BLÍZKOSTI LIMBACHU VYRÁSTLA REZIDENCIA LIMBAŠSKÁ

  • 15. 05. 2014
  • Tlačiť

Bratislavčanov láka bývanie v okolí mesta, príležitosťou je aj Rezidencia Limbašská. Trend uplynulých rokov, keď Bratislavčania začali vyhľadávať komfortné bývanie v okolí hlavného mesta, neustáva. Stále je dosť tých, ktorí dajú pred ruchom veľkomesta pokojnému bývaniu v obciach susedných okresov Bratislavského kraja.

 

V BLÍZKOSTI LIMBACHU VYRÁSTLA REZIDENCIA LIMBAŠSKÁ
Zdroj: TOMSTAV, a.s.

V mestskej časti Pezinku Grinava pri obci Limbach vyrástol atraktívny komplex Rezidencia Limbašská. Lokalita spĺňa všetko, čo záujemcovia očakávajú od mestského bývania na skok od Bratislavy, ktoré však umožňuje užívať si všetky výhody bezprostredného kontaktu s okolitou prírodou viníc a Malých Karpát. Či už ide o výlety do prírody, ale aj športové aktivity a dostatok priestoru k relaxu. Klienti si nekupujú len 130 m2 úžitkovej plochy domu. Kupujú si domov, atmosféru, bezpečie a emócie spojené s bývaním na tomto mieste.

 

Projekt Rezidencia Limbašská je koncipovaný ako súbor 16tich samostatne stojacich rodinných domov a 16 tich dojdomov situovaných pozdĺž Limbašskej cesty v mestskej časti Grinava – Pezinok. Základnou myšlienkou tohto projektu je poskytnúť klientom nadštandardné podmienky pre bývanie. Celý komplex domov je uzavretý s chráneným prístupom cez rampu, kamerovým systémom. Prednosťou domov v Rezidencii Limbašská je ich nízka energetická náročnosť. Budúci obyvatelia tak veľa ušetria aj na energiách, keďže celý projekt je vyhotovený z nadštandardných materiálov vo vyhotovení ako nízkoenergetické stavby. Výhodou bývania v nízkoenergetickom dome je vysokákvalita stavby, minimálna spotreba energie a tým aj nižšie účty, vyššia kvalita ovzdušia, lepšia teplota vnútorných povrchov. Nepochybne je to teda dobrá investícia do budúcnosti. 

 

V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť v dochádzkovej vzdialenosti ako napríklad materská škola, základná škola, stredná škola, nákupné centrum, Tesco, Lidl, pošta, 2 benzínové stanice, kaviarne a reštaurácie v rámci nákupného centra Molo. Na svoje si prídu milovníci prírody, cyklistiky, behu, či dlhých prechádzok.Detské ihrisko je samozrejmosťou.

 

V Rezidencii Limbašská sú momentálne ešte posledné voľné dvojdomy s úžitkovou plochou 121 m2 na pozemkoch o výmere 410 m2 s bezkonkurenčnou cenou 145 500 Eur a samostatne stojace bungalovy s úžitkovou plochou 130 m2 na pozemkoch s výmerou od 680 m2 za výnimočnú cenu od 191 000 Eur.

 

Všetky potrebné informácie a aktuálnu ponuku voľných domov za výnimočné ceny nájdete na stránke www.rezidencialimbasska.sk

 

Zdroj: TOMSTAV, a.s.

 

  • 15. 05. 2014
  • Tlačiť