Novostavby.sk

ECOHOUSE – BÝVANIE, KTORÉ SA VÁM PRISPÔSOBÍ

  • 04. 07. 2014
  • Tlačiť

Projekt ECOHOUSE prináša dostupné bývanie s možnosťou flexibilného usporiadania priečok už od 57 300,- EUR za holobyt. 

ECOHOUSE – BÝVANIE, KTORÉ SA VÁM PRISPÔSOBÍ
Zdroj: Dilato Management, s.r.o.


Bytový dom sa nachádza v novom centre Podunajských Biskupíc, na Kazanskej ulici. Lokalita poskytuje budúcim majiteľom všetku potrebnú občiansku vybavenosť – MHD, obchody, služby, banky, kultúrne či športové zariadenia. Prevažná časť bytov je vďaka výhodnej polohe parcely orientovaná na slnečnú južnú stranu, zastavanú len rodinnými domami, pričom územný plán v tejto zóne nepovoľuje ďalšiu výškovú zástavbu.

V ponuke sa nachádza široká škála bytov s rôznymi výmerami, navyše s možnosťou flexibilného umiestnenia priečok. Jednoduchou montážou umožňujú kedykoľvek adaptovať členenie bytu podľa aktuálnych potrieb majiteľa. 

ECOHOUSE predstavuje moderné riešenie bývania, ktoré spĺňa viaceré nadštandardné parametre. Vďaka použitým materiálom a dodržaním teplo-technických požiadaviek sa minimalizuje spotreba energie na vykurovanie. Pre jednotlivé byty je zabezpečené meranie spotreby energie na vykurovanie a spotreby vody s možnosťou odčítania bez prístupu do bytu. Ďalšou zaujímavosťou je riadené vetranie obytných priestorov. Stále vetranie je zabezpečené prostredníctvom ventilátorov, ktoré je v prípade potreby možné zapnúť na zvýšené otáčky. Byty otočené do ulice je možné vetrať pri zatvorených oknách prostredníctvom protihlukových vetracích štrbín.

V kompaktnom 7-poschodovom bytovom dome sa nachádza skladba bytov s väčším podielom menších bytov -  47 variabilných jedno až dvojizbových bytov, 21 trojizbových bytov a 6 štvorizbových bytov, ktoré rovnako ponúkajú možnosť flexibilnej úpravy podľa požiadaviek majiteľa. Súčasťou projektu je aj jeden exkluzívny šesťizbový mezonet a polyfunkcia s dvoma obchodnými priestormi so samostatnými vstupmi z ulice. Byty sú prispôsobené aktuálnym potrebám a životnému štýlu kupujúcich aj vzhľadom na koncovú cenu. Bytový dom je dostatočne veľký, aby mohol byť prevádzkovaný veľmi hospodárne, ale prehľadnosťou dispozície a jasným oddelením bývania od polyfunkcie si zachováva intimitu charakteristickú pre menšie stavby. Marko Duditš, projektový manažér spoločnosti LEXXUS dodáva „Stretávame sa s tým, že pri výbere bývania klienti preferujú menšie bytové domy, pred mnohoúčelovými obytnými komplexami, a to hlavne z dôvodu, že obyvateľom ponúkajú vyššiu úroveň súkromia. To potvrdzuje aj pomerne vysoký záujem klientov už v úvodnej fáze predaja projektu ECOHOUSE.“ 

Nižšie uvedené ceny sú za skolaudované holobyty a za byty so štandardným vybavením podľa ponuky. Byty sú vzhľadom na možnosť flexibilnej úpravy bývania, priaznivú cenu, všetku potrebnú občiansku vybavenosť v okolí a dobré dopravné napojenie, vhodné pre jednotlivcov, ktorí riešia svoje vlastné prvé bývanie prípadne pre mladé rodiny. Dvojizbový byt je pri úrokovej sadzbe 2,5% dostupný už od 226,- EUR mesačne*. 

Objekt je vybavený podzemnou garážou s 36 parkovacími státiami, ďalších 48 miest sa nachádza v garážach na prízemí a 15  parkovacích miest je umiestnených v exteriéri.

Výhradným predajcom projektu ECOHOUSE je spoločnosť LEXXUS a spoločne s partnerom predaja spoločnosťou XX REAL odštartovali predaj v júni 2014.

Investorom a developerom projektu ECOHOUSE je spoločnosť G4 Stavba Kazanská s.r.o.

Partnerom pre výber najvýhodnejšej hypotéky na financovanie kúpy bytu v tomto projekte je spoločnosť Hypocentrum finančné služby, s.r.o.


Zdroj: Dilato Management, s.r.o.


  • 04. 07. 2014
  • Tlačiť