Novostavby.sk

Hľadáte bývanie v Bratislave? Dajte prednosť novostavbe

  • 16. 09. 2014
  • Tlačiť

Pri hľadaní bývania v hlavnom meste máte na výber dve základné možnosti. Buď kúpiť starší byt alebo novostavbu. Nové byty v Bratislave vám dokážu ponúknuť oveľa vyšší štandard, nové technológie, nižšie náklady na energie a mnohé iné výhody. Skúste preto vážne porozmýšľať, či investícia do komplet nového bytu nie je z hľadiska budúcnosti oveľa výhodnejšou voľbou ako nehnuteľnosť, ktorá si už odžila desaťročia.

 

 Bývanie na úrovni tretieho tisícročia

 Najvyhľadávanejšou lokalitou na bývanie na Slovensku je bez debaty naše hlavné mesto. Aj preto zažívajú novostavby v Bratislave obrovský rozmach. Sú žiadané najmä mladými a modernými ľuďmi, ktorí chcú bývať na úrovni tretieho tisícročia. Nasťahovať sa do kúpeného bytu a môcť v ňom okamžite bývať bez akýchkoľvek nutných úprav. Nové byty sú navrhnuté v dispozíciách, ktoré rešpektujú súčasné požiadavky na rozloženie jednotlivých miestností. Súčasne tak, aby mohol byť daný priestor čo najviac využitý. Samozrejmosťou sú však najmä kvalitné materiály, vďaka ktorým sú v porovnaní so starým panelákovým bytom náklady na bývanie nižšie o desiatky eur mesačne. Mnohé z bytov v novo vybudovaných komplexoch majú k dispozícií aj inteligentnú techniku ovládania celého chodu domácnosti.

 

Novostavby v Rači – spojenie prírody a moderného bývania vo veľkomeste

 Nie každý človek, ktorý hľadá bývanie v hlavnom meste, chce sústrediť svoj život do samotného centra a ruchu veľkomesta. Ak preto hľadáte moderné a hlavné nové bývanie v pokojnom prostredí, inšpiráciou pre vás môžu byť novostavby v Rači. Táto mestská časť Bratislavy ťaží najmä z bezprostrednej blízkosti okolitej prírody a veľmi dobrej dostupnosti centra. Určite je aj pre vás lákavá predstava dať si rannú kávu na balkóne s výhľadom na okolité vinice či svahy Karpát a následne sa v priebehu niekoľkých minút dostať do práce v centre Bratislavy. Predaj bytov v Rači má v zálohe naozaj kvalitné a nové nehnuteľnosti, ktoré si získajú aj vás. A to nielen nádhernou lokalitou a samotným bytom, ale aj výhodnou cenou.

Hľadáte bývanie v Bratislave? Dajte prednosť novostavbe
Zdroj: Doas a.s
Hľadáte bývanie v Bratislave? Dajte prednosť novostavbe
Zdroj: Doas a.s

Zdroj: Doas a.s


  • 16. 09. 2014
  • Tlačiť