Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Nová Dunajská Rezidencie, nové bývanie v Starom Meste

  • 05. 02. 2019
  • Tlačiť

Ponuka bývania v Starom Meste Bratislavy sa v budúcom roku rozšíri o projekt s názvom „Nová Dunajská Rezidencie”. Novostavba developera BOAX zaplní prázdny priestor medzi dvoma existujúcimi budovami na Dunajskej ulici, určená bude náročným klientom. Popri bývaní v centrálnej polohe má zabezpečiť aj dostatočné súkromie a kľud.

Zdroj: Boax

Architekti projektu, Ing. arch. Peter Jurkovič a Ing. arch. Marcel Dzurilla, vychádzali pri návrhu bytového domu z okolitého prostredia. Architektúra je podľa nich navrhnutá v klasickom mestskom štýle v nadväznosti na charakter susedných objektov.

Zdroj: Boax

Ráz ulice bude doplnený o menší objekt so 6 nadzemnými podlažiami. Parter sa vyhradil obchodným prevádzkam, bytové jednotky v počte 4 až 5 kusov na podlažie zaberajú zvyšok nadzemnej časti budovy. Dvojpodlažný priestor pod terénom zahŕňa garáž s 35 parkovacími miestami s GSM portálom a pivničné kobky.

Zdroj: Boax

V celom objekte je navrhnutých 20 bytov, na výber sú jedno- až štvorizbové so slušnými výmerami od 30 do 120 m². Ako príslušenstvo majú vyriešené balkóny, loggie, terasy, prípadne predzáhradky. K dispozícii pre rezidentov bude aj vonkajší priestor v podobe centrálnej záhrady.

Zdroj: Boax

Stavebné práce začínajú v januári 2019, pričom odovzdávanie bytov sa odhaduje na koniec roka 2020.

Prečítajte si tiež:

Predstavenie konceptu štúdie okolia Chorvátskeho ramena

Polyfunkčný dom Rázusova, výhľady do Ružového parku

Miko, rezidenčná časť zóny Nová Linčianska

Zdroj: Novostavby.sk, BOAX


  • 05. 02. 2019
  • Tlačiť

Diskusia