Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 17 968 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 899
DELTA  3 izb.RD v Štandarde za 110.000

DELTA 3 izb.RD v Štandarde za 110.000

Lokalita: Dunajská Streda (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 75 m²

Delta Property Vám ponúka na predaj 3-izbový RD v dvojdome, Dunajská Streda (nová výstavba za Nay-kruhový objazd)    Dom: má výmeru 75 m2 + terasa 12 m2. - je z brúsenej tehly (25cm), zateplenie 17cm polystyrén, 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom, zvonku antracit zvnútra biele, strešná krytina MEDITTERAN, sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Ohrev vody 120L bojlerom. Deliaca priečka medzi bytovými jednotkami je z akustickej tehly. POZEMOK: k domu prislúcha pozemok o veľkosti 309m2, ktorý je oplotený zeleným pletivom. ŠTANDARD: dom je vybavený bránou s predprípravou na elekrický pohon. - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu, WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na sirénu, optický internet, TV . - dom je napojený na verejný vodovod,elektrinu a kanalizáciu. PARKOVANIE: k domu prislúchajú 2 parkovacie státia. KOLAUDÁCIA JE PLÁNOVANÁ NA LETO 2020! 2 rodinné domy sú momentálne vo výstavbe! CENA v ŠTANDARDE: 110 000 € Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

110 000 €
1 466,67 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
DELTA | 5 izb. rodinný dom s parkovaním, SKOLAUDOVANÝ!

DELTA | 5 izb. rodinný dom s parkovaním, SKOLAUDOVANÝ!

Lokalita: Dunajská, Tomášov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 132 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj 5-izbový RD v dvojdome, obec Tomášov - Dunajská ulica DOM: má výmeru 132 m2 + zastrešená terasa 20 m2, obývacia izba, 3x spálňa, 2x kúpeľňa, 2x WC, šatník. HOLODOM - RD sa predáva v štádiu holodom: je zateplený, z brúsenej tehly (30cm), 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom-Salamander, zvonku antracit - zvnútra biele, strešná krytina Falcovaný plech, sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. vymaľované do biela, zásuvky,vypínače,termostaty, predpríprava na krb, predpríprava na alarm, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, optický internet, TV a klimatizáciu. Po dohode je možnosť dokončenia do štandardu. IS: dom je napojený na verejný vodovod,elektrinu a kanalizáciu.  POZEMOK: k domu prislúcha pozemok o veľkostiach 265m2 alebo 338m2 ktorý je oplotený zo zadnej strany. PARKOVANIE: k domu prislúchajú 2 parkovacie státia. LOKALITA: Vzdialenosť rodinného domu je 13 km od Bratislavy. Obec Tomášov poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - základná škola, škôlka, pošta, potraviny, reštaurácie, kaviarne, pekáreň,všeobecný lekár, zubná ambulancia, pohotovosť, knižnica, detské ihriská, futbalové ihrisko, kultúrny dom, fitness centrum. Rodinný dom je situovaný v tichej, kľudnej novej časti obce a poskytuje priestor na relax a pokojné bývanie. CENA HOLODOM - 1A s pozemkom 265m2 : 155 000 € - posledný voľný CENA ŠTANDARDU - 1B s pozemkom 338m2 : 175.000 € - predané - Výhodou 1B je vlastná studňa (17m), ktorá je v cene. Viac info a 3D prehliadka TU: http://bit.ly/2NHlhyx Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

155 000 €
1 174,24 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
DELTA- 4izb. RD v štandarde na pozemku 325m2

DELTA- 4izb. RD v štandarde na pozemku 325m2

Lokalita: Veterná, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 103 m²

Delta Property Vám ponúka na predaj 4-izbový RD v dvojdome, obec Miloslavov,(k RD vedie ulica veterná) DOM: výmera je 103m2 - 1.NP: 52m2 - 2.NP: 51m2 - je z Itongu (30cm), zateplenie (15cm) minerál, 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom- biele, strešná krytina BRAMAC, sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie RAYCHEM s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Ohrev vody ele.bojlerom 150l.Priečka medzi domami: Ytong 2x25cm + 2cm dilatácia, Terasa 6m2 POZEMOK: k domu prislúcha pozemok o veľkosti 325m2, ktorý bude oplotený zeleným pletivom. ŠTANDARD: možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu, WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na alarm, optický internet a TV v každej izbe. - dom je napojený na elektrinu,verejný vodovod a kanalizáciu. PARKOVANIE: k domu prislúchajú 2 vydlaždené parkovacie státia pred domom. CENA v ŠTANDARDE: 153 000 € Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

153 000 €
1 485,44 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
DELTA | 3 izb. RD v štandarde, Miloslavov

DELTA | 3 izb. RD v štandarde, Miloslavov

Lokalita: Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 72 m²

Delta Property Vám ponúka Exluzívne na predaj 3 izbový RD v dvojdome, časť Miloslavov (výstavba pri Bille)   Dom: má výmeru 72 m2 + terasa 10,58 m2. - je z brúsenej tehly (30cm), zateplenie 12cm polystyrén, 6-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom, zvonku antracit zvnútra biele, strešná krytina BRAMAC, sadrokartónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Ohrev vody 120L bojlerom. Pri domoch budú inštalované pergoly. POZEMOK: k domu prislúcha pozemok o veľkosti od 360m2, ktorý je oplotený zeleným pletivom. ŠTANDARD: dom je vybavený elektrickou bránou na diaľkové ovládanie,v obývacej miestnosti je komín a v podkroví je možnosť úložného priestoru - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu, WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na alarm, internet, TV a klimatizáciu. - dom je napojený na verejný vodovod,elektrinu a kanalizáciu. PARKOVANIE: k domu prislúchajú 2 parkovacie státia. PREDPOKLADANÉ DOKONČENIE JE:  4x RD - SEPTEMBER 2020                                  Fotografie sú z predaných projektov, výstavba 3 Etapy je bez pergoly. Pre VIAC info o projekte kliknite tu: http://bit.ly/2F6AJPi CENA v ŠTANDARDE: 135 000 € Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuka financovania prostredníctvom hypotéky.

135 000 €
1 875 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
DELTA- 2 ETAPA BYTY od 113.000 v ŠTANDARDE

DELTA- 2 ETAPA BYTY od 113.000 v ŠTANDARDE

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 91 m²

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj novostavby projektu SLNEČNÉ ZÁHRADY 4-izbové mezonety+kúpeľňa v obci Hviezdoslavov (časť záhrady)  MEZONET: výmera bytu je 91m2 - rodinný dom má 4 bytové jednotky, je z tehly Winerberger (25cm), zateplenie 16cm polystyrén, 7-komorové plastové okná s izolačným troj-sklom, strešná krytina- Terran, betónové stropy, elektrické podlahové kúrenie DEVI s reguláciou teploty - termostaty v každej izbe. Vlastný inteligentný elektrický bojler na ohrev TÚV. POZEMOK: byty sú postavené na pozemkoch stredné:- 146m2 krajné:- 221m2 ŠTANDARD: - možnosť výberu z niekoľkých odtieňov farieb čo zahŕňa: obklady, sanitu,WC, dvere, zárubne, plávajúcu podlahu, dlažbu. - predpríprava na internet, TV. Byty sú napojené na inžinierske siete: elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu. MOŽNOSŤ DOKONČENIA PODĽA VAŠICH PREDSTÁV! PARKOVANIE: V cene mezonetu patria 2 parkovacie státia. LOKALITA: Obec Hviezdoslavov je vzdialená od Bratislavy - 17 km, v kľudnej a rozvíjajúcej sa časti obce. V blízkej dostupnosti na vlak RegioJet (cca 500m)-rýchlo, lacno, bez zápchy a plánovanú rýchlostnú cestu R7. Obec Hviezdoslavov poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. Veľmi jednoduchá dostupnosť do Šamorína (4 km),kde je kompletná občianska vybavenosť: školy škôlky, zdravotné strediská, obchody (LIDL, BILLA, Tesco, Kaufland), banky.  Neďaleko sa nachádza Aquapark a športový jazdecký areál. Prostredie je veľmi príjemné a tiché. V okolí sú potraviny, reštaurácia, škôlky, perfektná pekáreň, mäsiarstvo. PRE VIAC INFO KLIKNI TU: https://otvorenydom.sk/3d-prehliadka/byty-slnecne-zahrady-hviezdoslavov/skinned/ CENA :        STREDNÉ BYTY v štandarde    113 000 €                    KRAJNÉ BYTY   v štandarde    118.000 € Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

113 000 €
1 241,76 €/m²

Delta Property BA s.r.o.
Moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v ROVINKE

Moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v ROVINKE

Lokalita: Riečna, Rovinka (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

PREMIUMREAL Vám ponúka novostavbu 4-izbový rodinný dom s vlastnou veľkou záhradou v tichej lokalite v Rovinke na Riečnej ulici . Byt ponúka príjemné bývanie na konci Rovinky v slepej tichej ulici Riečna v zástavbe rodinných domov a v tesnej blízkosti jazera Veľké Košariská. Obec Rovinka ponúka výbornú občiansku vybavenosť (obchody, TESCO supermarket, služby, základná a materská škola, lekáreň, pošta, reštaurácie, kaviarne, výborné autobusové spojenie, regiojet, čerpacie stanice atd.) a patrí medzi obľúbené lokality na život v blízkom okolí Bratislavy. DISPOZÍCIA : Dom s výmerou 105m2 je mezonetový (viď pôdorysy v galérii), každý s vlastnou veľkou záhradkou a parkovaním. Samostatný vstup do bytu je riešený na prízemí, kde je vstupná chodba s úložným priestorom, spodná kúpeľňa (so sprchovacím kútom, umývadlo, WC geberit, práčka), kuchyňa s jedálenskym stolom, schodisko s úložným priestorom a priestranná obývacia izba s východom na terasu a záhradu. Na poschodí je schodisko, druhá kúpeľňa so sprchovým kútom, vaňou, WC geberit a umývadlom, chodba, spálňa a dve ďaľšie izby. POPIS: Stavba domu je murovaná, tehla HELUZ s obvodovým zateplením EPS150, kvalitné okná a dvere plastové Salamander s izolačným trojsklom, sádrové gletované omietky Baumit, SDK rigips, vykurovanie bytu je zabezpečené podlahovým vykurovaním so samostatnou reguláciou v každej izbe. Komplet elektroinštalácia s vypínačmi Legrand, rozvody alarmu a atd. V cene sú tiež započítané 2 parkovacie státia so zámkovou dlažbou a oplotením pozemku. Predpokladané dokončenie stavby 12/2018 Cena za 4-izbový dom je 159.900,-€ vrátane právneho a hypotekárneho servisu realitnej kancelárie. kontakt: 0917 131 131 Mgr. Martin Petrík kontakt: 0917 141 141 Igor Záviš email: premiumreal.petrik@gmail.com www.PREMIUMREAL.sk

159 900 €
1 522,86 €/m²

PREMIUM REAL s. r .o.
OLYMP - Tehlová 2-izbová novostavba s loggiou na Kadnárovej v Rači

OLYMP - Tehlová 2-izbová novostavba s loggiou na Kadnárovej v Rači

Lokalita: Kadnárova, Bratislava III - Rača (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 61 m²

Ponúkame na predaj tehlový 2-izbový byt v 8 ročnej novostavbe v príjemnom prostredí blízko Malých Karpát v Rači. Byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží s výťahom, samostatnou murovanou pivnicou na poschodí - 2,66 m2, loggiou 4,66 m2 vstup z obývačky, kotolňa v dome, bezpečnostné protipožiarne dvere, plastové okná, na chodbe dlažba, v izbách plávajúce podlahy, vstavané skrine na chodbe a v izbe. Orientácia bytu na JV. Byt pozostáva z chodby, samostatného WC a kúpeľne s vaňou a práčkou, samostatnej izby 17, 75 m2, priestranná obývacia izba je prepojená s kuchyňou o veľkosti 24,91 m2, ktorá je vybavená elektrospotrebičmi. Celková výmera podlahovej plochy bytu je 61,09 m2. Výborná lokalita, v okolí detské ihrisko, zeleň, škola, škôlky, kúpalisko, zastávka električiek. Byt je voľný do mesiaca po vyplatení celej kúpnej ceny. Cena: 165 tisíc euro.

165 000 €
2 704,92 €/m²
+ 103 €/mes. energie
OLYMP real, s.r.o.
PNORF – novostavba podkrovného 4i bytu, 103 m2, balkón, Staré Mesto – Nitra

PNORF – novostavba podkrovného 4i bytu, 103 m2, balkón, Staré Mesto – Nitra

Lokalita: Krátka, Nitra (Nitra)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 103 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj jedinečný rezidenčný developerský projekt za účelom nadštandardného bývania v samotnom centre Nitry. Riešené podkrovné priestory sú ohraničené sedlovou strechou a valbou na východnej strane a sú priamo prístupné z centrálneho schodiska bytového domu. Realizovaná novostavba bytu zachováva pôvodný charakter bytového domu s historickou a estetickou hodnotou. Riešenie zahŕňa zväčšenie existujúcich vikierov, umiestnenie okien a strešných okien pre lepšie presvetlenie bytov a lepší vizuálny kontakt s okolím. Byt je riešený ako dvojúrovňový obytný priestor, ktorý je sprístupnený schodiskom z hlavného obytného priestoru. V ňom sa nachádza veľkorysý centrálny priestor kuchyne, jedálenskej a obývacej časti. Byt má ďalšie 3 nepriechodné izby, kúpeľňu s WC a druhé samostatné WC. Z obývacej izby je prístupný balkón o výmere 3,52 m2. Celková výmera obytnej plochy bytu je 103 m2. Holobyt sa predáva v nasledujúcom štandarde: - kvalitná prírodná tepelná izolácia strechy z drevovlákna STEICO special dry + STEICO flex - sadrokartónové priečky so zvýšenou pevnosťou a zvukovou nepriezvučnosťou - 3 x vymaľovanie stien v celom byte bielou farbou - plastové strešné okná VELUX PREMIUM - rozvody klimatizácie zabudované v priečkach s vývodmi v každej izbe - komplet elektroinštalácia vrátane internetových a televíznych rozvodov - oceľové schodisko s dreveným obkladom podľa výberu klienta - podlahové infra kúrenie s termostatmi a reguláciou v každej miestnosti - bojler na ohrev teplej vody - vstupné bezpečnostné a protipožiarne dvere. Výmera jednotlivých miestností a jedinečná dispozícia bytu s drevenými trámami a orientáciou do troch svetových strán sa nachádza v galérii inzerátu. Elektrický kotol zabezpečuje podlahové infra vykurovanie aj ohrev vody. Bonusy bytu: precíznosť vyhotovenia a kvalita použitých materiálov, centrum mesta, novostavba, jedinečné výhľady nad strechami okolitých budov na všetky významné historické pamiatky Nitry. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

169 000 €
1 640,78 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – 4i RD, 121 m2,  484 m2, zastrešená terasa, R1, Sasinkovo okr. Hlohovec

Exkluzívne PNORF – 4i RD, 121 m2, 484 m2, zastrešená terasa, R1, Sasinkovo okr. Hlohovec

Lokalita: Sasinkovo (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 4i rodinného domu v centrálnej časti obce Sasinkovo okr. Hlohovec s rýchlou dostupnosťou autom do Hlohovca, R1 a Nitry, s možnosťou bývania v novom rodinnom dome vyhotovenom v nadštandarde zodpovedajúcom vizualizáciám už túto jeseň. Dispozícia 4i nehnuteľnosti so zastrešenou terasou sa nachádza vo fotogalérii a tvorí ju: zádverie, chodba, technická miestnosť, hosťovská toaleta, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a dvoma umývadlami, tri nepriechodné spálne, jedna so vstupom na terasu, kuchyňa s jedálňou a obývacou izbou a vstupom na zastrešenú terasu vo výmere 18 m2. V podkroví sa nachádza úložný priestor s výklopnými schodmi prístupný z predsiene. Vyhotovenie stavby zahŕňa nasledujúci stav a materiály: - obvodové murivo Ytong hr. 300 mm, zatepľovací systém PSE hr. 200 mm, - valbová strecha s podkrovná izoláciou Knauf 400 mm, - zateplenie podlahy hr. 150 mm Pol 100S, - omietky sadrové Baumit hr. 10 - 35 mm, - odkvapový systém KJG, - el. podlahové vykurovanie, so samostatným SMART dotykovým ovládaním v každej izbe, - rozvody vody komplet inštalácia vrátane podmietkových batérii, - elektroinštalácia, - bleskozvod, - napojenie do septika -12 m3, - vyrovnanie terénu, - 2x Geberit, podomietkové nádržkové systémy na WC, - predpríprava na žalúzie, bezpečnostný systém, internet a TV, - plastové okná 3 sklo, systém HST dverí na terasu, - exteriérové hliníkové parapety a interiérové z PVC bielej farby, - zásuvky a vypínače Legrand, - 3x parkovanie so zámkovej dlažby, - oplotenie pozemku, poplastované stĺpy a pletivo 50 x 50 cm, - 2x vymaľovanie interiéru, - kompletná fasáda s finálnou farbou, - sanita, - kuchynská linka, - plávajúce podlahy, dlažba a obklady. Bonusy holodomu: novostavba, precízne vyhotovenie, tichá lokalita, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, rožný dom a dostupnosť autom do Nitry, Hlohovca a R1 do 15 min. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

120 000 €
991,74 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
 Exkluzívne PNORF – novostavba 4i bungalova, 120 m2,  535 m2, terasa, Leopoldov

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i bungalova, 120 m2, 535 m2, terasa, Leopoldov

Lokalita: Nádražná, Leopoldov (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj v rámci projektu NÁDRŽNÁ novostavbu samostatne stojaceho nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného domu vo fáze holodomu s terasou, s prekrytím parkovacieho státia pre dve autá a pozemkom v dosahu D1 a železničnej stanice na Nádražnej ul. v Leopoldove. Vstup do domu je situovaný z bočnej strany do zádveria. Následne sa prechádza do chodby, z ktorej sú prístupné všetky miestnosti v dome. Dennú časť tvorí kuchyňa spojená s príručným skladom, jedálňou a obývacou izbou s východom na terasu. Z prekrytého parkovacieho státia pre dve autá sa vchádza do skladu. Dispozícia nehnuteľnosti: závetrie 44,80 m2, zádverie 5,10 m2, chodba 6,70 m2, hosťovská toaleta 1,90 m2, technická miestnosť 4,40 m2, kúpeľňa s vaňou a toaletou 6,40 m2, kuchyňa 7,90 m2, obývacia izba 28,10 m2, izba č. 2 12,00 m2, izba č. 3 16,10 m2, izba č. 4 13,50 m2, terasa 12,00 m2 a sklad 17,80 m2. Vyhotovenie stavby zahŕňa nasledujúci stav a materiály: - obvodové murivo Ytong hr. 300 mm, zatepľovací systém PSE hr. 200 mm, - plochá strecha so spádovým PSE 150 mm a strešná izolácia Fatrafol, - stropná izolácia hr. 420 mm z minerálnej vlny, - zateplenie podlahy hr. 150 mm Pol 100S, - omietky sadrové Baumit hr. 10 - 35 mm, - odkvapový systém KJG, - plyn. podlahové vykurovanie s kondenzačným kotlom Baxi, so samostatným dotykovým ovládaním v každej izbe, - rozvody vody komplet inštalácia po vyústenie stavebných krytiek bez koncových ventilov, - elektroinštalácia, - bleskozvod, - kanalizácia a napojenie do verejnej kanalizácie, - vyrovnanie terénu, - Anhydritové podlahy, - 2x Geberit, podomietkové nádržkové systémy na WC, - predpríprava na žalúzie, bezpečnostný systém, internet a TV, - plastové okná zn. Salamander, 3 sklo, - exteriérové hliníkové parapety a interiérové z PVC bielej farby, - zásuvky a vypínače Legrand, - prístupová betónová cesta, - predpríprava na krb, - 2x parkovanie so zámkovej dlažby, - oplotenie pozemku, poplastované stĺpy a pletivo 50 x 50 cm, - 2x vymaľovanie interiéru, - kompletná fasáda s finálnou farbou. Bungalov stojí v zadnej časti rovinatého pozemku s dostatočným priestorom na záhradu aj oddych. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS. Predpokladané mesačné náklady na bývanie 4-člennej rodiny sú výške 100 eur. Bonusy domu: novostavba, moderné architektonické riešenie, tiché miesto v susedstve záhrad, veľkorysý úložný priestor, energetická trieda A0, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, strategická poloha s možnosťou okamžitého prístupu k D1 alebo alternatívne k ekologickej železničnej preprave. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

175 000 €
1 458,33 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i bungalova, 120 m2,  595 m2, terasa, Leopoldov

Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i bungalova, 120 m2, 595 m2, terasa, Leopoldov

Lokalita: Nádražná, Leopoldov (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 120 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj v rámci projektu NÁDRŽNÁ novostavbu samostatne stojaceho nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného domu vo fáze holodomu s terasou, s prekrytím parkovacieho státia pre dve autá a pozemkom v dosahu D1 a železničnej stanice na Nádražnej ul. v Leopoldove. Vstup do domu je situovaný z bočnej strany do zádveria. Následne sa prechádza do chodby, z ktorej sú prístupné všetky miestnosti v dome. Dennú časť tvorí kuchyňa spojená s príručným skladom, jedálňou a obývacou izbou s východom na terasu. Z prekrytého parkovacieho státia pre dve autá sa vchádza do skladu. Dispozícia nehnuteľnosti: závetrie 44,80 m2, zádverie 5,10 m2, chodba 6,70 m2, hosťovská toaleta 1,90 m2, technická miestnosť 4,40 m2, kúpeľňa s vaňou a toaletou 6,40 m2, kuchyňa 7,90 m2, obývacia izba 28,10 m2, izba č. 2 12,00 m2, izba č. 3 16,10 m2, izba č. 4 13,50 m2, terasa 12,00 m2 a sklad 17,80 m2. Vyhotovenie stavby zahŕňa nasledujúci stav a materiály: - obvodové murivo Ytong hr. 300 mm, zatepľovací systém PSE hr. 200 mm, - plochá strecha so spádovým PSE 150 mm a strešná izolácia Fatrafol, - stropná izolácia hr. 420 mm z minerálnej vlny, - zateplenie podlahy hr. 150 mm Pol 100S, - omietky sadrové Baumit hr. 10 - 35 mm, - odkvapový systém KJG, - plyn. podlahové vykurovanie s kondenzačným kotlom Baxi, so samostatným dotykovým ovládaním v každej izbe, - rozvody vody komplet inštalácia po vyústenie stavebných krytiek bez koncových ventilov, - elektroinštalácia, - bleskozvod, - kanalizácia a napojenie do verejnej kanalizácie, - vyrovnanie terénu, - Anhydritové podlahy, - 2x Geberit, podomietkové nádržkové systémy na WC, - predpríprava na žalúzie, bezpečnostný systém, internet a TV, - plastové okná zn. Salamander, 3 sklo, - exteriérové hliníkové parapety a interiérové z PVC bielej farby, - zásuvky a vypínače Legrand, - prístupová betónová cesta, - predpríprava na krb, - 2x parkovanie so zámkovej dlažby, - oplotenie pozemku, poplastované stĺpy a pletivo 50 x 50 cm, - 2x vymaľovanie interiéru, - kompletná fasáda s finálnou farbou. Bungalov stojí v zadnej časti rovinatého pozemku s dostatočným priestorom na záhradu aj oddych. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS. Predpokladané mesačné náklady na bývanie 4-člennej rodiny sú výške 100 eur. Bonusy domu: novostavba, moderné architektonické riešenie, tiché miesto v susedstve záhrad, veľkorysý úložný priestor, energetická trieda A0, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, strategická poloha s možnosťou okamžitého prístupu k D1 alebo alternatívne k ekologickej železničnej preprave. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

175 000 €
1 458,33 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF – novostavba 4i RD, 117 m2, 431 m2, terasa, ul. Johna Dopyeru – Kamenný mlyn

PNORF – novostavba 4i RD, 117 m2, 431 m2, terasa, ul. Johna Dopyeru – Kamenný mlyn

Lokalita: Johna Dopyeru, Trnava (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 117 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu samostatne stojaceho, dvojpodlažného 4i rodinného holodomu v novej zástavbe v susedstve oddychovej zóny mesta Kamenný mlyn v Trnave. Dispozícia nehnuteľnosti s pôdorysom (viď fotogaléria): prízemie - zádverie, technická miestnosť s hosťovskou toaletou, obývacia izba s jedálňou a terasou, kuchyňa a komora. II. NP: schodisko, chodba, kúpeľňa, WC, spálňa, detská izba a pracovňa. Na výstavbu holodomu boli použité nasledujúce materiály a predáva sa s týmto vybavením: obvodové murivo je Ytong lambda hr. 300 mm, zatepľovací systém PSE hr. 100 mm, akrylová omietka podľa návrhu kupujúceho. Vnútorné nosné murivo je hr. 200 mm, deliace priečky sú hr. 100 mm. Vnútorné steny sú z jednovrstvovej sadrovej omietky BAUMIT hr. 10-35 mm, výška stropov je 2,55 m. Strešná konštrukcia je trámová s betónovou krytinou zn. Bramac. Podstrešná izolácia je minerálna vlna Knauf hr. 300 mm. Vnútorný štandard: maľovky, biele zásuvky a vypínače Legrand bez svietidiel. Úložný priestor do podkrovia (16m2) je z dosiek 5/20 + Fakro rebrík. V objekte bude kondenzačný plynový kotol Baxi so 45l zásobníkom na teplú vodu a podlahové kúrenie. Sú zrealizované kompletné rozvody vody, odkanalizovanie domu, rozvody plynu, kompletná elektroinštalácia, vrátane pripojenia do verejných sietí a bleskozvodu. V okolí nehnuteľnosti boli zrealizované hrubé terénne úpravy pozemku a bude položená zámková dlažba Viablock hr. 6 cm na tri parkovacie miesta pred domom a na terase za domom. Vyhotovené bude aj oplotenie pozemku za domom -poplastované stĺpy a pletivo 50 x 50. V cene domu sú ďalej zahrnuté: plastové okná a vchodové dvere Salamander (antracit/biela), sadrové omietky, potery, sadrokartónové stropy a vonkajšia farebná fasáda. Bonusy holodomu: novostavba, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, tichá lokalita na konci atypickej uličky v susedstve oddychovej zóny mesta Kamenný mlyn. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

223 000 €
1 905,98 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 114 m2,  672 m2, terasa, Kľačany okr. Hlohovec

Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 114 m2, 672 m2, terasa, Kľačany okr. Hlohovec

Lokalita: Kľačany (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 141 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatnú novostavbu nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného holodomu so zastrešenou terasou na južnom svahu nad obcou Kľačany len 4 min. cesty autom od Hlohovca. Dispozícia nehnuteľnosti: zádverie 3,0 m2, chodba 12 m2, technická miestnosť 1,9 m2, hosťovská toaleta 2,2 m2, tri nepriechodné spálne v nasledujúcich výmerách 13,7 m2, 10,9 m2 a 15,6 m2, kuchyňa 8,3 m2, komora 1,8 m2, jedáleň a obývacia izba 31,4 m2 a terasa 27 m2. V podkroví sa nachádza úložný priestor s výklopnými schodmi vo výmere 40 m2. Vyhotovenie stavby zahŕňa nasledujúci stav a materiály: - strešná krytina Mediterán s úpravou EVO, - obvodové murivo tvárnice Ipor, - jadro liaty železobetón C 25/30, komplet celý skelet RD, - zateplenie Neoporom interiér 50, exteriér 150 mm, - penová stropná izolácia striekaná od firmy BM Izolácie, hr. 250 mm tepelnoizolačný odpor 0,35, - vnútorné murivo zn. porfix 125 mm, - omietky strojové sadrové baumit 10 - 20 mm, - výška stropov 2550 mm, - el. zásobník na TÚV zn. Elíz 150 l, - el. podlahové kúrenie zn. Fénix, - rozvody vody komplet inštalácia po vyústenie stavebných krytiek bez koncových ventilov, - elektroinštalácia (na výber el. skriňa alebo zaevidovanie do sietí), - bleskozvod, - kanalizácia a napojenie do verejnej kanalizácie, - vyrovnanie terénu bez makadamu, - HST dvere, - predpríprava na krb, - hliníkové žalúzie, - plastové okná zn. Salamander 3 sklo k-0,6 92 mm hrúbka profilu, - zásuvky a vypínače, - v cene fasády je (sieťka, lepidlo, mlieko, práca komplet aj nanesenie finálnej farby) okrem materiálu finálnej farby. Bonusy domu: novostavba, zastrešená a veľkorysá terasa (9x3m), možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, rožný dom, tichá lokalita nad obcou v susedstve prírody a možnosť variabilnej a ekologickej dopravy. Predpokladané mesačné náklady na bývanie 4 člennej rodiny sú 80 eur. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec – 4 min., D1 – 10 min., R1 – 12 min. a Nitra – 20 min. V obci sa okrem autobusovej zastávky nachádza aj železničná zastávka na trati Leopoldov – Nitra. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

160 000 €
1 134,75 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 3i RD, 63 m2, 202 m2, altánok, Kostolná pri Dunaji

Exkluzívne PNORF – novostavba 3i RD, 63 m2, 202 m2, altánok, Kostolná pri Dunaji

Lokalita: Kostolná pri Dunaji (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 63 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 3i rodinného dvojdomu s kompletným vybavením a zariadením v novovybudovanej satelitnej časti obce Kostolná pri Dunaji v susedstve Senca len 25 km od Bratislavy. Dispozícia nehnuteľnosti z r. 2018: závetrie, zádverie, chodba, kúpeľňa s vaňou a toaletou, kuchyňa spojená s obývacou izbou a dve nepriechodné izby. Nehnuteľnosť sa predáva s kompletným zariadením a vybavením. Za domom sa nachádza murovaný altánok s krbom, záhradný domček a koterec. Pred domom sa nachádza kompaktné detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom. Na začiatku vstupu do satelitnej časti obce sa nachádza väčšie ihrisko s osvetlením. Na výstavbu domu boli použité nasledujúce materiály: obvodové murivo je z tehly hr. 380 mm, zatepľovací systém PSE hr. 180 mm, silikátová omietka, deliace priečky hr. 100 mm. Stropná konštrukcia je drevená trámová so zaveseným sadrokartónovým stropom so zateplením z minerálnej vlny hr 280 mm. Plochú strechu tvorí mäkčená, zváraná PE fólia. Rodinný dom má plastové okná s izolačným trojsklom. Vykurovanie je elektrické podlahové a ohrev vody zabezpečuje el. zásobníkový ohrievač. IS: obecná voda, el. sieť a vlastná betónová žumpa. Pred domom sú dve parkovacie miesta. Dom má v prednej časti moderné oplotenie z kovu a kameňa. Bočná a zadná časť oplotenia je vyhotovená z betónových tvárnic. Bonusy dvojdomu: cena, novostavba, precízne vyhotovenie, altánok, tichá lokalita, dve ihriská a dostupnosť do Senca a Bratislavy. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

136 000 €
2 158,73 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 140 m2,  720 m2, terasa, Kľačany okr. Hlohovec

Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 140 m2, 720 m2, terasa, Kľačany okr. Hlohovec

Lokalita: Kľačany (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj samostatnú novostavbu nízkoenergetického jednopodlažného 4i rodinného montovaného drevodomu vo fáze holodomu s terasou na južnom svahu nad obcou Kľačany len 4 min. cesty autom od Hlohovca. Nehnuteľnosť má premyslenú dispozíciu s nepriechodnými miestnosťami a ideálnou plochou úložného priestoru: zádverie 4,80 m2, chodba 6,96 m2, komora 1,70 m2, šatník 4,33 m2, tri nepriechodné spálne v nasledujúcich výmerách 16,23 m2, 12,34 m2 a 11,61 m2, kuchyňu 9,66 m2, obývaciu izbu 28,35 m2, kúpeľňu 7,08 m2 a terasu 35 m2. V podkroví sa nachádza úložný priestor s výklopnými schodmi vo výmere 12 m2. Vyhotovenie stavby zahŕňa nasledujúci stav a materiály: - drevodom (Fermacell, KHV Hranoly, minerálna vata , parozábrana) - strešná krytina Bramac - Moravská škridla, ktorá tvarom pripomína riečne vlny a dáva tak streche živý charakter - externé zateplenie hr. 200 mm Pol 100S, - interné zateplenie obvodových stien hr. 140 mm minerálna vlna, - interné zateplenie priečok hr. 100 mm minerálna vlna, - stropná izolácia hr. 420 mm z minerálnej vlny, - zateplenie podlahy hr. 150 mm Pol 100S, - omietky sadrové Baumit hr. 10 - 20 mm, - odkvapový systém Bramac, - el. podlahové vykurovanie zn. Devi, so samostatným dotykovým termostatom ovládaným prostredníctvom wifi v každej izbe, - rozvody vody komplet inštalácia po vyústenie stavebných krytiek bez koncových ventilov, - elektroinštalácia, - bleskozvod, - kanalizácia a napojenie do verejnej kanalizácie, - vyrovnanie terénu, - Anhydrit poter podlahy hr. 4 cm, - reflexná hliníková fólia pod podlahové kúrenie, - 2x Geberit - podomietkové nádržkové systémy na WC, - v dome je zrealizovaná predpríprava na vonkajšie žalúzie, kamerový systém, optický internet, elektricky vstupný systém a alarm, - schody do podkrovia zn. FAKRO (06 x 1,2 m) - plastové okná zn. Slovaktuál, HL pasiv, 3 sklo, v obývacej izbe 3 m HS portal, v spálni 1,8 m francúzske okno, vchodové dvere GAVA 916 s kvalitnou HPL výplňou a svetlíkom, - exteriérové antracitové hliníkové parapety hr. 20 mm a interiérové z PVC bielej farby, - zásuvky a vypínače Schneider Asfora Dom stojí v prednej časti rovinatého pozemku vo výmere 720 m2 (20 m x 36 m) s dostatočným priestorom na záhradu aj bazén. Nehnuteľnosť je pripojená na obecnú vodu a kanalizáciu a el. sieť. Prípojka plynu je na hranici pozemku. Bonusy domu: novostavba, inovatívne technológie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho v lehote do jedného mesiaca (t. j.: podlahy, kuchynská linka, sanita, dlažba a obklady), tichá lokalita nad obcou v susedstve prírody a možnosť variabilnej a ekologickej dopravy. Predpokladané mesačné náklady na bývanie 4 člennej rodiny sú 80 eur. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec – 4 min., D1 – 10 min., R1 – 12 min. a Nitra – 20 min. V obci sa okrem autobusovej zastávky nachádza aj železničná zastávka na trati Leopoldov – Nitra. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

140 000 €
1 333,33 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
REZERVOVANÉ/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, terasa, r. 2020, 153 m2, 1281 m2, Červeník

REZERVOVANÉ/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, terasa, r. 2020, 153 m2, 1281 m2, Červeník

Lokalita: Bernolákova, Červeník (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 153 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zariadenú a vybavenú novostavbu jednopodlažného 4i rodinného domu so zastrešenou terasou a veľkou záhradou nachádzajúcu sa v novej zástavbe rodiných domov v tichej časti obce Červeník v dosahu D1, železničného uzla v Leopoldove a okresných miest Trnavy, Piešťan a Hlohovca. Dispozícia domu: vchod so zádverím, predsieň a centrálna chodba. Obytná časť pozostáva z kuchyne, komory, jedálne, obývacej izby s krbom a zastrešenej terasy. Oddychová časť zahŕňa spálňu so šatníkom, dve detské izby, kúpeľňu, samostatnú toaletu a sklad s technickou miestnosťou. Na výstavbu domu boli použité nasledujúce materiály: základové pásy so šírkou 650 mm z monolitického betónu, tepelná izolácia Styrodur hr. 80 mm, obvodové múry sú z tvárnic Ytong, vnútorné nosné priečky sú z Ytongu s hr 250 mm a nenosné z Ytongu s hr 200 mm. Strop je zo sadrokartónu a má hrúbku 270 mm. Podlaha má tepelnú izoláciu Isover hr 200 mm, obvodové múry hr 200 mm z granitového polysterénu a stropnú izoláciu tvoria dosky z minerálnej vlny hr 400 mm. Strecha je drevenná valbová, s pálenou strešnou krytinou Tondach Samba. Odkvapový žľab a daždový zvod tvorí systém Bramac StabiCor. Dve parkovacie miesta pred domom a chodník k vstupu do nehnuteľnosti je zo zámkovej dlažby. V dome sú drevené podlahy, sadrové omietky, plastové okná s trojsklom zn. Salamander, striekané drevené dvere zn. Prüm. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky IS vrátane kanalizácie. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom podlahových rozvodov zabezpečuje plynový kondezačný kotol. Alternatívne krb, s krbovou vložkou Romotop. Vkusne zariadená a vybavená nehnuteľnosť sa predáva s kompletným vybavením, nábytkom, spotrebičmi a technickým príslušenstvom. Terasa rod. domu je orientovaná do záhrady so závlahou a je JV orientácie. Pozemok je rovinatý, s predzáhradkou, dvoma parkovacími miestami pred domom a vysadenými okrasnými tujkami po stranách pozemku. Dom má idealnu orientáciu od východu na západ. Bonusy rodinného domu: novostavba, dizajnový interiér, kvalitné prevedenie a materiály, veľká záhrada so závlahou a tichá lokalita na okraji obce. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com. P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

225 000 €
1 470,59 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 125 m2, 603 m2, terasa, Sĺňava, Sokolovce

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 125 m2, 603 m2, terasa, Sĺňava, Sokolovce

Lokalita: Sokolovce (Piešťany)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 125 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 4i rodinného holodomu v novej zástavbe v tichej lokalite obce Sokolovce pri vodnej nádrži Sĺňava, na západnej strane Považského Inovca len 7 km od kúpeľného mesta Piešťany. Dispozícia nehnuteľnosti: vstupná hala, 4x nepriechodné izby, 2x kúpeľne s toaletami. V jednej bude sprchový kút a v druhej je naprojektovaná vaňa. Nasleduje kuchyňa s jedálňou. V obývacej izbe sa nachádza predpríprava na krb s vybudovaným komínom a východ na terasu južnej orientácie. Súčasťou spálne je šatník. Dom je postavený z certifikovaného systému Ytong hrúbky 45. Krov domu je klasický sedlový so škridlou značky Bramac. Celé okolie domu asi do šírky 1,0 m je ohraničené obrubníkmi s makadamovou výplňou. Vedľa domu po ľavej strane sa nachádza priestor pre zaparkovanie troch áut. V cene je aj finálna úprava fasády umývateľnou silikónovou vonkajšou omietkou. Zospodu stropníc je izolácia značky ISOVER 40cm + parozábranová fólia a sadrokartón. Dom je napojený na všetky inžinierske siete okrem plynu. Kanalizácia je riešená samostatným septikom bez prepadu. Kúrenie je zabezpečené veľmi úsporným elektrickým podlahovým vykurovaním, každá miestnosť je ovládaná samostatným termostatom. V dome je nainštalovaná kompletná príprava na zabezpečovací systém, kamerový systém, videovrátnik, TV rozvody, štruktúrovaná kabeláž s PC a TV zásuvkami vo všetkých izbách. Okná sú plastové, zvonku vo farbe, z vnútra biele so 7 komorovým a izolačným trojsklom. V dome sú nainštalované vypínače a zásuvky značky Legrand. V exteriéri bude dom kompletne dokončený. Interiér holodomu bude mať vymaľované steny, nainštalované zásuvky a vypínače, funkčné podlahové el. vykurovanie, poter a kompletne dokončený sadrokartónový strop. Bonusy holodomu: novostavba, ekologické vyhotovenie, bezbariérovosť, nízkoenergetickosť, hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho a tichá lokalita v dosahu rekreačnej oblasti pri vodnej nádrži Sĺňava. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

145 000 €
1 160 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
PNORF –  novostavba 6i RD, 305 m2, 813 m2, garáž, D1, Madunice

PNORF – novostavba 6i RD, 305 m2, 813 m2, garáž, D1, Madunice

Lokalita: M. Bubniča, Madunice (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 305 m²

PNORF – REAL ESTATE ponúka na predaj novostavbu 6i rodinného domu s garážou, predzáhradkou a záhradou, v tichej lokalite s novou asfaltovou cestou a chodníkom zo zámkovej dlažby v obci Madunice s okamžitým zjazdom z D1 v dosahu troch okresných miest Hlohovec, Piešťany a Trnava. Kompletne podpivničený samostatne stojaci dvojpodlažný rodinný dom z r. 2003 má sedlovú strechu, 2x balkón a stojí na rovinatom pozemku severnej orientácie o výmere 813 m2. Dispozícia domu: suterén: technická miestnosť, 3x samostatná miestnosť, z toho jedna s východom do záhrady, I. NP: vstupná chodba, schodisko, šatník, hosťovské WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, kuchyňa, komora, obývacia izba s jedálňou a garáž. II. NP: chodba, kúpeľňa s toaletou a vaňou, 4x spálňa a 2x balkón. Hodnotu stavby a jej vybavenia potvrdzuje jej kvalitné vyhotovenie a použité materiály: drevené podlahy, drevené dvere a ich obloženie, kuchynská linka so spotrebičmi značky Electrolux a Bosch, nerezové prvky, kované oplotenie a technické zariadenia domu. Ohrev vody a vykurovanie prostredníctvom radiátorov zabezpečujú plyn. kotol alebo alternatívne kotol na pelety. Nehnuteľnosť je pripojená k všetkým verejným IS. Dostupnosť obce autom: D1 7 km, Hlohovec 8 km, Trnava 20 km a Piešťany 15 km. Okamžite k dispozícii. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

204 000 €
668,85 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 113 m2, 130 m2, terasa, Kukučínova ul., Hlohovec

Rezervované/Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 113 m2, 130 m2, terasa, Kukučínova ul., Hlohovec

Lokalita: Kukučínova, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 113 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj modernú novostavbu dvojpodlažného 4i rod. domu nachádzajúcu sa na Kukučínovej ulici v Hlohovci. Dispozícia nehnuteľnosti s rozmermi jednotlivých miestností je vo fotogalérii. I. NP – vchod, predsieň, technická miestnosť, hosťovská toaleta s umývadlom, schodisko, kuchyňa, obývacia izba s výstupom na terasu. II. NP – chodba, kúpeľňa s toaletou a vaňou a 3x nepriechodné izby. Holodom východnej orientácie sa predáva s nasledujúcim vybavením: 2x dizajnový WC panel Geberit, rozvody sietí, bleskozvod, el. kotol s podlahovým vykurovaním, el. bojler, vypínače a zásuvky, plastové okná s trojsklom, vchodové bezpečnostné dvere, alarm, posuvná el. brána, odkanalizovanie domu a oplotenie. Použité materiály: zatepľovací systém PSE hr. 150 mm, terénne úpravy vrátane zámkovej dlažby, omietka BAUMIT hr. 10-35 mm, obvodové murivo Leier 30 cm, silikónová fasáda 1,5 mm, priečky Leier 11,5 mm, plochá strecha so spádovým PSE 150 mm, anhydridové potery, strešná izolácia Fatrafol a iné. Dom s parkovacím státím na pozemku je napojený na všetky IS s výnimkou plynu. Vlastník holodomu ponúka kupujúcemu možnosť dokončiť nehnuteľnosť do finálnej podoby podľa jeho požiadaviek. Bonusy domu: novostavba, moderné architektonické riešenie, precízne vyhotovenie, nenáročná údržba, tichá lokalita a slepá ulica s výbornou občianskou dostupnosťou. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

155 000 €
1 371,68 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 107 m2, 522 m2, terasa, Šumperky, Hlohovec

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 107 m2, 522 m2, terasa, Šumperky, Hlohovec

Lokalita: Slepá, Hlohovec (Hlohovec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 107 m²

Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu jednopodlažného 4i rodinného holodomu v novej zástavbe v tesnom susedstve voľnej prírody, v časti Šumperky v Hlohovci. Dispozícia nehnuteľnosti s rozmermi a použitými materiálmi - viď fotogaléria: zádverie, šatník, technická miestnosť, toaleta s umývadlom a sprchovým kútom, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s výstupom na terasu, nepriechodná izba s výstupom na terasu, terasa JZ orientácie, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a druhou toaletou a dve nepriechodné izby. Na výstavbu holodomu boli použité nasledujúce materiály a predáva sa s týmto vybavením: bleskozvod, zhotovenie a betonáž DT tvárnic, rozvody inžinierskych sietí, betonáž železobetónovej deky, izolácie proti zemnej vlhkosti, tehla obvodová a priečna, šalovacie práce systémom Velox, železobetónové vence plus preklady, väzníkový krov s úložným priestorom, strešná krytina Bramac, odkvapové systémy KJG, plastové okná trojsklo - nemecký šesťkomorový profil, rozvody elektroinštalácie, kanalizácie, stropné izolácie Isover 40 cm, sadrové omietky, podlahové kúrenie Henco, rozdelovač, kondenzačný kotol, sadrokartónový strop, podkrovné vyklápacie schody, zemné izolácie Isover, betónový poter, vypínače Legrand plus zásuvky, skompletizovanie ističovej skrine, maľovka, exteriérové zateplenie hr. 18 cm Isover, fasáda Baumit - silikón farba podľa výberu klienta, revízie, certifikáty k IS. Bonusy holodomu: novostavba, precízne vyhotovenie, možnosť finalizácie domu podľa predstáv kupujúceho, tichá lokalita a limitovaná komunita vlastníkov ostatných domov v susedstve nákupného centra a voľnej prírody. V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com P n o r f – r e a l e s t a t e: p r o f e s i o n á l n e p r á v n e a r e a l i t n é s l u ž b y s n a j n i ž š í m i p r o v í z i a m i n a t r h u. Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny. + Hypotekárne poradenstvo zdarma.

195 000 €
1 822,43 €/m²

JUDr. Branislav Fázik,Pnorf-real estate
1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 899