Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 18 327 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 917
ADOMIS - kúpa - rodinný dom, meštianský dom, Košice - Staré Mesto

ADOMIS - kúpa - rodinný dom, meštianský dom, Košice - Staré Mesto

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Rodinný dom

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom alebo meštiansky dom v Košiciach, Staré Mesto, centrum. Preferujeme ulice Hlavná, Mlynská, Alžbetina, Mäsiarska, Kováčska. Požiadavka na nehnuteľnosť : výklad na ulicu a vchod z ulice. V tomto dome musí byť možné realizovať nájomné vzťahy. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti, oslovte nás. Cena: dohodou V prípade záujmu volajte: p. Gondoľ, 0905-910744 Túto kúpu nehnuteľnosť zabezpečuje realitná spoločnosť ADOMIS, Toryská 8, Košice, tel.: 055-6223247 Rozmýšľate nad predajom nehnuteľnosti? Kontaktujte nás, pretože úspech je súčasťou našej práce.

1 €

ADOMIS
ADOMIS - kúpa 1 - izbový, alebo 1,5 - izbový byt, Košice

ADOMIS - kúpa 1 - izbový, alebo 1,5 - izbový byt, Košice

Lokalita: Košice I - Sever (Košice)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 28 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1- izbový byt, alebo 1,5 – izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalitách: Sever, Staré Mesto, Juh, Terasa. Požadované vlastnosti: rozloha bytu by mala byť väčšia než 28 m2. Byt by nemal byť na prízemí, ani pod strechou. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti, oslovte nás. Cena: od 33.000 – 35.000 EUR V prípade záujmu volajte: p. Gondoľ, 0905-910744 Túto kúpu nehnuteľnosť zabezpečuje realitná spoločnosť ADOMIS, Toryská 8, Košice, tel.: 055-6223247 Rozmýšľate nad predajom nehnuteľnosti? Kontaktujte nás, pretože úspech je súčasťou našej práce.

35 000 €
1 250 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - kúpa 4. alebo 5. izbový byt, Košice - Staré Mesto

ADOMIS - kúpa 4. alebo 5. izbový byt, Košice - Staré Mesto

Lokalita: Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký 4. alebo 5. byt, ktorý sa nachádza v lokalite Staré Mesto, alebo na Severe. Požadované vlastnosti: veľký tehlový byt nie mezonetový, okrem prízemia. Ak ste vlastníkom takejto nehnuteľnosti, oslovte nás. Cena: od 130.000 – 140.000 EUR V prípade záujmu volajte: p. Gondoľ, 0905-910744 Túto kúpu nehnuteľnosť zabezpečuje realitná spoločnosť ADOMIS, Toryská 8, Košice, tel.: 055-6223247 Rozmýšľate nad predajom nehnuteľnosti? Kontaktujte nás, pretože úspech je súčasťou našej práce.

140 000 €
1 555,56 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - Prenájom FOR RENT 1izb. Apartmán, Hviezdoslavova ulica - Košice - Staré Mesto

ADOMIS - Prenájom FOR RENT 1izb. Apartmán, Hviezdoslavova ulica - Košice - Staré Mesto

Lokalita: Hviezdoslavova, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový apartmán, na Hviezdoslavovej ulici, Košice - Staré Mesto, s úžitkovou plochou 75 m2, plus terasa. Nachádza sa na 4. podlaží z 4. Podlaha je plávajúca a dlažba. V kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo, spoločne s WC. Nová kuchynská linka, elektrická varná doska, elektrická vstavaná rúra, umývačka riadu, chladnička. Samostatne ovládanie podlahového kúrenia aj klimatizácie. Výhodou je luxusný, slnečný, s nádherným výhľadom na historickú časť Košíc, úplné centrum mesta, zastávka MHD, video vrátnik, všetky podlažia aj garáží sú prepojené výťahom. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži budovy, cena 80,- €/mesačne bez DPH, otváranie garážovej brány na diaľkové ovládanie. Kaucia vo výške 1,5 nájmu. Cena: 600,- €/mesiac/bez médií. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Ing. Jozef Kurimský 0915 894 939 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

600 €/mes.
8 €/m²/mes.

ADOMIS
ADOMIS - predám Priemyselný areál, Cigeľka, Bardejov - znížená cena

ADOMIS - predám Priemyselný areál, Cigeľka, Bardejov - znížená cena

Lokalita: Cigeľka, Bardejov (Bardejov)
Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 1650 m²

Ponúkame na predaj priemyselný areál v obci Cigeľka, ktorá leží v severozápadnej časti Nízkych Beskýd v doline potoka Olchovec, pri štátnej hranici s Poľskou republikou a je vzdialená 20 km od mesta Bardejov. Areál v minulosti slúžil ako plniareň minerálnych vôd. V súčasnosti je využívaný na výrobné účely v oblasti strojárenstva, kovovýroby a zámočníctva. Celý objekt je oplotený a rozprestiera sa na ploche 21 066 m2 (zastavaná plocha je 1504 m2, spevnené plochy 1584 m2, priľahlé pozemky). Pozostáva z administratívnej budovy a troch hál, ktoré sú navzájom prepojené. Administratívna budova pozostáva z dvoch podlaží a je murovaná. Na prízemí sa nachádza predsieň, jedáleň s kuchyňou, dve šatne, dve WC, hala, plynová kotolňa a rozvodňa. Na prvom poschodí sa nachádzajú kancelárske priestory, jedáleň, kuchynský kút, dve izby, WC, kúpeľňa, rokovacia miestnosť a apartmán. Strecha je pokrytá asfaltovým šindľom. Výrobné haly sú železnej konštrukcie s betónovými podlahami a strechy sú pokryté plechom. Priemyselný areál je napojený na prívod pitnej vody, zemný plyn, elektrinu a má samostatnú asfaltovú príjazdovú komunikáciu prístupnú pre osobnú a kamiónovú dopravu. Cena : 434.834,- € IInformácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905 910 744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

434 834 €
263,54 €/m²

ADOMIS
iba 11km od Košíc,  4-izb. bungalov, Ďurďošík

iba 11km od Košíc, 4-izb. bungalov, Ďurďošík

Lokalita: Ďurďošík, Ďurďošík (Košice - okolie)
Druh: Bungalov   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkam novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11km, do samotného centra Košíc iba 15 km. Pozemok s rozlohou: 740 m2, slnečný, mierne svahovitý, s rozmermi (šírka) 30m x (hĺbka) 24,5m. Úžitková plocha domu: 123m2 + 25m2 terasa. Rozmery: 12,5m x 10,0m. Orientácia: vchod do domu z Južnej strany, Obývacia izba a terasa zo Severnej strany Dispozícia domu: Predsieň, Obývacia izba s jedálňou, otvorená Kuchyňa, Špajza, Spálňa rodičov, 2x Detská izba, samostatné WC, Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a WC, Technická miestnosť – kotolňa. Z chodby je výrez do podkrovia, kde je ďalší úložný priestor. Bungalov je v štádiu výstavby. Dokončený bungalov bude obsahovať: omietky, vymaľovaný interiér na bielo, sadrokartónové stropy, plastové okná-trojsklo, vchodové plastové dvere, vyvložkovaný komín a pripravený na krb. Vykurovanie v celom dome je podlahové - elektrické kúrenie, kotol a bojler značky: Protherm, vonkajšia fasádna omietka – silikátová. Bungalov je zateplený 12 cm polystyrénom. Materiál stavby: Solbet, strecha sedlová, strešná krytina Škridplech- plechová. Za domom na severnej strane je terasa o veľkosti 25 m2, na ktorú sa dá vyjsť priamo z obývacej izby. DOM SA PREDÁVA V ŠTÁDIU HOLODOM – PO DOHODE MOŹNOSŤ DOKONČENIA V KOMPLETNEJ PODOBE. Začiatok výstavby Apríl, koniec výstavby September - Október 2019. Fotky domu sú z inej, už dokončenej stavby, pričom tento istý projekt sa bude stavať. IS: Elektrina, Obecný vodovod, Žumpa (od roku 2020 aj kanalizácia). Dokončenie Príjazdovej cesty (betón) sa očakáva do konca roka 2019. Ešte viac fotiek (celkom 32 vrátane leteckých snímok a vizuálu interiéru) nájdete na ADOMIS.SK Cena: 143.990,-€ Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

143 990 €
1 170,65 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - predám 4-izb.tehlový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón

ADOMIS - predám 4-izb.tehlový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón

Lokalita: Zelená Stráň, Košice III - Dargovských Hrdinov (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 98 m²

POSLEDNÉ BYTY NA PREDAJ. Ponúkame 4-izbový byt, materiál TEHLA, lokalita ZELENÁ STRÁŇ, Košice. Samotný projekt novostavby bytov ZELENA STRAN je projektom rezidenčného bývania v Košiciach. Jedná sa o tichú lokalitu, v prírode, pričom od centra Košíc (OC AUPARK) je to iba 6 minút jazdy autom. Výjazd a lokality Zelená Stráň na hlavnú cestu je riešený novou svetelnou križovatkou. JE TO IDEÁLNE MIESTO PRE BÝVANIE. 4-izbový tehlový byt sa predáva v štandarde HOLOBYT – so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou vrátane vývodov pre práčku, umývačku riadku, digestor a pod. Ponúka kupujúcemu mnoho možností pri jeho dokončení a zariaďovaní. Dispozícia bytu: Obývačka spojená s kuchyňou – 37,96m2 Spálňa – 14,23m2 Izba – 12,46m2 Izba – 8,79m2 Chodba – 2,71m2 Chodba (2) – 3,53m2 WC – 1,70m2 Kúpeľňa – 6,13m2 Balkón č.1 – 5,62m2 Balkón č.2 – 5,62m2 VÝMERA BYTU: 87,51m2 CELKOVÁ VÝMERA BYTU: 98,56m2 POSCHODIE: 3.p./4.p., K bytu je ešte možné dokúpiť aj: Komora na prízemí - 2,59m2, cena 2.331 EUR. Vonkajšie parkovacie miesta (osobnom vlastníctvo), cena 6.000 EUR. Vnútorné parkovacie miesto (osobnom vlastníctvo), cena 11.000 EUR. Súčasťou vybavenia bytu je: • vstupné bezpečnostné 23bodové, • príprava rozvodov v kuchyni, kúpeľni a WC, so samostatným vývodom pre práčku • merače teplej a studenej vody prístupné z chodby, • zásuvkové vývody pre prenosné spotrebiče, • vývody pre osadenie a spínače svietidiel, • okná plastový 6 komorový profil, VÁKUOVÉ TROJSKLO • cementové podlahy, • podlahy na balkónoch - protišmyková, mrazuvzdorná keramická dlažba • omietky sadrové - biela farba, okrem miestností s mokrou prevádzkou, • rozvody – TV, telefónne a internet, • audiovrátnik, • veľký výťah • predpokladané mesačné nájomné – cca 85,-EUR ZHRNUTIE NA ZÁVER: 4-IZB BYT, NOVOSTAVBA, 2x BALKÓN, CELKOVÁ VÝMERA 98,56m2, možnosť dokúpiť - KOMORU NA PRÍZEMÍ a 2x VONKAJŠIE PARKOVACIE MIESTO. CENA : 136.245,-EUR Som zmluvný predajca tohto projektu, ceny sú totožné s developerom. Najviac fotiek k tejto ponuke nájdete na: ADOMIS.SK. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom ZS12KE

136 245 €
1 390,26 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - predám 4-izbový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón, TEHLA

ADOMIS - predám 4-izbový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón, TEHLA

Lokalita: Zelená Stráň, Košice III - Košická Nová Ves (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

4-izbový byt, materiál TEHLA, lokalita ZELENÁ STRÁŇ RESIDENTIAL PARK, Košice - mestská časť Košická Nová Ves. Samotný projekt novostavby bytov ZELENÁ STRÁŇ je projektom rezidenčného bývania v Košiciach. Jedná sa o tichú lokalitu, v prírode, pričom od centra Košíc (OC AUPARK) je to iba 6 minút jazdy autom. JE TO IDEÁLNE MIESTO PRE BÝVANIE. 4-izbový tehlový byt sa predáva v štandarde HOLOBYT – so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou vrátane vývodov pre práčku, umývačku riadku, digestor a pod. Ponúka kupujúcemu mnoho možností pri jeho dokončení a zariaďovaní. Dispozícia bytu: Chodba - 7,14m2 WC – 2,08m2 Kúpeľňa – 4,54m2 Izba (1) - 14,81m2 Izba (2) – 10,07m2 Izba (3) – 9,17m2 Obývacia izba spojená s kuchyňou – 29,91m2 Balkón – 13,00m2 Výmera bytu: 77,72m2 Celková výmera bytu: 90,72m2 Poschodie: 1.p./4.p.. K bytu je možné ešte dokúpiť: Komora na prízemí - podľa veľkostí v cene cca 2.300,-EUR Vonkajšie parkovacie miesto do osobného vlastníctva – 6.000,-EUR Podzemné parkovacie miesto do osobného vlastníctva – 11.000,-EUR Súčasťou vybavenia bytu je: • vstupné bezpečnostné 23bodové, • príprava rozvodov v kuchyni, kúpeľni a WC, so samostatným vývodom pre práčku • merače teplej a studenej vody prístupné z chodby, • zásuvkové vývody pre prenosné spotrebiče, • vývody pre osadenie a spínače svietidiel, • okná plastový 6 komorový profil, VÁKUOVÉ TROJSKLO • cementové podlahy, • podlahy na balkónoch - protišmyková, mrazuvzdorná keramická dlažba • omietky sadrové - biela farba, okrem miestností s mokrou prevádzkou, • rozvody – TV, telefónne a internet, • audiovrátnik, • veľký výťah • predpokladané mesačné nájomné – cca 85,-EUR ZHRNUTIE NA ZÁVER: 4-IZB BYT, NOVOSTAVBA, 1x BALKÓN, CELKOVÁ VÝMERA 90,72m2 CENA : 127.848,-EUR Som zmluvný predajca tohto projektu, ceny sú totožné s developerom. Najviac fotiek k tejto ponuke nájdete na: ADOMIS.SK. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom ZS12KE

127 848 €
1 420,53 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - predám 4-izbový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón, TEHLA

ADOMIS - predám 4-izbový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón, TEHLA

Lokalita: Zelená Stráň, Košice III - Košická Nová Ves (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

4-izbový byt, materiál TEHLA, lokalita ZELENÁ STRÁŇ RESIDENTIAL PARK, Košice - mestská časť Košická Nová Ves. Samotný projekt novostavby bytov ZELENÁ STRÁŇ je projektom rezidenčného bývania v Košiciach. Jedná sa o tichú lokalitu, v prírode, pričom od centra Košíc (OC AUPARK) je to iba 6 minút jazdy autom. JE TO IDEÁLNE MIESTO PRE BÝVANIE. 4-izbový tehlový byt sa predáva v štandarde HOLOBYT – so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou vrátane vývodov pre práčku, umývačku riadku, digestor a pod. Ponúka kupujúcemu mnoho možností pri jeho dokončení a zariaďovaní. Dispozícia bytu: Chodba - 7,14m2 WC – 2,08m2 Kúpeľňa – 4,54m2 Izba (1) - 14,81m2 Izba (2) – 10,07m2 Izba (3) – 9,17m2 Obývacia izba spojená s kuchyňou – 29,91m2 Balkón – 13,00m2 Výmera bytu: 77,72m2 Celková výmera bytu: 90,72m2 Poschodie: 1.p./4.p.. K bytu je možné ešte dokúpiť: Komora na prízemí - podľa veľkostí v cene cca 2.300,-EUR Vonkajšie parkovacie miesto do osobného vlastníctva – 6.000,-EUR Podzemné parkovacie miesto do osobného vlastníctva – 11.000,-EUR Súčasťou vybavenia bytu je: • vstupné bezpečnostné 23bodové, • príprava rozvodov v kuchyni, kúpeľni a WC, so samostatným vývodom pre práčku • merače teplej a studenej vody prístupné z chodby, • zásuvkové vývody pre prenosné spotrebiče, • vývody pre osadenie a spínače svietidiel, • okná plastový 6 komorový profil, VÁKUOVÉ TROJSKLO • cementové podlahy, • podlahy na balkónoch - protišmyková, mrazuvzdorná keramická dlažba • omietky sadrové - biela farba, okrem miestností s mokrou prevádzkou, • rozvody – TV, telefónne a internet, • audiovrátnik, • veľký výťah • predpokladané mesačné nájomné – cca 85,-EUR ZHRNUTIE NA ZÁVER: 4-IZB BYT, NOVOSTAVBA, 1x BALKÓN, CELKOVÁ VÝMERA 90,72m2 CENA : 127.848,-EUR Som zmluvný predajca tohto projektu, ceny sú totožné s developerom. Najviac fotiek k tejto ponuke nájdete na: ADOMIS.SK. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom ZS12KE

127 848 €
1 420,53 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica  Stražovská. , Košice - Nová terasa II.

ADOMIS - prenájom FOR RENT 2-izbový zariadený byt, ulica Stražovská. , Košice - Nová terasa II.

Lokalita: Strazovská, Košice II - Západ (Košice)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 57 m²

Ponúkam Vám na prenájom kompletne zariadený luxusný 2-izbový byt v novostavbe, ulica Stražovská , Košice - Nová Terasa II. Úžitková plocha bytu je 57m2 + 30m2 veľká terasa . Nachádza sa na 1/5 poschodí s výťahom. Byt je veľmi príjemný, svetlý, vzdušný a kompletne zariadený. Byt je vybavený video-vrátnikom. Obývačka je spojená s kuchyňou, ktorá je vybavená modernou kuchynskou linkou so vstavanými elektrospotrebičmi - indukčná varná doska, rúra na pečenie, mikrovlná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu. Spálňa, kúpelňa a samostatné WC. Lokalita ponúka výnimočné bývanie. Samotný projekt Nová Terasa vytvára modernú mestskú zónu s vlastnými súkromnými priestormi a pešou zónou, tiež priestormi pre športové aktivity (napr. bežecký chodník okolo celého areálu). V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, chôdzou 10 minút obchodný dom Galéria. V cene prenájmu je zahrnuté jedno kryté garážové státie a pivnica. Nájom: 690,- €, vrátane médii a internetu Depozit: 690,- € We offer to rent a fully furnished luxury 2-room apartment in new building, Strazovská street, Košice - Nová Terasa II. The useful area is 57m2 + 30m2 loggia. Located on the ground floor. The apartment is very pleasant, bright, airy and completely furnished. The living room is connected to the kitchen, which is equipped with a modern kitchen with built-in electrical appliances - induction hob, oven, microwave, fridge / freezer, dishwasher. Bedroom, bathroom and separate toilet. Residential building offers high living comfort, plus camera system. Nearby is a complete civic amenities, walking 10 minutes to the Galeria department store. The price includes one covered garage. Rent: 690,- € including media and internet Deposit: 690,-€ Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS Ingrid Brutovská 0915 382 429 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom. ------------------

690 €/mes.
12,11 €/m²/mes.

ADOMIS
ADOMIS - novostavba Zelená stráň - NOVÉ BYTY,  III.ETAPA

ADOMIS - novostavba Zelená stráň - NOVÉ BYTY, III.ETAPA

Lokalita: Košická Nová Ves, Košice III - Košická Nová Ves (Košice)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 78 m²

NOVÉ BYTY III.ETAPA Nepremeškajte príležitosť medzi prvými si rezervovať nový byt v novej III.Etape výstavby projektu ZELENÁ STRÁŇ. Začiatok výstavby III.kvartál 2018. Ukončenie výstavby Leto 2020. V ponuke je až 17 nových 3-izbových bytov, rôznych veľkostí (od 64m2 do 86m2), s balkónmi (od 7m2 do 11m2), aj s terasami (od 27m2 do 32m2). Materiál TEHLA, lokalita ZELENÁ STRÁŇ RESIDENTIAL PARK, Košice - mestská časť Košická Nová Ves. Jedná sa o tichú lokalitu, v prírode, pričom od centra Košíc (OC AUPARK) je to iba 6 minút jazdy autom. JE TO IDEÁLNE MIESTO PRE BÝVANIE. 3-izbový tehlový byt sa predáva v štandarde HOLOBYT – so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou vrátane vývodov pre práčku, umývačku riadku, digestor a pod. Ponúka kupujúcemu mnoho možností pri jeho dokončení a zariaďovaní. CENA : od 110.910,-EUR Som zmluvný predajca tohto projektu, ceny sú totožné s developerom. Všetky ďalšie informácie zašleme na vyžiadanie. Najviac fotiek k tejto ponuke nájdete na: ADOMIS.SK. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom. ZS12KE

110 910 €
1 421,92 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - predám 4-izb.tehlový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón

ADOMIS - predám 4-izb.tehlový byt, ZELENÁ STRÁŇ, Košice, 2x Balkón

Lokalita: Zelená Stráň, Košice III - Dargovských Hrdinov (Košice)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 83 m²

POSLEDNÉ BYTY NA PREDAJ. Ponúkame 4-izbový byt, materiál TEHLA, lokalita ZELENÁ STRÁŇ, Košice. Samotný projekt novostavby bytov ZELENA STRAN je projektom rezidenčného bývania v Košiciach. Jedná sa o tichú lokalitu, v prírode, pričom od centra Košíc (OC AUPARK) je to iba 6 minút jazdy autom. Výjazd a lokality Zelená Stráň na hlavnú cestu je riešený novou svetelnou križovatkou. JE TO IDEÁLNE MIESTO PRE BÝVANIE. 4-izbový tehlový byt sa predáva v štandarde HOLOBYT – so zabudovanou elektroinštaláciou, vodoinštaláciou a kanalizáciou vrátane vývodov pre práčku, umývačku riadku, digestor a pod. Ponúka kupujúcemu mnoho možností pri jeho dokončení a zariaďovaní. Dispozícia bytu: Obývačka spojená s kuchyňou – 27,78m2 Spálňa – 14,01m2 Izba – 10,54m2 Izba – 10,04m2 Chodba – 4,23m2 WC – 1,73m2 Kúpeľňa – 4,91m2 Balkón č.1 – 7,94m2 Balkón č.2 – 2,10m2 VÝMERA BYTU: 73,24m2 CELKOVÁ VÝMERA BYTU: 83,28m2 POSCHODIE: 2.p./4.p., K bytu je ešte možné dokúpiť aj: Komora na prízemí - 2,59m2, cena 2.849 EUR. Vonkajšie parkovacie miesta (osobnom vlastníctvo), cena 7.500 EUR. Vnútorné parkovacie miesto (osobnom vlastníctvo), cena 13.000 EUR. Súčasťou vybavenia bytu je: • vstupné bezpečnostné 23bodové, • príprava rozvodov v kuchyni, kúpeľni a WC, so samostatným vývodom pre práčku • merače teplej a studenej vody prístupné z chodby, • zásuvkové vývody pre prenosné spotrebiče, • vývody pre osadenie a spínače svietidiel, • okná plastový 6 komorový profil, VÁKUOVÉ TROJSKLO • cementové podlahy, • podlahy na balkónoch - protišmyková, mrazuvzdorná keramická dlažba • omietky sadrové - biela farba, okrem miestností s mokrou prevádzkou, • rozvody – TV, telefónne a internet, • audiovrátnik, • veľký výťah • predpokladané mesačné nájomné – cca 85,-EUR ZHRNUTIE NA ZÁVER: 4-IZB BYT, NOVOSTAVBA, 2x BALKÓN, CELKOVÁ VÝMERA 98,56m2, možnosť dokúpiť - KOMORU NA PRÍZEMÍ a 2x VONKAJŠIE PARKOVACIE MIESTO. CENA : 136.900,-EUR Som zmluvný predajca tohto projektu, ceny sú totožné s developerom. Najviac fotiek k tejto ponuke nájdete na: ADOMIS.SK. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom ZS12KE

136 900 €
1 649,40 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu, Na Hore, Košice IV - Krásna

ADOMIS - Ponúkame na predaj 4 izbovú novostavbu, Na Hore, Košice IV - Krásna

Lokalita: Na Hore, Košice IV - Krásna (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 215 m²

Ponúkame na predaj novostavbu moderne riešeného rodinného domu v mestskej časti Košice IV – Krásna – Na Hore. Nehnuteľnosť sa predáva v štádiu holodom, ktorý si budúci majitelia dokončia podľa vlastných predstáv. Priestranná novostavba ponúka úžitkovú plochu o rozlohe 215 m2 vrátane dvojgaráže, pozemok má výmeru 580 m2, k dispozícii je vonkajšie parkovanie ešte pre 2 autá. Cena nehnuteľnosti zahŕňa : Hliníkové okná farba Antracit s izolačným trojsklom ,vrátane dvoch zdvižno-posuvných presklených dverí so zabudovaným sitom. Hliníkové vchodové dvere so Secury automatic kovaním a presklenými svetlíkmi. Nad vchodovými dverami sa nachádza presklenná strieška so závesným nerezovým systémom. Predpríprava na vonkajšie hliníkové žalúzie Z 90 (ovládane vypínačom, diaľkovým ovládaním alebo cez mobil ).Garážová brána s tichým chodom vo farbe antracit ( takisto ovládaná diaľkovým , vypínačom alebo cez mobil). Fasáda s konečnou úpravou ( farebné prevedenie ako na vizualizácii), zámková dlažba pred vchodom a garážou, oplotenie celého pozemku + brána ,základné terénne úpravy okolia domu. V interiéri, v celom dome omietky a sadrokartónové stropy , plus náter bielou farbou. Podlaha bude zaliata v betónovom potere. Podlahové kúrenie s predprípravou na ovládanie cez mobil ,vrátane elektrického kotla. Na poschodí v obidvoch izbách a spálni bude samostatná regulácia vykurovania. V celom dome hotová elektroinštalácia , rozvody internetu , privedený optický kábel od Telekomu , predpríprava na satelit rozvedená do všetkých izieb. Videovrátnik na prízemí pri zádverí a na poschodí pri schodoch. Alarm, rozdelený na dennú časť (celé prízemie) a nočnú časť(v noci aktívny len na prízemí). Schodisko z dvoch oceľových ramien po stranách so sklenenými stupňami s pieskovaným bezpečnostným sklom o hrúbke 36 mm . Novostavba má konštrukciu z tehly 300 mm, s dodatočnou tepelnou izoláciou obvodových múrov hrúbky 250 mm. Strecha s tepelnou izoláciou 2x150 mm. Novostavba neobsahuje : interiérové dvere, kuchynskú linku, dlažby ,plávajúce podlahy a sanitu v kúpelniach. Cena: 259.000,- € Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Ing. Jozef Kurimský 0915 89 49 39 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

259 000 €
1 204,65 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - Prenájom kancelársky / nebytový priestor blízko centra, ulica Rázusova, Košice-Juh

ADOMIS - Prenájom kancelársky / nebytový priestor blízko centra, ulica Rázusova, Košice-Juh

Lokalita: Rázusova, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 140 m²

Ponúkam na prenájom kancelársky/nebytový priestor na 1. poschodí a podkroví tehlového rodinného domu, ulica Rázusova, Košice-Juh. Úžitková výmera je 140 m² + 20 m² terasa s výhľadom na okolie. Pokojná a tichá štvrť. Priestor sa prenajíma v stave ako na fotodokumentácii. NÁKRES PODORYSU --> nájdete na konci galérie. Na 1. poschodí sa nachádza otvorený priestor s možnosťou vstupu na terasu a schodiskom do podkrovia, a tiež kuchyňa vybavená spotrebičmi a špajzou situovanou pod schodiskom. V druhej časti 1. poschodia vedie chodba k dvom miestnostiam vhodným na kancelárske využitie (vybavené vstavanými skriňami), tiež sa tu nachádza samostatné WC a kúpelňa so sprchovým kútom. V podkroví je situovaná väčšia miestnosť susediaca s kúpeľňou vybavenou vaňou a WC + vstavané skrine. ZHRNUTIE: 3 samostatné miestnosti na prvom poschodí + miestnosť v podkroví, 2 kúpelňe + WC, špajza, bohatý úložný priestor vo všetkých miestnostiach. Možnosť doplniť zariadenie podľa potreby. Výborná dostupnosť do centra, chôdzou 10 minút z Hlavnej ulice. Možnosť prenájmu jedného garážového miesta priamo pod prenajímaným priestorom - 200,- €/mesiac. Nájom: 1.000,- €/mesiac, vrátane TV a internetu + energie (cca. 100,- €) ___________________________________ Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Jakub Papcuňár 0910 488 227 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

1 000 €/mes.
7,14 €/m²/mes.

ADOMIS
ADOMIS - Prenájom kancelársky / nebytový priestor blízko centra, ulica Rázusova, Košice-Juh

ADOMIS - Prenájom kancelársky / nebytový priestor blízko centra, ulica Rázusova, Košice-Juh

Lokalita: Rázusova, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 140 m²

Ponúkam na prenájom kancelársky/nebytový priestor na 1. poschodí a podkroví tehlového rodinného domu, ulica Rázusova, Košice-Juh. Úžitková výmera je 140 m² + 20 m² terasa s výhľadom na okolie. Pokojná a tichá štvrť. Priestor sa prenajíma v stave ako na fotodokumentácii. NÁKRES PODORYSU --> nájdete na konci galérie. Na 1. poschodí sa nachádza otvorený priestor s možnosťou vstupu na terasu a schodiskom do podkrovia, a tiež kuchyňa vybavená spotrebičmi a špajzou situovanou pod schodiskom. V druhej časti 1. poschodia vedie chodba k dvom miestnostiam vhodným na kancelárske využitie (vybavené vstavanými skriňami), tiež sa tu nachádza samostatné WC a kúpelňa so sprchovým kútom. V podkroví je situovaná väčšia miestnosť susediaca s kúpeľňou vybavenou vaňou a WC + vstavané skrine. ZHRNUTIE: 3 samostatné miestnosti na prvom poschodí + miestnosť v podkroví, 2 kúpelňe + WC, špajza, bohatý úložný priestor vo všetkých miestnostiach. Možnosť doplniť zariadenie podľa potreby. Výborná dostupnosť do centra, chôdzou 10 minút z Hlavnej ulice. Možnosť prenájmu jedného garážového miesta priamo pod prenajímaným priestorom - 200,- €/mesiac. Nájom: 1.000,- €/mesiac, vrátane TV a internetu + energie (cca. 100,- €) ___________________________________ Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Mgr. Jakub Papcuňár 0910 488 227 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

1 000 €/mes.
7,14 €/m²/mes.

ADOMIS
ADOMIS - TAKÝTO DOM PRE VÁS POSTAVÍME.

ADOMIS - TAKÝTO DOM PRE VÁS POSTAVÍME.

Lokalita: Valaliky, Košice IV - Barca (Košice)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 144 m²

TAKÝTO DOM PRE VÁS POSTAVÍME. Ponúkam na predaj - novostavba 4–izbového rodinného domu, typu Bungalov, obec Valaliky, Košice - okolie, vzdialenosť iba 7km z Košíc (most VSS). Obec Valaliky je veľmi žiadanou lokalitou na bývanie. Aj v rannej špičke je dojazd autom k Auparku iba cca 15 minút.... DOM SA BUDE STAVAŤ NA KONCI SLEPEJ ULICI, ĎALEKO OD HLAVNEJ CESTY. Výstavba bungalovu začne v máji, ukončenie stavby bude október 2019. Bungalov pozostáva zo štyroch izieb. Dispozícia domu: zádverie, priestranná otvorená obývačka s krbom, 3x samostatné izby, špajza, šatník, 1x kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, 1x samostatná toaleta a vylez na pochôdznu časť povaly. Obytná plocha domu: 128 m2, pôdorys domu 8m x 16m, a navyše ešte aj prekrytá terasa o veľkostí 24m2 (3m x 8m). Úžitková plocha domu: 144m2. Podlahové elektrické kúrenie v celom dome, kotol značky: Protherm. Plávajúce podlahy a dlažba. - Okná plastové trojsklo, sanita v kúpeľni a WC. Fasádna silikónová omietka Materiál stavby: Ytong, strecha sedlová značky Bramac, zateplenie 15 cm polystyrénom, umývateľná silikátová omietka. Pozemok 635 m2, šírka 15,3m, dĺžka 39m, takmer rovinatý, slnečný, na tichom mieste. Príjazdovú cestu buduje obec, dnes je s betónovým podkladom, obrubníkmi a verejným osvetlením. Do septembra sa plánuje dokončenie obecného vodovodu, chodníky a asfaltová cesta. V budúcom roku aj kanalizácia. Nízke náklady na bývanie – cca 100eur mesačne Vstup na pozemok z cesty je z Východnej svetovej strany. DOM SA PREDÁVA KOMPLETNE DOKONČENÝ, AVŠAK BEZ KUCHYNSKEJ LINKY A BEZ KRBU (IBA PRÍPRAVA NA KRB). Kvalitu materiálu a farebné prevedenie si môžete priamo nastaviť pre vašu potrebu. Fotky domu sú z inej, už dokončenej stavby, pričom tento istý projekt sa bude budovať. IS: elektrina, obecný vodovod, žumpa (v budúcom roku aj kanalizácia). Výborná občianska vybavenosť: MŠ, ZŠ, nákupné strediská: Tesco, Fresh, Pošta, banky, reštaurácie, kostoly, lekár, ihriská, hokejový štadión. Dobré autobusové spojenie. Ešte viac fotiek (celkom 33ks) nájdete na: ADOMIS.SK Cena: 169.900,-€ - vrátane dokončenia domu. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Zdenka Čerňanová 0918 463 296

169 900 €
1 179,86 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - predám 4-izb. bungalov, Ďurďošík, Košice - okolie, 11km od Košíc

ADOMIS - predám 4-izb. bungalov, Ďurďošík, Košice - okolie, 11km od Košíc

Lokalita: Ďurďošík, Ďurďošík (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkam novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11km, do samotného centra Košíc iba 15 km. Pozemok s rozlohou: 740 m2, slnečný, mierne svahovitý, s rozmermi (šírka) 30m x (hĺbka) 24,5m. Úžitková plocha domu: 123m2 + 25m2 terasa. Rozmery: 12,5m x 10,0m. Orientácia: vchod do domu z Južnej strany, Obývacia izba a terasa zo Severnej strany Dispozícia domu: Predsieň, Obývacia izba s jedálňou, otvorená Kuchyňa, Špajza, Spálňa rodičov, 2x Detská izba, samostatné WC, Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a WC, Technická miestnosť – kotolňa. Z chodby je výrez do podkrovia, kde je ďalší úložný priestor. Bungalov je v štádiu výstavby. Dokončený bungalov bude obsahovať: omietky, vymaľovaný interiér na bielo, sadrokartónové stropy, plastové okná-trojsklo, vchodové plastové dvere, vyvložkovaný komín a pripravený na krb. Vykurovanie v celom dome je podlahové - elektrické kúrenie, kotol a bojler značky: Protherm, vonkajšia fasádna omietka – silikátová. Bungalov je zateplený 12 cm polystyrénom. Materiál stavby: Solbet, strecha sedlová, strešná krytina Škridplech- plechová. Za domom na severnej strane je terasa o veľkosti 25 m2, na ktorú sa dá vyjsť priamo z obývacej izby. DOM SA PREDÁVA V ŠTÁDIU HOLODOM – PO DOHODE MOŹNOSŤ DOKONČENIA V KOMPLETNEJ PODOBE. Začiatok výstavby Apríl, koniec výstavby September - Október 2019. Fotky domu sú z inej, už dokončenej stavby, pričom tento istý projekt sa bude stavať. IS: Elektrina, Obecný vodovod, Žumpa (od roku 2020 aj kanalizácia). Dokončenie Príjazdovej cesty (betón) sa očakáva do konca roka 2019. Ešte viac fotiek (celkom 32 vrátane leteckých snímok a vizuálu interiéru) nájdete na ADOMIS.SK Cena: 143.990,-€ Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

143 990 €
1 170,65 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - predám 4-izb. bungalov, Ďurďošík, len 11km od Košíc

ADOMIS - predám 4-izb. bungalov, Ďurďošík, len 11km od Košíc

Lokalita: Ďurďošík, Košické Oľšany (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 123 m²

Ponúkam novostavba - priestranný 4-izbový bungalov, v obci Ďurďošík, Košice - okolie. Vzdialenosť do Košíc (Košická Nová Ves) iba 11km, do samotného centra Košíc iba 15 km. Pozemok s rozlohou: 740 m2, slnečný, mierne svahovitý, s rozmermi (šírka) 30m x (hĺbka) 24,5m. Úžitková plocha domu: 123m2 + 25m2 terasa. Rozmery: 12,5m x 10,0m. Orientácia: vchod do domu z Južnej strany, Obývacia izba a terasa zo Severnej strany Dispozícia domu: Predsieň, Obývacia izba s jedálňou, otvorená Kuchyňa, Špajza, Spálňa rodičov, 2x Detská izba, samostatné WC, Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a WC, Technická miestnosť – kotolňa. Z chodby je výrez do podkrovia, kde je ďalší úložný priestor. Bungalov je v štádiu výstavby. Dokončený bungalov bude obsahovať: omietky, vymaľovaný interiér na bielo, sadrokartónové stropy, plastové okná-trojsklo, vchodové plastové dvere, vyvložkovaný komín a pripravený na krb. Vykurovanie v celom dome je podlahové - elektrické kúrenie, kotol a bojler značky: Protherm, vonkajšia fasádna omietka – silikátová. Bungalov je zateplený 12 cm polystyrénom. Materiál stavby: Solbet, strecha sedlová, strešná krytina Škridplech- plechová. Za domom na severnej strane je terasa o veľkosti 25 m2, na ktorú sa dá vyjsť priamo z obývacej izby. DOM SA PREDÁVA V ŠTÁDIU HOLODOM – PO DOHODE MOŹNOSŤ DOKONČENIA V KOMPLETNEJ PODOBE. Začiatok výstavby Apríl, koniec výstavby September - Október 2019. Fotky domu sú z inej, už dokončenej stavby, pričom tento istý projekt sa bude stavať. IS: Elektrina, Obecný vodovod, Žumpa (od roku 2020 aj kanalizácia). Dokončenie Príjazdovej cesty (betón) sa očakáva do konca roka 2019. Ešte viac fotiek (celkom 32 vrátane leteckých snímok a vizuálu interiéru) nájdete na ADOMIS.SK Cena: 143.990,-€ Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Peter Gondoľ 0905-910744 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

143 990 €
1 170,65 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - priestranný rodinný dom, Malá Ida, Tulipánová ulica

ADOMIS - priestranný rodinný dom, Malá Ida, Tulipánová ulica

Lokalita: Tulipánová, Malá Ida (Košice - okolie)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 360 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, Malá Ida, ulica Tulipanová. Dom má celkom osem izieb, kolaudácia v roku 2013, materiál tehla. K domu patrí garáž a státie pre tri vozidlá. Celková úžitková plocha domu 360m2, plocha pozemku 1245m2. Osobné vlastníctvo, bez tiarch.  Je postavený na rovinatom slnečnom pozemku, pričom ponúka dostatok priestoru pre pohodlný život v rodinnom kruhu. Priestranná krytá terasa na  grilovanie a stolovanie s vstupom do kuchyne. PRÍZEMIE (217.94m2): - predsieň, - veľká denná hala s krbom a galériou - kuchyňa s kuchynskou linkou na mieru so zabudovanými spotrebičmi, kumbal  - drevené schodisko, otvorená galéria,  - samostatná toaleta, - spálňa so šatníkom a nadštandardnou priestrannou kúpeľňou, - dve decké izby, - práčovňa s sprchovacím kútom/príprava pre saunu, prechod do garáže, - garáž pre jedno auto s prechodom do záhrady, PRVÉ POSCHODIE (142.38m2):  - Galéria  - 4x veľké priestranné izby, - technická miestnosť,  - kúpeľňa s toaletou, Úplne jedinečná je denná obývačka s otvoreným priestorom a rozsiahlou galériou.  Cena: 348.700,-€ Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Ing. Jozef Kurimský 0915 89 49 39 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

348 700 €
968,61 €/m²

ADOMIS
ADOMIS - Prenájom kancelárie v novostavbe FOR RENT, Hviezdoslavova ulica, Košice - Staré Mesto

ADOMIS - Prenájom kancelárie v novostavbe FOR RENT, Hviezdoslavova ulica, Košice - Staré Mesto

Lokalita: Hviezdoslavova, Košice I - Staré Mesto (Košice)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na prenájom kanceláriu na 1 podlaží o rozlohe 100 m2 v novej polyfunkčnej budove na Hviezdoslavovej ulici v historickom jadre centre mesta. Kancelársky priestor sa odovzdáva v štandarde - plávajúce parkety, kazetový strop, samostatné ovládane klimatizačnej jednotky a podlahového kúrenia, štandardná štruktúrovaná kabeláž, bez internetu s možnosťou pripojenia, možnosť pripojiť aj tel. linky do prenajatého priestoru. Samostatné podružné meranie elektrickej energie a kúrenia. Pri vstupe do budovy centrálny kamerový bezpečnostný a prístupový systém. Každá kancelária má samostatný vchod, samostatné sociálne zariadenie (pánske + dámske), kuchynku. Možnosť úpravy priestorov podľa požiadaviek klienta (voľná dispozícia) od malých kancelárií až po OPEN SPACE. Na 4 podlaží prenájom dvoch apartmánov 75 m2 a 80 m2. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemnej garáži budovy, cena 80,- €/mesačne bez DPH, otváranie garážovej brány na diaľkové ovládanie. Vedľajšie náklady: náklady spojené s nájmom, upratovanie spol. priestorov, správa, poistenie, údržba zariadení, výťah, klimatizácie, spoločné energie, zimná údržba vrátane preddavkov na kúrenie a vody sú 2,70 €/m2/mesiac. Cena : 8,50 €/m2/mesiac/bez DPH a médií. Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne: Licencovaný maklér NARKS: Ing. Jozef Kurimský 0915 894 939 Realitná kancelária ADOMIS ponúka: - inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch - kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti - služby licencovaných maklérov NARKS - zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur - zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur - bezplatné hypotekárne poradenstvo - kompletné právne služby - uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti - vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní - rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom.

850 €/mes.
8,50 €/m²/mes.

ADOMIS
1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 917