Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Devínka pod Lesom – rodinné bývanie tesne vedľa lesa

  • 14. 12. 2018
  • Tlačiť

V dnešnom predstavovaní projektov sme sa zamerali na projekt Devínka.

Projekt Devínka vnímame ako cenovo aj dopravne dokonale dostupný projekt zameraný predovšetkým na bývanie rodín s deťmi.

Zdroj: www.devinka.sk

Stavia sa v Devínskej Novej Vsi v tesnej blízkosti lesa. To považujeme za úžasný benefit nielen pre rodiny ale pre všetkých priaznivcov prírody či športu.

Okrem lesa sa v tesnej blízkosti projektu nachádzajú obchody, pošta, škola, škôlka, zastávka MHD, obchodné centrum Bory Mall a mnoho ďalšieho.

Vlastníci bytov si svoju rodinnú pohodu s deťmi alebo susedmi môžu užívať na vnútorných priestranstvách s vlastnými ihriskami. 

Zdroj: www.devinka.sk

Budúci obyvatelia sa nemusia báť, že o pár rokov im pred oknom vyrastie budova, ktorá by im narušila výhľad, kvôli ktorému si byt kúpili. Územný plán nedovoľuje výstavbu oproti Devínke.

Zdroj: www.devinka.sk

Z celkového počtu 123 bytov je už aktuálne vypredaných 75%. Na každý byt je vopred zabezpečená možnosť stopercentného financovania, stačí mať dostatočnú bonitu.

Špeciálne sme sa pozreli na rodinné 3 izbové byty. Boli sme prekvapení, ako dobre sú zvládnuté vnútorné dispozície bytov. Za rovnaké peniaze ako v konkurenčných projektoch získajú budúci majitelia viac metrov štvorcových, v Devínke nie je „trojizbák ako trojizbák“. V každom byte je dostatok úložného priestoru, denná časť je starostlivo oddelená od nočnej. Trojizbové byty sa pohybujú v cene od 148 000 EUR, pričom v cene je už aj kompletný štandard. Práve preto je tento produkt veľmi obľúbený. V porovnaní so starými panelákovými bytmi v lokalite majú v Devínke výhodnejšiu cenu.

Zdroj: www.devinka.sk

Výstavba Devínky sa pomaly dostáva do finále, dokončuje sa fasáda a postupne sa začína realizovať jednotlivé vybavenie bytov. Na jar začne pribúdať zeleň, hracie a oddychové plochy v uzavretých vnutroblokoch. Plánované odovzdanie bytov svojim novým obyvateľom je na jeseň budúceho roku.  Klienti teda môžu budúcoročné Vianoce osláviť už v novom byte.

Aktuálnu ponuku voľných bytov nájdete na devinka.sk alebo u predajcu BOND Reality na tel. čísle 0915 888 166.

 

Zdroj: Metrostav Slovakia a.s.

PR článok

 


  • 14. 12. 2018
  • Tlačiť

Diskusia