Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Nábytok podľa vášho želania

  • 10. 12. 2018
  • Tlačiť

Vybrať nábytok pre obývaciu izbu, kuchyňu, spálňu alebo detskú izbu môže byť veľmi ťažké. Každý z členov domácnosti má vlastnú predstavu o dizajne interiéru a špecifických individuálnych potrebách. Útulne zariadený dom je taký, v ktorom sa každý jeho obyvateľ cíti dobre, má svoje vlastné miesto a jeho spoločný priestor je funkčný a pozýva na spoločné trávenie času.

Chcete zariadiť vaše bývanie podľa najnovších trendov, ale neviete, čo je teraz v móde? Alebo je možno výber správneho vybavenia taký široký, že sa v ňom strácate? Využite naše rady a inšpirujte sa! V našom internetovom obchode nájdete nápady na štýlové a moderné usporiadanie nábytku s použitím produktov z Mercury Marketu. Vzhľadom na rôzne potreby zákazníkov a rôzne funkcie miestností v domácnosti, Mercury Market rozdelil sortiment internetového obchodu podľa ich funkcie.

Nábytok do kuchyne, kúpeľne a obývačky

V sekcii nábytok pre kuchyňu a jedáleň nájdete vybavenie potrebné na chod kuchyne a jedálne. Okrem kompletov kuchynského nábytku, kuchynských stoličiek alebo stolov a stoličiek tu nájdete aj kuchynské dosky, keramické panely s dekoratívnymi kuchynskými motívmi, alebo barové stoličky. Nábytkové a dekoratívne prvky predstavujú rôzne štýly interiéru - od modernej po tradičnejšie. Milovníci avantgardnej, rustikálnej a provensálskej kuchyne ľahko nájdu zariadenie vhodné pre seba, a to z hľadiska ceny ako aj kvality.

Nábytok do kúpeľne obsahuje návrhy na hotové súpravy kúpeľňového nábytku, ale aj samostatný kúpeľňový nábytok. Umožňuje vám nastaviť nábytok podľa veľkosti kúpeľne a individuálnych potrieb používateľov. V tejto kategórii nájdete aj veľký výber kúpeľňových zrkadiel, ktoré neodmysliteľne do tejto miestnosti patria.

Zdroj: Merkury Market Slovakia

Veľmi bohatá a rozsiahla kategória je nábytok do obývačky. Pri usporiadaní obývacej miestnosti môžete použiť hotové obývacie steny, alebo samostatnú ponuku rôznych skriniek, komôd, skríň, vitrín, sedačiek, rohových sedačiek alebo pohoviek. Výber správneho vybavenia závisí od množstva priestoru, ktorý máte k dispozícií a od mnohých funkcií, ktoré musí plniť obývacia izba alebo hala. Sortiment Mercury Marketu ponúka na výber aj množstvo pohoviek a rozkladacích pohoviek s funkciou spania, stolíky rôznych veľkostí a stoličky, ktoré je možné zakúpiť aj jednotlivo. To umožňuje prispôsobiť zariadenie individuálnym potrebám spojeným s používaním obývacej izby a haly. Nábytok do obývacej izby je v ponuke v rôznych štýloch a vo viacerých farebných prevedeniach.

Zdroj: Merkury Market Slovakia

Zariaďte vašu spálňu, kanceláriu a detskú izbu nábytkom z Mercury Marketu

Nábytok do spálne ponúka veľký výber postelí, matracov a nočných stolíkov. K dispozícii je tiež atraktívna ponuka skríň - všetko, čo potrebujete na zaistenie komfortu a poriadku na jednom z najdôležitejších miest v dome.

Zdroj: Merkury Market Slovakia

Nábytok do kancelárie pozostáva z kancelárskych stoličiek a kresiel, širokého sortimentu stolov a prídavných zariadení vo forme regálov. Prvok, ktorému stojí za to venovať mu pozornosť, sú rohové stoly, čo umožňuje maximálne využitie priestoru a veľmi pohodlné použitie. V sekcií nábytku do predsiene máte na výber všetko, čo potrebujete vo vstupnom priestore do vášho príbytku – skriňu so zrkadlom, skrinku na skladovanie topánok a miesto na zavesenie vrchného odevu. Taktiež vešiaky a vešiakové steny so zrkadlom.

Zdroj: Merkury Market Slovakia

Ponuka nábytku do detskej izby je adresová nielen na zariadenie útulnej izby pre najmeších, ale aj pre teenagerov. Mnohé návrhy na regály alebo pohovky majú moderný dizajn, ktorý je vhodný aj do študentských izieb, prípadne iných miestností bytu.

Zdroj: Merkury Market Slovakia

Pre tých, ktorí hľadajú konkrétne typy nábytku, sme pripravili kategórie - čalúnený nábytok a tvrdý nábytok. Táto jednoduchá divízia umožňuje rýchlo nájsť nábytok, ktorý hľadáte. Splnenie vaších snov o perfektnej domácnosti je s Merkury Marketom také jednoduché. Pozrite si ponuku nášho online obchodu.

 

Zdroj: Merkury Market Slovakia 

PR článok 


  • 10. 12. 2018
  • Tlačiť

Diskusia