Novostavby.sk
Nájdených 16 369 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 819
Predaj, administratívna budova, priemyselný park Sučany

Predaj, administratívna budova, priemyselný park Sučany

Lokalita: Sučany-Priemyselná, Martin (Martin)
Druh: Administratívny objekt   Úžítková plocha: 632 m²

Ponúkame Vám na predaj administratívnu budovu v priemyselnom parku Sučany pri Martine. Budova ponúka komerčné priestory na dvoch podlažiach v celkovej úžitkovej ploche 632 m2, využiteľné na rôzne účely. K budove patria priľahlé pozemky o rozlohe 857m2, pričom je možnosť prikúpiť ďalšie pozemky o rozlohe 3600m2. Pri budove sa nachádza parkovacia plocha pre cca 10 vozidiel, prípadné rozšírenie kapacity je možné. Budova ponúka variabilné vnútorné priestory (vnútorné priečky nie sú nosné), s rôznym účelom využitia: - administratívno - kancelárske priestory - investičný objekt k ďalšiemu prenájmu - sídlo firmy - skladovacie priestory - montáž, prípadne ľahká výroba - predajno - administratívne priestory (showroom) - ubytovňa Aktuálne sa v budove nachádza 8 kancelárií, recepcia, zasadačka, archív, jedáleň s výdajňou stravy a s teplým ohrevom, denná miestnosť, chodby a sociálne zariadenia Teplo a TUV v budove sa dodáva z kotolne na zemný plyn, južne orientované kancelárie sú vybavené klimatizáciou. V budove sú rozvedené dátové káble s možnosťou napojenia na internet od rôznych operátorov. (T-COM, GITY a GAYA). Budova bola kolaudovaná v roku 2007, postavená v triede A podľa platných EU noriem. Súčasťou predaja je aj kompletná infraštruktúra k areálu: Oplotenia a brány, spevnené plochy, prípojky energií a médií: a) Vodovodná prípojka a požiarny hydrant b) Prípojka zemného plynu c) Transformátorová stanica a elektrické prípojky/rozvody d) Dažďová kanalizácia s lapačmi ropných látok a vsakovacími zariadeniami e) Splašková kanalizácia a prípojka Poloha budovy umožňuje jednoduchú dostupnosť (aj kamiónov) zo všetkých smerov : Banská Bystrica, Zvolen, 2 km od budovy je dialničný privádzač na D1 - smery Žilina, Bratislava, CZ, PL, Ružomberok, Poprad, Košice, Cena budovy na vyžiadanie v realitnej kancelárii. Pre viac informácií alebo obhliadky kontaktujte makléra Romdom reality: Roman Kolovrátek, tel: 0917 451653

cena dohodou

ROMDOM, s. r. o
TOP PONUKA - skolaudované 3 izbové rodinné domy, tichá lokalita, parkovanie, terasa, murovaný sklad

TOP PONUKA - skolaudované 3 izbové rodinné domy, tichá lokalita, parkovanie, terasa, murovaný sklad

Lokalita: Dunajský Klátov, Dunajský Klátov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 112 m²

VIDEO PREHLIADKA - Ponúkame priestranné 3 izbové rodinné domy v malebnej obci Dunajský Klátov v novom projekte. Jednotlivé rodinné domy sú súčasťou obľúbených dvoj-domov. Domy majú výmeru 112,68m2 s pozemkami o výmere od 297,47 - 335,22m2. Moderná dispozícia domov zabezpečuje príjemné bývanie. Dispozícia pozostáva z vstupnej chodby s priestorom na rolldoor, samostatné WC, technická miestnosť, obývacia izba spojená s kuchyňou z ktorej je vstup na krytou terasu, dve samostatné izby, samostatná kúpeľňa s vaňou a WC. Domy sú spojené prístreškami na auto, kde bude situovaný sklad. Z priestoru parkovacích miest bude vstup na pozemok. Pozemky budu dokončené vrátanie záhradnej úpravy. viď. foto z podobného projektu. Domy sú postavené z tehál, zateplené, okná sú izolačné troj-sklo s vonkajšou úpravou vo farbe antracit. Kúrenie bude realizované pomocou tepelného čerpadla. Dom bude pripojený na elektrinu, vodu, kanalizácia bude riešená žumpou. Do budúcna je plánované pripojenie na kanalizáciu. Domy majú prípravu na alarm. Dom je možné kúpiť v stave HOLODOM alebo vo vyhotovení ŠTANDARD HOLODOM - 168 900 eur ŠTANDARD - 10 500 eur * štandard neobsahuje kuchynskú linku a sveitidlá Domy budú oplotené s realizovanou výsadbou pred domom i na pozemku s parkovacími miestami. Domy sú dokončené a skolaudované. Za záhradami domov sa nachádza lesík a množstvo zelene. Domy sú dokončené vrátanie výsadby tak ako je na fotografiách. Kolaudácia v roku 2022. Výstavbu realizuje skúsený developer. Domy je možné financovať pomocou úveru, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. Pri rezervácii domu sa hradí len rezervačný poplatok, zvyšok kúpnej ceny sa hradí po kolaudácii domu. Obec Dunajský Klátov sa nachádza v malebnom prostredí dunajských ramien tzv. Klátovské rameno, vodných mlynov. Možnosť turistiky a cyklo-trasy. Dunajský Klátov je obec vzdialená asi 8km od Dunajskej stredy, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

168 900 €
1 508,04 €/m²

BOND Reality
Skolaudované 4 izbové rodinné domy v obci Hviezdoslavov, projekt SONETY, štandard a parkovanie v cen

Skolaudované 4 izbové rodinné domy v obci Hviezdoslavov, projekt SONETY, štandard a parkovanie v cen

Lokalita: Lúčna, Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 97 m²

Ponúkame na predaj skolaudované 4 izbové radové rodinné domy v dokončenom projekte Sonety v obci Hviezdoslavov, Lúčna ul. Úžitková plocha domov je 94m2 a 97m2 s pozemkami o výmere 176m2 a 177m2. Domy majú moderné dispozičné riešenie rozdelené na dennú a nočnú časť. Denná časť sa skladá zo vstupnej chodby so samostatným WC, obývacou izbou spojenou s kuchyňou, odkladací priestor pod schodami, vstup na terasu a pozemok. Nočná časť sa skladá z troch samostatných izieb, kúpeľne s vaňou a WC. Dom je postavaný z tehly, zateplený, okna sú plastové. Kúrenie v dome je elektrické podlahové, ktoré sa reguluje v každej izbe samostatne, bojler na ohrev teplej vody, video vrátnik na prízemí aj na poschodí domu. V celom dome je príprava na klimatizáciu. Parkovanie a terasa sú zo zámkovej dlažby. Pri dome je vyhradený priestor na smetné nádoby. Pozemky sú oplotené plotom z pletiva. Rodinný dom je napojený na všetky IS (voda, kanalizácia, elektrina). Domy sú dokončené do vyššieho štandardu (sanita značky Villeroy&Boch a batérie Hansgrohe). Kolaudácia prebehla v roku 2022. Možnosť pripojenia na vysoko-rýchlostný internet od spoločnosti Slovak Telekom. Výborná dostupnosť do hlavného mesta, alebo Šamorína vďaka napojeniu na diaľnicu D4/R7, v pešej dostupnosti sa nachádza vlaková zastávka Kvetoslavov. V samotnej obci sa nachádzajú dve menšie obchodné centrá s potravinami a službami, nová základná škola a škôlka. Cena domu je 233 000 EUR vrátanie štandardu. Dom je možné financovať hypotekárnym úverom. Voľné ihneď. V prípade záujmu ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

233 000 €
2 402,06 €/m²

BOND Reality
Nadštandardné, skolaudované 5 izbové domy vo vyhľadávanej lokalite Chorvátsky Grob. Cena vrátanie št

Nadštandardné, skolaudované 5 izbové domy vo vyhľadávanej lokalite Chorvátsky Grob. Cena vrátanie št

Lokalita: Jastrabia, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 114 m²

Ponúkame na predaj skolaudované samostatné 5 izbové rodinné domy v tichej lokalite v obci Chorvátsky Grob, Jastrabia ul. Úžitkova plocha domu je 114m2, zastavaná plocha 141m2, plocha terasy 30m2, pozemok o výmere 473m2 Dispozícia domu sa skladá zo vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou a vstupom na terasu, spálňa s vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, WC, umývadlo), samostatné WC, druhá kúpeľňa (vaňa, umývadlo, priestor pre práčku), tri samostatné izby. Domy sú postavené z tehly, so sedlovou strechou, zateplene, osemkomorové okná s izolačným trojsklom. Dom má predprípravu na vonkajšie žalúzie, klimatizáciu, alarm a nabíjačku na elektromobil. V rámci povaly bol vytvorený odkladací priestor. Dom je napojený na všetky IS (voda, kanalizácia, elektrina, plyn). Kúrenie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom so zásobníkom. Pozemky jednotlivých domov sú upravené a oplotené. Pri dome je plocha pre smetné nádoby. Parkovanie pre 3 autá zo zámkovej dlažby. Domy sú dokončené do vyššieho štandardu ( sanita Villeroy&Boch a batérie Hansgrohe). Možnosť pripojenia na vysoko-rýchlostný internet od spoločnosti Slovanet. Cena domu vrátanie dokončeného štandardu je 370 000 EUR. Možnosť financovania pomocou hypotekárneho úveru. Domy sú skolaudované a pripravené a ihneď k dispozícii. Obec Chorvátsky Grob poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a výborný prístup do hlavného mesta a aj okolia. V okolí domu sa nachádzajú zastávky MHD, Tesco a OC Monar.

370 000 €
3 245,61 €/m²

BOND Reality
Moderné 4 izbové rodinné domy s tepelným čerpadlom, oplotením, krbom a bránami v cene v tichej lokal

Moderné 4 izbové rodinné domy s tepelným čerpadlom, oplotením, krbom a bránami v cene v tichej lokal

Lokalita: Lehnice, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4 izbové rodinné domy v novo vybudovanej lokalite v obci Lehnice - Sása. Zastavaná plocha domu je 148m2, užitková plocha je 109m2, domy sú situované na pozemkoch o výmere 532m2. Moderná dispozícia domov je rozdelená na nočnú a dennú časť. Denná časť sa skladá z priestrannej obývacej izby spojenej s kuchyňou a vstupom na krytú terasu, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom, krytý vstup do domu. Nočná časť disponuje tromi izbami a šatníkom. Domy sú postavené z tehál, plastové okná s izolačným trojsklom, sedlová strecha, príprava na krb, klimatizáciu, alarm, vonkajšie žalúzie a internet, parkovacie miesta, terasa, oplotenie, kovové brány. Kúrenie bude zabezpečené podlahovým kúrením s tepelným čerpadlo. Dom je možné kúpiť v prevedení HOLODOM alebo ŠTANDARD. HOLODOM cena 265 000 eur ŠTANDARD cenu 17 500 eur * štandard neobsahuje kuchynskú linku a svietidlá Domy sa predávajú oplotené s parkovacím miestami. Aktuálne je možné vidieť výstavbu RD priamo v Lehniciach. Dokončenie je plánované na 2Q/2023 Kúpa je možná pomocou hypotekárneho úveru, ktorý Vám radi pomôžeme vybaviť. Pri rezervácii domu sa hradí len rezervačný poplatok, zvyšok kúpnej ceny sa hradí po kolaudácii domu. Obec Lehnice sa nachádza neďaleko napojenia nového obchvatu R7/D4 a mesta Šamorín. V obci sa nachádza plná občianska vybavenosť. V prípade záujmu o detailnejšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

265 000 €
2 431,19 €/m²

BOND Reality
Novostavba  4 izb.bungalovu + pláž, Dun. Lužná - Nové Košariská

Novostavba 4 izb.bungalovu + pláž, Dun. Lužná - Nové Košariská

Lokalita: Nová, Dunajská Lužná (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 107 m²

ID: F059-13-LUC3 Realitná kancelária Finanzpartner reality Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka jedinečnú nehnuteľnosť v mimoriadne vyhľadávanej lokalite Nové Košariská . Na predaj je moderný 4 izb. bungalov ( časť dvojdomu ) v tesnej blízkosti jazera a spoluvlastnícky podiel na súkromnej udržiavanej pláži. Bývanie na tomto nádhernom mieste ponúka svojím majiteľom kombináciu veľkorysého mestského, vidieckeho a rekreačného bývania. Ak máte radi leto, slnko, vodu...lepšiu ponuku nenájdete.. Popis domu: - pozemok 460 m2 - prístupová cesta vo vlastníctve obce - inž. siete : elektrina, kanalizácia , plyn, voda mestská + vlastná studňa - stavba - rok kolaudácie 2015 - v bezchybne technickom a mimoriadne udržiavanom stave - zastavaná plocha 107m2 - sedlová strecha - podkrovie ( možnosť úložného priestoru - výška cca.1.8 m2 ) - príprava na zabezpečovací systém - alarm - podlahové el. kúrenie v celom dome - podlahy - dlažba - plastové okná ( 5 komorové sklo ) - parkovacia plocha pre 3 osobné autá - posuvná brána na el. ovládanie - vírivka + solárna sprcha - samostatný záhradný domček 4x3 m2 - záhrada zatrávnená + závlaha na celej ploche, výsadba okrasných rastlín - murované oplotenie Dispozícia domu: - vstupná hala, - priestranná obývacia miestnosť s kuchyňou a výstupom na terasu s posedením ( kuchyňa vybavená všetkými spotrebičmi ) - špajza - spálňa - 2x detská izba - samostatná toaleta - kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou Doplnkové vybavenie: Plynový kotol, krb, plastové okná - 5 komorové, vnútorné rolety, sieťky proti hmyzu, kompletne vybavená kuchynská linka so všetkými spotrebičmi, internetové pripojenie- OpikNet. Nehnuteľnosť je mimoriadne vkusne, precízne a účelovo zariadená, predáva sa komplet zariadená. Mesačné náklady : 100 Eur/ štyri osoby Pláž: k rodinnému domu parní aj spoluvlastnícky podiel na súkromnej pláži o výmere 491 m2. Pláž je prístupna iba vlastníkom, je uzamknutá a oplotená. Na pozemku sa nachádza rekreačný drevený domček, vybavený chladničkou a posedením, ležadlá, vlastné mólo a vodný bicykel. Vlastníci a ich rodinný príslušníci si tak môžu vychutnávať letné radosti, nádherne čístú vodu v absolutnom súkromí. Z domu na pláž cca. 5min pešo. Lokalita: Obec Dunajská Lužná - časť Nové Košariská patrí k veľmi obľúbeným a vyhľadávaným lokalitám v okolí Bratislavy. Ponúka prírodné kúpaliská - štrkovopieskové jazerá s mimoriadne priezračnou vodou a tiež bezproblémové napojenie na nové diaľničné obchvaty a rýchlu dostupnosť do centra mesta Bratislava. Obec svojim obyvateľom zabezpečuje kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, nákupné strediská, zdravotné strediska, školy, škôlky , reštaurácie a všetko to, čo má výhoda bývania v "satelitoch" poskytovať. Okrem iného krásnu prírodu, nekonečné cyklotrasy , možnosti rôzneho športového vyžitia a relaxu. Výhodou nehnuteľnosti je aj pešia dostupnosť vlakovej stanice ( 3.min pešo ) , spojenie stanica Bratislava - Nové mesto 11 min. Autobusová zastávka 7 min. Cena : 389 000 € . Suma je konečná a je vrátane vypracovania kompletnej zmluvnej dokumentácie k predaju nehnuteľnosti, poplatkov za vklad do katastra a odborné finančné poradenstvo. Spoločnosť Finanzpartner reality Vám ponúka svoje dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného poradenstva, kompletných právnych služieb súvisiacich s predajom a prenájmom nehnuteľností a tiež profesionálny prístup v oblasti financovania a poistenia aj tejto nehnuteľností. Text, fotografie , 3D vizualizácie a video-prezentácie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Finanzpartner reality. LINK 3D - vizuál : my.matterport.com/show/?m=q3FMxpVdncf LINK VIDEO : youtu.be/0zfsuSJEQJ0

389 000 €
3 635,51 €/m²

Bratislava 2
PREDAJ 3 izbový byt v novo skolaudovanej etape Jegého alej V

PREDAJ 3 izbový byt v novo skolaudovanej etape Jegého alej V

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 102.8 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový v projekte Jégého Alej na adrese Trnavská cesta 6/b v blízkosti obchodného centra Centrál. a križovatky Trnavské Mýto. Byt sa nachádza v známom Bratislavskom projekte Jegého alej, V etapa - objekt B, od developera FINEP. Byt je dokončený vo vkusnom štandarde bez kuchynskej linky. Podlažie: 3 / 7 Orientácia: juhozápad 3izb. plocha bytu 88,49m2 balkón. 14,31m2 spolu. 102,8m2 Cena bytu v štandarde: 379 000 € Cena garážového státia 25 000 € Cena spolu: 404 000 € (cena zahŕňa kompletný právny servis v advokátskej kancelárii a províziu realitnej kancelárie) PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY www.tophome.sk regrut@tophome.sk +421 908 128 358

379 000 €
3 686,77 €/m²

TopHome Reality s.r.o.
Nový 2 izbový byt dokončený v nadštandarde, Záhorská Bystrica

Nový 2 izbový byt dokončený v nadštandarde, Záhorská Bystrica

Lokalita: Ota Holúska, Bratislava IV - Záhorská Bystrica (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58.92 m²

TopHome Real Estate výhradne ponúka na predaj nový 2 izbový byt dokončený vo vysoko kvalitnom štandarde v novostavbe Karpatium. Byt je pripravený na okamžité sťahovanie, nakoľko sa predáva zariadený modernou kuchynskou linkou na mieru so spotrebičmi a skriňou v chodbe. 3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=qcifPRhE7w3 LOKALITA Projekt Karpatium sa nachádza v kľudnej časti Záhorskej Bystrice v pešej dostupnosti Malých Karpát. Zdravé prostredie zelene a čerstvého vzduchu sa stane súčasťou každodenného života. V blízkom dosahu sa tiež nachádzajú športoviská, supermarket, lekáreň, reštaurácie, kaviarne či MHD zastávka. Adresa: Ota Holúska 5/E BYT Skvelá juhovýchodná orientácia bytu zabezpečuje slnečné svetlo počas celého dňa. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodbe s vyriešeným úložným systémom v podobe šatníkovej skrine, vešiaka a sedenia. Dostatočne veľká obývacia miestnosť je elegantne prepojená s kuchynským kútom, v ktorom je zasadená moderná kuchynská linka na mieru so spotrebičmi. V spálni je priestor pre veľkú posteľ a ďalšie riešenie úložného priestoru. Na priestranný balkón je vchod z oboch miestností. K bytu prislúcha aj veľká pivnica na -1 podlaží bytového domu. Podlažie: 3. z 5. Celková výmera: 58,92m2 (47,82 m2 byt, 8,1 m2 balkón, 3 m2 pivnica) PREVEDENIE BYTU Všetky miestnosti v byte sú skvelo presvetlené vďaka veľkým a kvalitným hliníkovým oknám s izolačnými 3-sklami, ktoré siahajú od podlahy až do výšky 2,4 m. V rámci nadštandardu sú na oknách namontované elektricky ovládané exteriérové žalúzie, vďaka ktorým je možné regulovať svetlo a teplo v každej miestnosti ovládačom. Medzi nadštandardné riešenia v byte patrí komfortné podlahové kúrenie či podstropné fancoilové chladenie pre príjemnú teplotu počas celého roka. Moderné prevedenie vyhotovenia bytu dopĺňajú kvalitné drevené dubové podlahy, bezfalcové dvere, walk-in sprchovací kút so sklenenou zástenou či veľkorozmerný obklad v kúpeľni. PARKOVANIE k bytu prislúcha aj parkovacie státie na -1 podlaží bytového domu v blízkosti výťahu a pivnice VÝHODY + zariadenie v cene bytu, + nadštandardné prevedenie (exteriérové žalúzie, podstropné chladenie, podlahové kúrenie, hliníkové okná, drevené parkety..) + slnečný, atypický byt, CENA 232 990 € (214 000 € byt, 15 990 € parkovacie státie, 3000 € pivnica) (cena zahŕňa províziu realitnej kancelárie, komplexný právny servis advokátskou kanceláriou a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti) PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY www.tophome.sk regrut@tophome.sk +421 908 128 358

214 000 €
3 632,04 €/m²

TopHome Reality s.r.o.
PREDAJ 4 izbový apartmán v novostavbe Jegého Alej V

PREDAJ 4 izbový apartmán v novostavbe Jegého Alej V

Lokalita: Trnavská cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 115.48 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový apartmán v projekte Jégého Alej na adrese Trnavská cesta 6/A v blízkosti obchodného centra Centrál. a križovatky Trnavské Mýto. Byt sa nachádza v známom Bratislavskom projekte Jegého alej v práve skolaudovanej V. etape - objekt A, od developera FINEP. Byt je dokončený vo vkusnom štandarde bez kuchynskej linky. Podlažie: 3 / 8 Orientácia: severozápad plocha bytu 102,73m2 balkón 9,45m2 pivnica 3,3m2 spolu. 115,48m2 K bytu prislúchajú 2 garážové státia na 1. podzemnom podlaží Cena bytu v štandarde vrátane pivničnej kobky: 469 900 € Cena 2 parkovacích státí: 50 000 € Cena spolu: 519 900 € (cena zahŕňa kompletný právny servis v advokátskej kancelárii a províziu realitnej kancelárie) 3D OBHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=QdfsBZsQBmU PRE VIAC INFO OHĽADOM PONUKY www.tophome.sk regrut@tophome.sk +421 908 128 358

469 900 €
4 069,10 €/m²

TopHome Reality s.r.o.
2i byt v štandarde v projekte Terra Opoy

2i byt v štandarde v projekte Terra Opoy

Lokalita: Opoj (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51.29 m²

Ponúkame na predaj 2i byt, ktorý je dokončený do štádia štandard, celková výmera úžitkovej plochy je 51,29m2 vrátane loggie o veľkosti 6,33m2. Byt je situovaný na 3.poschodí v bytovom dome Terra Opoy v Opoji. Dispozícia bytu Dispozične byt pozostáva z priestrannej vstupnej chodby s priestorom pre veľký botník. Z chodby sa dostávame do každej časti bytu. Hneď po pravej strane je spálňa, ktorá ma vstup z chodby, a zároveň aj z obývacej izby. Zo spálne cez francúzske dvere sa dostávame aj na priestrannú loggiu o rozmeroch 6,33m2. Loggia ponúka výhľad na okolie Opoja, taktiež na rozsiahle polia. Vstup na loggiu je aj z obývačky. Obývačka je spojená s kuchyňou. V kúpeľni je vaňa a je spojená s wc. K bytu je možnosť zakúpenia parkovacieho státia. Lokalita Obec Opoj ponúka základnú občiansku vybavenosť a skvelú dostupnosť na diaľnicu R1 a do okolitých miest. Opoj – Trnava 10km Opoj – Bratislava 50km Opoj – Nitra 40km Ulica, na ktorej sa byt nachádza je tichá a príjemná. V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať. Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme. Cena za nehnuteľnosť je 119 900 € + 5 000 € vonkajšie parkovacie státie Tomáš Andel 0911 147 939 andel@rezidenciavesele.sk

119 900 €
2 337,69 €/m²

Synergy Development s.r.o.
Novostavba v Zlatých Moravciach, pripravená ihneď k nasťahovaniu

Novostavba v Zlatých Moravciach, pripravená ihneď k nasťahovaniu

Lokalita: Hurbanova, Zlaté Moravce (Zlaté Moravce)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 100 m²

Ponúkame na predaj novostavbu v Zlatých Moravciach, pripravenú ihneď k nasťahovaniu. Dom má podlahové kúrenie, rekuperáciu, externé žalúzie, dlažby a podlahy sú hotové. Dom je pripojený na verejnú kanalizáciu. Novostavba disponuje výbornou polohou: len 2 km do centra mesta a 3 km na diaľnicu R1. Aj takto môže vyzerať Váš budúci domov: https://otvorenydom.sk/3d-prehliadka/rodinny-dom-predaj-senec-reca/fullscreen/

234 900 €
2 349 €/m²

RAJ BÝVANIA s.r.o.
NA PREDAJ 4-izbový byt s pozemkom a garážou Nitra

NA PREDAJ 4-izbový byt s pozemkom a garážou Nitra

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 131 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA, voľná posledná bytová jednotka! Cenová ponuka vo fáze dokončenia uzatvorená Hrubá stavba (vrátane pozemku, okien a dverí, kompletnej zateplenej strechy): - bývanie v modernej mestskej štvrti novostavieb - luxusný 4-izbový veľkometrážny byt v nízkoenergetickej novostavbe - moderná dispozícia s úžitkovou plochou 131 m2 - vlastný pozemok 359 m2 - garáž pre 1 automobil ako súčasť stavby (možné prerobiť na ďalšiu izbu) - kvalitné prevedenie stavby v nadštandarde (HS okenný portál, monolitický ŽB strop, strecha EPDM Firestone) - možnosť finalizácie svojpomocne alebo doobjednať Pre bližšie informácie neváhajte kontaktovať makléra na tel. č. 0903 670 287.

189 000 €
1 442,75 €/m²

Reality ELIÁŠ
NA PREDAJ kompletne zariadený RD - novostavba

NA PREDAJ kompletne zariadený RD - novostavba

Lokalita: Pohranice (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

NOVINKA V PONUKE NA PREDAJ! Ponúkame Vám krásny a priestranný bungalov v obci Pohranice. Detail ponuky: - Jedná sa o prízemnú 5-izbovú murovanú novostavbu RD na pozemku o rozlohe 772m2 - 150m2 podlahovej plochy plus veľká terasa s prestrešením - vykurovanie: elektrické podlahové plus krbové kachle - klimatizácia - kamerový systém - úpravovňa vody - moderná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi - dom sa predáva s kompletným zariadením! - RD je pripravený pre okamžité nasťahovanie nového majiteľa. - Lokalita: Obec Pohranice je od okresného mesta Nitra vzdialená iba 5km, do centra mesta Nitra sa autom dostanete za 10min. V obci sa nachádza materská škôlka, ZŠ ročníky 1-4, pošta, ambulancia všeobecného lekára, potraviny, reštaurácia, ..... V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 032 377.

cena dohodou

Reality ELIÁŠ
Na prenájom 3 - izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ

Na prenájom 3 - izbový byt v novostavbe JÉGEHO ALEJ

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 80 m²

Realitná kancelária Dapper Properties na prenájom 3.izbový byt s dvoma garážovým státiami v novostavbe Jégeho alej 6 v Bratislave. Výmera 3izb. bytu je 80 m², balkón o veľkosti 15 m². Nehnuteľnosť sa nachádza na 7 NP z 20NP. Byt disponuje výhodejšou - západnou orientáciou a svojou krajnou polohou sa vyhýba veľkej veži Danubius a ponúka tak krajší výhľad a viac slnka. Samotná poloha zaručuje rýchlu dostupnosť do celého mesta a srdce milovníkov športu ocení blízke jazero Kuchajda a Štrkovecké jazero, kde si môžete zabehať v nádhernom prostredí na čerstvom vzduchu. Svoju obľúbenú šálku kávy si vychutnáte v pripravovanej kaviarni priamo v Jégého aleji. Prechádzka okolím Vás tiež môže zaviesť k blízkemu nákupnému centrum Centrál, mestskému trhovisku Miletičova, ktoré je plné kvetín, čerstvej zeleniny, ovocia a ďalších lokálnych potravín. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * úžitková plocha bytu: 80m2 * plocha balkónu: 15m2 * poschodie: 7NP z 20NP * orientácia bytu: západ * stav bytu: štandard * možnosť nájmu aj so ZVIERATAMI VÝHODY, LOKALITA A OKOLIE: + atraktívna lokalita pre aktívny život v meste + ideálnu investícia vďaka rôznorodosti využitia + široká sieť obchodov a služieb + na výber viacero škôlok, základných a stredných jazykových škôl + detské a športové ihriská + výborná dostupnosť autom a MHD + zástavka elektricky a autobusu v blízkosti CENA nájmu: 950 € za byt a energie, cena 1 parkovacieho státia je 50 € (2x) V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na čísle +421 905 552 379 alebo emailom na info@dapper.sk, radi pre Vás zorganizujeme obhliadku. © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Dapper Properties.

950 €/mes.
11,88 €/m²/mes.
vrátane energií
DAPPER PROPERTIES
NA PREDAJ 4-izbový RD pri Nitre

NA PREDAJ 4-izbový RD pri Nitre

Lokalita: Lužianky (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

NOVINKA v ponuke! - 4izb. RD typ bungalov so 126m2 úžitkovej plochy - rovinatý, slnečný pozemok s parkovou úpravou a výsadbou o výmere 720m2 - materiál: drevodom, zateplenie EPS 10cm, betónová strešná krytina - výstavba v r. 2014 - prestrešená terasa 24m2 - všetky IS + dom napojený na vlastnú studňu s úpravovňou vody - elektrický kotol, podlahové vykurovanie, krb, klimatizácia - nábytok vyrobený na mieru - bazén s ohrevom na tepelné čerpadlo - parkovanie na pozemku pre 2 automobily - tichá, slepá ulička v obci Lokalita: Lužianky, 10km do centra Nitry, v tesnej blízkosti priemyselného parku a automobilky JLR V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre viac informácii a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 032 377.

290 000 €
2 301,59 €/m²

Reality ELIÁŠ
RD v Dolnej Strede, v zabývanej novostavbe - tichá lokalita!

RD v Dolnej Strede, v zabývanej novostavbe - tichá lokalita!

Lokalita: Hlavná, Dolná Streda (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 78.31 m²

TOP PONUKA 3izbovej, zabývanej novostavby, v radovej zástavbe – 7ročná novostavba v obci Dolná Streda. Nachádza sa na pozemku s výmerou 156m2 + podiel na prístupovej ceste + vonkajšie parkovacie miesto = 200m2. Úžitková plocha je 78,31m2. Dom je situovaný v tichej ulici, mimo hlavnej komunikácie. Je súčasťou radovej zástavby, pričom každý dom má samostatné obvodové steny oddelené izoláciou. Strecha je sedlová, s využitím podkrovného priestoru. Orientácia domu je V/Z, pozemok je oplotený. Dispozične pozostáva zo vstupnej časti, kúpeľne s WC, kuchyne s obývačkou, 2 samostatných izieb, špajze, terasy a podkrovného priestoru. Z obývačky je vstup na terasu, ktorá v prípade potreby je prekrytá markízou. Večer vám romantiku dotvorí osvetlenie na podhľadoch.Z terasy sa prechádza na trávnatú plochu. Súčasťou záhradky je aj záhradný domček na náradie. Podlahy sú plávajúce, okná plastové so žalúziami, interiérové dvere drevené v obložkových zárubniach. Kúpeľňa je priestranná so sprchovým kútom, umývadlom s kúpeľňovými skrinkami, závesným WC, kotlom na ohrev teplej vody, na podlahe sú dlažby, na stenách obklady. Kuchynská linka je do tvaru L s elektrickými spotrebičmi – elektrická varná doska, rúra, mikrovlnka, kávovar. V izbách a na chodbe sú vstavané skrine. Po kúpe si prinesiete osobné veci a bývate! Kúrenie je zabezpečené elektrickými konvektormi, prípadne krbom. Z krbu sú prieduchy do všetkých miestnosti. Dom je napojený na obecnú vodu, kanalizáciu, elektriku. Predáva sa komplet zariadený. Má nízke mesačné náklady 130 €. Treba vidieť. K domu prislúcha vlastné parkovacie miesto. Pred domom je záhradka, ktorú je možné si prenajať. Dom je ideálny pre mladé rodiny. Dolná Streda má dobrú geografickú polohu, od Serede je vzdialená 2km, od Galanty 10km, od TT 20km, od Nitry 30km, od Bratislavy 65km. Dobrá dostupnosť je na R1 a D1, V okolí sú pracovné príležitosti. Záujemcovia ma môžu kontaktovať na t.č. 0915 959 592 Cena nehnuteľnosti je 169 000€. Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.

169 000 €
2 158,09 €/m²

Nitra - POBOČKA
PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT, DÚBRAVKA, POLIANKY

PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT, DÚBRAVKA, POLIANKY

Lokalita: Polianky, Bratislava IV - Dúbravka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 60.9 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Živnostenská 4 Bratislava. VÁM PONÚKA NA PRENÁJOM KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE NA UL. POLIANKY. VOĽNÝ IHNEĎ Prenajmeme krásny 2 izbový byt v novostavbe v pokojnej mestskej časti v Bratislave (Dúbravka, Polianky). 2 iz. byt (60,9m2) + loggia(4,26m2) + pivnica – 4. podlažie DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: -Chodba, skriňa (rolldoor) -Spálňa, manželská posteľ, skriňa (rolldoor) -Obývacia izba, gauč, stolík, nábytok, TV, -Kuchyňa, stôl, stoličky, kuchynská linka, kuchynské spotrebiče -Kúpeľňa, práčka, sprchový kút, umývadlo, -WC, samostatné WC LOKALITA: Byt sa nachádza v mestskej časti Dúbravka. Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou (obchody a služby, banky, reštaurácie, bary, pošta, MHD, obchodné centrum, fitness centrá, športoviská atď. ) Relax zabezpečí les Sitina a park Líščie údolie. Byt je vhodný aj pre pár (zviera na dohode s majiteľom). Cena: 640,-€ + 150,-€ s energiami Pri podpise zmluvy sa platí 1 x mesačný nájom, 1x depozit, 1x provízia realitnej kancelárie. Internet a TV sú zahrnuté v cene nájmu. Obhliadky sú možné po telefonickej dohode s Maklérom. Našim klientom poskytujeme nasledovné služby – kompletný právny servis a poradenstvo – finančné služby – cenovú analýzu nehnuteľnosti – odkúpenie nehnuteľností – home staging – profesionálne fotenie – 3D obhliadky. Ponuku nehnuteľností realitnej kancelárie si môžete pozrieť na : https://lpreality.sk

640 €/mes.
10,51 €/m²/mes.

Leaders & Partners  s.r.o. Pobočka BA
Priestranný veľmi pekný 3i byt v novostavbe s 2 balkónmi a parkovaním na prenájom v Lamači

Priestranný veľmi pekný 3i byt v novostavbe s 2 balkónmi a parkovaním na prenájom v Lamači

Lokalita: Bakošova, Bratislava IV - Lamač (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 84.33 m²

Priestranný veľmi pekný 3 -izbový byt na prenájom v Lamači je situovaný na 7. poschodí (11) v novostavbe s výťahom. Pozostáva zo vstupnej haly, dvoch samostatných nepriechodných izieb, priestrannej obývacej izby prepojenej s plne vybavenou kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. K bytu prislúchajú dva balkóny (13,10 m2), pivnica a parkovacie státie pre 2 autá v podzemnej garáži. Byt je moderne dispozične riešený s pekným výhľadom. Má vlastný kotol a podlahové kúrenie. Energie (250 Eur) vrátane jedného parkovacieho státia, internetu a KTV nie sú zahrnuté v nájme. Druhé parkovacie státie je možné prenajať za poplatok 50 Eur/ mesačne LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v lokalite s množstvom zelene, s rýchlym napojením na diaľnicu a dobrou dostupnosťou do centra. Voľný od 1.5. 2023.

900 €/mes.
10,67 €/m²/mes.

Central Estates s.r.o.
1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 819