Novostavby.sk
Nájdených 15 266 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 764
Reality&Bývanie: Priestranný moderný bungalov na 6,5á pozemku v Miloslavove - Alžbetin Dvor

Reality&Bývanie: Priestranný moderný bungalov na 6,5á pozemku v Miloslavove - Alžbetin Dvor

Lokalita: Alžbetin Dvor, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 155 m²

Kontakt: Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu na 6,5á pozemku v Miloslavove časti Alžbetin dvor. Rodinný dom má modernú architektúru a dispozičné riešenie, pričom plnohodnotne spĺňa požiadavky komfortného a reprezentatívneho bývania pre rodinu, ktorá túži po pokojnom vidieckom prostredí na skok od Bratislavy. Rodinný dom má celkovú výmeru 155m2, 5 izieb plus zimnú záhradu, garáž a príslušenstvo rozložené na jednom podlaží: priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a komorou, z obývacej izby je vstup na zimnú záhradu, pri vstupe je samostatné WC, ďalej pohodlná rodičovská spálňa, dve detské izby a pracovňa plus samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom aj vaňou a WC, garáž so záhradným skladom. Veľkou výhodou je, že dispozícia domu má orientované v podstate všetky obytné miestnosti do záhrady, čo im dáva krásny výhľad a súkromie od ulice. Dom sa predáva v stave holodomu, no predávajúci ho vie dokončiť podľa predstáv klienta. Výstvaba domu už prebieha a je možné ho dokončiť do 4 mesiacov! Cena: 409 500 € V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného domu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

409 500 €
2 641,94 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality&Bývanie: Moderný nízkoenergetický rodinný dom na priestrannom pozemku v Miloslavove

Reality&Bývanie: Moderný nízkoenergetický rodinný dom na priestrannom pozemku v Miloslavove

Lokalita: Info v RK, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 143 m²

Kontakt: Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho nízkoenergetického rodinného domu na pozemku o výmere 670 m2 v Miloslavove. Rodinný dom má modernú architektúru a dispozičné riešenie, pričom plnohodnotne spĺňa požiadavky komfortného a reprezentatívneho bývania pre rodinu, ktorá túži po pokojnom vidieckom prostredí na skok od Bratislavy. Rodinný dom má celkovú výmeru 143m2, 5 izieb a príslušenstvo rozložené na dvoch podlažiach: na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, pohodlná rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a WC, pričom obe miestnosti majú krásny výhľad a vstup na priestrannú terasu a záhradu, ďalej sa na prízemí nachádza pracovňa, šatník a ďalšia kúpeľňa s WC (celková výmera podlažia 104m2 plus terasa 46m2) na poschodí sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s WC (celková výmera podlažia 39m2) Dom sa predáva v stave holodomu (predávajúci ho vie dokončiť podľa predstáv klienta do štandardu, čiže interiér môže byť presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek), terasa bude vybudovaná so zámkovej dlažby a pred domom budú vybudované parkovacie miesta so zámkovej dlažby. Výstvaba domu už prebieha a je možné ho dokončiť do 3 mesiacov! Základné informácie o materiálovom prevedení holodomu: nosné murivo z brúsenej tehly hr. 250mm, zateplenie EPS70 hr. 150mm, silikónová fasádna omietka, vápenatocementový poter, plastové okná päťkomorové trojsklá, podlahové teplovodné vykurovanie tepelným čerpadlom so zásobníkom TÚV, komplet rozvody elektriky, vody a kanalizácie, dátové rozvody, sádrové omietky. Dom bude patriť do energetickej triedy A0. Cena: 399 900 € vrátane provízie pre RK (financovanie - 10% pri zmluve o budúcej kúpnej zmluve, 90% po kolaudácii) Dom je vybudovaný v novej zástavbe rodinných domov v obci Miloslavov vzdialenej cca. 16km od Bratislavy, veľkou výhodou je rýchla dostupnosť do všetkých častí Bratislavy cez rýchlostnú cestu D4/R7 alebo vlakom/autobusom, ktorých zastávky sa nachádzajú v blízkej vzdialenosti od domu. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - škôlka, základná škola, detské ihriská, obchody (Billa, Teta), pošta, kaviareň, reštaurácie, fitness centrum, plavecký bazén. V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného domu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

399 900 €
2 796,50 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 5i a 4i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. Cieľom projektu je poskytnúť budúcim vlastníkom komfortné bývanie bez obavy a dopadu energetickej krízy, nakoľko každý byt bude mať vlastné tepelné čerpadlo, prostredníctvom ktorého bude v byte zabezpečené vykurovanie, príprava teplej vody a chladenie a navyše možnosť pripojenia na fotovoltiku. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Pomaly sa ukončujú hrubé stavby! Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové teplovodné podlahové kúrenie v celom byte, tepelné čerpadlo na kúrenie/ohrev TÚV/chladenie, prípravu na fotovoltiku, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 5i byty / výmera 106 (plus loggia 6m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 289.000 €!!! 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 264.000 €!!! Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome bez obáv z energetickej krízy. Využite výhodné financovanie 10/90 (10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a zvyšok po kolaudácii) a dajte si schváliť hypotekárny úver už teraz vo VÚB banke, pričom úver začnete platiť až po kolaudácii. Prvých 30% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

289 000 €
2 580,36 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i dvojpodlažnom byte s vlastnou záhradou a parkingom vo Vra

Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i dvojpodlažnom byte s vlastnou záhradou a parkingom vo Vra

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 88 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj posledný 4 izbový dvojpodlažný byt v novostavbe rodinného domu v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. Cieľom projektu je poskytnúť budúcim vlastníkom komfortné bývanie bez obavy a dopadu energetickej krízy, nakoľko každý byt bude mať vlastné tepelné čerpadlo, prostredníctvom ktorého bude v byte zabezpečené vykurovanie, príprava teplej vody a chladenie a navyše možnosť pripojenia na fotovoltiku. Rodinný dom má 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Byty budú pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina a sú navzájom zvukovo odizolované. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Pomaly sa ukončujú hrubé stavby! Byt má obytnú časť rozdelenú na dvoch podlažia a plus veľký pochôdzny povalový úložný priestor - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou-sprchovým kútom a WC / na povale veľký pochôdzny úložný priestor. Byte bude dokončený v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové teplovodné podlahové kúrenie v celom byte, tepelné čerpadlo na kúrenie/ohrev TÚV/chladenie, prípravu na fotovoltiku, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byt / výmera obytnej časti 88,34 m2 plus úložný priestor na povale 29,28 m2/ záhrada 86m2 / 2 parkovacie miesta / cena 278.000 € Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome bez obáv z energetickej krízy. Využite výhodné financovanie 10/90 (10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a zvyšok po kolaudácii) a dajte si schváliť hypotekárny úver už teraz vo VÚB banke, pričom úver začnete platiť až po kolaudácii. Prvých 30% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

278 000 €
3 159,09 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4i a 5i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. Cieľom projektu je poskytnúť budúcim vlastníkom komfortné bývanie bez obavy a dopadu energetickej krízy, nakoľko každý byt bude mať vlastné tepelné čerpadlo, prostredníctvom ktorého bude v byte zabezpečené vykurovanie, príprava teplej vody a chladenie a navyše možnosť pripojenia na fotovoltiku. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Pomaly sa ukončujú hrubé stavby! Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové teplovodné podlahové kúrenie v celom byte, tepelné čerpadlo na kúrenie/ohrev TÚV/chladenie, prípravu na fotovoltiku, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 264.000 € 5i byty / výmera 106 (plus loggia 6m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 289.000 €!!! Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome bez obáv z energetickej krízy. Využite výhodné financovanie 10/90 (10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a zvyšok po kolaudácii) a dajte si schváliť hypotekárny úver už teraz vo VÚB banke, pričom úver začnete platiť až po kolaudácii. Prvých 30% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

264 000 €
2 869,57 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
TIMA Real - Novostavba 4i inteligentného RD v obci Vlčkovce

TIMA Real - Novostavba 4i inteligentného RD v obci Vlčkovce

Lokalita: Vlčkovce (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového radového inteligentného rodinného domu v obci Vlčkovce. Postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 309m2, úžitková plocha 126m2. Dom je kompletne ovládaný mobilnou aplikáciou vrátane osvetlenia, kúrenia, zástrčiek. Energetický certifikát trieda A. DISPOZÍCIA: Prízemie - vstupná chodba, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, technická miestnosť a obývacia izba spojená s kuchyňou. Poschodie - 3x samostaná spálňa, kúpelňa s vaňou - sprchovým kútom a WC. VÝHODY: - tichá lokalita - slepá ulica s minimálnym pohybom áut - nízke mesačné náklady - napojenie na R1(Trnava, Nitra), D1 Predáva sa zariadený ako na foto. Vydláždené 4x parkovacie miesto. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

306 000 €
2 428,57 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom s výbornými mesačnými nákladmi a kompletne zariadený?

Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom s výbornými mesačnými nákladmi a kompletne zariadený?

Lokalita: Buková, Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom s výbornými mesačnými nákladmi a kompletne zariadený? Rozhodli ste sa, že bývanie v bytovke nie je pre Vás to pravé orechové a potrebujete záhradku či kúsok zeme, výbeh pre deti, či dýchať čistý vzduch a láka Vás tiché prostredie dedinské prostredie? Nemáte energiu a čas na stavbu vlastného domu? Potrebujete šikovný rodinný dom? Nemusíte cestovať ďaleko, rodinný dom, ktorý Vám ponúkam je iba kúsok od Bratislavy, v dedinke Bernolákovo. Natália Šultysová / realitnamaklerka.sk Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom o výmere 304 m2. Rodinný dom je moderný, vynikajúco dispozičné riešený a skolaudovaný v r. 2014. Dom má 5 izieb, technickú miestnosť, záhradku a je pripojený na všetky inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrika a navyše má úplne novú fotovoltaiku. Zastavaná plocha domu ja 81 m2, Úžitková plocha domu je 160 m2. Dom má skutočne výborné dispozičné riešenie, s množstvom odkladacieho priestoru, malej technickej miestnosti a záhradkou. Rodinný dom je postavený z tehly so zateplením minerálnou vlnou, strešná krytina vlnitý plech Vykurovanie: elektrické podlahové vykurovanie s digitálnym ovládaním, fotovoltaické články 7 MW Podlahové kúrenie v celom dome Nádherná dubová podlaha v celom dome Klimatizácia s vykurovaním a s vnútornými jednotkami Vstupná hala – veľký rolldor Samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom Malá technická miestnosť Plne zariadená kuchyňa so všetkými spotrebičmi – sklokeramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor, práčka, chladnička s mrazničkou (značky Siemens, Bosch) Obývačka je s východom na vonkajšiu záhradu a hosťovská izba na prízemí Horná časť domu – 3 izby Veľká kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou Spálňa rodičov s balkónom Oplotený rovinatý pozemok Upravená záhrada so zavlažovaním z vlastnej studne a záhradným domčekom na náradie a tiež priestor na letné sedenie Rodinný dom sa nachádza v tichej a kľudnej časti Bernolákova, na Bukovej ulici, v novovybudovanej lokalite, kde je už ukončená výstavba. Je vhodný pre kohokoľvek, kto hľadá pokoj, ticho a pohodu. Oceníte aj výborné mesačné náklady na dom, ktoré sa pohybujú do 120 EUR. V dome boli pri výstavbe použité iba kvalitné materiály, kvalitné dlažby, obklady, parkety, zárubne, skrátka dom je v perfektnom stave. Rodinný dom sa predáva aj so zariadením na mieru, s množstvom nábytku, vstavaných rolldorov, rôznych doplnkov, svietidiel a veľa veľa ďalšieho vybavenia. 3D tour najdete na tomto linku https://my.matterport.com/show/?m=BixAefMs9nA Celková cena ponuky je 349.900 EUR ( možnosť aj HÚ) – uvedená cena je konečná. Benefity domu: dom je kompletne dokončený nízke prevádzkové náklady množstvo úložného priestoru špajza veľa úložných priestorov 3x rolldor ekologické technológie veľmi príjemný interiér pohodlný prístup do Bratislavy uzavretá lokalita s ukončenou výstavbou Názor maklérky: ak hľadáte kvalitne postavený rodinný dom, veľmi dobre dispozične riešený, v tichom prostredí a dobrou dostupnosťou do širokého okolia, ste na správnej adrese. Rodinný dom je k dispozícii prakticky ihneď po kúpe. Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať. Certifikovaná realitná maklérka Natália Šultysová – 20 rokov v realitách 0905 444 402, natalia@realitnamaklerka.sk

349 900 €
2 186,88 €/m²

Realitná maklérka, s.r.o.
REZERVOVANÉ - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Petržalka, Rusovská cesta - NOVOSTAVBA

REZERVOVANÉ - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Petržalka, Rusovská cesta - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Na predaj ponúkame slnečný 2-izbový byt s pekným výhľadom s balkónom v novostavbe na Rusovskej ceste v komplexe Petržalka City II v Bratislave, mestskej časti Petržalka. Podlahová plocha bytu predstavuje 48,8 m2 loggia o výmere 9,25 m2 pivničná kobka o výmere 2 m2. Nachádza sa na 7. poschodí v 13 – poschodovej novostavbe s výťahom. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, priestrannej kúpeľne a samostatnej toalety. Na loggiu sa vychádza z obývacej izby a spálne, loggia je orientovaná na južnú stranu. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2019. Pri zariaďovaní bytu boli použité kvalitné materiály. Kuchynská linka robená na mieru má zabudované spotrebiče (elektrická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu), na chodbe je priestranná šatníková skriňa na mieru, nainštalovaná je klimatizácia. Byt sa po dohode predáva zariadený. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v tichej, peknej a kľudnej lokalite Petržalky. Na prízemí sú umiestnené prevádzky občianskej vybavenosti. Lokalita má dobré dopravné napojenie na diaľnice a aj na hlavné mestské ťahy, doslova pred domom majú obyvatelia rekreačné trasy popri Chorvátskom ramene, jeho okolie je obľúbeným miestom prechádzok tunajších obyvateľov s množstvom cyklotrás. Možnosť peknej prechádzky na pešo do centra mesta. MESAČNÉ NÁKLDY: 120 € mesačne / cca 20 € elektrina VÝHODY: - kompletne zrekonštruovaný slnečný byt s možnosťou okamžitého nasťahovania sa, - vhodný aj ako investícia na dlhodobý prenájom alebo airbnb, - nízke mesačné náklady, - atraktívna lokalita s dostatkom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0901 709 073 alebo na emalukyova@haloreality.sk. ID ponuky: BA-61051 K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté kompletné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

240 000 €
4 897,96 €/m²

HALO reality Bratislava
Bulharsko - Slnečné pobrežie, krásny novy apartmán v rezorte Dawn park, 500m od mora

Bulharsko - Slnečné pobrežie, krásny novy apartmán v rezorte Dawn park, 500m od mora

Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 55 m²

Predstavujeme Vám na predaj zariadený 2 izbový Apartmán v rezorte Dawn park na Slnečnom pobreží. Apartmán sa predáva kompletne zariadený krásnym novým nábytkom. Plocha: úžitková 55m2. Nachádza sa na 5. poschodí s výťahom.Stav objektu: novostavba. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie alarmom, strážnou službou.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 64 900 € Letovisko : Slnečné Pobrežie - Rezort : Dawn park - Plocha apartmánu : 55m2 - Poschodie : 5 - Zariadenie : áno - Parkovisko : áno - More : 500m - Autobusová zastávka : áno - Reštaurácie v blízkosti : áno - Kolaudácia: 2017 - Bazén: 1 V rámci spolupráce s nami získavate: - Bezplatný transfer z letiska - Bezplatné ubytovanie na 3 noci - Obhliadky a poradenstvo - Transfer na letisko Všetky zmluvy od rezervačnej až po kúpnu zmluvu sú 2 jazyčné teda aj v slovenskom jazyku a pri kúpe Vás sprevádza náš certifikovaný tlmočník. Pri kúpe Vám predložíme notársky overený doklad o bezdĺžnosti nehnuteľnosti, ktorú kupujete. www.realityprimori.sk

64 900 €
1 180 €/m²

Turnbull Reality
Bulharsko - Slnečné pobrežie, komplet nové apartmány na splátky

Bulharsko - Slnečné pobrežie, komplet nové apartmány na splátky

Druh: Apartmán   Úžítková plocha: 70 m²

Predstavujeme Vám na predaj kompletne nové apartmány ktoré sa aktuálne dokončujú. Rezort sa nachádza cca 2 km od Slnečného prostredia. Stav objektu: novostavba. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, zastávka autobusu, zateplený bytový dom. Cena 790 €/m2. Aktuálne máte ideálnu možnosť si vybrať z viacerých apartmánov s ideálnym výhľadom. Apartmány je možné kúpiť aj na splátky s akontaciou od 20%. V rámci spolupráce s nami získavate: - Bezplatný transfer z letiska - Bezplatné ubytovanie na 3 noci - Obhliadky a poradenstvo - Transfer na letisko Všetky zmluvy od rezervačnej až po kúpnu zmluvu sú 2 jazyčné teda aj v slovenskom jazyku a pri kúpe Vás sprevádza náš certifikovaný tlmočník. Pri kúpe Vám predložíme notársky overený doklad o bezdĺžnosti nehnuteľnosti, ktorú kupujete. www.realityprimori.sk

55 300 €
790 €/m²

Turnbull Reality
Bulharsko - Slnečné Pobrežie, Luxusný 4 izb. apartmán s bazénom na streche v SPA rezorte Venera Pala

Bulharsko - Slnečné Pobrežie, Luxusný 4 izb. apartmán s bazénom na streche v SPA rezorte Venera Pala

Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 210 m²

Predstavujeme Vám na predaj zariadený 4 izbový apartmán s bazénom na streche, ktorý sa nachádza v luxusnom SPA rezorte Venera Palace. Plocha: úžitková 210m2. Nachádza sa na 7. poschodí s výťahom. Kúrenie: krb. Ostatné vybavenie: klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami, alarmom, strážnou službou. Výhody: luxusný, slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, nemocnica, zastávka autobusu, sauna, zateplený bytový dom. Cena 189 000 € - Letovisko : Slnečné Pobrežie - Rezort : Venera Palace - Plocha apartmánu : 210m2 - Poschodie : 7 - Zariadenie : áno - Parkovisko : áno - More : 500m - Autobusová zastávka : áno - Reštaurácie v blízkosti : áno - Kolaudácia: 2015 - Bazén: 1 - SPA : áno - Parkovisko : áno V rámci spolupráce s nami získavate: - Bezplatný transfer z letiska - Bezplatné ubytovanie na 3 noci - Obhliadky a poradenstvo - Transfer na letisko Všetky zmluvy od rezervačnej až po kúpnu zmluvu sú 2 jazyčné teda aj v slovenskom jazyku a pri kúpe Vás sprevádza náš certifikovaný tlmočník. Pri kúpe Vám predložíme notársky overený doklad o bezdĺžnosti nehnuteľnosti, ktorú kupujete. www.realityprimori.sk

189 000 €
900 €/m²

Turnbull Reality
Slnečný 3izb s výhľadom na jazero pri OC Retro, Sedmokrásková ul.

Slnečný 3izb s výhľadom na jazero pri OC Retro, Sedmokrásková ul.

Lokalita: Sedmokrásková, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 104 m²

SVK: Tento slnčený, priestranný a plne zariadený 3 izbový byt o rozlohe 98m2 + 2x loggia a balkón (4m2 + 5m2) + 2x parking sa nachádza v obľúbenej zelenej časti Ružinova, na ulici Sedmokrásková s úžasným výhľadom na Ružinovské jazero. Je situovaný na 2.poschodí v udržiavanom novšom bytovom dome s výťahom. K bytu prislúcha 2x vonkajšie parkovanie. Byt ponúka vďaka orientácii na 2 svetové strany dostatok denného svetla a zároveň vďaka lokalite kľudné bývanie vhodné pre pár, či rodinu. Navyše tu nájdete množstvo úložného priestoru. Dispozícia: Vstupná chodba s úlož.priestorom (veľký vstavaný šatník a 2xbotník) plynule prechádza do dennej a nočnej časti. Priestranná klimatizovaná denná časť (50m2) pozostáva z obývacej časti s výstupom na loggiu s posedením a krásnym výhľadom na Ružinovské jazero. Nachádza sa tu aj šikovný pracovný kút, ďalej plne vybavená kuchyňa s komorou a extra úložným priestorom (3m2), parnou rúrou, vínnou chladničkou, veľkou umývačkou riadu a jedálenská časť.  Nočná časť bytu sa skladá z dvoch izieb s na mieru robeným nábytkom- jedna je aktuálne zariadená ako hlavná spálňa (16,7m2) s manželskou posteľou a skutočne priestranným vstavaným šatníkom ako aj pracovným kútom. Z tejto spálne vedie výstup na ďalší balkón. Druhá izba (16,4m2) je aktuálne zariadená ako detská izba s posteľou, nábytkovou zostavou a písacím stolom- robené na mieru.  Kúpeľňa má vaňu, dvojumývadlo a práčku so sušičkou + úlož.priestor. Toaleta je samostatná..  Byt sa prenajíma vybavený a zariadený takmer totožne podľa foto a je pripravený na nasťahovanie. Na oknách su nainštalované elektrické rolety/ žalúzie a byt je v lete klimatizovaný. Lokalita: Ponúka všetko to, čo patrí k pohodlnému životu v Ružinove. Je situovaný len pár metrov od OC Retro, čiže o nákupy a služby rôzneho druhu je postarané. Nachádza sa na ulici, ktorú využívajú len rezidenti bytoviek, no zároveň ste len pár minút cesty autom do úplného centra mesta. V okolí je množstvo zelene ako aj tenisové kurty, detské preliezky, či ihriská. MHD zástavka je tiež len na skok. Cena: 1000 Eur + energie (cca 250 Eur). K bytu prislúchajú dve parkovacie státia. Fotografie nehnuteľnosti a text sú autorským dielom a vo výhradnom vlastníctve RK Territory -------------------------------------------- ENG: This sunny, spacious, fully furnished 3-room apartment of 98m2 + 2x balcony ( 4m2 + 5m2) + 2x parking is located in a nice green area of Ružinov, street Sedmokrásková, with lovely view on Ružinovské jazero from the balcony. It is situated in the newer, well-maintained building with elevator. Apartment comes with 2x parking spots right in front of the building.  Due to orientation to two directions the apartment offers lots of daylight and thanks to its location also calm living for couple or family. You will profit from plenty of storage space and custom-made furniture. Layout: Entrance hall with lots of storage space (big built-in wardrobe + 2x shoe storage) leads to the day and night parts of the apartment. Spacious air-conditioned day area of 50m2 consists of living room with huge TV and access to the sunny balcony with outdoor seating and lake view. The living room has custom-made working desk corner. Fully equiped kitchen with dining table and extra storage in pantry, is equiped with steam oven, wine fridge and big dish washer. Here you can find also a dining area. Evening area consists of 2 rooms: one currently furnished as main bedroom (16,7m2) with spacious built-in wardrobe and yet another working table corner. Here you can find also access to the second balcony. The other room (16,4m2) is currently furnished as children´s room with custom-made furniture as per pictures. Bathroom comes with bathtub and washing machine combined with dryer as well as double sink. Toilet is separated. The apartment is rented fully furnished, equiped almost identically per pictures and is ready to move-in. On windows there are electrical and normal blinds and the space is air-conditioned in summer.  Location: Offers everything that belongs to a comfortable living in Ružinov. Having OC retro (shopping mall) next-door offers all you need for any type of shopping/ services. Around building you find greenery, tennis courts, children playground, football field and more.  Area is known by many sport activities. Very well connected to the highway, while quick access to city center and nearby public transport Price: 1000Eur +utilities (250Eur). Two parking spots included. Pictures and text are copyright and exclusive property of Territory Real Estate

1 000 €/mes.
9,62 €/m²/mes.

Zastúpenie Bratislava
PREDAJ RD bungalov , Veľké Leváre

PREDAJ RD bungalov , Veľké Leváre

Lokalita: Veľké Leváre (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 87 m²

˙˙˙˙˙˙AVILA˙˙˙˙˙˙ Na predaj rodinný dom typu bungalov vo Veľkých Levároch s krásnym trávnatým pozemkom, ktorý ponúka širokú škálu možností využitia, či už pre deti alebo domáce gazdinky. VÝMERA úžitková plocha je 87m2 a výmera pozemku 524m2 DOM -porotherm -betónová škridla -plastové okná -elektrické podlahové kúrenie + krb -inžinierske siete: elektrina, voda, septik DISPOZIČNÉ RIEŠENIE Objekt je prestrešený sedlovou strechou. Vstup do domu je situovaný z bočnej strany zo závetria do malého zádveria, z ktorého sa vstupuje do chodby. Chodba tvorí hlavný komunikačný priestor medzi dennou i nočnou časťou domu. Prepojenie chodby s obývacou izbou je oblúkovým prechodom. Kuchyňa s obývacou izbou tvorí jeden veľkopriestor s východom na terasu. Nočnú časť tvoria dve izby, kúpeľňa s wc a malá technická miestnosť. PARKOVANIE Pred domom a vo dvore pod dreveným prístreškom. VÝHODY -kúpou okamžite voľný -predáva sa komplet zariadený CENA 235 000 eur V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou. Ak poveríte našu kanceláriu na zabezpečenie hypotéky a tá vám nebude schválená rezervačnú zálohu vrátime v plnej výške. KONTAKT MARTIN 0940 170 109 -

235 000 €
2 701,15 €/m²
+ 100 €/mes. energie
* * *  AVILA * * *  NMNV
TOP | Výr.-sklad. priestory (600 m2, príz., vykur., vjazd MV)

TOP | Výr.-sklad. priestory (600 m2, príz., vykur., vjazd MV)

Lokalita: PBU-121-sp-600, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 600 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné (výrobné, skladové, obchodné, ...) priestory v obchodnej zóne s vysokou koncentráciou spotrebiteľov v južnej časti Košíc na Južnej triede. Ponúkané priestory sa nachádzajú v prízemnom objekte. Celková výmera priestorov je 950,00 m2. Pozostávajú z 2 navzájom prepojených častí - 600,00 m2 (výrobno-skladové priestory) a 350,00 m2 (obchodné priestory). Konštrukčne ide o oceľový skelet so sendvičovým opláštením a s kvalitnými priemyselnými betónovými podlahami. Objekt má výborný prístup a bezproblémové parkovanie na priľahlých parkoviskách. V bezprostrednom dosahu sú možnosti stravovania a MHD. Oba priestory je možné prenajať / využívať aj samostatne. ----------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Výrobno-skladová časť (600,00 m2) - priestory majú vjazd pre MV s priemyselnou bránou. Priestory sú vykurované, majú vlastný kotol a vlastné sociálne zázemie. Majú betónovú priemyselnú podlahu. Cena prenájmu: od 5,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Obchodná časť / showroom (350,00 m2) - priestory pozostávajú z hlavného prízemného obchodného priestoru, kancelárskeho a sociálneho zázemia. Priestory sú bohato presklené. Objekt má vykurovanie (vlastný kotol), klimatizáciu a všetky inžinierske siete. Využitie priestorov môže byť najmä na obchod, showroom a pod. Majú keramickú podlahu a stropné osvetlenie. Cena prenájmu: od 9,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- Priestory sú ihneď voľné. Iba veľmi vážny záujem. Uprednostňuje sa dlhodobý nájomný vzťah. DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte: Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903 Viac informácií o uvedenej nehnuteľnosti nájdete na stránke DOMIOS. sk. Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

3 000 €/mes.
5 €/m²/mes.

DOMIOS | realitné riešenia na mieru
TOP | Výr.-sklad. priestory (950 m2, príz., vykur., výklad, vjazd MV)

TOP | Výr.-sklad. priestory (950 m2, príz., vykur., výklad, vjazd MV)

Lokalita: PBU-121-sp-950, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 950 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné (výrobné, skladové, obchodné, ...) priestory v obchodnej zóne s vysokou koncentráciou spotrebiteľov v južnej časti Košíc na Južnej triede. Ponúkané priestory sa nachádzajú v prízemnom objekte. Celková výmera priestorov je 950,00 m2. Pozostávajú z 2 navzájom prepojených častí - 600,00 m2 (výrobno-skladové priestory) a 350,00 m2 (obchodné priestory). Konštrukčne ide o oceľový skelet so sendvičovým opláštením a s kvalitnými priemyselnými betónovými podlahami. Objekt má výborný prístup a bezproblémové parkovanie na priľahlých parkoviskách. V bezprostrednom dosahu sú možnosti stravovania a MHD. Oba priestory je možné prenajať / využívať aj samostatne. ----------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Výrobno-skladová časť (600,00 m2) - priestory majú vjazd pre MV s priemyselnou bránou. Priestory sú vykurované, majú vlastný kotol a vlastné sociálne zázemie. Majú betónovú priemyselnú podlahu. Cena prenájmu: od 5,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Obchodná časť / showroom (350,00 m2) - priestory pozostávajú z hlavného prízemného obchodného priestoru, kancelárskeho a sociálneho zázemia. Priestory sú bohato presklené. Objekt má vykurovanie (vlastný kotol), klimatizáciu a všetky inžinierske siete. Využitie priestorov môže byť najmä na obchod, showroom a pod. Majú keramickú podlahu a stropné osvetlenie. Cena prenájmu: od 9,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- Priestory sú ihneď voľné. Iba veľmi vážny záujem. Uprednostňuje sa dlhodobý nájomný vzťah. DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte: Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903 Viac informácií o uvedenej nehnuteľnosti nájdete na stránke DOMIOS. sk. Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

6 150 €/mes.
6,47 €/m²/mes.

DOMIOS | realitné riešenia na mieru
TOP | Klim. obch. priestory (950 m2, príz., vykur., výklad, vjazd MV)

TOP | Klim. obch. priestory (950 m2, príz., vykur., výklad, vjazd MV)

Lokalita: PBU-121-op-950, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 950 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné (výrobné, skladové, obchodné, ...) priestory v obchodnej zóne s vysokou koncentráciou spotrebiteľov v južnej časti Košíc na Južnej triede. Ponúkané priestory sa nachádzajú v prízemnom objekte. Celková výmera priestorov je 950,00 m2. Pozostávajú z 2 navzájom prepojených častí - 600,00 m2 (výrobno-skladové priestory) a 350,00 m2 (obchodné priestory). Konštrukčne ide o oceľový skelet so sendvičovým opláštením a s kvalitnými priemyselnými betónovými podlahami. Objekt má výborný prístup a bezproblémové parkovanie na priľahlých parkoviskách. V bezprostrednom dosahu sú možnosti stravovania a MHD. Oba priestory je možné prenajať / využívať aj samostatne. ----------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Výrobno-skladová časť (600,00 m2) - priestory majú vjazd pre MV s priemyselnou bránou. Priestory sú vykurované, majú vlastný kotol a vlastné sociálne zázemie. Majú betónovú priemyselnú podlahu. Cena prenájmu: od 5,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Obchodná časť / showroom (350,00 m2) - priestory pozostávajú z hlavného prízemného obchodného priestoru, kancelárskeho a sociálneho zázemia. Priestory sú bohato presklené. Objekt má vykurovanie (vlastný kotol), klimatizáciu a všetky inžinierske siete. Využitie priestorov môže byť najmä na obchod, showroom a pod. Majú keramickú podlahu a stropné osvetlenie. Cena prenájmu: od 9,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- Priestory sú ihneď voľné. Iba veľmi vážny záujem. Uprednostňuje sa dlhodobý nájomný vzťah. DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte: Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903 Viac informácií o uvedenej nehnuteľnosti nájdete na stránke DOMIOS. sk. Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

6 150 €/mes.
6,47 €/m²/mes.

DOMIOS | realitné riešenia na mieru
2-izb. byt v novostavbe ZELENÁ STRÁŇ s parkovaním

2-izb. byt v novostavbe ZELENÁ STRÁŇ s parkovaním

Lokalita: Ulica Zelená stráň 1951/5, Košice III - Košická Nová Ves (Košice)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 48.06 m²

Ponúkame na prenájom útulný, plne zariadený byt v novostavbe ZELENÁ STRÁŇ s krytým parkovacím miestom v garáži. Technické info a parametre: * Úžitková plocha: 48,06 m2 * Balkón: 5,76 m2 * Počet izieb: 2 * Poschodie: 1. * Výťah: áno Byt sa skladá zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou, kúpeľne, samostatnej toalety a spálne. Lokalita a občianska vybavenosť: * Byt sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite s výhľadom na Košickú Novú Ves. Autom je byt vzdialený 6 minút od centra. * V blízkom okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, obchody, školy, škôlky, poliklinika, MHD. Cena prenájmu je 670,- EUR mesačne + 2 mesačný depozit. V cene sú zahrnuté energie, internet a TV. Ak vás táto ponuka zaujala, tak nás neváhajte kontaktovať: 0902 564 309.

670 €/mes.
13,94 €/m²/mes.

RK Diamant - prenájom 2 izbový byt B. Smetanu

RK Diamant - prenájom 2 izbový byt B. Smetanu

Lokalita: Bedřicha Smetanu, Trnava (Trnava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 56 m²

Prenajmeme 2 izbový byt na 2.poschodí s výťahom komplet zariadený pre max. dve osoby bez detí a domácich zvierat. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou, kuchyne s obývačkou a balkónom a spálne. Obhliadky a bližšie info na tel.č.p.Diamantová 0915733376

600 €/mes.
10,71 €/m²/mes.
vrátane energií
Realitná kancelária Diamant
4i RD v Galante. 130m2 na pozemku 649m2 . cena vrátane štandardu

4i RD v Galante. 130m2 na pozemku 649m2 . cena vrátane štandardu

Lokalita: Kupelná, Galanta (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 130 m²

SaleA váš partner v realitách vám prináša jedinečnú a exkluzívnu ponuku rodinných domov typu bungalov. Stavba rodinného domu sa nachádza v Galante, mestská časť Mládežnícka, ulica Kúpeľná Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 649 m2, pričom zastavaná plocha domu je 155m2, úžitková plocha domu je 125m2. Univerzálna 112m2. K domu prináleží terasa o rozlohe 20m2. V cene domu 285 000€ je zahrnutý štandard interieru aj exteriéru. Započítaný Štandard zahŕňa - Interiérové, exteriérové dvere, podlahy, obklady, dlažby, sanitu, toalety, batérie. Exteriér : Na pozemku budú vykonané terénne úpravy, vybudované 2 parkovacie státia, chodníky, terasa. Pozemok bude kompletne oplotený bariérovým oplotením s predprípravou na elektrické brany . Ako alternatívny zdroj tepla slúži hotový krb. Ohrev teplej vody zabezpečuje bojler. Kúrenie je elektrické podlahové. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, kanalizácia, optický internet, plyn-zaslepená prípojka pred domom). Na dome je predpríprava na alarm, klimatizáciu, elektrické žalúzie, video vrátnik a kamery. Tento krásny priestranný rodinný dom vám ponúka vysoký komfort. Tri plnohodnotne izby. Priestrannú kuchyňu. Kúpeľňa disponuje toaletou, vaňou ale aj sprchovým kútom. V dome sa nachádza aj samostatné WC. Technická miestnosť ponúka priestor na odkladanie náradia dennej potreby, ďalej je možné ju užívať aj ako práčovňu/šatník. Výhodou tejto stavby je jej umiestnenie a vybavenie. Lokalita si zachováva mestský ráz so všetkými vymoženosťami mesta, pritom odľahlosť od centra Vám zabezpečí vidiecky kľud a anonymitu. Galanta je okresné mesto vzdialené cca 60km od Bratislavy. Disponuje železničnou križovatkou, čím spojenie na hlavné mesto má vysokú frekvenciu. Dobrá dostupnosť je aj po diaľnici. V meste sú vybudované škôlky, základné aj stredné školy, kultúrne centrá, rekreačné centrá, nemocnice, domovy dôchodcov, obchodné centrá ... 3D:...https://my.matterport.com/show/?m=GeX3BkmVVtU.... Ak Vás oslovila táto nehnuteľnosť, prípadne mate ďalšie otázky môžete ma kontaktovať na Info : 0918 685 901 bartikova@salea.sk Mojou prioritou je vaša spokojnosť. Zabezpečujeme kompletný právny servis a pomoc s financovaním a vybavením HU. S nami máte svoje nové bývanie bez starostí a za najlepších podmienok!

285 000 €
2 192,31 €/m²
+ 120 €/mes. energie
Galanta
Moderná 4 izbová novostavba Nemšová časť Ľuborča

Moderná 4 izbová novostavba Nemšová časť Ľuborča

Lokalita: Ľuborča, Nemšová (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 170 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu s úžitkovou plochou 170 m2 a pozemkom o výmere 819m2 v mestskej časti Nemšová - Ľuborča, len 13km od mesta Trenčín. Dom bol postavené z najkvalitnejších materiálov a spĺňajú najnovšie štandardy. Jedná sa o stavbu z tehly, obvodové steny porotherm 30cm, nainštalované podlahové kúrenie, strecha väzníkový krov, krytina Tondach Samba hneda lesklá, okná salamander BlueEvolution 92 (3sklo) hnedé, vstupne dvere hliníkový rám, predpríprava na klimatizáciu... Dispozične dom ponúka : Garáž na 2 autá (el. brány), vstupná chodba, priestranná chodba so vstupom do izieb, technická miestnosť, priestranná kúpeľňa s wc, kúpeľňa, oddelené wc, 2 izby, spálňa, priestranný šatník, kuchyňa so špajzou, obývacia miestnosť s akumulačným krbom a vstupom na terasu (18m2). Pozemok je rovinatý ideálny na realizáciu záhrady, kde si budete môcť vychutnávať relax. Inžinierske siete: elektrina, kanalizácia, ( príprava na plyn a vodovod) Maklér odporúča : Krásny rozsiahly pozemok, časť obce, ktorá je ako stvorená na pokojné bývanie spojené s relaxáciou, výletmi do prírody, hubárčenie, cyklistiku a iné,... Ak hľadáte harmóniu, pokoj, relax, tak ste na správnom mieste! Všetky ďalšie doplňujúce informácie rada zodpoviem osobne na obhliadke, ktorú si môžete dohodnúť na tel. č. 0903 601 884

254 999 €
1 499,99 €/m²

Leaders&Partners s.r.o Pobočka Žilina
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 764