Novostavby.sk
Nájdených 15 265 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 764
Oprav. priestory (600 m2, príz., vykur., vjazd MV)

Oprav. priestory (600 m2, príz., vykur., vjazd MV)

Lokalita: PBU-121-opp-600, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Opravárenské priestory   Úžítková plocha: 600 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné (výrobné, skladové, opravárenské, obchodné, ...) priestory v obchodnej zóne s vysokou koncentráciou spotrebiteľov v južnej časti Košíc na Južnej triede. Ponúkané priestory sa nachádzajú v prízemnom objekte. Celková výmera priestorov je 950,00 m2. Pozostávajú z 2 navzájom prepojených častí - 600,00 m2 (výrobno-skladové priestory) a 350,00 m2 (obchodné priestory). Konštrukčne ide o oceľový skelet so sendvičovým opláštením a s kvalitnými priemyselnými betónovými podlahami. Objekt má výborný prístup a bezproblémové parkovanie na priľahlých parkoviskách. V bezprostrednom dosahu sú možnosti stravovania a MHD. Oba priestory je možné prenajať / využívať aj samostatne. ----------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Výrobno-skladová časť (600,00 m2) - priestory majú vjazd pre MV s priemyselnou bránou. Priestory sú vykurované, majú vlastný kotol a vlastné sociálne zázemie. Majú betónovú priemyselnú podlahu. Cena prenájmu: od 5,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Obchodná časť / showroom (350,00 m2) - priestory pozostávajú z hlavného prízemného obchodného priestoru, kancelárskeho a sociálneho zázemia. Priestory sú bohato presklené. Objekt má vykurovanie (vlastný kotol), klimatizáciu a všetky inžinierske siete. Využitie priestorov môže byť najmä na obchod, showroom a pod. Majú keramickú podlahu a stropné osvetlenie. Cena prenájmu: od 9,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- Priestory sú ihneď voľné. Iba veľmi vážny záujem. Uprednostňuje sa dlhodobý nájomný vzťah. DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte: Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903 Viac informácií o uvedenej nehnuteľnosti nájdete na stránke DOMIOS. sk. Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

3 000 €/mes.
5 €/m²/mes.

DOMIOS | realitné riešenia na mieru
TOP | Klim. obch. priestory (350 m2, výklad, príz., vykur., sklad, vjazd MV)

TOP | Klim. obch. priestory (350 m2, výklad, príz., vykur., sklad, vjazd MV)

Lokalita: PBU-121-op-350, Košice IV - Juh (Košice)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 350 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1991 - ponúka do prenájmu polyfunkčné (výrobné, skladové, obchodné, ...) priestory v obchodnej zóne s vysokou koncentráciou spotrebiteľov v južnej časti Košíc na Južnej triede. Ponúkané priestory sa nachádzajú v prízemnom objekte. Celková výmera priestorov je 950,00 m2. Pozostávajú z 2 navzájom prepojených častí - 600,00 m2 (výrobno-skladové priestory) a 350,00 m2 (obchodné priestory). Konštrukčne ide o oceľový skelet so sendvičovým opláštením a s kvalitnými priemyselnými betónovými podlahami. Objekt má výborný prístup a bezproblémové parkovanie na priľahlých parkoviskách. V bezprostrednom dosahu sú možnosti stravovania a MHD. Oba priestory je možné prenajať / využívať aj samostatne. ----------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Výrobno-skladová časť (600,00 m2) - priestory majú vjazd pre MV s priemyselnou bránou. Priestory sú vykurované, majú vlastný kotol a vlastné sociálne zázemie. Majú betónovú priemyselnú podlahu. Cena prenájmu: od 5,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- 2. Obchodná časť / showroom (350,00 m2) - priestory pozostávajú z hlavného prízemného obchodného priestoru, kancelárskeho a sociálneho zázemia. Priestory sú bohato presklené. Objekt má vykurovanie (vlastný kotol), klimatizáciu a všetky inžinierske siete. Využitie priestorov môže byť najmä na obchod, showroom a pod. Majú keramickú podlahu a stropné osvetlenie. Cena prenájmu: od 9,00 €/m2/mes. (bez médií a bez DPH) ----------------------------------------------------------------------------------------------- Priestory sú ihneď voľné. Iba veľmi vážny záujem. Uprednostňuje sa dlhodobý nájomný vzťah. DOMIOS je zmluvný partner vlastníka nehnuteľnosti poverený zabezpečením prenájmu uvedených priestorov. Služby DOMIOS pre záujemcov o priestory sú zdarma. V prípade záujmu o prenájom, technické špecifikácie, aktuálny stav obsadenosti alebo obhliadku kontaktujte: Ing. Peter Bubelíni, tel. č.: +421 (0) 903-636-903 Viac informácií o uvedenej nehnuteľnosti nájdete na stránke DOMIOS. sk. Na maily bez telefónneho čísla nereagujeme.

3 150 €/mes.
9 €/m²/mes.

DOMIOS | realitné riešenia na mieru
Predaj, rodinný dom Lukáčovce - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Lukáčovce - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Lukáčovce (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Lukáčovce okres Nitra. Dom je jednopodlažný, nepodpivničený, postavený na pozemku s celkovou výmerou 1064m2, rozmery pozemku 14x76 m. Zastavaná plocha domu je 165 m2. Nehnuteľnosť bola skolaudovaná v roku 2016, postavená z ytongu, strešná krytina je škridla. Dom pozostáva z dvoch samostatných bytových jednotiek, ktoré je možné spojiť jednoduchým stavebným zásahom. Prvá bytová jednotka dispozičné riešenie: vstupná chodba, technická miestnosť, obývačka s kuchyňou, samostatná izba a wc s kupeľnou. Druhá bytová jednotka dispozičné riešenie: vstupná chodba, obývačka s kuchyňou, dve samostatné izby, šatník a wc s kupeľnou. Okná v celom dome sú plastové s vnútornými žalúziami, dlažba keramická. Vykurovanie je zabezpečené teplovodným podlahovým kúrením. Mesačné náklady na energie sú 100,-€. Dom má pripojenie na všetky IS: elektrina, voda, plyn a odpad je riešený žumpou. V dome je klimatizácia, kamerový systém, zabezpečovací systém, protipožiarny systém. Na pozemku je možnosť aj ďalšej výstavby nakoľko na pozemok je vstup aj z druhej strany. Na celom dvore je položená zámková dlažba a je tam umiestnená plechová garáž. Dom svojou výbornou polohou umožňuje aj využitie na podnikateľské účely. Obec Lukáčovce ponúka plnú občiansku vybavenosť. Energetická trieda B. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 467 057 alebo na zoltanvarga@haloreality.sk. ID ponuky: NR-58431 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

245 000 €
1 531,25 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Prenájom, mezonetový byt Hviezdoslavov - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Prenájom, mezonetový byt Hviezdoslavov - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Hviezdoslavov (Dunajská Streda)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 87 m²

Exkluzívne ponúkame na prenájom štvorizbový byt - MEZONET s výmerou 87 m2, so záhradou s výmerou 49 m2, z čoho terasa 17 m2 a vlastným parkovaním s výmerou 33 m2 pred bytom v obci Hviezdoslavov, okres Dunajská Streda. Byt je čiastočne zariadený a IHNEĎ k dispozícii. Dispozícia bytu: - na prízemí: vstupná chodba, kuchyňa, obývacia miestnosť s výstupom na terasu a do záhrady, samostatná toaleta a komora pod schodiskom. - na poschodí: tri izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou, technická miestnosť. Pred bytom sa nachádza vlastné parkovanie pre dve autá. Byt je orientovaný SV - JZ. O teplo domova sa stará elektrické podlahové kúrenie so samostatnými termostatmi v miestnostiach a teplá voda je zabezpečená vlastným elektrickým bojlerom. Video prezentáciu si môžete pozrieť na mojej webovej stránke: https:// haloreality.sk/SZIKELA V blízkom okolí sa nachádza detské ihrisko, COOP Jednota, Billa, drogéria, lekáreň, kaviareň. V pešej dostupnosti do 15 minút je železničná zastávka s priamym spojom do hlavného mesta Bratislava a taktiež sa tu nachádza autobusová zastávka so spojom do Šamorína a Senca. Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zložiť aj zábezpeku vo výške 1.600 eur. Odmena pre realitnú kanceláriu je 800 eur. Maklér odporúča prehliadku. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0917 255 056 alebo na stefanszikela@haloreality.sk. ID ponuky: DS-60386 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

800 €/mes.
9,20 €/m²/mes.

HALO reality Dunajská Streda
Predaj, rodinný dom Veľké Úľany - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Veľké Úľany - NOVOSTAVBA

Lokalita: Veľké Úľany (Galanta)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 82 m²

Ponúkame na predaj novostavbu trojizbového rodinného domu v centre Veľkých Úĺan. Dom s dvomi parkovacími miestami je súčasťou dvojdomu, úžitková plocha domu 81,5m2, plocha pozemku 270m2. Predáva sa v stave holodomu, termín dokončenia apríl 2023. Dispozícia: - predsieň, - obývačka spojená s kuchyňou a východom na terasu - špajza, - 2 x spálňa, - veľká kúpeľňa s vaňou a murovaným sprchovacím kútom, - samostatné WC, - technická miestnosť. Materiály a prevedenie domu: - tehla 15cm zateplenie - drevený tesársky krov - fasádna silikónová omietka - sadrokartónový podhľad - cementový poter - podlahové elektrické kúrenie - elektrický bojler - predpríprava na vonkajšie žalúzie - plastové okná s troj-sklom - vymaľovanie celého interiéru na bielo Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 530 509 alebo na milossilny@haloreality.sk. ID ponuky: GA-60869 K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté kompletné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

136 900 €
1 669,51 €/m²

HALO reality Trnava
Prenájom, kancelársky priestor Nové Mesto nad Váhom, Dolné Samoty a okolie, Banská - NOVOSTAVBA

Prenájom, kancelársky priestor Nové Mesto nad Váhom, Dolné Samoty a okolie, Banská - NOVOSTAVBA

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom (Nové Mesto nad Váhom)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 88 m²

Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory nachádzajúce sa v Novom Meste nad Váhom. Jedná sa o tri navzájom susediace kancelárie, ktoré sú situované na 1. poschodí v novej, modernej a reprezentatívnej budove na okraji mesta s vlastným parkovaním. Všetky sú vybavené klimatizáciou a internetovou prípojkou. Sú priestranné, svetlé a zariadené nábytkom. Jedná sa o tri kancelárie o výmerách 22 m2, 22 m2 a 44 m2. Dve z nich sú riešené ako samostatné miestnosti a jedna, najväčšia pozostáva z dvoch prepojených miestností, ktoré však majú aj samostatné vstupy. Všetky tri je možné prenajať po separátne, alebo spolu. Vstup do budovy je kontrolovaný strážnou službou a k dispozícii je bezplatné parkovanie. Budúci prenajímatelia môžu využívať ďalšie spoločné a prevádzkové priestory a to vybavenú kuchyňu s jedálňou, priestrannú moderne zariadenú konferenčnú miestnosť, sociálne zariadenia a terasu s posedením. Cena za prenájom je 12 Eur bez Dph za 1m2/mesiac a sú v nej už zahrnuté poplatky za energie a internet. Pri podpise zmluvy sa uhrádza vratná záloha vo výške jedného mesačného nájmu. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Pre lepšiu predstavu o dispozičnom riešení ponúkaných priestorov si prezrite 3D virtuálnu prehliadku priamo na našej stránke. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 996 875 alebo na martinvozar@haloreality.sk. ID ponuky: NM-59209 U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

1 056 €/mes.
12 €/m²/mes.

HALO reality  s. r. o.
Predaj, rodinný dom Brehy - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Brehy - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Brehy (Žarnovica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 180 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom na pozemku s výmerou 1200 m2. Dom bol postavený ako novostavba na základoch staršej budovy. Múry sú z tvárnic a tehly Porotherm. Celý dom je zateplený 20 cm polystyrénom, strecha je zateplená 40 cm vrstvou minerálnej vlny. Dom je čiastočne podpivničený. Kúrenie je ústredné s plynovým kotlom, alternatívne teplovodnými krbovými kachľami na drevo, ktoré zohrievajú vodu v radiátoroch celého domu. Dom je zabezpečený 10 kamerami so záznamom a prístupom z mobilu. Časť elektroinštalácie je pripojená na záložný zdroj. Obytné priestory sú veľkoryso riešené - plocha obývačky je 42 m2, kuchyne 27 m2. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa s WC, špajza a chodba. Na chodbe je veľká vstavaná skriňa. Z obývačky je výstup na veľkú terasu otvorenú do záhrady. Na poschodí sa nachádza spálňa, ďalšie 2 obytné izby a kúpeľňa s WC. Zo spálne sa vychádza na hornú terasu ( cca 6x6 m) s pekným výhľadom. Časť pozemku pred domom je rovinatá, zadná časť za domom je svahovitá. Rozmery pozemku sú 30x40 m, pozemok je oplotený. V prípade záujmu je možné dokúpiť väčší pozemok. Dom je ideálny na trvalé bývanie aj ako luxusná chalupa. Aktuálne mesačné náklady na bývanie sú: plyn 80 €, elektrina 50 €, voda podľa spotreby. Brehy sa nachádzajú v blízkosti mesta Nová Baňa, s dobrou dostupnosťou 1 km od R1, vzdialenosť z Nitry je 52 km, z Bratislavy 145km. V blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko SKI Drozdovo - 12 km. Okolie je vhodné na turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, zjazdové aj bežecké lyžovanie, sú tu možnosti jazdy na koni. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0950 527 353 alebo na lubossutka@haloreality.sk. ID ponuky: ZC-58809 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

360 000 €
2 000 €/m²

HALO reality  s. r. o.
Predaj, rodinný dom Pavlice - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Pavlice - NOVOSTAVBA

Lokalita: Pavlice (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 101 m²

Ponúkame na predaj pekný štvor-izbový rodinný dom- bungalov, novostavba v obci Pavlice. Dom mimo hlavnej cesty v bočnej, slepej, novovybudovanej uličke kde bude stáť 6 domov. Zastavaná plocha domu 127m2, úžitková plocha 101m2. Upravený pozemok o výmere 400m2, rozmrry 20x20m. Dom sa predáva v stave holodomu (všetky rozvody elektriky, vody, odpadu, zásuvky, omietky, potery, fasáda, zateplenie, strecha, plastové okná - 3sklo, dvere, chodník, 3x parkovacie státie, kúrenie elektrické podlahové) v prípade záujmu dokončenie podľa Vašich predstáv. Všetky IS elektrika, kanalizácia, voda. Dispozične pozostáva: so vstupnej chodby, kuchyne s jedálňou prepojenie s obývacou izbou, troch samostatných spální, kúpeľne a samostatného WC. Obec Pavlice má dobrú občiansku vybavenosť. Vzdialenosť Trnava 15 km, Bratislava 45 km, výjazd na diaľnicu 7km.. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 530 509 alebo na milossilny@haloreality.sk. ID ponuky: TT-60488 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

207 000 €
2 049,50 €/m²

HALO reality Trnava
Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane, priestranný, veľkometrážny o výmere 63 m2 - NOVOSTAVBA

Predaj, jednoizbový byt Štiavnické Bane, priestranný, veľkometrážny o výmere 63 m2 - NOVOSTAVBA

Lokalita: Štiavnické Bane (Banská Štiavnica)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 63 m²

Ponúkame na predaj novostavbu veľkého, slnečného jednoizbového bytu o výmere 63 m2 v Štiavnických Baniach. Podkrovný byt je vkusne zrekonštruovaný so zaujímavými prvkami a pozostáva z kuchyne prepojenej s obývačkou, menšej izby (spálňa) a kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Strešné okná Velux. Plávajúce podlahy v celom byte. Kúrenie: elektrické konvektory. Cena bytu je s kompletným dokončením elektrických zásuviek, osadenia sanity. Na dome je nová strecha so zateplením, naďalej prebieha rekonštrukcia spoločných priestorov a fasády. Vyhľadávaná lokalita s množstvom tajchov a nádhernou okolitou prírodou. Do centra Banskej Štiavnice cca 10 minút autom. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 576 645 alebo na katarinadenkova@haloreality.sk. ID ponuky: BS-58794 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

99 000 €
1 571,43 €/m²

HALO reality Banská Štiavnica
Predaj, rodinný dom Poniky, Ponická Huta, Dohoda možná - NOVOSTAVBA

Predaj, rodinný dom Poniky, Ponická Huta, Dohoda možná - NOVOSTAVBA

Lokalita: Poniky (Banská Bystrica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 127 m²

Hľadáte novostavbu rodinného domu v blízkosti Banskej Bystrice, tak máme niečo pre Vás. Ponúkame na predaj novostavbu päťizbového rodinného domu v obci Ponícka Lehota. Dom je tesne pred kolaudáciou a predáva sa ako holodom. Súčasťou ceny je dokončenie do holodomu a dokončenie exteriéru domu vrátane parkovacej plochy a terasy s prístreškom. Kúrenie je riešené nízko nákladovým tepelným čerpadlom Daikin ovládané cez aplikáciu s podlahovým vykurovaním. Celý dom je zabezpečený alarmom. Kanalizácia vyúsťuje do žumpy. V prípade záujmu je možné dom dokončiť podľa požiadaviek kupujúceho. Dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží: PRVÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE: zádverie, chodba, izba, kúpeľňa spojená z WC, sprchový kút, technická miestnosť, komora, obývacia izba prepojená s kuchyňou, schodisko a terasa. DRUHÉ NADZEMNÉ PODLAŽIE : chodba, 3 samostatné izby, kúpeľňa spojená z WC, vaňa, možnosť umiestnenia práčky so sušičkou, schodisko . Rodinní dom je ovládaný inteligentným systémom TapHome. Týmto systémom môžete ovládať: osvetlenie, kúrenie, chladenie, vetranie, napr. - požadované teploty sa nastavujú individuálne pre každú miestnosť, zabezpečovací systém, kamerový systém, dvere, brány napr. otváranie a zatváranie brány pomocou aplikácie vo Vašom smartfóne - pohodlné ovládanie - nemusíte ani vystúpiť z auta, zavlažovanie atď... Veľmi príjemná lokalita v blízkosti prírody určite osloví klientov, ktorý chcú vymeniť mesto za dedinskú atmosféru ale chcú mať predsa len mesto v blízkosti. Teším sa na obhliadky a rád Vám nehnuteľnosť kedykoľvek ukážem. Energetická trieda A. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 806 395 alebo na marianhalabuk@haloreality.sk. ID ponuky: BB-59958 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

255 000 €
2 007,87 €/m²

HALO reality Banská Bystrica
Predaj, rodinný dom Spišská Belá, Strážky - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Predaj, rodinný dom Spišská Belá, Strážky - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Lokalita: Spišská Belá (Kežmarok)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 210 m²

Túžite sa každé ráno zobúdzať do tichého rána s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry a vôňou sviežeho podtatranského vzduchu? Ak áno, presne pre Vás máme exkluzívne v ponuke na predaj - NOVOSTAVBU - samostatne stojaci rozostavaný rodinný dom atypického tvaru v OV v novovytvorenej obytnej zóne v meste Spišská Belá-časť Strážky, okres Kežmarok. Bývanie v tejto lokalite zaručuje kľudné a tiché bývanie plné relaxu pre tých, ktorí túžia žiť mimo hektického a rušného mestského života. Zároveň je cesta za prácou, zábavou, spoločenským, športovým a kultúrnym životom na skok: vzdialenosť do centra mesta Spišská Belá cca 4 km, Kežmarok 5 km, Poprad cca 20 km, Vysoké Tatry cca 13 km. Novostavba je dvojpodlažná (prízemie a podkrovie) s dvomi balkónmi a terasou, orientovaná na JV/SZ a nie je podpivničená. Situovaná je v kľudnej, tichej, slepej ulici. Prístup k domu je zo spevnenej miestnej komunikácie, ktorá sa napája na štátnu cestu I. triedy. Pozemok vo výmere 589 m2 je z 2/3 mierne svahovitý, zadná časť pozemku za stavbou je vhodná k vybudovaniu kaskádovitej záhrady, z ktorej je krásny a nerušený výhľad na Vysoké Tatry. DISPOZÍCIA I.NP (prízemie): - zádverie, chodba, hala so schodiskom do podkrovia, hala so vstupom na prekrytú terasu, kuchyňa s jedálenským kútom, samostatné WC, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, kumbál. DISPOZÍCIA II.NP (podkrovie): - chodba so schodiskom, tri samostatné izby (z toho dve izby s balkónmi s výhľadom na Vysoké Tatry a Kaštieľ Strážky), šatník, kúpeľňa s WC situovaná netradične - v strede podkrovia. TECHNICKÉ ÚDAJE: - rok výstavby 2007 - 2009, - konštrukcia: obvodové murivo - murovaná tvárnica YTONG 370 mm, vnútorné priečky - murovaná tvárnica YTONG hrúbky 100 mm a 250 mm, - stavba je založená na betónových základoch s betónovou podmurovkou do 50 cm, - stavba má vodorovnú izoláciu, - stropná konštrukcia: železobetónová rovná so sadrokartónovým podhľadom, - strecha atypického tvaru pokrytá plechom, - stavba je napojená na všetky inžinierske siete, - vykurovanie miestností a ohrev vody: ústredné podlahové teplovodné napojené na plynový kondenzačný kotol so zásobníkovým ohrievačom vody, plánované doplnkové vykurovanie krbom v hale (v predpríprave), - elektroinštalácia: svetelná a motorická vo forme kompletných vnútroomietkových rozvodov s rozvodmi internetu (optický kábel Telecom), - okná: plastové s izolačným trojsklom. PLOCHA POZEMKU: 589 m2 (rozmery cca 34 m x cca 18 m) ZASTAVANÁ PLOCHA: 111 m2 ÚŽITKOVÁ PLOCHA: 210 m2 OBYTNÁ PLOCHA: cca 90 m2 K dispozícii je kompletná projektová dokumentácia a predĺžené stavebné povolenie s platnosťou do 12/2023. Nehnuteľnosť nie je skolaudovaná, je bez akejkoľvek ťarchy. VÝHODY: - dokončenie podľa vlastných predstáv, vkusu a náročnosti, - tiché a kľudné bývanie s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry a Kaštieľ Strážky, - blízkosť miest Spišská Belá, Kežmarok, Poprad. Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať. Veľmi rada Vás bližšie oboznámim s nehnuteľnosťou na našej spoločnej obhliadke Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 389 280 alebo na dagmarhajekova@haloreality.sk. ID ponuky: KK-59107 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

249 900 €
1 190 €/m²

HALO reality Spišská Nová Ves
Predaj, dvojizbový byt Štiavnické Bane, priestranný, veľkometrážny 90m2 - NOVOSTAVBA

Predaj, dvojizbový byt Štiavnické Bane, priestranný, veľkometrážny 90m2 - NOVOSTAVBA

Lokalita: Štiavnické Bane (Banská Štiavnica)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 90 m²

Ak sa vám páči netradičné bývanie, táto ponuka je ako stvorená pre vás. Ponúkame na predaj novostavbu veľkého, priestranného dvojizbového bytu o výmere 90 m2 v Štiavnických Baniach. Slnečný podkrovný byt je vkusne zrekonštruovaný s množstvom zaujímavých prvkov. Pozostáva z veľkej kuchyne prepojenej s obývacou časťou a jednej menšej izby, kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou. Strešné okná Velux. Plávajúce podlahy v celom byte. Predáva sa zariadený. Kúrenie: elektrické konvektory. Cena bytu je s kompletným dokončením kúpeľne, elektrických zásuviek, osadenia sanity. Na dome je nová strecha so zateplením, naďalej prebieha rekonštrukcia spoločných priestorov a fasády. Vyhľadávaná lokalita s množstvom tajchov a nádhernou okolitou prírodou. Centrum mesta Banská Štiavnica, lyžiarske stredisko Salamandra Resort vzdialené cca 10 minút autom. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918 576 645 alebo na katarinadenkova@haloreality.sk. ID ponuky: BS-58795 Cena za nehnuteľnosť je KONEČNÁ, vrátane provízie, právneho servisu zabezpečeného advokátom, poradenstva, základného správneho poplatku na katastri a hypotekárnych služieb (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

99 000 €
1 100 €/m²

HALO reality Banská Štiavnica
Reality&Bývanie: Priestranný moderný bungalov na 6,5á pozemku v Miloslavove - Alžbetin Dvor

Reality&Bývanie: Priestranný moderný bungalov na 6,5á pozemku v Miloslavove - Alžbetin Dvor

Lokalita: Alžbetin Dvor, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 155 m²

Kontakt: Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu na 6,5á pozemku v Miloslavove časti Alžbetin dvor. Rodinný dom má modernú architektúru a dispozičné riešenie, pričom plnohodnotne spĺňa požiadavky komfortného a reprezentatívneho bývania pre rodinu, ktorá túži po pokojnom vidieckom prostredí na skok od Bratislavy. Rodinný dom má celkovú výmeru 155m2, 5 izieb plus zimnú záhradu, garáž a príslušenstvo rozložené na jednom podlaží: priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a komorou, z obývacej izby je vstup na zimnú záhradu, pri vstupe je samostatné WC, ďalej pohodlná rodičovská spálňa, dve detské izby a pracovňa plus samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom aj vaňou a WC, garáž so záhradným skladom. Veľkou výhodou je, že dispozícia domu má orientované v podstate všetky obytné miestnosti do záhrady, čo im dáva krásny výhľad a súkromie od ulice. Dom sa predáva v stave holodomu, no predávajúci ho vie dokončiť podľa predstáv klienta. Výstvaba domu už prebieha a je možné ho dokončiť do 4 mesiacov! Cena: 409 500 € V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného domu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

409 500 €
2 641,94 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Reality&Bývanie: Moderný nízkoenergetický rodinný dom na priestrannom pozemku v Miloslavove

Reality&Bývanie: Moderný nízkoenergetický rodinný dom na priestrannom pozemku v Miloslavove

Lokalita: Info v RK, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 143 m²

Kontakt: Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho nízkoenergetického rodinného domu na pozemku o výmere 670 m2 v Miloslavove. Rodinný dom má modernú architektúru a dispozičné riešenie, pričom plnohodnotne spĺňa požiadavky komfortného a reprezentatívneho bývania pre rodinu, ktorá túži po pokojnom vidieckom prostredí na skok od Bratislavy. Rodinný dom má celkovú výmeru 143m2, 5 izieb a príslušenstvo rozložené na dvoch podlažiach: na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, pohodlná rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a WC, pričom obe miestnosti majú krásny výhľad a vstup na priestrannú terasu a záhradu, ďalej sa na prízemí nachádza pracovňa, šatník a ďalšia kúpeľňa s WC (celková výmera podlažia 104m2 plus terasa 46m2) na poschodí sa nachádzajú dve izby a kúpeľňa s WC (celková výmera podlažia 39m2) Dom sa predáva v stave holodomu (predávajúci ho vie dokončiť podľa predstáv klienta do štandardu, čiže interiér môže byť presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek), terasa bude vybudovaná so zámkovej dlažby a pred domom budú vybudované parkovacie miesta so zámkovej dlažby. Výstvaba domu už prebieha a je možné ho dokončiť do 3 mesiacov! Základné informácie o materiálovom prevedení holodomu: nosné murivo z brúsenej tehly hr. 250mm, zateplenie EPS70 hr. 150mm, silikónová fasádna omietka, vápenatocementový poter, plastové okná päťkomorové trojsklá, podlahové teplovodné vykurovanie tepelným čerpadlom so zásobníkom TÚV, komplet rozvody elektriky, vody a kanalizácie, dátové rozvody, sádrové omietky. Dom bude patriť do energetickej triedy A0. Cena: 399 900 € vrátane provízie pre RK (financovanie - 10% pri zmluve o budúcej kúpnej zmluve, 90% po kolaudácii) Dom je vybudovaný v novej zástavbe rodinných domov v obci Miloslavov vzdialenej cca. 16km od Bratislavy, veľkou výhodou je rýchla dostupnosť do všetkých častí Bratislavy cez rýchlostnú cestu D4/R7 alebo vlakom/autobusom, ktorých zastávky sa nachádzajú v blízkej vzdialenosti od domu. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť - škôlka, základná škola, detské ihriská, obchody (Billa, Teta), pošta, kaviareň, reštaurácie, fitness centrum, plavecký bazén. V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného domu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

399 900 €
2 796,50 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 5i a 4i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 5 a viac izbový byt   Úžítková plocha: 112 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 5i a 4i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. Cieľom projektu je poskytnúť budúcim vlastníkom komfortné bývanie bez obavy a dopadu energetickej krízy, nakoľko každý byt bude mať vlastné tepelné čerpadlo, prostredníctvom ktorého bude v byte zabezpečené vykurovanie, príprava teplej vody a chladenie a navyše možnosť pripojenia na fotovoltiku. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Pomaly sa ukončujú hrubé stavby! Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové teplovodné podlahové kúrenie v celom byte, tepelné čerpadlo na kúrenie/ohrev TÚV/chladenie, prípravu na fotovoltiku, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 5i byty / výmera 106 (plus loggia 6m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 289.000 €!!! 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 264.000 €!!! Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome bez obáv z energetickej krízy. Využite výhodné financovanie 10/90 (10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a zvyšok po kolaudácii) a dajte si schváliť hypotekárny úver už teraz vo VÚB banke, pričom úver začnete platiť až po kolaudácii. Prvých 30% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

289 000 €
2 580,36 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i dvojpodlažnom byte s vlastnou záhradou a parkingom vo Vra

Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i dvojpodlažnom byte s vlastnou záhradou a parkingom vo Vra

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 88 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj posledný 4 izbový dvojpodlažný byt v novostavbe rodinného domu v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. Cieľom projektu je poskytnúť budúcim vlastníkom komfortné bývanie bez obavy a dopadu energetickej krízy, nakoľko každý byt bude mať vlastné tepelné čerpadlo, prostredníctvom ktorého bude v byte zabezpečené vykurovanie, príprava teplej vody a chladenie a navyše možnosť pripojenia na fotovoltiku. Rodinný dom má 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Byty budú pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina a sú navzájom zvukovo odizolované. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Pomaly sa ukončujú hrubé stavby! Byt má obytnú časť rozdelenú na dvoch podlažia a plus veľký pochôdzny povalový úložný priestor - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou-sprchovým kútom a WC / na povale veľký pochôdzny úložný priestor. Byte bude dokončený v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové teplovodné podlahové kúrenie v celom byte, tepelné čerpadlo na kúrenie/ohrev TÚV/chladenie, prípravu na fotovoltiku, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byt / výmera obytnej časti 88,34 m2 plus úložný priestor na povale 29,28 m2/ záhrada 86m2 / 2 parkovacie miesta / cena 278.000 € Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome bez obáv z energetickej krízy. Využite výhodné financovanie 10/90 (10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a zvyšok po kolaudácii) a dajte si schváliť hypotekárny úver už teraz vo VÚB banke, pričom úver začnete platiť až po kolaudácii. Prvých 30% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

278 000 €
3 159,09 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Bývanie bez obáv z energetickej krízy v 4i a 5i trojpodlažných bytoch s vlastnou záhradou a parkingo

Lokalita: Jazmínová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 92 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky - Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 4i a 5i trojpodlažné byty v novostavbách rodinných domov v novovybudovanej lokalite Jazmínová alej, ktorá sa nachádza v kľudnom prostredí rodinných domov vo Vrakuni. Cieľom projektu je poskytnúť budúcim vlastníkom komfortné bývanie bez obavy a dopadu energetickej krízy, nakoľko každý byt bude mať vlastné tepelné čerpadlo, prostredníctvom ktorého bude v byte zabezpečené vykurovanie, príprava teplej vody a chladenie a navyše možnosť pripojenia na fotovoltiku. V každom rodinnom dome sú 3 byty, pričom každý má samostatný vstup priamo z ulice, samostatnú záhradu a dve parkovacie státia v cene. Záhrady sú prístupné súkromným prístupovým chodníkom aj z jej zadnej časti, čo zvyšuje komfort ich využívania (prístup s bicyklom, dovoz materiálu do záhrady a pod.). Byty sú navzájom zvukovo odizolované a pripojené na inžinierske siete - voda, kanalizácia, elektrina. Začiatok výstavby jún 2022 – ukončenie výstavby 2. 1/2 2023. Pomaly sa ukončujú hrubé stavby! Byty majú obytnú časť rozdelenú na troch podlažiach - na prízemí obývačka so vstupom na vlastnú záhradu, kuchyňa a komora, miestnosť s WC a umývadlom) / na druhom podlaží samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a WC / na treťom podlaží priestranná spálňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC a pri 5i bytoch aj loggia. Byty budú dokončené v stave holobyt = vstupné dvere, plastové okná (trojsklo), vnútorné omietky, viacokruhové teplovodné podlahové kúrenie v celom byte, tepelné čerpadlo na kúrenie/ohrev TÚV/chladenie, prípravu na fotovoltiku, rozvody inžinierskych a dátových sietí v celom byte. Výhodou je, že budúci majitelia si môžu byt dokončiť v materiálovom a farebnom prevedení podľa vlastných predstáv (podlahové krytiny, interiérové dvere a zárubne, sanita a obklady v kúpeľniach, kuchynská linka), za doplatok vie uvedené dokončiť aj developer. 4i byty / výmera 92m2 / záhrada 40-92m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 264.000 € 5i byty / výmera 106 (plus loggia 6m2) / záhrada 81-181m2 / 2 parkovacie miesta / AKCIOVÉ CENY od 289.000 €!!! Rozhodnite sa pre nové bývanie a užívajte si komfort bývania v rodinnom dome bez obáv z energetickej krízy. Využite výhodné financovanie 10/90 (10% z kúpnej ceny po podpise zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a zvyšok po kolaudácii) a dajte si schváliť hypotekárny úver už teraz vo VÚB banke, pričom úver začnete platiť až po kolaudácii. Prvých 30% bytov projektu je už predaných! V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného bytu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

264 000 €
2 869,57 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
TIMA Real - Novostavba 4i inteligentného RD v obci Vlčkovce

TIMA Real - Novostavba 4i inteligentného RD v obci Vlčkovce

Lokalita: Vlčkovce (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 126 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 4 izbového radového inteligentného rodinného domu v obci Vlčkovce. Postavený na rovinatom pozemku o rozlohe 309m2, úžitková plocha 126m2. Dom je kompletne ovládaný mobilnou aplikáciou vrátane osvetlenia, kúrenia, zástrčiek. Energetický certifikát trieda A. DISPOZÍCIA: Prízemie - vstupná chodba, kúpelňa so sprchovým kútom a WC, technická miestnosť a obývacia izba spojená s kuchyňou. Poschodie - 3x samostaná spálňa, kúpelňa s vaňou - sprchovým kútom a WC. VÝHODY: - tichá lokalita - slepá ulica s minimálnym pohybom áut - nízke mesačné náklady - napojenie na R1(Trnava, Nitra), D1 Predáva sa zariadený ako na foto. Vydláždené 4x parkovacie miesto. Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni. Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov. Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

306 000 €
2 428,57 €/m²

TIMA Real, s.r.o.
Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom s výbornými mesačnými nákladmi a kompletne zariadený?

Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom s výbornými mesačnými nákladmi a kompletne zariadený?

Lokalita: Buková, Bernolákovo (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Hľadáte kvalitne postavený rodinný dom s výbornými mesačnými nákladmi a kompletne zariadený? Rozhodli ste sa, že bývanie v bytovke nie je pre Vás to pravé orechové a potrebujete záhradku či kúsok zeme, výbeh pre deti, či dýchať čistý vzduch a láka Vás tiché prostredie dedinské prostredie? Nemáte energiu a čas na stavbu vlastného domu? Potrebujete šikovný rodinný dom? Nemusíte cestovať ďaleko, rodinný dom, ktorý Vám ponúkam je iba kúsok od Bratislavy, v dedinke Bernolákovo. Natália Šultysová / realitnamaklerka.sk Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom o výmere 304 m2. Rodinný dom je moderný, vynikajúco dispozičné riešený a skolaudovaný v r. 2014. Dom má 5 izieb, technickú miestnosť, záhradku a je pripojený na všetky inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrika a navyše má úplne novú fotovoltaiku. Zastavaná plocha domu ja 81 m2, Úžitková plocha domu je 160 m2. Dom má skutočne výborné dispozičné riešenie, s množstvom odkladacieho priestoru, malej technickej miestnosti a záhradkou. Rodinný dom je postavený z tehly so zateplením minerálnou vlnou, strešná krytina vlnitý plech Vykurovanie: elektrické podlahové vykurovanie s digitálnym ovládaním, fotovoltaické články 7 MW Podlahové kúrenie v celom dome Nádherná dubová podlaha v celom dome Klimatizácia s vykurovaním a s vnútornými jednotkami Vstupná hala – veľký rolldor Samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom Malá technická miestnosť Plne zariadená kuchyňa so všetkými spotrebičmi – sklokeramická varná doska, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor, práčka, chladnička s mrazničkou (značky Siemens, Bosch) Obývačka je s východom na vonkajšiu záhradu a hosťovská izba na prízemí Horná časť domu – 3 izby Veľká kúpeľňa so sprchovým kútom aj vaňou Spálňa rodičov s balkónom Oplotený rovinatý pozemok Upravená záhrada so zavlažovaním z vlastnej studne a záhradným domčekom na náradie a tiež priestor na letné sedenie Rodinný dom sa nachádza v tichej a kľudnej časti Bernolákova, na Bukovej ulici, v novovybudovanej lokalite, kde je už ukončená výstavba. Je vhodný pre kohokoľvek, kto hľadá pokoj, ticho a pohodu. Oceníte aj výborné mesačné náklady na dom, ktoré sa pohybujú do 120 EUR. V dome boli pri výstavbe použité iba kvalitné materiály, kvalitné dlažby, obklady, parkety, zárubne, skrátka dom je v perfektnom stave. Rodinný dom sa predáva aj so zariadením na mieru, s množstvom nábytku, vstavaných rolldorov, rôznych doplnkov, svietidiel a veľa veľa ďalšieho vybavenia. 3D tour najdete na tomto linku https://my.matterport.com/show/?m=BixAefMs9nA Celková cena ponuky je 349.900 EUR ( možnosť aj HÚ) – uvedená cena je konečná. Benefity domu: dom je kompletne dokončený nízke prevádzkové náklady množstvo úložného priestoru špajza veľa úložných priestorov 3x rolldor ekologické technológie veľmi príjemný interiér pohodlný prístup do Bratislavy uzavretá lokalita s ukončenou výstavbou Názor maklérky: ak hľadáte kvalitne postavený rodinný dom, veľmi dobre dispozične riešený, v tichom prostredí a dobrou dostupnosťou do širokého okolia, ste na správnej adrese. Rodinný dom je k dispozícii prakticky ihneď po kúpe. Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať. Certifikovaná realitná maklérka Natália Šultysová – 20 rokov v realitách 0905 444 402, natalia@realitnamaklerka.sk

349 900 €
2 186,88 €/m²

Realitná maklérka, s.r.o.
REZERVOVANÉ - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Petržalka, Rusovská cesta - NOVOSTAVBA

REZERVOVANÉ - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Petržalka, Rusovská cesta - NOVOSTAVBA

Lokalita: Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Na predaj ponúkame slnečný 2-izbový byt s pekným výhľadom s balkónom v novostavbe na Rusovskej ceste v komplexe Petržalka City II v Bratislave, mestskej časti Petržalka. Podlahová plocha bytu predstavuje 48,8 m2 loggia o výmere 9,25 m2 pivničná kobka o výmere 2 m2. Nachádza sa na 7. poschodí v 13 – poschodovej novostavbe s výťahom. DISPOZÍCIA BYTU: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, samostatnej spálne, priestrannej kúpeľne a samostatnej toalety. Na loggiu sa vychádza z obývacej izby a spálne, loggia je orientovaná na južnú stranu. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2019. Pri zariaďovaní bytu boli použité kvalitné materiály. Kuchynská linka robená na mieru má zabudované spotrebiče (elektrická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu), na chodbe je priestranná šatníková skriňa na mieru, nainštalovaná je klimatizácia. Byt sa po dohode predáva zariadený. LOKALITA: Bytový dom sa nachádza v tichej, peknej a kľudnej lokalite Petržalky. Na prízemí sú umiestnené prevádzky občianskej vybavenosti. Lokalita má dobré dopravné napojenie na diaľnice a aj na hlavné mestské ťahy, doslova pred domom majú obyvatelia rekreačné trasy popri Chorvátskom ramene, jeho okolie je obľúbeným miestom prechádzok tunajších obyvateľov s množstvom cyklotrás. Možnosť peknej prechádzky na pešo do centra mesta. MESAČNÉ NÁKLDY: 120 € mesačne / cca 20 € elektrina VÝHODY: - kompletne zrekonštruovaný slnečný byt s možnosťou okamžitého nasťahovania sa, - vhodný aj ako investícia na dlhodobý prenájom alebo airbnb, - nízke mesačné náklady, - atraktívna lokalita s dostatkom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou. Energetická trieda G. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0901 709 073 alebo na emalukyova@haloreality.sk. ID ponuky: BA-61051 K cene bude pripočítaná provízia realitnej kancelárie, v ktorej sú zahrnuté kompletné realitné a právne služby spojené s prevodom nehnuteľnosti (viac na našej webovej stránke). U NÁS MÁTE ISTOTU: -------------------------------------------------------- - pre vašu bezpečnosť sme členom ZDRUŽENIA REALITNÝCH KANCELÁRIÍ SLOVENSKA - ZRKS - prvotriedny servis a služby po celom Slovensku, dôvera TISÍCOK PREDÁVAJÚCICH - nestrannosť pri prevode Vašej nehnuteľnosti - poradíme Vám ako najlepšie predať/kúpiť nehnuteľnosť - profesionálne obhliadky s pravidelne preškoľovanými profesionálnymi maklérmi - vo vybraných lokalitách pri exkluzívnych zmluvách robíme aj videoobhliadky a pôdorys nehnuteľnosti - inzerujeme na viac ako 200 portáloch - zmluvy garantované právnikom, dohľad nad prevodom nehnuteľnosti podľa zákona - bezplatné hypotekárne služby našich partnerov na mieru a s najlepšími podmienkami - na našom webe nájdete už viac ako 3000 referencií našich spokojných klientov - naše služby neustále zdokonaľujeme / zaujíma nás Váš názor ----------------------------------------------------------------------------- Nehnuteľnosť predávate jeden/dvakrát za život, nechajte to na profesionálov v realitách, ktorým DÔVERUJÚ TISÍCE PREDÁVAJÚCICH PO CELOM SLOVENSKU - u nás nájdete 2000 aktuálnych ponúk.

240 000 €
4 897,96 €/m²

HALO reality Bratislava
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 764