Novostavby.sk
Nájdených 11 654 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 583
1-izbový byt D607 v novostavbe na Vlčincoch

1-izbový byt D607 v novostavbe na Vlčincoch

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 29 m²

Po úspešne vypredanej 1. etape projektu (bytové domy A a B) aktuálne prebieha dopredaj posledných bytov v 2. etape projektu (bytové domy C a D). Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 1 Plocha bytu : 27,6 m² + pivnica 1,6 m² Poschodie : 5/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

117 900 €
4 065,52 €/m²

Reinoo, a. s.
3-izbový byt D209 v novostavbe na Vlčincoch

3-izbový byt D209 v novostavbe na Vlčincoch

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 87.2 m²

Po úspešne vypredanej 1. etape projektu (bytové domy A a B) aktuálne prebieha dopredaj posledných bytov v 2. etape projektu (bytové domy C a D). Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 3 Plocha bytu : 75,6 m² + balkón 10,1 m² + pivnica 1,8 m² Poschodie : 1/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

265 900 €
3 049,31 €/m²

Reinoo, a. s.
2-izbový byt C212 v novostavbe na Vlčincoch

2-izbový byt C212 v novostavbe na Vlčincoch

Lokalita: Pražská, Žilina-Vlčince (Žilina)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 58.6 m²

Po úspešne vypredanej 1. etape projektu (bytové domy A a B) aktuálne prebieha dopredaj posledných bytov v 2. etape projektu (bytové domy C a D). Kompletnú ponuku bytov nájdete na www.zelenevlcince.sk Na obľúbenom sídlisku Vlčince s kompletnou občianskou vybavenosťou rastie nová bytová štvrť, v ktorej vznikne bývanie rodinného typu s výborným dispozičným riešením jednotlivých bytov, nadštandardne veľkými balkónmi a podzemným aj vonkajším parkovaním. Veľký dôraz bol pri príprave projektu kladený na využitie ekologických riešení a zeleň. Byty budú dokončené tento rok počas leta, odovzdávanie bytov je naplánované na jeseň. Súčasťou projektu je aj výsadba nových stromov na pozemku s výškou 6 m a vybudovanie verejného parku s detským ihriskom. Použitá zelená vegetačná strecha s izolačnými vrstvami podporuje dobrú mikroklímu prostredia, zabraňuje prehrievaniu budovy a okolia a predlžuje životnosť strechy. Lokalita : Žilina – Vlčince, ulica Pražská Počet izieb : 2 Plocha bytu : 49,4 m² + balkón 7,6 m² + pivnica 1,6 m² Poschodie : 1/7 Výťah : áno Stav : novostavba Popis : Byt bude novému majiteľovi odovzdaný kompletne dokončený - laminátové podlahy, tenko vrstvové omietky, obložkové zárubne s interiérovými dverami, bezpečnostné protipožiarne exteriérové dvere, plastové okná s izolačným trojsklom, keramický obklad, dlažba a sanita. Vykurovanie a vzduchotechnika: Doskové vykurovacie telesá s termoregulačnými hlavicami a v kúpeľni rebríkový radiátor. Predpríprava napojenia kuchynského digestora. Zabezpečené nútené vetranie kúpeľne a WC ventilátor. Garáže a parkovanie: Možnosť zakúpenia vnútorného garážového stojiska alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Spoločné priestory: Samozrejmosťou sú vstupné dvere s výplňou zo skla, schránky na poštu, video vrátnik, gresová dlažba a moderný výťah. Lokalita a dostupnosť služieb: V pešej dostupnosti do 15 minút sa nachádza vodné dielo, parky, klientske centrum, kostol, jasle, škôlky a školy. Takisto pošta, lekárne, obchody, kaviarne a reštaurácie. Priamo pred projektom vznikne aj nové detské ihrisko.

181 900 €
3 104,10 €/m²

Reinoo, a. s.
MODERNÝ VILADOM VO VINICIACH S TERASAMI A ZÁHRADOU

MODERNÝ VILADOM VO VINICIACH S TERASAMI A ZÁHRADOU

Lokalita: Svätovavrinecká, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 280.12 m²

FEDORS GROUP ponúka NA PREDAJ lukratívny 4 izbový rodinný viladom s priestrannou záhradou a panoramatickým výhľadom na Bratislavu v novom rezidenčnom projekte v lukratívnej časti Koliby. Exkluzívna, južne orientovaná vila Pinot, je súčasťou novej modernej a architektonicky nadčasovej zástavby rodinných domov. Nehnuteľnosť o rozlohe 144,98 m2 s dvoma terasami o rozlohe 48,33 m2 dopĺňa záhrada o výmere 86 m2 má dispozíciu premyslenú do najmenšieho detailu pričom ponúka všetko čo má ponúkať lukratívne bývanie v 21. storočí. Terasy a okná ponúkajú úchvatné výhľady na mesto a záhrada poskytuje dostatok priestoru a súkromia na rôzne rodinné aktivity. Viladom bude obsahovať vysoký štandard technického vybavenia ako stropné chladenie, podlahové kúrenie, vonkajšie žalúzie, kvalitné veľkoformátové hliníkové okna najvyššej kvality ci zelenú strechu. Interiérový priestor sa predáva v stave WHITE WALLS a preto môžete naplno využiť vaše predstavy o vysnívanom bývaní, alebo môžete využiť možnosť individuálneho dokončenia bytu na kľuč od Bratislavskej prémiovej dizajnérskej spoločnosti STUDIOe architekti. K nehnuteľnosti prislúcha aj garážové parkovanie s možnosťou dokúpiť až 3 parkovacie státia v cene 19.500 eur za kus. Pre bližšie informácie a dohodnutie obhliadky prosím kontaktujte predajcu na čísle 0919198530.

822 700 €
2 936,96 €/m²

Fedors Group, s.r.o.
DRW / NOVOSTAVBA .. 434,- KOMPLET VRÁTANE ENERGIÍ, KTV A INTERNETU .. BALKÓN. ..  CENTRUM 3 MIN.

DRW / NOVOSTAVBA .. 434,- KOMPLET VRÁTANE ENERGIÍ, KTV A INTERNETU .. BALKÓN. .. CENTRUM 3 MIN.

Lokalita: Staré Grunty, Bratislava IV - Karlova Ves (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 33 m²

EXKLUZÍVNE LEN U NÁS ... : : : BALKÓN .. CENTRUM 3 MIN. ... Ponúkame na prenájom pekný 1 izb. byt 33 m2, v 10 ročnej novostavbe s výťahom, vo vynikajúcej lokalite na ulici Staré Grunty. Byt má balkón, obývacia časť prepojená s kuchyňou. Prenajíma sa komplet zariadený, 2 válendy vhodné na trvalé spanie a vybavený spotrebičmi, v predsieni priestranný rolldoor. Situovaný je v tichej časti, mimo hlavnej cesty. Bezproblémové parkovanie. Výborná kľudná lokalita, do centra 3 min., v okolí kompletná občianska vybavenosť, nákupné centrum Cubicon, AUPARK 7 min., nákupno - zábavné centrum Eurovea s promenádou pri Dunaji, reštauráciami s vonkajšími terasami do 10 min. Dobrá dostupnosť na všetky smery, MHD 1 min., prístup na električku, neďaleko nájazd na diaľničný obchvat. Široké športovo - relaxačné možnosti, v blízkosti sú cyklistické chodníky, les, Dunajské pláže Voľný ihneď! Vhodný max. pre 2 osoby bez domácich zvierat. Možnosť parkovacieho státia pred domom v cene 20,- €/mesiac. 0917 654 666, 0905 410 614 - aj vo večerných hodinách a cez víkendy. Viac ponúk na www.drw.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

434 €/mes.
13,15 €/m²/mes.
vrátane energií
DRW Slovakia, s. r. o.
creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 450m2 - BA III

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 450m2 - BA III

Lokalita: Bratislava IV - Devínska Nová Ves (Bratislava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 450 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z viac ako 115 SKLADOVÝCH a VÝROBNÝCH priestorov, ktoré sú v ponuke našej realitnej kancelárii creative solution s.r.o. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O PRIESTORE: mestská časť: BA IV výmera: od 450m2 do 3700m2 celková výmera: 25 300m2 výmery jednotlivých objektov: 4500m2 4500m2 4500m2 2600m2 3700m2 3700m2 1800m2 stav: novostavba svetlá výška: - brána:  elektrická rolovacia brána rozmer: - lokalizácia: prízemie rampa: nie výťah: nie energie: elektrina áno, voda áno, vykurovanie áno, denné svetlo áno zázemie: áno parkovanie: áno, pred objektom Cenové podmienky:  Showroom: 8,- € / m2 / mesiac + DPH Sklad: 6,- € / m2 / mesiac + DPH Kancelárie: 9,- € / m2 / mesiac + DPH Spevené plochy: 1,2- € / m2 / mesiac + DPH Parkovanie: 40,- € / pm / mesiac + DPH Služby: 1,5- € / m2 / mesiac + DPH Energie: vlastné merače energií Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 122 633 alebo na vician@creativesolution.sk V prípade, že Vás daná ponuka nezaujala, kontaktujte našu RK za účelom vypracovania aktuálnej ponuky voľných priestorov, ktoré by mohli vyhovovať Vašim požiadavkám. Viac nehnuteľností nájdete na www.creativesolution.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti creative solution s.r.o. Premýšľate nad kúpou/ predajom / prenájmom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO: 0949 122 633

2 700 €/mes.
6 €/m²/mes.
+ 1 €/mes. energie
creative solution s.r.o.
creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 2081m2 - BA III

creative solution s.r.o. - prenájom skladového priestoru - 2081m2 - BA III

Lokalita: Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Skladové priestory   Úžítková plocha: 2081 m²

Využite naše BEZPLATNÉ služby, NEPLAŤTE províziu a vyberajte z viac ako 115 SKLADOVÝCH a VÝROBNÝCH priestorov, ktoré sú v ponuke našej realitnej kancelárii creative solution s.r.o. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O PRIESTORE: mestská časť: BA III výmera: Skladová plocha: 1954m2 Kancelárie a zázemie: 127m2 rozmer: - stav: novostavba svetlá výška: - brána:  elektrická rolovacia brána rozmer: - lokalizácia: prízemie rampa: nie (výsuvná plošina) výťah: nie Vnútorný rozmer stlpov: 24x12m Nosnosť podlahy: 5t / 1m2 energie: elektrina áno, voda áno, vykurovanie áno, denné svetlo áno zázemie: áno parkovanie: áno, pred objektom cena nájom:  Sklad: 4,5- € / m2 / mesiac + DPH Kancelárie: 8,7- € / m2 / mesiac + DPH cena služby: 1,5- € / m2 / mesiac + DPH cena energie: - elektrická energia, vykurovanie a voda refakturované na základe skutočnej spotreby - samostatné merače energií cena parkovanie: 20,- € / parkovacie miesto / mesiac + DPH Iné: Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0949 122 633 alebo na vician@creativesolution.sk V prípade, že Vás daná ponuka nezaujala, kontaktujte našu RK za účelom vypracovania aktuálnej ponuky voľných priestorov, ktoré by mohli vyhovovať Vašim požiadavkám. Viac nehnuteľností nájdete na www.creativesolution.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti creative solution s.r.o. Premýšľate nad kúpou/ predajom / prenájmom nehnuteľnosti? VOLAJTE NA ČÍSLO: 0949 122 633

9 364,50 €/mes.
4,50 €/m²/mes.
+ 1 €/mes. energie
creative solution s.r.o.
Predaj 5i rodinného domu v Nitre

Predaj 5i rodinného domu v Nitre

Lokalita: Nitra (Nitra)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 177 m²

Katarína Vereš +421 903 779577 e-mail: katarina.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na predaj priestranný, moderný bungalov v časti Nový Cabaj. Tento jedinečný, moderný bungalov je postavený na peknom, rovinatom pozemku o veľkosti 942m². Dom dýcha rodinnou atmosférou, ktorú umocňuje vkusné prepojenie moderných prvkov, klasických kvalitných materiálov, množstva svetla a príjemných farieb. Celková plocha domu je veľkorysých 177m². Priestor interiéru tvorí veľká vstupná chodba, praktická samostatná toaleta, moderná kúpeľňa so sprchovým kútom, technická miestnosť s práčovňou, 4 samostatné izby (spálňa so samostatným šatníkom a kúpeľňou s voľne stojacou vaňou, 2 detské izby a hosťovská izba), obývacia izba s plynovým krbom prepojená s modernou kuchyňou a nádhernou slnečnou jedálňou. Kuchyňa je vybavená dostatkom úložného priestoru a vstavanými spotrebičmi, pri kuchyni . Súčasťou kuchyne je samostatná špajza. V celom dome je podlahové kúrenie. V dome je veľká garáž na dve autá s dostatkom priestoru na uloženie bicyklov, lyží či záhradného náradia. Dom je postavený z kvalitných materiálov a starostlivo udržiavaný. Poskytuje rodinnú atmosféru a dokonalý komfort pre potreby a pohodlný život súčasnej rodiny. - Všetky IS /voda, plyn, elektrika, kanalizácia, asfaltová cesta/

cena dohodou

V2 real estate s.r.o.
Mojmírka – nové byty blízko centra

Mojmírka – nové byty blízko centra

Lokalita: Mojmírova, Piešťany (Piešťany)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 89.49 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 2-izbové a 3-izbové byty v novobudovanom komornom rezidenčnom projekte Mojmírka, ktorý vyrastá na Mojmírovej ulici v Piešťanoch. V celom projekte je iba 16 bytov! Už staviame! Viac informácií o bytoch a výstavbe projektu na www.mojmirkapiestany.sk. O PROJEKTE Rezidenčný projekt Mojmírka vyrastá v zabývanej časti pôvodných Piešťan neďaleko centra tohto kúpeľného mesta, medzi zástavbou rodinných domov a bytovými domami. Našou snahou bolo vytvoriť medzi týmito druhmi zástavby plynulý prechod a priniesť na toto miesto nadčasový rezidenčný projekt, ktorý ponúkne moderné mestské bývanie, preslnené denným svetlom, s komornou atmosférou, dostatkom súkromia a zelene. Projekt, ktorý skvele zapadne do pohodového koloritu života v kúpeľnom meste a bude zaujímavou voľbou pre život. BYTOVÝ DOM Komorný charakter projektu, v ktorom bude iba 16 2- a 3-izbových bytov a 3 obchodné priestory, sa vyznačuje nadčasovou architektúrou, praktickými dispozíciami bytov, aj použitím kvalitných materiálov. Objekt pozostáva z dvoch samostatných blokov, prepojených spoločným privátnym átriom s množstvom zelene, detským ihriskom a priestorom na relax. Pohodlie bývania zvyšujú aj balkóny, terasy a lodžie, ku každému z bytov prislúcha aspoň jeden balkón. Parkovanie pre rezidentov zabezpečuje podzemná garáž, priamo z garáže je výťah na každé poschodie. Ku každému bytu prislúcha pivničná kobka a k dispozícii je aj spoločná miestnosť na odkladanie bicyklov. Unikátnou súčasťou komplexu je zelená vegetačná strecha, ktorá je umiestnená nad prvým podlažím. Vďaka svojim vlastnostiam šetrí energie, umožňuje využitie dažďovej vody a zvyšuje kvalitu ovzdušia a životného prostredia v okolí LOKALITA Piešťany sú okresným mestom s kompletnou občianskou vybavenosťou a veľkými možnosťami pre život aj podnikanie. Žijú bohatým životom kúpeľného mesta. Stačí sa prejsť po pešej zóne v ktorúkoľvek dennú hodinu a nájdete kaviarničky plné ľudí. Tu, no aj v mestkom parku, na kúpeľnom ostrove, ale aj na kultúrnych a spoločenských udalostiach sa premiešavajú turisti a kúpeľný hostia s miestnymi obyvateľmi. A vďaka svetoznámym kúpeľom a ich medzinárodnej klientele má mesto kozmopolitnú atmosféru, ktorá praje aj lokálnym podnikateľom a umelcom. A pri bývaní v projekte Mojmírka vôbec nepotrebujete auto, lebo všade sa dostanete pešo alebo na bicykli. Do centra mesta sa z Mojmírky dostanete pešo do 15 minút, na kúpeľnom ostrove ste ani nie za pol hodinu. Strategická je lokalita aj z hľadiska cestovania mimo Piešťan – pár minút chôdze od projektu je vlaková aj autobusová stanica, na diaľnicu sa autom dostanete za 3 minúty. CENA 2-izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou, 51,29 m2 – od 144 400 € 3-izbový byt s balkónom a pivničnou kobkou, 89,49 m2 – od 240 800 € Viac informácií o projekte na www.mojmirkapiestany.sk alebo priamo u nášho predajcu. Kontaktujte nás už dnes! Chránime vás aj seba: 1. Využite možnosť ONLINE OBHLIADKY prostredníctvom mobilných technológií – ak nechcete byť osobne prítomní na mieste, naši predajcovia vám zabezpečia obhliadku nehnuteľností cez realtime video prostredníctvom skype alebo whatsapp hovoru. 2. Naši predajcovia pri osobných obhliadkach používajú ochranné pomôcky – rúška a jednorazové rukavice. Martin Štetiar mobil: 0915 577 410 mail: stetiar@pupava.com

233 900 €
2 613,70 €/m²

púpava development
Predaj pekného 4 izb. RD so zariadením, kryté parkovanie, garáž, bazén, v obci Oľdza, 20km od Bratis

Predaj pekného 4 izb. RD so zariadením, kryté parkovanie, garáž, bazén, v obci Oľdza, 20km od Bratis

Lokalita: Oľdza (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 160 m²

Ponúkame na predaj novostavbu dvojpodlažného 4 izb. RD v Oľdzi, postaveného na pozemku veľkosti 768m2, s ÚP 160m2. Dom je postavený z klasickej tehly, kolaudovaný v r. 2014. Vybavenie: plastové okná troj sklo so sieťkami a vnútornými žalúziami, drevené zárubne a dvere, v 2 izbách vstavané šatníky. Na chodbe a v kúpeľniach dlažby, v izbách kvalitné plávajúce podlahy. Kuchynská linka je vybavená vstavanými spotrebičmi ako sklo keramická varná doska, elektrická rúra, digestor, umývačka riadu, v komore chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, v kúpeľni práčka a sušička, na každom podlaží klimatizácia. Dom je vykurovaný plynovým kotlom, v obývacej časti je krb. Zastrešená terasa po celej šírke domu. Dispozícia domu: 1p. vstupná predsieň, prechodná pracovňa, kúpeľňa s rohovou vaňou, samostatné WC, technická miestnosť s plynovým kotlom, obývacia časť prepojená s jedálňou a kuchyňou, vstup na terasu, komora, ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, schody na 2p, pod schodmi malý skladový priestor, ktorý sa využíva ako malá dielnička s drobným pracovným náradím a malá pivnica 9m2 na uskladnenie zeleniny, chladenie nápojov a vína. 2p. 2 priestranné samostatné izby, každá so vstavaným šatníkom na mieru. IS: elektrina, voda z vlastnej studne, kanalizácia, plyn, SAT TV, internet. Pozemok je oplotený, s bezbariérovým prístupom, veľká brána na diaľkové ovládanie, prístrešok na auto7,5x3m, garáž 25m2, pri pozemku je vytvorená spevnená plocha na parkovanie pre 5 áut. V zadnej časti pozemku je záhrada s okrasnými drevinami, upraveným trávnikom, zavlažovaný automatickou závlahou, malá úžitková záhrada, väčší záhradný domček na náradie a bazén. Rodinný dom je situovaný v novej obytnej štvrti, poskytuje príjemné bývanie na vidieku pre mladé rodiny, takisto pre všetky vekové kategórie, s dobrou dostupnosťou do Bratislavy (20km). Všetka občianska vybavenosť a služby sú dostupné v Šamoríne (11km). Cena s kompletným zariadením 356 000€ Volajte 0911 809 328, píšte na renata.krcmarova@gmail.com Všetky ponuky nehnuteľností na www.facebook.com/stepbystepprimabyvanie/ StepByStep sa ako člen Realitnej únie riadi zásadami a povinnosťami realitného kódexu.

356 000 €
2 225 €/m²

Renáta Krčmárová Step*By*Step
Prenájom 3 izb. kompletne zariadeného bytu s balkónom, v novostavbe, Vojka nad Dunajom

Prenájom 3 izb. kompletne zariadeného bytu s balkónom, v novostavbe, Vojka nad Dunajom

Lokalita: Vojka, Vojka nad Dunajom (Dunajská Streda)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 60 m²

StepByStep ponúka na prenájom kompletne zariadený 3 izb. byt v novostavbe, 30 min. od Bratislavy v obci Vojka. ÚP bytu je 60m2, plus balkón 3m2, situovaný na 2/2p., v uzavretom areáli s vlastným parkovacím miestom a pivnicou. Dispozícia bytu: vstupná chodba, ďalšia chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, obývacia časť prepojená s kuchyňou a dve samostatné izby. Vybavenie: Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi, varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, digestor, chladnička s mrazničkou, v jednej izbe priestranná šatníková skriňa, v druhej izbe nábytok, šatníková skriňa, pracovný stôl, v oboch izbách manželské postele, na chodbe veľký vstavaný šatník. V obývacej izbe sedačka, jedálenský stôl, stoličky, TV, vo vstupnej chodbe komoda, skriňa, v kúpeľni práčka. Byt je vybavený klimatizáciou a vonkajšími žalúziami na elektrické ovládanie. Byt je vhodný pre pár alebo mladú rodinu, nefajčiarov, zvieratko po dohode. V okolí je možnosť športového vyžitia, voľnočasových aktivít, cykloturistika. V obci je sú potraviny, pošta, pizzeria. Cena prenájmu 570 €/mesiac vrátane energií a internetu. Pri podpise nájomnej zmluvy 1x nájomné 570€, 1x kaucia 570€ a 250€ odmena za sprostredkovanie. Dohoda možná. Volajte 0911 809 328, píšte na renata.krcmarova@gmail.com Všetky ponuky nehnuteľností na www.facebook.com/stepbystepprimabyvanie/

570 €/mes.
9,50 €/m²/mes.
vrátane energií
Renáta Krčmárová Step*By*Step
APARTIM sro - pekný 2izb byt s parkovacím miestom v novostavbe

APARTIM sro - pekný 2izb byt s parkovacím miestom v novostavbe

Lokalita: Šípová, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 37 m²

Apartim sro predá pekný 2 izbový byt v 9 ročnej novostavbe vo Vrakuni, na Šípovej ul., s vlastným parkovacím miestom v uzavretom parkovisku pod bytovým domom. Byt je otočený do tichého dvora, kde sa nachádzajú iba rodinné domy. Plocha bytu je 37 m2, nachádza sa na 1 nadzemnom podlaží zo 4 poschodového bytového domu z roku 2013. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej kúpeľne spojenej s WC, obývačky, z kuchynského kútu a spálne. V kúpeľni je sprchový kút, WC so závesnou misou (geberit), prívod na práčku. Kuchynská linka je rohová. V chodbe je na podlahe dlažba a v kuchyni a ostatných izbách je moderná plávajúca podlaha, rovnaká v celom byte. V spálni je veľký rolldor. Byt je kúpou ihneď voľný. V okolí je výborná občianska vybavenosť, potraviny, poliklinika, pošta, lekáreň, kaviarne, reštaurácie, fitnes a ďalšie iné služby. Taktiež je tam dobré dopravné spojenie do mesta ako aj na diaľnicu. Možnosť financovania cez HÚ, ktorý vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypoporadca s garanciou vrátenia rezervačného poplatku pri neschválení úveru. Kontakt: Ingrid Hercegová 0903 510 353 www.apartim.sk apartim@apartim.sk

154 990 €
4 188,92 €/m²

APARTIM, s.r.o.
Kancelária v reprezentatívnych priestoroch, 20m2,parkovacie miesto, Žilinská, Piešťany

Kancelária v reprezentatívnych priestoroch, 20m2,parkovacie miesto, Žilinská, Piešťany

Lokalita: Žilinská, Piešťany (Piešťany)
Druh: Kancelárie, admin. priestory   Úžítková plocha: 20 m²

Realitná spoločnosť PRIUS COMPANY s.r.o. predstavuje na prenájom kancelársky priestor v Piešťanoch na Žilinskej ulici vo vlastnom areáli s parkovacím miestom. Vstup k objektu je z hlavnej cesty prechodom cez rampu na diaľkové ovládanie. Budova je rozdelená na dve časti, pričom zadná časť objektu, v ktorej sa kancelária nachádza má samostatný vchod z parkoviska. Kancelária má výmeru 21m2. Priestor je klimatizovaný. Možnosť presklenenú časť oblepiť nepriehladnou fóliou prenajímateľom. K dispozícií vysokorýchlostný internet. Kuchynka a sociálne zariadenia na chodbe. Spoločné priestory chránené kamerovým systémom. Ku kancelárií prislúcha 1 parkovacie státie. Priestor je vhodný len na kancelárske účely. Nájomné: 240 €/mesiac vrátane DPH a energií. Kaucia: 400 € splatná pri podpise zmluvy.

240 €/mes.
12 €/m²/mes.
vrátane energií
PRIUS COMPANY s.r.o.
Apartim sro predá veľký, 5 izbový rodinný dom v Turni, len 2 km od Senca

Apartim sro predá veľký, 5 izbový rodinný dom v Turni, len 2 km od Senca

Lokalita: Zonc, Tureň (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 221 m²

Apartim sro predá veľký, 5 izbový rodinný dom v Turni, len 2 km od Senca. Dom bol daný do užívania v roku 2003, je postavený na pozemku s rozlohou 682 m2, zastavaná plocha je 161 m2, úžitková plocha cca 221 m2 vrátane garáže 32 m2 a terasy 22 m2 Dvojpodlažný tehlový rodinný dom je zateplený, so sedlovou škridlovou strechou (KM Beta) a garážou. Dom je napojený na všetky inžinierske siete elektrina, plyn, obecný vodovod, kanalizácia riešená do vlastnej ČOV. Poskytuje dostatok priestoru pre vlastné potreby každého člena domácnosti. Prvé podlažie pozostáva zo vstupnej predsiene s bezpečnostnými vstupnými dverami, technickej miestnosti s kotlom a 120l zásobníkom TUV, práčkou a umývadlom, menšej kúpeľne so sprchovým kútom, umývadlom a WC, hosťovskej izby, priestrannej obývačky s krbom, kuchyne s jedálňou a výstupom na terasu, komory a schodiska. Terasa s markízou a rozlohou 22 m2 zabezpečuje príjemné posedenie aj v prípade nepriaznivého počasia. Na druhom podlaží sa nachádzajú tri spálne – jedna so vstavaným murovaným šatníkom a výstupom na balkón, druhá so vstavanou skriňou, tretia samostatná, veľká kúpeľňa s dvojvaňou, sprchovým kútom, dvomi umývadlami, WC a bidetom. Na poschodí sa nachádzajú výklopné schody na veľkú povalu s bohatým úložným priestorom alebo možnosťou prerobenia na ďalšiu izbu aj so šatníkom. K rodinnému domu patrí priestranná garáž s krytým prístreškom, povalou s odkladacím priestorom a elektrickou zásuvkou 380 V. Garážová a vstupná brána sú na elektrický pohon. Parkovanie na pozemku pre minimálne 3 autá. V dome je klimatizácia, kúrenie zabezpečuje vlastný plynový kotol Protherm (menený v r. 2018), na prízemí napojený na teplovodné podlahové kúrenie, na poschodí na radiátory. Dom má videovrátnika, zabezpečovací systém a pripojenie na internet T-Com. V rámci rozvodov bola spravená predpríprava na centrálny vysávač a inteligentný dom. Na pozemku je vybudovaný závlahový systém napojený na vlastnú studňu, zapustený bazén (7,3 x 3,7 x 1,2) s pieskovou filtráciou, ohnisko a detské ihrisko. V neposlednom rade treba spomenúť udržiavanú okrasnú i úžitkovú záhradu s bohato rodiacimi ovocnými stromami a kríkmi. Lokalita Rodinný dom je situovaný v tichej, už zabývanej a vystavanej lokalite na okraji obce s výbornými susedmi. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, v rámci ktorej sa v obci nachádza materská a základná škola, obchody s potravinami, detské ihrisko i multifunkčné ihrisko. Dobrá dostupnosť do Senca (2km) aj hlavného mesta (20 km) s možnosťou využitia autobusovej a vlakovej dopravy. Autom výborné napojenie na D1 aj R7. Veľkým lákadlom sú blízke Slnečné jazerá, aquapark, golfový areál v Hrubej Borši ako aj cyklotrasy po Bratislavu alebo Senec – Šamorín. Možnosť financovania cez HÚ, ktorý vám v prípade záujmu bezplatne vybaví náš hypoporadca s garanciou vrátenia rezervačného poplatku pri neschválení úveru. Kontakt: p.Herceg 0903 408 815 apartim@apartim.sk www.apartim.sk

319 000 €
1 443,44 €/m²

APARTIM, s.r.o.
Apartim s.r.o prenajme  nový 1 izbový byt (garsónka) v polyfunkčnej novostavbe Urban Residence v Nov

Apartim s.r.o prenajme nový 1 izbový byt (garsónka) v polyfunkčnej novostavbe Urban Residence v Nov

Lokalita: Račianska, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 28 m²

Apartim s.r.o prenajme nový 1 izbový byt (garsónka) v polyfunkčnej novostavbe Urban Residence v Novom meste s veľkou loggiou 4,61 m2, 3/7 posch. Má rozlohu 28 m2. Dispozične byt pozostáva z 1 veľkej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, kúpeľne spojenej s WC a veľkej loggie. V cene nájmu je nájomníkom k dispozícii pivničná kobka a garážové státie. Byt je zariadený vrátane základných spotrebičov (práčka, chladnička, atď...) V blízkosti je výborná občianska vybavenosť: škola, škôlka, nákupné centrum Central, obchodný dom Polus, veľké potraviny Billa, Lidl, reštaurácie, kaviarne, bary a možnosť kultúrneho a športového vyžitia, taktiež dobré dopravné spojenie do centra mesta ako aj na obchvat a diaľnicu. Byt je vhodný pre max. 2 osoby. Voľný od 1.9.2021. Cena prenájmu vrátane energií, pivničnej kobky a garážového státia je 450,- EUR/mes. Pri podpise zmluvy sa hradí jedno mesačné nájomné vo výške 450,- EUR, depozit vo výške 450,- EUR a sprostredkovateľská provízia vo výške 300 EUR. Kontakt: p.Herceg 0903 408 815 www.apartim.sk apartim@apartim.sk

450 €/mes.
16,07 €/m²/mes.
vrátane energií
APARTIM, s.r.o.
NOVÝ RODINNÝ DOM NA PRENÁJOM !

NOVÝ RODINNÝ DOM NA PRENÁJOM !

Lokalita: Janka Kráľa, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 105 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový 4 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej rezidenčnej zóne Čiernej Vody v lokalite Spisovateľské/Triblavinská pod úpätím Malých Karpát ! ▪ dom s praktickým dispozičným riešením disponuje úžitkovou plochou 105 m2 ▪ okrem 3 spální je Vám k dispozícii veľká obývacia izba prepojená s kuchyňou. Na prízemí vstupná hala so šatníkom a WC, 2x kúpeľňa a technická miestnosť. ▪ z obývacej izby je priamy výstup na pekný zatrávnený pozemok s parkovou úpravou a s priestorom na úžitkovú záhradu prípadne miesto na bazén a detský kútik ▪ moderná kuchynská linka - kompletne zariadená so spotrebičmi: varná elektrická indukčná doska, mikrovlnná rúra, el. rúra, umývačka, vstavaná chladnička/mraznička, súčasťou kuchyne je aj komora s miestom na druhú chladničku/mrazničku ▪ elektricky ovládané exteriérové žalúzie na všetkých oknách, krb, podlahové kúrenie plynovým kondenzačným kotolom, vetranie domu je zabezpečené rekuperáciou, v každej obytnej miestnosti je klimatizačná jednotka, zabezpečenie RD alarmom pohybovými čidlami a čidlami na oknách ▪ k dispozícii sú štyri parkovacie miesta s toho 2 prekryté a 2 voľné, zahradný domček (dokončený 2/2022). Mesačný nájom : 1 300 €/mesiac + 200 EUR energie a služby vrátane internetu a TV.

1 300 €/mes.
12,38 €/m²/mes.
vrátane energií
Lion finance s.r.o.
PREDAJ 5izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere v Jakubove tesne pred kolaudáciou VIDEOPREZEN

PREDAJ 5izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere v Jakubove tesne pred kolaudáciou VIDEOPREZEN

Lokalita: Pri jazere, Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109.61 m²

PREDAJ 5izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere v Jakubove FinReal go exkluzívne ponúka na predaj 5izb. moderný rodinný dom v atraktívnom prostredí pri jazere v Jakubove okr. Malacky. Úžitková plocha domu je 109,61m2, terasa má výmeru 31,14m2. Zastavaná plocha: 74,51m2 Úžitková plocha: 109,61m2 Terasa: 31,14m2 Obytná plocha domu: 72,51m2 Celková výmera pozemku: 303m2 POPIS RODINNÉHO DOMU: - jedná sa o dvojpodlažnú nepodpivničenú stavbu s valbovou strechou - kolaudácia – 05/2022 - orientácia: juho-západ - plastové okná - kúrenie: infračervené vykurovacie rohože uložené v anhydritovej vrstve – 50mm, regulované pomocou regulačných termostatov - krb - pripojenie na verejné siete: elektrická energia, studňa s ponorným čerpadlom, žumpa s obsahom 7m3 - príprava teplej vody – elektrický ohrievač so zásobníkom - 2 parkovacie miesta DISPOZÍCIA: - dom má premyslenú, členitú dispozíciu, ktorá uspokojí potreby 4-5 člennej rodiny - zo zádveria sa prechádza do izby – pracovne, WC, technickej miestnosti a obývacej miestnosti. Obývačka je spojená s kuchyňou a jedálňou. Schodiskom na vchádza na poschodie, kde sú 2 izby, spálňa rodičov so šatníkom, kúpeľňa a samostatné WC. Spálňa a jedna izba majú balkón. 1.NP: Zádverie: 5,04m2 WC: 2,85m2 Technická miestnosť: 3,45m2 Sklad: 3,96m2 Komora: 1,53m2 Kuchyňa, obývacia izba, jedáleň: 31,13m2 Pracovňa: 7,28m2 Terasa: 31,14m2 2.NP: Schodisko: 4,62m2 Chodba: 4,62m2 WC: 1,09m2 Izba: 10,36m2 Kúpeľňa: 6,58m2 Izba: 10,16m2 Spálňa: 13,58m2 Šatník: 3,36m2 Balkón: 2,36m2 Balkón: 2,36m2 ZARIADENIE: Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, s možnosťou dokončenia „na kľúč“ LOKALITA: - Keď ste priaznivcami pokojného bývania v krásnom prostredí pri jazere, toto bude pre Vás správna voľba - Projekt víkendových domov je situovaný bezprostredne pri jazere, v tichom prostredí pre pohladenie duše - Jakubov je vzdialený iba 30min autom od Bratislavy, vzdialenosť od Malaciek 10min. - V obci je autobusová zastávka prímestskej autobusovej dopravy - Železničná stanica je v Malackách alebo v obci Zohor - Škola, škôlka, pošta, obchody aj zdravotné stredisko CENA: 246.000,- EUR aj s províziou pre RK a kompletného právneho servisu Sme partnerom FINGO, bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Mgr. Martina Atanasová Mobil: +421 903 041 389 E-mail: martina.atanasova@frgo.sk Mlynské nivy 78C, 821 05 Bratislava

246 000 €
2 244,32 €/m²

FinReal go
PREDAJ zariadený 2izb. byt s priestrannou loggiou - Bratislava Petržalka novostavba Slnečnice Vilado

PREDAJ zariadený 2izb. byt s priestrannou loggiou - Bratislava Petržalka novostavba Slnečnice Vilado

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 50 m²

FinReal go exkluzívne ponúka na predaj slnečný, investičný 2-izb. zariadený byt v obľúbenom projekte Slnečnice Viladomy v Bratislavskej Petržalke. BYT: - novostavba, kolaudácia r. 2018 - vchod na čip - bezpečnostné kamery v štádiu prípravy - južná orientácia - úžitková plocha: 50m2 - loggia: 11,24m2 - vnútorné parkovacie státie: 12m2 - poschodie 1./4 - kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (varná doska, rúra, digestor, umývačka riadu) - kúpeľňa s WC a vaňou - bezpečnostné vchodové dvere - internet, TV- momentálne v réžii nájomníka, optické pripojenie pre viac operátorov DISPOZÍCIA: - nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží s výťahom - dispozíciu tvorí vstupná chodba so šatníkom, spálňa s manželskou posteľou a šatníkom, obývacia izba spojená s kuchyňou, loggia prístupná z oboch izieb. INVESTIČNÝ BYT: Možnosť kúpy bytu aj investične s dlhodobým bezproblémovým nájomníkom. Nájomná zmluva vyprší 31.8.2022 s možným predĺžením. Mesačné nájomné: 690EUR s energiami bez parkingu LOKALITA: - tichá lokalita – byt sa nachádza v slepej ulici, blízkosť cyklotrasy, hrádze, lužného lesa - výhľad na hrádzu a les ponad rodinné domy - výborná dostupnosť na diaľnicu aj do centra - potraviny, reštaurácia v blízkosti, YEME vo výstavbe – bude dokončené 2023 - nákupné centrum Slnečnice market v pešej dostupnosti - detské centrum Leon v pešej dostupnosti - škôlka priamo v bytovom dome na prízemí, druhá škôlka od 2023 vzdialená 50m - jasle vzdialené 300m - športoviská a detské ihriská rôzneho druhu CENA: CENA BYTU: 286.990,- EUR aj s províziou pre RK a kompletného právneho servisu CENA GARÁŽOVÉHO STÁTIA: 18.000,- EUR (nie je podmienené kúpou) Sme partnerom FINGO, bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Mgr. Martina Atanasová Mobil: +421 903 041 389 E-mail: martina.atanasova@frgo.sk Mlynské nivy 78C, 821 05 Bratislava

286 990 €
5 739,80 €/m²

FinReal go
Exkluzívne na predaj 4i RD Bungalov v MACOV

Exkluzívne na predaj 4i RD Bungalov v MACOV

Lokalita: Macov, Macov (Dunajská Streda)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 118 m²

Exkluzívne na predaj 4i RD Bungalov v MACOV - Dunajská Streda POPIS DOMU: Na Predaj rodinný dom v Macov, okr. Dun.Streda pri Veľkej Pake alebo Lehnice, rýchly prístup na R7 v tichej časti s vlastnou súkromnou príjazdovou cestou cez bránu. Rodinný dom je obývaný a je zapísaný ako rozostavaný, predlžuje sa stavebné povolenie a zároveň je možné aj pred kúpou skolaudovať. Veľká výhoda je tepelné čerpadlo Daikin so 150L zásobníkom – inštalované v novembri 2021, čo šetrí náklady na spotrebu pri kúrení. 3 Klimatizačné jednotky v dome zn.Daikin - ovládané aj mobilom. Predpríprava na krb, predáva sa komplet zariadený nábytkom K domu sú v cene aj materiály na dokončovacie práce - betón, škrídle, obrubníky, dlažba atď Majitelia preferujú danú obec kvôli kľudu a dostupnosti farmárských potravín z dvora od susedov)) Dom má 118m2 s pozemkom o výmere 465m2, dokpy máte k dispozícii 583m2 a príjazdová cesta 182,5m2 Mesačné náklady boli okolo 160€, po inštalácií čerpadla je predpoklad, že nebude presahovať 120€ mesačne LOKALITA: Dom sa nachádza v obci MACOV - Dunajská Streda. Rýchla dostupnosť do DS a BA CENA: 215000,- EUR aj s províziou pre RK a kompletného právneho servisu Bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie. Obhliadky si dohodnite čo najskôr Alex Maksimčuk +421 903 717 975 Promptnosť, profesionalita, korektnosť, spoľahlivosť a zameranie na cieľ je dôvod, prečo so mnou klienti majú vždy náskok . Ako finančný a realitný poradca s dlhoročnými skúsenosťami v jednej osobe zabezpečujem pre klientov - Predaj, Kúpu, Prenájom Nehnuteľností ako aj Financovanie v bankách. Ovládanie viacerých cudzích jazykov umožňuje rýchlejšiu realizáciu a dopracovanie sa k vašim požiadavkám využívajúc viaceré dostupné zdroje.

215 000 €
1 822,03 €/m²
+ 120 €/mes. energie
FinReal go
PREDAJ 5izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere v Jakubove tesne pred kolaudáciou VIDEOPREZEN

PREDAJ 5izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere v Jakubove tesne pred kolaudáciou VIDEOPREZEN

Lokalita: Pri jazere, Jakubov (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 109.61 m²

PREDAJ 5izb. novostavba v krásnom prostredí pri jazere v Jakubove FinReal go exkluzívne ponúka na predaj 5izb. moderný rodinný dom v atraktívnom prostredí pri jazere v Jakubove okr. Malacky. Úžitková plocha domu je 109,61m2, terasa má výmeru 31,14m2. Zastavaná plocha: 74,51m2 Úžitková plocha: 109,61m2 Terasa: 31,14m2 Obytná plocha domu: 72,51m2 Celková výmera pozemku: 303m2 POPIS RODINNÉHO DOMU: - jedná sa o dvojpodlažnú nepodpivničenú stavbu s valbovou strechou - kolaudácia – 05/2022 - orientácia: juho-západ - plastové okná - kúrenie: infračervené vykurovacie rohože uložené v anhydritovej vrstve – 50mm, regulované pomocou regulačných termostatov - krb - pripojenie na verejné siete: elektrická energia, studňa s ponorným čerpadlom, žumpa s obsahom 7m3 - príprava teplej vody – elektrický ohrievač so zásobníkom - 2 parkovacie miesta DISPOZÍCIA: - dom má premyslenú, členitú dispozíciu, ktorá uspokojí potreby 4-5 člennej rodiny - zo zádveria sa prechádza do izby – pracovne, WC, technickej miestnosti a obývacej miestnosti. Obývačka je spojená s kuchyňou a jedálňou. Schodiskom na vchádza na poschodie, kde sú 2 izby, spálňa rodičov so šatníkom, kúpeľňa a samostatné WC. Spálňa a jedna izba majú balkón. 1.NP: Zádverie: 5,04m2 WC: 2,85m2 Technická miestnosť: 3,45m2 Sklad: 3,96m2 Komora: 1,53m2 Kuchyňa, obývacia izba, jedáleň: 31,13m2 Pracovňa: 7,28m2 Terasa: 31,14m2 2.NP: Schodisko: 4,62m2 Chodba: 4,62m2 WC: 1,09m2 Izba: 10,36m2 Kúpeľňa: 6,58m2 Izba: 10,16m2 Spálňa: 13,58m2 Šatník: 3,36m2 Balkón: 2,36m2 Balkón: 2,36m2 ZARIADENIE: Rodinný dom sa predáva v štádiu holodom, s možnosťou dokončenia „na kľúč“ LOKALITA: - Keď ste priaznivcami pokojného bývania v krásnom prostredí pri jazere, toto bude pre Vás správna voľba - Projekt víkendových domov je situovaný bezprostredne pri jazere, v tichom prostredí pre pohladenie duše - Jakubov je vzdialený iba 30min autom od Bratislavy, vzdialenosť od Malaciek 10min. - V obci je autobusová zastávka prímestskej autobusovej dopravy - Železničná stanica je v Malackách alebo v obci Zohor - Škola, škôlka, pošta, obchody aj zdravotné stredisko CENA: 246.000,- EUR aj s províziou pre RK a kompletného právneho servisu Sme partnerom FINGO, bezplatne zabezpečíme aj najvýhodnejšie hypotekárne financovanie. V prípade záujmu kontaktujte makléra: Mgr. Martina Atanasová Mobil: +421 903 041 389 E-mail: martina.atanasova@frgo.sk Mlynské nivy 78C, 821 05 Bratislava

246 000 €
2 244,32 €/m²

FinReal go
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 583