Novostavby.sk
Nájdených 13 646 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 683
PRENÁJOM uzatvorenej murovanej GARÁŽE v bytovom dome Lužná u.- Petržalka, 120€ vrátane E

PRENÁJOM uzatvorenej murovanej GARÁŽE v bytovom dome Lužná u.- Petržalka, 120€ vrátane E

Lokalita: Lužná, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: Garáž

Ponuka na prenájom uzatvorenej murovanej garáže v suteréne/2.podzemné podlažie novostavby bytového domu na Lužnej u. na začiatku Petržalky. Výmera 18 m2 . Vstup do garážových stojísk je spoločným vjazdom na diaľkové ovládanie. Voľná je od 1.8.2022. Cena nájmu je 120 €/mesiac vrátane energií. Pri podpise nájomnej zmluvy je nutná úhrada 2,5 mesačného nájmu vopred- t.j. nájom, 1 x vratná kaucia a 1/2 nájmu provízia RK. Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o.

120 €/mes.
vrátane energií
LEMAR RK Trading s. r. o.
ZAUJÍMAVÝ PRIESTRANNÝ 3 izb. byt, NOVOSTAVBA, Chorvátsky Grob- Školská u., PARKING, 3D PREHLIADKA

ZAUJÍMAVÝ PRIESTRANNÝ 3 izb. byt, NOVOSTAVBA, Chorvátsky Grob- Školská u., PARKING, 3D PREHLIADKA

Lokalita: Školská, Chorvátsky Grob (Senec)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 103 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/MYJHQA2Z3 Ponuka na predaj slnečného veľkometrážneho 3-izbového bytu s dvomi balkónmi . Priestranná a funkčná dispozícia s možnosťou prevedenia ako 4 izbového bytu. Tichá a dostupná lokalita na Školskej ulici v Chorvátskom Grobe medzi rodinnými domami. Príjemný komfort užívania bytu s vlastným kúrením plynovým kotlom, vďaka čomu je byt energeticky nenáročný. Najmä v letných mesiacoch oceníte dva balkóny a orientáciu na dve svetové strany(východ a západ) s možnosťou efektívneho vetrania. Pekné výhľady na okolité záhradky a Karpaty . Staršia novostavba v slepej ulici s nízko podlažnými bytovými domami z roku 2001 . Priaznivé mesačné náklady spojené s užívaním sú vo výške 80€/1 osoba správcovi domu a plus zálohové platby za plyn a elektrickú energiu. K bytu sa predáva aj uzatvorená murovaná garáž na prízemí domu o výmere 18,30 m2 za cenu 19.000,-€ a vzhľadom na jej umiestnenie možnosť parkovať druhé motorové vozidlo pred garážou. Podlahová plocha je 96,75 m2, pričom príslušenstvom bytu je aj pivnica v rámci podlahovej plochy bytu. Nachádza sa na ideálnom 2/3 poschodí bez výťahu. Sympatická vidiecka vinárska lokalita s atmosférou, kde prevažuje najmä zástavba rodinných domov. Okolie ponúka občiansku vybavenosť, dostupné parkovanie a vďaka už funkčným novým obchvatom aj výbornú dopravnú dostupnosť . Odporúčame vidieť. Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o. Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!! Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !

229 000 €
2 223,30 €/m²
+ 80 €/mes. energie
Le&Mar Trading, s. r. o.
RODINNÉ DOMY V RUSOVCIACH OPROTI KAŠTIEĽU - PROJEKT VILLA CONDOMINIUM RUSOVCE

RODINNÉ DOMY V RUSOVCIACH OPROTI KAŠTIEĽU - PROJEKT VILLA CONDOMINIUM RUSOVCE

Lokalita: Balkánska, Bratislava V - Rusovce (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 153.5 m²

Villa Condominium Rusovce – nadštandardné bývanie vo vilách s pokojom vidieka a výhodami veľkomesta. Rodinné domy v súkromnom uzatvorenom kondomíniu s vlastnou prístupovou cestou a uzavretou bránou v pamiatkovej zóne mestskej časti Bratislava – Rusovce. Projekt sa nachádza oproti Rusovskému kaštieľu a Rusovskému lesíku. Vstup do kondomínia priamo z ulice Balkánska 67. Dômyselná kombinácia prvkov pôvodnej vidieckej architektúry s moderným prevedením a funkčnou dispozíciou . V ponuke sú 5 izbové rodinné domy s označením A a B. Dom A s úžitkovou plochou 210,60 m2 s pozemkom o výmere 528 m2 . Cena domu 660.000,-€ vrátane DPH . Dom B s úžitkovou plochou 153,50 m2 s pozemkom o výmere 551 m2 . Cena domu 648.000,-€ vrátane DPH . Ku každému domu prislúchajú dve parkovacie státia s vjazdom zo súkromnej komunikácie v rámci uzatvoreného areálu. Domy budú vyhotovené v štádiu „HOLODOM“, avšak s možnosťou dokončenia na kľúč v cene po dohode. Spoluvlastnícky podiel na spoločnom pozemku s príjazdovou komunikáciou a spoločným vybavením areálu . Vily budú postavené s dôrazom na energetickú nenáročnosť vďaka vynikajúcim tepelným vlastnostiam . Zárukou kvality stavby je overený generálny dodávateľ stavby s množstvom skúseností a pozitívnymi referenciami. Prestížna adresa v pamiatkovej zóne mestskej časti Bratislava – Rusovce, bývanie hneď vedľa prírodného parku (CHKO Dunajské Luhy), neobmedzené športové vyžitie v tesnej blízkosti bývania (beh v lese, MTB cyklistika, fitness centrum, futbalové ihrisko, a pod.) a kompletná občianska vybavenosť. Vydané právoplatné stavebné povolenie na „Samostatne stojaci rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami A a B“ a v súčasnosti príprava na spustenie výstavby . V prípade záujmu o ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať . Odporúčame vidieť. Upozornenie: Fotky, špecifikácia nehnuteľnosti - textácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti LEMAR RK Trading s. r. o. , © Copyright LEMAR RK Trading s. r. o. Exkluzívna ponuka financovania iba u nás !!! Chcete financovať nehnuteľnosť formou hypotekárneho úveru? Dohodnite si stretnutie s našim osobným hypotekárnym poradcom a ušetrite veľa premárneného času návštevou rôznych bánk, všetko za Vás vybavíme pod jednou strechou ... a navyše získate znalecký posudok zdarma !

648 000 €
4 221,50 €/m²

Le&Mar Trading, s. r. o.
Slnečný 2i byt, NOVOSTAVBA, BALKÓN, PARKING, Slnečnice – VillaDomy

Slnečný 2i byt, NOVOSTAVBA, BALKÓN, PARKING, Slnečnice – VillaDomy

Lokalita: Žltá, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 52.04 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľmi pekný, slnečný 2i – izbový byt orientovaný na JV stranu, čiastočne zariadený, s balkónom pozdĺž celého bytu a garážovým parkovacím miestom novostavbe v projekte Slnečnice - Zóna Viladomy na Žltej ulici vo vyhľadávanej a tichej mestskej časti Petržalka. Podlahová plocha bytu predstavuje 41,17 + balkón 10,87 m2. Nachádza sa na 1. poschodí ( 2 nadzemné ) v 5 – poschodovej novostavbe s výťahom. Výhody bytu: - novostavba z roku 2017 - balkón pozdĺž celého bytu - možnosť dokúpiť garážové parkovacie miesto ( 12 m2 ) za cenu 20 000 euro - rýchly prístup do centra mesta, autom do 10 minút a s MHD len o čosi dlhšie - výborné napojenie na diaľnicu v smere na Brno, Viedeň, Budapešť či Trnavu - občianska vybavenosť ( množstvo obchodov a služieb rôzneho zamerania kúsok od Vášho bytu ) - primerané mesačné náklady ( 156 euro/ 2 osoby + elektrika ) - cyklotrasy - slnečný byt, orientovaný na JV stranu - tiché prostredie plné zelene, vnútrobloky, parky, aleje a plochy na oddych a relax - detské ihriská a priestory na šport priamo v obytnej zóne - výborný aj ako investičný byt ( nájom 750 euro/ mesiac) - byt je kúpou voľný Dispozícia: Dispozičné riešenie bytu: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s toaletou, balkón pozdĺž celého bytu. Stav: Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2017. Byt sa predáva čiastočne zariadený s kuchynskou linkou na mieru a so šatníkovou skriňou na mieru na chodbe. Lokalita: Bytový dom Slnečnice sa nachádza v tichej mestskej časti Petržalka. Ide o výnimočnú štvrť pre ľudí, ktorí hľadajú mestský spôsob bývania, ale zároveň majú radi kontakt s prírodou. Mestský charakter bytov v prostredí neďaleko lužných lesov je ideálny pre moderných ľudí, ktorí vedia spomaliť, ale chcú si užívať aj benefity veľkomesta. Rovnováhu medzi pokojným a mestským životom nájdete práve tu. V dostupnej blízkosti sú všetky potrebné sociálne, zdravotné, alebo rodinné služby. V blízkosti objektu vedie tiež populárna Dunajská cyklistická cesta, vychytený cyklistický raj spájajúci Rakúsko, Slovensko a Maďarsko. Pri bytovej jednotke sa nachádza nákupné centrum Slnečnice Market s množstvom obchodov a služieb rôzneho zamerania: Billa, 101 drogéria, Jysk, Planeo elektro, Pepco, kaderníctvo, kaviareň, Bio obchod, detské centrum Leon, farmárska tržnica a taktiež zástavky MHD. Veľmi príjemné a pekné bývanie treba vidieť. Kontakt: 0948 902 505 Email: kiss@primereality.sk

230 000 €
4 419,68 €/m²

PRIME Reality, s. r. o.
Rodinný dom Opatová nad Váhom

Rodinný dom Opatová nad Váhom

Lokalita: Opatová nad Váhom, Trenčín (Trenčín)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 121 m²

Dombart reality Vám ponúka krásny rodinný dom v obci Opatová nad Váhom. Hľadáte dom, kde sa môžete ihneď nasťahovať ? Máte dve autá ? Deti ktoré sú neposedné, večne niekde behajú a obávate sa o ich bezpečnosť? Tak tento krásny dom je práve pre Vás.  Rodinný dom bol skolaudovaný v r.2010 s pozemkom o výmere 348m2. Zastavaná plocha je 121m2. Dom je napojený na všetky inžinierke siete okrem plynu. Optický kábel je pred domom, vykurovanie je na tuhé palivo. V dome je pripravená predpríprava na slnečné kolektory.  Dispozícia domu: na prízemí z chodby máme vstup do kúpeľne so sprchovým kútom, toaletou s oknom, technická miestnosť kde je umiestnený ohrievač teplej vody. Z chodby vstupujeme do kuchynskej časti s jedálňou a obývacej časti. V kuchyni máte na mieru vyrobenú kuchynskú linku so vstavanými  spotrebičmi ,spojená s krásnou presvetlenou obývačkou kde si zimné večere vychutnáte pri krbe s výstupom na terasu so záhradkou. Z obývacej časti je vstup do ďalšej izby ktorá nie je dokončená.   Poschodie: z chodby vás  presvetlené schody dovedú do podkrovia tohto krásneho domu, kde máte samostatné tri izby so strešnými oknami a veľkými balkónovými oknami. Izby sú svetlé, priestranné takže splnia účel využitia. Taktiež je tu kúpeľňa s rohovou vaňou a oknom.  Mate dve auta? Nevadí ... Tu zaparkujú aj tri auta, len sa musíte rozhodnúť kde si dnes auto zaparkujete. Máte na výber garáž, pred dom alebo  do dvora s prístreškom. Dom je postavený z materiálu Porfix a je zateplený 8mm polystyrénom, strecha sedlová s kvalitnou škridlou zn. Bramac. Dom sa vykuruje drevom, poprípade nový majiteľ využije predprípravu na elektrické vykurovanie. Mesačné náklady na ZSE a TVK sú vo výške 150 EUR.   Tento krásny dom Vám môžem len odporučiť, nachádza sa v tichej ulici, kde je ako posledný dom bez ďalšieho nového suseda a máte tu max. kľud, deti sa môžu hrať, behať okolo domu pred domom bez obáv. Navyše ste obklopený krásnou prírodou.  Klient, ktorý prejaví záujem o danú nehnuteľnosť nemá žiadne ďalšie starosti spojené s kúpou bytu. Pre svojich klientov zabezpečujem kompletný servis vrátane prepisu ZSE,TVK až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti. Ak Vás moja ponuka oslovila, rada Vás osobne privítam na prehliadke domu, ktorú si rezervujte na čísle 0917228882 alebo ma kontaktujte na e-mail:krehackova@dombart.sk .

280 000 €
2 314,05 €/m²

RK Trenčín
Na predaj 2 izbový byt - Silvánová - Pezinok

Na predaj 2 izbový byt - Silvánová - Pezinok

Lokalita: Silvánová, Pezinok (Pezinok)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 47 m²

Ponúkame na predaj tento 2-izbový byt apartmánovéhu typu, o výmere 46,66 m², ktorý sa nachádza na Silvánovej ulici, v Pezinku. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť a byt je vzdialený iba 1 km do centra mesta. Byt prešiel v roku 2022 kompletnou rekonštrukciou a nachádza sa v 10 ročnom bytovom dome. Kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi BOSCH, vodovodné baterie HANSGROHE, laminátové podlahy 10mm, obložky s dverami z masívu. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, spáľne, obývacej izby s kuchyňou, kúpeľne a komory. Možnosť dokúpit pivničnú kobku v cene 1.900 €. 3D virtuálna prehliadka bytu: my.matterport.com/show/?m=kJbwWSzVA7v - úžitková plocha bytu 46,66 m² - k bytu prislúcha parkovacie miesto (+5.000 EUR) - byt sa nachádza na prízemí - kompletná rekonštrukcia bytu - hliníkove okná - bytový dom je zateplený - kompletná občianska vybavenosť - kolaudácia bytového domu 2012 - byt sa predáva kompletne zariadený - možnosť dokúpit pivničnú kobku v cene 1.900,-EUR - nízke mesačné náklady 64,- EUR - bez tiarch - ihneď voľný

139 900 €
2 976,60 €/m²

Bývanie s nami
Krásny 4-izbový RD, NOVOSTAVBA, Jelenia ul., Stupava

Krásny 4-izbový RD, NOVOSTAVBA, Jelenia ul., Stupava

Lokalita: Jelenia, Stupava (Malacky)
Druh: Rodinný dom

Prenájom NOVOSTAVBY 4-izbového rodinného domu, Jelenia ul., Stupava Rodinný dom v lokalite NOVÁ OBORA má 2 podlažia s obytnou plochou 91,5 m2, záhrada s terasou, dve parkovacie miesta pred domom. Dom bol dokončený v roku 2019. Je postavený z kvalitných materiálov, alarm, podlahové kúrenie plynovým kotlom. Dispozícia domu: Prízemie: vstupná chodba, obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, WC, úložný priestor pod schodami. Poschodie: 3 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a WC a technická miestnosť. Dom je momentálne nezariadený, k dispozícii je: kuchynská linka na mieru, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrický varný panel, elektrická rúra. V spálni je šatník. V izbe je rolldor. Po dohode s majiteľom možné dozariadiť. K domu prislúcha terasa a oplotená trávnatá záhrada. Dom sa nachádza v tichej ulici, v novej lokalite na okraji Stupavy, blízko do prírody. Dobrý prístup na diaľničný obchvat, pár minút od Bratislavy. Vhodný pre jednotlivca, pár, alebo rodinu s dieťaťom. Bez zvierat. Voľný ihneď. Cena 950 EUR/mesačne + 180 EUR/ mesačne energie. Internet a KTV (Skylink) v cene nájmu. Depozit vo výške 2 mesačných nájmov. Provízia RK vo výške mesačného nájmu. Kontakt: 0905 519 009 - Zuzana Buzinkaiová

950 €/mes.
+ 150 €/mes. energie
MAKTUB s.r.o.
TRNAVA REALITY - priestranný 2 izbový byt 67 m2 so samostatnou kuchyňou a balkónom

TRNAVA REALITY - priestranný 2 izbový byt 67 m2 so samostatnou kuchyňou a balkónom

Lokalita: Galvaniho, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 65 m²

TRNAVA REALITY - ponúka na predaj priestranný 2 izbový byt s veľkorysou rozlohou 67 m2 (vrátane balkónu 2m2) v Novostavbe na ulici Galvaniho, Bratislava-Ružinov. Veľkou výhodou tohto bytu je jeho rozloha, ktorá ponúka dostatok úložného priestoru a komfort. Byt sa predáva kompletne zariadený viď foto, kuchynská linka bez opotrebenia (ako nová). Voľný ihneď k nasťahovaniu stačí si priniesť osobné veci a začať bývať. Možnosť dokúpiť vlastné parkovacie státia priamo pred bytovým domom. ROZLOHA BYTU - Úžitková plocha bytu 65 m2 + 2 m2 balkón - kobka 2 m2 - Orientácia juhozápadná ROZPIS BYTU - vstupná hala - samostatná kuchyňa - obývacia miestnosť - kúpeľňa s vaňou a WC - izba - šatník - balkón (2 m2) - kobka (2 m2) TECHNICKÉ PARAMETRE: - ústredné kúrenie kúrenie radiátory - plastové okná - kuchynská linka - vstavané skrine - rozvody optického internetu - biela maľovka - vchodové dvere - vaňa - WC IS - elektrina - plyn - kanalizácia - vodovod PARKOVANIE - možnosť zakúpenia vlastných parkovacích miest pred bytovým domom Kompletný servis vyriešime komfortne a bezpečne: zabezpečíme právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad do katastra. Radi Vám zabezpečíme zdarma hypo. špecialistu, ktorý zariadi Vašu hypotéku za výhodnejšie podmienky ako klient sám. © Text a fotky sú autorským dielom a majetkom realitnej spoločnosti TRNAVA REALITY, s.r.o. Viac informácií Vám radi poskytneme telefonicky: trnavareality.sk +421 904 075 881

1 €
0,02 €/m²

TRNAVA REALITY, s.r.o.
Prenájom prevádzkových priestorov s parkovaním v centre obce Pata!

Prenájom prevádzkových priestorov s parkovaním v centre obce Pata!

Lokalita: Pata (Galanta)
Druh: Obchodné priestory   Úžítková plocha: 31 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na prenájom prevádzkové priestory v polyfunkčnej budove v upravenom areáli v centre obce Pata: • prevádzkový/obchodný / kancelársky priestor – o celkovej výmere 37 m2, nachádza sa na prízemí s výkladom. Pozostáva z jednej veľkej miestnosti o výmere 23,3  m2, z ktorej je aj vstup do menšej miestnosti o výmere 7,3 m2.  Obe tieto miestnosti majú prívod vody /vlastné merače/, takže sú vhodné nielen pre kancelárie, obchodné priestory , ale aj pre prevádzku skrášľovacích služieb ako napr. kaderníctvo, manikúra, pedikúra, ...atď.  V rožnej časti prevádzky sa nachádza toaleta a menšia miestnosť,  ktorú môžete využiť ako šatňu príp. skladový priestor. Kúrenie prostredníctvom radiátorov s regulátormi tepla.  Cena 350,- Eur/mesačne bez DPH + energie. • prevádzkový/obchodný / kancelársky priestor –o celkovej výmere 31 m2, nachádza sa na prízemí s výkladom. Pozostáva z jednej veľkej miestnosti o  výmere 25,36 m2 z ktorej sa vchádza do menšieho priestoru - šatne/skladu o výmere 3 m2  a z toalety.  Cena 300- Eur/mesačne bez DPH + energie. Prevádzkové priestory sú zabezpečené alarmom a veľkou výhodou je možnosť parkovania priamo pri budove. Priestory sú k dispozícii ihneď. Cena Cena prevádzkových priestorov uvedená v texte. Kaucia vo výške 2 mesačných nájmov. Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

300 €/mes.
9,68 €/m²/mes.

AMIS REAL, s.r.o.
Rodinná vila vo vyhľadávanej časti Prievidze!

Rodinná vila vo vyhľadávanej časti Prievidze!

Lokalita: Jonáša Záborského, Prievidza (Prievidza)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 429 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestrannú 5 izbovú rodinnú vilu s krbom, veľkou spoločenskou miestnosťou s barom a biliardom, saunou, zimnou záhradou, vonkajšou terasou, okrasnou záhradou,  vírivkou, jazierkom, záhradným domčekom a drevárničkou.  Táto ponuka je vhodná nielen pre veľkú rodinu, ale aj pre náročných klientov, ktorí majú radi kvalitné stavby a prírodné materiály. Súčasťou vily je aj garáž s vnútorným vstupom priamo do vily,  vedľa garáže je prístrešok na ďalšie auto. Rodinná vila sa ponúka so zariadením. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi: plynová varná doska, digestor - filtrový, umývačka riadku, chladnička s mrazničkou, elektrická rúra, mikrovlnná rúra. Pracovná doska - z prírodného kameňa - žula, jedálenský stôl z masívu, barový pult, znížené stropy s bodovými svetlami. V horných izbách a na chodbe sú  zabudované vstavané skrine. Vila bola skolaudovaná v roku 2010, napojená je na všetky inžinierske siete: elektrina 220/380, voda - mestská, plyn, kanalizácia. Konštrukcia – Ytong /40cm/+ Nobasil /10 cm/ + fasáda. Vonkajší obklad:  prírodný kameň-  Spišský travertín a červený tehlový Klinker.  Strecha: oblúková, vezníková, deka: železobetón, zateplenie stropu Nobasilom. Okná: plastové  /dvojsklo/ so sieťkami a vnútornými žalúziami,  Zimná záhrada -  strecha hliníková s automatickou zaťahovacou markízou. Dvere:  drevené  /DUB/ vrátané zárubní. Podlahy: obytné miestnosti vrátane schodiska - drevené,  kuchyňa a zimná záhrada vrátane schodiska - kamenné: Spišská travertín. V kúpeľniach a v toaletách je na podlahe dlažba a na stenách keramický obklad, všetky presvetlené a vetrané oknami. Garáž - epoxidová bezškárová podlaha. Kúrenie - plynový  kondenzačný kotol so zásobníkom na ohrev vody: Junkers. V obývacej izbe  je krb na tuhé palivo s prieduchmi vyvedenými do obývacej izby spojenej s kuchyňou a jedálňou a na prvé poschodie. V suteréne sú radiátory, v kúpeľniach  a toaletách rebrinové radiátory a podlahové kúrenie,  v obývacej izbe - radiátory zabudované do podlahy. Kúrenie má 2 okruhy- zvlášť  termostaty na prízemie a prvé poschodie.  Vila je vybavená klimatizáciou, internetom, domovým vrátnikom a kamerový bezpečnostným systémom. DOM zastavaná plocha: 227m2 podlahová plocha domu: 429 m2 celková výmera pozemku : 673 m2 orientácia: východ, juh, juhozápad Dispozícia Suterén – pozostáva zo schodiska, chodby, skladu, sauny s odpočivárňou a kúpeľnou so sprchovým kútom s masážnou hlavicou, spoločenskej miestnosti s barom a biliardom. Prízemie– závetrie, zádverie, garáž, podesta, schodisko, kuchyňa, zimná záhrada, obývacia izba s jedálňou a s východom na vonkajšiu terasu a markízou, chodba, WC, hosťovská izba s kúpeľnou so sprchovým kútom. Prvé poschodie – chodba so vstavanými skriňami, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC, 3 samostatné nepriechodné izby z toho jedna s terasou, technická miestnosť s umývadlom a práčovňou. Exteriér – exteriér dvoru tvorí okrasná záhrada s jazierkom, záhradný domček, krytá vírivka, drevárnička, prístrešok pre auto a vonkajšia terasa pred zimnou záhradou a obývacou izbou. Lokalita Prievidza má kompletnú občianku vybavenosť,  je okresným mestom, v susedstve je s mestom Bojnice, kde môžete zavítať na Bojnický zámok či do ZOO a na kúpalisko.  Relax  a oddych si viete dopriať v bojnických kúpeľoch. Okolie zaujme aj viacerými turistickými či historickými výletmi do jaskýň, múzeí, lesoparku, atď. Cena 990.000,- Eur (cena je vrátane realitných služieb, právneho a hypotekárneho servisu) Ak Vás naša ponuka zaujala, tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás privítame na osobnej obhliadke.

990 000 €
2 307,69 €/m²

AMIS REAL, s.r.o.
Predaj 5 izb. bungalov v Krasňanoch

Predaj 5 izb. bungalov v Krasňanoch

Lokalita: Krasňany, Krasňany (Žilina)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 183 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom - bungalov s obývateľným podkrovím v obci Krasňany. Dom sa nachádza na slnečnom a rovinatom pozemku o výmere 1000 m2. Dispozícia prízemia: obývacia izba prepojená s kuchyňou a výstupom na prekrytú terasu, špajza, kúpelňa - vaňa, 2x umývadlo, samostatné wc, 2 izby a spálňa Dispozícia podkrovia: veľký otvorený priestor v podkroví - môže to byť pracovňa alebo hosťovská izba, technická miestnosť Pozemok má s J-Z orientáciu. Pozemok je oplotený s výsadbou ovosných stromov a drevín, má priestor na pestovanie, automatické zavlažovanie trávnika, studňu, nádrž na zachytávanie dažďovej vody. Napojenie na siete: elektrika, obecná voda, kanalizácia Podlahové kúrenie, elektrický kotol + fotovoltalika, bojler na ohrev teplej vody, krbová vložka v obývačke Ďalšie príslušenstvo: alarm, bazén s pieskovou filtráciou, lezecká stena pre deti, parkovanie vo dvore pre 2-3 autá, automatická vstupná brána, veľká terasa. Dom je zateplený systémom Baumit open, murovací materiál - brúsená tehla Wienerberger, drevené eurookná Plocha: úžitková 183 m2, zastavaná 120m2 K ponuke viac infomácií nájdete tu : https://dasasochova.sk/na-predaj-5-izb-bungalov-s-podkrovim

357 000 €
1 950,82 €/m²
+ 80 €/mes. energie
DMS reality s.r.o.
Obchodné priestory na prenájom 300m² - nové obchodné centrum Zuckermandel Považská Bystrica

Obchodné priestory na prenájom 300m² - nové obchodné centrum Zuckermandel Považská Bystrica

Lokalita: Lanska, Považská Bystrica (Považská Bystrica)
Druh: Objekt pre obchod   Úžítková plocha: 300 m²

Ponúkame Vám na prenájom budúce priestory nového obchodného centra Zuckermandel. V projekte je voľných posledných 300m². Projekt plánovaného obchodného centra OC Zuckermandel je situovaný v lokalite Hypermarketu TESCO v Považskej Bystrici v mestskej časti SNP. Projekt je vsadený do lokality pôsobiacej ako centrum mesta z pohľadu retailového (maloobchodného) predaja. V okolí sú situované viaceré objekty zameriavajúce sa prioritne na retailový predaj a to: - OC Manín, - Family centrum, - PBretail, - NAY elektrodom - OC Vista Dopravné napojenie je možné z 2 prístupov, a to z mestskej komunikácie smerujúcej od sídliska Lány na sídlisko SNP ako aj cez areálovú komunikáciu Hypermarketu TESCO, ktorá ústi na ulicu Slovenských partizánov. Autobusová zastávka je v smere z centra mesta vzdialená 100 m a v smere do centra mesta 300 m. Premávajú tu linky 151,152,3,4,100 a TescoBUS. Zástavka medzimestskej hromadnej dopravy je 500 m. Opis projektu z pohľadu zákazníckeho potenciálu: Rozmanitosť a širokospektrálnosť okolitých už existujúcich nájomcov predpokladá veľký záujem spotrebiteľov o návštevu a nákupy práve v tejto lokalite okresu a mesta Považská Bystrica a túto skutočnosť vie investor celého projektu potvrdiť vzhľadom na už zrealizované projekty OC Manín a Pb retail a poznajúc pomery územného plánovania mesta Považská Bystrica má investor informácie o plánovanom pripravovanom projekte Hypermarketu Kaufland, ktorý bude v priamom susedstve tohto retailového centra Zuckermandel. Opis projektu z pohľadu nájomnej plochy a samotnej dispozície celého projektu: Obchodné centrum bude jedno podlažné s využiteľnou nájomnou plochou 1.500 m², ktorá sa bude deliť podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Kapacita vonkajších parkovacích miest bude v počte 32 Vstup do objektu bude zabezpečený z úrovne exteriérových parkovísk ako aj z juhovýchodnej strany objektu priamo z chodníka Nájomné podmienky: Cena za nájomné je 10€ bez DPH / 1 m² / 1 mesiac plus energie Cena zálohových platieb za služby je 1,8 € bez DPH / 1 m² / 1 mesiac plus zálohové platby za energie. Prenájom parkovacích stati je pre nájomcov obchodného centra bezplatné. Projekt Obchodného centra Zuckermandel je v súlade z Územným plánom mesta Považská Bystrica. Časový harmonogram: Územné konanie - 04/2021 - 6/2022 Stavebného povolenia - 06/2022 - 12/2022 Začiatok výstavby - 01/2023 - 02/2023 Ukončenie výstavby vrátane kolaudácie objektu a jeho následné odovzdanie - 09/2023 Kompletne spracovaná ponuka je uvedená nižšie vo formáte PDF Link: PONUKA PDF - KLIKNI TU !!! Poznámka: budúci nájomca v našej realitnej spoločnosti neplatí províziu !!! V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk www.knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

3 000 €/mes.
10 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
Moderná výrobná hala na prenájom o rozlohe 1.420 m² v okrese Banská Bystrica.

Moderná výrobná hala na prenájom o rozlohe 1.420 m² v okrese Banská Bystrica.

Lokalita: Matušková 48, Vlkanová (Banská Bystrica)
Druh: Výrobný objekt   Úžítková plocha: 1420 m²

Realitná kancelária KNB ponúka moderné výrobné priestory s užitkovou plochou 1.420 m² nachádzajúce sa v okrese Banská Bystrica. Priestory sú vhodné pre klienta, ktorého výroba má vysokú energetickú náročnosť. Technické parametre priestoru haly: Rozmery haly: dĺžka 63 m, šírka 24 m Vnútorná výška haly je 8 m pod nosník Predpríprava na žeriavové dráhy s výškou pod hák 6 m 2 veľké vstupné prevádzkové brány s vonkajším manipulačným priestorom pre kamióny Pancierová podlaha s vysokým nosným bodovým zaťažením 4 tony na 1m² LED osvetlenie Dostatočné parkovacie kapacity pre osobné a nákaldné vozidlá Strážený areál Priamy a bezproblémový vstup od hlavnej cesty Kancelárske priestory: Súčasťou prietorov haly je kancelárske a sociálne zázemie ( kancelárie, zasadačky, šatne, sprchy, toalety, veľká jedáleň) Priestory sú klimatizované Energetické parametre areálu: Elektrické pripojenie až do 15 MVA Stredný tlak prípojky zemného plynu (100kPa) 3000 m³ za hodinu Strechy pokryté solárnymi panelmi produkujúcimi 0,85 MW kombinovanej energie s dodatočnými 1,5 MW vo výstavbe Synchrónne pripojenie internetu na optické vlákno so šírkou pásma až 1 Gbps Priemyselná studňa s čerpacou stanicou vody s prietokom 2,5 litra za sekundu Čistenie odpadových vôd prostredníctvom miestnej čistiarni odpadových vôd Napojenie na dopravnú infraštruktúru: Diaľnica 1km Letisko 3 km Funkčná železničná vlečka priamo v areály, napojená na želežnicnú sieť ŽSR Nájomné podmienky: Cena prenájmu haly : 4,50 € / 1m² / 1 mesiac Cena prenájmu kancelárii: 6,00 € / 1m² / 1 mesiac Prenájom parkovacích státí: súčasťou nájmu Prenájom manipulačnej plochy: súčasťou nájmu Poplatky za servisné služby bez energii: 0,30 € / 1m² / 1 mesiac V prípade záujmu sme Vám k dispozícii na nižšie uvedených kontaktných údajov: Ing. Ján Liščák 0903 308 186 info@knba.sk © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti KNB Real Estate Agency, s.r.o.

6 390 €/mes.
4,50 €/m²/mes.

Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava
NOV. JÉGÉHO ALEJ V - 3 IZB.AP.BYT /GARAŽ, LODŽIA, PIVNICA/ - RUŽINOV

NOV. JÉGÉHO ALEJ V - 3 IZB.AP.BYT /GARAŽ, LODŽIA, PIVNICA/ - RUŽINOV

Lokalita: Jégého, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 72.22 m²

1.BCR ponúka exkluzívne na predaj 3.izb apartmánový byt v objekte B v novostavbe Jégeho alej 5 v Bratislave, mestská časť Ružinov - Jégeho ulica. Pôvodne veľký 2 izb apartmán bol dispozične zmenený na 3izb. Výmera nehnuteľnosti s lodžiou je cca. 72,22 m² a navyše je aj pivniční priestor na rovnakom poschodí ako apartmán. K nehnuteľnosti sa predáva aj garážové stojisko. Apartmán sa nachádza na 7 NP z 8NP, situovaný v objekte B a bude odovzdaný prevedení - štandard. Odovzdanie bytu október - november 2022. Charakter projektu pokračovanie Jégého aleje od českých architektov A69 neskôr dokreslí pripravovaná citlivá a prepracovaná rekonštrukcia historickej budovy Cvernovky, ktorá fungovala už od roku 1901 ako pradiareň, teda výrobňa nití a niťových produktov. Za premenou tejto budovy a celého projektu stoja renomovaní slovenskí architekti zo štúdia beňuška.topinka architekti. V projekte je citeľný dôraz na kvalitu najbližšieho okolia. Preto Vás bude pri každej ceste z Vášho nového bývania tešiť súkromná záhrada vo vnútrobloku s množstvom oddychových zón, ktoré priamo nabádajú k odpočinku a relaxu. Lokalita poskytuje ideálne spojenie metského dynamického života v blízkosti centra, spoločenského vyžitia a Vaša nehnuteľnosť je na skok od všetkých hlavných športovísk hlavného mesta. Zimný štadión Ondreja Nepelu, Národné tenisové centrum, futbalový štadión, basketbalovú halu Pasienky, kúpalisko Tehelné pole a o krytý bazén Pasienky. Ružinov je perfektne napojený na sieť cyklotrás, ktorá je prepletená celou Bratislavou. Nehnuteľnosť je ideálna pre vlastné bývanie, no zároveň aj ako investícia pre nájomné bývanie, Airbnb podnikanie, resp. nájomné priestory pre rôzne činnosti. Samotná poloha zaručuje rýchlu dostupnosť do celého mesta a srdce milovníkov športu ocení blízke jazero Kuchajda a Štrkovecké jazero, kde si môžete zabehať v nádhernom prostredí na čerstvom vzduchu. Svoju obľúbenú šálku kávy si vychutnáte v pripravovanej kaviarni priamo v Jégého aleji a pár krokov to máte napríklad aj do skvelej peruánskej reštaurácie. Prechádzka okolím Vás tiež môže zaviesť k blízkemu nákupnému centrum Centrál, mestskému trhovisku Miletičova, ktoré je plné kvetín, čerstvej zeleniny, ovocia a ďalších lokálnych potravín. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * plocha bytu a lodžie : cca. 72,22 m² * plocha lodžie: cca. 10,86 m² * navyše pivnica na poschodí * poschodie: 7NP z 8NP * orientácia bytu: JZ * stav bytu: štandard * rok kolaudácie: 2022 * stav bytového domu: novostavba VÝHODY, LOKALITA A OKOLIE: + garážové stojisko + priestranná lodžia + pivnica na rovnakom poschodí ako apartmán + vysoký štandard prevedenia stavby a osvedčený developer Finep + atraktívna lokalita pre aktívny život v meste + ideálnu investícia vďaka rôznorodosti využitia + široká sieť obchodov a služieb + na výber viacero škôlok, základných a stredných jazykových škôl + detské a športové ihriská + výborná dostupnosť autom a MHD + zástavka elektricky a autobusu v blízkosti CENA: apartmán 288 800 € + pivnica 4 990 EUR + garážové stojisko 24 990 EUR D.: 81814159 Pre viac info neváhajte kontaktovať makléra pána Nováka + 421 901 789 818 © Text a vizualizácie sú autorským dielom a majetkom 1.BCR GROUP. Všetky prezentované údaje zverejnené v tomto inzeráte majú informatívny charakter a žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť 1.BCR s.r.o. nenesie za ich správnosť, úplnosť a presnosť žiadnu zodpovednosť. Uvedené vizualizácie majú informatívny charakter.

288 800 €
3 998,89 €/m²

1.BCR s.r.o.
BOSEN | Rodinný dom s garážou a bazénom, Bohdanovce nad Trnavou

BOSEN | Rodinný dom s garážou a bazénom, Bohdanovce nad Trnavou

Lokalita: Potočná, Bohdanovce nad Trnavou (Trnava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 210 m²

Bosen Group Vám ponúka rodinný dom s garážou a bazénom na predaj v obci Bohdanovce nad Trnavou pri meste Trnava.  3D Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=coEtPPCWpFA RODINNÝ DOM: Trojpodlažný rodinný dom o výmere 210 m2. Ide o stavbu z roku 2012, s maximálnym súkromím. SUTERÉN: Šatník, technická miestnosť, garáž.  PRÍZEMIE: Vstupná miestnosť, kuchyňa spojená s jedálenským kútom a obývacou izbou s východom na terasu. Toaleta spojená so sprchovým kútom. Špajza. PRVÉ PODLAŽIE: Priestranná spálňa so šatníkom, úložným priestorom a kúpeľňou s vaňou aj sprchovým kútom a toaletou. Izba s prípravou na samostatnú kúpeľňu. POZEMOK: Záhrada je o veľkosti 1120 m2. Vydláždené chodníky, prístrešok na auto. V záhrade sa taktiež nachádzajú okrasné dreviny, bazén s tepelným čerpadlom, závlahou na trávnik, oddychovou zónou a záhradným domčekom. Prístrešok pre dve autá. ZARIADENIE: Zariadenie je na dohode.  PARKOVANIE: Parkovanie je možné v garáži, pod altánkom, vo dvore, prípadne pred bránou.  IS: plyn, voda - mestská aj studňa, elektrina, kanalizácia. LOKALITA: Príjemná a tichá lokalita pri potoku, s množstvom zelene. V obci sa nachádza materská škola, základná škola, pošta, potraviny. Obec sa nachádza 5 min. od Trnavy.  CENA: INFO V RK REALITNÝ MAKLÉR: Petra Kovářová Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

cena dohodou

Bosen Group, s.r.o.
DISCOVERY RESIDENCE -  NOVOSTAVBA - 2.IZBOVÝ BYT 51 m2 + LODGIA 5 m2

DISCOVERY RESIDENCE - NOVOSTAVBA - 2.IZBOVÝ BYT 51 m2 + LODGIA 5 m2

Lokalita: Mlynské Nivy, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 51.1 m²

EXKLUZIVNE PONÚKAME NA PREDAJ 2.IZBOVÝ BYT S PEKNÝM VÝHĽADOM NA OKOLIE MODERNEJ ZÓNY RUŽINOVA DISCOVERY REZIDENCE - NADŠTANDARTÁ NOVOSTAVBA - NOVO SKOLAUDOVANÁ. 2 IZBOVÝ BYT 51,1 m2 + LODGIA 5 m2  + KOBKA. Byt je orientovaný na východnú stranu. 7.NP s pekným výhľadom na pulzujúci kolorit mesta. Byt je v štandardnom vyhotovení, s podrobnou projektovou dokumentáciou v záručnej dobe. Príprava pre klimatizáciu. DISCOVERY RESIDENCE je nadštandartná novo skoladovaná novostavba v revitalizovanej časti Ružinova nadväzujúcu na modernú zónu Down Townu Bratislavy. Byt sa predáva s parkovacím garážovým miestom, ktoré nie je súčasťou ceny bytu. Cena garážového miesta 29.900 EUR. Súčasťou garáže je spoločné nabíjacie miesto pre elektromobily.

269 900 €
5 281,80 €/m²
+ 200 €/mes. energie
SK Reality s.r.o.
PREDAJ- 2i luxusný byt s veľkometrážnou terasou – Tri vody – Malinovo

PREDAJ- 2i luxusný byt s veľkometrážnou terasou – Tri vody – Malinovo

Lokalita: Tri vody II, Malinovo (Senec)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 66 m²

ABERTAL REALITY ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný dizajnový 2-izbový byt s výnimočne veľkou terasou v štýlovom pokojnom rezorte Tri vody v Malinove. Tento byt je vhodný pre klientov s vysokými nárokmi na kvalitu bývania. Viladom bol kolaudovaný v roku 2016. Byt ponúka na rozlohe 66 m2 exkluzívny priestor na bývanie. Bonusom je unikátny výhľad z terasy s rozlohou 55 m2 na jedinečný areál, ktorý Vás očarí hneď na prvý pohľad. Byt sa predáva nadštandardne zariadený dizajnovým kvalitným nábytkom na mieru, vrátane spotrebičov najvyššej triedy a kvality. Vykurovanie bytu je zabezpečené elektrický podlahovým kúrením. Samozrejmosťou je klimatizácia, lineárne chladenie terasy (vodnou hmlou), či automatická závlaha exteriérových rastlín. Byt sa nachádza na najvyššom, 3 poschodí. K bytu prislúcha ja pivnica priamo na poschodí. Dispozícia Zo vstupnej chodby vybavenej dostatkom úložného priestoru sa vchádza do centrálne orientovanej priestrannej obývacej izby, ktorá je dominantou celého bytu. V jej pravej časti je situovaná nadštandardne vybavená kuchyňa s výstupom na terasu. Zo vstupnej chodby sa ďalej vchádza do samostatného WC a kúpeľne so sprchový kútom. Samozrejmosťou sú dve umývadlá, všetky materiály sú vysokej kvality. Spálňa je samostatná, nepriechodná, presvetlená, s príjemným výhľadom na okolitú zeleň. Výrazným prvkom bytu sú zrkadlá, ktoré podčiarkujú čaro tohto luxusného bývania. Lokalita: Rezidenčný projekt Tri vody v Malinove kombinuje výhody bývania v byte s pohodlím a možnosťami, ktoré poskytuje bývanie v rodinnom dome. Moderná architektúra bytov s terasami ponúka útulné zázemie na plnohodnotný, spokojný rodinný život v inšpiratívnom prostredí. Jeho hlavnou dominantou je centrálna časť s promenádou a tromi jazerami, z ktorých sa jedno využíva na kúpanie a ďalšie dve na relax. V polyfunkčnej časti sídlia prevádzky poskytujúce služby, napr. reštaurácia, potraviny, kaviareň, zmrzlina, kaderníctvo, či psí salón. Nechýbajú športoviská a ihriská pre deti. Naviac, dopravná dostupnosť do Bratislavy je výrazne zlepšená vďaka novovybudovanému dopravnému napojeniu D4 a R7. Cena: 288 000 EUR vrátane zariadenia. V prípade záujmu je možné dokúpiť 2 parkovacie státia, každé po 5000 eur. V prípade otázok alebo záujmu o obhliadku nás kontaktujte na 0904 403 222 prípadne mailom polacek@abertal.sk © Fotografie, video a texty sú autorským dielom a majetkom spoločnosti ABERTAL REALITY s.r.o.

288 000 €
4 363,64 €/m²

ABERTAL REALITY s. r. o.
2 izb. byt, novostavba Vienna Gate, Petržalka, zariadený, dobrá investícia

2 izb. byt, novostavba Vienna Gate, Petržalka, zariadený, dobrá investícia

Lokalita: Kopčianska, Bratislava V - Petržalka (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 49 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj slnečný 1 izbový byt, ktorý jednoduchou priečkou ľahko upravíte na 2 izbový byt s nerušeným výhľadom na Rakúsko v novostavbe Vienna Gate (kolaudácia 2009) v mestskej časti Petržalka na ul. Kopčianska o rozlohe 48,6 m2 na 19 nadzemnom podlaží s dvoma výťahmi. Byt svojim dispozičným riešením a veľkorysou výmerou spĺňa trendy dnešnej modernej doby, kde vytvorením priečky vznikne plnohodnotná izba s oknom. Byt sa predáva kompletne zariadený. Je vhodný ako dobrá INVESTÍCIA, nakoľko je veľmi dobre prenajímateľný a nájomcami vyhľadávaný. Byt je kompletne dokončený a plne zariadený : - nemecká kuchynská linka zhotovená na mieru so spotrebičmi (elektrická varná doska, vstavaná chladnička s mrazničkou, elektrická rúra) s jedálenským stolom a stoličkami - laminátová plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou - kúpeľňa s obkladom, sprchovacím kútom, toaletou a bidetom - veľkoformátové hliníkové okná - klimatizácia - protipožiarny zabezpečovací systém - obývačková stenová zostava s televízorom a L - ková sedačka - manželská posteľ - vstavaná skriňa Projekt Vienna Gate je polyfunkčný komplex s 24 hodinovou strážnou službou a recepciou s 2 výťahmi a obchodnými priestormi. Vstup do bytového komplexu je možný len cez prístupovú kartu. Priamo v projekte Vienna Gate nájdete bohatú občiansku vybavenosť. Tesco expres, drogéria DM, kaviarne, reštaurácie, pekáreň a ďalšie prevádzky privedú do vášho života príjemný komfort. Pred domom sa nachádzajú viaceré spoje MHD. Peší prístup na vlakovou stanicu s výborným spojením do Rakúska. Nehnuteľnosť je evidovaná ako "apartmán" avšak nie je problém s vybavením hypotekárneho úveru ani trvalého pobytu. Cena je vrátane provízii pre RK, ktorú hradí majiteľ nehnuteľnosti. © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers, s.r.o.

185 000 €
3 775,51 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
2 izbový byt, ul. Zámocká, Staré mesto, na skok do centra

2 izbový byt, ul. Zámocká, Staré mesto, na skok do centra

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 96 m²

Certifikovaný realitný senior maklér, Marian KORGO ponúka vo výhradnom zastúpení majiteľa na predaj 2 izbový moderný byt v mestskej časti Staré Mesto na ul. Zámocká o výmere 98,07 m2 situovaný na 2. podlaží zo 6 - tich s výťahom. Byt je na liste vlastníctva vedený ako nebytový priestor. K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie v suteré domu cca 300 m2 / 3 min. chôdze od bytu (nie je podmienkou kúpy bytu). Dispozičné riešenie bytu: - vstupná chodba - obývacia izba s integrovanou kuchyskou časťou - samostatná izba / splálňa - priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou Vybavenie bytu: - plastové okná - plávajúca laminátová podlaha v kombinácii s dlažbou - kuchynská linka zhotovená na mieru so spotrebičmi - kúpeľňa so sanitou, vaňou, murovaným sprchovacím kútom a obkladom - interierové dvere so zárubňami Lokalita: Bytový dom je situovaný v bezprostrednej blízkosti historického centra Bratislavy s množstvom reštaurácií a kaviarní. V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť ako napr. pošta, banky, sieť potravín, fitnes centrá a pod. Rovnako je aj bezproblémová dostupnosť na diaľničný obchvat. Cena bytu : 320.000,- Eur Cena parkovacieho miesta : 30.000,- EUR © COPYRIGHT StarBrokers, s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie StarBrokers. -------------------------------- MY SME REALIŤÁCI

320 000 €
3 333,33 €/m²

StarBrokers, s.r.o.
Reality&Bývanie: Priestranný moderný bungalov na 6,5á pozemku v Miloslavove - Alžbetin Dvor

Reality&Bývanie: Priestranný moderný bungalov na 6,5á pozemku v Miloslavove - Alžbetin Dvor

Lokalita: Alžbetin Dvor, Miloslavov (Senec)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 155 m²

Kontakt: Mgr. Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu na 6,5á pozemku v Miloslavove časti Alžbetin dvor. Rodinný dom má modernú architektúru a dispozičné riešenie, pričom plnohodnotne spĺňa požiadavky komfortného a reprezentatívneho bývania pre rodinu, ktorá túži po pokojnom vidieckom prostredí na skok od Bratislavy. Rodinný dom má celkovú výmeru 155m2, 5 izieb plus zimnú záhradu, garáž a príslušenstvo rozložené na jednom podlaží: priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a komorou, z obývacej izby je vstup na zimnú záhradu, pri vstupe je samostatné WC, ďalej pohodlná rodičovská spálňa, dve detské izby a pracovňa plus samostatná kúpeľňa so sprchovacím kútom aj vaňou a WC, garáž so záhradným skladom. Veľkou výhodou je, že dispozícia domu má orientované v podstate všetky obytné miestnosti do záhrady, čo im dáva krásny výhľad a súkromie od ulice. Dom sa predáva v stave holodomu, no predávajúci ho vie dokončiť podľa predstáv klienta. Výstvaba domu už prebieha a je možné ho dokončiť do 4 mesiacov! Cena: 409 500 € V prípade, že Vás ponuka osloví, vieme Vám pomôcť s vybavením financovania resp. pomôcť predať Vašu nehnuteľnosť a zabezpečiť zosúladenie jej predaja a kúpy ponúkaného domu, aby ste sa mohli pohodlne a plynulo presťahovať do svojho nového bývania.

409 500 €
2 641,94 €/m²

Reality & Bývanie s.r.o.
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 683