Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Rubicon má právoplatné kolaudačné rozhodnutie

  • 20. 04. 2021
  • Tlačiť

Púchovský projekt Rubicon C, v ktorom sú už vypredané všetky byty, úspešne získal 1. apríla právoplatné kolaudačné rozhodnutie.

Rubicon C má na ôsmich nadzemných podlažiach rozložených 44 bytových jednotiek. Najvyššie, ustúpené podlažie, pozostáva z dvoch bytových jednotiek kategórie penthouse s priestrannými terasami a s vegetačnou strechou nerušiacou výhľad. Súčasťou projektu sú aj priestory určené na občiansku vybavenosť.

Zdroj: rubiconpuchov.sk

Realizovaná výstavba je situovaná v samotnom srdci mesta Púchov, na ulici Dvory. Bytový dom ponúka ideálne podmienky pre vytvorenie skutočného domova, pričom nadväzuje na existujúce dva objekty komplexu bytových domov. Bývanie ponúka moderné dispozičné riešenia, nadštandardne veľké balkóny, vonkajšie i kryté parkovanie ako aj garážové státia v podzemí.

Zdroj: rubiconpuchov.sk

„Do projektu Rubicon sme vložili množstvo energie, ktorá sa pevne veríme pretransformuje v neobyčajný zážitok z bývania. Je pred nami posledná a najočakávanejšia etapa projektu na ceste k novému bývaniu – odovzdanie bytov svojim novým vlastníkom,“ hovorí Tomáš Surovčák, projektový riaditeľ spoločnosti Reinoo.

Zdroj: rubiconpuchov.sk

Pre úspech už existujúcich projektov v Púchove – Pod Zábrehom IRubicon sa developer rozhodol pokračovať vo výstavbe novej štvrti v Púchove. V bezprostrednej blízkosti predchádzajúcej výstavby vznikne bývanie s viac ako 129 bytmi pod názvom projektu Pod Zábrehom II.

Pre konkrétne informácie navštívte webovú stránku alebo Facebook.

PR článok   

 


  • 20. 04. 2021
  • Tlačiť

Diskusia