Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk
Nájdených 16 042 novostavieb
Rozšírené vyhľadávanie

Novostavby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 803
Luxusný 3 izb. byt 120m + TERASA 80m2, Údolná ul., lokalita Bôrik, unikátny výhľad, 2x kúpeľňa, klím

Luxusný 3 izb. byt 120m + TERASA 80m2, Údolná ul., lokalita Bôrik, unikátny výhľad, 2x kúpeľňa, klím

Lokalita: Údolná, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 200 m²

Prenájom exkluzívneho 3izb. bytu v rezidenčnej lokalite na Bôriku, Údolná ul., BA I - Staré Mesto. Výmera podlahovej plochy bytu je 200m2, z toho obytná plocha bytu je 120m2 + plocha terasy 800m2. Byt je situovaný na 3/3p. nadčasovej modernej mestskej vily postavenej vo funkcionalistickom štýle s tromi samostatnými bytovými jednotkami, na každom podlaží vily sa nachádza jeden byt. Byt je čiastočne zariadený (len plne vybavená kuchynská linka a kúpeľne, šatník), je plne klimatizovaný... Obývačka s krbom dotvárajúcim celkovú atmosféru bytu je prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, vstup na veľkú terasu s panoramatickým výhľadom na Dunaj a Rakúsko je z obývačky cez veľké francúzske balkónové dvere ....V interiéri boli použité vysokokvalitné materiály, v kúpeľniach dizajnová značková sanita s dôrazom na prepracovanosť detailov. K dispozícii sú dve komfortné kúpeľne, samostatný šatník, v byte je podlahové kúrenie, zabezpečovací systém - alarm, videovrátanik. K bytu patria dve parkovacie miesta v suterénnej garáži domu. Parkovanie pre návštevníkov je možné na ulici pred domom bez obmedzení. Z domu je výborné dopravné napojenie do centra, cca 5 min. autom, ako aj na výpadovku smer Brno. Výhodou bytu je možnosť užívania záhrady patriacej k domu so posedením - altánkom na grill party. ==== podľa dostupných informácií, budova nemá vypracovaný energetický certifikát. ==== Ak by bolo treba, pokojne ma kontaktujte na mojom cisle uvedenom nizsie. Pôdorys k bytu na vyžiadanie v RK. Byt je vhodný k prenájmu pre náročného klienta, voľný je k prenájmu ihneď. K inzerovanej cene prenájmu bude pripočítaná zálohová platba za energie vo výške 200, eur mesačne.

1 300 €/mes.
6,50 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
3 izb. byt 115m + TERASA. 2x kúpeľňa, GAR.PARKING, Vysoká ul., centrum, Staré Mesto, aj HOME OFFICE

3 izb. byt 115m + TERASA. 2x kúpeľňa, GAR.PARKING, Vysoká ul., centrum, Staré Mesto, aj HOME OFFICE

Lokalita: Vysoká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 115 m²

==== Prenájom veľkometrážneho 3 izb. bytu s terasou a GARÁŽOVÝM stojiskom v absolútnom centre mesta na Vysokej ul., pri divadle Nová scéna. ==== Byt je situovaný na prízemí novostavby bytového domu, Výmera podlahovej plochy bytu je cca 115m2 + TERASA. ==== Byt je kompletne zariadený, má vlastné kúrenie, pozostáva z troch obytných miestností (obývačka je integrálne prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, dve izby/spálne sú samostatné nepriechodné, 2x kúpeľňa s WC. ==== Byt je priestranný a príjemne presvetlený vďaka veľkým francúzskym oknám v obývačke. Okná bytu sú orientované do tichého dvora, nie do ulice. ==== Byt je k prenájmu ihneď voľný, je vhodný aj pre zahraničnú rodinu s deťmi. ==== K bytu patrí jedno garážové stojisko v suterénnej garáži domu v cene prenájmu. ==== Bytový dom sa nachádza v lukratívnej lokalite absolútneho centra mesta v blízkosti Prezidentského paláca s verejne prístupným parkom - Grassalkovichovou záhradou. V pešej dostupnosti od domu sa nachádza TATRA CENTRUM s obchodnou pasážou a BILLA potravinami, divadlo Nová Scéna, štúdio L+S, pešia zóna na Poštovej ul..... reštaurácie, kaviarne, banky a ostatná občianska vybavenosť charakteristická pre centrálne zóny miest. ==== K inzerovanej cene prenájmu 1100,- € bude pripočítaná zálohová platba za energie vo výške 200,- eur mesačne ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, obrázky, fotografie a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

1 000 €/mes.
8,70 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
NADŠTANDARD 1 izb. byt 40m2, novostavba, Zámocká ul., pod Hradom, BA I, parking za príplatok 60,- €

NADŠTANDARD 1 izb. byt 40m2, novostavba, Zámocká ul., pod Hradom, BA I, parking za príplatok 60,- €

Lokalita: Zámocká, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 40 m²

==== Prenájom 1 izb. bytu v lukratívnej lokalite Starého Mesta priamo pod Hradom, Zámocká ul., na skok do absolútneho centra mesta, PARKING v garáži domu za príplatok 60,- €/mesiac. ==== Výmera podlahovej plochy bytu je 40m2, byt sa nachádza na 2/4p. tehlového bytového domu s výťahom. ==== Byt je kompletne zariadený, vrátane elektrospotrebičov. K inzerovanej cene prenájmu 440,- €/mesiac bude pripočítaná zálohová platba za energie a služby spojené s užívaním bytu vo výške 110,- €/mesačne. ==== POPLATOK za KTV a internet JE ZAHRNUTÝ V CENE PRENÁJMU. ==== Bytový dom sa nachádza v tesnej blízkosti absolútneho centra mesta a verejne prístupného zámockého parku. ==== Byt je k prenájmu ihneď voľný, je vhodný pre max. dve osoby, ideálne nefajčiari bez domácich zvierat. ==== ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend. tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, pôdorys a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

440 €/mes.
11 €/m²/mes.
+ 110 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Luxusná 5 izb. vila 240m2, záhrada, parking, súkromný areál, Pezinksá ul., BA III, TERASA, výhľad

Luxusná 5 izb. vila 240m2, záhrada, parking, súkromný areál, Pezinksá ul., BA III, TERASA, výhľad

Lokalita: Pezinská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 260 m²

==== Prenájom exkluzívneho, čiastočne zariadeného trojpodlažného rodinného domu, /vila/, v tichom prostredí Vinohradov, v mestskej časti BA - Nové Mesto na Pezinskej ul. s unikátnym výhľadom na južné svahy malokarpatských viníc. ==== Interiér domu je situovaný na dvoch nadzemných podlažiach, v suteréne domu sa nachádza práčovňa a technické zázemie. V interiéri boli použité nadštandardné materiály s dôrazom na použitie kvalitných materiálov a prepracovanosť detailov. Prístup na pozemok a k domom je zo súkromnej ulice s bránou na diaľkové ovládanie. ==== Výmera podlahovej plochy domu je 260m2. Bonusom domu je priestranná južná terasa o výmere 30m2 s unikátnym panoramatickým výhľadom na južné svahy Malých Karpát a Kamzík. ==== Dom je 5izb. s priestrannou obývačkou integrálne prepojenou s kuchynskou a jedálenskou časťou situovanou na prízemí. Na poschodí sú samostatné spálne. Na každom podlaží domu sú situované komfortné kúpeľne, každá s toaletou (spolu tri), v suteréne sa nachádza práčovňa s vhadzovým potrubím z každej kúpeľne na zhoz bielizne. ==== K domu patrí okrasná záhrada s výsadbou a s automatickou závlahou vrátane druhej exteriérovej záhradnej terasy s posedením. Prednosťou stavby objektu je kvalitná nízkoenergetická konštrukcia a s tým spojené nízke prevádzkové náklady na réžiu domu. V dome sú nainštalované veľkorozmerné okná s trojsklami, dizajnové interiérové dvere s obložkovými zárubňami, k vybaveniu domu patrí elegantná nadčasová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, videovrátnik s diaľkovým ovládaním otvárania všetkých vstupných brán. V dome je v každej obytnej miestnosti zavedený najrýchlejší internet cez optický kábel, vrátane štrukturovanej kabeláže na 10 GIGA PC sieť. Dom je plne KLIMATIZOVANÝ. ==== Vila je situovaná v tichej zelenej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta ( 9 min. autom v rannej špičke), resp. na dialničné obchvaty. Dom je vhodný pre náročného klienta, k prenájmu je dom ihneď voľný, je ideálny pre rodinu s deťmi. Pôdorys a ďalšie podklady na vyžiadanie v RK. ==== Parkovanie je zabezpečené na vyhradených parkovacích miestach priamo pred domom 2-3 autá. ==== K inzerovanej cene prenájmu 2600 bude pripočítaná vyúčtovateľná zálohová platba za spotrebu energií v závislosti od počtu osôb. ==== © COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky, texty a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

2 600 €/mes.
10 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
Luxusná 5 izb. vila 150m2, záhrada, parking, súkromný areál, Pezinksá ul., BA III,  TERASA, výhľad

Luxusná 5 izb. vila 150m2, záhrada, parking, súkromný areál, Pezinksá ul., BA III, TERASA, výhľad

Lokalita: Pezinská, Bratislava III - Nové Mesto (Bratislava)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 150 m²

==== Prenájom exkluzívneho plne zariadeného trojpodlažného samostatne stojaceho 5 izb. rodinného domu, /vila/ s komforným príslušenstvom, v tichom prostredí Vinohradov, v mestskej časti BA - Nové Mesto, Pezinská ul. v súkromnom, uzavretom areáli - condomíniu 8 rodinných domov projekt "Pezinská/Jurská". === Dom má dve nadzemné podlažiach (vrchné s veľkou terasou 20m2), v suteréne domu sa nachádza práčovňa a technické zázemie/kotolňa. V interiéri boli použité nadštandardné materiály s dôrazom na prepracovanosť detailov. ==== Prístup do areálu je zo súkromnej príjazdovej komunikácie s vjazdovou bránou a bránkou pre peších na diaľkové ovládanie. ==== Výmera podlahovej plochy domu je 153m2. Bonusom domu je priestranná južná terasa o výmere 20m2 s unikátnym panoramatickým výhľadom na vinice a južné svahy Malých Karpát. ==== Dom pozostáva z 5izb. vrátane priestrannej obývačky integrálne prepojenou s kuchynskou a jedálenskou časťou situovanou na prízemí domu. Na poschodí sú samostatné spálne. Na každom podlaží domu sú komfortné kúpeľne s wc (spolu tri), v suteréne je práčovňa s vhadzovým potrubím z každej kúpeľne na zhoz bielizne. === K domu patrí menšia záhrada s výsadbou a s automatickou závlahou vrátane druhej exteriérovej záhradnej terasy s posedením. === V rámci stavebno-technických parametrov stavby je možné dom charakterizovať ako objekt s kvalitnou nízkoenergetickou konštrukciou vrátane nízkych prevádzkových nákladov na réžiu domu. ==== V dome sú nainštalované veľkorozmerné okná s trojsklami, kvalitné interiérové dvere s obložkovými zárubňami, k vybaveniu domu patrí elegantná nadčasová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi a s dostatkom úložného priestoru, videovrátnik s diaľkovým ovládaním otvárania všetkých vstupných, resp. vjazdových brán. V dome je v každej obytnej miestnosti zavedený najrýchlejší internet cez optický kábel ORANGE na 10 GIGA PC sieť. === Dom je situovaný v bezprostrednej blízkosti malokarpatských viníc, avšak s výbornou dostupnosťou do centra mesta (cca 10-15 min. autom v rannej špičke), resp. na dialničné obchvaty. ==== Dom je vhodný k prenájmu pre náročného klienta, k prenájmu je voľný od 1.4.2021, je ideálny pre rodinu s deťmi. ==== K inzerovanej cene prenájmu bude pripočítaná vyúčtovateľná zálohová platba za spotrebu energií 250,- eur mesačne ==== © COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky, texty a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o. zodpoved

1 800 €/mes.
12 €/m²/mes.
+ 200 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
4 izb. byt 220m v RD so záhradou a garážou, Tajovského ul., pri Horskom parku, BA I, TOP ADRESA

4 izb. byt 220m v RD so záhradou a garážou, Tajovského ul., pri Horskom parku, BA I, TOP ADRESA

Lokalita: Tajovského, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 220 m²

==== Prenájom 4izb. bytu v rodinnom dome so záhradkou na Tajovského ul. v rezidenčnej lokalite Starého Mesta v tesnej blízkosti Horského parku. ==== Celková úžitková plocha bytu je 220 m2, byt je situovaný na dvoch podlažiach a je čiastočne zariadený. ==== Byt dispozične pozostáva z priestrannej obývačky so vstupom na terasu, troch izieb (dve spálne a jedna pracovňa), komfortnej, plne vybavenej kuchyne, podkrovnej haly, dvoch kúpeľní (jedna kúpeľňa je s vaňou, toaletou a bidetom, druhá so sprchovým kútom a toaletou). V byte sa nachádza 2x sklad a šatník. ==== K bytu patrí veľká garáž s bránou na diaľkové ovládanie + možnosť parkovania pre ďalšie auto na pozemku. ==== Rodinný dom, v ktorom sa byt nachádza disponuje upravenou záhradou s grillom a záhradným posedením. ==== Dom sa nachádza v tichej vilovej štvrti v bezprostrednej blízkosti je unikátny mestský lesopark „Horský park“ s možnosťami športových a rekreačných aktivít s Horárňou s workshopmi pre deti, výletnou kaviarňou, ihriskom a mini ZOO . ==== Byt je vhodný pre bezpečné bývanie vyššieho štandardu v zdravom prostredí Horského parku. Lokalita má strategickú polohu z hľadiska dopravného napojenia (priame výjazdy na diaľnice smerom na Viedeň, Prahu, Budapešť, priame spojenie s letiskom, ako aj s centrom Bratislavy po Pražskej ulici). Komplexné nákupné možnosti v dosahu domu zabezpečuje supermarket Kaufland na Patrónke, nákupná galéria v projekte CUBICON v Mlynskej doline s potravinami BILLA, potraviny YEME na Búdkovej ul. + reštaurácia Brniansky pivovar, 2x pizzeria, vinotéka u PROKOPA (pešia dostupnosť). ==== Byt je vhodný k prenájmu aj pre zahraničnú rodinu s deťmi, k prenájmu je ihneď voľný. V pešej dostupnosti od domu je ZŠ, medzinárodná škola FunUniversity, súkromná a štátna MŠ, tanečné gymnázium. ==== Pôdorysy a ďalšie info na vyžiadanie v RK. Inzerovaná cena mesačného prenájmu je 350,- eur + zálohová platba na spotrebu energií 100,- eur. ==== K inzerovanej cene prenájmu 2500,- eur bude pripočítaná zálohová platba za energie v závislosti od počtu ubytovaných osôb. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

2 500 €/mes.
11,36 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
3 izb. RD v obci Láb so ZÁHRADKOU 194m2 vrátane zast. plochy, okr. Malacky, 35km od BAA

3 izb. RD v obci Láb so ZÁHRADKOU 194m2 vrátane zast. plochy, okr. Malacky, 35km od BAA

Lokalita: Láb (Malacky)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 65 m²

==== Predaj novostavby 3 izb. rodinného domu v radovej zástavbe v malebnej obci Láb, cca 35km západným smerom od Bratislavy. ==== Nehnuteľnosť je fakticky súčasťou rodinného domu s tromi prízemnými bytovými jednotkami, na liste vlastníctva je predávaná nehnuteľnosť vedená ako "Byt" a k bytu prináležiaci pozemok/záhrada vo výlučnom vlastníctve majiteľa predávaného bytu v podiele 1/1. ==== Zastavaná plocha pod domom/bytom je 77m2, podlahová plocha bytu je 65m2, výmera pozemku/záhrady patriacej k bytu je 194m2 vrátane zastavanej plochy, parkovanie je zabezpečené na pozemku pred domom. ==== Byt pozostáva z: chodby, obývacej izby s kuchynskou časťou, kúpeľne + WC a dvoch izieb/spální. Byt je orientovaný na dve strany, JZ a SV. ==== Rodinný dom je napojený na všetky IS, je murovaný, obvodové steny sú vytvorené z stavebného systému YTONG hr250mm. Hraničné nosné steny sú vytvorené z stavebného systému YTONG hr200mm. Nenosné prvky - vnútorné priečky sú zo stavebného systému YTONG hr150mm. Strecha je sedlová, tvorená väzníkovým krovom. ==== Okná na dome sú plastové s izolačným trojsklom. Na podlahách sú položené veľkoplošné laminátové podlahy (izby), v ostatných častiach je položená keramická dlažba. Kúrenie v byte je zabezpečené plynovým kotlom umiestneným v technickej miestnosti. ==== Strešná konštrukcia je zateplená tepelnou izoláciou na báze minerálnych vlákien 200mm, obvodové steny sú zateplené kontaktným zatepľovacím systémom na báze EPS hrúbky 180mm. Soklová časť objektu je zateplená XPS prípadne EPS Perimeter hrúbky 60mm. ==== V obci je vybudovaná kompletná občianska vybavenosť (MŠ, ZŠ, obchod, pošta, zdravotné stredisko, reštaurácia... ). Malebné prírodné prostredie v okolí ponúka rôznorodé možnosti športových a rekreačných aktivít: v okolí sa nachádza viacero cyklotrás, vodné plochy na kúpanie a rybolov, na svoje si prídu vyznávači hubárčenia a vychádzok v okolitých lesoch. ==== Nehnuteľnosť je vhodná na kúpu na investičné účely, byt je aktuálne dlhodobo výhodne prenajatý, nájomná zmluva je do konca r. 2024, nájomca je o predaji nehnuteľnosti informovaný (možnosť postúpenia nájomnej zmluvy). ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie a 3D pôdorys sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

140 000 €
2 153,85 €/m²
+ 100 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Na prenájom, 3-izb. byt, 75m2, vlastná garáž, Podunajská ulica-Bratislava.

Na prenájom, 3-izb. byt, 75m2, vlastná garáž, Podunajská ulica-Bratislava.

Lokalita: Podunajská, Bratislava II - Vrakuňa (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

Ponúkame na prenájom slnečný a kompletne zariadený 3-izb. byt s parkovaním v uzamykateľnej garáži pre jedno auto vo výbornej lokalite na Podunajskej ulici v Bratislave. Vstup do bytového domu vedie cez uzamykateľný dvor s detským ihriskom. Podlahová plocha bytu je 75m2 + priestranný balkón. Byt sa nachádza na 3.poschodí bytového domu / bez výťahu. K bytu prislúcha samostatná garáž pre jedno auto / možnosť parkovania druhého auta pred garážou. Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, obývacej izby ktorá je prepojená s kuchyňou so vstupom na balkón, samostatnej toalety, kúpeľne (sprchový kút, práčka), spálne a samostatnej izby so vstupom na balkón (detská izba-pracovňa). Cena prenájmu: 600€/mes + 150 €/mes/energie Byt je voľný ihneď. Kontakt: Juraj Šuráni 0903 657 587 juraj@surani.sk www.surani.sk

600 €/mes.
8 €/m²/mes.
+ 150 €/mes. energie
Surani s.r.o.
** 3izbové byty so záhradkou **

** 3izbové byty so záhradkou **

Lokalita: Lehnice, Lehnice (Dunajská Streda)
Druh: Mezonet   Úžítková plocha: 79 m²

Ponúkame na predaj 3izbové mezonetové byty o výmere 79m² v obci Lehnice. V bytovom dome sa nachádzajú 4 rovnocenné byty s individuálnym vykurovaním a ohrevom teplej vody. Ide o najmodernejšiu technológiu spočívajúcu vo využití tepelného čerpadla vyhovujúcemu kritériám nízkoenergetickej domácnosti. Môžte si vybrať: 1. variant - jedno parkovacie miesto a väčšia predzáhradka/terasa (20m²) 2. variant - dve parkovacie miesta a menšia predzáhradka/terasa (8m²) Plánovaný termín kolaudácie leto 2020. IS: elektrika, kanalizácia, obecná voda, plynová prípojka na hlavnej ulici TV a Internet – T-com, UPC Dispozícia, prízemie, 37,41m²: - vstupná chodba - technická miestnosť - toaleta - kuchyňa s obývacou izbou a výstupom na terasu 1. podlažie, 41,24m²: - kúpeľňa s toaletou, vaňou a sprchovacím kútom - spálňa - detská izba (viď pôdorys) Cena ponúkaných nehnuteľností je 79.990€. Byt sa predáva s vonkajšou plochou na parkovanie a predzáhradkou, ktorú je potrebné odkúpiť za cenu 4.990Eur (pozemok pred domov bude prevedený na nového majiteľa bytu). Predpokladané mesačné náklady sú 75€ pri priemernej štvorčlennej rodine. Developer ponúka aj možnosť dokončenia do štandardu: - zárubne, interiérové dvere, plavajúce podlahy, toaleta, sprchovací kút, umývadlá a svietidlá v sume 6.500€

79 990 €
1 012,53 €/m²
+ 75 €/mes. energie
TD-Reality.s.r.o.
Exkluzívny 3 izb. byt 162m + TERASA 15m,

Exkluzívny 3 izb. byt 162m + TERASA 15m, "rezidencia Hlboká 7", pri Horskom parku, 1x GP, BA I

Lokalita: Hlboká cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 177 m²

==== Prenájom exkluzívneho 3-izbového bytu v rezidenčnom projekte "Hlboká 7", v tesnej blízkosti Horského parku, v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== Byt svojimi nadštandardnými technickými parametrami, rozlohou, originálnym prevedením interiéru, dizajnovými zariaďovacími prvkami a vybavením spĺňa kritéria luxusného bývania aj pre najnáročnejšiu klientelu.... ==== Výmera obytnej plochy bytu je 162m2 + TERASA 15m2, ktorá je integrálnym prepojením interiéru s exteriérom. Byt dispozične pozostáva zo vstupnej haly, chodby, obývačky, kuchyne, 2 izieb/spální, 2 kúpeľní s WC a 2x šatníka. V interiéri bytu boli použité najkvalitnejšie materiály: gresová podlaha v dennej časti bytu, drevené parketové podlahy v izbách, dizajnová sanita a obklady....K dispozícii je elegantná nadčasová kuchynská linka na mieru s dostatkom úložného priestoru, vybavená TOP kuchynskými spotrebičmi TOP nemeckého výrobcu zn.MIELE. ==== Byt je kompletne klimatizovaný, k vybaveniu bytu patrí podlahové vykurovanie, bezpečnostný systém, wifi...... ==== K dispozícii obyvateľom bytov v rezidencii sú privátne luxusné kúpele s wellness centrom nachádzajúce sa priamo v objekte, 24-hodinová recepcia, súkromná bezpečnostná služba, privátna záhrada s parkovou úpravou. Obyvatelia rezidencie majú možnosť využiť jedinečné kulinárske umenie a služby reštaurácií Che Balzac a Bakchus, ako aj originálne výrobky francúzskej pekárne, ktoré sú situované priamo v objekte rezidencie. ==== Rezidencia Hlboká 7 je situovaná v jednej z najatraktívnejších lokalít Starého Mesta, v pešej dostupnosti k Horskému parku a do absolútneho centra mesta. ==== V cene prenájmu je jedno parkovacie miesto v suterénnej garáži domu, možnosť prenájmu druhého parkovacieho miesta po dohode. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend: tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, obrázky a 3D sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

2 700 €/mes.
15,25 €/m²/mes.
+ 250 €/mes. energie
IVMO-real s.r.o.
Exkluzávny 4 izb. byt 192m, rezidencia

Exkluzávny 4 izb. byt 192m, rezidencia "Hlboká 7", 5/6p., pod Horským parkom, na skok do centra, TOP

Lokalita: Hlboká cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 4 izbový byt   Úžítková plocha: 192 m²

==== Prenájom exkluzívneho 4-izbového bytu v rezidenčnom projekte "Hlboká 7", v tesnej blízkosti Horského parku, v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== Byt svojimi nadštandardnými technickými parametrami, rozlohou, originálnym prevedením interiéru, dizajnovými zariaďovacími prvkami a vybavením spĺňa kritéria luxusného bývania aj pre najnáročnejšiu klientelu.... ==== Výmera obytnej plochy bytu je 192m, byt je situovaný na 5/6posch. s uniktárnym výhľadom do okolia, dispozične pozostáva zo vstupnej haly, chodby, obývačky spojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, komory, 3 nepriechodných izieb/spální, 2 kúpeľní s WC, bidetom, vaňou a sprchovým kútom), jacuzzi, hosťovskej toalety a priestranného šatníka. ==== V interiéri bytu boli použité najkvalitnejšie materiály: mramorové podlahy v obývačke, drevené parketové podlahy v izbách, dizajnová sanita a obklady v kúpeľniach a na wc....K dispozícii je elegantná nadčasová kuchynská linka vybavená TOP značkovými spotrebičmi MIELE s dostatkom úložného priestoru. ==== Byt je kompletne klimatizovaný, k vybaveniu bytu patrí podlahové vykurovanie, bezpečnostný systém, wifi...... ==== K dispozícii obyvateľom rezidencie "Hlboká 7" sú privátne luxusné kúpele s wellness centrom nachádzajúce sa priamo v objekte, 24-hodinová recepcia, súkromná bezpečnostná služba, privátna záhrada s parkovou úpravou a oddychovou zónou.... ==== Obyvatelia rezidencie majú možnosť využiť kulinárske umenie a jedinečné služby reštaurácie Che Balzac a Bakchus, ako aj originálne výrobky francúzskej pekárne, ktoré sú situované priamo v objekte. ==== K bytu patrí jedno parkovacie miesto v suterénnej garáži domu, druhé parkovacie miesto v garáži je možné prenajať po dohode. ==== Rezidencia "Hlboká 7" je situovaná v jednej z najatraktívnejších lokalít Starého Mesta, hneď pod Horským parkom, v pešej dostupnosti do absolútneho centra mesta. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend: tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk, ivmoreal@ivmoreal.sk ==== © Text, fotografie, obrázky a 3D sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

3 450 €/mes.
17,97 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
Luxusný 2 izb. byt 75m, Drotárska ul., lokalita Machnáč, 3/5p., 1x GP, pri Horskom parku, TOP PONUKA

Luxusný 2 izb. byt 75m, Drotárska ul., lokalita Machnáč, 3/5p., 1x GP, pri Horskom parku, TOP PONUKA

Lokalita: Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

==== Prenájom luxusný 2 izb. bytu v rezidenčnej lokalite Starého Mesta na Drotárskej ceste v novostavbe bytového domu kol. v koncom roka 2018. ==== Výmera podlahovej plochy bytu je 65m2 + loggia 10m2, byt je situovaný na 3/5posch. s nádherným výhľadom na Rakúsko s prevažujúcou JZ orientáciou. ==== Byt je svetlý a slnečný počas celého dňa, má praktické dispozičné riešenie, pozostáva z priestrannej obývačky integrálne prepojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, z obývačky aj zo spálne je vstup na loggiou s unikátnym panoramatickým výhľadom na Rakúsko....v spálni s veľkým šatníkom na mieru je luxusná manželská posteľ s nočnými stolíkmi......kúpeľňa s dizajnovým sprchovým kútom a toaleta sú oddelené. Vo vstupnej chodbe je taktiež šatník s posuvnými dverami rolldoor s dostatkom úložného priestoru. K dispozícii je nadštandardná elegantná kuchynská linka s podsvietením a digestorom zn. BORA zabudovaným vo varnej doske, pohodlná sedačka, kuchynský stôl so stoličkami. Vstup na loggiu je z obývačky aj zo spálne. ==== Bytový dom je situovaný v lukratívnej lokalite Starého Mesta na skok do centra, v blízkosti Horského parku. Komplexné nákupné možnosti poskytuje obchodná galéria v projekte CUBICON v Mlynskej doline cca 3 min. autom a potraviny KAUFLAND na Patrónke v rovnakej vzdialenosti. 150m od domu sú potraviny KRAJ, reštaurácia ALBRECHT, pizzeria na Búdkovej ul., tenisové kurty pri Habánskom Mlyne.... Športovcov poteší ranný beh Horským parkom a Majakovského schodmi s občerstvením v obľúbenej "Horárni" alebo pivom vo "Funuse" (o:. ==== Byt je k prenájmu ihneď voľný od 01.03.2021, je vhodný pre náročného klienta, pre max dve osoby (pár), ideálne nefajčiari bez domácich zvierat. ==== Inzerovaná cena mesačného prenájmu 800,- € je vrátane energií ==== K bytu je možné prenajať parkovacie stojisko v suterénnej garáži domu za príplatok 100,- €. Voľný parking bez obmedzení je možný na verejnom parkovisku (cca 15 parkovacích miest), ktoré sa nachádza cez cestu priamo pred bytovým domom. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

800 €/mes.
10,67 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
Prenájom príjemného 1 izb. bytu 30m+TERASA 8m, Pavlovičova ul., lokalita Trnávka, komplet zariadený

Prenájom príjemného 1 izb. bytu 30m+TERASA 8m, Pavlovičova ul., lokalita Trnávka, komplet zariadený

Lokalita: Pavlovičova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 30 m²

==== Prenájom príjemného 1 izb. bytu v tichej časti Trnávky, Pavlovičova ul., mestská časť BA II - Ružinov. ==== Byt je situovaný na 1.posch. rodinného domu, má samostatný vchod, výmera podlahovej plochy bytu je 30m2 + TERASA cca 8m2 s pergolou a záhradným sedením. ==== Byt je kompletne zariadený, vrátane elektrospotrebičov a umývačky riadu, obývačka je čiastočne prepojená s kuchynskou časťou. K dispozícii je komfortná kúpeľňa s oknom, toaletou a sprchovým kútom. ==== Parkovanie je možné na ulici pred domom bez obmedzení. ==== Byt je vhodný k prenájmu pre max.dve osoby/pár, ideálne nefajčiari bez domácich zvierat, možnosť prenájmu aj na firemné účely administratívneho charakteru na firmu, platcu DPH, resp. ako HOME OFFICE. ===== Komplexné nákupné možnosti poskytuje obchodné centrum AVION cca 5 min. autom. + HORNBACH, IKEA, Freshmarket a YEME na Tomášikovej ul.. Z domu je dobré dopravné napojenie do centra mesta. ==== Cena prenájmu pre súkromnú osobu: 400,- eur/1 osoba vrátane energií, KTV a INTERNETU, druhá osoba za príplatok 50,- eur. V prípade prenájmu na firmu je cena prenájmu 450,- eur /1 osoba + DPH. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ====

400 €/mes.
13,33 €/m²/mes.
vrátane energií
IVMO-real s.r.o.
Novostavba luxusný 2 izb. byt 75m, 1x GP, 3/5p., Drotárska ul., pri Horskom parku,  zariadený, BA I

Novostavba luxusný 2 izb. byt 75m, 1x GP, 3/5p., Drotárska ul., pri Horskom parku, zariadený, BA I

Lokalita: Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto (Bratislava)
Druh: 2 izbový byt   Úžítková plocha: 75 m²

==== Prenájom luxusný 2 izb. bytu v rezidenčnej lokalite Starého Mesta na Drotárskej ceste v novostavbe bytového domu kol. v koncom roka 2018. ==== Výmera podlahovej plochy bytu je 65m2 + terasa 10m2, byt je situovaný na 3/5posch. s nádherným výhľadom na Rakúsko s prevažujúcou JZ orientáciou. ==== Byt je svetlý a slnečný počas celého dňa, má praktické dispozičné riešenie, pozostáva z priestrannej obývačky integrálne prepojenej s kuchynskou a jedálenskou časťou, z obývačky aj zo spálne je vstup na loggiou s unikátnym panoramatickým výhľadom na Rakúsko....v spálni s veľkým šatníkom na mieru je luxusná manželská posteľ s nočnými stolíkmi......kúpeľňa s dizajnovým sprchovým kútom a toaleta sú oddelené. Vo vstupnej chodbe je taktiež šatník s posuvnými dverami rolldoor s dostatkom úložného priestoru. K dispozícii je nadštandardná elegantná kuchynská linka s podsvietením a digestorom zn. BORA zabudovaným vo varnej doske, pohodlná sedačka, kuchynský stôl so stoličkami. Vstup na terasu je z obývačky aj zo spálne. ==== Bytový dom je situovaný v lukratívnej lokalite Starého Mesta na skok do centra, v blízkosti Horského parku. Komplexné nákupné možnosti poskytuje obchodná galéria v projekte CUBICON v Mlynskej doline cca 3 min. autom a potraviny KAUFLAND na Patrónke v rovnakej vzdialenosti. 150m od domu sú potraviny KRAJ, reštaurácia ALBRECHT, pizzeria na Búdkovej ul., tenisové kurty pri Habánskom Mlyne.... Športovcov poteší ranný beh Horským parkom a Majakovského schodmi s občerstvením v obľúbenej "Horárni" alebo pivom vo "Funuse" (o:. ==== Byt je k prenájmu ihneď voľný od 01.03.2021, je vhodný pre náročného klienta, pre max dve osoby (pár), ideálne nefajčiari bez domácich zvierat. ==== Inzerovaná cena mesačného prenájmu 800,- € je vrátane energií ==== K bytu je možné prenajať parkovacie stojisko v suterénnej garáži domu za príplatok 100,- €. Voľný parking bez obmedzení je možný na verejnom parkovisku (cca 15 parkovacích miest), ktoré sa nachádza cez cestu priamo pred bytovým domom. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ==== © COPYRIGHT IVMO-real, s.r.o. – Fotografie, obrázky a 3D virtuálna prezentácia sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie IVMO-real, s.r.o.

800 €/mes.
10,67 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
Prenájom príjemného 1 izb. bytu 30m+TERASA 8m, Pavlovičova ul., lokalita Trnávka, komplet zariadený

Prenájom príjemného 1 izb. bytu 30m+TERASA 8m, Pavlovičova ul., lokalita Trnávka, komplet zariadený

Lokalita: Pavlovičova, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 1 izbový byt   Úžítková plocha: 38 m²

==== Byt je situovaný na 1.posch. rodinného domu, má samostatný vchod, výmera podlahovej plochy bytu je 30m2 + TERASA cca 8m2 s pergolou a záhradným sedením. ==== Byt je kompletne zariadený, vrátane elektrospotrebičov a umývačky riadu, obývačka je čiastočne prepojená s kuchynskou časťou. K dispozícii je komfortná kúpeľňa s oknom, toaletou a sprchovým kútom. ==== Parkovanie je možné na ulici pred domom bez obmedzení. ==== Byt je vhodný k prenájmu pre max.dve osoby/pár, ideálne nefajčiari bez domácich zvierat, možnosť prenájmu aj na firemné účely administratívneho charakteru na firmu, platcu DPH, resp. ako HOME OFFICE. ===== Komplexné nákupné možnosti poskytuje obchodné centrum AVION cca 5 min. autom. + HORNBACH, IKEA, Freshmarket a YEME na Tomášikovej ul.. Z domu je dobré dopravné napojenie do centra mesta. ==== Cena prenájmu pre súkromnú osobu: 400,- eur/1 osoba vrátane energií, KTV a INTERNETU, druhá osoba za príplatok 50,- eur. V prípade prenájmu na firmu je cena prenájmu 450,- eur /1 osoba + DPH. ==== Volajte alebo píšte ešte dnes, obhliadku pre Vás radi zabezpečíme, aj cez víkend tel: 0905 450 900, 0905 100 105 e-mail: monika.novakova@ivmoreal.sk ====

400 €/mes.
10,53 €/m²/mes.

IVMO-real s.r.o.
MORUŠE-miesto pre mňa. Akciová ponuka v predpredaji!

MORUŠE-miesto pre mňa. Akciová ponuka v predpredaji!

Lokalita: Ivánska cesta, Bratislava II - Ružinov (Bratislava)
Druh: 3 izbový byt   Úžítková plocha: 73 m²

Nový projekt od spoločnosti VI Group s.r.o. v predaji! MORUŠE sa nachádzajú v jednej z najdostupnejších a najobľúbenejších častí Bratislavy v mestskej časti Ružinov, s výbornou väzbou na centrum mesta, diaľničný obchvat ako aj na letisko M. R. Štefánika. Nový projekt vás zaujme, ako svojím minimalistickým a výtvarným prístupom k architektúre, tak aj ponukou atraktívnych bytov, apartmánov ako i obchodných priestorov v rôznych veľkostných kategóriách určených najmä pre milovníkov dynamického mestského života. V projekte je celkovo 134 jednotiek, od 1-izbových až po 4-izbové so zaujímavými dispozičnými riešeniami, ktoré vám poskytnú maximálne využitie každého metra štvorcového vášho nového bývania. Garážové státia sú k dispozícii od 10.800,- € a vonkajšie parkovacie státia od 8.000,- €. V súčastnosti Vám ponúkame aj možnosť individuálnych zmien v dispozíciách alebo v štandardnom vybavení. Začiatok výstavby je plánovaný už začiatkom roka 2021. Viac informácií o projekte, bytoch či cenách nájdete na webovej stránke: www.moruse.sk

197 651 €
2 707,55 €/m²

VI GROUP, spol. s r.o.
Nadštandardná novostavba apartmánového domu na kľúč v Bešeňovej

Nadštandardná novostavba apartmánového domu na kľúč v Bešeňovej

Lokalita: Bešeňová, Bešeňová (Ružomberok)
Druh: Apartmánový dom   Úžítková plocha: 686 m²

Nadštandardná novostavba apartmánového domu na kľúč v Bešeňovej Ponúkame na predaj apartmánový dom pre náročných klientov v srdci Liptova - dokončenie a kolaudácia plánovaná do konca roka 2020 - len 5 minút od Thermal Parku Bešeňová - Novostavba je tesne pred dokončením a kolaudáciou a predáva sa ako celok, alebo ako samostatné 4 bytové jednotky - Ku každej bytovej jednotke patrí: Garáž 20,4 m2 Pivnica 12,43 m2 Vstupná hala 8,83 m2 Špajza 3,47 m2 Spálňa 13,63 m2 Izba 13,63 m2 Kúpeľňa 4,38 m2 WC 1,23 m2 Chodba 3,89 m2 Obývačka s kuchyňou 30,72 m2 Lódžia 9,23 m2 - Developer dokončí byty na kľúč vrátane všetkých potrebných spotrebičov. V prípade rýchleho jednania vie nový majiteľ usmerniť zariadenie bytov. - Nehnuteľnosť sa dá využiť na vlastné bývanie alebo na prenájom (klient môže byt kúpiť a bývať alebo kúpiť a prenajímať) - Stavba je kategória A1, nízkoenergetická, vykurovanie podlahové so samostatnými termostatmi v každej miestnosti. Každý byt má vlastný zásobník na teplú vodu o objeme 120l - Byt má samostatné meranie vody a elektriky a spoločné priestory sú riešené samostatne. - Pripojenie na všetky inžinierske siete (voda, elektrina, kanalizácia) - K domu patrí pozemok, z prednej strany je parkovisko o výmere 307,04 m2 kde je možné tiež parkovať návštevy. Oplotenie zo zadnej strany pozemku, kde bude urobená zelená tráva a bude uzavretá 226 m2, aby sa deti mohli hrať. Fotografie sú z procesu výstavby a zariaďovania, finálna realizácia bude pridaná po dokončení ___Dispozícia___ 1. podlažie - 4x garáž, 4x pivnica, chodba a vstupná hala 2. a 3. podlažie: chodba, schodisko, 2x 3izbová bytová jednotka Terasa - 200m2, z toho je 122m2 prestrešené Exteriér - parkovisko a oplotená záhrada

cena dohodou

Apriority Trade s. r. o.
REZERVOVANÝ ! NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

REZERVOVANÝ ! NA PREDAJ NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU

Lokalita: Rakytovská cesta, Banská Bystrica (Banská Bystrica)
Druh: Rodinný dom   Úžítková plocha: 137 m²

AAA real, ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v Banskej Bystrici – mestská časť RAKYTOVCE. Obytná plocha rodinného domu je 137 m2 + garáž s výmerou 22 m2. Celková výmera pozemku je 732 m2. Dom je samostatne stojaci, dvojpodlažný, predáva sa dovedený do štandardu, aj s ukončenými terénnymi úpravami, takisto sú dokončené chodníky, dlažba, ploty a vstupná brána. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2020. Dispozičné riešenie: Na prízemí rodinného domu sa nachádza : vstupná chodba, dve samostatné izby, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, šatník. Druhé podlažie : obývacia izba spojená s kuchyňou a vstupom na terasu, samostatná izba so šatníkom, kúpeľňa s WC. Konštrukčné riešenie a vybavenie: Rodinný dom je murovaný, zateplený, postavený z Ytongových tvárnic, krov je drevený, strecha s povrchovou úpravou z pozinkovanej plechovej krytiny. Vykurovanie je zabezpečené prostredníctvom tepelného čerpadla, podlahové kúrenie. Ohrev teplej vody je zabezpečený bojlerom. Cena nehnuteľnosti: 285.000,- EUR. Ihneď voľný. Informácie a obhliadky : Juraj Kašinský. Telefónne čislo : 0907 812 293 prípadne mailom kasinsky.aaareal-ZVNC-gmail.com . Kompletnú aktualizovanú ponuku nehnuteľností nájdete na našej stránka www.aaa-real.sk

285 000 €
2 080,29 €/m²

AAA-real / SK property s.r.o.
VIV Real predaj luxusného domu na floreáte v Piešťanoch

VIV Real predaj luxusného domu na floreáte v Piešťanoch

Lokalita: Floreát, Piešťany (Piešťany)
Druh: Rodinná vila   Úžítková plocha: 400 m²

Ponúkame na predaj v atraktívnej lokalite mesta Piešťany časť Floreát sa lukratívny dvojpodlažný 7 - izbový rodinný dom s tromi kúpeľňami, krbom a garážou. Je situovaný na rovinatom pozemku o výmere 830 m2 s udržiavanou záhradou so stromami, ktoré vytvárajú prírodnú zelené bariéru oddeľujúcu okolité domy a pozemky. Interiér domu je slnečný a presvetlený s úžitkovou plochou 400m2. Dom bol kolaudovaný v roku 2009. Dispozičné riešenie: prízemie - chodba, kuchyňa s obývačkou, kde je aj jedáleň a obývacej časti je krb táto miestnosť je veľmi priestranná, ďalej sa na prízemí nachádza spálňa,pracovňa, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom, WC a bidetom. Na poschodí sa nachádzajú dve hosťovské izby,miestnosť pre upratovačku,pracovňa,obývacia miestnosť,kúpeľňa a sociálne zariadenie. Dom disponuje 7-mi izbami a troma kúpeľňami. Pri výstavbe boli použité iba kvalitné materiály, interiér je prepracovaný architektami. Tak isto bola architektami upravená dvorná časť, na ktorej sa nachádzajú vzácne dreviny, upravený trávnik, automatické polievanie. Parkovanie je možné v garáži, tak isto ako aj vo dvore a to pre 2 autá. Tento dom spĺňa všetky požiadavky aj toho najnáročnejšieho klienta.Dom ponúka luxus,kvalitu ako aj prestížnu a reprezentačnú adresu k mnohostrannému využitiu, nielen formou súkromného bývania ale aj na firemné účely.Cena 750.000 EUR Bližšie informácie na tel.č. 0911 272 333.

750 000 €
1 875 €/m²

Martin Gogol - VIV Real
VIV Real PREDAJ TENISOVÉHO AREÁLU V TREBATICIACH

VIV Real PREDAJ TENISOVÉHO AREÁLU V TREBATICIACH

Lokalita: Hlavná, Trebatice (Piešťany)
Druh: Iný objekt na rekreáciu   Úžítková plocha: 1275 m²

PREDAJ TENISOVÉHO AREÁLU V TREBATICIACH PRI PIEŠŤANOCH Hlavný areál o rozlohe 5 176 m2 predstavuje: prevádzková budova dvojpodlažná, oplotené antukové tenisové kurty, dve vnútorné ihriská s výmerou 1275 m2 s umelým osvetlením, šatne + sprchy, technické zázemie, príjazdová komunikácia + parkovisko, spevnene plochy chodníkov, nočné osvetlenie.Na prízemi sa nachádza: recepcia + kaviareň + detský kútik , šatne - 2x, zrkadlová cvičebňa , sklad , plynová kotolňa.Na 1.podlaží : posilňovňa, šatne 2x , masérska miestnosť , hľadisko, kancelária , 3 izbový byt.Konštrukcia stavby - budova - tehla , hala - kovová konštrukcia opláštená, zateplená.Rok výstavby : 2014 , rok kolaudácie : január 2015.Napojené na všetky inžinierské siete:plyn,voda, elektrina , žumpa.Spôsob vykurovania : 3 plynové kotle Viessmann - výkon 3x80 kW, chladenie - klimatizácie.Okná : plastové UPI: územie je určené územným plánom na rekreáciu so stavebnou činnosťou. Popis: Prístup do areálu je po asfaltovej a betónovej vozovke. Parkovanie návštevníkov s kontrolovaným prístupom je vo vnútri areálu na vyhradenom parkovisku pre cca 20 vozidiel.Kapacita pre organizovanie, stretnutí, zrazov a masových akcii . Areál je ohradený plotom (výmera je okrem ohradenia tenisových kurtov). Využitie: Každoročne sa na kurtoch usporiadava niekoľko profesionálnych a niekoľko amatérskych a súkromných turnajov (optimum pre obsadenie turnaja, dvojhra + štvorhra ). Upravená zeleň celého areálu s rozvodom elektro prípojok a vody, so sociálnym zázemím umožňuje organizovať podnikové akcie, image eventy a megaakcie veľkého rozsahu s veľkým počtom účastníkov. Blízke napojenie na diaľnicu D1 smer Piešťany.Možnosť využiťia aj na iné podnikateľské účely.Cena: v RK Bližšie informácie na tel.č.0911 272 333.

cena dohodou

Martin Gogol - VIV Real
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 803