Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Novostavby.sk

Sky Park od Zahy Hadid – luxus na najvyššom poschodí Bratislavy

  • 18. 07. 2018
  • Tlačiť

Projekt Sky Park ponúka aj úplne nadštandardné bývanie – Penthouses & Panoramatic Collection Apartments na troch najvyšších poschodiach rezidenčných veží. Na svete je takýchto špecialít od Zahy Hadid málo, v Bratislave si však môžete vybrať zo 6 penthousov a 36 panoramatických bytov od mája tohto roku. Aktuálne sa medzi nimi nachádza aj najdrahší nový byt na Slovensku.

Byty na najvyšších poschodiach vežiakov Sky Parku predstavujú to najkvalitnejšie bývanie v Bratislave a pre kupujúcich sú zároveň skvelou investíciou. Odkrývajú úžasné panoramatické výhľady na hlavné mesto, zaručujú najvyšší štandard bývania a to všetko v atraktívnom balení v komplexe svetovej architektúry z ateliéru Zaha Hadid.

Zdroj: Penta Investments
Zdroj: Penta Investments

Najdrahší byt na Slovensku

Luxusné bývanie z kolekcie Penthouse Collection sa nachádza na najvyššom, 29. poschodí, a má plochu viac ako 260 m2. K tomu treba prirátať terasu a dve lodžie s plochou 35m2. Jeho cena je 1.7 mil. EUR.  V každej z troch rezidenčných veží sú dva takéto byty, teda celkovo ich je v projekte Sky Park 6. Byty okrem svojej vysoko nadštandardnej výmery ponúkajú panoramatický výhľad na Bratislavu, keďže sú vďaka architektúre veží orientované až do troch svetových strán. Súčasťou bytov je okrem hlavného vchodu aj samostatný vchod, keďže ich dispozícia umožňuje vytvoriť akýsi menší byt v byte, určený napríklad pre hostí či pomocný personál.

Zdroj: Penta Investments
Zdroj: Penta Investments

Špeciality penthousu

Svojou dispozíciou sú byty pripravené aj na ďalšie vylepšenia. Umožňujú napríklad umiestniť na terasu vírivku alebo saunu priamo do jednej zo spální. Samozrejmosťou je priestor pre veľký šatník s výhľadom či vyššie svetlé výšky a vysoké interiérové dvere. Majiteľom život určite spríjemní aj možnosť vlastného preskleného vínneho baru alebo prioritné volanie výťahu.

Zdroj: Penta Investments

Panoramatické bývanie

Byty z kolekcie Panoramatic Collection sa nachádzajú na 27. a 28. poschodí. Sú vo vyššom štandarde a obsahujú spolu s 2- a 3-izbovými bytmi aj bývanie s väčšími výmerami. Na každom z poschodí je 6 takýchto bytov, celkovo v troch rezidenčných vežiach 36 bytov z tejto kolekcie. „Aj keď sme predaj spustili iba pred pár mesiacmi, o nadštandardné byty je veľký záujem a v predpredaji pre registrovaných klientov sa už zarezervovala viac ako polovica z celkového počtu,“ hovorí Jozef Šimek, vedúci oddelenia predaja a marketingu v Penta Real Estate. Penthousy v projektoch od Zahy Hadid sa predávajú v zahraničí spravidla v sumách od niekoľko miliónov eur, napríklad najdrahší byt v projekte Zaha Hadid 520 West 28TH v New Yorku stál takmer 50 miliónov dolárov.

Zdroj: Nehnuteľnosti.sk


  • 18. 07. 2018
  • Tlačiť

Diskusia